معرفی سایت های جذب نیرو و استخدام

معرفی سایت های جذب نیرو و استخدام

Engagements Icon
7


ای استخداماسم پیدا کردن کار و استخدام که وسط می‌آید ناخودگاه آه از نهاد همه ما بلند می‌شود. کافی است یک نفر دست روی دلمان بگذارد تا از نفیرمان مرد و زن ناله کنند! چرا؟ چون تک‌تک ما چند ماه  یا شاید هم چند سال  در جستجوی کار به این در و آن در زدیم و چه سختی‌ها که نکشیدیم!
خب بهتر است آه و ناله را همین جا تمام کنیم!  وگرنه این مقاله تبدیل به سوگنامه‌ای می‌شود که باید اسمش را بگذاریم: من، قبل از پیدا کردن کار!

پس با یک نفس عمیق بر احساسات خودمان مسلط می‌شویم؛ چراکه این مقاله قرار است منبعی باشد برای معرفی سایت‌های استخدامی برای تمام کسانی که دنبال کار هستند و کارفرمایانی که می‌خواهند یک کارمند متعهد را برای شرکت‌شان استخدام کنند.

اگر جزو یکی از دو دسته بالا هستید مطلب زیر را دنبال کنید تا با مهم‌ترین سایت‌های جذب نیرو و استخدامی کشور آشنا شوید.

پیدا کردن کار بدون درد و خونریزی

ساده‌ترین و همین‌طور مو‌ثرین راه برای پیدا کردن یک کار درست و حسابی، این است که کلمه استخدام را در گوگل سرچ کنید. آن‌وقت است که سایت‌های مختلفی جلوی چشمتان ظاهر می‌شود که هر کدامشان می‌توانند مثل یک سکوی پرش، شما را به هدفتان برساند. در ادامه چندتا از مهم‌ترین سایت‌های استخدامی را هم از نگاه کارجوها و هم از نگاه کارفرماها بررسی می‌کنیم:

ای استخدام

ایران استخدامای استخدام هنوز به سنت‌ها پایبند مانده؛ چراکه صفحه اولش را که باز کنید، به احتمال خیلی زیاد، یاد و خاطره صفحات آگهی روزنامه‌ها در دلتان زنده می‌شود. اگر قصدتان این است تا در بانک یا یک اداره دولتی استخدام شوید، حتماً سری به این سایت بزنید؛ چون به راحتی می‌توانید انواع نمونه سوالات استخدامی را یکجا دانلود کنید.

در این سایت کاریابی، یک قسمت درج آگهی هم درست در منوی صفحه اصلی برای کارفرمایان در نظر گرفته شده که می‌توانید اطلاعات و متن آگهی را در آنجا وارد کنید تا هم در سایت ثبت شود و هم برای کارجویان ایمیل شود.

ایران استخدام

ایران استخدام یکی از قدیمی‌ترین سایت‌های استخدامی کشور به حساب می‌آید. با حضور مداوم و فعالی که در تلگرام دارد، شما را کاملاً در جریان تمام آگهی‌های استخدامی کشور قرار می‌دهد.

اگر کارجو هستید با ثبت نام در این سایت می‌توانید از امکانات ایران استخدام مثل دریافت پیامکی آگهی‌ها، دانلود نمونه سوالات استخدامی و بررسی تجربه کارجوهای دیگر استفاده کنید.

کارفرماها هم می‌توانند با ثبت اطلاعات خودشان در سایت، به راحتی فرد مورد نظرشان را برای استخدام پیدا کنند.

جابینجا

این سایت یکی از بهترین سایت‌های استخدامی کشور است. جابینجا یک رزومه‌ساز آنلاین دارد که می‌توانید با استفاده از آن شغل رویایی خودتان را پیدا کنید و اوج بگیرید! در واقع شعار این سایت هم همین است.

تمام شرکت‌هایی که در جابینجا آگهی منتشر می‌کنند یک پروفایل مخصوص به خودشان را دارند، که شما می‌توانید قبل از مصاحبه حضوری نگاهی به آن بیاندازید و تا حدودی با محیط و اهداف شرکت‌های مختلف آشنا شوید.

کاربوم

بهترین سایت استخدامیکاربوم یک رزومه‌ساز حرفه‌ای دارد. با کمک این رزومه‌ساز و همین‌طور آزمون‌های خودشناسی آنلاینش می‌توانید خودتان را برای یک مصاحبه شغلی رویایی آماده کنید.

این سایت انگار قسم خورده که تا شما را جایی استخدام نکند بیکار ننشیند! به همین دلیل در بخشی به نام وب‌یاد یک سری ویدیو آموزشی قرار داده تا شما با تماشای آن و همین‌طور با مطالعه مجله کاربوم زودتر به هدفتان برسید.

شما کارفرمای عزیز هم می‌توانید با بررسی بسته‌های پیشنهادی کاربوم در مدت زمان کوتاهی شخص مورد نظر خودتان را از بین هزاران رزومه پیدا کنید.

جاب ویژن

یکی از بهترین سایت‌های استخدامی، همین جاب‌ویژن است. در همان ابتدا که وارد سایت می‌شوید از شما می‌پرسد که کارجو هستید یا کارفرما. اگر کارجو باشید می‌توانید به راحتی در این سایت یک رزومه دو‌زبانه برای خودتان دست‌وپا کنید. خوبی جاب‌ویژن این است که تمام آگهی‌هایی را که با رزومه شما مطابقت دارند، برایتان ایمیل می‌کند. حتی درصد تطابق را هم به شما می‌گوید تا راحت‌تر تصمیم بگیرید.

با استفاده از آزمون‌های آنلاین خودشناسی که در این سایت موجود است می‌توانید راحت‌تر مسیر شغلی خودتان را پیدا و استعدادهایتان را کشف کنید.

روش‌ پرداخت قبض تلفن ثابت + راحت‌ترین و سریع‌ترین روش‌هاحتما بخوانید: روش‌ پرداخت قبض تلفن ثابت + راحت‌ترین و سریع‌ترین روش‌ها

اگر هم که کارفرما هستید، می‌توانید در این سایت، آگهی استخدامی خودتان را ثبت کنید و بر اساس بسته‌های ارزیابی جاب‌ویژن، رزومه‌هایی را که به دستتان می‌رسد، بررسی کنید.

حامی کار

جابینجاسایت حامی کار از قدیمی‌های این کار است. اگر به عنوان کارجو یا کارفرما وارد این سایت شوید گزینه‌های مختلفی پیش روی شما می‌گذارد؛ به طور مثال می‌توانید انتخاب کنید که با پرداخت هزینه‌ای، صفر تا صد کار را به خودشان بسپارید.

اینطوری اگر کارفرما باشید دیگر خودتان درگیر دغدغه‌ها و پیچیدگی استخدام نیروی جدید نمی‌شوید و ذهنتان را روی موارد مهم‌تر متمرکز می‌کنید و اگر کارجو باشید می‌توانید از تجربه و مشاوره‌های متخصصان این سایت برای پیدا کردن شغل باب طبعتان استفاده کنید.

کاربانک

با هر سابقه‌ای که داری ثبت‌نام کن! کاربانک هدایتت می‌کنه! این جمله شعار سازمانی کاربانک است که از شما دعوت می‌کند تا با استفاده از رزومه‌ساز این سایت، قدم اول را برای پیدا کردن شغل رویایی خودتان بردارید. در این راه می‌توانید از ویدیوها و پادکست‌های کاربانک هم برای بالابردن مهارت‌هایتان استفاده کنید.

برای شما هم که کارفرما هستید محیطی در نظر گرفته شده تا خیلی راحت بتوانید بر اساس سوابق شغلی و تحصیلی کارجوها سرچ کنید و شخص مورد نظرتان را برای استخدام پیدا کنید.

کارلیب

کارلیب یک ابزار آنلاین در دست کارفرمایان جهت تسهیل فرایند گزینش و استخدام است.
کارفرماها در کارلیب این امکان را دارند تا با طراحی و ایجاد ( یا سفارش ) آزمون های مرتبط فرایند انتخاب بین رزومه ها و کارجویان متعدد را تسریع بخشید و منظم و یکپارچه کنند.
حتما برای شما هم پیش آمده که پس از انتشار یک آگهی استخدام تعداد زیادی رزومه دریافت کنید، که اولا زمان کافی برای بررسی همه را ندارید، ثانیا شناخت توانایی های افراد از روی رزومه و سوابق کاری ، امر دشوار و تا حد زیادی با خطا همراه است.
چه بسا افراد بسیاری مستعد و توانایی وجود دارند که رزومه های جذابی ندارند و در مرحله اول از دید کارفرما رد می شوند، اما در واقع اینها همان نیروهای با انگیزه و استعداد و توانا و البته کم توقع تری هستند که شما به آنها نیاز دارید!

رسیدن به اهدافعاقبت، جوینده یابنده است!

خب تا اینجا بهترین سایت‌های کاریابی کشور را با شرح و تفصیل برایتان توضیح دادم، کافی است تا برای شروع، روی لینک هر کدام که چشمتان را گرفته کلیک کنید و با خوش‌بینی اولین قدم را بردارید؛ چراکه عاقبت جوینده یابنده است. امیدواریم که در راه رسیدن به اهدافتان موفق باشید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
بدون دیدگاه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
ارسال دیدگاه

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید