تبلیغات پیامکی برای آژانس هواپیمایی

اگر شما همواره مشتریانی داشته باشید که قصد مسافرت دارند، احتمالا به زودی تصمیم می‌گیرید یک سامانه ارسال پیامک راه‌اندازی کنید و از این طریق خدمات بهتری را به آنها ارائه دهید (اگر تا الان اینکار را نکرده باشید). تجارت‌هایی که هنوز نگران استفاده از یک سرویس پاسخ خودکار برای مشتریان خود هستند – بخصوص صنعتی که داشتن یک ارتباط لحظه‌ای در آن حیاتی است – می‌بایست به تجربۀ شرکت هواپیمایی ساوت-وست (Southwest) در آمریکا توجه کنند.

این شرکت که با مشکل تاخیر در دریافت پیغام‌های صوتی مهم توسط مسافران مواجه بود، نیاز داشت به طریقی اطلاعات لحظه‌ای را در اختیار مشتریان خود قرار دهد. آنها یک سرویس پیامکی را برای اطلاع تاخیرها، کنسلی‌ها، موجود بودن بلیط و دیگر اطلاعات مربوط به پرواز بکار گرفتند. نتایج واضح و آنی بود: مشتریان بسیاری شروع به استفاده از خدمات پیامکی این شرکت کردند و تمام پیغام‌های ضروری از این طریق به دست آنها می‌رسید. در نهایت به کمک پیامک تعداد مشتریان این هواپیمایی حتی از قبل هم بیشتر شد و این خدمات به صورت بخش ثابتی از کار آنها در آمد.

هواپیمایی ساوت-وست متوجه شده بود که وقتی مشتریان می‌خواهند بلیط خود را رزرو کنند، یا یک اکانت اینترنتی بسازند، به عنوان اولین راه ارتباطی خود یک شماره تلفن را ثبت می‌کنند و آنها نیز دقیقاً به همین خواستۀ مشتریان احترام گذاشتند. این بهترین ابزار ممکن ساوت-وست بود، زیرا امروزه همه دارای گوشی موبایل هستند و در نتیجه پیامک‌های شرکت آناً به دست آنها می‌رسید.

شما هم می‌توانید پیامک را تبدیل به پلی ارتباطی میان خود و مشتریان کنید و آنها را از لحظه به لحظه اخبار خود مطلع گردانید. به هر گونه و برای هر منظوری که دوست دارید پیامک را بکار گیرید و به این ترتیب مشتریان را به خود وفادار نگاه دارید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و طرح سوالات خود می‌توانید با تیم پشتیبانی ملی‌پیامک تماس بگیرید.

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

پشتیبانی

لینکدین