30% تخفیف بهاره خرید پنل پیامکی، فقط تا 31 فروردین
مشاهده تخفیف‌ها
کاربردهای سامانه ارسال پیامک برای مساجد، مراکز مذهبی و بسیج

کاربردهای سامانه ارسال پیامک برای مساجد، مراکز مذهبی و بسیج

92

شاید در نگاه اول مراکز مذهبی و پیامک چندان سنخیتی با هم نداشته باشند. چرا که زیاد دیده‌ایم در حین یک مراسم یا رویداد مذهبی، جوانان سرگرم کار کردن با گوشی موبایل خود باشند. در نتیجه این تصور در ذهن ما شکل گرفته است که فناوری‌های مدرن باعث فاصله گرفتن نسل جدید از مذهب شده است. اما اگر این ابزار مدرن بخش چنین بزرگی از زندگی جوانان ما را تشکیل می‌دهد، چرا از خود این ابزار برای تعامل و نزدیک شدن به آنها استفاده نکنیم؟ وقتی که تلفن همراه تا این حد در زندگی مردم جامعه نفوذ کرده است، چرا باید آن را به عنوان دشمن دین مردم ببینیم؟ به جای آن می‌توانیم از همین ابزار برای حضور بیشتر دین در زندگی مردم استفاده کنیم. در ادامه بیشتر در مورد مزایا و کاربردهای پیامک به عنوان یک ابزار مدرن برای مساجد و مراکز مذهبی مثل سازمان بسیج، هیئت‌ها و ... صحبت می‌کنیم.

تمام مساجد و مراکز مذهبی با چالش‌های مشابه روبرو هستند!

پیامک به شما کمک می‌کند تا با تمام این چالش‌ها روبرو شوید و یک ارتباط محکم را با مخاطبان خود حفظ نمایید:

 • چگونه اعضا و گروه‌های زیر مجموعۀ خود را در این دنیای دیجیتال و پر از اطلاعات در ارتباط و نزدیک به هم نگاه داریم؟
 • چگونه با جوانان، نوجوانان، دانشجویان و ... ارتباط خود را حفظ کنیم، نگذاریم آنها در مسیرهای اشتباه قدم بگذارند و دین خود را از دست بدهند؟
 • چگونه در طول هفته با مومنان در ارتباط باشیم، پیام‌های مذهبی خود را به گوش آنها برسانیم و کمک کنیم در زندگی روزانه از یاد خدا غافل نمانند؟

مسجد یا مرکز شما چگونه می‌تواند از پیامک بهره ببرد؟

آیا برای شما این سوال پیش آمده است که یک مسجد واقعاً چگونه می‌تواند از پیامک در جهت اهداف خود استفاده کند؟ در اینجا چندین راه استفاده از پیامک را همراه با توضیحات و مثال‌هایی برای شما می‌آوریم.

 • آیات و احادیث را مستقیماً به اعضأ ارسال کنید. شما می‌توانید آیات و احادیث مرتبط با روز را برای مخاطبان ارسال کنید و به آنها کمک کنید تا در تمام طول هفته ارتباط مستقیمی با دین داشته باشند.
 • اعضأ را نسبت به تغییر برنامه‌های خود مطلع کنید. آیا قصد دارید به خاطر وضع نابسمان هوا کلاس قرائت قرآن خود را لغو کنید؟ هشدارهای پیامکی ارسال کنید که نهایتاً در چند دقیقه به دست تمام شاگردان می‌رسد.
 • اعضا را از مراسم‌ها و رویدادهای پیش رو آگاه کنید. آیا می‌خواهید مطمئن شوید که همۀ اهل محل در مراسم شما حضور خواهند داشت. با استفاده از یک پیامک یادآوری لازم را به آنها بکنید. این پیامک شما در لحظه به دست مخاطبان می‌رسد و مطمئن خواهید بود که هیچکس بی‌اطلاع نیست.
 • فعالیت‌های خیرخواهانه خود را به اعضأ اطلاع دهید. پیامک یک روش فوق‌العاده برای با خبر کردن اعضا از برنامه‌های انسان دوستانۀ شما است. به این ترتیب می‌توانید تمام اهل محل را در یک فعالیت خیرخواهانه درگیر کنید و نتیجۀ بهتری از آن بگیرید.
 • برنامۀ کلاس‌های خود را به اطلاع مخاطبان برسانید. آیا قصد دارید کلاس‌هایی را برای اهل محل برگزار کنید؟ با یک پیامک این موضوع را به آنها اطلاع دهید و دعوت کنید تا در این کلاس‌ها ثبت‌نام کنند.
 • به زبان جوانان صحبت کنید تا به آنها نزدیک شوید. آیا می‌دانستید که در ردۀ سنی 15 تا 25 سال، پیامک بیشترین استفاده را به عنوان یک کانال ارتباطی شخصی دارد؟ از این مزیت پیامک برای نزدیک شدن به جوانان استفاده کنید.
 • نظر اعضأ را نسبت به تصمیمات خود جویا شوید. آیا قصد پیاده کردن یک تصمیم را دارید و می‌خواهید نظر اعضأ را هم در مورد آن بدانید. با استفاده از پیامک یک نظرسنجی برگزار کنید و از پاسخ‌های آنها برای پیاده کردن هر چه بهتر این تصمیم استفاده کنید.

 

اما کاربردهای پیامک در همینجا به پایان نمی‌رسد. مواردی که تا به اینجا گفته شد تنها چند کاربرد کوچک از پیامک به حساب می‌آید و شما می‌توانید از پیامک به روش‌های گوناگون دیگری نیز استفاده کنید. تولدها و مناسبت‌ها را به اعضأ تبریک بگویید، با استفاده از پیامک برای ختم قرآن به صورت دسته‌جمعی برنامه‌ریزی کنید، یک مسابقه مذهبی برگزار کنید و اطلاعات دینی مخاطبان را بسنجید، یک دعا را با اعضأ به اشتراک بگذارید و ... در واقع، به جرأت می‌توان گفت که هیچ محدودیتی برای آنچه ارسال می‌کنید وجود ندارد.

خدمات پیامکی را چگونه باید ارائه دهید؟

با راه‌حل‌های پیامکی، می‌توانید در لحظه و به راحتی با اعضای خود در ارتباط باشید. اما قبل از اینکه شروع به ارسال پیامک کنید، نیاز به شماره تلفن اعضای خود دارید و باید اجازۀ ارسال پیامک به آنها را هم داشته باشید. به نظر پیچیده می‌آید؟ اصلاً اینطور نیست.

برای اینکار شما تنها به یک کلمۀ کلیدی و یک خط اختصاصی نیاز خواهید داشت. همراه پنل یک خط اختصاصی نیز به شما تقدیم می‌گردد. کلمۀ کلیدی را نیز می‌توانید از طریق سامانه تعیین کنید. پس از این کافی است که از حاضران در مسجد بخواهید که کلمۀ کلیدی تعیین شده را به خط اختصاصی شما ارسال کنند. به این ترتیب شمارۀ آنها در سیستم شما ثبت می‌شود و البته اجازه آنها را هم برای ارسال پیامک دارید – به همین سادگی!

البته امکان این نیز وجود دارد که شماره تلفن اعضای خود را به صورت دستی هم وارد کنید. هر چند که این کار کمی سخت‌تر است، اما اگر که شماره‌ها را بروی کاغذ وارد کرده‌اید بهتر است که وقتی را بابت انجام اینکار صرف کنید.

مخاطبان را در مورد این خبرنامه مطلع کنید.

اما یک سوال دیگر همچنان باقی است: بهترین روش پخش کردن خبر این سرویس پیامکی جدید در بین اعضأ چیست؟ اینکه خبرنامه خود را در کجا و چگونه تبلیغ کنید، بستگی به اهداف مورد نظر شما دارد. با اینحال ما در اینجا چندین ایدۀ مختلف در این مورد را برایتان می‌آوریم که کمک می‌کنید بیشترین تعداد مشترکین را داشته باشید.

در جریان یک سخنرانی آنها را مطلع کنید. یک سخنران می‌تواند این موضوع را به مومنان اطلاع دهد که می‌توانند احادیث و آیاتی را به صورت روزانه از طریق پیامک دریافت کنند و از اخبار شما مطلع شوند. پس از آن نیز باید توضیح دهد که چگونه می‌توان در این خبرنامه عضو شد.

از سایر پل‌های ارتباطی خود استفاده کنید. برای اینکه نتیجۀ بهتری بگیرید، یک راهنمای ساده برای عضویت در اشتراک پیامکی را نیز در تمام اطلاع‌رسانی‌های خود بگنجانید. این یعنی از مخاطبان بخواهید که برای دریافت آخرین اخبار مسجد، یک کلمۀ کلیدی را به شمارۀ شما ارسال کنند. به این منظور می‌توانید از برد مسجد، تبلیغات کاغذی، اینترنت و ... استفاده کنید.

*  *  *

آنچه در بالا آورده شد، یک راهنمای کلی است در این مورد که مساجد و سازمان‌های مذهبی چگونه می‌توانند از پیامک استفاده کنند. لطفاً در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با بخش پشتیبانی ملی‌پیامک تماس بگیرید و سوالات خود را با ما مطرح کنید. خوشحال خواهیم شد که نظر شما را نیز در این مورد بدانیم.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
80دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه

 • میلاد قهوه چی

  30 شهریور 1400، 09:45

  سلام وقتتون بخیر؛ من برای مسجد یک پنل تهیه کردم و خط 9999 خریداری کردم توی شرایط نوشته حتی اگر مسجد هم باشی میتونی خط خدماتی دریافت کنید آیا مشکلی برای این مورد وجود نداره؟

  • زهره تاجیک

   19 دی 1402، 11:42

   سلام دوست عزیز،
   به طور کلی خط خدماتی 9999 یک جواز کسب یا سایت دارای اینماد میخواد برای خدماتی شدن. آیا امکانش هست این شرایط رو جور بکنید برای مسجد؟
   در نهایت لطفا با 02163404 تماس بگیرید همکاران ما در بخش پشتیبانی بهتر میتونن شما رو راهنمایی کنن.

 • بنی علی

  28 شهریور 1400، 17:55

  ما اربعین پیاده روی داریم
  میخوام ببینم برای اطلاع رسانی میتونم از سامانه شما استفاده کنم؟

  • سمیه جابری

   15 بهمن 1402، 16:25

   سلام وقت شما به خیر
   بله میتونید این کار رو انجام بدید

 • علی موسوی

  24 شهریور 1400، 21:58

  سلام ایا نمونه متن اماده هم برای پیامک های مذهبی دارید که ما ازش استفاده کنیم؟
  یا مثلا بانک پیامکی که توش بشه پیدا کرد این موردو؟
  اگر باشه به نظرم خیلی عالی میشه

  • زهره تاجیک

   24 اسفند 1402، 11:53

   درود بر شما،
   داخل پنل یه قسمتی هست به نام گنجینه پیامکی که می‌تونید استفاده کنید.

 • مسجد الهادی

  24 شهریور 1400، 10:45

  ما برای مسجدمون خط اختصاصی خریداری کردیم ایا امکان خدماتی کردنشم داریم ؟
  چه مدارکی لازم هست برای خدماتی کردن خط برای مسجد ؟
  ما فعالیت های فرهنگی هم انجام میدیم و مجوز های فرهنگی داریم.

  • زهره تاجیک

   24 اسفند 1402، 11:54

   درود بر شما،
   مدارک خدماتی کردن برای هر اپراتور متفاوته. شما به اعلان‌های بالای صفحه نخست پنل مراجعه کنید. اگر باز هم سوال داشتید با همکاران ما در بخش پشتیبانی تماس بگیرید:02163404

 • یوسفی

  21 شهریور 1400، 09:21

  سلام وقتتون بخیر
  من از شما پنل پیامکى دارم و خداروشکر خیلى راضى هستم از بانک شماره هاتون برای تبلیغاتم استفاده میکنم و خیلی راضی هستم فقط خواستم ازتون تشکر کنم

  • زهره تاجیک

   24 اسفند 1402، 11:55

   سلام دوست عزیزف
   خداروشکر که راضی هستید. همیشه پربرکت و موفق باشید.

 • مراد فاضلی

  18 شهریور 1400، 11:39

  سلام برای مسجد محل قصد تهیه پنل پیامکی رو داریم
  هزینه پنل ها رو با تخفیف و امکاناتش برای ایمیل ارسال میکنید لطفا
  پنل ها قابلیت ارسال به کسانی که پیام های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند را دارند؟

  • زهره تاجیک

   24 اسفند 1402، 12:02

   درود بر شما،
   هزینه پنل ها و امکانات رو میتونید داخل صفحه تعرفه‌ها ببینید.
   ارسال به بلک لیست ممنوعه به شرطی که خط خدماتی داشته باشید.

 • یاس صادقی

  13 شهریور 1400، 09:58

  سلام برای برگذاری مسابقه و جشنواره ها به صورت فصلی نیاز هست که حتما مجوزی ارئه بشه یا همین که نامه از سمت سازمان ارائه بشه براتون کفایت میکنه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید تا اقدام به خریداری پنل پیامکی شما کنیم

  • زهره تاجیک

   24 اسفند 1402، 11:56

   درود بر شما،
   نیازی به مدارک خاصی نیست. اگر هم هنگام ارسال به مشکل خوردید، تیکت بفرستید دوستان ما در بخش پشتیبانی حل میکنن براتون.

 • احمدوند

  04 شهریور 1400، 10:20

  سلام وقتتون بخیر ما مجد هستیم میخواستم بدونم ما قابلیت خدماتی کردن خط رو داریم تا پنل رو خریداری کنیم ممنون میشم راهنماییم کنید

  • زهره تاجیک

   24 اسفند 1402، 11:56

   درود بر شما،
   با پشتیبانی تماس بگیرید که راهنمایی کنن شما رو چون مدارک خاصی مورد نیازه.

 • محمود داداشی

  04 شهریور 1400، 08:36

  سلام برای ارسال پیامک به 50 تا 100 نفز تو فاصله زمانی های یک ماهه کدام پنل رو پیشنهاد میدید که خریداری کنم و ایا روی همه یپنل ها قابلیت ارسال پیام صوتی داره که بشه برای همه ی مخاطب ها پیامک صوتی ارسال شود

  • زهره تاجیک

   24 اسفند 1402، 12:04

   درود بر شما،
   پنل پایه یا اقتصادی برای شما مناسبه.

 • حاج عبدالهی

  01 شهریور 1400، 09:46

  سلام روز بخیر
  ما برای هیئت قصد ارسال پیامک رو داریم ولی ارسال بستگی به مناسبت های در سال داره که چقدره
  اگر پنل رو استفاده نکنیم باید تمدید بشه؟
  از پیامک ها استفاده نکنیم میسوزه؟

  • زهره تاجیک

   24 اسفند 1402، 12:03

   سلام دوست عزیز،
   شما سالی یک بار باید پنل رو تمدید کنید.

 • رنجبر

  31 مرداد 1400، 13:22

  سلام
  ما در مسجد یک صندوق قرض الحسنه ایی ایجاد کریم و میخوام به کسانی که عضو این صندوق هستن ارسال پیامک انجام بدیم مثل دیرکرد واریز و شروع واریز ماه اگر راهنمایی درباره پنل ها ارسال کنید ممنون میشم

 • هیئت عشاق الحسین

  30 مرداد 1400، 18:19

  با عرض سلام و احترام
  ما هیئت داریم برای ارسال لینک اینستاگراممون به اهالی هیئتمون میخواستیم پنل پیامک تهیه کنیم که با ارسال لینک اینستاگرام همون لحطه وارد صفحه ما در اینستاگرام بشن و لایو ما که مربوط به عزاداری محرم هست به صورت انلاین تماشا کنن این امکان برای پنل شما مقدور هست؟اگر هست پیشنهاد میفرمایید کدام پنل تهیه گردد؟
  سپاس از همکار شما
  التماس دعا

 • محمدرضا طاهری

  29 مرداد 1400، 10:42

  سلام من استوری اینستاتونو دیدم که کلمه هیئت رو بفرست و 50% تخفیف بگیر
  برا دهه اول استفاده کردم و خیلی راضی ام کارای اطلاع رسانی رو انجام دادم و تونستیم به بهترین شکل ممکن عذاداری رو انجام بدیم
  ممنون از سامانه شما
  خدا خیرتون بده

  • زهره تاجیک

   24 اسفند 1402، 11:27

   درود بر شما،
   موفق و پیروز باشید.

 • یونس عبادی

  27 مرداد 1400، 19:36

  سلام وقت بخیر
  ما یه خیریه داریم که در ایام محرم و صفر هرروز نذری داره اما امسال قصد داریم به افراد منطقه ای که خیریمون هست پیامک با مزمون امسال نذری با رعایت پرتوکل ها از ساعت 5تا 8 انجام میشه ارسال کنیم آیا امکانش هست؟

  • زهره تاجیک

   24 اسفند 1402، 11:32

   درود بر شما،
   بله میتونید مشکلی نداره.

 • فرامرزی

  21 مرداد 1400، 09:15

  سلام ممنون از مقاله هاتون، من پنل تجارى دارم و تونستم با ارسال منطقه هدفمند به شماره هاى تهران پیامک ارسال کنم با دسته بندى خوبتون که مناطق و محله ها دسته بندى شده بودن تونستم ارسال هدفمند خوبى داشته باشم
  فقط خواستم از تیم ملی پیامک تشکری کرده باشم

  • زهره تاجیک

   24 اسفند 1402، 12:00

   سلام دوست عزیز،
   خرسندیم که تونستیم کمکی به شما بکنیم. امیدوارم پیروز و سربلند باشید.

 • جواد زاده

  18 مرداد 1400، 09:25

  سلام وقت به خیر برای ایام محرم می تونیم پیامک ارسال کنیم که با رعایت تمام پرتکل های بهداشتی در فضای باز برای عذاداری این مورد امکان پذیر هست

  در صورت امکان پاس دهید ممنون

  • مونا هادی

   18 مرداد 1400، 10:02

   سلام وقت شما هم بخیر
   بله دوست عزیز، اگر مشکلی به وجود اومد، با پشتیبانی پنل می‌تونین در ارتباط باشین!

 • محمد کوثریان

  31 تیر 1400، 17:39

  سلام الان من پنل دارم و برای اعضا میخوایم ارسال کنیم برای اونایی که تبلیغ رو بستن ارسال نمیشه
  پیامک ما کاملا اطلاع رسانی محسوب میشه
  چطور میشه برای همه اسال کرد؟
  چون محرم نزدیکه ما میخوایم کار بی نقص باشه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  • نیلوفر اکبریان

   03 مرداد 1400، 10:02

   سلام دوست عزیز، تنها راهکار ارسال پیامک اطلاع‌رسانی به لیست سیاه مخابرات، استفاده از خطوط خدماتی هست. می‌تونین شرایط خطوط خدماتی رُ داخل سامانه و از {صفحه نخست} مشاهده بفرمایید.

 • محموعه عبدالرضا

  29 تیر 1400، 22:04

  سلام وقت بخیر
  ما یه مجموعه هستیم که هم هیئت هستیم هم یک بنگاه خیریه که برای نیازمندان اقلام مصرفی جمع اوری میکنیم
  برای ما تخفیف هم درنظر گرفته شده است؟

  • زهره تاجیک

   24 اسفند 1402، 12:00

   درود بر شما،
   تخفیف روی تمام پنل‌ها اعمال شده. همون تخفیف رو می‌تونید داشته باشید… البته برای مناسبت‌های خاص هم یک سری تخفیف در نطظر می‌گیریم که می‌تونید استفاده کنید.

 • سهیل جلالی

  28 تیر 1400، 15:47

  سلام وقتتون بخیر ؛ سامانه پیامکی رو برای بسیج مسجد میخواستیم و تعداد خیلی کمی ارسال پیامک داریم آیا امکانش هست به جز استفاده برای مسجد برای بسیج مسجد هم استفاده کرد و اطلاع رسانی به اعضاء داشته باشیم؟

  • زهره تاجیک

   24 اسفند 1402، 11:59

   درود بر شما،
   به شرط خدماتی کردن خط بله میتونید استفاده کنید.

 • حاج اسماعیل رستمی

  20 تیر 1400، 07:53

  سلام علیکم
  ما برای مسجد محله قصد ارسال پیامک و یادآوری پیامکی رو داریم منتهی خیلی ارسال هامون زیاد نیست و بیشتر بستگی به مناسبت های در ماه داره
  اگر پنل پیامکی شما رو تهیه کنیم چه مدت پنل فعال هستش؟از پیامک ها استفاده نکنیم میسوزه؟

  • نیلوفر اکبریان

   20 تیر 1400، 08:51

   دوست عزیز شما هر موقع بخواین می‌تونین از پنل استفاده کنید منتها هزینه تمدید سالانه پنل رُ برای استفاده همیشگی باید بپردازید

 • روح الله عابدینی

  19 تیر 1400، 09:33

  من برای هیئت پنل پیامکی خریداری کردم و هر سه شنبه ارسال پیامک انجام میدم که برای مراسم دعای توسل اطلاع رسانی کنم که تشریف بیارن اما ارسال پیامک به صورت کامل صورت نمیگیره مثلا از 60 نفر 45نفر پیامک مارا دریافت میکنند و مابقی دریافت نمیکنند ممنون میشم راهنمایی بفرمایید چطور میتوانم به همه ارسال پیامک انجام بدهم؟
  تشکر

  • نیلوفر اکبریان

   19 تیر 1400، 12:26

   دوست عزیز تعدادی از شماره‌ها در لیست سیاه هستند
   با توجه به غیر تبلیغاتی بود متن، برای ارسال به بلک لیست لطفا از داخل پنل برای همکاران تیم پشتیبانی تیکت ارسال کنید تا راهنمایی‌تون کنند

 • رسولی قزلباش

  27 اسفند 1399، 01:53

  من امکان ختم قران رو میخواستم. چجوری کار میکنه و کدوم پنل مناسبه؟

  • نیلوفر اکبریان

   07 فروردین 1400، 11:29

   دوست عزیز پنل اقتصادی و شرکتی براتون مناسبه
   برای اطلاعات بیشتر با 02163404 می‌تونید تماس بگیرید و با تیم پشتیبانی صحبت کنید

 • محبان یاس

  23 اسفند 1399، 12:39

  مابرای مسجدمون میخواستیم پنل تهیه کنیم اما نمیدونم کدوم تهیه کنیم مثلا پنل شرکتی تهیه کنیم ما که شرکت نیستیم یا اینکه پنل تجاری تهیه کنیم مافعالیت تجاری انجام نمیدیم یعنی الان باید بین پنل پایه و اقتصادی یک پنل خریداری کنم؟
  میشه بیشتر توضیح بدید.
  سپاس

  • نیلوفر اکبریان

   24 اسفند 1399، 13:32

   دوست عزیز لطفاً اطلاعات بیشتری برامون بنویسید
   این پنل‌ها که فرمودین هر کدوم نرخ متفاوتی در ارسال پیامک دارند
   اگر تعداد پیام‌های ارسالی در ماه رُ برام بنویسید و بگین قصد استفاده از چه ابزارهایی دارید، بهتر می‌تونم راهنمایی‌تون کنم

 • جعفر کرمعلی

  23 اسفند 1399، 09:57

  سلام ممنون از مقاله تون
  ما یک مسجدی داریم شرق تهران و در مسجد ما کلاس های آموزشی برگزار میشه. میخواستم بدونم ما میتونیم تبلیغات سمت مسجد خودمون انجام بدیم؟ مشکلی نداره؟

  • نیلوفر اکبریان

   08 فروردین 1400، 14:24

   امشکلی نیست. برای اطلاع‌رسانی دوره‌ها می‌تونید پنل پایه یا اقتصادی تهیه کنید

 • جوادیان

  18 اسفند 1399، 20:48

  ما از طریق مسجد محلمون برای جمع آوری کمک های مردمی در شرایط بحرانی استفاده میکنیم
  میشه لطف کنید بگید از کدوم یک از پنل هاتون میتونیم استفاده کنیم که برامون به صرفه تر باشه؟
  ممنون

  • نیلوفر اکبریان

   19 اسفند 1399، 08:58

   دوست عزیز پنل تجاری کمترین تعرفه رُ برای ارسال پیام داره

 • شکرایی

  18 اسفند 1399، 11:59

  سلام در حال حاضر مراسمات ما بخاطر کرونا به تعویق افتاده و میخوایم پیام اطلاع رسانی ارسال کنیم که برای عید امسال هم در خانه بمانیم
  آیا این امکان در پنل های شما فعال میباشد؟ کدوم پنل مناسب تر است؟

  • نیلوفر اکبریان

   18 اسفند 1399، 15:17

   دوست عزیز اگر شماره مخاطبانتون رُ داشته باشید، می‌تونید با هر 4 تا پنل باهاشون در ارتباط باشید

 • علی احمدزاده

  18 اسفند 1399، 10:59

  سلام و وقت بخیر
  ما یک مسجد داریم که زیر نظر دولت فعالیت میکند و برای مراسم خودمون اطلاعیه هامون می خواهیم به اعضا پیامک ارسال کنیم ایا با این توضیحات و دوللتی بودن میشه خطمون رو ابتدا ثبت کنیم و بعد خدماتی کنیم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
  یا علی

  • نیلوفر اکبریان

   15 فروردین 1400، 09:57

   دوست عزیز برای دریافت پنل و لیست مدارک با 02163404 تماس بگیرید
   متاسفانه در حال حاضر خدماتی کردن خطوط پیامکی غیر فعاله تا زمانیکه اپراتورها اعلام کنند

 • علیزاده

  17 اسفند 1399، 22:25

  سلام العلیکم خدمت شما و همکارانتون
  ما برای هیئت صاحب الزمان قمصری های مقیم تهران از پنل های شما تهیه کردیم
  وظیفه خودم دونستم که از طریق همین مقاله ایی که به وسیله ان با سایت شما اشنا شدم از شما بابت این خدمت رسانیتون نهایت تشکر و به جا بیارم
  خدا قوت

 • شاهسون

  02 اسفند 1399، 09:59

  سلام و وقت بخیر می خواستم فقط تشکر کنم از سایت خوبتون بابت اول از همه پشتیبانی قوی و پیگیری پشتیبانانتون که خیلی پیگیری کار هستند و هر زمانی که تماس بگیریم خیلی خوب و عالی جواب میدن و مشکلمون رو پیگیری و برطرف می کنن. و دوما تشکر کنم از تیم محتوا به خاطر مقالات مفید و کاربری که خیلی دانش من رو حداقل در زمینه پیامک و بازاریابی گسترش دادن. امیدوارم این مسیر ادامه داشته باشه.

 • کوهزادری

  01 اسفند 1399، 14:28

  با سلام من این پنل رو برای هیئت کاراته کرمانشاه لازم دارم میخواستم بدونم فول ترین پنلتون رو باید ثبت نام کنم؟
  ار مارو حل میکنه برای اطلاع رسانی به اعضا و بازیکنان و ورزشکاران استان لازم داریم

  • نیلوفر اکبریان

   02 اسفند 1399، 11:36

   دوست عزیز در حال حاضر کامل‌ترین پنل، نوع تجاریه
   البته برای انتخاب پنل باید بر اساس تعداد ارسال و بودجه‌ای که داریدف تصمیم بگیرین
   همکاران بخش پشتیبانی در این مورد به شما مشاوره میدن

 • دانشی

  27 بهمن 1399، 02:15

  ما توی روستای کوچیک تقریباً 300 خانوار توی یزد زندگی میکنیم و برای مراسم ترحیم و مناسبت ها میخوایم پیامک ارسال کنیم شاید ماهی دو سه هزار تا پیامک بشه.
  میشه راهنمایی کنید از کدوم پنل استفاده کنیم؟
  لطفاً پاسخ بدید

  • نیلوفر اکبریان

   27 بهمن 1399، 08:32

   سلام دوست عزیز، پنل پایه و اقتصادی براتون مناسبه

 • سیدصادق حسینی

  26 بهمن 1399، 10:04

  درود بر شما
  ما هیئتی داریم که برای جمع آوری کمک های مردمی تو این شرایط کرونا میخوایم از پنل های پیامکی استفاده کنیم و من شنیدم امکان ارسال پیام تبلیغاتی به بلک لیست امکانپذیر نیست.
  آیا روی سامانه شما امکان استثنا وحود داره؟ ما تبلیغ نمیخوایم بکنیم و وسایل مورد نیاز به اعضا باید اطلاع رسانی بشه تا هرچه سریعتر تهیه گردد.
  راهنمایی میکنید در این خصوص
  سپاس

  • نیلوفر اکبریان

   26 بهمن 1399، 13:53

   دوست عزیز برای ارائه مدارک دریافت خط خدماتی و بررسی شرایط با بخش پشتیبانی 02163404 تماس بگیرید

 • المهدی

  25 بهمن 1399، 17:25

  ما یک مسجدی داریم توی سمت غرب تهران و به خاطر وسعت بزرگ مسجد کارهای فرهنگی ورزشی زیادی انجام میدیم میخواییم برای کسایی که علاقه داریم توی کلاس ها شرکت کنن و اطلاع رسانی کلاس ها و مراسم پیامک ارسال کنیم به نظر شما کدوم پنل برای کار ما خوب هستش؟

  • نیلوفر اکبریان

   26 بهمن 1399، 10:33

   دوست عزیز اگر تعداد ارسال پیامک متوسطی دارید، پنل اقتصادی و شرکتی براتون مناسبه. در صورت گسترش کار با پرداخت مابه‌التفاوت می‌تونید از پنل تجاری هم استفاده کنید.

 • هیئت الزهرا

  24 بهمن 1399، 15:58

  سلام و عرض ادب
  ما یه هیئت مذهبی و فرهنگی داریم و از شما هم پنل رو تهیه کردیم. با توجه به شرایط موجود، و کمک های نقدی مردم و خیرین، برای چندتا خانواده نیازمند بسته های حمایتی تهیه کردیم و میخواییم که براشون این متن رو ارسال کنیم تا سرپرست های خانواده ها تشریف بیارن و این بسته ها رو دریافت کنن. منتهی متن پیامک ما فیلتر میشه و مینویسه نیاز به مجوز داره. چه مجوزی می تونیم براتون ارسال کنیم؟
  نام خانوادگی عزیز،
  با توجه به شرایط کرونا، برای شما الکل ضدعفونی و ماسک و تعدادی بسته حمایتی به کمک خیرین و افراد نیکوکار تهیه کرده ایم، لطفا برای دریافت این بسته ها به هیئت الزهرا واقع در مسجد محله مراجعه بفرمایید.
  و من الله توفیق

  • نیلوفر اکبریان

   25 بهمن 1399، 12:52

   دوست عزیز از کلمات فیلترشده اگر استفاده کنید، پیامتون ارسال نمیشه. با تیم پشتیبانی 02163404 تماس بگیرید تا لیست کلمات فیلترشده رُ براتون ارسال کنند.

 • پایگاه بسیج

  20 بهمن 1399، 15:51

  پشتیبان عزیز ما برای مدیریت پایگاه بسیج منطقه 8 محله میدان 88 نیازمند یک پنل پیامکی هستیم که برای فراخوانی ها جلسات و مراسمات یا پیامک با بچه های پایگاهمون در ارتباط باشیم شما کذام یک از پنل هاتونو برای ما پیشنهاد میکنید جمعا ارسال ما 200 پیامک خواهد بود.
  ممنون میشم سریعتر پاسخ دهید که ما بتوانید برای دهه فجر از پنل پیامکیمان استفاده کنیم.

  • نیلوفر اکبریان

   04 اسفند 1399، 12:23

   دوست عزیز با بخش فروش 02163404 تماس بگیرید

 • حمید راوی

  19 بهمن 1399، 15:55

  سلام من از سامانه شما پنل پیامکی دارم برای مسجدمون که به اعضای مسجد پیامک ارسال میکنیم اگر جلسه ای چیزی باشه تا همه حضور داشته باشن فقط مشکل اینجاست که پیام ما به افرادی که پیامک تبلیغاتیشون رو بسته ان ارسال نمیشه وتاجایی که خوندم نوشته بودید که فقط شرکت های ثبت شده و ارگان های دولتی میتونن خطشون رو خدماتی کنن میخواستم بدونم نمیشه برای مسجدها هم راهی بزارید تا بتونیم خط خدماتی دریافت کنیم؟

  • نیلوفر اکبریان

   20 بهمن 1399، 08:33

   دوست عزیز با بخش پشتیبانی 02163404 تماس بگیرید تا در مورد مدارک خط خدماتی اشخاص حقیقی راهنمایی‌تون کنند

 • نازی دلاوری

  14 بهمن 1399، 09:51

  سلام
  الان تو وضعیت کرونا اطلاع رسانی و وجود محدودیت هایی که برای هر صنفی وجود داره خیلی خوبه که به همین روش ها انجام بشه به دست مخاطبای ما برسه هم از ازدحام جمعیت جلوگیری میشه هم از شیوع این بیماری کمتر میشه
  من مسجد نیستم اما برای مجتمع اپارتمانی خودمون از پنل ها استفاده میکنم و خیلی راحت همه ی موارد رو به افراد مجتمع پیامک میکنم

 • زينب پوعلايي

  03 بهمن 1399، 22:10

  سلام ممنون بابت مقاله ى خوبتون من از شما پنل پيامكى دارم و خداروشكر خيلى راضى هستم براى ارسال به مخاطبينم ازپنل استفاده ميكنم تا اطلاع رسانى هارا بهشون اعلام كنم، خيلي كارم رو راحت كرده.

 • سارا زمانی

  03 بهمن 1399، 21:24

  سلام. میخواستم بگم خدمتتون که بنده عضو کانون قرآن مسجد محلمون هستم و از زمانی که کرونا شایع شد دیگه نتونستم به مسجد محل و جلساتی که اونجا از طرف مسجد برگزار میشد برم و شرکت کنم تا این که مسئول کانونمون از طریق پیامک ما رو از تلاوت ها آگاه کرد به این شکل که برای ختم قرآن با ارسال کد می تونستیم شرکت کنیم توی دوره و بهمون اطلاع رسانی میشد از طریق اس ام اس که کدوم قسمت ها رو باید بخونیم. درکل ممنونم از این سیستم پیامکی شما.

 • میربها

  30 دی 1399، 20:41

  هیئت ما برای یادآوری مراسمات و ختم ها از پنل اس ام اس استفاده میکنه و همه کارهاش رو من انجام میدم
  واقعا ازتون ممنونم

 • کیخسروی

  30 دی 1399، 19:46

  با سلام ما یه هیئت داریم که بخاطر کرونا خیلی از مراسممون کنسل کردیم ولی برای تسلیت شهادت ها و تبریک ولادت ها به اعضای هیئت میخوایم پنل پیامکی بگیریم بنظرتون پنل پایه کفایت میکنه؟

  • نیلوفر اکبریان

   05 اسفند 1399، 14:28

   بله دوست عزیز، پنل پایه و اقتصادی براتون مناسبه

 • کاظم امیری

  30 دی 1399، 18:16

  ما میخوایم جلسات بسیج رو اعلام بکنیم به همراهان عزیزمون.راه خاصی هستش که برای شماره هایی که تبلیغاتشونو بستن هم اطلاع رسانیمونو انجام بدیم؟

 • روح اله اله یاری

  30 دی 1399، 11:12

  مایه هیت داریم به کمک اهالی محل تونستیم یه پنل پیامکی بخریم شماره های اهالی محل هم با توجه به اینکه پنل شما امکان ذخیره شماره همراه داره ذخیره کردیم و هر وقت که مناسبتی و یا مراسمی باشه به شماره های اهالی پیامک میزنیم و اطلاع رسانی میکنیم و تونستیم هییتمونو مدیریت کنیم.
  ممنون از پنل خوبتون

 • حسین هاشم زاده

  06 دی 1399، 22:30

  سلام وقت بخیر بنده ۵۰،۶۰ شماره دارم که میخوام برای مراسمی که برگذار میشه پیامک ارسال کنم ولی هفته ای دو سه بار این کارو انجام میدم کدوم پنل مناسب هست و برای کسایی که پیامک خود را بسته اند پیامک صوتی می تونم ارسال کنم چون یکی از دوستانم برای ارسال به کسایی که پیامک خود رو بستند از جمله خود من با صدای خودشون پیامک صوتی ارسال میکنن که به نظرم خیلی جالب هست
  یا حق

  • نیلوفر اکبریان

   08 دی 1399، 11:08

   دوست عزیز پنل اقتصادی و پنل شرکتی برای این تعدادی که مدنظر شماست مناسبه. با اینحال چون شماره بلک لیست دارین، بازم میتونین با تیم پشتیبانی صحبت کنین (02163404)، تا بیشتر راهنماییتون کنن.
   پیام صوتی رو هم اگر بخواین استفاده کنین، هم میتونین متن در اختیار ما بذارین تا از طریق ربات برای مشتریاتون خونده بشه و هم میتونین خودتون رکورد کنین و برای ما بفرستین

 • هیئت قاسم ابن الحسن

  03 دی 1399، 07:51

  سلام علیکم.
  بنده موسس و البته یکی از خادمین هیئت قاسم ابن الحسن هستم. اعضای ثابت این هیئت حدودا 170 نفر هستند. با توجه به اینکه تماس گرفتن و هماهنگی با این تعداد افراد زمانبر است، به پیشنهاد یکی از همین افراد درصدد خرید پنل پیامکی هستیم و با مقاله شما آشنا شدیم. به نظر شما چه پنلی را تهیه کنیم؟
  با عرض ارادت و من الله توفیق

  • نیلوفر اکبریان

   03 دی 1399، 08:47

   سلام.دوست عزیز بستگی به حجم پیام‌های ارسالی در ماه داره، ولی برای ارسال 170 پیام برای اعضا پنل پایه براتون مناسبه!

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.

پنل خود را انتخاب کنید