افزونه گراویتی فرم یکی از بهترین ابزارهایی می باشد که اکثر کاربرانی که با وردپرس کار می کنند، پیشنهاد داده می شود. از افزونه گراویتی فرم می توان به عنوان بهترین گزینه در ساخت انواع مختلف فرم های شرطی، فرم های مربوط به خرید محصول در وردپرس، فرم های مربوط به تماس و غیره نام برد. یکی از امکاناتی که این افزونه در اختیار قرار می‌دهد قابلیت پشتیبانی از اس‌ام‌اس است که با اتصال گراویتی فرم به پیامک می‌توانید کارها را هوشمند کرده و همچنین اقدام به ارسال کد تایید در وردپرس کنید که در این مقاله به آموزش این کار می‌پردازیم.

C:\Users\masti\Desktop\gravityforms_logo_outline-e14569032504361.png

افزونه گراویتی فرم دارای امکانات زیادی می باشد که می توانید از آن ها در ساخت انواع فرم ها استفاده نمایید. در این مقاله سعی بر آن شده تا آموزش های لازم برای اتصال گراویتی فرم به پیامک و ارسال کد تأیید، به شما داده شده و بتوانید آن را به مرحله اجرا برسانید. قبل از ارائه آموزش جهت اتصال گراویتی فرم به پیامک، شما را در وهله ی اول با معنا و مفهوم افزونه گراویتی فرم آشنا ساخته و بعد به بررسی خصوصیات و ویژگی های آن می پردازیم.

شما می توانید بدون اینکه مهارت های لازم را داشته باشید و همچنین بدون اینکه در امر برنامه نویسی کوچکترین تخصصی داشته باشید اقدام به اتصال گراویتی فرم به پیامک نموده و فرم های حرفه ای بسازید.

لازم به ذکر است که قبل از شروع به مطالعه این مقاله سعی کنید در ابتدا با پنل پیامکی آشنا شده تا در حین مطالعه این مقاله دچار سردرگمی نشوید. چنانچه سؤالاتی در زمینه اتصال گراویتی فرم به پیامک و ارسال کد تأییدیه دارید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. امیدواریم این مقاله بتواند سؤالات به وجود آمده در ذهنتان را پاسخ گو باشد. بنابراین پیشنهاد می کنیم با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

افزونه گراویتی فرم

قبل از هر چیز بهتر است بدانید که افزونه گراویتی فرم یکی از بهترین و برترین افزونه های فرم ساز وردپرس است که استفاده از آن نیاز به دانش و یا مهارت خاصی ندارد.

راهنمای اتصال گراویتی فرم به پیامک و ارسال کد تایید

یکی از ابزارهایی که می توانید با آن فرم وردپرسی بسازید، افزونه گراویتی فرم است. افزونه گراویتی فرم به شما امکانات گوناگونی را ارائه می دهد که می توانید از طریق این ویژگی‌ها اقدام به پیکربندی فرم مورد نظر کرده و هر نوع فیلدی را که خواستید به فرم خودتان اضافه کنید. افزونه گراویتی فرم این امکان را برای شما فراهم می آورد تا بتوانید فرم های گوناگونی را که مجهز به انواع فیلدهای هوشمند هستند به درگاه پنل اس ام اس متصل کرده و هرگونه تغییرات و تنظیماتی که مایل بودید را روی آن اعمال کنید. از جمله این تنظیمات می توان به ارسال پیامک به کاربران در هنگام کارهایی از قبیل پرداخت، ثبت نمودن سفارش، خرید و ... اشاره کرد.

چنانچه احتیاج به تشکیل فرمی دارید که از طریق آن بتوانید اطلاعات کاربران را وارد کنید، بهترین گزینه ممکن، افزونه گراویتی فرم می باشد به این دلیل که :

 • کامل ترین افزونه در بین افزونه های گوناگون، افزونه گراویتی فرم می باشد.
 • افزونه گراویتی فرم یکی از افزونه های ایده آلی می باشد که به زبان فارسی ترجمه شده است.

ذکر این موضوع حائز اهمیت است که افزونه گراویتی فرم ترجمه شده به زبان فارسی به صورت نسخه پولی ارائه شده است و می توانید از طریق بسیاری از سایت های معتبر و مرجع اقدام به خرید و تهیه نمودن آن کنید.

لازم به ذکر است که تمامی فرم های ساخته شده توسط افزونه گراویتی فرم به صورتی می باشند که در تمامی دستگاه های هوشمند از جمله: تبلت، موبایل، آی پد و غیره قابلیت نمایش را دارد. در واقع امر تمامی این فرم های ساخته شده به وسیله گراویتی فرم، واکنش گرا هستند.

ذکر برخی از ویژگی های مربوط به افزونه فرم ساز گراویتی فرم

راهنمای اتصال گراویتی فرم به پیامک و ارسال کد تایید

افزونه گراویتی فرم دارای ویژگی و مزایایی است که در این بخش از مقاله به ذکر برخی از آن ها اشاره می نماییم. از جمله این ویژگی شامل:

 • ساخت و ایجاد فرم های متفاوت با فیلدهای گوناگون
 • قابلیت در انتخاب ظاهر متناسب با سبک سلیقه شما
 • قابلیت در ساخت فرم های چند مرحله
 • قابلیت در ایجاد محدودیت برای فرم ها
 • قابلیت ایجاد فیلدهای پیشرفته و حرفه ای
 • قابلیت ایجاد فیلدهای محاسبه گر
 • قابلیت ساخت و طراحی فرم های پرداخت آنلاین برای کلیه بانک هایی که عضو شتاب هستند.
 • قابلیت ایجاد فرم های مربوط به استخدام
 • قابلیت ایجاد فرم های مرتبط با ثبت نام و تماس
 • قابلیت ایجاد فرم های نظر سنجی
 • قابلیت ایجاد فرم های سؤالی و تستی
 • حاوی یک افزونه جانبی برای اتصال به ووکامرس و هماهنگی با Edd
 • قابلیت به نمایش در آوردن تمامی استان های ایران در نسخه فارسی آن
 • دارای توانایی فارسی سازی و سئو با فارسی ساز
 • قابلیت ایجاد فرم ارسال پیامک
 • قابلیت اتصال به درگاه های مستقیم و غیر مستقیم بانکی
 • قابلیت پشتیبانی از تاریخ بر حسب سال شمسی
 • قابلیت جلوگیری از ارسال نمودن اسپم و امکان محدود کردن فرم
 • و بسیاری دیگر از ویژگی ها که ذکر آن ها در این مقاله نمی گنجد.

امکانات مربوط به نسخه فارسی ساز افزونه گراویتی فرم

نسخه فارسی ساز افزونه گراویتی فرم، شامل امکانات زیادی می باشد که در این بخش از مقاله به تفسیر به ذکر برخی از آن ها خواهیم پرداخت. یکی از امکاناتی که این افزونه فارسی ساز دارد، می توان به اضافه نمودن امکانات بی شمار به هسته افزونه گراویتی فرم اشاره نمود که بسیار کاربردی و ضروری می باشند. این نسخه در واقع شامل هسته ترجمه شده افزونه گراویتی فرم می باشد که دارای قابلیت راست چین نمودن افزونه گراویتی فرم و صفحه مربوط به پرینت را دارد.

C:\Users\masti\Desktop\Gravity-Forms-2tiktheme.jpg

این نسخه از افزونه گرویتی با تغییراتی که در محیط کاربری افزونه به روش های گوناگون ایجاد می کند، می تواند نقش مهمی را در زیبا سازی آن ایفا نماید. علاوه بر تمامی این موارد دارای تنظیمات پیشرفته و حرفه ای می باشد که می توان برای فیلدهای گوناگون از آن استفاده نمود.

معرفی منوهای گرویتی فرم

در این بخش به ذکر برخی از منوهای افزونه گراویتی فرم می پردازیم تا با ذهنی باز تر و روشن تر به سراغ بخش بعدی برویم. از جمله این منوها شامل موارد زیر می باشد که هر کدام را به صورت جداگانه توضیح می دهیم:

 • فرم

در قسمت این زیر منو فرم هایی وجود دارد که شما اقدام به ساختن آن ها نموده اید و می توانید آن ها را مدیریت نمایید.

 • فرم جدید

چنانچه روی قسمت این زیر منو کلیک نمایید، یک باکس پیش روی شما باز می شود که می توانید از طریق آن اقدام به ساخت فرم جدید در وردپرس با این افزونه نمایید.

 • صندوق ورودی

این منو به شما این امکان روی می دهد تا صندوق ورودی را که مختص فرم هایی است که برای کاربران پر شده، مشاهده نمایید. در واقع امر این قسمت حکم Inbox شما را دارد.

 • برون ریزی و درون ریزی

این منو می تواند قابلیت هایی همچون خروجی گرفتن و درون ریزی در وردپرس را برای فراهم سازد. علاوه بر این می توانید از فرم هایی که قبلاً نیز استفاده نموده اید در جاهای دیگر مورد استفاده قرار دهید.

 • افزودنی ها

این منو افزونه های دیگر را نیز که مورد دسترس گراویتی فرم می باشند، در اختیار شما قرار داده و می توانید از آن ها استفاده نمایید.

 • وضعیت سیستم

در این قسمت شما می توانید تمامی جزئیات مربوط به افزونه گراویتی فرم وردپرس را مشاهده کرده و در صورت امکان خطاهای موجود را ادیت و ویرایش نمایید.

 • راهنما

این قسمت راهنمایی های لازم را برای شما از طریق وب سایت اصلی افزونه گراویتی فرم در اختیار شما قرار داده و علاوه بر آن می توانید به دایکیومنت های گراویتی فرم نیز دسترسی های لازم را پیدا کنید.

راهنمای اتصال گراویتی فرم به پیامک و ارسال کد تایید

پلاگین اختصاصی ملی پیامک برای وردپرس

یکی از مزایای افزونه ملی پیامک، ارسال و دریافت پیامک از طریق ووردپرس به صورت کاملاً خودکار می باشد. قبل از اینکه اقدام به کار با افزونه ملی پیامک نمایید، لازم است تا از طریق قسمت تنظیمات، اطلاعات مربوط به حساب کاربری ملی پیامک و شماره اختصاصی خط خود را وارد نمایید.

لازم به ذکر است که افزونه ملی پیامک با افزونه گراویتی فرم به طور کامل هماهنگی داشته و می توانید روی ثبت نام با گراویتی فرم، اقدام به قرار دادن تاییده موبایلی برای برای وریفای ثبت نام کنندگان نمایید.

قبل از اینکه اقدام به کار کردن با افزونه گراویتی فرم نمایید، لازم است که یک سامانه ملی پیامک تهیه نمایید چراکه افزونه گراویتی فرم فقط با پنل پیامکی ملی پیامک کار می کند.

برخی از امکانات بی نظیر سامانه ملی پیامک

 • قابلیت قرار دادن امضای پیامک
 • تغییر شماره ارسال کننده
 • قابلیت ارسال پیام زمانی که پیام جدیدی را ارسال می نمایید.
 • قابلیت ارسال پیامک خوش آمدگویی
 • قابلیت ارسال پیام به تمامی کاربران سایت

ذکر این نکته حائز اهمیت است که همواره می توانید با انتخاب سامانه ملی پیامک وجود هر گونه مشکلی را در افزونه ی خریداری شده به حداقل برسانید و بتوانید همیشه با امکانات عالی در زمینه بازاریابی پیامکی همگام باشید. همچنین پلاگین ملی پیامک و همینطور افزونه پیامک گراویتی فرم مخصوص این کار هستند. هزینه ملی پیامک کاملا رایگان اما افزونه گراویتی فرم 49 هزار تومان می باشد. بنابراین استفاده از ملی پیامک برای ارسال پیام با توجه به امکانات و رایگان بودن، بسیار مناسب خواهد بود.

راهنمای ارسال کد تأییدیه در گرویتی فرم

گراویتی فرم این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید فرم هایی را برای کاربران خود طراحی کرده و در اختیار آن ها قرار دهید. این فرم ها می توانند شامل: فرم ثبت سفارش، فرم ورود، فرم خبرنامه، فرم کوییز، فرم نظر سنجی و ... باشند. هدف ما در این بخش از مقاله، آموزش نحوه استفاده از گراویتی فرم و اتصال افزونه فرم ساز گراویتی فرم به پیامک می باشد. بنابراین تا انتهای این بخش با ما همراه باشید.

1. نصب و فعال سازی گراویتی فرم

همانطور که در قسمت های قبل نیز اشاره نمودیم، افزونه فرم ساز گراویتی فرم یکی از افزونه های تجاری می باشد که برای تهیه آن می بایستی مبلغ مشخصی را پرداخت نمایید. بعد از اینکه افزونه گراویتی فرم را خریداری نموده اید در قسمتی تحت عنوان آپلود در افزونه، گراویتی فرم را نصب نموده و آن را فعال کنید. لازم به ذکر است که باید همزمان به فعال سازی افزونه گراویتی فرم نسخه فارسی آن را نیز نصب نمایید که در پکیج افزونه گراویتی فرم موجود است.

در مرحله بعد از نصب نمودن افزونه گراویتی فرم باید به قسمت تنظیمات بروید و شماره سریال فعال سازی را که هنگام خرید افزونه دریافت کرده اید، در کادر مخصوص وارد نمایید. پس از این که شماره سریال را وارد نمودید افزونه فرم ساز گراویتی فرم برای شما فعال می گردد.

2. اضافه نمودن فرم جدید

بعد از این که افزونه گراویتی فرم را نصب نمودید، در این مرحله منویی برای شما بار گذاری می شود که تحت عنوان منوی فرم ها نامیده می شود. سپس می بایستی بر روی گزینه فرم جدید کلیک کرده تا پنجره ای برای شما باز شود که تحت عنوان "یک فرم جدید بسازید" می باشد.

C:\Users\masti\Desktop\افزودن-فرم-جدید.png

3. تنظیمات وب سرویس پیامکی گراویتی فرم

در این مرحله که تحت عنوان پیکربندی پنل پیامکی نامیده می شود، باید تنظیمات مربوط به پنل پیامکی را وارد نمایید. در این بخش مراحل پیکربندی وب سرویس را به اختصار توضیح می دهیم.

در ابتدا می بایستی به قسمت مدیریت وردپرس رفته و بعد از آن به ترتیب به قسمت فرم ها و تنظیمات مراجعه نماییم. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، فیلدهای مختلفی وجود دارند که به زبان فارسی می باشند. چنانچه بخواهید در مورد هر فیلد توضیحاتی را کسب نمایید، لازم است تا موس خود را بر روی فیلد مورد نظر نگه داشته تا توضیحات برای شما باز و ظاهر گردند. در بخش وب سرویس های پیامکی نیز باید سامانه پیامکی مورد استفاده خود را وارد کنید که یکی از بهترین گزینه ها در این ارتباط، سامانه ملی پیامک به شمار می آید.

در قسمت زیر به توضیح برخی از فیلدهای موجود در قسمت تنظیمات خواهیم پرداخت:

 • فیلد پیامکی:

هنگامی که این فیلد را باز می کنید، کشویی در مقابل شما ظاهر می شود که باید در این مرحله اسم پنل پیامکی خود را انتخاب کنید. پس از این مرحله، صفحه شما شروع به ریلود شدن کرده و فیلدهایی مرتبط با پنل پیامکی ایجاد می شود.

 • فیلد نام کاربری و کلمه عبور:

بسیاری از پنل های پیامکی وجود دارند که از یکسری فیلدهای دیگر به جز فیلد نام کاربری و کلمه عبور استفاده می نمایند. در فیلدهای مربوط به نام کاربری می بایستی نام کاربری مورد نظر خود و در فیلد کلمه عبور، API مربوط به پنل پیامکی شخصی خود را وارد نمایید.

لازم به ذکر است که اگر در پنل برای API نیازمند نام کاربری و کلمه عبور دیگری بود، خود پنل پیامکی آن را در اختیار شما قرار خواهد داد.

 • فیلد فرستنده:

همانگونه که از نام این فیلد مشخص است، می بایستی در فیلد فرستنده، شماره فرستنده پنل اس ام اس خود را وارد نمایید. شماره های فرستنده مربوط به پنل پیامکی ایرانی به صورت زیر می باشند:

 • 1000XXXXX
 • 2000XXXXX
 • 3000XXXXX
 • 5000XXXXX

ذکر این نکته حائز اهمیت که نباید در این فیلد شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید، چرا که این کار اشتباه بوده و شما را دچار مشکل می نماید.

شماره های فرستنده مورد نیاز شما داخل سامانه پنل پیامکی قرار دارند و چنانچه به هر دلیلی نتوانستید آن را پیدا کنید، می توانید به پنل پیامکی مربوطه پیام داده و شماره را دریافت کنید. هر پنل پیامکی به موازات حرفه ای که دارد و نوع سیاست مربوط به خودش یا اجازه استفاده از فرستنده های عمومی را به شما می دهند و یا فرستنده های اختصاصی که باید نهایت دقت خود را در این امر نمایید.

 • فیلد کد کشور:

از آنجایی که ما در کشور ایران زندگی می کنیم، باید در این فیلد کد مربوط به کشور ایران که 98+ می باشد را وارد نماییم. پس به این نکته نهایت دقت را کنید تا با مشکلات بعدی رو به رو نگردید.

 • فیلد شماره پیش فرض:

پر کردن این فیلد کاملاً اختیاری می باشد و اجباری در پر کردن آن از جانب شما نمی باشد. اما چنانچه مایل به پر کردن این فیلد می باشد، باید شماره همراه خود را به عنوان مدیر وارد و ثبت نمایید. چنانچه می خواستید بیش از یک شماره را در این قسمت وارد کنید، با استفاده از (،) اقدام به جداسازی آن ها نمایید.

لازم است بدانید که این فیلد به صورت پیش فرض ایجاد شده و می توانید تغییرات لازم را در آن انجام دهید.

 • فیلد نمایش اعتبار پیامک:

به موجب فیلد اعتبار پیامک می توانید اعتبار مربوط به پیامک خود را چک نمایید. لازم به ذکر است چنانچه این فیلد را فعال کنید، سرعت مدیریت وردپرس شما کند می شود که به ضرر شما می باشد.

 • فیلد منو در ادمین بار:

چنانچه به هر دلیلی اقدام به فعالسازی این فیلد در ادمین بار نمایید، مشاهده می کنید که منویی در صفحه افزوده می گردد که شامل لینک قسمت های مختلف افزونه گراویتی فرم می باشد.

نحوه اطمینان یافتن از صحت اطلاعات وارد شده در افزونه گراویتی فرم

برای اطمینان از صحت اطلاعات وارده تنها کافیست تا یک پیامک به دلخواه خود به شماره مورد نظرتان ارسال نمایید تا از کارکرد صحیح و درست افزونه گراویتی فرم اطلاع یابید. در قسمت زیر به نحوه ارسال پیامک به صورت آزمایشی می پردازیم:

ابتدا به قسمت مدیریت وردپرس رفته و سپس منوی فرم را باز نمایید. در این مرحله به قسمت اطلاع رسانی پیامکی بروید و در نهایت اقدام به ارسال پیامک دلخواه خود به شماره مورد نظر کنید. بعد از انجام این مرحله، چنانچه پیامکی مبنی بر " پیامک شما با موفقیت ارسال شده است" دریافت کردید به معنی موفقیت آمیز بودن ارسال شما می باشد. اگر چنانچه پیامکی که حاکی از بروز خطا می باشد دریافت کردید، یعنی ارسال شما با شکست مواجه شده است. لازم به ذکر است که متن پیام خطا در هر پنل پیامکی متفاوت می باشد اما مضمون همه یکی است و آن اخطار برای عدم موفقیت در ارسال پیامک شما است. در این مرحله باید پیام را بررسی کرده تا علت خطا را متوجه شوید و آن را رفع نمایید.

C:\Users\masti\Desktop\sms3-768x339.png

4. اتصال افزونه پیامک به فرم ها

در این مرحله می بایستی اقدام به اتصال افزونه پیامک به فرم نمایید. این بدین معنی می باشد که در صورت ثبت فرم جدید، پیامکی به مدیر و سایر کاربران ارسال شود. البته لازم به ذکر این نکته است که محتوا و متن پیامک ارسال شده را می بایستی خودتان تعیین و مشخص نمایید.

C:\Users\masti\Desktop\sms4.png

برای به انجام رسانیدن این مرحله می بایستی در ابتدا اقدام به ساخت فرم مورد نظر خود نموده که درون آن یک فیلد برای درج شماره موبایل شما باشد. بعد از اینکه اقدام به ذخیره سازی فرم مورد نظر خود نمودید، روی منوی پیامک کلیک کرده که منویی شامل تنظیمات فرم در مقابل شما ظاهر می گردد.

C:\Users\masti\Desktop\sms6.png

بعد از این که بر روی منوی تنظیمات کلیک نمودیم، صفحه جدیدی مشابه تصویر زیر در مقابل شما ایجاد شده که باید گزینه "افزودن جدید" را انتخاب نمایید.

C:\Users\masti\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.Word\sms7-768x354-1.png

در این مرحله بعد از کلیک بر روی "افزودن جدید" صفحه جدیدی در مقابل شما قرار می گیرد که مشابه قسمت زیر می باشد.

C:\Users\masti\Desktop\sms8-768x978.png

در این صفحه می بایستی تمامی کادرها و بخش ها را پر کرده و در انتها گزینه "بروز رسانی تنظیمات پیامک" را انتخاب نموده تا پیامک مورد نظر به شما ارسال شود.

فیلدهای پیامک افزونه گرویتی فرم

فیلد افزونه WP SMS یکی از مهمترین فیلدهای موجود در گرویتی فرم، فیلد افزونه WP SMS می باشد که به منظور ارسال پیامک فارسی در وردپرس تعبیه شده که از طریق آن می توانید به کاربران و مدیران فروشگاه های مختلف پیامک ارسال نمایید. مدیران هنگامی که اقدام به دریافت سفارش جدید می کنند پیامک در یافت می نمایند. زمانی که قصد دارید این فیلد را به فرم خود اضافه نمایید باید تنظیماتش را مطابق قسمت زیر تکمیل و اجرا نمایید:

C:\Users\masti\Desktop\19.png

C:\Users\masti\Desktop\20.png

C:\Users\masti\Desktop\21.png

C:\Users\masti\Desktop\22-768x718.png

6. فیلد تأیید شماره موبایل:

فیلد تأیید شماره جزء مهمترین فیلدهای افزونه گراویتی فرم می باشد. نحوه عملکرد این فیلد به گونه ای می باشد که چنانچه شماره موبایل خود را وارد این فیلد نمایید تا زمانی شماره موبایل تأیید نشود، اجازه ای برای ثبت فرم صادر نمی گردد.

در قسمت زیر در چهارچوب تصویر آموزش چگونگی افزودن فیلد تأیید شماره موبایل به افزونه را خواهیم داد.

C:\Users\masti\Desktop\14.png

دو فیلد که می بایستی در این قسمت حتماً پر شوند شامل:

 • حداکثر تعداد دفعات ارسال مجدد کد: برای این که در این فیلد دچار مشکل نشوید، لازم است تا عددی بیشتر از 3 را درج نمایید تا چنانچه به هر دلیلی پیامک مورد نظر به کاربر نرسید، بتواند دو مرتبه پیام مربوط به فعالسازی را دریافت نماید.
 • حداکثر تعداد دفعات مجاز تلاش: چنانچه در این فیلد عدد 4 را درج نمایید و کاربر بعد از گذشت 4 بار اقدام به وارد نمودن کد به صورت اشتباه نماید، شماره تلفن همراه او در فرم مورد نظر قفل شده و دیگر قادر به ثبت نام فرم نخواهد بود.

لازم به ذکر است چنانچه از پر کردن این فیلد سر باز زنید و فیلد را پر نکنید، فرایند فعالسازی صورت نمی پذیرد. در انتها و بعد پر کردن این فیلدها فرم مورد نظر را ذخیره نمایید.

کلام آخر

همانطور که از این مقاله انتظار می رفت، اطلاعات مناسبی را در مورد افزونه گراویتی فرم در اختیار شما قرار دادیم و تمام تلاش خود را نمودیم تا شما را با نحوه اتصال گراویتی فرم به پیامک و ارسال کد تایید در وردپرس آن آشنا نماییم و کلیه ابهامات ذهن شما را به طور کامل رفع کنیم. امیدواریم که این مقاله توانسته باشد پاسخگوی بسیاری از سؤالات شما در مورد افزونه گراویتی فرم و اتصال گراویتی فرم به پیامک باشد. برای اتصال سایر افزونه‌ها و ماژول سایت سازهای مختلف نیز می‌توانید به آزمایشگاه ملی پیامک مراجعه و افزودنی‌های مورد نیاز را دانلود کنید. یا اینکه با شماره 63404-021 تماس بگیرید تا کارشناسان ملی پیامک پاسخگوی شما باشند.

چنانچه نظر و یا پیشنهادی در مورد افزونه گراویتی فرم و نحوه اتصال گراویتی فرم به پیامک داشتید می توانید از طریق فرم زیر و یا سامانه ملی پیامک با ما درمیان بگذارید تا همکاران ما در کوتاهترین زمان ممکن به سوالات شما پاسخ دهند.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید