کد پستی استان قم ، ابزار ارسال تبلیغات به صورت منطقه‌ای

کد پستی استان قم ، ابزار ارسال تبلیغات به صورت منطقه‌ای

Engagements Icon
1


بسیاری از کسب‌وکارهای استان قم و دیگر مناطق کشور تصور می‌کنند که تنها روش تبلیغات منطقه‌ای، پخش تراکت یا تبلیغات محیطی مانند بیلبورد است. در حالی که ما در این مقاله می‌خواهیم ابزار دیگری به نام کد پستی استان قم را معرفی کنیم. با استفاده از این ماژول می‌توانید مشتریانی جدیدی داشته باشید و آن‌ها را فقط بر اساس محل زندگی‌شان پیدا کنید. اما چطور؟

در ادامه همراه مقاله باشید تا بیشتر با ماژول کدپستی و نحوۀ پیدا کردن کدپستی مناطق مختلف آشنا شوید.

سامانه ارسال اس ام اس چیست؟

بانک شماره ملی پیامکسامانه ارسال پیامک، نرم افزار آنلاین ارسال پیامک تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی است. ارسال پیامک به کمک ماژول‌ها و ابزارهای مختلفی انجام می‌شود تا کاربران بتوانند مشتریان بازار هدفشان را به راحتی پیدا کنند. آن‌ها را به خرید ترغیب کنند و زمینه برندسازی را شروع کنند. یکی از مزایای استفاده از سامانه‌های پیامکی، ارسال اس ام اس بر حسب محل زندگی مشتریان است.

ارسال پیامک بر اساس کد پستی استان قم

برای ارسال پیامک از طریق کد پستی استان قم کاربران ملی پیامک در قسمت ارسال به دو ماژول کدپستی همراه اول و کدپستی ایرانسل دسترسی دارند تا بر اساس منطقه و محله پیامک بفرستند. برای آشنایی با نحوۀ ارسال پیامک از این طریق در ادامه همراه ما باشید.

ارسال پیامک منطقه‌ای بر اساس کدپستی همره اول

برای ارسال پیامک بر حسب کد پستی استان قم اول باید مناطق موردنظرتان را مشخص کنید و بعد سراغ سامانه ملی پست بروید تا رنج کدپستی مناطق موردنظرتان را پیدا کنید. حالا نوبت ارسال پیامک است. برای ارسال به شماره‌‌های همراه اول در قسمت ارسال، گزینه کدپستی همراه اول را انتخاب کنید. در صفحۀ جدید متن پیامکتان عنوان ارسال را بنویسید. نوع ارسال را بین تصادفی و ترتیبی انتخاب کنید و سپس رنج کد پستی محله‌های موردنظرتان را وارد کنید.

در هر بار ارسال تا 10 کدپستی یعنی ده محله را می‌توانید انتخاب کنید. برای جدا کردن کدها از ویرگول (زبان تایپ انگلیسی باشد)، استفاده کنید و برای ده منطقه بعدی مجدد مراحل را از اول طی کنید.

کد پستی همراه اول

ارسال پیامک با فیلتر کد پستی ایرانسل

برای ارسال پیامک منطقه‌ای با ابزار کد پستی استان قم که شامل شماره‌های ایرانسل شود، در قسمت ارسال روی کدپستی ایرانسل کلیک کنید.

دوباره تمامی مراحل بالا را طی کنید. برای نوشتن متن جذابی که مشتری را متقاعد به خرید کند، از مینی دوره رایگان بازاریابی پیامکی کمک بگیرید. سپس عنوان ارسال را انتخاب کنید. این عنوان برای مخاطب ارسال نمی‌شود و تنها برای دسته‌بندی مرتب پیام‌های ارسالی از سمت خودتان است. با طی کردن مراحل به مرحله بعدی بروید و تمام فاکتورهای ورودی را چک کنید. اگر همه موارد مورد تائید بزنید، ارسال را بزنید تا مخاطب پیامک شما را دریافت کند. در ضمن اگر پیامکتان حاوی لینک سایت یا پیج اینستاگرام است، حتما پیامک را از خطوط 3000 یا 50004 ارسال کنید.

کد پستی ایرانسل

پیامپ قم، ارسال از روی نقشه

تا اینجا بر حسب کد پستی استان قم برای شهرستان‌های استان پیامک فرستادید. برای مرکز استان یعنی شهر قم علاوه‌بر ابزار کدپستی از ماژول پیامپ هم می‌توانید استفاده کنید. وارد پنل شوید و در قسمت ارسال گزینه پیامپ را انتخاب کنید. در نوار بالای نقشه، شهر قم را انتخاب کنید تا نقشه قم نمایش داده شوید.

حالا محلۀ موردنظرتان را برای ارسال پیامک انتخاب کنید. با انتخاب محله، اول رنج کدپستی و بعد تعداد شماره‌های همراه اول و ایرانسل منطقه را می‎بینید. یکی از دو اپراتور را انتخاب کنید چون برای همراه اول و ایرانسل همزمان نمی‌توانید ارسال داشته باشید. بعد از ارسال هم حتماً فایل گزارش را که به صورت اکسل است، دانلود کنید. در این فایل گزارش هم می‌توانید تعداد ارسالی‌ها را ببینید و هم در جریان تعداد اس ام اس‌های نرسیده به دست مخاطب قرار بگیرید. در ضمن هزینۀ پیامک‌های نرسیده به لیست سیاه به حسابتان باز می‌گردد.

پیامپ قم

جدول کد پستی استان قم

برای ارسال پیامک برحسب کد پستی استان قم به جدول رنج کدپستی شهرستان‌های استان نیاز دارید که در جدول زیر برایتان آوردیم:

قم از 3711 تا 3719
دستجرد از 37415 تا 37419
قلعه چم 37361
قاهان 37431
گازران 37441
کهک 37351
قنبرود 37341

جمع‌بندی

ارسال بر اساس کدپستیبعد از آشنایی با روند ارسال پیامک بر حسب کد پستی استان قم بهتر است که ارسال پیامک منطقه‌ای را امتحان کنید. اگر پنل دارید، بلافاصله سراغ ارسال پیامک بروید. اگر هم در ابتدای مسیر هستید، در سایت ملی پیامک ثبت‌نام کنید یا با شماره 02163404 تماس بگیرید.

فعالسازی پنل نهایتاً چهار ساعت زمان نیاز دارد. با ارائۀ مدارک به عنوان شخص حقیقی یا حقوقی، سفارش خط و پرداخت هزینه پنل می‌توانید بلافاصله شروع به ارسال پیامک منطقه‌ای کنید. در صورتی هم که نیاز به آموزش‌های بیشتر داشتید، می‌توانید از ویدئوهای اینستاگرام و یوتیوب ملی پیامک استفاده کنید یا از داخل سیستم برای تیم پشتیبانی تیکت بفرستید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
بدون دیدگاه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
ارسال دیدگاه

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید