مزایا و کاربردهای پیامک برای شهربازی ها و مراکز تفریحی

مزایا و کاربردهای پیامک برای شهربازی ها و مراکز تفریحی

Engagements Icon
3


مزایا و کاربردهای پیامک برای شهربازی ها

شاید تصور کنید که بازاریابی پیامکی تنها برای کمپانی ها و شرکت های بزرگ کارایی دارد. اما این تصور کاملا اشتباه است. پیامک می تواند ابزار بسیار مفیدی برای کسب درآمد بیشتر مراکز تفریحی باشد. امروزه حتی شهر بازی ها از سامانه ارسال پیام کوتاه برای جذب مشتریان بیشتر و کسب درآمد از پتانسیل بالقوه بازار استفاده می کنند. کارشناسان بازاریابی اعتقاد دارند که طی چند سال آینده هجوم چنین پیامک های تبلیغاتی به مراتب بیشتر از گذشته خواهد شد. بگذارید برایتان شرح دهیم که شهر بازی ها و مراکز تفریحی چگونه می توانند از مزایای بازاریابی پیامکی بهره مند گردند.

جمع آوری دیتابیس مشتریان

اسامی تمام کسانی که از شهربازی شما بازدید می کنند، می توانند به مرور زمان به دیتابیس شما اضافه شوند. این افراد کسانی هستند که شما باید از آنها حمایت کنید و خدمات خود را به بهترین شیوه به آنها ارائه دهید. شما می توانید با ارسال پیامک هایی به صورت هفتگی یا ماهانه به آنها یاد آوری نمایید که از مرکز تفریحی یا شهربازی شما بازدید کنند. با ارسال چنین پیامک هایی در طولانی مدت شما می توانید تعداد بازدید کننده های خود را افزایش دهید.

مراجعه

سیستم مراجعه شاید قدیمی ترین شیوه ی تبلیغ در بازاریابی پیامکی باشد. شما می توانید از طریق سامانه ارسال پیامک خود و با مدرن سازی این شیوه تبلیغاتی، مخاطبانتان را ترغیب به بازدید از شهربازی خود کنید. سیستم "مراجعه" به این صورت عمل می کند که شما به مشتریان خود پیامک ارسال می کنید و از آنها می خواهید که همراه با خود چند نفر از دوستانشان را نیز به شهربازی شما بیاورند و شما به ازای هر فردی که همراه با مشتری می آید تخفیف ویژه ای برای او قائل خواهید شد.

پکیج تفریحی کودکان

به حتم می توان گفت که بیشتر بازدیدکنندگان شهربازی شما، کودکان هستند. بنابراین شما باید استراتژی را در نظر داشته باشید که این بخش از بازار را هدف بگیرد. سعی کنید مشتری مدار باشید و تخفیف های روزانه یا هفتگی به مشتریان خود پیشنهاد کنید. تلاش کنید که شهربازی شما مکانی مناسب و آرام برای گذراندن آخر هفته یا تعطیلات باشد تا مشتریانتان علاقه مند به گذراندن وقت خود در شهر بازی شما شوند. مطمئن شوید که محیط شهربازی شما مناسب کودکان است. همچنین سعی کنید که پیامک های خود را برای افرادی که صاحب فرزند هستند ارسال کنید، به خصوص افرادی که وضع مالی مناسبی دارند.

مسابقه پیامکی

بازاریابی پیامکی امکانات بسیاری را در اختیار شما قرار می دهد، تقریبا می توان گفت که این امکانات بی شمارند. پیامک موثرترین و هدفمند ترین شیوه ارتباط با مشتریان می باشد. صاحبان شهربازی ها می توانند با استفاده از بازاریابی پیامکی مشتریان بیشتری را به سمت خود جذب کنند. تنها کافیست که مسابقه ی پیامکی با چنین طرحی را اجرا کنند. به این ترتیب صاحبان شهربازی ها می توانند مخاطبان را ترغیب کنند که به این پیامک ها پاسخ دهند و برنده ی مسابقه پیامکی می تواند یک روز کامل در شهربازی به صورت رایگان تفریح کند.

نتیجه گیری

شهربازی ها می توانند با استفاده از بازاریابی پیامکی به راحتی درآمد خود را دو برابر کنند. علی رغم رشد روز افزون رسانه های جمعی، بازاریابی پیامکی همچنان موفق ترین سیستم بازاریابی موجود می باشد. چه شرکت های بزرگ و چه شرکت های کوچک، همگی از سامانه ارسال پیام کوتاه استفاده می کنند زیرا نه تنها ارزان می باشد بلکه در طولانی مدت می توانید سرمایه عظیمی را به سمت خود جلب نمایید. بنابراین اگر شما فکر می کنید که برای بازاریابی شهربازی خود از چه ابزاری استفاده کنید، بهتر است که پیامک را در نظر داشته باشید.

***

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است، با بخش پشتیبانی ملی‌پیامک به شماره تلفن 02188003373 تماس بگیرید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
بدون دیدگاه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
ارسال دیدگاه

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید