کاربردهای پنل پیامکی برای تعمیرگاه خودرو + ویدئو آموزشی

کاربردهای پنل پیامکی برای تعمیرگاه خودرو + ویدئو آموزشی

Engagements Icon
118


خیلی از ما اصلاً به این فکر نکردیم که تعمیرگاه خودرو، تجهیزات و لوازم جانبی اتوموبیل و ... نیاز به تبلیغات دارد، اما اگر خودروی‌مان خراب شود، نقص فنی داشته باشد و به مشکل بخوریم، به هزاران نفر زنگ می‌زنیم و دنبال یک تعمیرکار آشنا، کاربلد و مطمئن می‌گردیم. اگر همین تعمیرکار مطمئن و کار بلد تبلیغات درستی داشت یا حتی از طریق پنل پیامکی برای تعمیرگاه خودرو برایمان اس ام اس تبلیغاتی می‌فرستاد، دیگر نیازی نبود از همه دوستان و آشنایان این همه پرس‌وجو کنیم.

پنل پیامکی تعمیرکاران خودروهمین گره کار بهانه‌ای شد تا دربارۀ بازاریابی پیامکی در حوزه تعمیرات خودرو یا همان پنل اس ام اس تعمیرگاه خودرو بیشتر بنویسم تا فعالان این حوزه با روشی کاربردی و مهم که از آن غافل هستند، بیشتر آشنا شوند. پس با من همراه شوید تا قدم‌به‌قدم بگویم دقیقاً چه چیزی لازم دارید و این سامانه پیامکی چه امکاناتی در اختیارتان قرار خواهد داد!

سامانه اس ام اس چیست؟

اولین قدم برای بازاریابی پیامکی این است که با سامانه ارسال پیام کوتاه آشنا شوید. سامانه پیام کوتاه، نرم افزاری آنلاین و تحت وب برای ارسال پیامک، دریافت پاسخ مخاطب و مدیریت پیام‌هاست. به زبان ساده اگر بخواهید برای جذب مشتری، پیامک تبلیغاتی یا خدماتی بفرستید، نمی‌توانید از موبایل شخصی استفاده کنید.

ارسال پیامک از موبایل هم محدودیت و هم هزینه زیاد دارد، از طرف دیگر وقت زیادی هم می‌گیرد. علاوه‌بر این در ارسال پیامک با موبایل هیچ ابزار تبلیغاتی ندارید و حتی نمی‌توانید به بانک شماره‌ها دسترسی داشته باشید.

در طرف مقابل با سامانه ارسال پیامک به ابزارهای تبلیغاتی متنوعی دسترسی دارید، می‌توانید با استفاده از بانک شماره‌های مختلف به راحتی مشتری جدید جذب کنید و با مشتریان قدیمی هم در ارتباط باشید. ارسال پیامک از طریق سامانه زمان زیادی از شما نمی‌گیرد و هزینه آن در مقایسه با دیگر روش‌های تبلیغاتی تقریباً ناچیز است.

تعمیرگاه شما، از امروز مشتریان ویژه ای دارد!

ارسال پیامک هدفمند بر اساس محله و منطقه به شما کمک می کند مشتریان جدیدی را در منطقه خود داشته باشید و با یادآوری زمان روغن و سرویس، تبریک تولد، ارزیابی خدمات ارائه شده و... از آن ها نگهداری کنید.
10% تخفیف!
MPC10
کپی کد
برای ارسال پیامک تکی و انبوه همین الان ثبت نام کنید
ثبت نام و ارسال پیامک آنی

چرا باید از پنل پیامکی تعمیرگاه خودرو استفاده کرد؟

ارسال اس ام اس از طریق پنل پیامکی تعمیرگاه خودرو هزینۀ زیادی ندارد، ولی در جذب مشتری سکوی پرتاب شماست. ابزارهای پنل برای تبلیغات و حفظ مشتری طراحی شده و من در ادامۀ این مقاله به تمام مواردی اشاره خواهم کرد، که برای گسترش و توسعه کسب‌وکارتان لازم دارید.

اطلاع‌رسانی به مشتریان تعمیرگاه خودرو

ارسال انبوه پیامک به مشتریاولین مزیت پنل اس ام اس تعمیرگاه خودرو اطلاع‌رسانی به تمام مشتریان با قیمتی مناسب‌تر از تلفن زدن‌های مکرر است. فرقی نمی‌کند که بخواهید به مشتری خبر بدهید ماشینش آماده شده یا می‌خواهید امکانات جدید تعمیرگاهتان را معرفی کنید، در هر صورت می‌توانید از پنل پیامکی استفاده کنید.

از طرف دیگر، سامانه ارسال پیامک اولین امکانی که در اختیارتان قرار می‌دهد، ارسال انبوه پیامک است. می‌توانید از طریق ارسال پیامک انبوه به بانک شمارۀ پنل هم تعمیرگاهتان را معرفی کنید، هم به خدماتتان اشاره کنید و اگر سایت یا پیج اینستاگرام دارید، لینک آن را برای مخاطب بفرستید.

معاینۀ فصلی خودرو را به مشتریان یادآوری کنید

هر خودرو و وسیله نقلیه بر اساس کارکرد و میزان مصرفی که دارد، نیازمند سرویس‎‌های دوره ای است تا عمر مفیدش طولانی‌تر شود و به خوبی کار کند. حالا نقش پنل پیامکی تعمیرگاه خودرو این وسط چیست؟

در روزهایی که این قدر شلوغ است و هر کدام از ما هزاران کار برای انجام دادن داریم، یکی از اولین چیزهایی که به آن نیاز داریم، یادآوری است. تقریباً در هر صنفی اعم از بانک و پرداخت قسط، پرداخت حق بیمه، پرداخت شهریه و ... کاربران نیاز به یادآوری دارند. حتی بسیاری از افراد برای کارهای روزمره‌شان هم از آلارم گوشی موبایل برای یادآوری استفاده می‌کنند. در چنین شرایطی طبیعیست که سروی‌ های دوره‌ای اتوموبیل هم فراموش شود.

پنل پیامکی تعمیرگاه خودرو با دسترسی به ابزاری به نام پیامک سررسید می‌تواند پیامک یادآوری این سرویس‌های دوره ای را برای مشتریان ثابتش بفرستد. تعدادی از مخاطبان هستند که برای سرویس ماشینشان تعمیرگاه شما را انتخاب می‌کنند، می توانید لیست این مشتریان را در دفترچه تلفن پنل احتصاصی‌تان ذخیره کنید و بعد پنل برای ارسال خودکار پیامک تنظیم کنید. در زمان مشخص و به صورت اتوماتیک پیام یادآوری سرویس‌های دوره‌ای برای مشتری فرستاده می‌شود.

ارسال تخفیف و آفرهای ویژه برای مکانیکی خودرو

ارسال کد تخفیفتعمیرکاران هم مثل بسیاری از اصناف دیگر از خدمات ارسال کد تخفیف به مشتری استفاده می‌کنند. اگر بخاطر مناسبت‌های تقویم یا سالگرد افتتاحیه، تاریخ تولد مشتریان، روزهای خاص و ... قصد دارید تا برای مشتریانتان تخفیف بفرستید، می‌توانید از پنل پیامک تعمیرگاه خودرو استفاده کنید و برای هر تعدادی که دوست دارید، پیامک حراجی و آفرهای ویژه را بفرستید.

خبرنامه پیامکی برای اعضای تعمیرگاه خودرو

خبرنامه پیامکی که بخشی از باشگاه مشتریان است، معمولاً برای مشتریان خاص یا کسانی که تمایل به دریافت پیام‌هایتان دارند، طراحی شده است. شما می‌توانید با استفاده از پنل اس ام اس تعمیرگاه خودرو برای بسیاری از کاربران و مشتریان پیام‌های مختلف، کدهای تخفیف ویژه، اخبار برگزاری نمایشگاه‌های ماشین، تعمیر مخصوص ماشین سنگین و آفرود و .... را ارسال کنید.

اعضای خبرنامه پیامکی با تمایل خودشان عضو سامانه شدند و مشتاق دریافت پیام‌هایتان هستند. یادتان باشد که حتماً شرایط لغو عضویت را هم تعریف کنید. اعضای خبرنامه پیامکی مشتریان خاص و ویژه شما هستند و در ارسال پیام به آن‌ها باید دقت زیادی داشته باشید، با حتماً ارسال پیام مکرر مشتری را کلافه نکنید و برای جلوگیری از مزاحمت در زمان مناسبی برایشان پیام بفرستید.

چگونه متن پیامک تاثیرگذار بنویسیم؟حتما بخوانید: چگونه متن پیامک تاثیرگذار بنویسیم؟

تبلیغات منطقه‌ای برای تعمیرگاه خودرو!

پنل پیامکی تعمیرکاران خودرویکی از بهترین امکاناتی که پنل پیامکی تعمیرگاه خودرو در اختیارتان قرار می‌دهد، امکان تبلیغات منطقه‌ایست. فرقی نمی‌کند ساکن چه شهری باشید، برای شهرهای بزرگ می‌توانید از امکان ارسال پیام از روی نقشه استفاده کنید و برای شهرهای کوچک هم ابزار ارسال نقشه با کد پستی در اختیارتان قرار دارد، تا بتوانید به صورت جزئی‌تر، مشخص‌تر و هدفمندتر فقط در منطقه‌ای که می‌خواهید، تبلیغات انجام دهید.

اگر اوایل کارتان است، با ارسال پیامک منطقه‌ای در محله خودتان سراغ جذب مشتری جدید بروید. شرایط و خدماتتان را در متن پیامک برای مشتری توضیح دهید و با گسترش کار به سراغ محله‌های دیگر هم بروید. همین روند را می‌توانید برای جذب تعداد بیشتر و بیشتر مشتری جدید ادامه دهید.

تبلیغات برای اصناف و مشاغل

دیگر مزیت پنل پیامکی تعمیرگاه خودرو ارسال پیامک مشخص و هدفمند به بانک اصناف و مشاغل است. بگذارید به زبان ساده توضیح دهم! شما به عنوان تعمیرگاه اتوموبیل با کارواش‌ها، نمایشگاه‌های ماشین، فروشگاه‌های لوازم و تجهیزات جانبی خودرو و ... همکار هستید. در شروع کسب‌وکارتان می‌توانید از همین گروه کمک بگیرید و از طریق ارسال پیامک به بانک اصناف و مشاغل با تعداد زیادی از آن‌ها آشنا شده و وارد همکاری شوید.

بعد از دریافت سامانه ارسال پیامک به بانکی از شماره‌های مشاغل مختلف به تفکیک استان و زیرگروه شغلی دسترسی دارید و می‌توانید هر زمان که خواستید، با ارسال پیامک تعمیرگاهتان را به آن‌ها معرفی کنید. همچنین توصیه می‌کنم که اگر سایت دارید، حتماً لینک آن را برای همکارنتان ارسال کنید.

شروع کار با سامانه ملی پیامک

پنل پیامکی تعمیرگاه خودرواگر می‌خواهید به تمام امکانات بالا دسترسی و البته دیگر ابزارهای ارسال پیامک دسترسی داشته باشید، باید حتماً برای خرید سامانه ارسال پیام کوتاه اقدام کنید

پیشنهاد می‌کنم برای دریافت فوری سامانه در صفحۀ اصلی سایت ملی پیامک ثبت‌نام کنید. اصلاً هم نگران محیط کاربری پنل نباشید، چون تمامی ابزارهای ارسال پیام همراه با توضیحات فارسی است و در آپارات ملی پیامک هم آموزش کار با تمام این ابزارها توضیح داده شده است.

اگر هم در اوایل راه‌اندازی کار هستید و ایده‌ای از بازاریابی پیامکی، شروع ارسال اس ام اس تبلیغاتی و .... ندارید، پیشنهاد می‌کنم حتماً نگاهی به کتابچه بازاریابی پیامکی داشته باشید تا با شروع اس ام اس مارکتینگ و نحوه نگارش برای پنل پیامکی تعمیرگاه خودرو متن جذاب بیشتر آماده شوید.

جمع‌بندی

تا اینجا مفصل درباره پنل پیامکی تعمیرگاه خودرو صحبت کردیم و برای شروع کار پیشنهادهای خوب و کاربردی ارائه پنل پیامکی تعمیرگاه خودرودادیم. فرقی نمی‌کند کارتان به تازگی راه‌اندازی شده یا سال‌های سال است که در این حوزه فعالید، در هر صورت شما برای جذب مشتری جدید و البته تعامل با مشتریان قدیمی نیاز به راه و روش‌های جدیدی دارید که یکی از آن‌ها بازاریابی پیامکیست.

اگر در این مورد سوال یا ابهامی دارید، در انتهای متن برایمان بنویسید و اگر هم تجربه‌ای یا نظری دارید، با ما و دیگر مخاطبان ملی پیامک در میان بگذارید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
87دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه

 • Gravatar Icon

  پیام حسن پور

  30 شهریور 1400، 09:43

  بنده به خاطر کرونا یک سایت طراحی کردم و نوبت برای تعمیر ماشین از طریق سایت انجام میشه و افزونه بوکلی هم خریداری کردم ولی توی نسخه ایی که من دارم وبسرویس خدماتی شما وجود نداره؟

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   19 دی 1402، 17:12

   سلام دوست عزیز وقت شما به خیر
   لطفا برای بررسی این موضوع با شماره 02163404 که پشتیبانی ملی پیامک هم تماس بگیرید

 • Gravatar Icon

  امیدی

  28 شهریور 1400، 17:37

  سلام وقت بخیر
  من ویدیو شما رو دیدم ولی برای لیست سیاه چه راهکاری دارید؟
  برای همه پیامک ارسال میشه؟

 • Gravatar Icon

  علی سلمانی

  24 شهریور 1400، 21:57

  سلام کاش یه سایت جامع برای تمگیرگاه ها درست بشه و بتونیم داخلش وقت بگیریم و ماشینو ببریم تحویل بدیم و درست شد بریم تحویل بگیریم
  به نظرم اینکار خیلی خوبه اگه انجام بشه واقعا

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   15 بهمن 1402، 16:11

   سلام وقت شما به خیر
   بله پیشنهاد بسیار خوبیه

 • Gravatar Icon

  مندعلیزاده

  24 شهریور 1400، 10:41

  جالب بود ممنون از خلاقیت شما.

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   19 دی 1402، 17:15

   درود بر شما
   خوشحالیم براتون مفید بوده

 • Gravatar Icon

  محمدپور

  20 شهریور 1400، 09:56

  سلام وقتتون بخیر من قصد خریداری پنل رو درم میخوام تبلیغات انجام بدم شما در کدام پنل هاتون بانک شماره دارید برای تبلیغات و همینطور آیا بانک شماره های شما به روز هستند؟

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   19 دی 1402، 17:17

   سلام وقت شما به خیر
   بله به روز هستن بانک شماره ها
   اگر میخواید همه بانک شماره ها رو داشته باشید، باید یکی از دو پنل شرکتی و یا تجاری رو خریداری کنید.

 • Gravatar Icon

  محمدرضا مطلق

  18 شهریور 1400، 11:36

  سلام ما برای تعمیرگاه هم پیج اینستاگرام ساختیم و هم در حال آماده سازی سایتیم
  شما رو یکی از دوستان برای شروع تبلیغات پیامکی معرفی کردن و قصد استارت کار رو داریم
  در خصوص نکات مهم متن راهنمایی کنید لطفا

 • Gravatar Icon

  کسری عسگری

  13 شهریور 1400، 09:56

  سلام وقت بخیر و به شادی
  ممنون از مقاله های جامع و کامل شما من خودم توی محدوده ی جمال زاده تهران پیامک تبلیغاتی به صورت انبوه ارسال کردم و وقعا راضی بودم
  خسته نباشید به تیم شما

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   19 دی 1402، 17:18

   درود بر شما
   خوشحالیم تونستیم کمکتون کنیم
   موفق باشید همواره

 • Gravatar Icon

  فلاحی

  04 شهریور 1400، 10:19

  سلام وقتتون بخیر شما قابلیت ارسال بع بلک لیست رو دارید جون ما میخوایم به بعضی از مشتریانمون پیامک انبوه برای تخفیف ارسال کنم و میخوام به دست همه برسه این امکانش هست؟

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   19 دی 1402، 17:19

   درود بر شما
   بله میتونید برای این شماره ها پیامک بفرستید
   برای این کار باید از خطوط خدماتی و یا وبسرویس خدماتی استفاده کنید

 • Gravatar Icon

  بهنام باقری

  04 شهریور 1400، 08:34

  سلام وقت بخیر
  من حدودا 200 تا شماره دارم می خوام به اینا تغییر ادرس محل کارمو اطلاع رسانی کنم
  شماره ها رو از چه طریقی می تونم وارد پنل پیامکی شما کنم ایا باید 200 شماره را به صورت دستی وارد پنل کنم ؟

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   19 دی 1402، 17:20

   سلام دوست عزیز
   اگه از این شماره ها فایل اکسل و یا حتی فایل متنی تهیه کردید، میتونی دهمون فایل ها رو تو پنل آپلود کنید و براشون اس ام اس بفرستید.

 • Gravatar Icon

  عباس محمدی

  31 مرداد 1400، 13:19

  من یک تعمیرگاه دارم توی شهر زیبا و شناخته شده هم هستم ولی میخواستم مثلا برای تعویض برخی موارد مثل روغن و موارد مصرفی دیگر که حدودی میشه براش زمان گذاشت میخوام توی اون روز ها برای مشتری ارسال پیامک بره تا متوجه این مورد بشه که باید تعویض انجام بشه برای این کارمن باید کدوم پنل رو خریداری کنم؟

 • Gravatar Icon

  مرتضوی

  30 مرداد 1400، 22:04

  سلام خسته نباشید
  ممنون از مقاله خیلی خیلی مفیدتون من یک مغازه تعویض روغنی در شهر تهران دارم .
  می خواستم ببینم آیا راهی هست به کسانی که در منطقه ما هستند پیام بدم که آدم ها به مغازه من بیان برای تعویض روغن ماشینشون یا خیر؟

 • Gravatar Icon

  تعمیرگاه بزرگ دلاوران

  30 مرداد 1400، 18:16

  من تعمیرگاه دارم خواستم برای مشتریام وقتی ماشینشون اماده میشه ارسال پیامک انجام بدم که ماشینشون اماده تحویله حدودا تقریبا ماهی 100 _ 150 نفر پیامک میشه از کدوم پنل میتونم بابته این مورد استفاده کنم؟

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   21 دی 1402، 10:10

   سلام وقت شما به خیر
   برای اینکه بتونید اطلاع رسانی کنید به هر فرد، باید از ماژول هایی مثل هوشمند زماندار، پیامک سررسید و.. استفاده کنید.
   برای این کار باید پنل تجاری رو خریداری کنید

 • Gravatar Icon

  علی رنجبر

  29 مرداد 1400، 10:40

  سلام پدر من تعمیرگاه داره و من براش ارسال پیامک تبلیغاتی انجام میدم و بسیار نتیجه خوبی داشته براش
  تماس میگیرن باهاش برای وقت گرفتن و این مسائل
  و یه سری هم جای مغازه اش عوض شد که از طریق پیامک به مشتریهاش اعلام کردیم

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   21 دی 1402، 10:04

   درود بر شما
   خوشحالیم که پیامک های تبلیغاتی تونستن به کسب و کارتون کمک کنن

 • Gravatar Icon

  محمد جلالوند

  27 مرداد 1400، 19:39

  سلام روز بخیر
  میخواستم بدونم امکان این هست که به چندین منطقه پیامک ارسال کنم بعد اتمام و پرداخت براشون پیامک تشکر از انتخاب شما ارسال بشه؟
  لطفا راهنماییم کنین
  ممنونم

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   21 دی 1402، 09:10

   سلام وقت شما به خیر
   بله میتونید این کار رو انجام بدید.
   امکان ارسال پیامک به مناطق، به کمک روش های مختلفی از طریق پنل براتون امکان پذیره

 • Gravatar Icon

  رضاپور

  21 مرداد 1400، 09:13

  سلام شما ارسال به مناطق چارمحال بختیاری رو هم دارید؟
  من میخوام به صورت منطقه ای برای شهرم ارسال پیامک انجام بدم خواستم بدونم اگر این امکان براتون مقدور هست پنل خریداری کنم کدوم از پنل هاتون رو هم باید تهیه کنم؟

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   21 دی 1402، 09:16

   سلام وقت به خیر
   بله میتونید برای شهرهای مختلف این استان تبلیغات پیامکی ارسال کنید.
   این قابلیت با ماژول های منطقه هدفمند، پیامپ، کدپستی همراه اول و کدپستی ایرانسل امکان پذیره براتون.
   برای این کار میتونید از پنل اقتصادی، شرکتی و تجاری استفاده کنید.
   توصیه میکنم قبل از خرید به صفحه تعرفه ها سر بزنید و امکانات فعال در هر پنل رو مطالعه کنید تا بتونید انتخاب درستی داشته باشید.

 • Gravatar Icon

  امیر رحمانی

  16 مرداد 1400، 12:23

  سلام
  می خواستم بدونم علاوه بر این که میشه تو منطقه ی خودم پیامک ارسال کنم می تونم مخاطب های خودمو وارد کنم به اون هم پیامک ارسال کنم و مخاطب ها در موبایل من ذخیره شده چه جوری وارد پنل پیامکی کنم

  • Gravatar Icon

   مونا هادی

   18 مرداد 1400، 10:34

   سلام
   شما می‌تونین از پنل شرکتی و تجاری استفاده کنین و به هر محله‌ای که بخواهید، پیامک تبلیغاتی خودتون رُ ارسال بفرمایین!
   برای ارسال به شماره موبایل‌های خودتون هم می‌تونین از ماژول “ارسال انبوه” استفاده کنین که ویدیوی آموزشی ارسال انبوه رُ براتون گذاشتم که کافیه روی عبارت‌ش کلیک بفرمایین!
   برای آموزش در خصوص راهنمایی بابت خروجی اکسل از شماره مخاطبین گوشی‌تون هم محبت بفرمایین با بخش پشتیبانی در ارتباط باشین! 02163404

 • Gravatar Icon

  محسنی ( هیوندا بابل )

  31 تیر 1400، 21:13

  ما مشتریامونو عادت دادیم که از سایتمون استفاده بکنن و تمام نوبت دهی مونو و همه چیزمون رو از همین طریق انجام میدیم و نتیجه خوبی هم گرفتیم
  ممنون از سایت شما که سرعت ارسال بالایی داره
  حرف نداره ممنون

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   02 مرداد 1400، 11:22

   خواهش میکنم.
   ممنون از شما و نظر انرژی مثبت‌تون!

 • Gravatar Icon

  صادقی بیجندی

  29 تیر 1400، 22:02

  میشه یه تنظیماتی ثبت کرد که پیامکا سر ساعت تو روز های خاصی ارسال شه؟
  با دست روغنی نمیشه که نشست پای سیستم ارسال پیامک کرد که🤣

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   21 دی 1402، 10:01

   سلام وقت شما به خیر
   بله دوست عزیز میتونید به کمک پیامک های زماندار این کار رو به راحتی انجام بدید ارسال های زماندار داشته باشید

 • Gravatar Icon

  سینا بابایی

  28 تیر 1400، 15:01

  سلام وقتتون بخیر؛ ما نمایندگی مدیران خودرو هستیم و یک نرم افزاری به تازگی برامون راه اندازی کردن که توی این نرم افزار موقعی که مشتری میاد و قطعه ایی رو لازم داشته باشه و ما نداشته باشیم دراون لحظه سفارش ثبت میشه و بعد از موجود شدن قطعه برای مشتری ارسال پیامک اطلاع رسانی بهش انجام میشه که بیاد و قطعه رو خریداری کنه این نرم افزار از ما url میخواد آیا همچین چیزی رو شما پشتیبانی میکنید

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   13 اسفند 1402، 10:45

   درود بر شما،
   بله ما پشتیبانی می‌کنیم. برای اطلاعات بیشتر با 02163404 تماس بگیرید.

 • Gravatar Icon

  حسین جلیلی

  20 تیر 1400، 07:49

  این یادآوری معاینه فنی خیلی امکان خوبیه
  من همیشه یادم میرفت از بس مشغله دارم همیشه هم جریمه میشدم خیلی بد میشد ولی یکی از دوستان شما رو معرفی کرد و واقعا کارم و راحتتر کرد به جای اینکه بخوام کلی رو تقویم و رو دست و تو گوشی آلارم بذارم

 • Gravatar Icon

  رضا علی زاده

  19 تیر 1400، 09:12

  سلام وقتتون بخیر
  من اگر بخوام به اهالی محله و منطقه ای که تعمیرگام مستقر هست ارسال پیامک انجام بدم برای تبلیغات پیامکی کدوم پنل باید بخرم ؟
  ما اصفهان هستیم کدپستیمم دارم اگر ارسال از روی نقشه هم داشته باشید که راحت میتونم پیدا کنم ارسال انجام بدم
  مرسی

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   19 تیر 1400، 13:52

   دوست عزیز برای ارسال منطقه‌ای در شهر اصفهان می‌تونین از ابزار کدپستی و ارسال از روی نقشه استفاده کنید که برای همراه اول و ایرانسل فعاله
   ارسال از دکل ایرانسل هم فقط برای شماره‌های ایرانسل قابل استفادست

 • Gravatar Icon

  جعفری

  24 اسفند 1399، 10:09

  سلام خسته نباشید ممنون از مقاله خیلی خیلی مفید و خوبتون من یک مغازه تعویض روغنی در شهر ارومیه دارم و خیلی هم روزانه برام مشتری نمیاد . می خواستم بدونم آیا راهی وجود داره که بتونم از پیامک تبلیغاتی برای جمع کردن مشتری استفاده کنم؟ مثلا به کسانی که در منطقه ما هستند پیام بدم آیا این کمک می کنه که آدم ها به مغازه من بیان برای تعویض روغن ماشینشون یا خیر؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   08 فروردین 1400، 14:06

   بله دوست عزیز
   از ارسال منطقه‌ای و ارسال انبوه می‌تونید استفاده کنید

 • Gravatar Icon

  محدثه شمس ابادی

  21 اسفند 1399، 18:54

  وای من اون ویدیو تونو توی اینستا دیدم که رفته بودین قطعه فروشی و اون شخص با تبلیغات پیامکی تونسته بود فروششو بیشتر کنه
  منم ترغیب شدم که از سامانه شما خرید بکنم
  با تشکر تیم ملی پیامک

 • Gravatar Icon

  عبداله کرینی

  20 اسفند 1399، 16:33

  سلام؛ کار من تعمیر گاه نیست، کار من توی زمینه فروس عمده روغن موتور هستش و میخوام به تعمیرکاران خودرو های سبک ارسال پیامک انجام بدم آیا شما همچین بانک شماره ایی دارید

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   10 فروردین 1400، 15:24

   بله دوست عزیز بعد از دریافت پنل به بانک شماره اصناف دسترسی دارید

 • Gravatar Icon

  رامین تلوئی

  20 اسفند 1399، 13:12

  سلام وقت بخیر من یک تعمیرگاه ماشین و موتور در محله ی مجیدیه دارم و قصد دارم فقط به شماره موبایل های ساکن تهران شماره های همراه اول با پیش شماره های ۰۹۱۲ پیامک ارسال کنم ایا این مورد در حال حاضر امکان پذیر هست یا خیر ؟ و سوال دیگر امکان تفکیک جنسیت را هم دارید؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   14 فروردین 1400، 12:11

   بله دوست عزیز می‌تونید فقط برای بانک شمارۀ همراه اول پیام بفرستید
   ولی متاسفانه در حال حاضر فیلتر سن و جنس غیر فعاله

 • Gravatar Icon

  ناصر کاظم زاده

  20 اسفند 1399، 12:16

  سلام ما کارواشمون رو تازه تاسیس کردیم و میخوایم به اشخاص نزدیک به کارواش پیامک تخفیف مراجعه اول بدیم
  پنل های شما این امکان رو فراهم میکنه؟
  انتهای ماه هم قرعه کشی داریم برای این مورد کدوم پنل رو خریداری کنیم؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   14 فروردین 1400، 12:41

   بله دوست عزیز، با ابزار ارسال از روی نقشه می‌تونید به محله خودتون یا هر محله دیگه‌ای که مدنظرتونه پیامک بفرستید
   برای استفاده از ابزار قرعه‌کشی هم باید حتماً پنل تجاری یا شرکتی داشته باشید

 • Gravatar Icon

  احمدی

  18 اسفند 1399، 20:11

  اگه تعمیرکار من هم یادآوری داشت که الان مدت زیادی از تعویض تسمه ماشین شما میگذره شاید منو تو اون خرج نمینداخت

 • Gravatar Icon

  peyman malekshahi

  18 اسفند 1399، 17:55

  سلام خسته نباشین
  ما نخواییم پنل بگیریم، شما خودتون هم ارسال دارین؟ هزینش چقدر میشه ؟ شرایطش چجوریه؟ برای ماشین های تصادفی که امکان حرکت ندارن هم ما خودروبر داریم، میخواییم وقتی خودرو حمل شد، یه پیامک هم به مشتری بره. میشه راهنمایی کنین بی زحمت؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   15 فروردین 1400، 09:31

   خیر دوست عزیز ما امکان ارسال پیام از طرف شما نداریم.
   برای دریافت پنل تعرفه‌ها و هزینه رُ از لینکی که براتون گذاشتم، چک کنید و برای دریافت لیست مدارک به عنوان شخص حقیقی یا حقوقی با 02163404 تماس بگیرید

 • Gravatar Icon

  گاراز الله زاده

  16 اسفند 1399، 13:07

  روزبخیر
  ما یه گاراژ داریم و داخل گاراژمون انواع تعمیرگاه هستن که دارن فعالیت میکنن مثله تعمیرگاه موتور_ماشین_ماشین سنگین خواستم بدونم برای تبلیغات هر کدوم از این تعمیرگاه ها خودشون پنل جدا جدا خریداری کنن و یا اینکه یک پنل برای تبلیغات کله گاراژ کفایت میکنه؟
  اگر بفرمایید به چه صورت میتونم با واحد فروش در ارتباط باشم ممنون میشم

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   17 اسفند 1399، 12:15

   دوست عزیز می‌تونید از یک پنل استفاده کنید و نیاز به پنل جداگانه نیست
   با 02163404 تماس بگیرید و با تیم فروش صحبت کنید، در این مورد بیشتر راهنمایی‌تون می‌کنند

 • Gravatar Icon

  نیما نوشادی

  04 اسفند 1399، 10:40

  سلام وقت بخیر من یک نمایشگاه ماشین در محله ی سهروردی دارم و قصد دارم فقط به شماره موبایل های ساکن تهران و مناطق بالا به پیش شماره های 0912 پیامک ارسال کنم ایا این مورد در حال حاضر امکان پذیر هست یا خیر ؟
  ممنون

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   05 اسفند 1399، 09:45

   بله دوست عزیز، در پنل کاربری وارد قسمت ارسال از روی نقشه بشید
   منطقه مورد نظرتون رُ انتخاب کنید
   بعد شماره‌ها به تفکیک ایرانسل و همراه اول براتون نمایش داده میشه

 • Gravatar Icon

  حمید سفاری

  27 بهمن 1399، 00:06

  تعمیرکار من برام هر دوماه پیامک میفرسته وقت بذار برای ماشینت و بیا ما چِکش کنیم…گرون نمیگیرم😅

 • Gravatar Icon

  سهراب سعیدی

  25 بهمن 1399، 10:52

  سلام و خسته نباشید می خواستم بدونم چطور می تونم برای مشتریان قدیمی و کسانی که سالها هست با من همکاری دارند ارسال کوپون تخفیف داشته باشم چطور می تونم ارسال کنم کوپن تخفیف به مشتریانم ممنون می شم راهنمایی ام کنید و البته خیلی از مشتری های من پیامک های تبلیغاتی شون رو مسدود کردن برای کسانی که تبلیغی شون رو بلاک کردن شما چه پیشنهادی دارید

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   26 بهمن 1399، 15:02

   دوست عزیز برای لیست سیاه اجازه ارسال پیام تبلیغاتی ندارید
   شماره مشتریان قدیمی رُ هم بهتره در قسمت دفترچه تلفن پنل ثبت کنید و به صورت زماندار براشون تخفیف بفرستید. البته راه دومی هم هست که باید مشتری در خبرنامه شما عضو بشه تا پیام تخفیف دریافت کنه. می‌تونید برای اعضای خبرنامه تخفیف ویژه تعریف کنید

 • Gravatar Icon

  ساسان

  23 بهمن 1399، 17:11

  سلام
  ما یک تعمیرگاه بزرگ ماشین های خارجی توی غرب تهران داریم و نمایندگی تعمیرات ماشین های بنر و بی ام و هستیم؛ کسانی که میان پیش ما اصولا از طبقه قوی جامعه هستن من میخوام به بانک شماره ایی ارسال کنم که این افراد باشن آیا شما همچین بانک شماره ایی توی سامانه خودتون دارید؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   29 بهمن 1399، 14:15

   دوست عزیز باید از ابزار ارسال از روی نقشه استفاده کنید. می‌تونید هر منطقه‌ای که می‌خواین انتخاب کنید و پیامکو برای شماره‌های همراه اول و ایرانسل همون منقطه ارسال کنید

 • Gravatar Icon

  رادین حقیقی

  22 بهمن 1399، 17:29

  من به تازگی یه مکانیکی سمت کن (تهران) راه اندازی کردم، و خب با توجه به تعداد بالای تعمیرگاه ها تو اون منطقه، چجوری می تونم با بازاریابی پیامکی، متقاعد کنم که به سمت مکانیکی بنده بیان؟ داخل متن از هزینه ها میتونم بنویسم؟ امکان ارسالش هست؟ و چند درصد پیامک ها به دست مشتریا میرسن؟
  تشکر میکنم از مقاله خوبتون

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   04 اسفند 1399، 11:05

   بله، شما می‌تونید هزینه خدماتتون رُ در متن پیامک بیارید. متن پیام دست خودتونه، فقط مهمه جذاب و کوتاه باشه!
   ارسال منطقه‌ای، ارسال از روی نقشه و ارسال کدپستی امکان تبلیغ توی هر محله‌ای که بخواین براتون فراهم کرده
   استراتژی تبلیغاتی خوبی داشته باشید، نتیجه می‌گیرید

 • Gravatar Icon

  جمشید جواهرده

  20 بهمن 1399، 22:36

  سلام ما منطقه لویزان هستیم و پدرم یک مغازه تعویض روغنی داره میخواستم بدونم برای منطقه ما هم شماره دارید؟
  و از چه راه هایی میتونم برای مغازمون تبلیغات بکنم؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   21 بهمن 1399، 08:27

   دوست عزیز باید از ابزار ارسال از روی نقشه استفاده کنید و به کل شماره‌های ایرانسل و همراه اول منطقتون پیام ارسال کنید. در شروع بازاریابی پیامکی این روش پیشنهاد میشه

 • Gravatar Icon

  امیرسالار

  14 بهمن 1399، 09:55

  سلام خسته نباشین
  من در خصوص تعیمرات ماشین و موتور و … سایت و پیج اینستاگرامی راه اندازی کردم که چون در زمینه تحصیل میکنم در حال حاضر به این شکل پیش ببرم . پاسخگوی سوالات باشم و محتوای آموزشی تولید کنم تا انشالله در آینده تعمیرگاهم و که گرفتم تبلیغ کنم
  در حال حاضر که برای تبلیغات پیامکی مجوزی نیاز نیست برای تبلیغ پیج و سایت؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   15 بهمن 1399، 08:43

   دوست عزیز چه به عنوان شخص حقیقی چه به عنوان شخص حقوقی باید مدارکی رو برای ثبت‌نام پنل ارائه بدین که شامل مدارک احراز هویت و مدارک کارتون میشه

 • Gravatar Icon

  مرتضی اسیوند

  14 بهمن 1399، 09:47

  سلام و عرض ادب من یک گاراژ تعمیرات خودرو دارم و همچنین از پنل پیامکی شما استفاده میکنم و به جای اینکه مشتریان هر روز تماس بگیرن از وضعیت ماشینشون و زمان تحویلشون با خبر بشن من به منشی گاراژ سپردم برای این موضوع و اگاه سازی مشتریان بهشو.ن پیامک بدن که چه زمانی ماشینشون اماده میشه یا درحال حاضر توو چه وضعیته و یا اگر نیاز به خرید قطعه ای باشه تشریف بیارن گاراژ برای تهیه قطعه مورد نظر خلاصه ملی پیامک شده عصای دستمونو همه اطلاع رسانی با پنل پیامکی انجام میدیم ممنون از شما و تیم خوب ملی پیامک.

 • Gravatar Icon

  رامین تلوئی

  12 بهمن 1399، 10:18

  سلام و خسته نباشید به تیم ملی پیامک
  مقاله تون واقعا عالی بود و بسیار کاربری برای تعمیرگاه ها و حتی دیگر مشاغل
  من از این امکانات استفاده میکنم که باعث شده مشترى های خوبى جذب کنم از طریق تبلیغات منطقه ای و محله ای
  و همچنین به مشتریان خودم هم تخفیف میفرستم که باعث شده به مشتری ثابت من تبدیل شوند.

 • Gravatar Icon

  قاسم سرلک

  11 بهمن 1399، 10:29

  سلام وقت بخیر من جدیدا یک تعمیرگاه ماشین در شهر بانه تاسیس کردم و شناخته شده نیست چه جوری می تونم معرفی کنم و تو شهر خودم ارسال پیامک انجام بدم و برای این که برای کل شهر بانه ارسال کنم چقدر هزینه باید پرداخت کنم و از کجا مطمئن شم به دست مخاطب میرشه

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   12 بهمن 1399، 13:53

   دوست عزیز از ارسال منطقه‌ای و ابزار کدپستی استفاده کنید و به مناطق مختلف بانه پیامک بفرستید. فایل گزارش گیری بعد از ارسال پیام‌ها در پنل براتون ارسال میشه تا بتونید پیام‌های ارسال شده و نرسیده به مخاطب رو بررسی کنید.

 • Gravatar Icon

  سامان سوری

  01 بهمن 1399، 04:12

  سلام من یک مغازه تعویض روغنی دارم که الان دو ساله باز کردم متاسفانه مشتری کمی دارم و اگر به همین منوال بگذره باید مغازه ام رو جمع کنم . آیا مطالبی که توی این مقاله نوشتید برای کار من هم مناسب هست یا خیر؟ اگر هست لطف کنید راهنمائی بیشتر کنید و اگر پیامک برای من مناسب نیست چه راهی رو شما پیش وی من میذارید تا از بسته شدن مغازه جلوگیری بشه

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   01 بهمن 1399، 11:00

   دوست عزیز اگر بانک شماره مشتریاتون رو دارید، پنل تبلیغات کم‌هزینه و مناسبی براتون هست، ماهم بانک شماره منطقه‌ای و به‌روز رو در اختیارتون قرار میدیم. شما در حال حاضر به تبلیغات وسیع نیاز دارید و میتونین با تیم پشتیبانی (02153404) صحبت کنین تا بیشتر راهنمایی‌تون کنن

 • Gravatar Icon

  مجید زارع

  30 دی 1399، 18:13

  منطقه دو تعمیرگاه ماشین های خارجی دارم و میخوام ببینم میتونم از طریق پیامک، سیستم نوبتدهی آنلاین داشته باشم که مشتریم بتونه با پیامک نوبت بگیره؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   06 اسفند 1399، 11:03

   بله دوست عزیز، از ابزار نوبت‌دهی پنل می‌تونید استفاده کنید

 • Gravatar Icon

  جاوید اکبری

  10 دی 1399، 13:10

  سلام، من توی زمینه تصفیه آب و تصفیه آب یخچال ها فعالیت میکنم من میتونم بعد از این که تصفیه آب برای مشتری نصب کردم تنظیم کنم که براش توی زمان مشخص شده به صورت 6 ماهه به 6 ماه براشون یادآوری ارسال بشه که باید فیلتر های دستگاه عوض بشه

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   11 دی 1399، 09:40

   بله دوست عزیز، پنل ابزار ارسال زماندار و ارسال سررسید داره برای یادآوری‌های مهم

 • Gravatar Icon

  موبایل علی

  08 دی 1399، 22:59

  سلام وقت بخیر من یک مغازه موبایل فروشی دارم که کنارش تعمیرات موبایل هم انجام میدم به نظرم هرچه زودتر باید یه پنل پیامکی خریداری کنم با توجه به توضیحاتتون مطمئنا برای منم بی فایده نخواهد بود مرسی از توضیحاتتون واقعا عالین.
  حالا پیشنهاد ویژه هم برای مابرای صنف موبایل دارید یا مثله بقیه صنف ها باید عمل کنیم؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   09 دی 1399، 12:01

   دوست عزیز خدا قوت، بله بر اساس تعداد پیام‌هایی که میخواین در ماه برای مشتری ارسال کنین، همکاران تیم پشتیبانی هم در زمینه استفاده از پنل راهنمایی‌تون می‌کنن و هم در مورد بازاریابی پیامکی بهتون مشاوره میدن

 • Gravatar Icon

  جواد

  07 دی 1399، 17:07

  با سلام و وقت بخیر من از یه سامانه دیگه استفاده میکنم برای کارواشمون و نظرسنجی میذاریم و جایزه میدیم
  حالا اون سامانه کلمه جایزه رو فیلتر میکنه میخواستم ببینم سامانه شما هم فیلتر میکنه یا نه؟ و برای رفع فیلتر باید چکار کنیم؟
  متاسففانه سامانه قبلی پشیبانیش جواب نمیده

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   08 دی 1399، 10:59

   دوست عزیز، لیست کلمه‌های فیلتر شده رو باید از تیم پشتیبانی (02163404) بپرسین! البته میتونین متن رو هم بازنویسی کنین و از کلمه‌هایی مثل هدیه، کد تخفیف، گیفت کارت و .. استفاده کنین.

 • Gravatar Icon

  فروشگاه تعمیرات یخچال و فریزر

  06 دی 1399، 22:02

  من استفاده میکنم توی زمینه تعمیرات یخچال و فریزر اولش یکم سخت بود چون با خطی که داشتیم نمیشد به لیست سیاه ارسال کرد ولی الان که خط خدماتی دارم راحت تر اطلاع رسانی هارو انجام میدم.

 • Gravatar Icon

  سهيل شهادتى

  06 دی 1399، 11:59

  سلام و خسته نباشيد
  مقاله تون واقعا عالي بود من از اين امكانات براي تعميرگاهم استفاده ميكنم كه باعث شده مشترى هاي خوبى جذب كنم و مشتريانم به مشترى ثابت من تبديل شوند.

 • Gravatar Icon

  امین بهرام پور اصل

  28 آذر 1399، 23:22

  چقدر جالب با خوندن این مقاله میشه به این نتیجه رسید که هر کسب و کاری که داشته باشیم می تونیم از پنل پیامکی برای تبلیغات و ارتباط با مشتری به راحتی استفاده کرد پیشنهاد شما برای کسی ک نمایشگاه ماشین در مناطق بالای تهران داره کدوم پنل پیامکی هست؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   29 آذر 1399، 08:25

   دوست عزیز پنل انتخابی شما بر اساس هدفی که دارید و تعداد پیامی که در ماه ارسال می‌کنین، پیشنهاد میشه. این موارد مهم رو با تیم پشتیبانی درمیون بگذارید تا دقیق‌تر راهنمایی‌تون کنند. میتونین با 02163404 تماس بگیرین

 • Gravatar Icon

  منوچهر کرامت

  21 آذر 1399، 17:41

  سلام خوبین؟ بابای من مکانیکی داره، فکر نمیکردم پنل اس ام اس اینقدر به درد تعمیرگاه و مکانیکی بخوره. چجوری میتونم پنلتونو بخرم ؟ باید حضوری بیام پیشتون ؟ تخفیف هم دارین ؟ آموزش هم دارین که چجوری کار کنم باهاش؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   22 آذر 1399، 16:22

   با شماره 02163404 تماس بگیرید تا کارشناس‌های پنل برای خرید سامانه راهنماییتون کنند

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید