کد پستی استان گلستان ، قابلیت ارسال پیامک بر اساس محل زندگی

کد پستی استان گلستان ، قابلیت ارسال پیامک بر اساس محل زندگی

Engagements Icon
6


اگر کسب‌وکاری در سطح استان گلستان و شهرستان‌هایش دارید، از بازاریابی پیامکی و پنل استفاده می‌کنید یا هنوز ابتدای راه هستید، وقتش رسیده که با نحوه ارسال پیامک بر اساس کد پستی استان گلستان آشنا شوید. بیشتر دربارۀ مزایای این روش ارسال بدانید تا بتوانید مشتریان بیشتر و بیشتری را به راحتی از روی محل زندگی‌شان پیدا کنید. اما چطور؟

در ادامه با ما همراه شوید تا بیشتر با ارسال پیامک منطقه‌ای آشنا شویم. اما پسش از آن اول باید برای دوستانی که هنوز با اس ام اس مارکتینگ آشنا نشدند، پنل اس ام اس را معرفی کنیم.

سامانه ارسال اس ام اس چیست؟

ارسال پیامک بر اساس کد پستی همراه اولسامانه ارسال اس ام اس نرم افزار آنلاین ارسال پیامک به صورت انبوه است. پنل قابلیت‌های مختلفی مثل ارسال پیامک به بانک شماره ایرانسل و همراه اول، دسترسی به بانک اصناف و مشاغل و ... در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد اما یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های پنل، ارسال اس ام اس بر اساس محل زندگی مشتریان به کمک کد پستی استان گلستان است. در واقع با این ماژول می‌توانید تبلیغات مبتنی بر محل زندگی مشتریان را داشته باشید.

ارسال پیامک بر اساس کد پستی استان گلستان

برای ارسال پیامک بر اساس کد پستی استان گلستان و اجرای تبلیغات منطقه‌ای کاربران ملی پیامک می‌توانند از دو ماژول کدپستی ایرانسل و کدپستی همراه اول استفاده کنند. در ادامه نحوۀ استفاده از این دو ماژول را مفصلاً توضیح دادیم.

ارسال پیامک بر اساس کد پستی همراه اول

برای کد پستی استان گلستان اول از شماره‌های همراه اول شروع می‌کنیم. وارد محیط کاربری پنل ملی پیامک شوید. روی نوار سبز رنگ ارسال کلیک کنید و سپس کدپستی همراه اول را انتخاب کنید. در صفحۀ جدید، بعد از انتخاب سرشماره موردنظرتان برای ارسال پیامک، متن پیامک را نوشته و سپس عنوان ارسال را برای مرتب کردن ارسالی‌ها از سمت خودتان بنویسید. یادتان باشد که این عنوان نباید طولانی باشد و برای کاربر هم ارسال نمی‌شود. در مرحله بعد و در قسمت نحوه ارسال، تصادی یا ترتیبی را انتخاب کنید و بعد رنج کد  پستی مناطق موردنظرتان را بنویسید.

در مرحلۀ بعدی، تمام ورودی‌ها را چک کنید و اگر مورد تائیدتان بود، اس ام اس را ارسال کنید. بعد ار ارسال می‌توانید فایل گزارش را دانلود کنید. با فایل گزارش می‌توانید ارسال‌ها را تحلیل کنید و بدانید چه تعداد پیامک به مخاطبان نرسیده است.

کد پستی همراه اول

فیلتر کد پستی ایرانسل در ارسال پیامک

برای ارسال کد پستی استان گلستان ویژۀ شماره‌های ایرانسل هم باید مراحل بالا را طی کنید. در قسمت ارسال، کد پستی ایرانسل را انتخاب کنید. با انتخاب سرشماره موردنظرتان، متن پیامک را بنویسید و باقی مراحل را طی کنید.

برای پیدا کردن رنج کد پستی محله‌های موردنظرتان می‌توانید از سامانه ملی پست استفاده کنید و به راحتی از روی نقشه، کدسپتی مناطق موردنظرتان برای ارسال پیامک را پیدا کنید. با رفتن به مرحله بعد، می‌توانید صحت تمام قسمت‌هایی که پر کردید را چک کرده و سپس پیامکتان را برای طیف وسیعی از مخاطب که بر اساس محل زندگی پیدا کردید، بفرستید.

کد پستی ایرانسل

جدول کد پستی استان گلستان

برای کد پستی استان گلستان به لیست کدپستی شهرستان‌های استان هم نیاز دارید که در ادامه برایتان آوردیم:

گرگان 49131 -49371
گنبد کاووس 49691 - 49791
بندرگز 48711 - 49391
بندر ترکمن 48911 - 48991
رامیان 49511 - 49681
علی آباد 49411 - 49491
کردکوی 48811 - 48891
کلاله 49851 - 49991
مینو دشت  49811 - 49891
آزادشهر  49611 - 49671
آق قلا  49311 - 49391

چرا  ارسال منطقه‌ای مهم است؟

بعد از آشنایی با قابلیت مهم پنل ملی پیامک یعنی کد پستی استان گلستان بسیاری از کاربران می‌پرسند که چرا باید پیامک منطقه‌ای ارسال کنیم؟ سعی کردیم در ادامه خیلی خلاصه به مزایای ارسال پیامک منطقه‌ای اشاره کنیم.

کسب‌وکارهای نوپا یا بیزینس‌های که به تازگی شروع کردند، در صورتی که هنوز بودجۀ زیادی برای تبلیغات ندارد، برای ارسال پیامک را می‌توانند به صورت منطقه‌ای عمل کنند. همچنین کد تخفیف، جشنواره فروش یا حتی ارسال انبوه را می‌توانید اول به صورت منطقه‌ای بفرستید و اگر بازخورد خوبی داشت برای تعداد بیشتری از مخاطبان ارسال کنید.

در شروع کارتان، مزایایی مانند ارسال فوری یا رایگان را بهتر است که در منطقه خودتان فعال کرده و از طریق پیامک به اطلاع کاربرانی که نزدیک شما زندگی می‌کنند، برسانید. به این ترتیب هم راحت‌تر توجه مشتری جلب کردید و هم هزینۀ معقولی بابت تبلیغات پرداخت کردید.

تبلیغات مبتنی بر محل زندگی مشتری خیلی سریع‌تر و راحت‌تر توجه و اعتماد مشتری را جلب می‌کند. از طرف دیگر شما مشتریانتان را از روی محل زندگی‌شان پیدا می‌کنید، یعنی می‌اتوانید در محله‌های موردنظرتان مثلاً مرکز یا شمال شهر تبلیغات داشته باشید و کالا یا خدماتتان را به جای تمام شهر به کسانی معرفی کنید که بیشتر مدنظرتان است.

جمع‌بندی

پنل اس ام اس ملی پیامکتا اینجای مقاله با اهمیت و البته نحوه ارسال پیامک منطقه در استان به کمک ابزار کد پستی استان گلستان آشنا شدید. برای شروع کار می‌توانید در سایت ملی پیامک ثبت‌نام کنید یا با شماره 02163404 تماس بگیرید و با همکاران ما در این مورد بیشتر صحبت کنید. در صورتی هم که برای ارسال پیامک منطقه‌ای سوالی دارید، می‌توانید از ویدئوهای آموزشی ما در یوتیوب و آپارات ملی پیامک استفاده کنید و هم در انتهای متن برایمان بنویسید تا به تمام سوالات شما پاسخ دهی

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
بدون دیدگاه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
ارسال دیدگاه

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید