تا 30% تخفیف خرید پنل پیامکی تا آخر هفته
مشاهده تعرفه ها
غیرفعالسازی و فعالسازی پیامک های تبلیغاتی (ایرانسل و همراه اول)

غیرفعالسازی و فعالسازی پیامک های تبلیغاتی (ایرانسل و همراه اول)

3877

بعضی از پیامک‌های تبلیغاتی واقعاً مزاحم‌اند! وقتی کار مهمی داشته باشیم، تمرکز ما را از بین می‌برند یا نمی‌گذارند چرت خشک و خالی بزنیم. زمانی که منتظر پیام شخص مهمی هستیم، فوری از راه می‌رسند و ضدحال می‌زنند.

قدرت پیامک تبلیغاتی را دست کم نگیرید!

اگر به دنبال افزایش درآمد و گسترش کسب و کار خود هستید، با ثبت نام در ملی پیامک و ارسال پیامک تکی و انبوه، مشتریان جدیدی جذب و از آن ها نگهداری کنید و رابطه و تعاملی طولانی ایجاد کنید.
10% تخفیف!
MPC10
کپی کد
برای ارسال پیامک تکی و انبوه همین الان ثبت نام کنید
ثبت نام و ارسال پیامک آنی

البته این‌ فقط بخش کوچک از مشکلاتیست که بعضی پیامک‌های نامناسب برایمان ایجاد کردند. به خاطر همین موضوع ما می‌خواهیم خیلی سریع، نحوه غیر فعالسازی (و البته فعالسازی مجدد) پیامک‌های تبلیغاتی را مفصل توضیح دهیم. فقط قبل از آن لازم است که انواع پیامک‌ را بشناسید تا آن دسته از اس ام اس‌هایی را که برایتان اهمیت دارند، به اشتباه بلاک نکنید. پس با ما همراه باشید.

انواع پیامک انبوه

پیامک‌های انبوه یا گروهی به دو نوع مختلف تبلیغاتی و ارزش افزوده تقسیم می‌شوند که در ادامه معرفی خواهیم کرد.

پیامک تبلیغاتی

پیامک‌های تبلیغاتی قصدشان خیر است، هدفی جز تبلیغات و هیچ هزینه‌ای هم از حساب شما کسر نمی‌کنند. مثلاً پیامک‌های حاوی کد تخفیف یا حراج‌های فصلی که از طرف سایت بانی مد، سایت دیجی کالا یا فروشگاه جین‌وست ارسال می‌شود در دسته اس ام اس‌های تبلیغاتی هستند.

پیامک‌های ارزش افزوده یا value added service) VAS)

این پیامک‌ها که به آن VAS یا خدمات مبتنی بر محتوا می‌گویند،  در ازای ارسال محتوا در قالب اس ام اس از کاربر هزینه کم می‌کند. به زبان ساده‎‌تر همه هزینه‌ها با شماست و در صورتی که مایل باشید تا به طور مرتب محتوای ارائه شده به صورت پیامک را دریافت کنید، باید هزینۀ آن را روی قبض تلفن همراهتان بپردازید یا از شارژ موبایلتان کم شود.

در این نوشته، ما روش حذف هر 2 مدل پیامک را برای اپراتور ایرانسل و همراه اول مفصل آموزش می‌دهیم. پس لطفاً 5 دقیقه وقت بگذارید و کل مطلب را بخوانید.

روش غیر فعالسازی (و فعالسازی) پیامک‌های تبلیغاتی

برای حذف پیامک‌‌های تبلیغاتی و لغو سرویس های پیامکی برای همراه اول و ایرانسل باید شماره #800* را شماره‌گیری کنید.

حذف پیامک تبلیغاتی

بعد از شماره‌گیری عدد #800* می‌توانید:

 1. با ارسال کد 1 لیست سرویس‌های فعالی که دارید، طی چند ثانیه برایتان پیامک می‌شود.
 2. با ارسال کد 2 خدمات مبتنی بر محتوا یا همان ارزش افزوده (VAS) غیرفعال می‌شود.
 3. با ارسال کد 3 خدمات تبلیغاتی پیامک انبوه برایتان غیرفعال می‌شود.
 4. با ارسال کد 4 تبلیغات انبوه که از خط شخصی برایتان ارسال می‌شود، غیرفعال می‌شود.

پیشنهاد ما این است که ابتدا لیستی از سرویس‌های ارزش افزوده را دریافت کنید و سپس پیامک‌های سودجوی VAS را حذف کنید. در درجه دوم هم اگر مطمئن هستید، پیامک‌های تبلیغاتی خود را غیر فعال کنید.

در ضمن با لغو پیامک‌های تبلیغاتی، دیگر هیچ کسب‌وکاری نمی‌تواند برای شما پیامک بفرستد، یعنی دیگر پیامک‌هایی مثل کد تخفیف، پیشنهادهای ویژه، رویدادها و ... را دریافت کنید، رستوران یا فروشگاه محبوبتان هم نمی‌تواند پیامکی برایتان بفرستد. اما پیامک‌های خدماتی و اطلاع‌رسانی بانک‌ها باقی می‌ماند.

شکایت از پیامک‌های تبلیغاتی

گلایه شهروندان از پیامک‌های انبوه تبلیغاتی زمانی شروع شد که مزاحمت از طریق ارسال پیامک با سیمکارت شخصی رواج پیدا کرد. در این شرایط حتی با لغو پیامک‌های تبلیغاتی هم نمی‌توانید جلوی این سیم‌کارت‌ها را بگیرید. به همین منظور، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات یک راه دیگر را هم مطرح کرد.

اگر از سیم‌کارتی پیامک تبلیغات مزاحم گرفتید، حتماً با شماره 195 تماس بگیرید و این شماره را گزارش کنید. این کار هیچ هزینه‌ای برای شما ندارد. به علاوه، سیم‌کارت بلافاصله توسط سیستم هوشمند بررسی و مسدود می‌شود. متخلف هم شناسایی شده و در نهایت قانون مرتبط با ارسال پیامک مزاحم اعمال می‌شود.

اپلیکیشن‌های ارزش افزوده یا VAS

نکته دیگری که حتما باید بدانید این است که بعضی از اپلیکیشن‌ها هم VAS به حساب می‌آیند. یعنی بعد از اینکه این اپلیکیشن را روی گوشی خودتان نصب کردید، به ازای هر روز مبلغی از روی شارژ شما کم یا به قبض تلفن‌تان اضافه می‌شود.

این اپلیکیشن‌ها باید حتما پیش از نصب به کاربر اطلاع بدهند که قرار است از شما هزینه بگیرند. اما مشکل اصلی این است که این برنامه‌ها میان نوشته‌ها این موضوع را مخفی می‌کنند تا شما متوجه نشوید.

تخلفات تاکسیرانی و شکایت از تاکسی با یک اس ام اسحتما بخوانید: تخلفات تاکسیرانی و شکایت از تاکسی با یک اس ام اس

پس لطفاً هنگام نصب اپلیکیشن‌ها، اول مطمئن شوید که ارزش افزوده نیستند و قرار نیست پولی بدون اطلاع شما کم شود و بعد برنامه را دانلود کنید.

پیامک‌های تبلیغاتی و ارزش افزوده

پیشنهاد می‌کنیم قبل از اینکه پیامک‌های تبلیغاتی خودتان را لغو کنید یا از سرویس‌های ارزش‌افزوده انصراف دهید، این بخش را به دقت بخوانید تا تصمیمی آگاهانه‌ بگیرید.

پیامک‌های تبلیغاتی

بیایید با پیامک‌های تبلیغاتی شروع کنیم. پیامک‌های تبلیغاتی می‌توانند شامل تخفیف، اطلاع‌رسانی، پیشنهادهای ویژه و انواع روش‌های تبلیغاتی دیگر باشند. دریافت این پیامک‌ها هیچ هزینه‌ای برای شما ندارد.

در تمام دنیا، این دست پیامک‌ها فقط با کسب اجازه از مخاطب ارسال می‌شوند. مثلاً شما با میل خودتان تصمیم می‌گیرید پیامک‌های تبلیغاتی رستوران مورد علاقه‌تان را دریافت کنید. اما در ایران تا همین چند سال پیش برای ارسال این پیامک‌ها نیازی به اجازه نبود و همین موضوع باعث ارسال پیامک‌های تبلیغاتی مزاحم شد.

با غیر فعالسازی پیامک‌های تبلیغاتی، دیگر کسب‌وکارهای مورد علاقه شما هم نمی‌توانند پیامک تبلیغاتی برایتان بفرستند. این یعنی قرار نیست تا زمانی که تمایل خودتان را نشان دهید، از تخفیف فروشگاه لباس محبوبتان مطلع شوید.

حذف پیامک تبلیغاتیپیامک‌های خدماتی

دسته دوم پیامک‌های خدماتی هستند، یعنی همان پیامک‌هایی که از بانک یا آژانس مسافرتی دریافت می‌کنید. این اس ام اس‌ها برای اطلاع‌رسانی و ارائه خدمات هستند و نمی‌توانید به هیچ‌وجه آن‌ها را لغو کنید.

پیامک‌های ارزش افزوده

پیامک‌های ارزش‌افزوده (VAS) که خدمات مبتنی بر محتوا هم نامیده می‌شوند، همان‌هایی هستند که از شما هزینه کم می‌کنند. منطق این پیامک‌ها ارائه محتوای ارزشمند در ازای دریافت مبلغی مشخص است. اما مشکل اینجاست که عده‌ای سودجو با ارائه وعده‌های توخالی، جایزه‌های فریبنده و انواع روش‌های دیگر، سعی می‌کنند تا مردم را در این سرویس‌ها عضو کنند. بعد از عضویت هم تا جای ممکن لغو سرویس را سخت می‌کنند.

به همین دلیل، غیر فعالسازی پیامک‌های ارزش افزوده را به شما آموزش دادیم. توجه داشته باشید که این سرویس‌ها موظف هستند که پولی بودن سرویس‌هایشان را به اطلاع کاربران برسانند و در غیر این صورت شما می‌توانید از آن‌ها شکایت کنید.

البته بهتر است بدانید که اشکال از پیامک‌های VAS نیست. مثلاً پیامک‌هایی را در نظر بگیرید که به یک زن باردار، بر اساس هفته بارداری، پیشنهادها و توصیه‌های مهم می‌دهند. این سرویس واقعاً عالی و کاربردیست و مطمئنم هر خانمی که منتظر تولد فرزندش است، از این پیشنهاد استقبال می‌کند. اما متاسفانه این سرویس‌ها به ابزاری برای سودجویی بعضی کاربران تبدیل شده که به هر قیمتی می‌خواهند پولی به جیب بزنند.

راه‌حل، فرهنگ‌‌سازی است!

همانطور که متوجه شدید با غیر‌ فعال‌ کردن پیامک های تبلیغاتی، ممکن است در طولانی مدت از بسیاری خدمات مربوط به پیامک‌های مفید، تبلیغات مهم و اطلا‌ع‌رسانی‌های ارزشمند محروم شوید. پس پیشنهاد می‌کنم با مخابرات تماس بگیرید و از خدمات مبتنی بر محتوای بیهوده شکایت کنید.

درست‌ترین راه مثل همیشه فرهنگ‌سازی است. بهتر است تا تلاش کنیم و آگاهی در زمینه این سرویس های سودجو را افزایش بدهیم تا امکان فعالیت آنها محدود شود. یعنی از مخابرات بخواهیم تا سخت‌گیرانه‌تر این سرویس‌ها را بررسی کند و فقط خدماتی را به مردم ارائه کند که واقعا مفید هستند.

باید همه با هم تلاش کنیم تا پیامک در مسیر درستی پیش برود و بتواند پتانسیل واقعی خودش را پیدا کند. در نهایت با آگاهی بالای مردم و فشار آوردن به مخابرات، دست افراد سودجو از آن بریده می‌شود. فقط از این طریق است که می‌توانیم جامعه و کشور عزیزمان را در مسیر پیشرفت قرار دهیم و شرایط موجود را تغییر دهیم. امیدوارم که شما هم با من همدل باشید و در این راستا تمام تلاش خودتان را به کار ببندید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
1,351دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه

 • احمد مهری

  03 اسفند 1402، 14:33

  رایتل همش به گوشی ساده‌ای من پیام از ارزانی اینترت و یا بسته ارزان و یا رایگان را پیشنهاد می فرسته من چگونه اینان را حالی کنم بابا گوشی من قابلیت استفاده از بسته اینترنت را ندارد!!

  • زهره تاجیک

   07 اسفند 1402، 14:27

   سلام دوست عزیز،
   شماره را بلاک کنید

 • نفس

  25 بهمن 1402، 12:27

  سلام وقت بخیر
  من ی بسته سفارش دادم و قرار بود کد رهگیری از طریق سامانه پیامکی TIPAX برام ارسال بشه ولی الان ده روز نیومده مث اینکه این پیامک تبلیغاتی رو مسدود کردم الان باید چکار کنم تا فعال بشه و کد برام ارسال بشه؟؟؟ همراه اول هستم

  • زهره تاجیک

   25 بهمن 1402، 16:31

   درود بر شما،
   هم از داخل اپلیکیشن همراه من میتونید پیامک‌ها رو از مسدودی دربیارید، هم میتونید *800# رو شماره‌گیری کنید و هم با پشتیبانی همراه اول تماس بگیرید.

 • مجتبی

  20 بهمن 1402، 23:10

  من با خط ایرانسلم تا زنگ میزنم صحبت میکنم و بعداز قطح تلفن زود پیام میاد برام که می گوید .دصورتی که پنج دقیقه صحبت کنید یه دقیقه تماس رایگان دارید جا خدا این پیامو چطور قطح کنم که دیگه نیاد برام بابا من تماس رایگان نمیخوام

  • زهره تاجیک

   23 بهمن 1402، 09:42

   درود بر شما،
   با شماره 700 تماس بگیرید با پشتیبانی ایرانسل صحبت کنید بگید براتون قطع کنن

 • حامد گنجعلی

  15 شهریور 1402، 14:45

  سلام
  من پنل پیامکی ملی پیامک خریدم ولی پیامک های پنل خودم برام ارسال نمیشه. تیکت هم بار ها زدم که مشکل حل بشه ولی جواب درستی به من نمیدن. هر بار میگن که پیامک تبلیغاتی من بسته شده ولی من همیشه پیامک تبلیغاتی شرکت های مختلف رو دریافت میکنم. توی ایرانسل من هم پیامک های تبلیغاتی رو فعال کردم.

  الان دیگه نمیدونم باید چه کار کنم. اشتراک پیامکی از شما خریدم ولی بدون استفاده مونده برام

  • سمیه جابری

   21 آبان 1402، 15:54

   سلام دوست عزیز وقت شما به خیر
   ممکنه بعد از فعالسازی پیامک تبلیغاتی تو اپلیکیشن ایرانسل من، مدتی طول بکشه تا خط شما پیامک تبلیغاتی رو دریافت کنه.
   اگر شما پیامک های تبلیغاتی شرکت های دیگه رو دریافت میکنید، ممکنه به خاطر این باشه که اون ها خطوط خودشون رو خدماتی کردن. به همین دلیل میتونن پیامک تبلیغاتی ارسال کنن.
   شما هم میتونید با خدماتی کردن خط و یا ارسال با پترن، به بلک لیست ارسال داشته باشید.

 • ساحل علیپور

  13 مرداد 1402، 14:27

  سلام خسته نباشید
  شماره ام افتاده دست یه ادم بیشعوری ک در طول شبانه روز برام شبانه روزی کد تبلیغاتی، کد اسنپ، کد تایید دیوار و … ارسال میکنه چجوری میتونم لغوش کنم یا پیگیری کنم لطفا راهنماییم کنید. باتشکر

  • زهره تاجیک

   16 آبان 1402، 16:49

   سلام خانم علیپور عزیز. شما می‌تونید این شماره رو بلاک کنید و به 195 گزارش بدید. برای گزارش تخلف باید شماره فرد رو به 195 پیامک کنید.

 • پاشا

  03 خرداد 1402، 16:01

  سلام. اس ام اس تبلیغاتی هدفش خیره منتها برای خودش. من هر روز صبح که بیدار میشم 2 تا پیامک برای من اومده یکی اینکه بیا سیمکارتت رو دائمی کن و یکی اینکه دو گیگ اینترنت فلان. هر چی هم من اینا رو بلاک میکنم بازم برام اس ام اس میفرستن. واقعا برام عجیبه. چرا بلاک نمیشن؟

  • زهره تاجیک

   13 آذر 1402، 15:52

   سلام دوست عزیز،
   شما شماره ستاره 800 مربع رو بگیرید پیام‌های تبلیغاتی رو لغو کنید.
   البته لغو 11 هم هست اما شما که خیلی اذیت میشید همون ستاره 800 مربع رو شماره‌گیری کنید.

 • هادی

  28 شهریور 1401، 01:38

  سلام برای من رگباری کد تایید انسپ و فوتبال ۳۶۰ و چمدون و دیوار و بازار و هزارچی دیگه میاد ۲۰۰ تا پیامک یهویی اصلا نمیدونم چیه هرچی مسدود و حذف میزنم باز میاد چیکار کنم ؟؟؟ اپراتور هم زنگ زدم میگه ما نمیتونیم کاری کنیم😐😐

  • سمیه جابری

   09 بهمن 1402، 15:13

   سلام وقت شما به خیر
   شاید اختلالی سراسری پیش اومده باشه
   امیدواریم زودتر مشکلتون رفع شده باشه

 • محمدرضا میرزایی

  08 اسفند 1400، 00:54

  سلام وقت بخیر شماره من متأسفانه افتاده دست یه بیشعور اونم بکاری کرده همش کد تأیید اسنپ و ایتا و … میاد میشه راهنمایی کنید که چگونه اینارو غیر فعال کنم؟خواهشن کمک کنید همش پیام میاد

  • پشتیبانی

   17 اسفند 1400، 19:33

   سلام وقتتون بخیر
   بهتره به اپراتور خودتون تماس بگیرید از اپراتور این موضوع رو پیگیری کنید.

 • efi

  18 آبان 1400، 19:32

  سلام وقتتون بخیر.ببخشید برام یه مشکل بزرگ پیش اومده لطفا راهنماییم کنین.من شمارم اشتباهی دست یه آدم بدی افتاده و اون دائما برای اذیت کردن همش پیام تبلیغاتی میده که گاهی به 200 تا پیام هم میرسه و با شماره مجازی های مختلف تماس میگیره.لطفا بگین از همین راه میشه ازش جلوگیری کرد؟

  • نیلوفر اکبریان

   12 دی 1400، 11:12

   دوست عزیز مشکل شما از طریق پلیس فتا برطرف میشه و ارتباطی به سامانه‌های پیامکی نداره
   مزاحم می‌تونه از طریق شبکه‌های اجتماعی آسیبی بهتون برسونه، بهتره سراغ پلیس برید

 • یاشار قهرمان

  09 اردیبهشت 1400، 16:10

  سلام وقت تون به خیر و شادی..
  و اما عرض کنم خدمتتان وقتی به شماره #800* برای قطع پیامک‌های تبلیغاتی و غیره، شماره هایی که خودشون اعلام کرده‌اند وارد میکنم به ما میگه شماره 2 رو به این شماره پیامک کنید ما هم پیامک می کنیم ولی اصلا ارسال نمی‌شود که نمیشود. این حیله ها و فریب‌کاری ها یعنی چه؟
  مگر بخاطر چند تومان پول شرافت انسانی این‌قدر ارزان خرید و فروش می شود؟
  هر چقدر تلاش می‌کنم این پیامک های تبلیغاتی که خودشون اعلام شماره کرده آمد قطع کنم, نمیشوددددددد . ما چه کنیم؟ پول اصلا مهم نیست برام. اما هر پیامکی که میاد استرس پیدا میکنم و بنده به چندین دکتر مراجعه کرده‌ام ولی اضطراب مرا همچنان داغون می‌کند.لوطفن رسیدگی گردد. با احترام و سپاس از زحمات بی دریغ شما عزیزانم.
  یا هو

  • نیلوفر اکبریان

   11 اردیبهشت 1400، 09:11

   دوست عزیز شماره #۸۰۰* از طرف مخابرات اعلام شده و اگر موقتا قطع باشه، در اختیار ما نیست، ممنون میشیم این مورد رو درک کنید که ما فقط راه و روش‌ها رُ توضیح دادیم!!!!!
   می‌تونین از طریق اپلیکیشن همراه من و یا ایرانسل من (بسته به سیمکارتی) که دارید، اقدام کنید و در قسمت تنظیمات پیام‌های تبلیغاتی رو مسدود کنید

  • داود کهندلان

   13 آبان 1400، 12:11

   من که میخوام پیامک تبلیغاتی وصل باشه اما خود به خود غیرفعال میشه چکار کنم.هزار بار هم تا حالا کد #5*9*800* رو شماره گیری کردم ولی متاسفانه وصل نمیشه که نمیشه.چیکار کنم به نظرتون؟.کلافه شدم به خدا

 • یاسمین

  28 فروردین 1400، 18:04

  سلام این پیامک هایی ک از طرف فروشگاه ها میاد که مثلا فروشگاه رفاه انقد تخفیف داره چطور غیر فعال میشن ؟

  • نیلوفر اکبریان

   29 فروردین 1400، 08:59

   اگر قبلا عضو خبرنامه اون فروشگاه شدید، باید شرایط لغو رُ ازشون بپرسید
   بعضی وقت‌ها در انتهای متن پیامک براتون شرایط لغو رُ می‌نویسند. مثلاً بانی مد و جین وست با ارسال عدد 1 لغو میشه
   اما اگر براتون ننوشتن باهاشون تماس بگیرید

 • A

  14 مرداد 1399، 15:57

  باسلام
  کسی اطلاع داره پیامک اگهی استخدامی رو چجوری میشه ازطریق پیامک دریافت کرد؟

 • حانیه بناوند

  28 تیر 1399، 16:34

  سلام چجوری اسم اس های ایرانسل که همش میگه فلان قد اینترنت براتون فعال شده رو حذف کنم؟

  • نیلوفر اکبریان

   30 آذر 1399، 12:52

   دوست عزیز متاسفانه این دسته از پیامک‌ها خدماتی هستند و کنسل نمی‌شوند

 • هادی

  23 بهمن 1398، 21:20

  با درود
  پیامک های تبلیغاتی که شماره ندارند مثل LENZ رو چطور باید مسدود کنم.
  مچکرم

  • نیلوفر اکبریان

   30 آذر 1399، 12:26

   سلام دوست عزیز، با پشتیبانی لنز تماس بگیرین و ازشون بخواین تا کد یا کلمه‌ای که برای پنلشون تعریف کردن تا پیامک تبلیغاتی ارسال نشه، بهتون بگن!
   این کلیدواژه رو برای سامانه ارسال کنین تا دیگه براتون پیامک نیاد

 • سعید

  07 اسفند 1397، 09:32

  سلام ایرانسلی هستم. میخوام Sms های تبلیغاتیم فعال باشه *800# را میزنم میگه شما دارای سرویس فعال نمیباشید چه کنم؟

  • پشتیبانی

   24 اردیبهشت 1398، 16:15

   سلام، باید پیامک های تبلیغاتی را بزنید، شما سرویس ارزش افزوده را انتخاب می کنید.

 • ندا

  04 اسفند 1397، 14:03

  پیام های هایپر استار رو چطور میشه حذف کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • پشتیبانی

   16 فروردین 1398، 15:32

   شما باید تبلیغات پیامکی خود را لغو کنید.

 • تارا علیپور

  25 بهمن 1397، 10:25

  سلام من با کد *800# اس ام اس هارو کنسل کردم
  ولی الان اس ام اس های ورورد و خروج کارمندا هم برام نمیاد
  چجوری میتونم لغو کنم که اس ام اس ها بیاد ؟

  • پشتیبانی

   27 بهمن 1397، 14:07

   سلام، مجددا از طریق *800# می تونید پیامک تبلیغاتی را فعال کنید.

 • دکتر مهرداد کاظم زاده

  13 بهمن 1397، 18:27

  سرکار خانم حسین پور با سلام
  از لطف و پاسخگویی شما نهایت تشکر را دارم.
  موفق و سربلند باشید.

 • مهرداد کاظم زاده

  13 بهمن 1397، 11:46

  سرکار خانم حسین پور
  با عرض سلام و تشکر از پاسخ سریعتان
  از کد *800# برای اولین بار در سایت شما مطلع و بلافاصله با خوشحالی اقدام کردم
  که پیامک « مشترک گرامی شما دارای سرویس فعال نمی باشید »
  برایم آمد.در توضیحاتم ذکر کردم که شرکت مخابرات ازحیله ای
  بنام پیامک اطلاع رسانی استفاده میکند که حتی مسدود کردن پیامک ها کارساز
  نبوده.افشاِء و فروش مشخصات مشترکین تلفن برخلاف قوانین مدنی می باشد.
  تلفن حریم خصوصی می باشد و جای تبلیغات نیست.مگر با رضایت مشترک.
  با تشکر

  • الهه حسین‌پور

   13 بهمن 1397، 15:09

   گفته ی شما را درک می‌کنیم…
   ولی متاسفانه فعلا آخرین روش ارائه شده برای لغو سرویس های تبلیغاتی فقط همان *800# است.
   توصیه میکنیم سری هم به صفحه اختصاصی همراه اول که تمام روش های لغو پیامکشان را توضیح داده‌اند بزنید: https://www.mci.ir/not-receiving-promotional-sms
   در زمینه “پیامک اطلاع رسانی” که فرمودید پیگیری انجام میدهیم و اگر به روش قابل توجهی برای لغو این نوع پیامک ها رسیدیم حتما نتیجه را به اطلاعتان خواهیم رساند
   با تشکر از همراهی شما.

   • هاشم فروزان

    17 بهمن 1399، 02:10

    سلام. متاسفانه کد #800* گوشی من جواب نمی ده و پیام دریافتی اینست Connection problem or invalid MMI

    • نیلوفر اکبریان

     18 بهمن 1399، 08:27

     با پشتیبانی اپراتور سیمکارتتون تماس بگیرید و پیگیری کنید

 • مهرداد کاظم زاده

  11 بهمن 1397، 00:49

  با عرض سلام و ارادت
  پیامک های تبلیغاتی همراه اول را از طریق تماس تلفنی با اپراتور
  قطع کردم ولی باز روزانه 10 تا 15 پیامک تبلیغاتی از جمله: شرکتهای
  و آژانس های فروش بلیط هواپیمایی و تورهای تفریحی به کشورهای مختلف،
  جین وست،آژانس های معاملات ملکی و ……
  برایم فرستاده می شود.پس از اندکی تحقیق متوجه شدم که این پیامک ها
  از ترفندی زیرکانه که شرکت عزیز و محترم همراه اول ابداع کرده تا
  از فیلترینگ پیامک ها عبور کنند.این ترفند را پیامک های اطلاع رسانی
  نام گذاشته اند که خود شرکت محترم همراه اول با استفاده از مشاغل
  مشترکین بر طبق درخواست کننده تبلیغ انها را ارسال میکند.
  آیا این مطلب درست می باشد؟و آیا راه حلی برای مسدود کردن دارید؟
  تماس تلفنی با اپراتور و کتبی با سایت شرکت محترم مخابرات ایران
  نتیجه ای جز اتلاف وقت برایم نداشت.بنده یک پزشک هستم که از تجاوز
  به حریم خصوصی ام در عذابم.
  با تشکر فراوان

  • الهه حسین‌پور

   13 بهمن 1397، 09:48

   سلام جناب کاظم زاده
   همانطور که در مقاله اشاره کردیم آخرین و بهترین راه حلی که برای لغو پیامک تبلیغاتی پیش بینی شده کد *800# هستش.
   لطفا این روش رو هم امتحان کنید، به احتمال زیاد نتیجه بگیرید. اگر باز مشکلی بود اطلاع بدید.
   با آرزوی موفقیت

 • رضا

  03 بهمن 1397، 15:55

  سلام . یه مدت پیامک تبلیغاتی به این صورت @.#555*. برام میاد که تبلیغ قرعه کشی و شارژ می کنه . کسی میدونه چیکار کنم

  • الهه حسین‌پور

   06 بهمن 1397، 11:36

   با سلام
   اگر تمایل به لغو این پیامک دارید
   همونطور که در مقاله آموزش دادیم میتونید از کد *800# استفاده کنید
   با آرزوی موفقیت

 • الهه حسین‌پور

  01 بهمن 1397، 10:38

  سلام دوست عزیز
  سامانه پیام کوتاه سازمان ثبت اسناد شماره 201212 می باشد.

 • مجیدزارع

  28 دی 1397، 15:45

  سلام مجید هستم،بنده از اولین مشترکین ایرانسل هستم تو این ده دوازده سال هنوز حریف این اپراتور مسخره نشدم.به شما هم دوستانه عرض میکنم خودتون و درگیر این مسائل نکنید چون لااقل وقتتون هدر نمیره چون امروز حذف میکنی چند روز بعد فعال میشه. وای بر ما

  • سمیرا سرباز

   30 دی 1397، 15:25

   سلام جناب زارع
   من توصیه میکنم این مقاله رو به دقت بخونید و موارد گفته شده رو انجام بدید، با توکل بر خدا احتمالاً غیرفعال میشه

 • ابراهیم سلیمانی

  12 آذر 1397، 07:43

  سلام من اول تشکر میکنم بابت این توضیحات ، دومن ، بنده مشکل پیامکی اصلا ندارم ، نت رو روشن میکنم نیم ساعت چپو راست تبلیغات میاد خودشو صفه باز میکنن ، ی میزنه رو صفه مثلا صفینه فضایی نصب ، والا ن ننم ن بابام فضا نوردن ، لطف کنید راه حله اینترنتی بدید، با تشکر سلیمانی،

 • f

  12 خرداد 1397، 14:11

  سلام توروخدا کمک کنید 1رومیفرستم اصلا نمیره هرروز ازم شارژکم میشه دستم میخوره روی تبلیغا انقدر ک میان رو صفحه

 • ایمان

  06 خرداد 1397، 06:16

  سلام و ممنون از اطلاعات مفیدتون

  • الهه حسین‌پور

   30 دی 1397، 12:58

   سلام، خوشحالیم که مقاله براتون مفید بوده
   با آرزوی موفقیت

 • ⓗⓐⓢⓐⓝ

  14 دی 1396، 19:43

  سلام.
  من پیامک‌های تبلیغاتی رو حذف کردم،
  حالا هر چی اس‌ام‌اس از مخابرات واسم ارسال میشه،به دستم نمیرسه
  میشه کاریش کرد؟
  سیمکارتم ایرانسله،ممنون

  • الهه حسین‌پور

   01 بهمن 1397، 10:31

   سلام
   شماره اپراتور ایرانسل 700 هست.
   میتونید با این شماره تماس بگیرید و بعد از اتصال به اپراتور درخواست خودتون رو مبنی بر دریافت دوباره ی پیامک های مخابرات اعلام کنید
   با آرزوی موفقیت

 • آزاده

  26 آذر 1396، 06:23

  به 5005 پیام دادم ولی گفت از این به بعد باید به 5006 پیام بدید و یا #5006* رو شماره گیری کنید تا بتونید مدیریت کنید پیامک هاتون رو

 • نادری

  21 آذر 1396، 16:25

  با سلام، فرمایش شما متین،اما باور میکنید که بنده ده روزه که از دست این سامانه پیامکی به شماره203338آسایش ندارم.روزانه ده الی بیست تا پیامک نظر سنجی آوای انتظار برا من میفرستند و من بلافاصله حذفش میکنم دوباره بلافاصله میاد! گفتم شاید حذفش نکنم دیگه نمیاد دیدم گوشیم داره پر میشه! آقا من اصلا توی این فازا نیستم، من حتی برا پاک کردن این پیامکا وقت ندارم ، آقا ما اگه نخوایم آوای انتظار بذاریم کیو باس ببینیم؟!!!!

 • نام

  14 آذر 1396، 08:52

  اینا همش توجیه بود پیامک تبلیغاتی آسایش مارو گرفتن این کارو بهش میگن Spam توی کشورای دیگه این کار غیر قانونیه توی کشور ما هم داره یواش یواش غیر قانونی میشه . بهتر ….

 • محمد

  10 آذر 1396، 16:51

  درایران حریم خصوصی مردم رعایت نمیکنن.یکهو توتلگرام هستی.پیام اجتماعی میاداز 3030یا 3080که روزی 500تومان به استقلال بعد 5دقیقه میادبه پرسپولیس روزی 500کمک کن .اخه ببخشیداما……م، به اون فوتبالی که بخواد به گدایی پول ازمردم جمع کنه.کم پولدارند فوتبالیستها؟یا فکرمیکنن مردم مغزخرخوردن به یک پیامک اجتماعی روز 500به اونها کمک کنن.؟چرا واقعا یعنی این احترام بشعورو حریم خصوصی مردم است توی ایران؟اخه پیامک تون را مثل بقیه بذارید تو ی زاپیا حداقل هرکی مغزخرخورده باشه بشما کمک میکنه.نه اینکه هرلحظه پیامک.بازپیامک میادوسط تلگرام یکهو روصفحه اموزش تار.خرید ماشین .و…اینا چیه ؟یعنی مردم خرند .خوب .واقعا تا حد این پیامک ها مفید بود.0.همه شاکی اند که اینها مزاحم.یک فکری بکنن.برای این پیامک های اجتماعی که افرادبیشعورمیذارند.

  • الهه حسین‌پور

   01 بهمن 1397، 10:26

   سلام
   اگر مایل به دریافت هیچ کدوم از این پیامک ها نیستید
   همونطور که در مقاله ذکر کردیم 3 روش برای اینکار وجود داره.
   یا از اپراتورتون (ایرانسل ،همراه اول و…) اقدام کنید که روشش رو توی متن مقاله توضیح دادیم
   یا کدهای لغو رو جداگانه ارسال کنید.
   و یا کد #800* رو شماره گیری کنید.
   با آرزوی موفقیت

 • تتال

  05 آذر 1396، 18:09

  خیلی ممنون از مقاله مفیدتون

  • الهه حسین‌پور

   01 بهمن 1397، 10:27

   خوشحالیم که براتون مفید بوده
   با آرزوی موفقیت 🙂

 • بنیامین شانجانی

  18 آبان 1396، 03:29

  سلام این هایی که شما فرمودید درست اما بزرگترین ارگانی که دستش تو جیب مردمه خود ایزانسله چون بنده حدوه بکسال بود که با 700 تماس میگرفتم و عاجزانه خواهش میکردم که این روزی 300 تومان رو دارند از حساب شارژم کم میکنند بدادم برسید میگفتند خودت فعال میکنی تا این که تهدید به رسانه ای کردن این موضوع کردمشون باور کنید بد از این حرف دیگه از من کم نشد.

 • حسین ارشد

  17 آبان 1396، 08:09

  بسیار مقاله مفید و روانی بود.
  تشکر از تیم ملی پیامک

  • الینا اله‌بیگی

   20 آبان 1396، 08:43

   خواهش می کنم خوشحالیم که براتون مفید بود

 • کورش

  30 مهر 1396، 18:11

  سلام
  من که تا به حال نتوانستم روی موبایل خود فعال و یا اینکه غیر فعال کنم.
  لطفا چه شماره ایی را باید بگیرم تا فعال یا غیر فعال شود؟
  ممنون اگر اطلاعات دقیق تری را برایم بفرستید.

  • الینا اله‌بیگی

   01 آبان 1396، 09:20

   سلام می توانید با اپراتور خود تماس بگیرید.

 • سجاد

  09 مهر 1396، 17:58

  سلام خسته نباشید من شمارهایه چهار رقمی ایرانسل از جمله 8585راغیرفعال کردم رو گوشیم حالا چطور میتونم دوباره فعال کنم باتشکر

  • الینا اله‌بیگی

   30 مهر 1396، 10:06

   به مطلب مراجعه کنید

 • سید امیر

  05 مهر 1396، 19:52

  دوستان پیامک های مفید که این همه راجع بهش توضیح داده بودند با قطع شدن پیامک های تبلیغاتی هم به دستتون میرسه خیالتون راحت. چون پیامک های بانک ها و … از طریق خطوط خدماتی ارسال میشه نه خطوط تبلیغاتی. خطوط خدماتی هم میتونن به راحتی به تمام شماره ها حتی اونها که پیامک تبلیغاتیشون قطع هست هم پیامک ارسال کنن

  • الینا اله‌بیگی

   30 مهر 1396، 10:08

   دوست عزیز حرفتون درسته اما خیلی از شرکت ها و یا فروشگاه هایی که شما در خبرنامه پیامکی شون عضو هستید خطوطشون تبلیغاتیه نه خدماتی! چون خطوط خدماتی شرایط ویژه ای دارن

 • صادق عباسی

  05 مهر 1396، 19:16

  سلام آقا خیلی متشکرم از این مطلب آموزنده . باور کردنی نیست که ما ادمها گاهی چیزهائی را نمی دانیم که فکر می کنیم هیچ مشکلی در رابطه با آن موضوع نداریم!!

  • الینا اله‌بیگی

   30 مهر 1396، 10:10

   خواهش می کنم. امیدوارم براتون مفید بوده باشه

 • Alirezakordavani

  02 شهریور 1396، 11:13

  من با *800#هم زدم کار نکرد چ کنم تا این پیامک ها نیان کمک کنین

 • ثمین

  18 مرداد 1396، 16:23

  سلام مطالبتون خیلی مفید بود ممنون

  • الینا اله‌بیگی

   30 مهر 1396، 10:12

   خواهش می کنم امیدوارم مفید بوده باشه براتون

 • Pezhman

  18 مرداد 1396، 13:02

  بعضی پیاما که رو صفحه اصلی میاد باعث میشه صفحم خاموش نشه

 • هستی

  07 مرداد 1396، 06:56

  سلام خط من هرچی شارژ میکنم شارجش خودبخود خورده میشه از ۷۰۰ هم پرسیم گفتن پیامک ارسال میکنیم برات اما هیچ پیامی برام نیومد چکارکنم واقعا؟

  • الینا اله‌بیگی

   30 مهر 1396، 10:16

   با اپراتورتون تماس بگیرید

 • پیروز

  06 تیر 1396، 12:48

  پیام تبلیغاتی به پیام های از طرف بانک ربطی ندارد. اعلام تراکنش ها نباید حذف شود.

 • نگار

  22 خرداد 1396، 09:25

  شماره۲۰۵۸رو چجوری غیر فعال کنم؟

  • الینا اله‌بیگی

   30 مهر 1396، 10:18

   از کد *800# استفاده کنید

 • بابایی

  20 خرداد 1396، 06:28

  روش های قطع کردن پیامک های تبلیغاتی

  حال با وجود راه حل های ارائه شده از طرف اپراتورهای تلفن همراه می توانید از مزاحمت پیامک های تبلیغاتی خلاص شوید.

  جدیدترین روش و آخرین دستورالعمل برای قطع پیامکهای تبلیغاتی

  تمامی اپوراتورها یک کد مشترک را پشتیبانی می کنند که با استفاده از این کد شما می توانید تمام پیامکهای تبلیغاتی و پیامکهای مبتنی بر محتوی را لغو کرده و از دریافت انها جلوگیری می کند.

  ابتدا *800# را در گوشی خود وارد کرده و دکمه ok یا call را بزنید

  در پاسخ منویی دریافت خواهید کرد که شامل 3 گزینه

  مشاهده سرویسهای فعال
  قطع خدمات مبتنی بر محتوا
  قطع پیامک تبلیغاتی
  گزینه اول برای شما سرویسهایی که مبتنی بر محتوی هستند را نمایش میدهند – این همان سرویسهایی است که به ازای دریافت پیامک از شارژ شما کم میشود

  گزینه دوم برای غیر فعال کردن سرویسهای فعالی که در بالا گفتیم میباشد

  پس از اگر مدام به ازای دریافت پیامک شارژ شما تمام میشود از این 2 گزینه استفاده کنید (البته در جریان باشید که در این سرویسها حتما خودتان ثبت نام کرده اید و هیچ اپوراتوری اجازی انجام خودسرانه ی این کار را ندارد)

  گزینه سوم برای جلوگیری از پیامکهای تبلیغاتی که اکثر از مرکز پیامها مانند (100012346 و 2000012345) و از این قبیل شماره ها ؛ بوده و دیگر پیامکی از این شماره ها دریافت نخواهید کرد.

  طبق اعلام اپراتورها نباید این عمل خللی در دریافت پیامکهای بانکی داشته باشد.

  روش قطع پیامک تبلیغاتی همراه اول و ایرانسل

  معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری اعلام کرد مشترکان تلفن همراه درصورت عدم تمایل به دریافت پیامک های تبلیغاتیمی توانند لغو ارسال آن را تقاضا کنند.
  با پیگیری رگولاتوری و به منظور پایه ریزی ساز و کار دائمی در زمینه ارسال پیامک تبلیغاتی با رضایت مشتری، سامانه ای در اپراتورها طراحی شده است که براساس آن مشترکان همراه اول درصورت عدم تمایل به دریافت پیامک تبلیغاتی عدد «1» را به شماره 8999 ارسال کنند و یا با شماره گیری دستوری *8999# دریافت تبلیغات را لغو کنند همچنین می توانند با مرکز اطلاع رسانی 9991 تماس گرفته و درخواست خود را ابراز کنند.
  اگر مشترکی تمایل داشت مجدداً پیامک تبلیغاتی دریافت کند می تواند با ارسال عدد «2» به شماره 8999 نسبت به فعال سازی آن اقدام کند.
  معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی درباره مشترکان اپراتور دوم تلفن همراه (ایرانسل) اظهار کرد:در حال حاضر مشترکان ایرانسل صرفاً پیام های اطلاع رسانی خدمات و سرویس های این اپراتور را دریافت می کنند که درصورت عدم تمایل به دریافت آن نیز می توانند عدد «2» را به شماره 5115 ارسال کنند تا این سرویس برای آن ها لغو شود.هزینه ارسال پیامک به این شماره رایگان است.همچنین می توانند از طریق خط ایرانسل خود با شماره 711 تماس گرفته و پس از برقراری ارتباط با اپراتور درخواست خود را مبنی بر عدم دریافت پیامک های تبلیغاتی ابراز نمایند.

  طرح سامانه 8282 ایرانسل:

  زمانیکه یکی از طرحهای پیامکی 8282 ایرانسل را فعال کرده اید ، این پیامکها از اعتبار شما کم می کند، برای غیر فعال کردن این پیامک ها مراحل زیر را اجرا کنید.
  1-با خط خود یک پیامک به 131 فرستاده تا رمز ورود به ویترین ایرانسل به شما ارسال شود.
  2-به سایت ویترین ایرانسل رفته (Vitrin.irancell.ir) و در بالای سایت گزینه ورود به سیستم را بزنید.
  3- در بخش شناسه شماره موبایل خود را به صورت ********9893 وارد نمایید و در بخش رمز عبور دریافتی توسط پیامک را وارد نمایید.
  2-در مرحله آخر به “سرویس مبتنی بر پیام کوتاه” رفته و در قسمت “شارژ خودکار- بسته های من” همه طرحهایی که فعال کرده اید لغو اشتراک کنید.

  طرح سامانه 8686 ایرانسل:

  اگر از شماره 8686 ایرانسل پیامکی دریافت می کنید، عبارت laghv pishvaz یا laghv را به شماره 8686 ارسال کنید.
  روش قطع پیامک های تبلیغاتی ایرانسل و همراه اول

 • محمد

  08 خرداد 1396، 09:48

  با سلام
  آیا راهی وجود دارد که ما خودمان بخواهیم فقط از یک شماره تبلیغاتی پیام دریافت کنیم ؟

  • الینا اله‌بیگی

   30 مهر 1396، 10:22

   از شماره تبلیغاتی نمیشه اگر شماره خدماتی باشه و شما تو خبرنامه‌شون ثبت نام کرده باشید می تونید پیام هاشون را دریافت کنید

 • محمدصیادی

  03 خرداد 1396، 23:20

  سلام من هرکاری میکنم شبکه خبر قطع و۹۰۹۰ قطع نمیشود وشارژم هی میبره لطفاًراهنماییم کنید

  • الینا اله‌بیگی

   30 مهر 1396، 10:22

   از *800# استفاده کنید اگر نشد با اپراتورتون تماس بگیرید

 • Shahriar

  02 خرداد 1396، 15:24

  خب روش غیر فعال کردن پیامک ارزش افزوده چجوری است؟

  • الینا اله‌بیگی

   30 مهر 1396، 10:30

   از *800# استفاده کنید. اگر نشد با اپراتورتون تماس بگیرید

 • محمد چگينى

  26 اردیبهشت 1396، 09:40

  عزيزان من از تمامى زحمات شما در امر خدمت رسانى ممنون ممنون ممنون
  چكار كنم پيامك هاى تبليغاتى براى اين بنده حقير قطع شود
  پيامك هاى بانكى ::: هزينه هر پيام را نقدا از حساب كسر ميكنند
  فقط پيامك هاى تبليغاتى مثل زمين فروشى. // مخصوص اقايان // خانمها // ايمپلنت و ………….
  روش ستاره 8999 مربع كارساز نيست
  روزانه چندين مورد با اين روش تقاضامند شده حاصلى بدست نيامد
  نتيجه اين است براى همراه اول در امد براى كاربر مزاحمت هاى 24 ساعته

  • الینا اله‌بیگی

   30 مهر 1396، 10:24

   از *800# استفاده کنید اگه نشد با اپراتورتون تماس بگیرید

 • سعید

  12 اردیبهشت 1396، 06:49

  من دو سه ماه *800# رو زدم پیامکهای تبلیغاتی حذف شد
  الان میخوام دوباره فعال کنم چی رو بزنم ؟؟؟
  کل اینترنتو زیر و رو کردم فقط غیر فعال پیدا کردم

  • الینا اله‌بیگی

   30 مهر 1396، 10:24

   با اپراتورتون تماس بگیرید

 • دنی

  26 فروردین 1396، 13:15

  این 7575 رو چطور غیر فعال کنم؟

  • الینا اله‌بیگی

   30 مهر 1396، 10:26

   از *800# استفاده کنید. اگر نشد با اپراتورتون تماس بگیرید

 • دنی

  26 فروردین 1396، 13:08

  این 7575 چطوری غیر فعال میشه؟
  کمک کنید خدا خیرتون بده

  • الینا اله‌بیگی

   30 مهر 1396، 10:26

   از *800# استفاده کنید. اگر نشد با اپراتورتون تماس بگیرید

 • امیر محمدی

  22 فروردین 1396، 13:37

  چطور میسه پیامک تبلیغاتی رو فعال کرد؟؟

  • الینا اله‌بیگی

   30 مهر 1396، 10:26

   با اپراتورتون تماس بگیرید

 • علی

  21 فروردین 1396، 07:34

  خیلی عالی بود از راهنمایی مفیدتون بسیار متشکرم. کاش به نحوه شکایت از مخابرات هم اشاره می کردید و شماره تماس یا هر راه ارتباطی دیگر با آنها را می گفتید

 • یه نفهم که ایرانسل خریده

  17 فروردین 1396، 15:43

  واقعا که سایت یرکاری خوبیه

 • محمد

  29 اسفند 1395، 10:49

  عالی بود فقط پیام ها اگه دیگه نیاد خوبه

 • فرشید

  25 اسفند 1395، 21:04

  اینجا اومدیم غیر فعال کردن پیامک تبلیغاتی رو بدونیم نه اینکه فلسفه و ارزش افزوده رو توضیح بدید

  • محسن کریمی

   20 مرداد 1396، 06:21

   چه طوری باید پیامک تبلیغاتی ایرانسل غیرفعال کرد

   • الینا اله‌بیگی

    30 مهر 1396، 10:11

    با *800#

  • س

   29 شهریور 1396، 14:30

   احسند بشما

 • کاوه توکلی

  22 اسفند 1395، 03:25

  مژده مژده شارژ رایگان ایرانسل به مناسبت ۱۵دهمین سالگرد خط های ایرانسل
  به همه شارژ میده از۵هزار ریال تا ۱۰۰هزار ریال
  بستگی به شانست داره
  برای گرفتنش
  این کد هارو??
  اول ۲۰۴۳۷۱۷۲۸۹
  دوم1010
  سوم 900
  جدا جدا به شماره ی738150
  بفرستین بعد منتظر بمونین تا شارژ براتون بیاد که مبلغ شارژ بستگی به شانستون داره
  راستی اینا همش رایگانه و میتونین با سیمکارت بدون شارژ هم بزنید
  اگه ایرانسل ندارین برای
  دوستان ایرانسلیتون بفرسین???

 • پویا

  18 اسفند 1395، 13:48

  برای غیر فعال سازی پیامک های تبلیغاتی خود با اپراتور خط خود تماس بگیرید
  ایرانسل700
  همراه اول 9990

 • سارا عسگری

  14 اسفند 1395، 04:02

  سلام
  فرمودید ارسال عدد 2 به 5005 رایگان میباشد ولی اینطور نبود و پیام شامل هزینه بود.

  • علیرضا عباسوند

   04 فروردین 1396، 16:01

   برای من هم هزینه داشت.?

 • رحمت اضغری

  12 اسفند 1395، 15:11

  ۱۲۴۰

 • محمدی

  07 اسفند 1395، 10:23

  سلام برای من پیام پیشخوان مباد چطوره غیر فعال کنم
  هر پیامی که میدم برام پیام میاد در پیشخوان ذخیره شد وصل شارژ من با ابن پیام تمام ميشه

 • پریسا

  28 بهمن 1395، 08:46

  با سلام، روزانه 300 تومان از شارژ من کم میشه از طریق *800# هم اقدام کردم ولی میگه عضو هیچ سامانه پیامکی نیستید، چه راه حلی پیشنهاد می کنید.

  • saeed fz

   22 فروردین 1396، 20:49

   زنگ بزن اپراتور قطع کنه

 • سیفی

  27 بهمن 1395، 06:48

  این رنگ رخسار پدرم در اورده بود هر موقع تلفنم را شارژ میکردم فوری پیاماش میامدن 98305059بود

 • مبین

  26 بهمن 1395، 07:15

  سلام کدهای بالا رو که میگیرم برای سیم کارت همراه اول پیام های تبلیغاتی غیر فعال نمیشه

 • م . ر

  20 بهمن 1395، 09:23

  آقا خدا خیرت بده .. ایرانسل کلافمون کرده بودددد…ایشالا شارژ 10000000000 تومانی برنده بشی..

 • زانا فرامرزی

  16 بهمن 1395، 20:51

  مال من هیچ فرقی نکرده

 • 123

  11 بهمن 1395، 07:07

  اگر کسی به جهان آخرت ایمان دارد این دزدی ها را از مردم نمی کند

 • ایمان

  09 بهمن 1395، 12:41

  وای من فقط 150000تومان هزینه پیامکهای تبلیغاتی واسم اومده.افسردگی گرفتم.مرسی از راهنمایی

 • Shahab

  30 دی 1395، 16:41

  چه قدر اپراتورهای همراه اول و ایرانسل بیشعورن بخدا
  بدون اجازه پیامک تبلیغاتی میدن و از شارژمونم کم میکنند.

 • آزاده عادلی

  29 دی 1395، 06:56

  من کلمه خاموش و off را به شماره ای که پیام تبلیغاjی میاد فرستادم اما هیچی نشد باز پیاما ارسال میشه اخه چکار کنم من

 • Mkn

  28 دی 1395، 14:20

  درست شد… ممنون?

 • رضا طائری

  11 دی 1395، 09:59

  سلام.من ارزش افزوده رو غیر فعال کردم ولی پیامکهاب بانک در خصوص دریافت و پرداخت از حساب برام نمیاد دیگه .باید چکار کرد؟؟؟

 • دنیا

  08 دی 1395، 07:57

  پیام اعلام دسترسی میاید؟ اگه *800# بگیریم؟

 • مسعود قاضی

  22 آذر 1395، 17:14

  سلام خدا خیرت بده ، درحال بشکن زدنم.ممنون.مسعود قاضی

 • انـــور

  16 آذر 1395، 05:43

  آقا خدایی دمتون گرم احسنت برا شما

 • حامد

  12 آذر 1395، 11:56

  دادش نجاتمون دادی،دمت گرم

 • سهیل اشرفی

  09 آذر 1395، 07:30

  سلام
  من میخواستم پیام تبلیغاتی بعضی شرکتها رو داشته باشم اما برای ایرانسل نیاد پیامکهاش
  اینو چی کار کنم؟

 • سارا

  07 آذر 1395، 07:19

  سلام براحذف پیامهایی با کد 200126 چه گلی باید به سربگیریم

 • نیما

  06 آذر 1395، 20:15

  مرسی از شما .. اینا دیگه کی هستن اسم دینشون گذاشتن اسلام دارن به هر روشی شده از مردم دزدی میکنن

 • صداقت

  01 آذر 1395، 19:15

  اون پیامک هایی که شما ازشون شاکی هستید، برای سرویس ارزش افزوده هستند.

 • مهدي - ب

  24 آبان 1395، 10:05

  سلام
  همرا اول با شماره 200127 روزي چندتا پيام ميده وهر پيام 100 تومن كم ميكنه. كسي ميدونه چطور كنسلش كنم؟
  با 8999 كنسل نميشه و مدام مياد برام
  چندبار گزينه 1 فرستادم 8999 پيامك مياد تا 24 ساعت اينده لغو ميشه اما بعد حدود يك هقفته هنوز مشكل هست

 • سما

  23 آبان 1395، 14:28

  سلام توروخدابگین چطوری پیامهای تبلیغاتی همراه اول را غیرفعال کنم ؟با روشهای بالا فقط ۲۴ساعت کنسل میشه…ممنون

 • فائزه

  20 آبان 1395، 10:46

  خیلی از نظرات رو خوندم اکثریت گفتن که دوباره براشون پیام اومده من خودم برنامه whose callرو گوشیم نصب کردم همه رو با اون بلاک کردم ولی یه پیامو ۵ بار میدن که پنجمیش برام میاد صد رحمت به زالو ولی خداییش خیلی کم شده تو هیچ مسابقه و قرعه کشی شرکت نکنید همشون فقط پول میچاپن

 • آرش

  19 آبان 1395، 14:04

  یک پیامک برام اومد که با ارسال off پیامکهای تبلیغاتی قطع میشه،اینکارو کردم ولی پیامکهای بانکی هم قطع شد.باید چکار کنم تا پیامکهای بانکی برگرده؟

 • مجید وحیدیان

  15 آبان 1395، 08:23

  خدا ازشون بپرسه هی شارژ میکردیم هی اینا پیامک میدادن هرچی شارژ خوردین ازم حرومتون باش ایشاللله????

 • احمد

  12 آبان 1395، 12:04

  عاااااااالی بود دمت گرم

 • سارا

  11 آبان 1395، 05:13

  سلام بهترین روش برای حذف پیامکها اینه که بااپراتور تماس بگیرید واین جمله رو حتما بگید (اگر باز هم برای من پیامک تبلیغاتی بیاد به سازمان تنظیم مقررات شکایت میکنم) چون به اپراتورها به شدت اخطار داده شده وتماسها ضبط میشه موظف به حذف پیامکها میشن

 • امید بابامیری زاد

  08 آبان 1395، 14:55

  دمت گرم داداش

 • yalda.ar

  07 آبان 1395، 07:02

  اقا دمتون گرم
  من قبلا با*555#همشو لغو کردم اصلانم پیام نیومده ولی شارژم همینجوری میره
  نمیدونم چرا؟؟؟؟؟

 • سینا فتحی

  04 آبان 1395، 07:41

  واقعا ممنون منو از دست این پیامک ها نجات دادی

 • س ص

  03 آبان 1395، 07:55

  سلام من 2 ب 5005میفرستم ولی میگه جز لیست سیاه هستید ولی پیامک ایرنس میاد از خود اینسل هم هس

 • بیتا

  02 آبان 1395، 10:42

  سلام من این کد رو زدم *800# و سرویسایی ک فعال بود رو غیر فعال کرد م ولی بلافاصله انتنم رفت چی کار کنم لطفا راهنماییم کنید

 • سلجوقی

  30 مهر 1395، 16:14

  *۸۰۰# غیر فعال میباشد و سر کاری است

 • م

  27 مهر 1395، 06:59

  دزدی آشکار
  از بی اطلاعی مردم استفاده میکنن

 • آراداعتصامی

  16 مهر 1395، 13:54

  سلام این کد رو هم زدم باز هم برام پیام میاد چیکارکنم

 • حامد

  14 مهر 1395، 16:04

  تشکر مفید بود

 • مهمان

  11 مهر 1395، 07:31

  این عدم دریافت پیامک تبلیغاتی فقط برای 24 ساعت غیر فعال شد..چیکار کنم که زمانش بیشتر بشه؟

 • ابول فتحی

  08 مهر 1395، 18:31

  دااااااااااااااااااش دمت گرم هر چی داشتم دیگه برام پیامک نمیاد مرررررررررررررررررسی

 • مریم

  04 مهر 1395، 17:50

  با با خدا کنه که خیر نبینند

 • محمدرضا مغنی

  25 شهریور 1395، 15:25

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان عزیز..مشکل من اینکه نمیتونم ب شماره های پیامکی ایرانسل و غیره پیام بدم مشکل چیه

 • Sara

  25 شهریور 1395، 11:07

  سلام . من درحین کار کردن با گوشیم ی پیام از طرف ایرلنسل میاد و کل صفحه گوشیم رو میگیره و اجازه هیچ کار دیگه رو نمیده و هرچی گزینه لبو یا فعال سازیش رو میزنم هیچ کار نمیکنه خیلی داره اذیتم میکنه لطفا راهنمایی کنید ؟

 • رضا کرمی

  15 شهریور 1395، 09:11

  واقعا هر دو روز 5000 تومان از شارژ کم میشه واقعا نمی دونم چکارباید بکنم واقعا که از دست ایرانسل خسته شدم

  • پشتیبانی

   18 شهریور 1395، 08:47

   با سلام
   با وارد کردن کد *800# می توانید نسبت به غیر فعالسازی پیامک های تبلیغاتی خود اقدام نمایید.

  • سعید

   21 شهریور 1395، 05:34

   با اینکه غیر فعال کردم پیامک تبلیغاتی رو اما باز هم پیام تبلیغات میاد و باز هم از حسابم کم میشه

 • نیما

  11 شهریور 1395، 06:35

  سلام. کسی اطلاعی از نحوه قطع کردن پیامک با پیش شماره هایی غیر از اینها رو داره؟ مثل 9595و 8595و 84863و… مثل قارچ هم روز به روز بیشتر میشن! ممنون میشم

  • پشتیبانی

   18 شهریور 1395، 08:49

   متاسفانه این پیامک ها از طرف خود ایرانسل ارسال می شن. با کد *800# سعی کنید لغوشون کنید ببینید قطع میشن یا خیر

 • سيف الله رحيمي

  10 شهریور 1395، 22:47

  سلام پيام هاي تبليغاتي ايرانسل متاسفانه علاوه برايجاد مزاحمت بدون اجازه ازشارژمخاطب کسر ميکند که اين عمل شنيع مصداق دزدي به حساب مي ايد

 • erfan-sardar

  27 مرداد 1395، 07:27

  اقا خیلی مدیونم ممنون

 • ش س

  06 مرداد 1395، 16:20

  *800# درست بود ممنونم از وب سایت مفیدتون موفق و سربلند باشید

 • instagram.com/Pourarbab

  03 مرداد 1395، 19:04

  سلام من هرچی میفرستم میگه تا 24 ساعته دیگه دوباره فعال میشه یعنی تا روز بعد فقط پیام ها قطع میشن من نمی دونم چکار کنم که برای همیشه از شرشون راحت بشم لطفا یه راهنمایی بکنید با تشکر Instagram.com/Pourarbab

  • پشتیبانی

   17 مرداد 1395، 09:19

   برای فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی کد#۸۰۰* را شماره گیری نمایید.
   ممنون

   • بنده خدا

    05 اسفند 1395، 04:39

    سلام نمیشه

 • نیما

  03 مرداد 1395، 03:35

  سلام من غیر فعال کرده بودم ولی به مشکل خوردم اس ام اس کد تلگرام برام نمیومد مجبور شدم دوباره فعال کنم

  • پشتیبانی

   17 مرداد 1395، 09:18

   فعلاً راه دیگری در دسترس نیست دوست عزیز

 • MaryamRZ

  27 تیر 1395، 11:52

  سلام خسته نباشید بابت سایت خوبتون ممنونم و موفق باشید
  برای غیر فعال سازی تبلیغات ایرانسل عدد ۲رو به ۵۰۰۵ فرستادم از اوراتور ایرانسل این پیام برام اومد
  You are already a member of black list
  ممنون میشم بگید مشکل از کجاست چرا گفته من تو بلک لیستم

  • پشتیبانی

   27 تیر 1395، 11:56

   برای فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی کد#۸۰۰* را شماره گیری نمایید.
   ممنون

 • ملیحه

  23 تیر 1395، 19:00

  نمیشه ک همراه اول
  من چند سری هست ارسال کردم و پیامی با این محتوا به من میده ک تا ۲۴ ساعت اینده غیر فعال میشه ولی انگار نه انگار
  چه وضعشه اااااه

  • پشتیبانی

   26 تیر 1395، 10:48

   سلام
   برای فعال سازی و غیر فعالسازی پیامک های تبلیغاتی از کد #800* استفاده نمایید.

  • محمد علی علی نژاد

   25 شهریور 1395، 04:53

   سلام برای من یک متن میاد که عدد 5رو وارد کنید تا پرداخت هزینه و دریافت اس ام اس شوید.من این کار رو انجام میدم ولی برام اس ام اس نمیاد

 • علی ستوده خو

  19 تیر 1395، 16:35

  بخدا دیگه جونم دراومده.ظهر یه دقیقه میخوای بخوابی همش پیام تبلیغ میاد.دیگه اعصاب واسمون نزاشتن

 • علی

  05 تیر 1395، 05:04

  داداش
  ما چجوری وصلش کنیم می خوام پیامکایی که برای ثبت نام مدارس میاد را بخونم ببینم کی برم

  • پشتیبانی

   26 تیر 1395، 10:54

   سلام
   برای فعال سازی و غیر فعالسازی پیامک های تبلیغاتی از کد #800* استفاده نمایید.

  • مهمان

   18 مرداد 1395، 13:38

   عدد 2 را 8999 پیامک کنید

 • بنده خدا

  04 تیر 1395، 08:56

  اگه نخوایم اس ام اس تبلیغاتی برامون نیاد کیو باید ببینیم

  • پشتیبانی

   26 تیر 1395، 10:51

   سلام
   برای فعال سازی و غیر فعالسازی پیامک های تبلیغاتی از کد #800* استفاده نمایید.

  • خداداد دادای دای

   26 تیر 1395، 12:55

   کریم
   همونی هس که مسلمون نیساااااااااا

 • حاجی توحید

  02 تیر 1395، 20:03

  خیلی نامردین این هزینه های اضافی رو برا مردم بار می کنین این پولو نمی شه خورد

  • پشتیبانی

   26 تیر 1395، 10:52

   سلام
   برای فعال سازی و غیر فعالسازی پیامک های تبلیغاتی از کد #800* استفاده نمایید.

 • mosh

  02 تیر 1395، 08:01

  ترته نامه ایرانسل.

  • پشتیبانی

   26 تیر 1395، 10:54

   سلام
   برای فعال سازی و غیر فعالسازی پیامک های تبلیغاتی از کد #800* استفاده نمایید.

 • ادم بیکار

  02 تیر 1395، 07:47

  دوستان عزیز ببخشید این ارسال پیامها دزدی نیست این یک نوع خمس و ذکات است که شما می پردازید

 • بارش ناصپور

  31 خرداد 1395، 14:33

  راه های اسون تری برای قطع پیام های تبلیغاتی اراعه کنین ممنون

  • پشتیبانی

   26 تیر 1395، 10:55

   سلام
   برای فعال سازی و غیر فعالسازی پیامک های تبلیغاتی از کد #800* استفاده نمایید.

 • یگانه خاااانوم

  30 خرداد 1395، 12:34

  شورشو در آوردن روزی 500تا پیام میاد برام اه چه خبره اخه تاحالا ده بار لغو کردم ولی بازم بعد دوهفته میاد

  • پشتیبانی

   26 تیر 1395، 10:59

   سلام
   برای فعال سازی و غیر فعالسازی پیامک های تبلیغاتی از کد #800* استفاده نمایید.

 • dlmi

  30 خرداد 1395، 03:51

  به خدا من حلالشون نمی کنم صبح شارژ می زنم شب می خوام زنگ بزنم میگه شارژ تموم شده واقعا این حرومه

 • ننه قمر

  29 خرداد 1395، 14:55

  واقعا مسخرست پیامک میاد بدون اینکه خودت خبر داشته باشی هر پیامک بالای صد تمن اون موقع باید بدوی دنبال قطع اون پیامک خداییش دزدی ابرومندانه و سر گردنه یعنی این خدا لعنتشون کنه بانیشو

 • moonlight

  29 خرداد 1395، 11:40

  یک رو که به ۸۹۹۹ فرستادم نوشت تا بیست و چهار ساعت غیرفعال شده 🙁 خیلی ادمای دزدو مریضی هستن به خدا

  • پشتیبانی

   26 تیر 1395، 11:01

   سلام
   برای فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی از کد#800* استفاده نمایید.
   ممنون

 • قاسمی

  28 خرداد 1395، 07:40

  سلام
  برای حذف پیامهای تبلیغاتی اگر گوشی اندروید دارید از نرم افزار سامانه هوشمند استفاده کنید ونتیجه را اینجا اعلام کنید.

 • امیر

  27 خرداد 1395، 06:49

  خدا پدر مادرتو بیامرزه راحتم کردی

 • فاطمه

  26 خرداد 1395، 14:50

  بابا شورشو دیگ درآوردین .روزی 8تا واسم اس ام اس تبلیغاتی میاد و میابقه و قرعه کشی.عجب غلطی کردم رایتلمو غیر فعال کردم ایرانسل گرفتم

 • نسرین راویان

  25 خرداد 1395، 18:42

  سلام ترو خدا جهت لغو پیامهای این شماره ها هم راهنماییمون کنید 30777و20701317و307550و20702هر چیزی که میزنیم با جسارت تمام به ریشمون میخندن ومیگن اشتباهه ودوباره پیام میدن سر ماه که میشه باید حقوقمونو تقدیم جیب این آقایون کنیم

  • پشتیبانی

   26 تیر 1395، 11:08

   سلام
   برای فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی از کد#800* استفاده نمایید.
   ممنون

 • علی

  25 خرداد 1395، 10:20

  سلام . چطوری 201030 همراه اول رو غیر فعال کنم . ممنون

  • پشتیبانی

   26 تیر 1395، 11:08

   سلام
   برای فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی از کد#800* استفاده نمایید.
   ممنون

 • اسما

  25 خرداد 1395، 08:36

  منم با حرف اعظم موافقم

 • مجتبی

  23 خرداد 1395، 06:04

  ممنون

 • کوروش

  20 خرداد 1395، 09:05

  اقا این چه وظعیه من دیروز پنج هزار تومان شارژ زدم امروز گفته اعتبار شما به پایان رسیده

  • پشتیبانی

   26 تیر 1395، 11:09

   سلام
   برای فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی از کد#800* استفاده نمایید.
   ممنون

 • س.س

  16 خرداد 1395، 11:00

  سلام . همه مسابقات و جوایز همراه اول که سرکاری یه! پیامهای آموزشیش هم که بهترینش رایگان تو اینترنت هست. پس مطمئنا بیش از 80 درصد مردم نمی خوان از این مسیجا براشون بیاد. وقت و بی وقت مزاحمن. یه بار سرجلسه دفاع تو دانشگاه مسیج داد با اینکه گوشیم روی بیصدا بود نویزش توی بلندگو پخش شد. گفتم هرکدوم از دوستام باشه بعدا لهش می کنم. دیدم همراه اوله!!!!
  ولی دوستان نفرین نکنید. واقعا کامنتا همش نفرین بود. !!! محترمانه بگیم نمی خوایم

  • پشتیبانی

   26 تیر 1395، 11:14

   سلام
   برای فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی از کد#800* استفاده نمایید.
   ممنون

 • حسین

  12 خرداد 1395، 16:38

  سلام. لطفا برای غیر فعال سازی آهنگ های پیشواز ایرانسل که زورکی و بیخود تمدید خودکار میشن پودر شارژ رو در میارند چه کار کنم؟

  • پشتیبانی

   26 تیر 1395، 11:14

   سلام
   برای فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی از کد#800* استفاده نمایید.
   ممنون

 • خسته تبلیغات!

  12 خرداد 1395، 06:35

  من این سرویسو نمیخوام، دیگه ازین واضجتر باید بگم؟؟؟؟اصن با اجازه کی به شماره من پیام تبلیغاتی میفرستین؟؟!! حریم خصوصی براتون تعریف شده؟؟؟!!!

  • پشتیبانی

   26 تیر 1395، 11:14

   سلام
   برای فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی از کد#800* استفاده نمایید.
   ممنون

 • فرزاد صداقت

  10 خرداد 1395، 05:31

  بابا ای پول خوردن داره تا شارژ وارد میكنی پشت سر هم پیام میاد این كار رو هم كردم بازم نشد یه كم منطقی فكر كن همراه اول

  • پشتیبانی

   26 تیر 1395، 11:10

   سلام
   برای فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی از کد#800* استفاده نمایید.
   ممنون

 • رضا نیکویی

  06 خرداد 1395، 18:29

  خیلییییی ممنون

 • &&

  06 خرداد 1395، 12:55

  ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • داریوش

  04 خرداد 1395، 07:23

  دزدی میکنید ، امیدوارم از حلقومتون در بیاد

 • محمد دهقان

  30 اردیبهشت 1395، 11:06

  ممنون عشقم

 • ؟؟؟؟

  29 اردیبهشت 1395، 10:38

  مرسی ممنون 5هزار تومان شارژ رو تو 3 روز میخوردن بلاخره خلاص شدم

 • سعیدs..m

  29 اردیبهشت 1395، 03:03

  رسما ایرانسل کمرموشکسته بخدا?

 • مصیبی

  28 اردیبهشت 1395، 06:30

  خیلی بده که بدون رضایت مشتری و نا خواسته اونو عضو یا درگیر این کانونها میکنن و بدون رضایش ازش مبلغ کسر میکنن، این یک دزدی آشکاره

 • رضا دهقان زاد

  27 اردیبهشت 1395، 14:10

  با عرض سلام و خسته نباشید
  بنظر خود من اذیت کردن کاره خوبی نیس کی از شما درخواست کرده که برای مردم پیام بفرستین اونم تبلیغاتی … و همش پیام های بی فایده فقط هدفشون کسب درامد برا خودشونه

  • پشتیبانی

   26 تیر 1395، 11:21

   سلام
   برای فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی از کد#۸۰۰* استفاده نمایید.
   ممنون

 • دوستدار ۸۵۸۵

  24 اردیبهشت 1395، 10:17

  نمبشه ۸۵۸۵ بتونه بهمون پیام بده ولی بقیه نتونن؟ ????

  • پشتیبانی

   26 تیر 1395، 11:17

   سلام
   متاسفانه ما در حال حاضر کد غیر فعالسازی این سرویس را در اخیار نداریم

 • محمد

  15 اردیبهشت 1395، 12:29

  بابا میخوای از موجودی حسابموت کم کنی خوب بکنی پیامک الکی دیگه نفرستین

 • arash

  01 اردیبهشت 1395، 10:50

  دمتگرم
  خداخیرت بده

 • محسن

  28 فروردین 1395، 15:23

  /چند روزیه اصلا برام پیامک نمیاد حتی پیامک بانک علت چیه

  • پشتیبانی

   26 تیر 1395، 11:27

   سلام
   آیا سرویس های پیامک تبلیغاتی خود را لغو کرده اید؟

 • فرهاد راستگو

  26 فروردین 1395، 14:15

  پس فکر مردین دزدی به چی میگن؟دزدی یعنی همین
  سرویسشون تو سرشون بخوره.

 • مهدی شکری

  26 فروردین 1395، 10:29

  خسته نباشین لطفا غیر فعال کردن Pishkhan رو بهم بگین.

  • مجید داوری

   27 اردیبهشت 1395، 11:09

   لطفا بگین..غیر فعالسازی پیشخوان رو

   • پشتیبانی

    26 تیر 1395، 11:16

    سلام
    برای فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی از کد#800* استفاده نمایید.
    ممنون

 • سجاد عسگرپور

  24 فروردین 1395، 11:39

  من ي بار تل زدم ٧٠٠گفت هر كاري كني قطع نخواهد شد،?واقعا تحت تاسير قرار گرفتم

 • امیررضا

  23 فروردین 1395، 13:28

  ینی چی من دیر شارژ کردم گفتم حالا حالا هست الان 777ریال داشت ?

  • پشتیبانی

   26 تیر 1395، 11:26

   سلام
   برای فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی از کد#۸۰۰* استفاده نمایید.
   ممنون

 • آرش مردوخی

  23 فروردین 1395، 09:57

  بابا بیشرفها دست از سرمون بر نمیدارن تا حالا ۱۰۰۰بار غیرفعالش کردم، بازم پیام میاد….

  • پشتیبانی

   26 تیر 1395، 11:28

   سلام
   برای فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی از کد#۸۰۰* استفاده نمایید.
   ممنون

 • محمدطاهر رئیسی

  23 فروردین 1395، 06:39

  سلام تو رو خدا یه کاری کنین من به همین شکل لغو میکنم با9990اپراتورش هم درخواست لغو کردم هم ایرانسل و هم همراه اول لغو نمیشن شارژ دزدی میکننن حرومشون باد دیگه کار به جایی رسید که میخوام خطمو خورد کنم بندازم دور یعنی چه اخه اینم انصافه بنظرتون

  • پشتیبانی

   26 تیر 1395، 11:26

   سلام
   برای فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی از کد#۸۰۰* استفاده نمایید.
   ممنون

 • شهاب ناصریه

  22 فروردین 1395، 10:36

  بخدا روزی 1000 تومان از شارژم کم ميشه اگه ميشه يه کاری برام بکنید

  • پشتیبانی

   26 تیر 1395، 11:29

   سلام
   برای فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی از کد#۸۰۰* استفاده نمایید.
   ممنون

 • شهاب ناصریه

  22 فروردین 1395، 10:31

  بخدا روزی 1000 تومان از شارژم کم ميشه اگه ميشه يه کاری برام بکنی

  • پشتیبانی

   26 تیر 1395، 11:29

   سلام
   برای فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی از کد#۸۰۰* استفاده نمایید.
   ممنون

 • ارزش افزوده

  18 فروردین 1395، 16:28

  به خدا پول حرومه از دزدی بدتره بابا ما نمی خواهیم به کی بگیم
  اخه کی از شما سرویس خواسته مثل سرطان شدین رو سرمون
  الهی خناق بگیرین با این پولی که می خورین

  • سرهنگ رضایی

   29 فروردین 1395، 11:05

   خدایی هم هست

  • غضنفري

   05 خرداد 1395، 05:22

   من هم با نظر اين شخص كاملا موافقم

 • major

  16 فروردین 1395، 11:49

  کلافه کننده , خسته کننده و دزدی است برای هر SMS دست کم 1000 ریال تا 2500 ریال از کنتورم کاسته می شود بنابراین هرگز ایرانسل خود را شارژ نمی کنم تا اینکه SMS های تبلیغاتی حذف گردد

  • پشتیبانی

   26 تیر 1395، 11:35

   سلام
   برای فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی از کد#۸۰۰* استفاده نمایید.
   ممنون

 • رضا

  16 فروردین 1395، 09:59

  محظ رضای خدا یه کار محکمتر بگین انجام بدیم اپراتورم میگه اس بدید یه این شمارها که شما نوشتید ولی ترتیب اثر نمیدن من تا الان حداقل ۵بار تلاش کردم ولی فایده ندارم

  • پشتیبانی

   26 تیر 1395، 11:38

   سلام
   برای فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی از کد#۸۰۰* استفاده نمایید.
   ممنون

 • شلثقل

  16 فروردین 1395، 05:50

  خداوندا خانواده هاشونو نابود کن تا این مردم بدبخت رو آزار ندن.والسلام

 • علي فلاحي زاد

  09 فروردین 1395، 11:32

  خواهش ميكنم بعلت مشكلات پيامهاي تبليغاتي را حذف كنيد

  • پشتیبانی

   26 تیر 1395، 11:34

   سلام
   برای فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی از کد#۸۰۰* استفاده نمایید.
   ممنون

 • اشكان

  02 فروردین 1395، 15:09

  واقعاً ايرانسل غير از سود گيري و اجحاف در حق مصرف كننده و تدليس در عمل هيچ هدفي ندارد و متأسفانه هيچ مرجع قانوني هم به اين مسائل رسيدگي نميكند …

 • بابک س

  28 اسفند 1394، 19:29

  اولش که ایرانسل اومد خوب بود الان دیگه داره میچاپه مردم . نظارت نباشه همینه.

 • راد رادپور

  17 اسفند 1394، 12:51

  امبدوارم بزودی یه اپراتور جدید بیاد که مارو از سلطه ایرانسل و همراه اول نجات بده تا به حریم شخصی مرد م احترام بزارن بدون اجازه اسایش ملت رو به هم نزنن و با پبامهای بیهوده که فعال میشه و بدون نجازه از شارز گوشی هزینه برداشت میکنن دست از این دزدی اشکار بردارن شرم اوره .انشالله اون روز بیاد

 • Shirin

  17 اسفند 1394، 11:56

  Mrcccccccccccccc

 • س

  15 اسفند 1394، 17:54

  بنظرم گدایی کنن بهتر از اینه

 • ناشناس

  15 اسفند 1394، 14:53

  برای خط ایرانسل عبارت stop رو به شماره 8282 بفرستید و علاوه بر این هیچ پیام تبلیغاتی رو نخونید ،
  من اینرو آزمایش کردم ، قبلا روزی سه چهار پیام تبلیغاتی یا بیشتر میومد ، الان هفته ای یکی هم نمیاد.
  سرویس پیشواز یا خدمات ارزش افزوده ، یا پیامکهای مسابقاتی که قبلا عضو شدین باید جداگانه غیر فعال بشن.

 • علي

  15 اسفند 1394، 06:59

  خسته شدم از دست پيامهاي تبليغاتي ايرانسل لعنتي…

 • احمدپارسا

  11 اسفند 1394، 18:32

  205079 منو اخته کرد چطور کنسل کنم

  • پشتیبانی

   26 تیر 1395، 11:44

   سلام
   برای فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی از کد#۸۰۰* استفاده نمایید.
   ممنون

 • امید

  09 اسفند 1394، 14:49

  روش %100تضمینی غیر فعال سازی پیامک تبلیغاتی ایرانسل:
  برای اینکارکلمه stop رو به8282 بفرستید،چند لحظه صبر کنید که پیامی حاوی لیست سرویس هایی که عضو هستید رو برای شما میفرسته که چگونه سرویس رو لغو کنید،حتما امتحان کنید جواب می گیرید.موفق وپیروز باشید

 • خسته از ایرانسل

  04 اسفند 1394، 08:13

  وای الهی بی ایرانسل بشیم.خاک برسرشون

 • محمد

  03 اسفند 1394، 07:22

  ممنووووووووووووون .راحت شدم

 • بیگپور

  01 اسفند 1394، 20:07

  عالیه

 • معصومه عباسلو

  29 بهمن 1394، 04:07

  نمیخوام پیام تبلیغاتی برام بیاد

  • پشتیبانی

   26 تیر 1395، 11:59

   سلام
   برای فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی از کد#۸۰۰* استفاده نمایید.
   ممنون

 • میثم

  28 بهمن 1394، 19:25

  من راجع به همراه اول نمیدونم ولی اگه نمیخواهید از ایرانسل تبلیغی داشته باشید باید این نکات رو رعایت کنید اول به هیچ پیامکی از طرف ایرانسل و مسابقات تلویزیونی و ….. جواب ندید و شرکت نکنید حتی مسابقه 90 و … هیچ سرویسی رو فعال نکنید جز GPRS و MMS و اگه فعال کردید هر چیزی رو یا تو مسابقه ای شرکت کردید فورا لغو کنید به هیچ قیمتی آهنگ پیشواز و امثالش رو نخرید حتی یک بار بعد با زدن همین عدد 2 به 5005 باز هم محدود تر کنید این چرخه مسخره رو تو هیچ سایتی هم شماره مبایلتون رو ندید جون اونها واسه تبلیغ استفاده می کنن از شمارتون در کل جز بانک و ثبت احوال سرتون هم بریدن شماره موبایل ندید پیامک نزنید مسابقه شرکت نکنید سرویها رو هم استفاده نکنید تا شارژتون حروم نشه

 • 30lish

  27 بهمن 1394، 12:36

  عع مرسی خیلی ب درد خورد فقط طلفکی ایرانسل حسابی آسفالت شد!

 • شاهین

  23 بهمن 1394، 17:57

  خیلی بی ناخونن نسلشون منقرض بشه

 • Azam ostad

  23 بهمن 1394، 08:21

  شما رو بخدا روش لغو پیامکهای سرویسهای ایرانسلو هم بذارید خلاص بشیم از دست سرویسهای مزخرف ایرانسل.

  • سیاه ابادانی

   10 فروردین 1395، 08:17

   عدد 2رابه5005بفرست یاباشماره700تماس بگیر

  • سمیرا

   20 تیر 1395، 08:24

   زنگ بزنین به #800*
   اگر جواب نگرفتین با خططون زنگ بزنین به 700

 • BADSOS

  16 بهمن 1394، 08:26

  خیلی ممنون از راهمنما یتون

 • Fazel moosavia

  15 بهمن 1394، 11:59

  10،000تومن شارژ ریختم گوشیم…بدون استفاده ازش…با این تبلیغاتی های لعنتی تموم میشه.جرات نداریم شارژ بزاریم رو گوشیمون…بخدا فقط پول مردم رو میدزدن

 • ترحمی

  11 بهمن 1394، 19:29

  جدیدا ایرانسل هم شارژا رو می هوره هم اینترنتش نمی صرفه من واقعا دیگه شارژ نمی کنم

 • خاووش

  10 بهمن 1394، 09:40

  سلام
  خدایی نمی تونیم سیم کارت خودمون را شارژ کنیم ، چند نفر از دوستان نفرین کرده بودن آخه نفرین چه فایده داره به نظر من باید آگاهی داد به مردم تا تکلیف خودشونو بدونن مثلا یه کمپین عدم خرید از ایرانسل راه بندازن و همه شرکت کنن تا حساب کار دستشون بیاد.

 • فهيمه

  09 بهمن 1394، 01:41

  چطوري اهنگپيشوازمو غير فعال كنم خود ايرانسل ٥،٦تا اهنگ پيشواز مزخرف واسم گذاشته بلد نيستم غير فعال كنم

 • خورزوخان

  06 بهمن 1394، 15:11

  ایرانسل که کلا کارش کشیدن شارژ مشتری هایش میباشد . اگر دقت کنین هرازگاهی قیمت پیامک های فارسی 105ریال و برخی اوقات همان پیامک فارسی ها را تقریبا 205 حساب میکنه و هیچ جا نمیشه پیگیری کرد. همچنین اگر یه طرح اینترنتی بخرید بدون اینکه بتونید از اینترنت استفاده کنید کلش را از حساب شما میکشد .
  همراه اول هم که ماشاالله کارش رو کلا گذاشته رو قبض های موبایل و پیامک های تبلیغاتی
  خط همراه اول خودم رو شش ماه خاموش نگه داشتم ولی مبلغ 20 هزارتومان قبض میاد براش جالب نیس واقعا !!!
  حتی هیچ طرح پیامکی یا اینترنتی هم روش فعال نیس
  شاید این جمعه بیاید شاید … !!!

 • درد به جون ایرانسل

  05 بهمن 1394، 20:13

  اپراتوراشونم هیچ غلطی نمی کنن

 • سارا ادیب

  05 بهمن 1394، 14:40

  خیلی خوب و واضح راهنمایی کردید ، ممنونم واقعا ، از شر اس ام اس های تبلیغاتی راحت شدم

  • پشتیبانی

   26 تیر 1395، 12:18

   سلام
   کاربران محترم، شما می توانید جهت فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی کد#۸۰۰* را شماره گیری نمایید.
   با تشکر

 • میثم

  04 بهمن 1394، 14:07

  سلام ممنون که به حرفامون گوش میدید خداییش این پیامهای تبلیغاتی ایرانسل و همراه اول شورشو دراوردن خستم کردن من صبح تا غروب کارم با گوشیه به خاطر همین خیلی اذیت میشم بر پدر مادر مردم ازار لنعت

  • ستاره

   16 اسفند 1394، 08:33

   سلام کلمه STOPرابه8282ارسال کنید

   • پشتیبانی

    26 تیر 1395، 11:43

    سلام
    برای فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی از کد#۸۰۰* استفاده نمایید.
    ممنون

 • lمهدی قطبی

  01 بهمن 1394، 07:56

  بابا من دیوانه شدم این شماره پیامک را چطوری حذف کنم 9861161 لطفا کمک کنید

  • پشتیبانی

   26 تیر 1395، 12:20

   سلام
   کاربران محترم، شما می توانید جهت فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی کد#۸۰۰* را شماره گیری نمایید.
   با تشکر

 • mary

  01 بهمن 1394، 07:30

  الی بود

 • علی

  30 دی 1394، 04:51

  متشکرم

 • علی عسکری

  29 دی 1394، 14:04

  هر روز بالای 50 پیام تبلیغاتی برام ارسال میشه. متاسفانه هر چه عدد 1 را هم ارسال می کنم پاسخ می ده تا 24 ساعت لغو ولی همش چِرته. خدا شاهه خسته شدیم. عجب اشتباهی کردیم گوشی خریدیم. بر پدر کسی که پیام تبلیعاتی را راه اندازی کرد فعلا صلوات.

 • ساره

  23 دی 1394، 10:06

  دیگه خسسسسته شدم شارژ ک میریزم حتی اگه ازش استفاده نکنم دو روزه تموم میشه اونم بخاطر تبلیغات مزخرفشون ک ب خرج خودمونه
  خدا ازشون نگذره

 • بتوچه

  22 دی 1394، 17:29

  خوب بودعمل کرد

 • لطیفی

  19 دی 1394، 12:05

  باسلام منم از همین موضوع شکایت دارم ،شارژی که نه پیام دادم نه تماس گرفتم خود به خود تموم میشه این یعنی چی

 • اسماعیلی

  17 دی 1394، 11:15

  سلام چطور میشه پیامک تبلیغاتی با شماره 201300 رو غیر فعال کرد

  • پشتیبانی

   26 تیر 1395، 12:23

   سلام
   کاربران محترم، شما می توانید جهت فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی کد#۸۰۰* را شماره گیری نمایید.
   با تشکر

 • اویس پورتیموری

  16 دی 1394، 06:11

  ایرانسل ازبس که پیام اومده میخوام گوشیمو بشکنم ازبس که پیام های چرت وپرت میاد.

 • حمید

  15 دی 1394، 06:37

  همراه اول جوری تنظیم کرده که فقط به مدت 24 ساعت این پیامک های لعنتی غیر فعال میشه و بعد از اون دوباره اتوماتیک فعال میشه

 • مهدی حیدری

  12 دی 1394، 18:38

  همراه اول هم مالیات برداشت میکنه هم ارزش افزوده. مگه داریم مگه میشه؟

 • میلاد

  12 دی 1394، 13:59

  سلام خسته نباشید.برای غیر فعال کردن اخبار روز(201401)چه کدی رو باید برنم.

  • پشتیبانی

   26 تیر 1395، 12:25

   سلام
   کاربران محترم، شما می توانید جهت فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی کد#۸۰۰* را شماره گیری نمایید.
   با تشکر

 • امیر ثنائی آذر

  11 دی 1394، 16:35

  با سلام
  من هر چی عدد ۱ رو به ۸۹۹۹ ارسال میکنم پیام میاد که پیامک تبلیغاتی تا ۲۴ ساعت دیگه لغو میشه در صورتی که لغو نمیشه که هیچ پیامک تبلیغاتی بیشترم میشه به ۹۹۹۰ هم که زنگ میزنم گزینه ای در این مورد پیدا نمیکنم . حتی یکبار هم از طریق امور مشترکین اقدام کردم ولی باز فایده ای نداشته .این ماه هم ۳۱ هزار تومن ارزش افزوده اومده . ممنون میشم منو راهنمایی کنید

  • پشتیبانی

   26 تیر 1395، 12:25

   سلام
   کاربران محترم، شما می توانید جهت فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی کد#۸۰۰* را شماره گیری نمایید.
   با تشکر

 • faezeh

  09 دی 1394، 11:38

  سلام.من این شماره رو امتحان کردم،اصلا فایده نداشت،بازم پيامک میاد و تمام شارژم رو مصرف میکنه !!!!!!!

 • حالا دیگه

  08 دی 1394، 13:00

  ایرانسل که پدر منو بابامو دراورده دیگه جراعت نداریم شارژبریزیم تو گوشی همشو میدوزده به خدا میزیزم زنگ نزده تموم میشه واسه بابامم که همش آهنگ پیشواز فعال میکنه ایشاالله این پولی که ازمردم میخورن خرج سرطان بچه هاشونو خانوادشون بشه

  • حمید

   09 دی 1394، 16:08

   الهی آمییییییییییییییییییییین

  • شهنواز

   18 دی 1394، 22:01

   امین

  • سمیه

   22 دی 1394، 04:57

   سلام بخدا واسه منم همین اتفاق میفته نمیتونم شارژ بگیرم هنوز زنگ نزده ظرف یکساعت شارژمو میکشه نمیدونم چیکارباید کنم

   • پشتیبانی

    26 تیر 1395، 12:23

    سلام
    کاربران محترم، شما می توانید جهت فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی کد#۸۰۰* را شماره گیری نمایید.
    با تشکر

  • مهمان

   23 دی 1394، 06:21

   واسه منم هم دقیقا همینطوره … تا شارژ میخرم چند ساعت بعد شارژم تموم میشه شاید گاهی اوقات اصلا به هیچ کسی زنگ نزدم ولی شارژم تموم شده … خیلی بارز می دزدن…

   • پشتیبانی

    26 تیر 1395، 12:23

    سلام
    کاربران محترم، شما می توانید جهت فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی کد#۸۰۰* را شماره گیری نمایید.
    با تشکر

  • ملت

   30 بهمن 1394، 14:42

   برای غیر فعال کردن آهنگ پیشواز
   hz با یه فاصله کد آهنگ
   رو بفرستید به 7575

   منم نمیدونستم وتقریبا یکسال آهنگ پیشواز برام تمدید میشد . یعنی زرنگن ماه اول آهنگ پیشواز رایگان بهت میدن بعد میگن تا دوروز دیگه آهنگ مهلتش تمومه اگه نمیخوای فلان کد رو وارد کن تالغو بشه
   بعد هرچی میزنی لغو نمیشه ودوباره آهنگ خودکار تمدید میشه واز حسابت کسر میشه
   تو اینترنت سرچ کردم کد بالا رو داد زدم دیگه قطع شد
   شماهم همینکار رو بکنید

  • معین جمشیدی

   09 فروردین 1395، 05:39

   دمت گرم واقعا راست میگه.

  • محمد

   21 خرداد 1395، 10:09

   خدا وکیلی دزدی از شارژ کمشونه پیام میاد برای من صحفه گوشیم خاموش نمیشه باید گوشیمو خاموش کنم

  • سمیرا

   20 تیر 1395، 08:26

   کلمه ENS رو بفرستین به 7575 واستون غیر فعال میکنه پیشوازشو

 • SAHHA

  06 دی 1394، 10:20

  با سلام
  برای غیر فعال سازی پیامک های ثبتنامی بهترین راه مراجعه به خود دفاتر مخابراتی همراه اول هستش که چک میکنن و تک به تک حذف می کنن
  مثل آموزش زبان، نکات اخلاقی و غیره
  و برای ایرانسل هم به دفاتر مرکزی برید
  البته توی سایتشون هم یه چیزایی توضیح داده فقط کلی باید بگردی پیداش کنی

 • پویا

  05 دی 1394، 13:35

  ممنون از پست خوبتون. این شماره ۰۹۹۹۰ که نوشتین غلطه.
  درستش ۹۹۹۰ هست که اول شماره صفر نداره.

 • الی

  03 دی 1394، 08:17

  چ فایده.عدد 1 رو ارسال کردم به 8999 میگه برای 24 ساعت دیگه پیام نمیاد.نمیشه کلا اس تبلیغاتی نیاد دیگه؟؟

  • پشتیبانی

   26 تیر 1395، 12:27

   سلام
   کاربران محترم، شما می توانید جهت فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی کد#۸۰۰* را شماره گیری نمایید.
   با تشکر

 • زهره منوچهری وزین

  02 دی 1394، 13:44

  سلام
  پیامک های مختلف که تبلیغاتی هم نیست مربوط به اطلاعات عمومی در هر زمینه ای است خیلی برای من مياد واقعا کلافه شدم طوری،که پیامک های مهمی که دارم ما بين اون همه پیامک گم ميشه
  کمک کنید لطفا

  • پشتیبانی

   26 تیر 1395، 12:29

   سلام
   کاربران محترم، شما می توانید جهت فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی کد#۸۰۰* را شماره گیری نمایید.
   با تشکر

 • فردین

  30 آذر 1394، 14:55

  هر ماه 40 هزار تومان ارزش افزوده واسم میاد برای چی نمیدونم لطفاً راهنمایی کنید

  • هادی کاظمی

   15 دی 1394، 13:38

   به مزکز همراه شهرستان مراجعه کنید وبه صورت حضوری سرویس تبلیغاتی را لغو کنید

   • پشتیبانی

    26 تیر 1395، 12:24

    سلام
    کاربران محترم، شما می توانید جهت فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی کد#۸۰۰* را شماره گیری نمایید.
    با تشکر

  • غزال

   07 بهمن 1394، 19:56

   به دلیل فعال بودن عضویت در بعضی از سامانه های تبلیغاتی شما میتوانید از طریق تماس با 9990 و درخواست برای غیرفعالسازی آنها به اپراتور اقدام نمایید

 • فردین

  30 آذر 1394، 14:51

  لعنت به این همراه اول واسه 3 ماه 115000تومان ارزش افزوده واسم اومده در حالی که من هیچ پیامکی را تایید نزدم

  • هادی کاظمی

   15 دی 1394، 13:34

   برای ما نزدیک 90 هزارتومان امد – ما هم تایید نکرده بودیم

  • رحمتی

   18 دی 1394، 09:22

   سلام دوست عزیز متاسفانه الکی واسه همه مشتریان دائمی فعالش کردند ، باید باهاشون تماس بگیری که برات غیر فعالش کنند

 • زارعی

  28 آذر 1394، 20:14

  سلام خواهشمنداست طریقه حذف سرویس ارزش افزوده را برام ایمیل کنید

  • پشتیبانی

   26 تیر 1395، 12:28

   سلام
   کاربران محترم، شما می توانید جهت فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی کد#۸۰۰* را شماره گیری نمایید.
   با تشکر

 • مهدی ر

  27 آذر 1394، 19:24

  سلام به دوستان برای غیر فعال کردن کد20512چه کدی باید بزنم

  • احسان امینی

   24 دی 1394، 05:23

   offرو به همین شماره 20512 پیامک کن

 • مدير دفتر پيشخوان

  27 آذر 1394، 15:48

  سلام خدمت دوستان عزيز.
  درمورد پيامهايي كه براي مشتركين همراه اول هزينه داره از اين طريق غير فعال نميشه.اين روش فقط براي پيامهاي تبليغاتيه. درحالي كه پيامهاي هزينه اي بهش سرويس ارزش افزوده ميگن.
  براي غير فعال كردنش از همون خط با شماره 9990. تماس بگيريد تلفن گوياي همراه اوله.اول پيام مبده درصورت ادامه با همين شماره عدد 1 را شماره گيري نماييد درصورت ادامه با شماره ديگه عدد2.
  عدد 1 را وارد كنيد تا به قسمت تلفن گويا بره. دراون قسمت راهنمايي ميكنه كه براي هركاري چه عددي رو وارد كنيد. شما عدد 0 را وارد كنيد مستقيم وصلتون ميكنه به كارشناس.
  با كارشناس صحبت كنيد و بهش بگيد براتون پيام مياد و براتون هزينه داره.ازش بخايد كه غير فعالش كنه براتون.براي اطمينان هم شماره هايي كه براتون پيام ميفرستن رو يادداشت كنيد كه اگه ازتون خواست بهش بگيد.
  من مسئول دفتر پيشخوانم. متاسفانه روزي دها نفر براي اين مشكل بهم مراجعه ميكنن. شما هم به اطرافيانتون اين رو بگيد كه الكي پول مفت به مخابرات ندن.

 • محمد

  22 آذر 1394، 10:08

  Off را بفرست به همان شماره

 • behnoush rashidnegad

  21 آذر 1394، 19:06

  سلام اس ام اس هاى تبليغاتى خيلى كم شده

 • دانشجو حقوق

  21 آذر 1394، 16:24

  چرا این طوریه من هر چقدر دو رو می فرستم اصلا پیام های تبلیغاتی حذف نمیشن لطفا رسیدگی کنین خواهشا

  • پشتیبانی

   26 تیر 1395، 12:29

   سلام
   کاربران محترم، شما می توانید جهت فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی کد#۸۰۰* را شماره گیری نمایید.
   با تشکر

 • علی جنگی نورآباد ممسنی

  20 آذر 1394، 19:22

  واسه من که سرگرمیه پیام بد موقع که میاد.چون ناراحتیهایی که خانمم واسه م درست میکنه با فحش دادن به همراه اول و سل خودمو خالی میکنم.خخخخخخ جدی نگیرید!!!

 • رضایی

  18 آذر 1394، 18:05

  سلام
  من سیم کارت ایرانسل دارم از شماره 8282 برای من پیام تبلیغاتی میاد و میخوام لغوش کنم میگه شما عضو این سرویس نیستید جالبه از حسابم فقط شارژ کم میکنه به 700 هم زنگ زدم تو سایت ویترین هم رفتم ولی فایده ای نداشت کسی راه دیگه ای نداره؟یعنی باید سیم کارتو عوض کنم؟

  • پشتیبانی

   26 تیر 1395، 12:34

   سلام
   کاربران محترم، شما می توانید جهت فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی کد#۸۰۰* را شماره گیری نمایید.
   با تشکر

 • milad

  15 آذر 1394، 17:18

  یه سوال داشتم این پیامک ها برای همیشه غیر فعال میشه یا فقط تا روز بعد لطفا جواب بدید

  • پشتیبانی

   26 تیر 1395، 12:33

   سلام
   کاربران محترم، شما می توانید جهت فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی کد#۸۰۰* را شماره گیری نمایید.
   با تشکر

 • kotlas

  13 آذر 1394، 18:52

  فقط راهش اینکه زنگ بزنید به 700 رسما بگید پیامک تبلیغاتی نمی خواین

 • ساحل

  13 آذر 1394، 14:49

  سلام راه قطع 201409همراه اول.

  • پشتیبانی

   26 تیر 1395، 12:36

   کاربر محترم، شما می توانید جهت فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی کد#۸۰۰* را شماره گیری نمایید.
   با تشکر

 • یوسف

  13 آذر 1394، 14:46

  بخدا ماکه خسته شدیم ازاین پیامهای تبلیغاتی شب وروز ما گرفته اند

 • سجاد

  11 آذر 1394، 10:27

  سلام. دیوانه شدن از طریق اس ام اس . عضو نشدی ولی میبینی نوشته مژده مژده یا مثلا برنده شدی یا تبریک یا…..
  باور کنید اس ام اس ها بیمای ام اس میارند .دیگه نمیدونند چیکار کنند . به حدی رسیده که بعضی پیامها میاند و اولش نوشته . یه جوری شده که اگه کسی هم پیام مهمی برات فرستاده دیگه گوشی رو نگاه نمیکنی . انقدر شورش دراومده که پیامکها بی ارزش شده و خشک و تر باهم میسوزند . این تبلیغاتیها به خودشون ضربه میزنند نباید میزاشتند انقدر بی ارزش میشد. هر جوری گوشیت رو آب بندی میکنی میبینی از یه جایی دوباره پیامک داره نشت میکنه. حرف خیلی زیاده…… تشکر

  • پشتیبانی

   26 تیر 1395، 12:38

   کاربر محترم، شما می توانید جهت فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی کد#۸۰۰* را شماره گیری نمایید.
   با تشکر

 • باقری

  09 آذر 1394، 17:47

  سلام . 6ماه پیش پیامی در رابطه با دیابت به همراه اول من اومد و منم تایید زدم چون پدرم دیابت داشت و به اموزش نیاز داشتم . الان 5ماه است پدرم فوت کرده ولی این پیام دس بر دار نیس و هرروز بیش از 12پیام در رابطه با دیابت برام ارسال میکنند که هزینه هریک 150 تومن است و این ماه برام 110هزارتومن هزینه تلفن اومده که تلفنم کلا خاموش بود واقعا موندم چکار کنم لطفا راهنمایی کنید

  • عباس

   11 آذر 1394، 11:14

   به پیشخوان های دولت مراجعه کنید

  • azim

   20 آذر 1394، 19:24

   با9990 تماس بگیر صبرکن وصل بشه به کارشناس مشکلت رو بگو حل میشه

  • محمد عليزاده

   30 آذر 1394، 20:42

   من هم با كسر هزينه از خط ايرانسلم مشكل دارم چطورى حذفش كنم

  • اثخری

   01 دی 1394، 06:13

   سیم کارتت رو بنداز دور و یکی دیگه بگیر پولشونم نده

  • اسدزاده

   29 دی 1394، 18:21

   واسه من هم مشکل شما پیش اومده بود و من به همون شماره ای که پیام میداد کلمه ی لغو را ارسال کردمو از شر شون رتحت شدم.??

  • باقری

   05 فروردین 1395، 05:25

   سلام اشتباه کردم یک بار جواب چرندیات ایرانسل را دادم از ان تاریخ هرچی شارژ میکنم بابت دریافت اس ام اس ها کس شده و دیگه خسته شدم شارژ نمیکنم با همراه اول کارهامو انجام میدم بهترین راه تعویض سیم کارت است دیگه سراغ ایرانسل نروید

   • پشتیبانی

    26 تیر 1395، 11:39

    سلام
    برای فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی از کد#۸۰۰* استفاده نمایید.
    ممنون

 • مستانه

  07 آذر 1394، 12:37

  خیلی ممنون راحت شذیم از بس این پیامهای مشخره رو هر بار باید باز میکردیم

 • علی

  07 آذر 1394، 08:46

  ممنون

 • رضا

  07 آذر 1394، 07:15

  شارژ ک میگیرم استفاده هم نکنم صبح بگیرم شب میشه 100 تومن چجوریه ؟ من اصن از ایرانسل استفاده نمیکنم
  فقط رو گوشیم هست جاهای نت استفاده میکنم درووووود بر همراه اول

  • پشتیبانی

   26 تیر 1395، 12:43

   کاربر محترم، شما می توانید جهت فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی کد#۸۰۰* را شماره گیری نمایید.
   با تشکر

 • MOHAMMAD

  06 آذر 1394، 17:57

  خیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییلی ممنون

 • hedieh

  06 آذر 1394، 06:33

  شارژ کم میشه اگه لغو کنیم تبلیغات رو!؟

  • پشتیبانی

   26 تیر 1395، 12:43

   به اندازه مبلغ اس ام اس ارسالی

 • یلدا

  05 آذر 1394، 08:17

  طرح سامانه 8282 ایرانسل:

  همچنین اگر به شما به صورت ناخواسته یکی از طرح های پیامک های 8282 ایرانسل برای شما فعال شده و از اعتبار شما کم میشه و نمیدونید چطور غیر فعالش کنید از روش زیر استفاده کنید.

  مرحله اول با گوشیتون یک پیامک به 130 بفرستید تا رمز ورود به ویترین ایرانسل به شما ارسال بشه،
  مرحله دوم به سایت ویترین ایرانسل بروید (Vitrin.irancell.ir) و در بالای سایت گزینه ورود به سیستم را بزنید
  مرحله سوم در بخش شناسه شماره موبایل خود را به صورت ********9893 وارد نمایید و در بخش رمز عبور دریافتی توسط پیامک را وارد نمایید
  مرحله سوم به قسمت “سرویس مبتنی بر پیام کوتاه” بروید و بعد به قسمت “شارژ خودکار- بسته های من” بروید، و هر چی طرح هست “لغو اشتراک” کنید.

  طرح سامانه 8686 ایرانسل:

  اگر شماره 8686 ایرانسل پیامک دریافت می کنید، برای غیر فعال سازی 8686 عبارت laghv pishvaz یا laghv را به 8686 ارسال کنید.

  – منبع، پورتال آسمونی http://www.asemooni.com/help/stop-receiving-promotional-sms#ixzz3saDHzbm4

 • آقایی

  04 آذر 1394، 09:57

  با سلام. تقصیر ایرانسل و همراه اول و امسال ایناست چون چه کد غیر فعال کردن پیامک بدی چه با خود عوامل ایرانسل یا…… تماس بگیری که پیامک غیر فعال کنن بعد یک ماه باز میبینی بهت پیامک اومد. یه فکر اساسی برای این پیامک نمی کنن. این پیامکا خیلی از زندگیارو بهم زده.

 • arya

  03 آذر 1394، 12:47

  بابا این پیامک عکسکده ایرانسل وقتی می یاد روی گوشیم ۴۰۰ تومان از حسابم کم می کند

  • پشتیبانی

   26 تیر 1395، 12:44

   کاربر محترم، شما می توانید جهت فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی کد#۸۰۰* را شماره گیری نمایید.
   با تشکر

 • arshya

  01 آذر 1394، 13:49

  آخیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییش راحت شدم اینقدر شارژ ریختم

 • قربانی

  29 آبان 1394، 18:51

  سلام چطور میتونم خدمات ارزش افزوده را حذف کنم

  • پشتیبانی

   26 تیر 1395، 12:47

   کاربر محترم، شما می توانید جهت فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی کد#۸۰۰* را شماره گیری نمایید.
   با تشکر

 • مجتبی صادقی

  29 آبان 1394، 13:48

  دیگه شورشو درآوردن هم همراه اول هم ایرانسل . 2000 تومن شارژ میکنم فقط 200 تومنشو صحبت میکنم یا پیام میدم ، بقیشو میخورن

  • پشتیبانی

   26 تیر 1395، 12:46

   کاربر محترم، شما می توانید جهت فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی کد#۸۰۰* را شماره گیری نمایید.
   با تشکر

 • موصی

  26 آبان 1394، 10:28

  سلام به همگی.این پیامو برای همراه اول دادم.نوشته تا ۲۴ساعت پیام تبلیغاتی نمیرسه.یعنی باید هر روز ما این پیامکو ارسال کنیم.یعنی مسخره کردن ما که داریم از این اپراتور استفاده میکنیم.دوتا اپراتور هستن دارن کل مردم ایران رو اذیت میکنن

 • tina

  26 آبان 1394، 07:47

  وقتی عدد 2رو میفرستی به 5005از طرف ایرانسل پیام.میاد که در صورت عدم دریافت پیامک تبلیغاتی عدد 2رو بفرستین و در صورت دریافت عدد یک وقتی عدد 2رو میفرستی اصلا ارسال نمیشه.اینا همش چرته

  • پشتیبانی

   26 تیر 1395، 12:48

   کاربر محترم، شما می توانید جهت فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی کد#۸۰۰* را شماره گیری نمایید.
   با تشکر

 • محمدحسین زنگی آبادی

  24 آبان 1394، 12:40

  سلام، بابا کنسل نميشه چرا آخه عجب غلطی کردم تو مسابقه شرکت کردم

  • پشتیبانی

   26 تیر 1395، 12:48

   کاربر محترم، شما می توانید جهت فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی کد#۸۰۰* را شماره گیری نمایید.
   با تشکر

 • باران

  24 آبان 1394، 08:18

  737468رو چجور غیر فعال کنم ای خدااااااااااااا

  • پشتیبانی

   26 تیر 1395، 12:50

   کاربر محترم، شما می توانید جهت فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی کد#۸۰۰* را شماره گیری نمایید.
   با تشکر

 • سید جواد حسینی

  23 آبان 1394، 08:35

  نمی توانم پیامک به شماره 205706 را غیر فعال نمایم لطفاً راهنمایی کنید

  • پشتیبانی

   26 تیر 1395، 12:54

   کاربر محترم، شما می توانید جهت فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی کد#۸۰۰* را شماره گیری نمایید.
   با تشکر

 • امیر

  22 آبان 1394، 12:44

  آنچه در بالا اومده فقط میتونه به مدت 24ساعت پیام های تبلیغاتی همراه اول رو غیر فعال کنه
  خسته نباشن با این راهکارهای اساسیشون

  • پشتیبانی

   26 تیر 1395، 12:52

   کاربر محترم، شما می توانید جهت فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی کد#۸۰۰* را شماره گیری نمایید.
   با تشکر

 • alex

  19 آبان 1394، 14:01

  دمتون گرمممممممممممممممممممممممممممممم

 • مهتاب

  14 آبان 1394، 06:12

  من میخام فقط پیامهای تبلیغاتی که پول ازم کم میکنه غیرفعال بشه ولی پامهای بانکی و اطلاع رسانی مربوط به کارم نمیخام غیرفعال بشه چیکار کنم ؟

  • پشتیبانی

   26 تیر 1395، 13:22

   شما می توانید جهت فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی کد#۸۰۰* را شماره گیری نمایید.
   با تشکر

 • سمیر محمدی

  13 آبان 1394، 13:54

  بابا این کدا چین لطفا کد خوبی بدید بخدا از بس اس ام اس میاد سیمکارت عوض کردم باز اس ام اس میاد

  • پشتیبانی

   26 تیر 1395، 13:22

   شما می توانید جهت فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی کد#۸۰۰* را شماره گیری نمایید.
   با تشکر

 • علیرضا

  12 آبان 1394، 09:18

  سلام کد۲۰۲۴۹یه سری پیامک برام میفرسته هیچ جوری نمیتونم غیرفعالش کنم خودش میگه کلیدخاموش رو بفرست تا غیرفعال شه وقتی میفرستم میگه پیام شمابرای سیستم مفهوم نیست خواهشا راهنماییم کنید ضمنا تو فیشم که نگاکردم برای ۱۰روز۴۰۰۰تومن به عنوان سایر هزینه هااضافه شده فک کنم برای همین باشه

  • پشتیبانی

   26 تیر 1395، 13:23

   شما می توانید جهت فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی کد#۸۰۰* را شماره گیری نمایید.
   با تشکر

 • hab

  09 آبان 1394، 16:19

  سلام 3090 راچگونه غیر فعال می کنند

  • پشتیبانی

   26 تیر 1395، 13:24

   شما می توانید جهت فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی کد#۸۰۰* را شماره گیری نمایید.
   با تشکر

 • anahita

  02 آبان 1394، 03:45

  جدا ازمزاحمتاشون,شارژمو میخوره.هی میاد اخرش مینویسه هرپیام250تومان

 • المیرا

  29 مهر 1394، 10:26

  سلام
  امیدوارم موثر باشه
  ممنون

 • مجید ش

  28 مهر 1394، 08:42

  والا به خدا….

 • امیر حبیبی

  24 مهر 1394، 00:02

  خیلی گلییییییئ خیلی

 • الی

  23 مهر 1394، 11:07

  واااااااااااااااااااای خدا خیرتون بده الان واقعا معنیه آسایشو میفهمم

 • بهزاد

  22 مهر 1394، 16:40

  ببخشید این کد 1 رو به 8999 میفرستیم فقط 24 ساعت لغو میشه باید چکار کنیم برا همیشه از بین برن شارژ به موبایل میزنیم میبینیم فردا شارزی وجود نداره.

  • پشتیبانی

   26 تیر 1395، 13:42

   شما می توانید جهت فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی کد#۸۰۰* را شماره گیری نمایید.
   با تشکر

 • بی نام

  21 مهر 1394، 10:29

  منم راحت شد
  اما حالا دیگه پیامهای مبنی بر تاییدیه کارایی مثل استخدام،و….نمیاد:(

 • n.k

  19 مهر 1394، 13:57

  سلام.لطفا کد غیرفعال سازی دیابت و خانواده را هم بگذارید.ممنون

  • پشتیبانی

   26 تیر 1395، 13:44

   شما می توانید جهت فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی کد#۸۰۰* را شماره گیری نمایید.
   با تشکر

 • marjan

  19 مهر 1394، 11:35

  چرا اینقدر تبلیغ میکنن تا میام گوشیمو شارژ کنم دوروز بعدش تموم میشه ? کمکم کنید لطفا

  • پشتیبانی

   26 تیر 1395، 13:45

   شما می توانید جهت فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی کد#۸۰۰* را شماره گیری نمایید.
   با تشکر

 • fatemeh

  12 مهر 1394، 13:36

  آخیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییش راحت شدم.دیگه شوهرم بهم شک کرده بود از بس پیام میومد خخخخخخخ.فداتستاره بچینی پیام تبلیغاتی کنسل کنی بوس بوس

  • m

   26 مهر 1394، 11:41

   بله دیگه

  • اشکان

   01 آبان 1394، 07:30

   چی خنک

  • mohsen

   01 آبان 1394، 14:19

   Eyval?????????

  • peyman

   05 آبان 1394، 08:19

   خخخخخخخخخخخخخخ

  • vahidmasali

   23 آبان 1394، 13:46

   خخخخخخخخخخ لایک

  • shayan rigi

   27 آبان 1394، 10:29

   زن من هم دقیقا همین مشکل رو برام داشت

  • مهیار داریا

   03 آذر 1394، 11:56

   حلالت باااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااشه

  • حمید

   21 آذر 1394، 19:10

   جوووووووون نفسسسسسس

  • علی ستوده خو

   19 تیر 1395، 16:30

   بازم خدارو شکر

 • پردیس

  12 مهر 1394، 09:22

  خدا لعنتشون کنه؛ خواب و بیداری رو از ما گرفتن با این پیاماشون. به زور میخوان از مردم پول تلکه کنند.

 • محمد صلاح

  11 مهر 1394، 14:34

  سلام . چکار کنم از دست این 8282 ده بار هم بیشتر 2 رو به 5005 فرستادم ، بازم میاد. لطفا راهنمایی کنید و همچنین همراه اول هم دوراهی

  • محمد.س

   18 آبان 1394، 08:37

   من یه کاری بهتون میگم انجام بدید،احتمال زیادکارکنه برای تمام شماره ها.به قسمت تنظیمات اینترنت یاشبکه بریدو نقطه دسترسی یا access point روبازکنید.درقسمت پروکسی وپورت اگه عددی نوشته پاکش کنیدوسیوکنید.اینکارروبرای mmsهم انجام بدید،وگرینه دریافت روهم خاموش کنید.یکاردیگ که شایدجواب بده،تغییرشماره اپراتور sms هست ک09370001400رو با935 شروع کنید

  • علی حسینی

   26 آبان 1394، 08:02

   زنگ بزن 700 اونا 8282رو کنسل میکنن

  • نقیبوک رسولوک

   08 آذر 1394، 19:37

   این ایرانسل واقعا مسخره خوابیم یه دفعه میشه تلیلینگ اگه پول میخواهی شماره کارت بده خخخخخ

  • بهادر

   13 آذر 1394، 10:08

   L بفرست اگه نشد laghv و اگه نشد off بفرست به 8282

  • سلما

   30 آذر 1394، 09:38

   اره منم همین مشکلو دارم کلافم کرده

  • امین

   17 خرداد 1395، 05:08

   دوست عزیز برای همراه اول عدد 1 رو به 8999 ارسال کن برای ایرانسل 2 رو به5005 ارسال کن این شرکت ها به قول دوستان چشمشون نمی بینه دو هزار تومان شارژ رو خطمون باشه وقتی اعتبار نداریم اصلا خبری ازشون نسیت والا

 • م.ن

  10 مهر 1394، 13:26

  نمیتونم از وصول پیامک از شمازه 205741 مانع بشم کلافه ام کرده یکبار جوابشون رو داده بودم که ولم نمیکنن

  • نوشین

   29 آبان 1394، 16:30

   خاموش رو به همون شماره ای که براتون میفرسته ارسال کنید

  • م.ک.ن

   03 آذر 1394، 20:01

   سلام
   نرم افزارهای وجود داره که شماره ای که مزاحم هست رو میشه با اون برنامه به لیست سیاه فرستاد این برنامه ها بر روی موبایل های اندورید نصب میشه البته برای نصب بیشتر این بر