روش‌های قطع پیامک های تبلیغاتی ایرانسل و همراه اول

روش‌های قطع پیامک های تبلیغاتی ایرانسل و همراه اول

Engagements Icon
554


کاشت مو، تراکم بالا با PRPرایگان ارسال عدد ۱

کاشت مو با تراکم بسیار بالا
ضمانت بیمه ایران
مشاوره رایگان
۰۲۱۲۲۲۲۳۰۳۰
حتماً شما هم پیام‌های بالا را در طول روز یا حتی شب دریافت می‌کنید. پیام‌های شبیه به این برای من که زیاد ارسال می‌شوند،‌ در حالی که نه لازم دارم و نه شماره به کلینیکی دادم. پیام‌ها جز مزاحمت برای من فایده‌ای ندارند و حتی برخی مواقع ساعت ۱۰ یا ۱۱ شب می‌رسند که آزار دهنده است.

همانطور که می‌دانید، راه‌ خلاص شدن از پیام‌های تبلیغاتی غیرفعال کردن آن‌هاست. در این مطلب روش قطع پیامک های تبلیغاتی ایرانسل و همراه اول را کامل توضیح می‌دهیم، تا اگر شما هم از پیام‌های تبلیغاتی خسته شدید، بتوانید به‌راحتی از شرشان خلاص شوید.

قطع پیامک های تبلیغاتی ایرانسل و همراه اول

برای هر اپراتوری (همراه‌اول و ایرانسل) روش‌های مختلفی، مثل غیرفعال کردن پیامک تبلیغاتی از طریق پیامک، پشتیبانی، کددستوری و ... وجود دارد، که ما همهٔ روش‌ها را می‌نویسیم.

ابتدا روشی کلی برای قطع پیامک تبلیغاتی همهٔ اپراتورها و سپس روش‌های غیرفعال کردن پیامک تبلیغاتی برای شماره‌های همراه اول و ایرانسل را توضیح می‌دهیم.

لغو اس ام اس‌های تبلیغاتی

برای لغو پیام تبلیغاتی همهٔ اپراتورها (همراه اول، ایرانسل و رایتل) می‌توانید از شماره ۸۰۰، به ۲ روش زیر استفاده کنید.

روش اول: تماس با شماره ۸۰۰

در روش اول از قسمت تماس موبایل، کد #۸۰۰* (ستاره ۸۰۰ مربع) را شماره‌گیری کنید، از بین گزینه‌های نمایش داده شده، شماره گزینه قطع تبلیغات (عدد ۳) را داخل کادر بنویسید و گزینه Send (ارسال) را بزنید. درخواست لغو پیام تبلیغاتی تا ۲۴ ساعت آینده انجام می‌شود.لغو اس ام اس‌های تبلیغاتی

روش دوم: ارسال اس ام اس

در روش دوم از طریق اس ام اس می‌توانید پیام‌های تبلیغاتی را لغو کنید، یعنی صفحه ارسال پیام موبایل را باز کرده، در قسمت وارد کردن شماره، عدد ۸۰۰  و در قسمت متن عدد ۱ را بنویسید و ارسال کنید.

مشترک گرامی، شما درخواست غیرفعالسازی تمامی سرویسهای ارزش افزوده خود را دارید. در صورت تمایل کد ۹۲۲ را به این شماره ارسال نمایید.

بعد از چند دقیقه پیام بالا برای‌ شما ارسال شده که باید با ارسال کد، درخواست خود را تایید کنید. وقتی که کدتایید را فرستادید، دوباره پیامکی دریافت می‌کنید که تا ۲۴ ساعت آینده سرویس‌های پیامکی شما قطع می‌شود.

مشترگ گرامی درخواست شما تا ۲۴ ساعت آینده بررسی و تمامی سرویسهای پیامکی شما قطع خواهد شد.
.
حالا به تفکیک برای شماره‌های همراه اول و ایرانسل روش‌های غیرفعال کردن اس ام اس را می‌نویسیم.

قطع پیام تبلیغاتی همراه اول

برای لغو پیامک‌های تبلیغاتی همراه اول می‌توانید از شماره ۸۹۹۹ به ۲ روش زیر استفاده کنید.

روش اول: ارسال پیام

در روش اول، صفحه نوشتن پیام تلفن همراه را باز کنید. در قسمت شماره تلفن، شماره ۸۹۹۹ را نوشته و در قسمت متن پیام عدد ۱ را بنویسید، گزینه Send (ارسال) را بزنید تا پیام ارسال شود.

بعد از چند دقیقه پیامی را دریافت می‌کنید که نوشته شده: درخواست شما با موفقیت ثبت شد و پس از این هیچ‌گونه پیام تبلیغاتی دریافت نخواهید کرد.

روش دوم: کد دستوری ۸۹۹۹

در روش دوم باید وارد صفحه تماس گوشی موبایل خود شوید و سپس کد #۸۹۹۹* (ستاره ۸۹۹۹ مربع) را وارد کرده و گزینه سبزرنگ تماس را بزنید. صفحه‌ای فعال می‌شود که ۲ گزینه دارد، در کادر زیر نوشته‌ها عدد عدم دریافت پیامک تبلیغاتی (عدد ۱) را نوشته و گزینه Send (ارسال) را بزنید.

قطع پیامک تبلیغاتی ایرانسل و همراه اولدرخواست شما برای اپراتور همراه اول ارسال می‌شود و تا ۲۴ ساعت بعد پیامک‌های تبلیغاتی حذف شده و دیگر برای‌تان ارسال نمی‌شود.

اگر بنا به هر دلیلی منصرف شدید و خواستید دوباره پیامک تبلیغاتی دریافت کنید، با استفاده از روش‌های بالا عدد ۲ را بزنید، یعنی در ارسال پیام به شماره ۸۹۹۹ گزینه ۲ را ارسال کرده و در کد دستوری نیز شماره ۲ را بفرستید، تا سرویس دریافت پیامک تبلیغاتی برای‌تان فعال شود.

ارسال پیامک کد لایسنس با افزونه اسپات پلیر در وردپرسحتما بخوانید: ارسال پیامک کد لایسنس با افزونه اسپات پلیر در وردپرس

حذف پیامک تبلیغاتی همراه اول با ۹۹۹۰

علاوه بر روش‌های بالا، راه‌حل بعدی تماس با اپراتور همراه اول است. از قسمت تماس‌های موبایل شماره ۹۹۹۰ را بدون کد شهر وارد کرده و گزینه سبزرنگ تماس را بگیرید. تلفن به صورت گویا است و می‌توانید با راهنمایی که گفته می‌شود، گزینه حذف پیامک تبلیغاتی را بزنید.

بعد از چند دقیقه برای‌تان پیامک تشکر و ثبت درخواست حذف پیامک تبلیغاتی ارسال می‌شود.

 استفاده از اپلیکشن همراه من

راه‌حل بعدی برای حذف پیامک تبلیغاتی همراه اول، استفاده از اپلیکشن همراه من است. همانطور که می‌دانید اپلیکشن همراه من امکانات زیادی از قبیل بسته‌های اینترنت، کد دستوری، پرداخت قبض تلفن همراه و ... را به کاربران می‌دهد، که یکی از امکانات، حذف پیام تبلیغاتی است.

اپلیکشن همراه من را می‌توانید از سایت همراه اول دانلود کرده و روی گوشی موبایل نصب کنید. وارد همراه من شوید و روی آیکون خدمات کلیک کنید. پنجره‌ای به نام خدمات من باز می‌شود، روی آیکون خدمات پیامک انبوه کلیک کنید.

قطع پیامک تبلیغاتی ایرانسل و همراه اولدر صفحه خدمات پیامک انبوه، همانند تصویر زیر دو گزینه به نام‌های پیامک‌های اطلاع‌رسانی و پیامک‌های تبلیغاتی را می‌بینید. پیامک تبلیغاتی به صورت پیش‌فرض روی غیرفعال تنظیم است. می‌توانید روی تیک هر گزینه کلیک کرده و فعال یا غیرفعال کنید.

قطع پیامک تبلیغاتی ایرانسل و همراه اول

روش‌های گفته شده در نسخه جدید همراه من فعال است. اگر از گزینه قدیمی استفاده می‌کنید، باید روی گزینه خدمات من کلیک کنید و پیامک‌های تبلیغاتی را غیرفعال کنید.

با استفاده از روش‌های گفته شده می‌توانید پیامک تبلیغاتی همراه اول را غیرفعال کنید. برای قطع اس ام اس تبلیغاتی ایرانسل از چه روش‌هایی استفاده می‌شود؟

لغو پیام تبلیغاتی ایرانسل با شماره ۵۰۰۶

یکی از روش‌های قطع پیامک تبلیغاتی ایرانسل، استفاده از کد دستوری ۵۰۰۶ است. وارد قسمت تماس گوشی موبایل شده و شماره #۵۰۰۶* (ستاره ۵۰۰۶ مربع) را شماره‌گیری کنید. در کادر نمایش داده شده همانند تصویر زیر، عدد ۱ را نوشته و ارسال کنید.قطع پیام تبلیغاتی همراه اول

دوباره کادری نمایش داده می‌شود که ۲ گزینه دارد، گزینه ۱ دریافت پیامک تبلیغاتی و گزینه ۲ عدم دریافت پیامک تبلیغاتی، همانند تصویر زیر باید عدد ۲ را نوشته و روی ارسال (Send) کلیک کنید.  حذف پیامک تبلیغاتی همراه اول با ۹۹۹۰

در نهایت پیام زیر روی صفحه گوشی نمایش داده می‌شود، که درخواست شما ثبت شد و دیگر پیامک تبلیغاتی دریافت نمی‌کنید.

لغو پیام تبلیغاتی ایرانسل با شماره ۵۰۰۶تماس با شماره ۷۰۰

برای قطع پیامک‌های تبلیغاتی ایرانسل می‌توانید با شماره ۷۰۰ از خط ایرانسل تماس گرفته و طبق راهنمایی که می‌شوید، عدد لغو پیامک ایرانسل را بزنید تا پیامک‌های تبلیغاتی برای شما غیرفعال شوند. تماس با شماره ۷۰۰ از خط ایرانسل رایگان است، اما اگر از خطی غیر از ایرانسل تماس بگیرید، از اعتبار شما کم می‌شود.

از اپلیکشن ایرانسل من استفاده کنید

روش‌ دیگر برای غیرفعال کردن پیامک های تبلیغاتی ایرانسل، استفاده از اپلیکشن ایرانسل من است. اپلیکشن ایرانسل هم مانند اپلیکشن همراه اول خدمات زیادی را به کاربران می‌دهد. برنامه ایرانسل من را می‌توانید از سایت ایرانسل دانلود و نصب کنید.

ایرانسل منوارد برنامه ایرانسل من شوید، روی سه خط بالای صفحه سمت راست، کلیک کرده و سپس روی اولین گزینه، پرونده کلیک کنید.

لغو پیامک تبلیغاتیصفحه باز شده، سربرگ تنظیمات است. گزینه مدیریت پیامک‌های تبلیغاتی را انتخاب کرده تا صفحه غیرفعال‌سازی پیامک باز شود.

لغو پیامک تبلیغاتیهمانند شکل روی گزینه غیرفعال‌سازی کلیک کنید. از شما سوال می‌پرسد: آیا از غیرفعال سازی این سرویس اطمینان دارید؟ روی گزینه بلی کلیک کنید تا پیامک تبلیغاتی ایرانسل غیرفعال شود.

با استفاده از روش‌های گفته شده پیامک‌های بانک‌ هم غیرفعال می‌شوند؟

پیامک‌های که غیرفعال نمی‌شوند

برخی از کاربران فکر می‌کنند پیام‌های که از طریق بانک‌ها نیز ارسال می‌شوند جزو پیامک‌های تبلیغاتی هستند، باید بگوییم که نگران غیرفعال شدن پیامک‌ بانک‌ها، نیروی انتظامی و پلیس، قضایی، دولتی و اپراتورها نباشید، زیرا جزو پیام اطلاع‌رسانی بوده و غیرفعال نمی‌شوند.

راهنمای جامع تبلیغات انبوه و هدفمند در بمحتما بخوانید: راهنمای جامع تبلیغات انبوه و هدفمند در بم

پیامک‌هایی مثل واریز و برداشت از حساب بانکی، جریمه و تخلف ماشین، وضعیت پرونده‌های قضایی، تایید سفارش، رمز عبور، تکمیل و ارسال سفارش و ... از خط خدماتی برای کاربران ارسال می‌شوند. پیامک‌های که از سرویس خط خدماتی ارسال می‌شوند، نباید جنبه تبلیغاتی داشته باشند. شرکت‌ها هنگام خریداری خط خدماتی، متعهد به ارسال پیامک غیر تبلیغاتی می‌شوند و اگر از این خطوط برای شما پیام تبلیغاتی ارسال شود، می‌توانید از فرستنده پیام شکایت کنید.

نتیجه‌گیری از روش‌های قطع پیامک تبلیغاتی

در این مطلب روش‌های مختلف قطع پیامک های تبلیغاتی ایرانسل و همراه اول را به صورت کامل آموزش دادیم که می‌توانید از هر روش که دوست داشتید استفاده کرده و از شر پیام‌های تبلیغاتی راحت شوید.

برای ارسال پیام‌های تبلیغاتی همیشه کاربران را در نظر گرفته و پیام را به صورت هدفمند ارسال کنید، تا باعث اذیت مخاطب نشوید. با سامانه پیامکی، می‌توانید خیلی راحت، جامعه هدف خود را شناخته و پیام درست بفرستید. در زمینه ارسال پیام تبلیغاتی با سامانه ملی پیامک، از همکاران پشتیبانی ما مشاوره رایگان بگیرید.

بازاریابی پیامکی اصولی دارد، که اگر رعایت شوند، تاثیر خوبی در جذب مشتری، معرفی درست محصول یا خدمات و افزایش فروش دارد. همانطور که در بالاتر هم گفتیم، هر زمان که خواستید، می‌توانید پیامک تبلیغاتی را فعال کنید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
5دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه

 • Gravatar Icon

  mahmood

  28 تیر 1402، 20:25

  من که با گوشی خود هر کدوم را امتحان کردم نشد.

  • Gravatar Icon

   حسام کریمی

   01 مرداد 1402، 13:03

   سلام وقتتون بخیر
   شماره موبایل شما از کدوم اپراتور هست؟ همراه اول؟ ایرانسل یا رایتل؟

 • Gravatar Icon

  tikwork

  05 اسفند 1401، 16:49

  خیلی تمیز توضیح دادی nice

 • Gravatar Icon

  سعید

  02 اردیبهشت 1401، 22:24

  بزرگترین تبلیغات دهنده خود ایرانسله. دقیقا با شماره ای که در مورد حجم و فعالسازی بسته های اینترنت اطلاع رسانی میکنه هم پیام تبلیغاتی میفرسته.
  البته چندین روش شماره دیگه هم داره. از جمله سرویس yellowadwize که متعلق به خود ایرانسله و اکثر پیام های تبلیغاتی رو شامل میشه.

 • Gravatar Icon

  احمد رضا نبی زاده

  28 دی 1399، 19:08

  ممنون از سایت خوبتون کاربردی و مفید همیشه دنبال روشی بودم برای حذف پیامک های تبلیغاتی تا اینکه با سایت شما اشنا شدم

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید