اگر از مشترکین همراه اول باشید، حتما می‌دانید که این اپراتور برای رضایت و راحتی کاربرها بسته‌های اینترنتی متفاوتی را ارائه کرده است.

تنوع این بسته‌های اینترنتی ممکن است در ابتدا باعث گیجی و سردرگمی شما شود و ندانید که چطور آن‌ها را روی تلفن همراه خودتان فعال کنید؛ به خاطر همین موضوع ما در این مطلب از ملی‌پیامک تصمیم گرفتیم تا تمام بسته‌های اینترنتی همراه اول را به شما معرفی کنیم و نحوه فعال‌سازی هر کدام را توضیح دهیم.

بسته های اینترنتی نوترینو

نوترینو همان سرویس اینترنت 3G ،4G و 4.5G است. برای اینکه از این سرویس استفاده کنید اول باید اینترنت گوشی‌تان را فعال کنید. با نگاه‌کردن به تصویر زیر کاملاً در جریان قرار می‌گیرید که چطور با فعال‌کردن اینترنت همراه خودتان بسته‌های نوترینو را فعال کنید و با سرعت هر چه تمام‌تر در دنیای نامحدود نت گشت بزنید.فعال کردن اینترنت نوترینولازم است تا بگویم که اگر بسته‌های نوترینو را فعال نکنید هزینه اینترنت مصرفی شما طبق تعرفه آزاد محاسبه می‌شود. در ادامه انواع بسته های اینترنتی نوترینو را ملاحظه می‌کنید.

بسته های ترکیبی دلخواه

بسته های ترکیبی دلخواه به نسبت جدیدتر هستند. این بسته‌ها علاوه‌بر اینترنت، شامل مکالمه درون‌شبکه و پیامک هم هستند. چه مشترک دائمی همراه اول باشید چه اعتباری، می‌توانید از طریق سایت همراه من یا اپلیکیشن همراه من (قسمت خدمات من، بسته‌های ترکیبی) این بسته‌ها را متناسب با نیازتان فعال کنید. مدت اعتبار هر کدام از این بسته‌ها هم 30 روز است.

بسته های اشتراکی دیتا

بسته های اشتراکی همراه اول ویژگی جالبی دارند، شما می‌توانید هنگام فعال‌سازی این بسته یا در طول مدت استفاده، یک یا چند نفر را به عنوان زیرمجموعه خودتان اضافه کنید تا از حجم بسته استفاده کنند. لازم است که بگویم هر زمان که خواستید می‌توانید دسترسی آن‌ها را به اینترنت محدود کنید.

برای خرید و فعال‌سازی بسته‌های اشتراکی باید اپلیکیشن همراه من را نصب کنید و یا به سایت همراه من مراجعه کنید. در جدول زیر قیمت‌ها و همچنین حجم انواع مختلف بسته‌های اشتراکی را می‌بینید.

فعال کردن بسته اشتراکیبسته های مدار فیروزه‌ای

بسته‌های مدار فیروزه‌ای، بسته‌های کوتاه‌مدت (چند ساعته) و به‌صرفه‌ای هستند که می‌توانید با شماره‌گیری #121* آن‌ها را فعال کنید.

یک روش دیگر هم برای خریداری و فعال‌سازی این بسته‌ها وجود دارد. می‌توانید اپلیکیشن مدار فیروزه‌ای را روی تلفن همراه‌تان وصل کنید و بسته‌های پیشنهادی را در هر ساعت دریافت کنید.

در صفحه مدارفیروزه‌ای در سایت همراه اول یک فایل پی‌دی‌اف موجود است که اگر آن را دانلود کنید، کاملاً در جریان فعال‌سازی این بسته‌ها با اپلیکیشن مدار فیروزه‌ای قرار می‌گیرید.

بسته های آلفا

برای خرید و فعال‌سازی بسته‌های آلفا می‌توانید کدهای #61*100* و #321*100* را شماره‌گیری کنید. این بسته‌ها به صورت کوتاه‌مدت، بلندمدت، نامحدود شبانه و ... ارائه شده‌اند.  استعلام تمام بسته‌ها با شماره‌گیری کد #10*100* قابل انجام است. در صورتی که مایل به تمدید خودکار بسته‌های آلفا نبودید می‌توانید با شماره‌گیری #18*100* بسته را کنسل کنید. توجه داشته باشید که در صورت لغو، نرخ اینترنت مصرفی شما با تعرفه عادی محاسبه می‌شود. در جدول زیر نرخ تعرفه عادی همراه اول را ملاحظه می‌کنید.

نرخ تعرفه عادی همراه اولبسته های همراهی

در طرح اینترنت همراهی، همراه اول متناسب با الگوی مصرف اینترنت شما، بسته مقرون به‌صرفه‌ای را پیشنهاد می‌دهد. با شماره‌گیری #62*100* می‌توانید بسته اینترنتی مختص به خودتان را ببینید و اگر دوست داشتید آن را فعال کنید.

حرف آخر

خب در این مقاله نحوۀ خرید بسته‌های اینترنتی همراه اول را توضیح دادیم و راه‌های فعال‌سازی هر کدام از آن‌ها را به شما معرفی کردیم. برای لغو تمدید خودکار بسته‌ها می‌توانید شماره #8*100* را شماره‌گیری کنید. در انتها اگر سوالی باقی مانده، حتماً در کامنت‌ها از ما بپرسید.

معرفی و آموزش خرید بسته های اینترنت همراه اول
به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید