با استفاده از بازاریابی پیامکی فهرست خبرنامۀ ایمیل خود را گسترش دهید

با استفاده از بازاریابی پیامکی فهرست خبرنامۀ ایمیل خود را گسترش دهید

Engagements Icon
0


ما تا امروز صدها مزیت و کاربرد را برای بازاریابی پیامکی نام برده ایم و مسلما شما با تعدادی از آنها آشنا هستید. این روش تبلیغاتی سریع و مقرون به صرفه به صاحبان تجارت های کوچک اجازه می دهد تا با کم ترین بودجه کسب و کار خود را رونق دهند. با استفاده از سامانه پیامک می توانید تنها با یک کلیک، افراد علاقه مند را به مشتری خود تبدیل کنید. زمانبندی ارسال اس ام اس می تواند به فروش بهتر خدمات و محصولات شما کمک کند. علاوه بر این، آیا می دانستید با استفاده از بازاریابی پیامکی می توانید فهرست خبرنامۀ ایمیل خود را گسترش دهید؟ اگر جوابتان منفی است، به شما پیشنهاد می کنیم که این مطلب را تا انتها مطالعه نمایید.

به نظرتان این ایده انقدر خوب است که غیر قابل باور است؟ پیشنهاد می کنیم یک بار دیگر به این مسئله فکر کنید. به عنوان یک قانون، ماه همیشه به مشتریان خود پیشنهاد می کنیم که بازاریابی پیامکی خود را همراه با دو یا سه ابزار تبلیغاتی دیگر استفاده کنید. این روش نه تنها به شما کمک می کند تا فروش بهتری داشته باشید، بلکه روابط شما را با مشتریان تقویت می کند. اگر فردی از خبرنامه پیامکی شما انصراف دهد، در صورتی که چند هفته قبلش آدرس ایمیل وی را گرفته باشید، می توانید رابطه خود را با مشتری خود ادامه دهید. تنها فرق این است که ابزار ارتباطی شما تغییر کرده است.

ممکن است حال این سوال برایتان پیش بیاید که "چگونه می توان از سامانه پیامک برای گسترش خبرنامه ایمیل استفاده کرد؟". می توانید به پنل اس ام اس خود در ملی پیامک وارد شوید و متنی را برای مشتریان خود ارسال کنید و از آنها بخواهید که آدرس ایمیل خود را برای شما ارسال کنند. همچنین می توانید در ازای دریافت ایمیل از آنها، تخفیف ویژه ای به آنها ارائه کنید.

به خاطر داشته باشید که نباید به حریم خصوصی افراد تجاوز کنید یا از اطلاعات شخصی این افراد سوءاستفاده کنید. اگر فردی آدرس ایمیل خود را برای شما ارسال کرد، سعی کنید که تلاش وی را به طرزی جبران کنید. انجام این کار اعتبار کمپین تبلیغاتی شما را افزایش می دهد و رابطه شما را با مشتریانتان تقویت می کند.

***

اگر علاقه دارید که از سامانه ملی پیامک نمایندگی کسب کنید، با ما تماس بگیرید. کارشناسان فنی ملی پیامک می توانند شما را بابت دریافت پنل نمایندگی راهنمایی کنند.

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است، با بخش پشتیبانی ملی‌پیامک به شماره تلفن 02188003373 تماس بگیرید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
بدون دیدگاه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
ارسال دیدگاه

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید