تحلیل و بررسی کامل دستگاه پنل اس ام اس + مزایا و معایب

تحلیل و بررسی کامل دستگاه پنل اس ام اس + مزایا و معایب

Engagements Icon
135


اگر برای کسب‌وکارتان از سامانه پیامکی استفاده می‌کنید، شاید درباره دستگاه پنل اس ام اس یا دستگاه ذخیره شماره مشتریان شنیده باشید و بخواهید برای ارسال گسترده‌تر و راحت‌تر آن را امتحان کنید.

متاسفانه این روزها درباره استفاده از این دستگاه‌ها بسیار می‌شنویم و مشاغلی هستند که برای شروع بازاریابی پیامکی سراغ دستگاهی می‌روند تا شماره مشتریان را برایشان ذخیره کند. برای همین در این مقاله می‌خواهیم کمی دربارۀ نحوۀ کار با این دستگاه صحبت کنیم، از مزایا و محدودیت‌هایش بگوییم و البته به قانون  مهمی دربارۀ استفاده از آن اشاره کنیم.

دستگاه پنل اس ام اس چیست؟

ممنوعیت استفاده از دستگاه پنل اس ام اسدستگاه پنل اس ام اس در اصل یک مودم GSM است که بدون سیم یعنی با  اینترنت وایرلس کار می‌کند. عملکرد این دستگاه چندان هم سخت نیست و ارسال پیام را از طریق امواج رادیویی انجام می‌دهد. این دستگاه با سیم‌کارت فعال می‌شود و بعد از فعال شدن، کاربر می‌تواند برای مخاطبین و بانک‌شماره‌هایش پیام ارسال کند.

دستگاه پنل اس ام اس عمدتاً برای ارسال پیامک‌های تبلیغاتی استفاده می‌شود اما محدودیت‌های جدی هم دارد که در ادامه به این موارد محدودکننده اشاره می‌کنیم.

دستگاه ذخیره شماره مشتریان چیست؟

دستگاه ذخیره‌سازی شماره موبایل مشتریان هم یک دستگاه جدید است که به تازگی در بازار غوغایی برای خودش به پا کرده، غافل از اینکه تقریباً هیچ کاربردی به جز ذخیره شماره مشتری ندارد، یعنی کاری که دقیقا سامانه پیامکی هم برای شما انجام می‌دهد.

دستگاه ذخیره شماره مشتری ظاهری شبیه کارت‌خوان‌های فروشگاهی (POS) دارد و در کنار تمام مزایا و معایبش، تقریباً هیچ گونه پشتیبانی هم به کاربرانش ارائه نمی‌دهد. از طرف دیگر بسیاری از کاربران ممکن است به دلیل مسائل بهداشتی علاقه2ای به لمس دکمه‌های دستگاه نداشته باشند یا حتی نخواهند که شماره موبایلشان را بلند اعلام کنند.

حالا همۀ این موارد را بگذارید کنار محدودیت‌های مهم این دو دستگاه که در ادامه برایتان به طور مفصل آوردیم:

محدودیت دستگاه‌های ارسال پیامک و ذخیره شماره مشتری

پنل اس ام اس ملی پیامکاستفاده از دستگاه پنل اس ام اس بر اساس دستور مستقیم وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ممنوع است. اما علاوه بر منع استفادۀ دستگاه از طرف وزارتخانه مربوطه، این مودم و دستگاه ذخیره شماره مشتریان محدودیت‌های مهمی هم دارد که موجب شده کاربران ترجیح دهند به جای GSM از پنل پیامکی استفاده کنند.

اما این محدودیت‌های مهم چیست؟ در ادامه به شما خواهیم گفت.

نیاز دستگاه پنل اس ام اس به سیم‌کارت

استفاده از دستگاه پنل اس ام اس نیاز به سیمکارت دارد، یعنی شما در هر ساعتی که بخواهید پیامک بفرستید باید حتماً خود دستگاه و یک سیمکارت فعال داشته باشید.

این در صورتی است که پنل پیامکی اصلاً چنین محدودیتی ندارد و کاربر تنها با دسترسی به اینترنت از طریق گوشی، تبلت یا کامپیوتر می‌تواند وارد پنل شود و برای مخاطبانش اس ام اس تبلیغاتی یا خدماتی ارسال کند.

محدودیت ارسال پیامک

کاربر با دستگاه مودم GSM فقط تا 30 تا پیامک می‌تواند ارسال کند و در صورت بیشتر شدن پیام‌ها ممکن است خط از طرف اپراتور مسدود شود. این مودم‌ها بر خلاف پنل اصلاً کاربرد تبلیغاتی ندارند، برای همین در صورت ارسال پیامک با تعداد بالا خط غیرفعال می‌شود.

دستگاه ذخیره شماره مشتریان هم، همانطور که از نامش پیداست اصلاً قابلیت ارسال پیامک ندارد و برای چنین نیازی طراحی نشده است. در نتیجه امتیاز این مرحله هم به پنل پیامکی می‌رسد که نه تنها محدودیت ارسال ندارد، بلکه به بانک شماره‌های همراه اول و ایرانسل هم دسترسی دارد، بعد از ارسال فایل گزارش کاملی را در اختیارتان قرار می‌دهد و پشتیبانی همه‌روزه هم دارد.

نداشتن خط اختصاصی

پنل اس ام اس ملی پیامکیکی از مهم‌ترین محدودیت‌های دستگاه پنل اس ام اس و دستگاه ذخیره شماره مشتری نداشتن خط اختصاصی است. خط اختصاصی امکان دریافت پاسخ از طرف مخاطب را دارد، برای همین معمولاً برگزاری قرعه‌کشی، نظرسنجی و موارد مشابه که نیاز به دریافت پاسخ مخاطب دارد با خط اختصاصی انجام می‌شود.

دستگاه مودم GSM امکان فعال کردن خط اختصاصی را ندارد، برای همین اگر در بازاریابی پیامکی کسب‌وکارتان به واکنش‌ها و پاسخ مخاطب نیاز دارید، این دستگاه برای شما کارآمد نخواهد بود.

پیام تبریک روز پدر و مرد + نمونه متن اس ام اسحتما بخوانید: پیام تبریک روز پدر و مرد + نمونه متن اس ام اس

دسترسی نداشتن به ماژول‌ها

همانطوری که می‌دانید پنل پیامکی ماژول‌های مختلفی دارد که برای کاربر امکانات مختلفی از جمله ارسال اس ام اس به بانک شماره‌های به‌روز، ارسال به صورت منطقه‌ای (پیامپ)، ارسال پیامک با فیلتر  جنس، ارسال برای مشاغل خاص یا حتی به صورت زماندار را فراهم کرده است. اما بر خلاف سامانه پیامکی، دستگاه‌ها به هیچ کدام از این ماژول‌ها دسترسی ندارد. با دستگاه پنل اس ام اس شما صرفاً می‌توانید به یک‌سری شماره‌ها پیامک مشخصی را به صورت محدود بفرستید. دستگاه ذخیره مشتری هم که اصلاً برای ارسال پیامک طراحی نشده و امتیاز این مرحله را هم از دست می@دهد

در نتیجه اگر می‌خواهید برای کسب‌وکارتان تنها به محله‌های اطراف پیام بفرستید یا روی تبلیغات در گروه خاصی از مشاغل و اصناف تمرکز کنید، مودم GSM و دستگاه ذخیره شماره مشتری نمی‌تواند به شما کمک کند.

ارسال پیام بر خلاف قانون

محدودیت دستگاه پنل اس ام اسهمانطوری که می‌دانید برخی از کاربران همراه اول در لیست سیاه یا همان بلک لیست مخابرات هستند، یعنی دریافت پیام‌های تبلیغاتی‌شان را مسدود کرده‌اند. حالا شما با مودم GSM می‌توانید برای این شماره‌ها پیامک ارسال کنید ولی این مورد قانونی نیست و به نوعی مزاحمت است، زیرا بر خلاف میل کاربر برای او پیامک تبلیغاتی ارسال می‌شود.

یادتان باشد که ارسال پیامک به لیست سیاه مخابران ممنوع و بر خلاف قانون است، در نتیجه چنین ارسال برای کسب‌وکار شما تبعاتی خواهد داشت.

دستگاه باید همیشه همراهتان باشد

اگر بخواهید پیامک‌های تبلیغاتی خود را با مودم GSM بفرستید، همیشه باید این دستگاه را همراه داشته باشید که این خود معضل و محدودیت بزرگی است. از طرفی هم اگر سیم‌کارت بسوزد یا شارژ دستگاه تمام شود و به پریز برق دسترسی نداشته باشید، دیگر نمی‌توانید پیامک ارسال کنید و دستگاه خاموش می شود.

برای همین می‌توانیم بگوییم که علاوه بر محدودیت استفاده از ابزارها، خود دستگاه GSM هم در شرایط خاصی فعال است و می‌تواند محدودیت جدی داشته باشد. در نتیجه با توجه به محدودیت‌های جدی دستگاه پنل اس ام اس شاید بهتر باشد به ثبت‌نام سامانه پیامکی فکر کنید. زیرا بعد از این محدودیت‌ها می‌خواهیم مطلب دیگری را هم به شما بگوییم!

اگر هم بخواهید شماره مشتریانتان را داشته باشید سامانه پیامکی با راه‌اندازی خبرنامه و بانک شماره فرصتی را فراهم کرده تا هر زمان خواستید، بدون نیاز به هیچ دستگاهی شماره مشتریانتان را داشته باشید. در صورتی که اگر دستگاه ذخیره شماره مشتریان را داشته باشید، برای ارسال پیامک باید همیشه یک سیستم کامپیوتر روشن و یک دستگاه را هرجایی که می‌روید، داشته باشید

ممنوعیت استفاده از دستگاه پنل اس ام اس

استفاده از دستگاه پنل اس ام اس بر اساس دستور مستقیم وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ممنوع است. اما علاوه بر منع استفاده از دستگاه با دستور وزارتخانه مربوطه، این مودم در مقایسه با سامانه پیامکی هم محدودیت‌های مهمی دارد که موجب شده تا کاربران ترجیح دهند به جای GSM از پنل پیامکی استفاده کنند. در نتیجه اگر تبلیغ استفاده از دستگاه GSM را در جایی دیدید و یا کسی شما را به استفاده از دستگاه ارسال پیامک تشویق کرد، هرگز بودجۀ تبلیغات کسب‌وکارتان را صرف خرید این دستگاه نکنید، زیرا استفاده از این مودم منع قانونی دارد.

دستگاه ذخیره شماره مشتریان هم محدودیت استفاده ندارد و توسط برندهای مختلفی ارائه می‌شود، اما همانطوری که در این مطلب خوانید و متوجه شدید، این دستگاه غیر از ذخیره شماره کاربرد دیگری ندارد که این ذخیره‌سازی را پنل راحت‌تر و سریع‌تر برایتان انجام می‌دهد و بر خلاف دستگاه خراب و از کار افتاده هم نمی‌شود.

راه‌حل چیست؟

حالا با ممنوعیت استفاده از این دستگاه و ارسال پیامک بر خلاف قانون، شما چه راه‌حلی برای ارسال پیام تبلیغاتی پیشنهاد می‌کنید؟

پنل ارسال پیامک پیشنهاد ما به شماست که هم ویژگی‌های دستگاه ارسال اس ام اس را دارد، یعنی می‌توانید برای شماره‌های مختلفی پیامک بفرستید و هم هیچ کدام از محدودیت‌های دستگاه را ندارد و از همه کلی قابلیت‌های دیگر را برایتان فراهم کرده و پشتیبانی همه‌روزه دارد. برای ثبت‌نام اولیه هم فقط کافیست تا در صفحه اول سایت ملی پیامک ثبت‌نام کنید و اطلاعات شخصی خود را جهت تائید هویت برای اپراتور بفرستید.

بعد از تائید هویت و سفارش خط می‌توانید ارسال پیام انبوه برای مخاطبان را شروع کنید، برای تعامل بهتر با مشتریان خبرنامه پبامکی داشته باشید و از بازاریابی پیامکی برای افزایش فروش استفاده کنید.

نتیجۀ استفاده از دستگاه ارسال اس ام اس

نتیجۀ استفاده از دستگاه ارسال اس ام اسدر حال حاضر دستگاه ارسال اس ام اس به دستور وزارت فناوری ارتباطات و فناوری اطلاعات ممنوع است، از طرفی با محدودیت‌هایی که این مودم دارد بهتر است که برای بازاریابی پیامکی از ماژول‌های پنل استفاده کنید و به شماره‌های بیشتری پیامک تبلیغاتی بفرستید. دستگاه ذخیره شماره مشتریان هم تقریباً به جز درج شماره مشتری، مزیت دیگری برایتان فراهم نکرده است.

برای ثبت‌نام و دریافت پنل می‌توانید در طول هفته و در تعطیلات با پشتیبان‌های فنی ملی پیامک تماس بگیرید و در وبلاگ هم با دیگر ماژول‌های پنل بیشتر آشنا شوید. در صورتی که دربارۀ پنل، دستگاه ذخیره شماره مشتری و مودم GSM سوال‌های بیشتری دارید، همینجا بنویسید تا به شما پاسخ دهیم.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
73دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه

 • Gravatar Icon

  درب گستر

  01 آذر 1400، 19:00

  درود بر شما
  ممنونم از راهنمایی شما در فایل ویدئو که گذاشتید.

 • Gravatar Icon

  مرضیه سخاوتی

  01 مهر 1400، 10:50

  درود بر شما
  کار با پنل پیامکی ملی پیامک رو در آپارات دیدم و بنظرم خیلی راحت اومد
  امکانش هست پنل رو 3 روز بصورت تستی فعال داشته باشیم؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   01 دی 1400، 10:53

   دوست عزیز با 02163404 تماس بگیرین و برای تست پنل دمو با تیم فروش صحبت کنید

 • Gravatar Icon

  ابوالفضلی

  28 شهریور 1400، 19:07

  فارق از اینکه این دستگاه خیلی گرونه و با یه کاغذ خودکار حتی میشه این کار رو کرد، این دستگاه خیلی کاراییش محدوده و بی کیفیت هستن در مرحله اول رنگ دکمه هاش میره

 • Gravatar Icon

  جعفر شهرابی

  26 شهریور 1400، 15:59

  برای تمدید سامامنه باید کل هزینه اون پنل رو پرداخت کنیم؟ تخفیف نداره اصلا؟
  و اینکه بعد تمدید ایا پیامک های کسرشده برمیگرده برای ما؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   01 دی 1400، 10:56

   خیر دوست عزیز
   60% هزینه اولیه رو باید پرداخت کنید

 • Gravatar Icon

  اشکان

  24 شهریور 1400، 10:25

  دستگاه هم شماره هاشو بعدا باید کپی کنیم بیاریم رو پنل ارسال پیامک انجام بدیم خوب چه کاریه از همان بتدا پنل خریداری میکنیم.

 • Gravatar Icon

  حیاتی

  21 شهریور 1400، 09:29

  سلام وقتتون بخیر ممنون از مقاله ی خیلی خوبتون توضیحات و نکاتی که گفتید واقعا قابل تحسین بود و میتونه به خیلی از افراد در خرید کمک کنه.
  ممنون ازتون

 • Gravatar Icon

  خیابانی

  13 شهریور 1400، 10:42

  سلام من یک ستگاه قبلا خریداری کردم الان شرکت منحل شده و دیگه پشتیبانی نمی کنه این دستگاه رو می تونم به سامانه ی شما متصل کنم و می تونم خروجی حداقل بگیرم داخل سامانه بارگذارری کنم

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   01 دی 1400، 10:56

   دوست عزیز پنل به سامانه وصل نمیشه
   شماره‌هاتون رو می‌تونین در فرمت اکسل داخل پنل ذخیره کنید

 • Gravatar Icon

  رنجبران

  04 شهریور 1400، 11:04

  سلام سوالی ازتون داشتم که اگه بخوام پنل رو بخرم پنل ها چه تفاوتی دارند با هم ما میخوایم تبلیغات انجام بدیم فرقی داره که چه پنلی رو بخریم؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   01 دی 1400، 10:57

   دوست عزیز تفاوت پنل‌ها در دسترسی و قیمتشون هست
   کامل‌ترین پنل تجاری هست که پایین‌ترین تعرفه ارسال پیامکو داره

 • Gravatar Icon

  حجت محمدی

  04 شهریور 1400، 08:48

  سلام من این دستگاه رو قبلا تهیه کردم ولی کارایی خاصی برام نداشت
  می خواستم بدونم پنل پیامکی فقط برای ارسال به شماره های خودمون هست یا داخل پنل بانک شماره هم وجود داره که بتونم ازش استفاده کنم

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   01 دی 1400، 11:01

   دوست عزیز پنل بانک شماره کامل همراه اول و ایرانسل برای ارسال پیامک تبلیغاتی در اختیار کاربرانش قرار میده، نگران نباشید

 • Gravatar Icon

  رجایی

  01 شهریور 1400، 14:30

  سلام خسته نباشین
  ببخشید یه سوال
  بنظرتون این دستگاه ها، بانک شماره هم دارن؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   26 اسفند 1402، 15:20

   سلام دوست عزیز،
   خیر خودشون بانک شماره‌ای ندارن این دستگاه‌ها.

 • Gravatar Icon

  ابوالفضل طریقیان

  31 مرداد 1400، 14:44

  من از سال 94 در حال ارسال پیام از طریق پنل شما هستم به تازگی دستگاه ذخیره شماره موبایل گرفتم و به شرکتش گفتم که بیاد و سامانه شمارو پیاده سازی کنه روی دستگاه، دستگاه براساس url ارسال پیامک انجام میده من url رو باید از کجا بردارم.

 • Gravatar Icon

  محمودی

  30 مرداد 1400، 18:35

  یه سوال از حضورتون دارم
  من اگر پنل خریداری کنم تا چه مدت اجازه استفاده و ارسال پیامک خواهم داشت؟
  ایا پنل ها برای یک دوره محدودی هستند؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   26 اسفند 1402، 15:20

   درود بر شما،
   همه پنل‌ها بعد از یکسال منقضی میشن و باید تمدید کنید. البته با هزینه کمتر!

 • Gravatar Icon

  علی شریفی

  29 مرداد 1400، 11:37

  این دستگاها به درد نمیخوره من خریدم بعد یه مدت خراب شد سوخت چیشد نفهمیدم
  به طرف که ازش خریدم زنگ زدم اصلا گردن نگرفت
  ولی از شما پنل تهیه کردم و خیلی راحت ارسال میشه دستگاه اینام لازم نداره
  واقعا عالیه

 • Gravatar Icon

  محسن طالبی

  27 مرداد 1400، 19:17

  سلام روز بخیر
  من قصد خرید پنل دارم از شرکت شما اما نمیدونم اشتراک هایی که دارین چه مدت و با چه هزینه ای هستش و نحوهتمدید اون به چه صورت!
  میشه لطفا بفرمایید من از کجا میتونم ببینم؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   26 اسفند 1402، 15:19

   درود بر شما،
   هزینه پنل‌ها بعلاوه امکاناتی که به شما ارائه می‌دن رو داخل صفحه تعرفه‌ها مشاهده کنید.

 • Gravatar Icon

  پدرامی

  21 مرداد 1400، 09:21

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم نحوه کار با پنل ها به چه صورت هستش؟
  جهت فعالسازی پنل مدارک هم خواسته میشه اگر بله ممنون میشم بفرمایید چه مدارکی میخواهید تا من بتونم پنل رو زودتر تهیه کنم

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   26 اسفند 1402، 15:18

   درود بر شما،
   مدارک لازم کارت ملی و عکس احراز هویته. اگر تو مشاغلی مانند پزشکی فعالیت دارید، پروانه طبابت رو هم باید ارسال کیند.

 • Gravatar Icon

  غلام رفعتی

  18 مرداد 1400، 09:45

  درود
  این مقاله واقعا خیلی تکمیل بود من توی پیجتون هم یک ویدیو راجب این دستگاه ها هم دیدم که خیلی فوق العاده و کامل بود
  من از سامانه ی شما وقعا راضی هستم موفق باشید

  • Gravatar Icon

   مونا هادی

   18 مرداد 1400، 09:53

   سلام دوست عزیز، ممنون از شما!

 • Gravatar Icon

  سجاد مقراضی

  31 تیر 1400، 18:56

  سلام برای تهیه پنلتون از چه طریقی باید اقدام کنیم؟
  و اینکه هزینه اشتراک ها 3 ماهه هستش؟
  ینی تو 3 ماه هرچقدر خواستیم میتونیم ارسال پیامک انجام بدیم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   03 مرداد 1400، 09:45

   سلام وقتتون بخیر
   هزینه پنل‌ها سالانه هستند دوست عزیز، توی یک سال، هر چقدر بخوایین پیامک می‌تونین بفرستین و فقط کافیه که قبلش سامانه رُ شارژ کرده باشین!

 • Gravatar Icon

  غنیمتی

  29 تیر 1400، 22:19

  بخدا اشتباهه خرید این دستگاه
  من خریدم اشتباه کردم هرکی این کامنت رو میبینه اشتباه نکنه
  زرتی خراب میشه
  رو کاغذ اسم و شماره بنویسید بهتره

 • Gravatar Icon

  عاطفه شجاع

  28 تیر 1400، 20:28

  من اول از دستگاه استفاده میکردم خوبی دستگاه این بود که تازه اومده مشتری میدید دوست داشت شمارشو بزنه ولی الان چون دیگه همه گیر شده و پیامک های تبلیغاتی هم خیلی ها بلد نیستن ازش چطور استفاده کنن کسی دیگه شمارشو نمیزنه من الان دستگاه رو جمع کردم و یه تبلت گرفتم به شمتری میگم دوست داری شمارتو وارد کن یا این که عدد یک رو به شماره من بفرسته

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   26 اسفند 1402، 15:17

   درود بر شما،
   بله الان داشتن پنل خیلی به صرفه‌تر هست.

 • Gravatar Icon

  سعیده قاجاری

  20 تیر 1400، 12:51

  سلام وقتتون بخیر پس این دستگاه چه مزیتی داره انقدر هزینه اش بالاست؟
  اینترنت رو که همه الان رو گوشیشون دارن و میتونن با گوشی موبایل استفاده کنن یه توی هر زمان و هر مکانی؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   21 تیر 1400، 08:33

   دوست عزیز این دستگاه به غیر از ثبت شماره هیچ کاربرد دیگه‌ای نداره که البته سامانه‌های اس ام اسی این کارو راحت‌تر هم انجام میدن

   • Gravatar Icon

    مهسا سراج

    30 شهریور 1400، 11:38

    اگر از این دستگاه ها داشته باشیم امکان اتصال دستگاه به سامانه شما امکان پذیر است؟

    • Gravatar Icon

     نیلوفر اکبریان

     01 دی 1400، 10:54

     خیر دوست عزیز
     پنل به هیچ سخت افزاری وصل نمیشه

 • Gravatar Icon

  برزو اریا مهر

  19 تیر 1400، 10:07

  فکرنمیکنم الان با این شرایط کرونا دستگاه راهکار مناسبی باشه
  پنل امکان بارگزاری اکسل داره؟
  که با وارد کردن فایل اکسل شماره ها ارسال پیامک ها صورت بگیره؟
  ممنون میشم برای این مواردتوضیحات لازم ارائه بفرمایید.

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   19 تیر 1400، 12:16

   دوست عزیز امکان‌پذیره
   باید حتما فایل نمونه رُ دانلود کنید و مطابق با اون فایل شماره‌هاتون رو درج کنید

 • Gravatar Icon

  تسنیمی

  26 اسفند 1399، 21:41

  سلام شبتون بخیر
  برای نصب دستگاه خودتون تشریف میارین یا نمایندگی سراسر کشور دارین و برامون ارسال میکنین؟
  میخواستم اون دستگاه 259 تومنیتون رو خریداری کنم. شماره کارت دارین؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   07 فروردین 1400، 11:31

   دوست عزیز ملی پیامک ارائه‌دهندۀ پنل پیامکی و سامانه ارسال اس ام اس است و در زمینه ارائه دستگاه ذخیره شماره مشتری و دستگاه ارسال پیام فعال نیست

 • Gravatar Icon

  شرکت قلات گندمزار

  23 اسفند 1399، 12:17

  ما میخواستیم دستگاه برای شرکت تهیه کنیم اما انقدر هزینه بالایی داشت و با توجه به شرایط کرونا ترجیح دادیم فعلا در حال حاضر پنل پیامکی تهیه کنیم الان من ثبت ناممو انجام دادم رو سایت شما اما هنوز فعال نکردم و نیاز ارسال به مدارک هستش من میخوستم به صورت حقوقی ثبت کنم چه مدارکی برای فعال سازی به صورت حقوقی لازم هستش؟
  ممنون میشم توضیح بفرمایید راجب این موضوع.

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   24 اسفند 1399، 13:40

   دوست عزیز لطفا با 02163404 تماس بگیرید و با تیم فروش صحبت کنید تا لیست مدارک اشخاص حقوقی رُ در اختیارتون قرار بدند

 • Gravatar Icon

  سلمان عاشوری

  21 اسفند 1399، 19:17

  الان منو یکی راهنمایی کنه توی یه سایت نوشته پنل خوبه توی یه سایت نوشته دستگاه خوبه البته نظر خودم بیشتر روی پنل هستش چون دیگه هزینه دستگاه نمیدم چون تحقیق کردم و فهمیدم که دستگاه بخری باید پنل هم کنارش بعدا بخری وگره دستگاه کار نمیکنه

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   23 اسفند 1399، 08:56

   دوست عزیز می‌تونید مزایا و معایب هر دو مورد رُ بررسی کنید و بعد تصمیم بگیرید

 • Gravatar Icon

  كاوه سرابي

  20 اسفند 1399، 21:34

  سلام ممنون از مقاله تون توضيحات خوبي بود، اگر دستگاه های ارسال پیامک مناسب نیست ملی پیامک چه راهکاری برای رفع این مشکل و آسان تر کردن دریافت شماره مشتری دارد؟ ممنون ميشم راهنمايي كنيد

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   23 اسفند 1399، 15:56

   دوست عزیز ملی پیامک استفاده از پنل پیامکی رُ پیشنهاد میده، پنل نرم افزار آنلاینه و ابزارهای مختلفی برای ارسال پیام داره

 • Gravatar Icon

  کاظم نباتی

  20 اسفند 1399، 08:50

  سلام و خسته نباشید
  من تجربه ی شخصیم رو بهتون میگم من قبلا از این دستگاه استفاده کردم و اصلا راضی نبودم یک چیز کاملا به درد نخور با کلی هزینه ی بالا که خرابم بشه باید بندازی دور چون انقد هزینه ی تعمیراتش بالاس ادم پشیمون میشه من نظرمو بهت میگم از همین پنل ها برای ارسال پیامک استفاده کنید

 • Gravatar Icon

  سلیمانی

  18 اسفند 1399، 20:23

  این دستگاه فوق العاده بی ارزش و سریع خراب میشه حتی شرکت هم پشتیبانی نمیکنه مرسی که یه راه حل عالی جلو پامون گذاشتین

 • Gravatar Icon

  فائزه عبدالهی

  17 اسفند 1399، 10:38

  سلام من یه مغازه لباس فروشی در محدوده شهرک غرب دارم و مشتریانی که خرید میکنند میبایست شماره دریافت گردد تا در قرعه کشی ماهانه شرکت داده شوند.
  اگر دستگاه های ارسال پیامک از نظر شما مناسب نیست ملی پیامک چه راهکاری برای رفع این مشکل و آسان تر کردن دریافت شماره مشتری دارد؟
  توجه داشته باشین ذخیره شماره مشتری حائز اهمیت است.

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   18 اسفند 1399، 09:08

   بله دوست عزیز، میتونید خبرنامه پیامکی داشته باشید و بعد در قسمت ابزار ویژه از ماژول قرعه کسی استفاده کنید که هم سریع‌تره و هم راحت‌تر

 • Gravatar Icon

  شاهوردی

  15 اسفند 1399، 17:43

  سلام من از این دستگاه ها داشتم قبلا اصلا به درد نمی خورد .یا شارژ نداشت یا ارسال نمیشد باهاش کرد.یکی از دوستانم من رو با سایت شما اشنا کرد و من تونستم به راحت ترین شکل ممکن ارسال پیامک خودمو انجام بدم و جالب تر اینکه اون دوستم به محض معذفی من 1000 پیامک هدیه دریافت کرد.
  توی راهاندازی هم همکاراتون خیلی کمکم کردن که از همه شون صمیمانه تشکر میکنم.

 • Gravatar Icon

  مه سیما دانش

  27 بهمن 1399، 10:07

  سلام من دقیقا از این دستگاه ها برای ارسال به بلک لیست استفاده میکردم و نگم براتون که چقدر شکایتی و دنگ و فنگ داشتم
  حالا چطور میتونم از پنل های شما برای تبلیغات استفاده کنم؟
  اگر کاربر شکایتی از دریافت پیامک داشته باشه امکان پیگیریش هست؟
  پیشاپیش ممنون از پاسخگوییتون

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   27 بهمن 1399، 12:37

   دوست عزیز شما میتونید بر اساس بودجه و تعداد پیام‌های ارسالیتون در ماه از بین 4 نوع پنل پایه، اقتصادی، شرکتی و تجاری انتخاب کنید و شروع به ارسال پیامک تبلیغاتی یا خدماتی کنید.
   برای پیگیری موارد مرتبط با کاربران هم باید با بخش پشتیبانی 02163404 تماس بگیرید.

 • Gravatar Icon

  تیموری

  27 بهمن 1399، 02:05

  تا الان موافق دستگاه های پیامک بودم ولی ویدیو تون رو دیدم و فهمیدم مفت هم گرونه

 • Gravatar Icon

  ماهور

  25 بهمن 1399، 17:40

  من یه سفره خونه دارم توی سه راه جمهوری من از دستگاه استفاده میکردم و حالا دستگاهم خراب شده شرکت ارائه دهنده میگه باید یه دستگاه دیگه بخری و این اصلا برام به صرفه نیست که بخوام دوباره 2 میلیون بدم و دستگاه بخرم میخوام یک چیزی داشته باشم که دیگه به دردسر های این چیزا برخورد نکنم آیا شما هم دستگاه ارائه میدید؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   26 بهمن 1399، 08:33

   خیر دوست عزیز، اگر از خدمات ملی پیامک میخواین استفاده کنید، بهتره پنل تهیه کنید

 • Gravatar Icon

  کلینیک تخصصی خودرو

  22 بهمن 1399، 18:07

  سلام وقتتون بخیر. یه مشاوره میخواستم ازتون، شریک بنده گیر داده که یه دستگاه شبیه دستگاه پوز که شماره موبایل رو وارد میکنه بخریم، بعد من به شخصه با این قضیه موافق نیستم چون میدونم هزینش زیاده، یه دلیلی یا یه راهنمایی میکنین که بتونم راضیش کنم؟ آخه برادر بنده برای تولیدی لباس از شما پنل گرفته و همیشه تعریفتون رو میکنه. خیلی گیر کردم ممنون

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   29 بهمن 1399، 15:02

   دوست عزیز پنل هزینه کمتری داره، نرم افزاره و نیاز به تعمیرات مثل دستگاه نداره، اگر به اختلال بخوره همکاران تیم پشتیبانی به‌صورت رایگان به کاربران مشاوره میدن

 • Gravatar Icon

  شهیاد

  21 بهمن 1399، 10:39

  من برای سوپر مارکتم یه دونه از این دستگاها دارم و فقط صرفا بابته ذخیره شماره مشتری هام ازش استفاده میکنم و درسته هزینه زیادی کردم بابته خریدش اما خوب بابته این مورد ذخیره شماره ها کاملا ازش راضی ام و بسیار برای بنده کار امد بوده عرض کردم صرفا بابته ذخیره شماره تلفن استفاده میکنم.

 • Gravatar Icon

  کتایون آراد

  20 بهمن 1399، 09:24

  سلام ممنون از مقاله تون
  من چندروز قبل به کافه ای رفتم که وقتی خواستم از کافه خارج بشم و صورتحساب رو پرداخت کنم از ما شماره مون رو برای باشگاه مشتریانشون گرفتن تا تخفیف و امتیاز برامون لحاظ بشه و همون موقع که شماره مون رو زدیم پیام تشکر و امنیاز برامون اومد، این دستگاهس که شما تو مقاله تون گفتی همین دستگاهی هستش که در این کافه بود؟ آخه به نظرم دستگاه جالبی بود.

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   04 اسفند 1399، 14:51

   بله دوست عزیز، همون دستگاهه!

 • Gravatar Icon

  مهران جعفرنژاد

  15 بهمن 1399، 08:53

  سلام
  من اصلا از این دستگاه ها راضی نیستم برای کاففه خودم پارسال هزینه کردم خریدم بماند که چقدر هزینه ی بالایی پرداخت کردم مشکل این بود همش خراب میشد یه روز کار نمی کرد یه روز کار می کرد اصلا معلوم نبود پیام به دست مخاطب می رسه یا نه کلا فقط دردسر بود الان حدودا دو ماهه پنل پیامکی کردم بدون قطعی بدون مشکل و واقعا راضی هستممم

 • Gravatar Icon

  رامين طالبى

  03 بهمن 1399، 22:25

  من دقيقا مثل خيلى از دوستان كه كامنت گذاشتن از اين دستگاه ها خريداري كردم و واقعا اصلا به دردبخور نيست اگر از هزينه ى بالاش صرفه نظر كرد در ارتباط و تعامل با مشترى هيچ راهى در اين دستگاه ها وجود ندارد.

 • Gravatar Icon

  دانیال کریم زاده

  03 بهمن 1399، 22:03

  سلام خواستم ازتون بپرسم که آیا ارسال از طریق سیمکارت غیر قانونی هست یا قانونی؟ چون همونطور که می دونید خیلی از پیامک ها بلاک می شن و به دست مشتری نمی رسسن برای رفع این مشکل باید چکار کنیم؟ می تونیم از شما کمک بگیریم یا خیر ؟ البته مشکل ارسال سیمکارتی این هستش که امکان دریافت پیامک وجود نداره و نمیشه از مشتریت بخوای که جواب بده و پیامک رو برگردونه برای قرعه کشی یا اضافه کردن به لیست دفترچه تلفن.

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   04 بهمن 1399، 09:31

   دوست عزیز سیمکارت امکان ارسال پیامک در تعداد خیلی بالا رو نداره و مثلاً برای ارسال ده هزار پیامک شما بهتره از پنل استفاده کنید!
   بله ما بانک شماره داریم و برای جذب مشتری با فیلترهای مختلف مثل مشاغل و محله در اختیارتون قرار میدیم! برای لیست سیاه مخابرات هم میتونید از خط خدماتی استفاده کنید ولی اجازه ارسال متن تبلیغاتی از این خطوط رو ندارید!

 • Gravatar Icon

  رضا هاشمی

  01 بهمن 1399، 11:23

  سلام؛ من یه فروشگاه دارم که توی زمینه پروتئین فعالیت میکنه من مقالتون رو خوندم و خوب بود میخواستم بگم که هم دستگاه خوبه برای کار هم پنل من از جفتش استفاده کردم قبلا دستگاه داشتم و مشتریام این کار رو انجام میدادن خودشون ولی بعد از کرونا من یه اپلیکیشن طراحی کردم و به سامانه شما وصل کردم که هرکی اومد توی مغازه و از اینترنت خواست استفاده کنه اول ازش شماره بگیره این طوری بهداشت هم رعایت شده مشتری ها هم راضی تر هستند و میخواستم بگم که این کار توسط وبسرویس خوبتون انجام شده ولی در کل دستگاه هم خوبه برای شروع کار

 • Gravatar Icon

  شقایق رام خانی

  30 دی 1399، 18:58

  سلام من فکر میکنم ارسال پیام به بلک لیست ها جذاب تره چون پیامک تبلیغاتی کمتری میاد و پیام ما رو چک میکنه
  تجربه ارسال پیامک رو از پنل های پیامکی ندارم لطفا در این خصوص بیشتر راهنمایی کنید.
  ممنون

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   10 اسفند 1399، 12:24

   دوست عزیز ارسال پیام تبلیغاتی برای لیست سیاه ممنوعه
   در مورد پنل هم لطفاً دقیق‌تر سوالتون رُ بپرسید که راهنمایی کنم. آبا در مورد کار با ابزارهای ارسال پیام سوال دارید یا در مورد محیط کاربری سامانه؟

 • Gravatar Icon

  حسین

  30 دی 1399، 17:58

  این دستگاه ها داستان دان اقا .نخرین.یا شارژ ندارد یا دککه شون حراب میشه …
  همین پنل پیامکی انلاین ها خوبن که هرحا با ایپی ایران باشی میتونی پیامکتو ارسال کنی بی منت.

 • Gravatar Icon

  مهدی رضایی

  30 دی 1399، 12:09

  من به عنوان کسی که از این دستگاها استفاده کرده با توجه به هزینه بالایی که داره و استفاده از سیم کارتی که داره اصلا پیشنهاد نمیکنم بنده خودمم به پنل پیامکی رجوع کردم و از پنل بابته ارسال پیامک استفاده میکنم و واقعا خیلی به صرفه تر از این دستگاه ها میباشد.

 • Gravatar Icon

  محمدرسول فاضلی

  16 دی 1399، 01:10

  اووووو خیلی گرونه که. میخواستم برای مغازم این دستگاه رو بخرم که مقالتونو دیدم که ویدیو هم گذاشته بودین و خوب شد که منصرف شدم از خرید دستگاه. البته میگه که ویدیوهای قبلی پیج اینستاگرامتون، آیدی پیجتون چیه؟
  ببینید من میخوام علاوه بر تبلیغات و داشتن دفترچه تلفن، یه امکانی هم داشته باشه که اگه مشتریان خودشون پیامک فرستادن ، پنل اتوماتیک جواب مورد نظر رو برای مشتریای خودم ارسال کنه. هر ماه هم قرعه کشی کنم بین اونایی که به سامانه من پیامک فرستادن. کدوم پنل خوبه براش؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   16 دی 1399، 11:16

   دوست عزیز در اینستاگرام با آدرس melipayamak میتونین مارو پیدا کنین
   اگر پنل تجاری و شرکتی داشته باشین، میتونین هر ابزار ارسال پیامی رو که میخواین تنظیم کنین، تعرفه‌ها و امکانات هر پنلو از این لینک که براتون گذاشتم میتونین ببینین.

 • Gravatar Icon

  صادق نوری

  07 دی 1399، 00:26

  اصلا این دستگاه مناسب نیستند فقط هزینه ی اضافی هستند که پرداخت میشه و هزینه های خریدشم به شدت بالا و اصلا به صرفه نیست خود دستگاه هم خراب بشه پشتیبانی نداره و مرجوعی نداره و کلی هزینه بابت تعمیرش باید پرداخت بشه علاوه بر اون خودش به تنهایی هیچ کاربردی نداره بعد خریدش باید یک پنل هم خرید که متصل بشه بهش خب چ کاریه همین کارو پنل خودش به راحتی انجام میده نیازی ب این دستگاه و هزینه های الکی نیست

 • Gravatar Icon

  پارسا نوری

  20 آذر 1399، 16:58

  نمیدونم هنوزم از اینا میفروشن ولی من یجا یه شرکت کار میکردم که از این دستگاه ها داشت و یه دانگل بود باهاش میشد پیامک ارسال کرد.
  مکافاتی بود اصن…
  سیستم پیامکی خریدیم بعدش و خیلی بصرفه تر و راحت تر بود

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید