بازاریابی پیامکی با ارسال اس ام اس به مناطق تهران

بازاریابی پیامکی با ارسال اس ام اس به مناطق تهران

Engagements Icon
107


من همیشه به این فکر می‌کنم که کسب‌وکارهای کوچیک و نوپا برای بازاریابی پیامکی کدام ابزارهای پنل را بیشتر لازم دارند تا حسابی تبلیغات کنند و جذب مشتری داشته باشند؟

به زبان ساده‌تر باید بگویم هر کسب‌وکاری با استفاده از پنل پیامکی باید بتواند به تعداد زیادی از شهروندان اعلام کند که وارد بازار شده، تخفیف‌های ویژه یا مثلاً ارسال رایگان دارد. حالا اگر بخواهد این اطلاع‌رسانی را فقط در محله یا محله‌های خاصی انجام بدهد، چاره چیست؟

این سوال مدت‌ها در ذهنم بود و باعث شد نتایج و داده‌های استفاده از ابزارهای پنل را برای یک جواب قطعی و کارآمد بارهاو بارها چک کنم، تا اینکه فروشگاه پوشاک مشهوری که فروش آنلاین در وبسایت و اینستاگرام هم داشت، برای خرید سامانه ارسال اس ام اس زنگ زد و برای تبلیغات در محله‌های اطراف راهنمایی خواست.

صاحب این فروشگاه تصمیم گرفته بود که برای حفظ مشتری ارسال رایگان محصولات را اول در محلۀ خودش و بعد در مناطق نزدیک امتحان کند. این درخواست باعث جرقه‌ای شد که روی ارسال اس ام اس به مناطق تهران به عنوان یکی از بهترین روش‌های بازاریابی پیامکی کار کنم و به نتایجی برسیم که در ادامه به شما هم خواهم گفت. پس اگر برای کسب‌و‌کارتان می‌خواهید از ارسال پیامک به صورت منطقه‌ای استفاده کنید، در ادامه با ما همراه باشید تا با این ابزارها بیشتر آشنا شویم.

ارسال اس ام اس به مناطق تهران

ابزارهای ارسال اس ام اس به مناطق تهران

پنل پیامکی چند ماژول مهم برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی به تفکیک مناطق در تهران دارد. اگر می‌خواهید برای شماره‌های همراه اول و ایرانسل با تفکیک محل زندگی پیامک تبلیغاتی ارسال کنید، می‌توانید از ابزارهایی که در ادامه معرفی می‌کنیم، استفاده کنید.

ابزار منطقه هدفمند

برای استفاده از ابزار منطقه هدفمند از یک مثال ساده شروع ‌کنیم. اگر صاحب آجیل‌فروشی در یکی از محله‌های تهران باشید و بخواهید به مناسبت شب یلدا برای فروش بهتر ارسال محصولات را در محله خودتان و چند محله نزدیک رایگان انجام دهید، این خبر را چگونه به گوش مشتریان می‌رسانید؟ درست است! ماژول منطقه هدفمند!

شما می‌توانید با ابزار منطقه هدفمند به شهروندان اطلاع دهید که برای جلوگیری از ازدحام در فروشگاه می‌خواهید سفارش آن‌ها را به صورت آنلاین یا تلفنی دریافت کنید و بعد برایشان رایگان بفرستید.

برای استفاده از این ماژول باید به سراغ پنل پیامکی‌تان بروید و در نوار ابزار ارسال روی منطقه هدفمند کلیک کنید تا صفحه جدیدی برای شما باز شود. بعد از انتخاب گزینۀ ارسال جدید، برای فرستادن اس ام اس به مناطق تهران روی مورد بانک محله‌ای کلیک کنید تا زیرشاخه‌ها باز شود. حالا با انتخاب بانک محله‌ای تهران می‌توانید برای هر منطقه که دوست دارید، پیامک ارسال کنید.

ارسال اس ام اس به مناطق تهران

ارسال پیامک از روی نقشه

ابزار ارسال پیامک از روی نقشه یا پیامپ یکی از ماژول‌های پنل برای زمانی است که شما فقط قصد تبلیغات در محلۀ مشخصی را داشته باشید. برای استفاده از این روش باید در صفحه اصلی پنل روی گزینۀ پیامپ کلیک کنید و بعد از انتخاب تهران روی نقشه‌ محلۀ موردنظرتان را انتخاب کنید. با انتخاب محله مطابق عکس زیر، نقشه تعداد شماره‌های ایرانسل و همراه اول ساکن در منطقه را به صورت مجزا نشان می‌دهد و شما می‌توانید ارسال پیامک تبلیغاتی را شروع کنید.

ارسال اس ام اس به مناطق تهران

مثلاً اگر فروشگاه اکسسوری، عطر و ادکلن دارید، مناسبت‌هایی مانند روز ولنتاین، شب یلدا، عید نوروز و روز مادر فرصت‌های مناسبی برای شروع جشنواره‌های تخفیف است. حالا برای اطلاع‌رسانی دربارۀ جشنواره فقط کافیست تا سراغ پنل بروید و روی گزینۀ پیامپ کلیک کنید تا پیام زیر برای محله‌ای که می‌خواهید، ارسال شود:

تخفیف ویژه گالری روشنا، با نشان دادن این پیامک روی هر خرید بیست درصد تخفیف خواهید داشت

حالا در یک بازۀ زمانی هفت روزه برای تبلیغات می‌توانید برای شماره‌های همراه اول و ایرانسل 7 منطقه مورد نظر پیامک ارسال کنید و خبر جشنوارۀ تخفیف را به گوش آن‌ها برسانید.

ارسال پیامک از روی کدپستی

اما ماجرای ارسال از روی کدپستی چیست؟ یادتان است وقتی برای سیم کارت درخواست دادید، فرمی از اطلاعات شخصی را کامل کردید و علاوه بر آدرس منزل، کدپستی هم از شما خواسته شده بود. این کدپستی‌ها در بانک شماره‌های همراه اول و ایرانسل ثبت می‌شود و بعد بر اساس دسته‌بندی کدپستی هر محله در بانکی از شماره‌ها قرار می‌گیرد.

چرا نرم افزارهای انبارداری به سامانه پیام کوتاه نیاز دارند؟حتما بخوانید: چرا نرم افزارهای انبارداری به سامانه پیام کوتاه نیاز دارند؟

البته یادتان باشد اگر می‌خواهید از این روش استفاده کنید، حتماً باید 5 شماره اول کدپستی مناطق مورد نظرتان را داشته باشید. اما در مقایسه با دیگر روش‌ها، این سوال برایتان پیش آمده که این ابزار چه زمانی کاربرد دارد؟

اگر بخواهید برای شماره‌های روشن و فعالی که به تازگی سیم‌کارت گرفتند، پیام ارسال کنید، ماژول ارسال با کدپستی هم برای همراه اول و هم برای ایرانسل به کارتان می‌آید. حالا شما می‌توانید بعد از ورود به پنل روی گزینۀ کدپستی همراه اول یا کدپستی ایرانسل کلیک کنید و با ورود 5 شماره اول کدپستی برای منطقۀ مورد نظر پیامک تبلیغاتی بفرستید.

مثلاً یک کلینیک زیبایی را درنظر بگیرید که می‌خواهد روی برخی از پکیج‌های سلامت پوست و مو تخفیف ویژه بگذارد و ترجیح می‌دهد تبلیغات را در ابعاد کمتری برای محله‌های اطراف انجام دهد تا اگر نتیجه داد، در ابعاد وسیع‌تری در این باره اطلاع‌رسانی کند. این کلینیک می‌تواند برای منطقۀ موردنظرش فقط با وارد کردن 5 شماره اول کدپستی در کمتر از چند دقیقه پیامک ارسال کند.

ارسال اس ام اس به مناطق تهران

ارسال پیامک با ابزار BTS

ارسال پیامک از روی BTS برای کسب‌وکارهایی خوب است که می‌خواهند فقط برای شماره‌های ایرانسل یک محله پیام ارسال کنند، در واقع این ابزار بر اساس دکل‌هایی به همین نام یعنی دکل BTS ایرانسل کار می‌کند. این ابزار لیستی از شماره را در اختیارتان قرار می‌دهد که از ساعت 12 تا 2 شب برای مدت مشخصی از دکل آنتن گرفته باشند، با این روش دیگر مطمئن هستید که حتماً برای ساکنان منطقه پیام ارسال می‌کنید.

برای ارسال پیامک با ابزار BTS باید حداقل 72 ساعت قبل درخواست دهید و بعد فرم مربوطه را کامل کنید. اپراتور ارسال پیامک با دکل BTS شرکت ایرانسل است و فقط تا ساعت 8 شب از ارسال این نوع پیام‌ها پشتیبانی می‌کند. پس حتما باید بعد از کامل کردن فرم و دریافت تائیدیه تا قبل از 8 شب پیام‌های موردنظرتان را ارسال کنید.

اگر صاحب رستوران، کافه یا قنادی تازه‌تاسیسی هستید، برای ارسال اس ام اس به مناطق تهران می‌توانید از BTS استفاده کنید تا تبلیغات را اول از هم‌محله‌ای‌ها شروع کنید، آن‌ها را به مشتری وفادار تبدیل کنید و بعد به سراغ دیگر شهروندان بروید.

مزایای ارسال اس ام اس به مناطق تهران

حالا که با ابزارهای ارسال اس ام اس به مناطق تهران آشنا شدید، می‌توانید از آن‌ها برای جذب و حتی حفظ مشتری استفاده کنید. برای همین ما می‌خواهیم به سه مزیت مهم استفاده از ارسال پیام‌های منطقه ای اشاره کنیم.

اطلاع‌رسانی دربارۀ ارسال رایگان محصولات

مزایای ارسال اس ام اس به مناطق تهرانبسیاری از فروشگاه‌های آنلاین در جشنواره‌های مختلف، محصولات مشتریان را به صورت رایگان ارسال می‌کنند. حالا پیشنهاد ما این است که برای به‌صرفه بودن ارسال رایگان، آن را مکرر برای محلۀ خودتان اجرا کنید و خبرش را با پیامک منطقه‌ای برای شهروندان ارسال کنید.

مثلاً اگر فروشگاه آنلاین پوشاک دارید و آخر هفته‌ها بیشتر سفارش می‌گیرید، شاید بد نباشد تا ارسال پنجشنبه و جمعه‌ها در سطح محلۀ خودتان را رایگان اعلام کنید و آن را با بازاریابی پیامکی به همسایه‌ها اطلاع دهید.

اطلاع‌رسانی تخفیف ویژه روزهای هفته

معمولاً بسیاری از فروشگاه‌ها در طول هفته خلوت هستند و بیشتر مردم ترجیح می‌دهند که آخرهفته‌ها خرید کنند. حالا شما می‌توانید پیامک  معرفی فروشگاهتان را همراه با تخفیف ویژه فقط برای روزهای هفته به محله خودتان یا هر محله‌ای که دوست دارید بفرستید تا در طول هفته هم فروش خوبی داشته باشید.

البته این هم یادتان باشد که بر اساس آمار معمولاً افراد در طول هفته ترجیح می‌دهند از فروشگاه‌های نزدیک منزل خرید کنند، پس همسایه‌ها فرصت طلایی هستند که نباید آن‌ها را از دست بدهید.

معرفی فروشگاه آنلاین

اگر می‌خواهید به کسب‌وکارتان، قسمت وبسایت و فروش آنلاین هم اضافه کنید شاید بد نباشید تا در همین ابتدای راه با تبلیغ روی مناطق مشخصی از شهر خودتان را به شهروندان معرفی کنید.

مثلاً اگر فروشگاه خانگی عسل، مربا یا انواع دسر را دارید و حالا می‌خواهید وارد دنیای وب و فروش آنلاین شوید، بد نیست تا محله‌هایی از شهر را مشخص کنید و با استفاده از ارسال اس ام اس به مناطق تهران، پیامک تبلیغاتی بفرستید. مطمئن باشید با این روش به مرور فروشگاه شما در عرصۀ وب هم موفق خواهد بود زیرا امکان سفارش آنلاین همراه با کیفیت بالا، کلید طلایی موفقیت است و راه ورود به این موفقیت اطلاع‌رسانی به شهروندان است. پس ارسال پیامک منطقه‌ای را نه فقط یک فرصت بلکه سکوی پرتاب بدانید.

نتیجه ارسال پیام‌های منطقه‌ای چه خواهد بود؟

نتیجه ارسال اس ام اس به مناطق تهراندر صورتی که کسب‌وکارتان نیاز به رونق جدی دارد، بد نیست تا روی تبلیغات منطقه‌ای کمی فکر کنید و بر اساس بازاری که دارید، برای هر محله یک استراتژی تبلیغاتی بچینید.

مثلاً اگر می‌خواهید ارسال رایگان داشته باشید یا خدماتی را تنها در محلۀ خودتان ارائه دهید، بهتر است ار ارسال پیامک منطقه‌ای استفاده کنید. همچنین اگر برای هر محله از شهر بخواهید پیامک معرفی کسب‌وکارتان را بفرستید، ارسال اس ام اس منطقه‌ای را لازم دارید.

ملی پیامک به عنوان یکی از شرکت‌های ارائه‌دهندۀ پنل‌های پیامکی، سامانه‌ای را برای شما طراحی کرده تا به راحتی بتوانید با ماژول‌های ارسال اس ام اس به مناطق تهران کار کنید و برای هر محله و شهری که می‌خواهید اس ام اس تبلیغاتی بفرستید. برای استفاده از تمام ماژول‌های پنل، مشاوره دربارۀ تبلیغات و بازاریابی پیامکی کسب‌وکارتان و موارد مشابه در پایین همین صفحه کامنت بگذارید تا مشاوران و تیم پشتیبانی به سوالات شما پاسخ دهند. همچنین اگر مایل به خرید پنل بودید، به صفحه اصلی ملی پیامک بروید و برای درخواست سامانه ارسال اس ام اس اس ثبت‌نام کنید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
86دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه

 • Gravatar Icon

  محمد رضاپور

  28 شهریور 1400، 17:25

  چرا ارسال سن و جنسیت تون قطع شده..؟
  مشتری های ما خانم های جوان هستند و نمیشه ارسال منطقه ای داشت…
  هزینه مون زیاد میشه خیلی

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   04 بهمن 1400، 13:55

   دوست عزیز ارسال با فیلتر سن متاسفانه در حال حاضر از سمت اپراتور غیرفعاله
   برای ارسال پیامک بر اساس فیلتر جنسیت، از بانک شماره ایرانسل کمک بگیرید که در قسمت منطقه هدفمند در دسترسه

 • Gravatar Icon

  کفش رباط

  24 شهریور 1400، 10:29

  مناطق تهران که فرمودید شامل حومه تهران هم میشه؟
  من برای رباط کریم تهران میخواستم ارسال پیامک تبلیغاتی ارسال کنم؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   04 بهمن 1400، 13:56

   بله دوست عزیز با ماژول کدپستی می‌تونید برای رباط کریم هم اس ام اس بفرستید

 • Gravatar Icon

  ترابی

  23 شهریور 1400، 20:44

  سلام من برای هایپر میوه اجودانیه تهیه کردم این سامانه رو خیلی راضی ام چون ارسال از روی نقشه داره و به درد من که میخوام تو محله اجودانیه و کاشانک تبلیغ کنم میخوره
  افر هامو میفرستم و خیلی راضی ام

 • Gravatar Icon

  محمود اسدی

  22 شهریور 1400، 18:06

  من توی بانک شماره سال 1400 دیدم که ارسال پیامک منطقه ایی به اصناف تهران هم میتونم داشته باشم این بانک شماره به نظرتون چقدر میتونه خطا داشته باشه من پشتیبان شما گفته که این بانک شماره هر سال آپدیت میشه

 • Gravatar Icon

  بزرگی محمدی

  18 شهریور 1400، 11:05

  خسته نباشین
  برای ارسال از بانک شماره ها، حتما میبایست پنل خریداری کنیم؟
  امکانش هست هزینه ارسال پیامک پرداخت بشه و شما این ارسال را انجام دهید؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   04 بهمن 1400، 13:57

   دوست عزیز برای ارسال پیامک از سمت ملی پیامک با تیم فروش تماس بگیرید ولی بدون داشتن پنل اختصاصی امکان‌پذیر نیست
   بعد از تهیه پنل می‌تونید با کمک همکاران ما ارسال انبوه داشته باشید

 • Gravatar Icon

  دهکار

  17 شهریور 1400، 08:38

  سلام وقتتون بخیر من قصد خریداری پنل رو دارم هم میخوام از بانک شماره هاتون استفاده کنم و به مناطق مورد نظرم پیام ارسال کنم و هم ارسال از طریق دکل مخابراتی انجام بدم هر دو رو میتونبم ما در یک پنل دسترسی داشته باشیم.

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   04 بهمن 1400، 13:58

   بله دوست عزیز
   بهتره پنل تجاری تهیه کنید که کمترین هزینه ارسال پیامک رو داره

 • Gravatar Icon

  حسین دسنتواره

  13 شهریور 1400، 09:44

  سلام وقت بخیر
  من می خوام تو شهر رشت یک سری پیامک تبلیغاتی بفرستم و فقط م خوام اگر امکانش هست برای اقایون این پیامک رو ارسال کنم ممنون میشم بفرمایید این مورد روی سامانه ی شما قابل اجرا هست

  • Gravatar Icon

   مونا هادی

   13 شهریور 1400، 14:23

   سلام وقت شما هم بخیر
   بله این مورد امکان پذیره و برای این کار کافیه که پنل شرکتی یا تجاری رُ تهیه بفرمایین!
   لینک خرید رُ براتون قرار دادم: خرید پنل اس ام اس
   امکان ارسال پیامک به آقایان و بانوان وجود داره!

 • Gravatar Icon

  شمشیرزاده

  04 شهریور 1400، 10:13

  درود بر شما یه سالن زیبایی دارم که میخواستم براش یکی از پلن هاتون رو بخرم. از کجا باید ثبت نام کنم و بخرم؟ هزینه پنل هاتون رو میشه بگید چنده و چه امکاناتی داره؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   04 بهمن 1400، 14:00

   دوست عزیز برای دریافت پنل در سایت ثبت‌نام کنید تا همکاران تیم فروش باهاتون تماس بگیرند و برای دریافت مدارک و فعالسازی پنل راهنمایی‌تون کنند
   هزینه پنل‌هارو می‌تونید از لینک قیمت و تعرفه ملی پیامک که براتون گذاشتم، مشاهده کنید

 • Gravatar Icon

  رشید لونگی

  03 شهریور 1400، 15:33

  سلام شماره ها براساس کدپستی هستند دیگه اگر بخوام به صورت انتن دهی ارسال کنم توی اون محدوده ایا امکان پذیر هست به افرادی که در حال حاضر تو منطقه و محدوده هستند پیامک ارسال کنم

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   04 بهمن 1400، 14:00

   بله دوست عزیز
   می‌تونید از ماژول ارسال پیامک بر اساس دکل bts ایرانسل استفاده کنید

 • Gravatar Icon

  سیدمحسنی

  31 مرداد 1400، 13:06

  من مشتری شما هستم دیدم توی آپدیت جدید اصناف تهران براساس منطقه هم قرار دادید میخواستم بدونم این بانک چند درصد خطا شاید داشته باشه؟

 • Gravatar Icon

  محمد کیایی

  30 مرداد 1400، 21:25

  سلام شب خوش
  ما پنل رو بخاطر نقشه تهیه کردیم ولی مجوز دسترسی نداریم
  مشکلش چیه؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   29 آذر 1402، 16:45

   سلام دوست عزیز؛
   شما باید پنل رو ارتقا بدید. هنگام خرید پنل باید تو صفحه تعرفه‌ها دقت می‌کردید که آیا پنلی که خریداری می‌کنید از قابلیت نقشه پشتیبانی می‌کنه یانه.
   باید یک پنل اقتصادی به بالا داشته باشید تا بتونید از روی نقشه پیامک ارسال کنید.

 • Gravatar Icon

  صدیق گویا

  30 مرداد 1400، 18:08

  وقت بخیر
  پنل شما ارسال پیامک از طریق دکل برای اپراتور همراه اول هم انجام میده؟
  رایتل چطور؟
  ممنون میشم شریط به همراه هزینه های انها را اعلام بفرمایید.

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   14 فروردین 1403، 15:11

   سلام دوست عزیز،
   بله ارسال از دکل همراه اول رو داریم. در مقاله ارسال پیامک زنده شرایط رو کامل گذاشتیم مطالعه کنید.

 • Gravatar Icon

  مسعود ولیپور

  27 مرداد 1400، 19:51

  سلام وقت بخیر
  من یه فروشگاه مواد غذایی تو میرداماد افتتاح کردم میخواستم بدونم امکان ارسال به خود منطقه میرداماد و تجریش و شریعتی و اطراف این ناحیه رو داشت؟
  و اینکه اگه پیامک لینک کلیک داشته باشه چندتا پیام حساب میشه؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   24 اسفند 1402، 11:31

   درود بر شما،
   بله شما می‌تونید از روش‌های مختلف ارسال منطقه‌ای داشته باشید برای میرداماد و تجریش مثل ارسال lbs و bts
   لینک داخل پیامک خودش جدا تعرفه نداره بلکه بسته به تعداد کاراکتر و اینکه پیامک چند بخشی بشه تعرفه‌اش تغییر پیدا میکنه

 • Gravatar Icon

  لیلا اسدابادی

  26 مرداد 1400، 19:55

  سلام من پنل تهیه کردم و برای شهر همدان ارسال پیامک رو انجام میدم و خیلی راضی ام
  اکثر سایتا شماره همدان رو نداشتند و من نمیتونستم ازش استفاده کنم ولی سایت شما داره و بروز هم هست و تفکیک جنسیت هم داره که نشون میده یه سر و گردن از بقیه بالاترید
  در هر صورت ممنون از شما و سایت خوبتون

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   29 آذر 1402، 16:47

   سلام دوست عزیز؛
   خوشحالم که تونستید با استفاده از ملی پیامک موفق عمل کنید.
   امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق و پیروز باشید.

 • Gravatar Icon

  دادوری

  21 مرداد 1400، 09:09

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم شما ارسال با نام تجاری دارید ما برای برند خودمون داشته باشیم. مثل ایرانسل و همراه اول اول اسم برندمون به جای شماره بخوره؟ و اینکه هزینه ی فعالسازیش چقدر هستش؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   29 آذر 1402، 16:46

   سلام دوست عزیز؛
   بله ما این قابلیت رو داریم اما هزینه فعالسازی و تمدیدش زیاده. لطفا با بخش فروش تماس بگیرید و تعرفه‌ها رو بپرسید: 02163404

 • Gravatar Icon

  رضایی

  16 مرداد 1400، 10:21

  سلام این موردی که توضیح دادید خیلی جالب و به نظر خیلی تاثیر گذار هست فقط مختص شهر تهران هست ؟ من کرمان زندگی میکنم برای شهر من مکان پذیر هست بتونم تو منطقه ی خاصی پیامک ارسال کنم

  • Gravatar Icon

   مونا هادی

   16 مرداد 1400، 12:03

   سلام دوست عزیز؛ بله به طور کلی امکان‌پذیره و پیشنهاد می‌کنم با بخش فروش تماس بگیرید تا کامل راهنمایی‌تون کنند.

 • Gravatar Icon

  مرضیه محمدی

  31 تیر 1400، 17:30

  برای من جالب بود که یه مغازه بزرگ هست تو محلمون که هی املاک میزدن توش نمیگرفت. تاسیساتی زدن نگرفت
  یه پیامک اومد که سوپرمارکت شایان افتتاح شد دیدم ادرس اونجارو زده تعجب کردم و پیگیر شدم ازش که این پیامکو چجوری زدی و ادرس شما رو داد
  پنل تهیه کردم و ارسال رو انجام دادم و راضی ام خداروشکر
  با تشکر از شما

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   03 مرداد 1400، 10:07

   چه جالب! قدرت و تاثیر بازاریابی پیامکی رُ کامل توضیح دادین!

 • Gravatar Icon

  عیسوی

  29 تیر 1400، 21:54

  سلام خسته نباشید ممنون از مقاله تون.
  میخواستم بدونم اینا برای چه سالی هست؟
  میشه تفکیک خانم ها و اقایون رو هم داشت؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   24 اسفند 1402، 11:52

   درود بر شما،
   بانک شماره‌ها برای سال 1400 هست.
   تفکیک آقایان و بانوان هم داخل بانک شماره هست. فقط اینکه این تفکیک فقط برای شماره‌های ایرانسل انجام شده. برای شماره‌های همراه اول باید از ارسال پیامک زنده استفاده کنید.

 • Gravatar Icon

  نیما تیمورزاده

  28 تیر 1400، 08:51

  سلام روزتون بخیر؛ من یک مغازه فروش تنباکو و سیگار دارم توی شهرزیبا میخواستم برای منطقه خودم ارسال پیامک انجام بدم چیزی که من دیدم هم ارسال از روی نقشه هست هم این که خودمون منطقه انتخاب کنیم آیا ارسال پیامک من به کسانی ارسال میشه که همین الان توی این منطقه حضور داشته باشن؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   28 تیر 1400، 09:15

   سلام روز شما هم بخیر و شادی باشه.
   امکان ارسال پیامک از روی نقشه برای شهر تهران رُ داریم. منتهی برای تبلیغات تنباکو و سیگار با محدودیت مواجه خواهید شد. چون تبلیغ توتون، تنباکو، قلیان و به طور کلی دخانیات، از طریق پیامک ممنوع است.
   اگر برای کسب و کار دیگه‌ای مد نظر داشته باشین، می‌تونین از قابلیت BTS برای ارسال بر اساس حضور (حدود 7 الی 15 روز گذشته) استفاده بفرمایید. اگر سوالی بود، درخدمتتون هستیم.

 • Gravatar Icon

  اکبر صادقی

  20 تیر 1400، 07:42

  درود من جدیدا از پنل پیامکی شما برای تبلیغات مغازه محصولات آرایشی و بهداشتیم استفاده میکنم و وقتی نقشه رو زوم میکنم فقط صفحه بزرگتر میشه و محله جزئی تر نمیشه
  بعد یه سوال همکارانتون گفتن امکان ارسال پیامک بر اساس جنسیت هم وجود داره ولی من پیداش نکردم لطفا راهنمایی کنین
  تشکر

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   20 تیر 1400، 09:14

   دوست عزیز دقیقا متوجه منظور سوال اولتون نشدم. یعنی دقیقا جزئیات کوچه و محله میخواین؟
   برای ارسال جنسیت هم لطفا از قسمت منطقه هدفمند روی فیلتر جنسیت کلیک کنید تا به بانک شماره دسترسی داشته باشید

 • Gravatar Icon

  امیرعباس مقتدری ایلامی

  17 تیر 1400، 10:21

  ارسال از روی نقشه برای شهر ایلام هم دارید؟
  من میخوام به صورت منطقه ای برای شهر ایلام ارسال پیامک انجام بدم خواستم بدونم اگر این امکان براتون مقدور هست پنل خریداری کنم کدوم از پنل هاتون امکان ارسال از وی نقشه داره؟
  همین پایه 29000 هزارتومانی کفایت میکنه؟تشکر

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   22 تیر 1400، 13:48

   دوست عزیز توصیه می‌کنم برای دسترسی بیشتر از پنل شرکتی یا تجاری استفاده کنید

 • Gravatar Icon

  سالار یوسفی فر

  26 اسفند 1399، 21:44

  سلام وقتتون بخیر. ما اگر بخواییم یه اس ام اس کلی به همه مردم تهران بفرستیم، هزینش چقدر میشه و چندتا کلمه میتونیم داخل متن اس ام اس بنویسیم؟ میخوام سوپرمارکت شبانه روزیم رو تبلیغ کنم و همه بدونن که یه سوپرمارکت هر تایمی که بخوان باز هست و میتونن درخواستشون رو بدن که براشون سفارشارو بفرستیم.

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   07 فروردین 1400، 12:44

   دوست عزیز می‌تونید از ابزار ارسال از روی نقشه استفاده کنید و برای مناطق مختلف پیام بفرستید.
   برای متن فارسی تا 70 کاراکتر مجاز هستید

 • Gravatar Icon

  صبا خرمشاهی

  23 اسفند 1399، 12:22

  برای مناطق و محله های جدید مثل پرند هم امکان ارسال به صورت منطقه ای صورت میگیره؟
  منظورم اینه بانک شماره های شهر جدید پرند هم داخل پنل شما ثبت شده؟
  پیشاپیش از پاسخدهی شما سپاسگزارم.

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   24 اسفند 1399، 13:39

   دوست عزیز منظورتون از ارسال منطقه‌ای دقیقاً چیه؟ اگر ارسال از روی نقشه مدنظرتونه، در پرند امکان‌پذیر نیست و فقط شامل 17 شهر بزرگ ایرانه ولی اگر ارسال با کدپستی رُ بخواین شامل پرند هم میشه

 • Gravatar Icon

  جابر

  21 اسفند 1399، 19:14

  برای ارسال به مناطق پایین شهر تهران من پیشنهاد میکنم که ارسال پیامک از طریق bts داشته باشید البته این مورد یه پیشنهاد هستش چون من خودم تو کارپوشاک بودم و جوابگرفتم و به هم صنفهای خودمم پیشنهاد میکنم این کار رو انجام بدن

 • Gravatar Icon

  فريبرز علامه

  20 اسفند 1399، 21:40

  سلام ممنون از مقاله هاتون، من پنل تجارى دارم و تونستم با ارسال منطقه هدفمند به شماره هاى تهران پيامك ارسال كنم با دسته بندى خوبتون كه مناطق و محله ها دسته بندى شده بودن تونستم ارسال هدفمند خوبى داشته باشم

 • Gravatar Icon

  جعفری

  18 اسفند 1399، 20:30

  سلام من یه سوپر مارکت تو منطقه سعادت آباد افتتاح کردم قصد دارم افراد منطقه رو مطلع کنم میشه بفرمایید چطور میتونم از پنل هاتون استفاده کنم و قیمت و شرایط رو هم بفرمایید؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   14 فروردین 1400، 14:05

   دوست عزیز قیمت‌ها، شرایط ارسال و ابزارهای مختلف هر پنل رُ می‌تونید از لینکی که براتون گذاشتم، چک کنید

 • Gravatar Icon

  شیرین مهران

  18 اسفند 1399، 11:12

  روزتون بخیر
  من یک کیلینک زیبایی تاسیس کردم می خوام تبلیغات کنم اونم در منطقه ی سعادت اباد کدوم پنل رو خریداری کنم ایا می تونم جواب بگیرم وافعا اگرم راضی نبودم می تونم عودت بدوم و مبلغ رو کسر کنم

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   15 فروردین 1400، 09:48

   دوست عزیز پنل رُ بر اساس تعداد پیام‌های ارسالیتون می‌تونید انتخاب کنید
   اگر تعداد ارسال بالایی دارید، پنل تجاری انتخاب کنید که کمترین تعرفه رُ داره، اگر هم پنل اقتصادی یا شرکتی انتخاب کنید با رونق کسب‌وکار و پرداخت مابه‌التفاوت می‌تونید پنل بالاتر تهیه کنید
   در صورت عدم رضایت از کارکرد پنل هم امکان عودت وجه تا سی روز برای شما در نظر گرفته شده

 • Gravatar Icon

  معصومه حسینی

  17 اسفند 1399، 10:54

  سلام در شهر پردیس مغازه ای جدیدا افتتاح کردیم و میخوایم به افرادی که در این محله زندگی میکنن اطلاع رسانی کنیم و روی خرید اول تخفیف در نظر بگیریم.
  از روی نقشه پردیس رو در پنل دمو پیدا نکردم لطفا راهنمایی میکنید قبل از خرید پنل تعداد شماره هاش رو ببینم
  لطفا اگر خودتون پیشنهاد دیگه ای هم دارید استقبال میکنیم
  ممنون

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   18 اسفند 1399، 09:07

   دوست عزیز ملی پیامک، پنل دمو نداره
   ارسال از روی نقشه هم برای کلانشهرها فعاله و متاسفانه هنوز امکان ارسال از روی نقشه برای شهر پردیس فراهم نیست

 • Gravatar Icon

  عطاری شاهمیری

  15 اسفند 1399، 17:47

  سلام من با ارسال بی تی اس تونستم بازاریابی خوبی رو تو منطقه امیراباد انجام بدم.و یه سوال داشتم میخواستم بدونم ارسال ال بی اس رو شما کی به پنلتون اضافه میکنید من چون از بی تی اس نتیجه خوبی گرفتم بدم نمیاد ال بی اس هم امتحان بکنم.

 • Gravatar Icon

  حسن رعیت

  27 بهمن 1399، 22:36

  به نظرم اصلی ترین راه یامک تبلیفاتی همین بی تی اس هستش .چون میدونی 50.000 پیامک موفق ارسال کردی و به دست مشتری رسیده که تو منطقه حضور داشته و این عالی ترین راه برای تبلیغات هستش.از شما خواهش میکنم که برای همراه اول هم فعال بفرمایید .

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   28 بهمن 1399، 08:13

   دوست عزیز ارسال به همراه اول مشابه بی تی اس باید توسط اپراتور همراه اول فعال بشه و دست ما نیست

 • Gravatar Icon

  درویشی

  27 بهمن 1399، 10:00

  با سلام من از پنل های پیامکی شما برای تبلیغات کسب و کارم میخوام استفاده کنم و کار ما در زمینه مصالح ساختمانی هستش
  میشه راهنمایی کنید پنل های شما چطور میتونه کمکم کنه؟
  من تعدادی شماره از مشتری ها دارم و میخوام از شماره های شما هم استفاده کنم آیا شماره ای در این خصوص دارید؟
  ممنون

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   27 بهمن 1399، 12:42

   دوست عزیز شماره مشتریان قبلی رُ ‌می‌تونید در قسمت دفترچه تلفن پنل وارد کنید.
   بانک شماره‌های پنل هم برای جذب مشتری براتون مناسبه!

 • Gravatar Icon

  اصغریان

  27 بهمن 1399، 02:07

  ما تهرانسر دفتر مشارکت در ساخت داریم ولی تو قسمت منطقه ای تون بانک شماره منطقه 22 تهران نیست.
  چه راهکاری دارید؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   27 بهمن 1399، 08:38

   دوست عزیز تمام مناطق تهران در ابزار ارسال منطقه‌ای هستند. با 02163404 تماس بگیرید تا همکاران پشتیبانی راهنمایی‌تون کنند

 • Gravatar Icon

  جوان کیش

  25 بهمن 1399، 17:37

  من یه شرکتی داریم توی کیش آیا ارسال پیامک توی کیش هم انجام میدید؟ این مورد خیلی سخت هستش امیدوارم ساپورت کنید چون هیچ شرکتی بانک شماره کاملی از کیش نداره چون شماره های کیش با یه پیش شماره دیگه شروع میشه.
  آیا برای کار من دکل bts خوب هستش؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   26 بهمن 1399، 08:35

   بله دوست عزیز، امکان ارسال منطقه‌ای رُ می‌تونید استفاده کنید. بخاطر داشته باشید که دکل bts فقط برای شماره‌های ایرانسله.
   پیشنهاد می‌کنم با تیم پشتیبانی 02163404 صحبت کنید و شرایطتون رُ کامل بگید تا برای دریافت پنل راهنمایی‌تون کنند.

 • Gravatar Icon

  عینک فلسطین

  22 بهمن 1399، 18:09

  درود بر شما
  متن مناسب برای تبلیغاتی عینک فروشی و تعمیرات عینک دارین؟ من فروشم هم به صورت عمده اس و هم به صورت تکی فروش دارم در این خصوص میشه توضیح بیشتری بفرمایین؟ یه سوال دیگه هم داشتم که فرق اون مناطق و نقشه که گذاشتین دقیقا توی چیه؟ ببخشید سوالاتم زیاد شدن.

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   29 بهمن 1399، 14:59

   دوست عزیز برای نمونه متن از گنجینه پیامکی داخل پنل استفاده کنید
   برای ارسال منطقه‌ای، می‌تونید از نقشه استفاده کنید و پیامک تبلیغاتی‌تون رُ برای هر منطقه که دوست دارید، ارسال کنید. امیدوارم سوال دومتون رُ به خوبی پاسخ داده باشم.

 • Gravatar Icon

  رودکی نژاد

  21 بهمن 1399، 10:21

  عذرخواهی میکنم برای ارسال از روی نقشه ، مپ شما اپدیت هستش؟
  ما پرند هستیم و خوب پرند شهر جدیده میخواستم بدونم ارسال از روی نقشه برای شهر پرند هم مقدوره؟
  و سوال دیگه با استقاده از پیامپ ایا امکان مشخص کردن سن و جنسیت هم مقدوره؟
  پیشاپیش از پاسخ گویی شما ممنونیم

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   21 بهمن 1399، 11:04

   دوست عزیز ارسال پیام از روی نقشه فقط در شهرهای بزرگ فعاله، برای پرند می‌تونید ارسال از روی کدپستی رُ استفاده کنید.
   متاسفانه فیلتر سن و جنس درحال حاضر غیرفعاله، امیدواریم در به‌روزرسانی‌های بعدی فعال بشه.

 • Gravatar Icon

  تینا حدادی

  20 بهمن 1399، 09:16

  سلام وقتتون بخیر ممنون از توضیحات کاملتون
  سوالی ازتون داشتم من قصد ارسال پیامک منطقه ای رو دارم اما میخواستم بدونم این شماره ها، شماره ی افرادی هستند که در همان لحظه در آن منطقه وجود دارد یا خیر براساس کدپستی دسته بندی شدند و براساس آدرسی که خط را خریداری کردند ذخیره شدند؟
  و سوال بعدی اینکه شما ارسال از طریق سن و جنسیت را دارید یا خیر؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   05 اسفند 1399، 10:35

   دوست عزیز کدام ابزار ارسال منطقه‌ای مدنظرتونه؟ مثلاً ارسال از دکل bts عمدتاً برای ساکنینه و ارسال از روی نقشه برای کسانیست که در منطقه حضور دارند.
   متاسفانه در حال حاضر ارسال بر اساس سن و جنس غیر فعاله

 • Gravatar Icon

  saba

  15 بهمن 1399، 08:49

  سلام وقتتون به خیر و شادی
  من یک سالن زیبایی در غرب تعران تاسیس کردم و قصد دارم بالای 100 هزار تا تبلیغات نجام بدم حالا می خوام بدونم از نظر شما کد پستی ارسال کنم یا ارسال با دکل های مخابراتی
  و سوال بعدی می تونم جنسیت رو انتخاب کنم ؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   18 بهمن 1399، 09:15

   دوست عزیز با توجه به اینکه ساکن کلانشهر هستید، ارسال از دکل و ارسال از روی نقشه برای کار شما مناسب‌تره. ارسال منطقه‌ای با کمک کدپستی رُ معمولاً برای شهرهای کوچک‌تر پیشنهاد می‌کنیم.
   برای سوال دومتون هم متاسفانه در حال حاضر امکان ارسال با فیلتر سن و جنس فعال نیست

 • Gravatar Icon

  زيبارو

  03 بهمن 1399، 22:23

  سلام وقتتون بخير من يك كلينيك دارم كه در كلينيكم مراقبت هاى پوستى و زيبايي انجام ميشه و ميخوام پيامك تبليغاتى به خانم هاى منطقه ى خودمون ارسال كنم آيا اين امكان در پنل شما وجود دارد؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   04 بهمن 1399، 09:12

   دوست عزیز متاسفانه در حال‌حاضر ارسال پیامک با فیلتر سن و جنس امکان‌پذیر نیست. جایگزین این روش خبرنامه پیامکی برای مشتری‌های سابقتون هست.

 • Gravatar Icon

  رستوران سیمرغ

  03 بهمن 1399، 22:00

  سلام و خسته نباشید بنده یک رستوران دارم در خیابان کارگر تهران مشکلی که دارم اینه که وقتی از اسنپ فود سفارش برام میاد سر ارسال با پیک به مشکل برمیخورم. اگر خودم اقدام به افتتاح سایت بکنم آیا امکان ارسال اس ام اس مثل اسنپ فود برای سایتم وجود داره یا نه؟ مثلا می تونم ازتون خدمات وبسرویسی دریافت کنم یا نه ؟ ممنون میشم کمکم کنید .

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   04 بهمن 1399، 09:32

   بله، میتونین برای بررسی سایت و شرایطتون به تیم وب‌سرویس درخواست بدین تا کمکتون کنند یا با شماره 02163404 تماس بگیرید و مستقیم با همکاران صحبت کنید

 • Gravatar Icon

  سالار محبی

  01 بهمن 1399، 11:17

  با سلام
  ما یک شرکت داریم که توی زمینه نقشه برداری و مهندسی فعالیت میکنیم و از شما یک ماهی هست که پنل دریافت کریم و میخواستم تشکر کنم بابت بانک شماره جدیدی که بر روی سامانه قرار دادید. طبق درخواست ما شما یک بانک شماره نظام مهندسی بر روی پنل ثبت کردید که واقعا هم تعداد زیادی هستند و هم آپدیت هستش. واقعا ممنونم از تیم قوی شما

 • Gravatar Icon

  سعیدی

  30 دی 1399، 19:03

  سلام امکان ارسال پیام تبلیغاتی از طرف خودتون هست؟ یا بدون پرداخت هزینه پنل، هزینه شماره ها رو پرداخت کنیم؟
  فکر میکنم کار با پنل سخت باشه و فقط وقتمو بگیره

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   06 اسفند 1399، 10:17

   دوست عزیز خودتون باید با پنل اختصاصی، رمز عبور و نام کاربری که دارید شروع به ارسال پیامک کنید.
   محیط کاربری پنل سخت نیست و همه قسمت‌ها توضیحاتی به زبان فارسی داره
   برای دسترسی به بانک شماره‌های ملی پیامک باید حتماً پنل داشته باشید و بعد ارسال پیام به شماره‌های خودتون یا شماره‌های پنل رُ شروع کنید

 • Gravatar Icon

  جمشید

  30 دی 1399، 18:00

  این ارسال ا روی نقشه هم باحاله ها.فقط کاش برای همه شهرها فراهم شه که اینجوری ارسال راحت تری رو میتونن انحام بدن و صفا کنن.

 • Gravatar Icon

  اراز همتی

  30 دی 1399، 11:53

  ببخشید برای اصناف به صورت منطقه ای هم میتونیم ارسال کنیم مثلا مطب های میدان ونک هم شما دارید که بتونیم بهشون پیامک ارسال کنیم؟
  مرسی که پاسخگو هستید.

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   30 دی 1399، 15:12

   بله، در قسمت منطقه هدفمند میتونین فیلترهای قبل از ارسال پیامک رو برای پنل مشخص کنین

 • Gravatar Icon

  مائده وفایی

  16 دی 1399، 01:13

  سلام خیلی ممنون از توضیحات کاملتون، برای سالن های زیبایی هم میشه استفاده کرد؟ من جواز کسب هم دارم، میخوام مشتریام بیشتر بشن و سالن منو خانومای منطقه بشناسن. میشه راهنمایی کنین بی زحمت

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   16 دی 1399، 11:13

   بله دوست عزیز، میتونین ارسال پیام از روی نقشه و ارسال منطقه‌ای با کدپستی برای محله خودتون داشته باشین

 • Gravatar Icon

  سید همتی

  07 دی 1399، 00:22

  ارسال تو منطقه تو ساعت مناسب و ارسال به صورت انبوه واقعاااااا فوق العاده است پیشنهاد میکنم هر کسب و کاری که تازه در هر نقطه ای از تهران تاسیس شده حتما ارسال انبوه منطقه ای و محله ای داشته باشند بازخوردش بی نهایت عالی هست و چند برابر هزینه ی تبلیغات بهتون بر می گرده خدا قوت به تیم شما

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   07 دی 1399، 10:31

   ممنون که تجربه کاریتون را با ما و مخاطبان ملی پیامک در میون گذاشتین! امیدوارم کسب‌‎وکارتون پربارتر و پررونق تر بشه.

 • Gravatar Icon

  حسام راد

  20 آذر 1399، 17:00

  من سوپر مارکت دارم و ارسال رایگان و پرداخت در محل دارم.
  یه هزینه کلی کردم و bts فرستادم و به همون منطقه ارسال کردم.
  بازدهی فوق العاده ای داشت و همه اونایی که خونشون سمت مغازه من بود بهم زنگ زدن و سفارش دادن

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   22 آذر 1399، 16:27

   عالیه! ارسال منطقه‌ای برای مغازه‌ها واقعا جواب میده

 • Gravatar Icon

  مهیار نصیری

  28 آبان 1399، 11:43

  اگه فقط بخوایم برای شماره های همراه اول پیام بدیم چکار کنیم؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   01 آذر 1399، 10:20

   از ابزار کدپستی همراه اول باید استفاده کنید. تماس بگیرین پشتیبان بیشتر راهنمایی تون کنند

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید