خیلی از ما اصلاً به این فکر نکردیم که تعمیرگاه خودرو، تجهیزات و لوازم جانبی اتوموبیل و … نیاز به تبلیغات دارد، اما اگر خودروی‌مان خراب شود، نقص فنی داشته باشد و به مشکل بخوریم، به هزاران نفر زنگ می‌زنیم و دنبال یک تعمیرکار آشنا، کاربلد و مطمئن می‌گردیم. اگر همین تعمیرکار مطمئن و کار بلد تبلیغات درستی داشت یا حتی از طریق پنل پیامکی برای تعمیرگاه خودرو برایمان اس ام اس تبلیغاتی می‌فرستاد، دیگر نیازی نبود از همه دوستان و آشنایان این همه پرس‌وجو کنیم.

پنل پیامکی تعمیرکاران خودروهمین گره کار بهانه‌ای شد تا دربارۀ بازاریابی پیامکی در حوزه تعمیرات خودرو یا همان پنل اس ام اس تعمیرگاه خودرو بیشتر بنویسم تا فعالان این حوزه با روشی کاربردی و مهم که از آن غافل هستند، بیشتر آشنا شوند. پس با من همراه شوید تا قدم‌به‌قدم بگویم دقیقاً چه چیزی لازم دارید و این سامانه پیامکی چه امکاناتی در اختیارتان قرار خواهد داد!

سامانه اس ام اس چیست؟

اولین قدم برای بازاریابی پیامکی این است که با سامانه ارسال پیام کوتاه آشنا شوید. سامانه پیام کوتاه، نرم افزاری آنلاین و تحت وب برای ارسال پیامک، دریافت پاسخ مخاطب و مدیریت پیام‌هاست. به زبان ساده اگر بخواهید برای جذب مشتری، پیامک تبلیغاتی یا خدماتی بفرستید، نمی‌توانید از موبایل شخصی استفاده کنید.

ارسال پیامک از موبایل هم محدودیت و هم هزینه زیاد دارد، از طرف دیگر وقت زیادی هم می‌گیرد. علاوه‌بر این در ارسال پیامک با موبایل هیچ ابزار تبلیغاتی ندارید و حتی نمی‌توانید به بانک شماره‌ها دسترسی داشته باشید.

در طرف مقابل با سامانه ارسال پیامک به ابزارهای تبلیغاتی متنوعی دسترسی دارید، می‌توانید با استفاده از بانک شماره‌های مختلف به راحتی مشتری جدید جذب کنید و با مشتریان قدیمی هم در ارتباط باشید. ارسال پیامک از طریق سامانه زمان زیادی از شما نمی‌گیرد و هزینه آن در مقایسه با دیگر روش‌های تبلیغاتی تقریباً ناچیز است.

تعمیرگاه شما، از امروز مشتریان ویژه ای دارد!

ارسال پیامک هدفمند بر اساس محله و منطقه به شما کمک می کند مشتریان جدیدی را در منطقه خود داشته باشید و با یادآوری زمان روغن و سرویس، تبریک تولد، ارزیابی خدمات ارائه شده و... از آن ها نگهداری کنید.
10% تخفیف!
MPC10
کپی کد
برای ارسال پیامک تکی و انبوه همین الان ثبت نام کنید
ثبت نام و ارسال پیامک آنی

چرا باید از پنل پیامکی تعمیرگاه خودرو استفاده کرد؟

ارسال اس ام اس از طریق پنل پیامکی تعمیرگاه خودرو هزینۀ زیادی ندارد، ولی در جذب مشتری سکوی پرتاب شماست. ابزارهای پنل برای تبلیغات و حفظ مشتری طراحی شده و من در ادامۀ این مقاله به تمام مواردی اشاره خواهم کرد، که برای گسترش و توسعه کسب‌وکارتان لازم دارید.

اطلاع‌رسانی به مشتریان تعمیرگاه خودرو

ارسال انبوه پیامک به مشتریاولین مزیت پنل اس ام اس تعمیرگاه خودرو اطلاع‌رسانی به تمام مشتریان با قیمتی مناسب‌تر از تلفن زدن‌های مکرر است. فرقی نمی‌کند که بخواهید به مشتری خبر بدهید ماشینش آماده شده یا می‌خواهید امکانات جدید تعمیرگاهتان را معرفی کنید، در هر صورت می‌توانید از پنل پیامکی استفاده کنید.

از طرف دیگر، سامانه ارسال پیامک اولین امکانی که در اختیارتان قرار می‌دهد، ارسال انبوه پیامک است. می‌توانید از طریق ارسال پیامک انبوه به بانک شمارۀ پنل هم تعمیرگاهتان را معرفی کنید، هم به خدماتتان اشاره کنید و اگر سایت یا پیج اینستاگرام دارید، لینک آن را برای مخاطب بفرستید.

معاینۀ فصلی خودرو را به مشتریان یادآوری کنید

هر خودرو و وسیله نقلیه بر اساس کارکرد و میزان مصرفی که دارد، نیازمند سرویس‎‌های دوره ای است تا عمر مفیدش طولانی‌تر شود و به خوبی کار کند. حالا نقش پنل پیامکی تعمیرگاه خودرو این وسط چیست؟

در روزهایی که این قدر شلوغ است و هر کدام از ما هزاران کار برای انجام دادن داریم، یکی از اولین چیزهایی که به آن نیاز داریم، یادآوری است. تقریباً در هر صنفی اعم از بانک و پرداخت قسط، پرداخت حق بیمه، پرداخت شهریه و … کاربران نیاز به یادآوری دارند. حتی بسیاری از افراد برای کارهای روزمره‌شان هم از آلارم گوشی موبایل برای یادآوری استفاده می‌کنند. در چنین شرایطی طبیعیست که سروی‌ های دوره‌ای اتوموبیل هم فراموش شود.

پنل پیامکی تعمیرگاه خودرو با دسترسی به ابزاری به نام پیامک سررسید می‌تواند پیامک یادآوری این سرویس‌های دوره ای را برای مشتریان ثابتش بفرستد. تعدادی از مخاطبان هستند که برای سرویس ماشینشان تعمیرگاه شما را انتخاب می‌کنند، می توانید لیست این مشتریان را در دفترچه تلفن پنل احتصاصی‌تان ذخیره کنید و بعد پنل برای ارسال خودکار پیامک تنظیم کنید. در زمان مشخص و به صورت اتوماتیک پیام یادآوری سرویس‌های دوره‌ای برای مشتری فرستاده می‌شود.

ارسال تخفیف و آفرهای ویژه برای مکانیکی خودرو

ارسال کد تخفیفتعمیرکاران هم مثل بسیاری از اصناف دیگر از خدمات ارسال کد تخفیف به مشتری استفاده می‌کنند. اگر بخاطر مناسبت‌های تقویم یا سالگرد افتتاحیه، تاریخ تولد مشتریان، روزهای خاص و … قصد دارید تا برای مشتریانتان تخفیف بفرستید، می‌توانید از پنل پیامک تعمیرگاه خودرو استفاده کنید و برای هر تعدادی که دوست دارید، پیامک حراجی و آفرهای ویژه را بفرستید.

خبرنامه پیامکی برای اعضای تعمیرگاه خودرو

خبرنامه پیامکی که بخشی از باشگاه مشتریان است، معمولاً برای مشتریان خاص یا کسانی که تمایل به دریافت پیام‌هایتان دارند، طراحی شده است. شما می‌توانید با استفاده از پنل اس ام اس تعمیرگاه خودرو برای بسیاری از کاربران و مشتریان پیام‌های مختلف، کدهای تخفیف ویژه، اخبار برگزاری نمایشگاه‌های ماشین، تعمیر مخصوص ماشین سنگین و آفرود و …. را ارسال کنید.

اعضای خبرنامه پیامکی با تمایل خودشان عضو سامانه شدند و مشتاق دریافت پیام‌هایتان هستند. یادتان باشد که حتماً شرایط لغو عضویت را هم تعریف کنید. اعضای خبرنامه پیامکی مشتریان خاص و ویژه شما هستند و در ارسال پیام به آن‌ها باید دقت زیادی داشته باشید، با حتماً ارسال پیام مکرر مشتری را کلافه نکنید و برای جلوگیری از مزاحمت در زمان مناسبی برایشان پیام بفرستید.

تبلیغات منطقه‌ای برای تعمیرگاه خودرو!

پنل پیامکی تعمیرکاران خودرویکی از بهترین امکاناتی که پنل پیامکی تعمیرگاه خودرو در اختیارتان قرار می‌دهد، امکان تبلیغات منطقه‌ایست. فرقی نمی‌کند ساکن چه شهری باشید، برای شهرهای بزرگ می‌توانید از امکان ارسال پیام از روی نقشه استفاده کنید و برای شهرهای کوچک هم ابزار ارسال نقشه با کد پستی در اختیارتان قرار دارد، تا بتوانید به صورت جزئی‌تر، مشخص‌تر و هدفمندتر فقط در منطقه‌ای که می‌خواهید، تبلیغات انجام دهید.

اگر اوایل کارتان است، با ارسال پیامک منطقه‌ای در محله خودتان سراغ جذب مشتری جدید بروید. شرایط و خدماتتان را در متن پیامک برای مشتری توضیح دهید و با گسترش کار به سراغ محله‌های دیگر هم بروید. همین روند را می‌توانید برای جذب تعداد بیشتر و بیشتر مشتری جدید ادامه دهید.

تبلیغات برای اصناف و مشاغل

دیگر مزیت پنل پیامکی تعمیرگاه خودرو ارسال پیامک مشخص و هدفمند به بانک اصناف و مشاغل است. بگذارید به زبان ساده توضیح دهم! شما به عنوان تعمیرگاه اتوموبیل با کارواش‌ها، نمایشگاه‌های ماشین، فروشگاه‌های لوازم و تجهیزات جانبی خودرو و … همکار هستید. در شروع کسب‌وکارتان می‌توانید از همین گروه کمک بگیرید و از طریق ارسال پیامک به بانک اصناف و مشاغل با تعداد زیادی از آن‌ها آشنا شده و وارد همکاری شوید.

بعد از دریافت سامانه ارسال پیامک به بانکی از شماره‌های مشاغل مختلف به تفکیک استان و زیرگروه شغلی دسترسی دارید و می‌توانید هر زمان که خواستید، با ارسال پیامک تعمیرگاهتان را به آن‌ها معرفی کنید. همچنین توصیه می‌کنم که اگر سایت دارید، حتماً لینک آن را برای همکارنتان ارسال کنید.

شروع کار با سامانه ملی پیامک

پنل پیامکی تعمیرگاه خودرواگر می‌خواهید به تمام امکانات بالا دسترسی و البته دیگر ابزارهای ارسال پیامک دسترسی داشته باشید، باید حتماً برای خرید سامانه ارسال پیام کوتاه اقدام کنید

پیشنهاد می‌کنم برای دریافت فوری سامانه در صفحۀ اصلی سایت ملی پیامک ثبت‌نام کنید. اصلاً هم نگران محیط کاربری پنل نباشید، چون تمامی ابزارهای ارسال پیام همراه با توضیحات فارسی است و در آپارات ملی پیامک هم آموزش کار با تمام این ابزارها توضیح داده شده است.

اگر هم در اوایل راه‌اندازی کار هستید و ایده‌ای از بازاریابی پیامکی، شروع ارسال اس ام اس تبلیغاتی و …. ندارید، پیشنهاد می‌کنم حتماً نگاهی به کتابچه بازاریابی پیامکی داشته باشید تا با شروع اس ام اس مارکتینگ و نحوه نگارش برای پنل پیامکی تعمیرگاه خودرو متن جذاب بیشتر آماده شوید.

جمع‌بندی

تا اینجا مفصل درباره پنل پیامکی تعمیرگاه خودرو صحبت کردیم و برای شروع کار پیشنهادهای خوب و کاربردی ارائه پنل پیامکی تعمیرگاه خودرودادیم. فرقی نمی‌کند کارتان به تازگی راه‌اندازی شده یا سال‌های سال است که در این حوزه فعالید، در هر صورت شما برای جذب مشتری جدید و البته تعامل با مشتریان قدیمی نیاز به راه و روش‌های جدیدی دارید که یکی از آن‌ها بازاریابی پیامکیست.

اگر در این مورد سوال یا ابهامی دارید، در انتهای متن برایمان بنویسید و اگر هم تجربه‌ای یا نظری دارید، با ما و دیگر مخاطبان ملی پیامک در میان بگذارید.

کاربردهای پنل پیامکی برای تعمیرگاه خودرو + ویدئو آموزشی
به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید