پاسخ خودکار به پیامک دریافتی با منشی پیامکی

پاسخ خودکار به پیامک دریافتی با منشی پیامکی

Engagements Icon
85


در این دوره و زمانه اگر خرید برویم، با دوستانمان سری به کافه یا رستوران بزنیم، به کلینیک زیبایی برویم و خلاصه هر کسب‌وکار دیگری حتماً بعد از خرید یا موقع خروج به ما می‌گویند: اگر تمایل به دریافت کد تخفیف دارید یا می‌خواهید در جریان برنامه‌ها و جشنواره‌های ما باشید، به این سامانه عدد 1 یا ... را بفرستید تا با پاسخگوی خودکار پیامک (منشی پیامکی) پاسخی از پیش تعیین شده برای شما ارسال کنند. بعضی‌های دیگر هم مثل فروشگاه جین وست موقع خرید شماره ما را می‌گیرند و در سیستم ثبت می‌کنند.

حالا وقتی ما برای سامانه این کسب‌وکارها پیامک بفرستیم، بلافاصله پیام خوشامد گویی یا هر پیام دیگری را به صورت خودکار دریافت می‌کنیم و از این حس مشتری‌مداری حسابی لذت می‌بریم. منتظر تخفیف‌هایشان می‌مانیم و اگر جشنواره فروش داشته باشند، حتماً خرید می‌کنیم.

دوست عزیز برای شرکت در فود پارتی فست‌فود شیلا عدد 1 را ارسال کنید

اما ماجرا چیست؟ این پیامک‌ها از طرف سامانه‌های ارسال پیام کوتاه توسط دو ابزار منشی پیامکی و منشی هوشمند برای مشتری فرستاده می‌شوند. هر دوی این ماژول‌ها تفاوت‌هایی باهم دارند که در ادامه می‌خواهیم برایتان توضیح دهید. پس اگر اهل کسب‌وکاری هستید و می‌خواهید تعامل متفاوتی را با مشتری شروع کنید، امکان پاسخگوی خودکار پیامک را جدی بگیرید.

قدرت پیامک تبلیغاتی را دست کم نگیرید!

اگر به دنبال افزایش درآمد و گسترش کسب و کار خود هستید، با ثبت نام در ملی پیامک و ارسال پیامک تکی و انبوه، مشتریان جدیدی جذب و از آن ها نگهداری کنید و رابطه و تعاملی طولانی ایجاد کنید.
10% تخفیف!
MPC10
کپی کد
برای ارسال پیامک تکی و انبوه همین الان ثبت نام کنید
ثبت نام و ارسال پیامک آنی

سامانه ارسال پیام کوتاه

سامانه ارسال پیام کوتاههمین اول راه و قبل از صحبت دربارۀ پاسخگوی خودکار پیامک با سامانه ارسال پیام کوتاه آشنا شوید. برای تعامل با مشتری، ارسال انبوه پیام تبلیغاتی، برگزاری نظرسنجی دربارۀ کیفیت محصولات و خلاصه هر چیزی که به ارسال پیامک مربوط شود، به سامانه ارسال پیامک نیاز دارید. سامانه در اصل نرم افزاری آنلاین و تحت وب است که برای ارسال پیامک، دریافت پاسخ مشتری و مدیریت پیام‌ها استفاده می‌شود.

بعد از دریافت پنل پیامکی، بلافاصله می‌توانید ارسال اس ام اس تبلیغاتی داشته باشید و امکان پاسخگوی خودکار پیامک را هم روی پنل فعال کنید. ما هم در ادامه قدم‌به‌قدم و بر اساس محیط کاربری سامانه ملی پیامک نحوۀ تنظیم دو ابزار منشی و منشی هوشمند را آموزش دهیم.

منشی پیامکی چیست؟

اولین ابزار پاسخگوی خودکار پیامک منشی پیامک است که برای پاسخگویی خودکار به مشتری استفاده می‌شود. دوباره به مثالی که اول مقاله زدم، توجه کنید:

دوست عزیز برای شرکت در فود پارتی فست‌فود شیلا عدد 1 را ارسال کنید

شما می‌توانید در قسمت ابزار منشی پیامکی، پنل را به نحوی تنظیم کنید تا در قبال ارسال کدی مشخص، پاسخ از قبل تعیین شده‌ای را شبیه مثال بالا برای مشتری ارسال کند. مثلاً از مشتری بخواهید که عدد 1 یا کلمه عضو را برای سامانه بفرستد تا پیام بالا برایش ارسال شود.

نحوه تنظیم منشی پیامکی

حالا بیایید تنظیم پاسخگوی خودکار پیامک را شروع کنیم. وارد پنل کاربری شوید و در قسمت ابزار ویژه روی منشی کلیک کنید تا صفحۀ دیگری برایتان باز شود. اگر اولین بار است که می‌خواهید ابزار منشی را تنظیم کنید، باید روی درج منشی جدید کلیک کنید و وارد قسمت بعدی شوید.

منشی پیامکی و منشی هوشمندعنوان منشی پیامکی

در صفحۀ جدید و در قسمت عنوان منشی کلمه یا عبارتی را وارد کنید که می‌خواهید برای دسته‌بندی پیام از آن استفاده کنید. این عنوان برای مخاطب ارسال نمی‌شود و فقط برای راحتی کار خودتان در قسمت دسته‌بندی پیام‌هاست. بعد از مشخص کردن عنوان در قسمت گیرنده خطی را انتخاب کنید که می‌خواهید پاسخ ارسالی مشتری را دریافت کند و یادتان باشد که این خط باید حتماً خط اختصاصی باشد.

در قسمت فرستنده هم خطی را انتخاب کنید که قرار است پاسخگوی خودکار پیامکی متن پیامک را برای مشتریان بفرستد. بعد سراغ بازۀ زمانی بروید و تاریخی را مشخص کنید که قرار است این ماژول فعال باشد. مثلاً بازۀ سه ماهه انتخاب کنید و اول تا آخر فصل را برای پنل مشخص کنید.

نحوه تنظیم منشی پیامکی

متن پاسخ ارسالی از منشی

حالا در قسمت متن پیامک همان چیزی را بنویسید که می‌خواهید مشتری به صورت خودکار دریافت کند و در نهایت روی گزینه ثبت کلیک کنید. برای آموزش کار با ماژول منشی از ویدئو زیر هم می‌توانید استفاده کنید:

زیباترین اس ام اس ها برای تبریک روز آرایشگرحتما بخوانید: زیباترین اس ام اس ها برای تبریک روز آرایشگر

مزایای استفاده از منشی پیامکی

حالا که با نحوه تنظیم منشی پیامکی آشنا شدید، شاید بپرسید که مزایای پاسخگوی خودکار پیامک چیست و جه استفاده‌هایی دارد؟ اگر کسب‌وکار شما به نحویست که می‌خواهید باشگاه مشتریان داشته باشید، می‌توانید از ابزار منشی برای پاسخگویی خودکار به کسانی که عضور خبرنامه شدند، استفاده کنید.

اگر کسب‌وکاری دارید که ممکن است جابه‌جا شود، برای فرستادن آدرس جدید می‌توانید از منشی استفاده کنید و از مخاطب بخواهید در ازای فرستادن کلمه‌ای مشخص مثلاً لوکیشن، آدرس جدید شما را دریافت کند.

اگر بوتیک دارید و می‌خواهید از کالکشن جدید رونمایی کنید، می‌توانید از مشتریانی که قصد حضور در ایونت را دارد، بخواهید کلمه ثبت‌نام را بفرستند. حتی برای برگزاری نمایشگاه، همایش، گردهمایی، پاسخگوی خودکار پیامکیدوره آموزشی جدید در موسسه می‌توانید از ابزار منشی پیامکی استفاده کنید.

حالا شاید بپرسید که اگر قرار باشد، پنل برای هر مخاطب یک پاسخ جداگانه بفرستند، باید جکار کنیم؟ برای چنین کاربردی ابزار منشی جواب نمی‌دهد و باید سراغ منشی هوشمند بروید.

ابزار منشی هوشمند، پاسخگویی هوشمندانه

حالا فرض کنید برای پاسخگویی به مشتریان می‌خواهید چند جواب مختلف بفرستید. مثلاً اگر سالن زیبایی دارید و می‌خواهید لیست قیمت‌های مختلفی را برای مشتری بفرستید، در ازای هر کد مشخصی که برای پنل ارسال شود، می‌توانید پاسخ جداگانه‌ای را در پنل تنظیم کنید.

تنظیم ابزار پاسخگوی خودکار پیامک هوشمند

برای تنظیم ابزار منشی هوشمند، در قسمت ارسال ویژه روی منشی هوشمند بزنید و در صفحۀ جدید روی درج منشی جدید کلیک کنید. در صفحۀ جدید حتماً توضیحات پنل را بخوانید و بعد فایل نمونه را دانلود کنید تا بر اساس فایلی استاندارد، اطلاعات را در اختیار پنل قرار دهید.

تنظیم ارسال زماندار هوشمنددر فایل اکسل پیش رویتان و در ستون اول که با نام A شناخته می‌شود، مقادیری را بنویسید که مخاطب قرار است برای پنل ارسال کند. این مقادیر می‌تواند عدد یا کلیدواژه‌هایی مانند قیمت، منوی صبحانه، منوی کافی‌شاپ و ... باشد.

همچنین می‌توانید نام مخاطب را هم برایش بنویسید تا پیام به صورت شخصی‌سازی شده برای مشتری ارسال شود. بعد از بارگزاری فایل نمونه، حتما در قسمت متن پیامک، درست بودن مقادیر وارد شده را چندین مرتبه چک کنید و در صورت نیاز از قسمت راهنما کمک بگیرید.

مزایای استفاده از ماژول منشی هوشمند

اگر از منشی هوشمند استفاده کنید، می‌توانید تعامل خوبی با مشتری داشته باشید و دیگر نیازی به تماس تلفنی و حضور نیروی انسانی نیست. می‌توانید بسیاری از اطلاعات لازم را به صورت پیامکی برای مخاطب و اعضای خبرنامه پیامکی ارسال کنید.

همچنین با این ابزار می‌توانید اطلاعاتی مانند:

 • کد اصالت محصول
 • کد گارانتی
 • انتقضای گارانتی
 • انقضای عضویت
 • انقضای بیمه

را برای مشتری ارسال کنید. مشتری هم می‌تواند در ازای ارسال کلماتی مشخص مانند "انقضای بیمه" ، " گارانتی محصول" و .... از منشی هوشمند استفاده کنید.

هر کسب‌وکاری که هستید، باید کلیدواژ‌ه‌های مدنظرتان را برای پنل تعریف کنید. در صورت نیاز نام مشتری و اعضای خاص را هم به فایل نمونه اضافه کنید تا پنل در ازای دریافت هر کدام از کلیدواژه‌ها، پاسخ مرتبط با آن را دریافت کند.

جمع‌بندی پاسخگوی خودکار پیامک

پاسخگوی خودکار پیامکیتا اینجا با منشی پیامکی و پاسخگوی خودکار پیامک به صورت هوشمند آشنا شدیم. همانطور که پیشتر هم گفتیم، توضیحات این دو ماژول را بر اساس سامانه ارسال پیام کوتاه ملی پیامک توضیح دادیم. اگر کسب‌وکار شما نیاز به تعامل ویژه با مشتری دارد و می‌خواهید از ابزارهای معرفی شده استفاده کنید، همین حالا در صفحه اصلی سایت ملی پیامک برای دریافت پنل ثبت‌نام کنید.

بعد از دریافت نام کاربری و رمز عبور می‌توانید وارد پنل شوید. در قسمت ارسال ویژه، ابزار منشی پیامکی یا منشی هوشمند را تنظیم کنید و از همان لحظه از مشتریان بخواهید به سامانه پیامکی شما پیام بفرستند و پاسخ خودکار دریافت کنند.

آرایشگاه‌ها و سالن‌های زیبایی، فست‌فودها و رستوران‌ها، فروشگاه‌های بزرگ و بوتیک‌ها، نمایندگی‌های بیمه و فروشندگانی که که محصولاتشان گارانتی دارند، می‌توانند از امکان پاسخگویی خودکار استفاده کنند. در صورتی که هنوز نیاز به راهنمایی و مشاوره دارید، می‌توانید با 02163404 تماس بگیرید و با تیم پشتیبانی ملی پیامک صحبت کنید یا در انتهای همین متن برایمان بنویسید تا راهنمایی‌تان کنیم.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
48دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه

 • Gravatar Icon

  مهری

  05 دی 1400، 10:00

  بنده یک سالن آرایشی و زیبایی مخصوص بانوان دارم به نظرم این منشی هوشمند شما می تونه واسم کاربردی باشه .. مثلا می تونم تنظیم کنم اگر کسی واژه بالیاژ رو فرستاد قیمت این خدمات برای موهای کوتاه، متوسط و بلند جداگانه فرستاده بشه

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   06 دی 1400، 14:20

   بله دوست عزیز
   فقط باید متغیرهای موردنظرتون برای ارسال قیمت روی پنل تنظیم بشه و بعد کلمات کلیدی در اختیار مشتری‌هاتون قرار بگیره

 • Gravatar Icon

  حقانی

  05 دی 1400، 09:57

  سلام و روز بخیر چقدر به نظرم این قسمت منشی هوشمند شما خوب و کاربردی می تونه باشه من قصد دارم پنلتون رو بخرم و این امکان رو فعال کنم کدوم یکی از پلن ها تون رو باید خریداری کنم راهنمائیی کنید منو لطفا ممنون

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   06 دی 1400، 14:22

   دوست عزیز قابلیت منشی هوشمند برای پنل شرکتی و تجاری فعاله

 • Gravatar Icon

  تره بار شکوفه

  05 دی 1400، 09:54

  سلام و روز بخیر من یک فروشگاه آنلاین میوه فروشی و تره بار دارم می خوام یک سیستمی رو فعال کنم از طریق پیامک که که مشتری بتونه بدون نیاز به سایت با ارسال پیامک سفارشش رو ثبت کنه آیا این مورد امکانش هست و قابل انجامه یا خیر ؟

 • Gravatar Icon

  نیک پور

  01 دی 1400، 14:46

  سلام وقتتون بخیر من پنل پایه رو قبلا از شما خریداری کرده بودم الان با این مقاله میخوام از این امکان منشی تون استفاده کنم باید پنل جدید از شما خریداری کنم یا همون پنل قبلیم رو میتونم به پنلی که این امکان رو داره ارتقا بدم.

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   05 فروردین 1403، 16:33

   سلام دوست عزیز،
   پنلی که الان دارید رو ارتقا بدید

 • Gravatar Icon

  پورجوادی

  30 آذر 1400، 15:28

  سلام ممنون از مقاله خوبتون من چند سالی هست مشتری شما هستم و خیلی راضی هستم از سیستم پیامکیم برای پیامک های سایتم از سامانه ی شما استفاده میکنم و خیلی خوب تونستم با پنل شما پیام هام رو ارسال کنم
  ممنون از ملی پیامک

 • Gravatar Icon

  امیری هنزایی

  30 آذر 1400، 15:20

  سلام برای ارسال پیامک منشی امکان داره شماره دریافت کننده و ارسال کننده متفاوت باشه؟؟
  خط خدماتی اشتراکی شما رو برای وب سرویس داریم و اگر بشه داخل پنل تنظیم بشه برای منشی هم عالی میشه

 • Gravatar Icon

  شهاب مظفری

  29 آذر 1400، 12:42

  سلام وقت بخیر
  مرسی از ملی پیامک بابت این آپشن عالی که ارائه کرده برای کابرانش
  کار رو خیلی راحت تر کرده و دیگه نیازی بعد هر پیامک تبلیغاتی تند تند پنل رو چک کنید تا جوابی بی پاسخ مونده باشه
  واقعا ملی پیامک فوق العاددددده ای

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   16 فروردین 1403، 10:38

   درود بر شما، امیدوارم که موفق و سربلند باشید.

 • Gravatar Icon

  صدیقه احمدی

  29 آذر 1400، 08:42

  سلان وقت بخیر
  من پنل پیامکی شما رو دارم اما این دسترسی منشی و منشی هوشمند رو ندارم چه طوری می تونم به این موارد دسترسی پیدا کنم لطفا راهنمایی بفرمایید ممنون

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   16 فروردین 1403، 10:48

   درود بر شما،
   باید پنلتون رو به تجاری ارتقا بدید.

 • Gravatar Icon

  رضا قربانی

  28 آذر 1400، 18:16

  میشه برای ماژول منشی ساعت تعریف کرد که هر وقت نبودیم براش پیامک بره که توی ساعت های کاری با شما تماس میگیریم؟
  آیا این مورد رو هم میشه برای تلفن های شرکت راه‌اندازی کرد؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   07 فروردین 1403، 13:05

   درود بر شما،
   بله امکان‌پذیره

 • Gravatar Icon

  اراضی

  28 آذر 1400، 16:11

  درود
  اگر برای هر دریافتی بخوام یک پاسخ مشخص ارسال گردد هم از همین مورد باید استفاده کنم؟
  تحلیلگر داخل پنل چطور عمل میکند و فرقش با منشی چیه؟
  سپاس

 • Gravatar Icon

  میلاد حکیم

  27 آذر 1400، 19:39

  سلام من میخوام برای یک خط مشخص هر پیامکی اومد درجواب یک پاسخ ارائه بشه
  چون کسانی که پیامک برای ما میفرستند درخواست مشاوره دارند و ما میخوایم یک متن بره که منتظر بمانید اپچراتور های ما با شما تماس میگیرند
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

 • Gravatar Icon

  اسماعیل دهقانی

  26 آذر 1400، 14:40

  میشه بعد از دریافت پیامک کسی که پیامک فرستاده شمارش تیو سامانه ثبت بشه و ما توی بازه زمانی که میخواییم ارسال پیامک بهش انجام بدیم؟

 • Gravatar Icon

  یاسر کاشفی

  25 آذر 1400، 19:39

  سلام و درود و تشکر بابت مقاله خوبتون
  میخواستم بدونم که ایا همه پنل های شما به سایت متصل میشن؟
  برای من مهم هستش که ارسال به لیست سیاه و به همه شماره ها با سرعت زیاد انجام بشه ایا سرویس شما این قابلیت رو داره؟
  سایتمم فروشگاهیه

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   06 دی 1400، 15:38

   دوست عزیز پنل پایه قابلیت ارسال به سایت نداره
   ارسال به لیست سیاه فقط شامل پیامک‌های خدماتی میشه، ارسال اس ام اس تبلیغاتی به لیست سیاه ممنوعه
   اگر ارسال پیامک خدماتی و اطلاع‌رسانی به بلک لیست مدنظرتون باشه، جای نگرانی نیست، پیام‌ها می‌رسه

 • Gravatar Icon

  احمدرضا احمدی

  24 آذر 1400، 10:39

  ببخشید میشه یجوری تنظیمش کرد که تو پیامکی که داره ارسال میشه برای اون افراد، شماره اش هم مشخص بشه وقتی بهمون اس ام اس میده؟

 • Gravatar Icon

  زودباز

  24 آذر 1400، 09:56

  سلام اینکه پاسخگوی خودکار رو فعال کنیم خیلی امکان جالبیه ولی آیا امکانش وجود دارد که در صورتی که شخص پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده باشد از طریق پیامک صوتی اطلاع رسانی صورت گیرد؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   05 فروردین 1403، 16:35

   درود بر شما،
   بله از طریق پیامک صوتی میتونید این کار رو بکنید.

 • Gravatar Icon

  شهلا خیامی

  24 آذر 1400، 08:31

  سلام روز بخیر
  ایا امکان داره که به جای یه پیامک خاص از 3 الیه 4 نوع پاسخ استفاده ککرد
  که همه پاسخ ها به یک صورت نباشد
  بنظر میاد این نوع پاسخگویی جذابیت چندانی برای کاربر نداره و احساس بی ارزش بودن به کاربر دست پیدا میکنه
  ممنونم ازتون

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   19 اسفند 1402، 10:27

   درود بر شما،
   میتونید از امکان منشی هوشمند استفاده کنید.

 • Gravatar Icon

  حق پناه

  21 آذر 1400، 13:02

  سلام و و قت بخیر
  من یک خط دارم با پیش شماره ی 50001 این خط من منقضی شده است برای تمدید خط چه کاری باید انجام داد و این که نیاز هست کل هزینه پرداخت شود یا با تخفیف می تونم خط رو مجدد تمدید کنم

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   04 دی 1400، 10:25

   دوست عزیز برای تمدید خطتون از داخل پنل برامون تیکت ارسال کنید تا بلافاصله همکاران تیم فروش خط رو تمدید و شرایطش رو براتون توضیح بدهند.

 • Gravatar Icon

  یاسر شیبانی

  18 آذر 1400، 15:53

  سلام من برای استفاده از این امکانات کدوم پنل شما رو نیاز دارم؟
  من اقتصادی رو دارم الانولی نداره این ماژول تحلیلگر رو
  و اینکه برای بهتر کار کردن این ماژول به نظرم بهتره خط خدماتی داشته باشیم

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   04 دی 1400، 10:40

   دوست عزیز برای ارتقای پنل و دسترسی به تمام قسمت‌ها باید مابه‌التفاوت پنل بالاتر پرداخت بشه
   می‌تونین برای این مورد با 02163404 تماس بگیرین یا از داخل پنل برای همکاران بخش فروش تیکت ارسال کنید

 • Gravatar Icon

  درفش

  17 آذر 1400، 10:26

  سلام سوالی ازتون داشتم که این امکان منشی روی کدوم پنل شما وجود داره؟
  و سوال بعدی این منشی قابلیت پیام صوتی داره که مثلا بابت هر پاسخی که دریافت میکنه تماس بگیره و متن رو براشون به صورت صوتی بخونه؟

 • Gravatar Icon

  نسترن نعیم زاده

  17 آذر 1400، 09:30

  سلام وقتتون بخیر
  اینجور که من متوجه شدم منشی در برابر همه پاسخ ها یک نوع پاسخ مشخص ارسال میکنه ما اگر بخواهیم هر دریافتی یک پاسخ مشخص برامون ارسال کنه کدام قسمت باید فعال کنیم؟
  ممنون

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   17 آذر 1400، 11:30

   سلام وقتتون بخیر
   اگر بخوایین که به ازای دریافت هر پیامکی (مثلا عدد 1، 2، 3 و… )، یک جواب مربوط به همون پاسخ رو ارسال کنید، باید از قابلیت “تحلیلگر” استفاده بفرمایید.
   این ماژول روی پنل شرکتی و تجاری قابل دسترسه و از قسمت {ابزار ویژه –» تحلیلگر} می‌تونید به این امکان خاص دسترسی داشته باشید.

 • Gravatar Icon

  ساره نجفی زاده

  17 آذر 1400، 09:22

  سلام من داشتم مقاله هاتون رو میخوندم و با کارشناساتون صحبت میکردم و یک سری امکانات هم پشتیبان ها معرفی کردند فقط متوجه یک چیزی نشدم
  تفاوت تحلیلگر و منشی رو میشه یه توضیح کوچک بدید لطفا

 • Gravatar Icon

  مجتهدی

  16 آذر 1400، 15:18

  سلام
  وقتتون بخیر
  این قابلیت رو کدوم بسته ها هست؟ من پنل بگیرم باید خط هم بخرم؟

 • Gravatar Icon

  سهرودی

  16 آذر 1400، 11:06

  سلام وقت بخیر من می خوام از قسمت تحلیل گر پنل استفاده کنم می خواستم بدونم میشه به جای ایجاد کد خاصی یک واژه برای خودمون ایجاد کنیم
  راهنمایی بفرمایید

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   17 آذر 1400، 14:31

   بله دوست عزیز
   شما می‌تونید یک واژه لاتین برای این مورد در نظر بگیرید. واژه‌های فارسی به علت زبان عربی و فارسی در سیستم برنامه‌نویسی مورد تایید نیستند.

 • Gravatar Icon

  طاهره باقری

  11 آذر 1400، 14:41

  ببینید منشی فقط یک جواب رو میفرسته من به یک سرویس نیاز دارم که مثلا منو ی تو در تو ارسال کنه یعنی با توجه به متن مشتری جوابی که ارسال میکنه هم متفاوت باشه
  این سرویس رو شما دارید؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   22 اسفند 1402، 10:08

   درود بر شما دوست عزیز،
   بله این منشی هوشمنده و تو پنل تجاری مون فعال هست.

 • Gravatar Icon

  عدالت حاتم

  11 آذر 1400، 14:40

  من میخوام بعد از این که پیامک دریافت کرد خطم برای من پیامک اطلاع رسانی هم بیاد که پیگیری کاراشو انجام بدم آیا امکان منشی میتونه برام کاری کنه؟

 • Gravatar Icon

  آیلار

  11 آذر 1400، 12:37

  سلام خسته نباشین من این پنل رو برای تبلیغات تهیه کردم ازتون ولی این مقاله خیلی خوب این امکان رو توضیح داد و نظرم رو جلب کرد
  ولی پنلی که تهیه کردم این امکان رو نداره و امکان ثبت نام مجدد هم وجود نداره
  لطفا راهنمایی میکنید
  ممنون

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   15 فروردین 1403، 09:58

   درود بر شما،
   پنلی که الان دارید رو ارتقا بدید.

 • Gravatar Icon

  مدرس

  11 آذر 1400، 11:10

  سلام ممنون از مقاله خوبتون این امکان منشی روی کدوم پنل شما فعال هستش من از شما پنل اولتون رو دارم و از این امکان خیلی خوشم اومد برای تهیه باید چه کاری انجام بدم
  ممنون از پاسخگویی

  • Gravatar Icon

   حسام کریمی

   18 آذر 1402، 14:55

   درود بر شما دوست عزیز
   برای این کار می‌تونید از پنل‌های «شرکتی، تجاری و نمایندگی» استفاده کنید.
   برای مقایسه پنل‌ها، پیشنهاد می‌کنم به صفحه «تعرفه های پنل پیامکی» سر بزنید.

 • Gravatar Icon

  کریمی

  10 آذر 1400، 10:45

  سلام خداقوت و ممنون از مقاله خوبتون سوال من اینه که آیا اگر سامانه شما رو خرید کنم منشی پیامکی تون این امکانو میده که بتونم از کاربرانی که با شماره تلفن مغازه من تماس میگیرند و من پاسخگو نیستم براشون یک پیامک ارسال کنم که “در حال حاضر پاسخگو نیستیم لطفا مجددا تماس بگیرید” یا “بعدا باهاتون تماس گرفته میشه ” ؟؟

 • Gravatar Icon

  سینا اریانی

  08 آذر 1400، 17:28

  درود
  اگر بخواهیم در برابر هر پیامک دریافتی یک پاسخ مشخص ارسال کنیم از کدام ماژول پنل میبایست استفاده کنیم؟
  و اینکه ایا خط خاصی برای انجام این کار باید تهیه کنیم یا همان خط اختصاصی پنل امکان دریافت پیامک را دارد؟
  سپاس

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   05 فروردین 1403، 16:39

   سلام دوست عزیز،
   باید از ماژول منشی هوشمند در پنل تجاری استفاده کنید.
   بله همون خطی که بهتون داخل سامانه اختصاص داده شده کافیه.

 • Gravatar Icon

  کبوتری

  07 آذر 1400، 14:50

  سلام وقت بخیر ممنون از مقالتون این مواردی که توضیح دادید روی کدوم پنل فعال هست پنل بنده همه ی این موارد رو میزنه دسترسی ندارم راهنمایی بفرمایید قصد دارم از ماژول منشی استفاده کنم

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   05 فروردین 1403، 16:39

   سلام دوست عزیز،
   برای استفاده از منشی هوشمند باید پنل تجاری رو خریداری کنید.

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید