آیا شما به دنبال راهی برای تبلیغات کسب‌و‌کار خود هستید؟ آیا از شیوه‌های سنتی تبلیغات خسته شده‌اید و به دنبال راهی نوین و پیشرفته برای تبلیغات خود می‌گردید؟ اگر از کاربران اپراتور همراه اول هستید خبرهای خوبی برای شما داریم. اپراتور همراه اول برای سهولت ارسال پیامک‌های خدماتی و تبلیغاتی خدماتی را به مشتریان خود تحت عنوان پنل سازمانی ارسال پیامک انبوه ارائه می‌دهد که همان پنل اس‌ام‌اس همراه اول است. این خدمات که با عنوان پنل‌های اس ام اس همراه اول شناخته می‌شوند به شما در تبلیغات خدمات شایانی ارائه می‌دهند.

همه چیز درباره پنل اس‌ام‌اس همراه اول

اپراتور همراه اول یکی از بهترین اپراتورهای خدمات‌رسان در کشور ما است. این اپراتور سرویس‌های ارسال پیامک را برای استفاده‌ی نهادها، سازمان‌ها و شرکت‌ها راه‌اندازی کرده است تا با استفاده از آن بتوانند راحت‌تر به تبلیغات بپردازند. اگر می‌خواهید درباره‌ی پنل اس ام اس همراه اول بیش‌تر بدانید به این مطلب توجه کنید.

همه چیز درباره پنل اس‌ام‌اس همراه اول

پنل‌های ارسال پیامک سازمانی همراه اول کاربردهای متعددی دارند. برای مشاهده‌ی کاربردها و مزایای این پنل به جدول زیر دقت کنید:

برخی از کاربردها و مزایای پنل سازمانی پیامک انبوه همراه اول

امکان ارسال پیامک به زبان فارسی و غیر فارسی

امکان ارسال پیامک‌های زمان‌بندی‌شده بدون محدودیت

قابلیت اتصال به وب سرویس

قابلیت تفکیک شماره تلفن‌ها

قابلیت برگزاری نظرسنجی و مسابقات پیامکی

این جدول نشان‌دهنده‌ی بخش کوچکی از مزایا و کاربردهای سرویس پیامک سازمانی همراه اول است. اگر می‌خواهید درباره‌ی خدمات و مزایای این سرویس بیش‌تر بدانید و یا برای ثبت‌نام اقدام کنید به سایت همراه اول و لینک https://www.mci.ir/web/business/smsbox مراجعه کنید.

شیوه‌های ارسال پیامک از طریق پنل اس ام اس همراه اول

همراه اول به شیوه‌های مختلف به شما در تبلیغات و ارسال پیامک‌های سازمانی کمک می‌کند. شیوه‌های ارسال این پیامک‌ها به شرح زیر هستند:

 • ارسال پیامک براساس پیش‌شماره‌ی همراه اول: هنگامی که از این شیوه استفاده می‌کنید ابتدا استان و شهر مورد نظر خود را انتخاب می‌کنید تا تمامی پیش‌شماره‌های تلفن همراه برای شما نمایش داده شود. سپس، از میان شماره‌های نمایش داده شده فیلترهای مورد نظر خود را (مثلا انتخاب شماره‌های اعتباری یا دائمی) انتخاب می‌کنید و پیامک خود را ارسال می‌نمایید.
 • ارسال پیامک از روی نقشه: در این شیوه شما براساس کد پستی که وارد می‌کنید بر روی نقشه مناطق موردنظر خود را مشاهده خواهید کرد. سپس، با انتخاب شماره‌های مورد نظر از میان شماره‌های نمایش داده شده متن پیامک خود را نوشته و برای آن‌ها ارسال می‌کنید.
 • ارسال پیامک از طریق کد پستی: این شیوه برای افرادی مناسب است که در حوزه‌ی خاصی اقدام به ارسال پیامک خواهند کرد. در این شیوه شما کد پستی مورد نظر خود را وارد می‌کنید و سپس در محدوده ی آن کد پستی به تمامی شماره‌های موبایل فعال در منطقه دست پیدا خواهید کرد. سپس، می‌توانید شماره‌های مورد نظر خود را انتخاب کرده و پیامک تبلیغاتی خود را به هر تعداد ارسال کنید.
 • ارسال از طریق تفکیک جنسیت و سن: در این روش ابتدا استان و شهر مورد نظر خود را انتخاب خواهید کرد و سپس در هنگام انتخاب شماره‌های خود فیلتر رده‌ی سنتی و یا تفکیک جنسیت (مرد یا زن) را تعیین می‌کنید. در این زمان شماره‌های تفکیک شده برای شما نمایش داده خواهد شد و شما می‌توانید پیامک خود را ارسال نمایید.
 1. ارسال پیامک از طریق دکل LBS همراه اول: این شیوه همان سرویس ارسال پیامک زنده است و ارسال پیامک برای افرادی صورت می‌گیرد که در یک زمان مشخص در مکانی خاص حضور داشته باشند. دکل‌های همراه اول با شناسایی افراد حاضر در یک مکان مشخص پیامک‌های تبلیغاتی شما را در لحظه برای تمامی افراد حاضر در آن مکان ارسال می‌کنند.

همه چیز درباره پنل اس‌ام‌اس همراه اول

پیشنهاد ما استفاده از سامانه پیام کوتاه ملی پیامک است که با استفاده از آن می‌توانید اقدام به ارسال پیامک به مشترکین همراه اول کنید. پنل سازمانی ملی پیامک این امکان را به کلیه کسب و کارهای بزرگ و کوچک خواهد داد تا بتوانید به مشترکین همراه اول بر اساس هر یک از شرایط زیر پیامک انبوه تبلیغاتی و گروهی ارسال کنید. تفاوتی هم ندارد که فعالیت شما به صورت یک واحد صنفی یا حقیقی بسیار کوچک باشد یا اینکه یک سازمان و موسسه بسیار بزرگ باشید. در هر صورت امکان استفاده از ملی پیامک برای مجموعه شما ساده‌ترین، کم هزینه‌ترین و سریع‌ترین راه خواهد بود. چرا که قادر هستید:

 1. ارسال پیامک بر اساس کد پستی داشته باشید.
 2. از روی نقشه پیامک ارسال کنید.
 3. بر اساس سن و جنسیت مشترکین همراه اول پیامک خود را ارسال کنید.
 4. ارسال به منطقه و محدوده خاصی از مشترکین همراه اول مد نظر شما باشد.
 5. قصد ارسال به شماره‌های دائمی، اعتباری یا تفکیکی از هر دو را داشته باشید.
 6. یا اینکه بخواهید صرفا به پیش شماره خاصی ازمشترکین همراه اول مانند 0912 پیامک انبوه ارسال کنید.

در هر صورت راهکاری که ملی پیامک ارائه می‌دهد، برای هر مجموعه کوچک و بزرگی در سطح وسیع قابل استفاده است.

جمع‌بندی

امیدواریم این مطلب برای شما مفید بوده باشد و شما به اطلاعات کافی درباره‌ی پنل‌های سازمانی ارسال پیامک همراه اول دست پیدا کرده باشید. اگر به اطلاعات جامع‌تری درباره‌ی خدمات اپراتور همراه اول نیاز دارید به سایت همراه اول مراجعه نمایید. البته پیشنهاد ما به شما اینست که به سامانه‌ی ملی پیامک هم سر بزنید. این سامانه با هزینه‌ای کمتر و در زمان مناسب پیامک‌های شما را برای مخاطب‌هایتان ارسال می‌کند. سامانه ی ملی پیامک به آدرس https://www.melipayamak.com/ یکی از مطمئن‌ترین و آسان‌ترین شیوه‌های ارسال پیامک انبوه و خدماتی است. شما می‌توانید ابتدا از سه روز تست رایگان استفاده کنید و سپس تعرفه‌ی موردنظر خود را انتخاب و برای دریافت سرویس ثبت‌نام کنید. در صورتی که نیاز به مشاوره رایگان در خصوص استفاده از بازاریابی پیامکی دارید می‌توانید با شماره تلفن‌های 63404-021 تماس بگیرید تا کارشناسان ما در ملی پیامک شما را راهنمایی کنند.

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید تا آن‌ها در کمترین زمان پاسخگوی شما باشند.

همه چیز درباره پنل اس‌ام‌اس همراه اول
به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید