کد لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل، همراه اول و رایتل [راهنمای کامل و سریع]

کد لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل، همراه اول و رایتل [راهنمای کامل و سریع]

Engagements Icon
3951


اگر شما هم به دنبال لغو پیامک تبلیغاتی هستید لابد برایتان پیش آمده که صدای گوشیتان بلند شود و با ذوق و شوق موبایل را چک کنید و یک‌هو ببینید فقط یک پیامک تبلیغاتی برایتان آمده و آن اس‌ام‌اس دوست‌داشتنی واریز بانک یا پیام از طرف بهترین دوستتان نیست. البته این‌ فقط بخش کوچکی از مشکلاتی است که بعضی پیامک‌های مزاحم برایمان ایجاد کردند. به خاطر همین موضوع می‌خواهیم خیلی سریع، نحوه غیر فعالسازی (و البته فعالسازی مجدد) پیامک‌های تبلیغاتی را مفصل توضیح دهیم.

کدهای حذف پیامک تبلیغاتی همراه اول

 • کد دستوری #800*
 • کد دستوری #8999*
 • تماس با شماره 9990
 • برنامه همراه من

کدهای لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل

 • کد دستوری #800*
 • تماس با شماره تلفن 700
 • برنامه ایرانسل من

كد قطع كردن پيامك تبليغاتي رایتل

 • کد دستوری #800*
 • کد دستوری *195#
 • برنامه رایتل من

سریع‌ترین روش قطع پیامک تبلیغاتی با «لغو 11»

دو نفر در حال بحث درباره لغو 11 برای حذف پیامک تبلیغاتی

لغو پیامک تبلیغاتی با ارسال عدد 11 به آن سرشماره

 بر اساس قانون مقررات و ارتباطات رادیویی کشور، تمام پیامک‌هایی که از سرشماره‌ها پیامکی ارسال می‌شوند، باید عبارت «لغو 11» را در انتهای پیامک خود بگذارند. با ارسال عدد 11 در جواب پیامک، دیگر هیچ پیامک تبلیغاتی‌ای از آن خط برای شما ارسال نخواهد شد. بنابراین این روش بهترین راه‌حل برای لغو پیامک تبلیغاتی است.

زیرا با ارسال عدد 11 فقط و فقط اس‌ام‌اس‌های تبلیغاتی از آن خط به‌خصوص برایتان لغو می‌شود و پیامک‌های مهمی مثل پیامک دانشگاه، بانک، قوه قضاییه و اس‌ام‌اس تخفیف از برند مورد علاقه‌تان را از دست نخواهید داد. توصیه ما این است به جای استفاده از روش‌های دیگر و قطع تمامی پیام‌ها، از این روش ساده و سریع استفاده کند.

پیامک‌هایی که حذف نمی‌شوند

برخی از کاربران فکر می‌کنند پیام‌های که از طریق بانک‌ها نیز ارسال می‌شوند جزو پیامک‌های تبلیغاتی هستند، باید بگوییم که نگران غیرفعال شدن پیامک‌ بانک‌ها، نیروی انتظامی و پلیس، قضایی، دولتی و اپراتورها نباشید، زیرا جزو پیام اطلاع‌رسانی بوده و غیرفعال نمی‌شوند.

پیامک‌هایی مثل واریز و برداشت از حساب بانکی، جریمه و تخلف ماشین، وضعیت پرونده‌های قضایی، تایید سفارش، رمز عبور، تکمیل و ارسال سفارش و ... از خط خدماتی برای کاربران ارسال می‌شوند. پیامک‌های که از سرویس خط خدماتی ارسال می‌شوند، نباید جنبه تبلیغاتی داشته باشند. شرکت‌ها هنگام خریداری خط خدماتی، متعهد به ارسال پیامک غیر تبلیغاتی می‌شوند و اگر از این خطوط برای شما پیام تبلیغاتی ارسال شود، می‌توانید از فرستنده پیام شکایت کنید.

فعالسازی مجدد پیامک تبلیغاتی

اگر از روش بالا استفاده کردید و برای لغو پیامک تبلیغاتی عدد 11 را فرستادید، می‌توانید برای فعالسازی مجدد پیامک تبلیغاتی از آن خط، عدد 12 را پیامک کنید. با استفاده از این روش، پیامک تبلیغاتی دیگر از طرف آن خط پیامکی مسدود نخواهد بود و می‌توانید دوباره آن‌ها را دریافت کنید.

روش لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل، همراه اول و رایتل

چند روش کلی برای حذف پیامک تبلیغاتی در اپراتورهای مختلف وجود دارد که در اینجا به تفکیک اپراتور هر کدام را توضیح خواهیم داد.قطع پیامک تبلیغاتی ایرانسل، همراه اول و رایتل

حذف تبلیغات ایرانسل

شاید بتوان گفت ایرانسل محبوب‌ترین و پراستفاده‌ترین اپراتور کشور است. افراد بسیار زیادی از اقشار متفاوت جامعه از این اپراتور استفاده می‌کنند و از طرفی از تعداد زیاد پیامک‌های تبلیغاتی ناراضی هستند. برای شناخت راه‌های مختلف لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل روش‌های زیر را امتحان کنید.

کد لغو تبلیغات ایرانسل

یکی از ساده‌ترین روش‌ها برای حذف تبلیغات روی سیم کارت ایرانسل، شماره‌گیری کد دستوری #800* است. برای این کار ابتدا مطابق تصویر زیر کد دستوری را شماره‌گیری کنید.

برای حذف پیامک‌‌های تبلیغاتی و لغو سرویس های پیامکی برای همراه اول و ایرانسل باید شماره #800* را شماره‌گیری کنید.

کد دستوری برای حذف پیامک تبلیغاتی با شماره گیری ستاره 800 مربع

مرحله اول- شماره گیری کد دستوری #800*

بعد از شماره‌گیری عدد #800* می‌توانید با ارسال عدد 1 پیامک‌های تبلیغاتی را قطع کنید.

غیر فعالسازی اس ام اس تبلیغاتی با کد دستوری ایرانسل

مرحله دوم- شماره گیری عدد 1 برای قطع پیامک تبلیغاتی

در ضمن با لغو پیامک‌های تبلیغاتی، دیگر هیچ کسب‌وکاری نمی‌تواند برای شما پیامک بفرستد. یعنی دیگر دریافت پیامک‌ کد تخفیف، پیشنهادهای ویژه، رویدادها و ... برای همیشه حذف می‌شود. رستوران یا فروشگاه محبوبتان هم نمی‌تواند پیامکی برایتان بفرستد. اما پیامک‌های خدماتی و اطلاع‌رسانی بانک‌ها باقی می‌ماند.

از کد دستوری #۵۰۰۶* (ستاره ۵۰۰۶ مربع) هم قبلا برای لغو پیامک های تبلیغاتی ایرانسل استفاده می‌شد. اما اکنون این کد دستوری غیرفعال شده است. 

غیرفعال سازی پیامک تبلیغاتی ایرانسل با تماس با 700

یکی دیگر از راه‌های لغو پیامک تبلیغاتی در اپراتور ایرانسل برای افرادی که حوصله زدن کد دستوری و استفاده از اپلیکیشن را ندارند، تماس با اپراتور ایرانسل است. با تماس با شماره تلفن 700 به پشتیبانی ایرانسل وصل می‌شوید و می‌توانید از اپراتور مربوطه بخواهید پیامک تبلیغاتی را برای سیم کارت شما حذف کنند. توجه کنید که پس از تماس گرفتن، بلافاصله پیامک‌ها برایتان غیر فعال نمی‌شوند و مدت 24 ساعت طول می‌کشد تا این فرآیند به طور کامل انجام شود.

کد فعالسازی بسته پیامکی ایرانسل و همراه اول [راهنمای کامل]حتما بخوانید: کد فعالسازی بسته پیامکی ایرانسل و همراه اول [راهنمای کامل]

تماس با اپراتور 700 برای قطع پیامک تبلیغاتی ایرانسل

قطع پیامک با اپلیکیشن ایرانسل من

اگر کاربر ایرانسل هستید حتما از برنامه ایرانسل من استفاده کرده‌اید. اغلب افراد از این برنامه برای خرید شارژ یا بسته اینترنتی استفاده می‌کنند، اما می‌توان با استفاده از آن پیامک تبلیغاتی را فعال یا غیر فعال کرد.

برای این کار ابتدا برنامه را باز کنید. قسمت پایین سمت چپ صفحه یک منو به نام «سایر» وجود دارد که علامت سه نقطه روی آن قرار گرفته است. این منو را باز کنید.

غیرفعالسازی پیامک با ایرانسل من

صفحه اول برنامه ایرانسل من

سپس منوی دیگری برایتان باز می‌شود. روی اولین گزینه آن یعنی «پرونده» بزنید تا وارد صفحه دیگری شوید.

مراحل غیرفعال کردن پیامک تبلیغاتی ایراسنل

منوی سایر در اپلیکیشن ایرانسل من

در این صفحه جدید سومین گزینه «مدیریت پیامک های تبلیغاتی» را باز کنید.

مدیریت پیامک تبلیغاتی در برنامه ایرانسل من

مدیریت پیامک تبلیغاتی در منو پرونده «ایرانسل من»

سپس روی دکمه «غیرفعال‌سازی» بزنید. اگر قبلا پیامک‌های تبلیغاتی را در اپلیکیشن ایرانسل من بسته باشید، با دنبال کردن همین مسیر می‌توانید آن‌ها را دوباره فعال کنید.

حذف پیامک تبلیغاتی ایرانسل

غیر فعالسازی و حذف SMS تبلیغاتی ایرانسل

لغو پیامک تبلیغاتی همراه اول

همراه اول قدیمی‌ترین اپراتور ایران است و بسیاری از افراد از آن استفاده می‌کنند. اما کاربران این اپراتور هم از پیامک‌های تبلیغاتی متعددی که برایشان می‌آید شاکی هستند. برای حذف پیامک تبلیغاتی همراه اول چند راه پیش رو دارید که هر کدام از آن‌ها را به طور مفصل برایتان توضیح خواهیم داد.

سرویس ایمیل موقت چیست و چه کاربردهایی دارد؟حتما بخوانید: سرویس ایمیل موقت چیست و چه کاربردهایی دارد؟

کد حذف پیامک تبلیغاتی همراه اول

دو کد دستوری مختلف برای لغو پیامک های تبلیغاتی همراه اول دائمی وجود دارد. کد دستوری اول #800* است و فرآیند حذف تبلیغات در آن درست مانند روشی است که برای ایرانسل توضیح دادیم.

کد دستوری دوم، #8999* است. این کد را در گوشی خود شماره‌گیری کنید. سپس عدد 1 را در باکس مربوطه بنویسید و ارسال کنید.

ارسال پیامک برای حذف تبلیغات همراه اول

اگر ارسال یک پیامک برایتان راحت‌تر از کد دستوری است، می‌توانید به قسمت پیامک‌های گوشی خود بروید و شماره گیرنده را روی 8999 تنظیم نمایید. حالا عدد 1 را مثل یک پیامک عادی برای این خط ارسال کنید. پس از گذشت 24 تا 48 ساعت، پیامک‌های تبلیغاتی روی سیم کارت شما مسدود می‌شوند.

تماس با اپراتور 9990

با تماس با شماره 9990 نیز می‌توانید اس‌ام‌اس‌های تبلیغاتی را روی سیم کارت خود مسدود کنید. پس از گرفتن این شماره به مرکز اطلاع رسانی همراه اول وصل خواهید شد و می‌توانید از اپراتور مربوطه درخواست کنید پیامک‌های تبلیغاتی را روی گوشی شما مسدود کند.

تماس با 9990 برای قطع پیامک تبلیغاتی همراه اول

قطع پیامک تبلیغاتی با برنامه همراه من

یکی دیگر از روش‌های ساده و سریع بستن پیام تبلیغاتی در اپراتور همراه اول، استفاده از اپلیکیشن همراه من است. برای این منظور ابتدا برنامه همراه من را باز کنید و از منوی پایین صفحه، گزینه «خدمات» را انتخاب کنید.

غیرفعالسازی پیامک تبلیغاتی همراه اول

حساب کاربری برنامه همراه من

پس از اینکه وارد خدمات شدید، گزینه دیگری وجود دارد به نام «خدمات پیامکی». در زیرمنوی خدمات پیامکی، درست مانند تصویر زیر، روی گزینه «پیامک انبوه» بزنید.

خدمات پیامکی همراه اول

مدیریت خدمات پیامک انبوه در اپلیکیشن همراه من

در این قسمت دو گزینه دارید. فعالسازی یا غیر فعالسازی پیامک‌های خدماتی و دومین گزینه فعالسازی یا غیرفعالسازی پیامک تبلیغاتی. پیشنهاد می‌کنیم هیچ وقت دریافت پیامک‌های خدماتی را غیرفعال نکنید. زیرا با غیرفعالسازی این گزینه تمام اس‌ام‌اس‌های بانک، دانشگاه و سایر ارگان‌ها هم برایتان غیرفعال می‌شود. اما برای حذف تبلیغات پیامکی، می‌توانید گزینه دوم را روی حالت غیرفعال بگذارید.

غیرفعال سازی پیامک تبلیغاتی همراه اول

لغو اس ام اس تبلیغاتی سیم کارت همراه اول

لغو پیامک های تبلیغاتی رایتل

از آن‌جا که مشترکین رایتل زیاد نیستند، پیامک‌های تبلیغاتی فراوانی هم دریافت نمی‌کنند. اما همین میزان پیام‌های کم هم ممکن است برخی از کاربران این اپراتور را کلافه کند.

راهنمای ثبت شرکت سهامی خاص + مدارک و شرایط لازمحتما بخوانید: راهنمای ثبت شرکت سهامی خاص + مدارک و شرایط لازم

غیرفعال‌سازی پیامک تبلیغاتی رایتل با کد دستوری

درست مانند اپراتورهای همراه اول و ایرانسل، برای لغو پیامک تبلیغاتی رایتل هم می‌توانید کد دستوری #800* را شماره‌گیری کنید و عدد 1 را در باکس مربوطه بنویسید.

علاوه‌بر *800#، می‌توانید کد دستوری *195# را هم شماره‌گیری کنید. در این حالت هم دوباره صفحه‌ای مانند تصویر زیر برایتان باز می‌شود که می‌توانید با ارسال عدد 1، پیامک‌های تبلیغاتی را غیرفعال کنید.

حذف پیامک تبلیغاتی رایتل با شماره گیری #195*

کد دستوری حذف اس ام اس تبلیغاتی سیم کارت رایتل #195*

حذف پیامک تبلیغاتی رایتل با پیامک

یکی دیگر از راه‌هایی که مشترکین رایتل می‌توانند با استفاده از آن پیامک‌های تبلیغاتی را روی خط خود غیرفعال کنند، ارسال یک پیامک خالی به 800 یا 195 است.

راه‌حل، فرهنگ‌‌سازی است!

همانطور که متوجه شدید با غیر‌ فعال‌ کردن پیامک های تبلیغاتی، ممکن است در طولانی مدت از بسیاری خدمات مربوط به پیامک‌های مفید، تبلیغات مهم و اطلا‌ع‌رسانی‌های ارزشمند محروم شوید. پس پیشنهاد می‌کنم اگر مایل به دریافت پیامک خاصی از یک برند نیستید، با ارسال عدد 11، آن را به راحتی لغو کنید تا دیگر پیامک‌های تخفیف یا پیامک‌های خدماتی را از دست ندهید.

درست‌ترین راه مثل همیشه فرهنگ‌سازی است. بهتر است تا تلاش کنیم و آگاهی در زمینه این سرویس های سودجو را افزایش بدهیم تا امکان فعالیت آن‌ها محدود شود. یعنی از مخابرات بخواهیم تا سخت‌گیرانه‌تر این سرویس‌ها را بررسی کند و فقط خدماتی را به مردم ارائه کند که واقعا مفید هستند.

سوالات متداول

سریع‌ترین راه برای غیر فعال کردن اس ام اس تبلیغاتی چیست؟

سریع‌ترین و بهترین روش برای قطع پیامک‌های تبلیغاتی در تمامی اپراتورها فرستادن عدد 11 در پاسخ لغو 11 است. اگر بخواهید دوباره پیامک تبلیغاتی را از آن خط فعال کنید هم فقط کافی است عدد 12 را پیامک کنید.

ussd لغو پیامک های تبلیغاتی چیست؟

کد دستوری *800# را هم برای لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل می‌توانید استفاده کنید و هم برای قطع پیامک تبلیغاتی همراه اول و رایتل.

آیا با حذف پیامک‌های تبلیغاتی اس ام اس‌های بانک هم غیرفعال می‌شوند؟

از آن‌جا که پیامک‌های بانک با خطوط خدماتی ارسال می‌شوند، با بلاک پیامک تبلیغاتی، پیامک بانک قطع نمی‌شود. اما اگر نگران این موضوع هستید که با حذف پیامک‌های تبلیغاتی اس ام اس بانک و دانشگاه و غیره هم لغو شوند، بهتر است به جای روش‌های دیگر از لغو 11 و ارسال عدد 11 در پاسخ پیامک‌های تبلیغاتی استفاده کنید.
به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
1,351دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه

 • Gravatar Icon

  احمد مهری

  03 اسفند 1402، 14:33

  رایتل همش به گوشی ساده‌ای من پیام از ارزانی اینترت و یا بسته ارزان و یا رایگان را پیشنهاد می فرسته من چگونه اینان را حالی کنم بابا گوشی من قابلیت استفاده از بسته اینترنت را ندارد!!

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   07 اسفند 1402، 14:27

   سلام دوست عزیز،
   شماره را بلاک کنید

 • Gravatar Icon

  نفس

  25 بهمن 1402، 12:27

  سلام وقت بخیر
  من ی بسته سفارش دادم و قرار بود کد رهگیری از طریق سامانه پیامکی TIPAX برام ارسال بشه ولی الان ده روز نیومده مث اینکه این پیامک تبلیغاتی رو مسدود کردم الان باید چکار کنم تا فعال بشه و کد برام ارسال بشه؟؟؟ همراه اول هستم

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   25 بهمن 1402، 16:31

   درود بر شما،
   هم از داخل اپلیکیشن همراه من میتونید پیامک‌ها رو از مسدودی دربیارید، هم میتونید *800# رو شماره‌گیری کنید و هم با پشتیبانی همراه اول تماس بگیرید.

 • Gravatar Icon

  مجتبی

  20 بهمن 1402، 23:10

  من با خط ایرانسلم تا زنگ میزنم صحبت میکنم و بعداز قطح تلفن زود پیام میاد برام که می گوید .دصورتی که پنج دقیقه صحبت کنید یه دقیقه تماس رایگان دارید جا خدا این پیامو چطور قطح کنم که دیگه نیاد برام بابا من تماس رایگان نمیخوام

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   23 بهمن 1402، 09:42

   درود بر شما،
   با شماره 700 تماس بگیرید با پشتیبانی ایرانسل صحبت کنید بگید براتون قطع کنن

 • Gravatar Icon

  حامد گنجعلی

  15 شهریور 1402، 14:45

  سلام
  من پنل پیامکی ملی پیامک خریدم ولی پیامک های پنل خودم برام ارسال نمیشه. تیکت هم بار ها زدم که مشکل حل بشه ولی جواب درستی به من نمیدن. هر بار میگن که پیامک تبلیغاتی من بسته شده ولی من همیشه پیامک تبلیغاتی شرکت های مختلف رو دریافت میکنم. توی ایرانسل من هم پیامک های تبلیغاتی رو فعال کردم.

  الان دیگه نمیدونم باید چه کار کنم. اشتراک پیامکی از شما خریدم ولی بدون استفاده مونده برام

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   21 آبان 1402، 15:54

   سلام دوست عزیز وقت شما به خیر
   ممکنه بعد از فعالسازی پیامک تبلیغاتی تو اپلیکیشن ایرانسل من، مدتی طول بکشه تا خط شما پیامک تبلیغاتی رو دریافت کنه.
   اگر شما پیامک های تبلیغاتی شرکت های دیگه رو دریافت میکنید، ممکنه به خاطر این باشه که اون ها خطوط خودشون رو خدماتی کردن. به همین دلیل میتونن پیامک تبلیغاتی ارسال کنن.
   شما هم میتونید با خدماتی کردن خط و یا ارسال با پترن، به بلک لیست ارسال داشته باشید.

 • Gravatar Icon

  ساحل علیپور

  13 مرداد 1402، 14:27

  سلام خسته نباشید
  شماره ام افتاده دست یه ادم بیشعوری ک در طول شبانه روز برام شبانه روزی کد تبلیغاتی، کد اسنپ، کد تایید دیوار و … ارسال میکنه چجوری میتونم لغوش کنم یا پیگیری کنم لطفا راهنماییم کنید. باتشکر

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   16 آبان 1402، 16:49

   سلام خانم علیپور عزیز. شما می‌تونید این شماره رو بلاک کنید و به 195 گزارش بدید. برای گزارش تخلف باید شماره فرد رو به 195 پیامک کنید.

 • Gravatar Icon

  پاشا

  03 خرداد 1402، 16:01

  سلام. اس ام اس تبلیغاتی هدفش خیره منتها برای خودش. من هر روز صبح که بیدار میشم 2 تا پیامک برای من اومده یکی اینکه بیا سیمکارتت رو دائمی کن و یکی اینکه دو گیگ اینترنت فلان. هر چی هم من اینا رو بلاک میکنم بازم برام اس ام اس میفرستن. واقعا برام عجیبه. چرا بلاک نمیشن؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   13 آذر 1402، 15:52

   سلام دوست عزیز،
   شما شماره ستاره 800 مربع رو بگیرید پیام‌های تبلیغاتی رو لغو کنید.
   البته لغو 11 هم هست اما شما که خیلی اذیت میشید همون ستاره 800 مربع رو شماره‌گیری کنید.

 • Gravatar Icon

  Fati

  24 بهمن 1401، 23:18

  سلام وقت بخیر
  من ب هر کس پیام میدم اون ی پیام ب طور خودکار ب تعداد زیاد ارسال میشه چ طوری از این رویداد جلوگیری کنم؟ مشکل از کجاس؟

 • Gravatar Icon

  هادی

  28 شهریور 1401، 01:38

  سلام برای من رگباری کد تایید انسپ و فوتبال ۳۶۰ و چمدون و دیوار و بازار و هزارچی دیگه میاد ۲۰۰ تا پیامک یهویی اصلا نمیدونم چیه هرچی مسدود و حذف میزنم باز میاد چیکار کنم ؟؟؟ اپراتور هم زنگ زدم میگه ما نمیتونیم کاری کنیم😐😐

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   09 بهمن 1402، 15:13

   سلام وقت شما به خیر
   شاید اختلالی سراسری پیش اومده باشه
   امیدواریم زودتر مشکلتون رفع شده باشه

 • Gravatar Icon

  محمدرضا میرزایی

  08 اسفند 1400، 00:54

  سلام وقت بخیر شماره من متأسفانه افتاده دست یه بیشعور اونم بکاری کرده همش کد تأیید اسنپ و ایتا و … میاد میشه راهنمایی کنید که چگونه اینارو غیر فعال کنم؟خواهشن کمک کنید همش پیام میاد

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   17 اسفند 1400، 19:33

   سلام وقتتون بخیر
   بهتره به اپراتور خودتون تماس بگیرید از اپراتور این موضوع رو پیگیری کنید.

 • Gravatar Icon

  efi

  18 آبان 1400، 19:32

  سلام وقتتون بخیر.ببخشید برام یه مشکل بزرگ پیش اومده لطفا راهنماییم کنین.من شمارم اشتباهی دست یه آدم بدی افتاده و اون دائما برای اذیت کردن همش پیام تبلیغاتی میده که گاهی به 200 تا پیام هم میرسه و با شماره مجازی های مختلف تماس میگیره.لطفا بگین از همین راه میشه ازش جلوگیری کرد؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   12 دی 1400، 11:12

   دوست عزیز مشکل شما از طریق پلیس فتا برطرف میشه و ارتباطی به سامانه‌های پیامکی نداره
   مزاحم می‌تونه از طریق شبکه‌های اجتماعی آسیبی بهتون برسونه، بهتره سراغ پلیس برید

 • Gravatar Icon

  یاشار قهرمان

  09 اردیبهشت 1400، 16:10

  سلام وقت تون به خیر و شادی..
  و اما عرض کنم خدمتتان وقتی به شماره #800* برای قطع پیامک‌های تبلیغاتی و غیره، شماره هایی که خودشون اعلام کرده‌اند وارد میکنم به ما میگه شماره 2 رو به این شماره پیامک کنید ما هم پیامک می کنیم ولی اصلا ارسال نمی‌شود که نمیشود. این حیله ها و فریب‌کاری ها یعنی چه؟
  مگر بخاطر چند تومان پول شرافت انسانی این‌قدر ارزان خرید و فروش می شود؟
  هر چقدر تلاش می‌کنم این پیامک های تبلیغاتی که خودشون اعلام شماره کرده آمد قطع کنم, نمیشوددددددد . ما چه کنیم؟ پول اصلا مهم نیست برام. اما هر پیامکی که میاد استرس پیدا میکنم و بنده به چندین دکتر مراجعه کرده‌ام ولی اضطراب مرا همچنان داغون می‌کند.لوطفن رسیدگی گردد. با احترام و سپاس از زحمات بی دریغ شما عزیزانم.
  یا هو

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   11 اردیبهشت 1400، 09:11

   دوست عزیز شماره #۸۰۰* از طرف مخابرات اعلام شده و اگر موقتا قطع باشه، در اختیار ما نیست، ممنون میشیم این مورد رو درک کنید که ما فقط راه و روش‌ها رُ توضیح دادیم!!!!!
   می‌تونین از طریق اپلیکیشن همراه من و یا ایرانسل من (بسته به سیمکارتی) که دارید، اقدام کنید و در قسمت تنظیمات پیام‌های تبلیغاتی رو مسدود کنید

  • Gravatar Icon

   داود کهندلان

   13 آبان 1400، 12:11

   من که میخوام پیامک تبلیغاتی وصل باشه اما خود به خود غیرفعال میشه چکار کنم.هزار بار هم تا حالا کد #5*9*800* رو شماره گیری کردم ولی متاسفانه وصل نمیشه که نمیشه.چیکار کنم به نظرتون؟.کلافه شدم به خدا

 • Gravatar Icon

  یاسمین

  28 فروردین 1400، 18:04

  سلام این پیامک هایی ک از طرف فروشگاه ها میاد که مثلا فروشگاه رفاه انقد تخفیف داره چطور غیر فعال میشن ؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   29 فروردین 1400، 08:59

   اگر قبلا عضو خبرنامه اون فروشگاه شدید، باید شرایط لغو رُ ازشون بپرسید
   بعضی وقت‌ها در انتهای متن پیامک براتون شرایط لغو رُ می‌نویسند. مثلاً بانی مد و جین وست با ارسال عدد 1 لغو میشه
   اما اگر براتون ننوشتن باهاشون تماس بگیرید

 • Gravatar Icon

  A

  14 مرداد 1399، 15:57

  باسلام
  کسی اطلاع داره پیامک اگهی استخدامی رو چجوری میشه ازطریق پیامک دریافت کرد؟

 • Gravatar Icon

  حانیه بناوند

  28 تیر 1399، 16:34

  سلام چجوری اسم اس های ایرانسل که همش میگه فلان قد اینترنت براتون فعال شده رو حذف کنم؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   30 آذر 1399، 12:52

   دوست عزیز متاسفانه این دسته از پیامک‌ها خدماتی هستند و کنسل نمی‌شوند

 • Gravatar Icon

  هادی

  23 بهمن 1398، 21:20

  با درود
  پیامک های تبلیغاتی که شماره ندارند مثل LENZ رو چطور باید مسدود کنم.
  مچکرم

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   30 آذر 1399، 12:26

   سلام دوست عزیز، با پشتیبانی لنز تماس بگیرین و ازشون بخواین تا کد یا کلمه‌ای که برای پنلشون تعریف کردن تا پیامک تبلیغاتی ارسال نشه، بهتون بگن!
   این کلیدواژه رو برای سامانه ارسال کنین تا دیگه براتون پیامک نیاد

 • Gravatar Icon

  سعید

  07 اسفند 1397، 09:32

  سلام ایرانسلی هستم. میخوام Sms های تبلیغاتیم فعال باشه *800# را میزنم میگه شما دارای سرویس فعال نمیباشید چه کنم؟

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   24 اردیبهشت 1398، 16:15

   سلام، باید پیامک های تبلیغاتی را بزنید، شما سرویس ارزش افزوده را انتخاب می کنید.

 • Gravatar Icon

  ندا

  04 اسفند 1397، 14:03

  پیام های هایپر استار رو چطور میشه حذف کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   16 فروردین 1398، 15:32

   شما باید تبلیغات پیامکی خود را لغو کنید.

 • Gravatar Icon

  تارا علیپور

  25 بهمن 1397، 10:25

  سلام من با کد *800# اس ام اس هارو کنسل کردم
  ولی الان اس ام اس های ورورد و خروج کارمندا هم برام نمیاد
  چجوری میتونم لغو کنم که اس ام اس ها بیاد ؟

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   27 بهمن 1397، 14:07

   سلام، مجددا از طریق *800# می تونید پیامک تبلیغاتی را فعال کنید.

 • Gravatar Icon

  دکتر مهرداد کاظم زاده

  13 بهمن 1397، 18:27

  سرکار خانم حسین پور با سلام
  از لطف و پاسخگویی شما نهایت تشکر را دارم.
  موفق و سربلند باشید.

 • Gravatar Icon

  مهرداد کاظم زاده

  13 بهمن 1397، 11:46

  سرکار خانم حسین پور
  با عرض سلام و تشکر از پاسخ سریعتان
  از کد *800# برای اولین بار در سایت شما مطلع و بلافاصله با خوشحالی اقدام کردم
  که پیامک « مشترک گرامی شما دارای سرویس فعال نمی باشید »
  برایم آمد.در توضیحاتم ذکر کردم که شرکت مخابرات ازحیله ای
  بنام پیامک اطلاع رسانی استفاده میکند که حتی مسدود کردن پیامک ها کارساز
  نبوده.افشاِء و فروش مشخصات مشترکین تلفن برخلاف قوانین مدنی می باشد.
  تلفن حریم خصوصی می باشد و جای تبلیغات نیست.مگر با رضایت مشترک.
  با تشکر

  • Gravatar Icon

   الهه حسین‌پور

   13 بهمن 1397، 15:09

   گفته ی شما را درک می‌کنیم…
   ولی متاسفانه فعلا آخرین روش ارائه شده برای لغو سرویس های تبلیغاتی فقط همان *800# است.
   توصیه میکنیم سری هم به صفحه اختصاصی همراه اول که تمام روش های لغو پیامکشان را توضیح داده‌اند بزنید: https://www.mci.ir/not-receiving-promotional-sms
   در زمینه “پیامک اطلاع رسانی” که فرمودید پیگیری انجام میدهیم و اگر به روش قابل توجهی برای لغو این نوع پیامک ها رسیدیم حتما نتیجه را به اطلاعتان خواهیم رساند
   با تشکر از همراهی شما.

   • Gravatar Icon

    هاشم فروزان

    17 بهمن 1399، 02:10

    سلام. متاسفانه کد #800* گوشی من جواب نمی ده و پیام دریافتی اینست Connection problem or invalid MMI

    • Gravatar Icon

     نیلوفر اکبریان

     18 بهمن 1399، 08:27

     با پشتیبانی اپراتور سیمکارتتون تماس بگیرید و پیگیری کنید

 • Gravatar Icon

  مهرداد کاظم زاده

  11 بهمن 1397، 00:49

  با عرض سلام و ارادت
  پیامک های تبلیغاتی همراه اول را از طریق تماس تلفنی با اپراتور
  قطع کردم ولی باز روزانه 10 تا 15 پیامک تبلیغاتی از جمله: شرکتهای
  و آژانس های فروش بلیط هواپیمایی و تورهای تفریحی به کشورهای مختلف،
  جین وست،آژانس های معاملات ملکی و ……
  برایم فرستاده می شود.پس از اندکی تحقیق متوجه شدم که این پیامک ها
  از ترفندی زیرکانه که شرکت عزیز و محترم همراه اول ابداع کرده تا
  از فیلترینگ پیامک ها عبور کنند.این ترفند را پیامک های اطلاع رسانی
  نام گذاشته اند که خود شرکت محترم همراه اول با استفاده از مشاغل
  مشترکین بر طبق درخواست کننده تبلیغ انها را ارسال میکند.
  آیا این مطلب درست می باشد؟و آیا راه حلی برای مسدود کردن دارید؟
  تماس تلفنی با اپراتور و کتبی با سایت شرکت محترم مخابرات ایران
  نتیجه ای جز اتلاف وقت برایم نداشت.بنده یک پزشک هستم که از تجاوز
  به حریم خصوصی ام در عذابم.
  با تشکر فراوان

  • Gravatar Icon

   الهه حسین‌پور

   13 بهمن 1397، 09:48

   سلام جناب کاظم زاده
   همانطور که در مقاله اشاره کردیم آخرین و بهترین راه حلی که برای لغو پیامک تبلیغاتی پیش بینی شده کد *800# هستش.
   لطفا این روش رو هم امتحان کنید، به احتمال زیاد نتیجه بگیرید. اگر باز مشکلی بود اطلاع بدید.
   با آرزوی موفقیت

 • Gravatar Icon

  رضا

  03 بهمن 1397، 15:55

  سلام . یه مدت پیامک تبلیغاتی به این صورت @.#555*. برام میاد که تبلیغ قرعه کشی و شارژ می کنه . کسی میدونه چیکار کنم

  • Gravatar Icon

   الهه حسین‌پور

   06 بهمن 1397، 11:36

   با سلام
   اگر تمایل به لغو این پیامک دارید
   همونطور که در مقاله آموزش دادیم میتونید از کد *800# استفاده کنید
   با آرزوی موفقیت

 • Gravatar Icon

  الهه حسین‌پور

  01 بهمن 1397، 10:38

  سلام دوست عزیز
  سامانه پیام کوتاه سازمان ثبت اسناد شماره 201212 می باشد.

 • Gravatar Icon

  مجیدزارع

  28 دی 1397، 15:45

  سلام مجید هستم،بنده از اولین مشترکین ایرانسل هستم تو این ده دوازده سال هنوز حریف این اپراتور مسخره نشدم.به شما هم دوستانه عرض میکنم خودتون و درگیر این مسائل نکنید چون لااقل وقتتون هدر نمیره چون امروز حذف میکنی چند روز بعد فعال میشه. وای بر ما

  • Gravatar Icon

   سمیرا سرباز

   30 دی 1397، 15:25

   سلام جناب زارع
   من توصیه میکنم این مقاله رو به دقت بخونید و موارد گفته شده رو انجام بدید، با توکل بر خدا احتمالاً غیرفعال میشه

 • Gravatar Icon

  ابراهیم سلیمانی

  12 آذر 1397، 07:43

  سلام من اول تشکر میکنم بابت این توضیحات ، دومن ، بنده مشکل پیامکی اصلا ندارم ، نت رو روشن میکنم نیم ساعت چپو راست تبلیغات میاد خودشو صفه باز میکنن ، ی میزنه رو صفه مثلا صفینه فضایی نصب ، والا ن ننم ن بابام فضا نوردن ، لطف کنید راه حله اینترنتی بدید، با تشکر سلیمانی،

 • Gravatar Icon

  f

  12 خرداد 1397، 14:11

  سلام توروخدا کمک کنید 1رومیفرستم اصلا نمیره هرروز ازم شارژکم میشه دستم میخوره روی تبلیغا انقدر ک میان رو صفحه

 • Gravatar Icon

  ایمان

  06 خرداد 1397، 06:16

  سلام و ممنون از اطلاعات مفیدتون

  • Gravatar Icon

   الهه حسین‌پور

   30 دی 1397، 12:58

   سلام، خوشحالیم که مقاله براتون مفید بوده
   با آرزوی موفقیت

 • Gravatar Icon

  ⓗⓐⓢⓐⓝ

  14 دی 1396، 19:43

  سلام.
  من پیامک‌های تبلیغاتی رو حذف کردم،
  حالا هر چی اس‌ام‌اس از مخابرات واسم ارسال میشه،به دستم نمیرسه
  میشه کاریش کرد؟
  سیمکارتم ایرانسله،ممنون

  • Gravatar Icon

   الهه حسین‌پور

   01 بهمن 1397، 10:31

   سلام
   شماره اپراتور ایرانسل 700 هست.
   میتونید با این شماره تماس بگیرید و بعد از اتصال به اپراتور درخواست خودتون رو مبنی بر دریافت دوباره ی پیامک های مخابرات اعلام کنید
   با آرزوی موفقیت

 • Gravatar Icon

  آزاده

  26 آذر 1396، 06:23

  به 5005 پیام دادم ولی گفت از این به بعد باید به 5006 پیام بدید و یا #5006* رو شماره گیری کنید تا بتونید مدیریت کنید پیامک هاتون رو

 • Gravatar Icon

  نادری

  21 آذر 1396، 16:25

  با سلام، فرمایش شما متین،اما باور میکنید که بنده ده روزه که از دست این سامانه پیامکی به شماره203338آسایش ندارم.روزانه ده الی بیست تا پیامک نظر سنجی آوای انتظار برا من میفرستند و من بلافاصله حذفش میکنم دوباره بلافاصله میاد! گفتم شاید حذفش نکنم دیگه نمیاد دیدم گوشیم داره پر میشه! آقا من اصلا توی این فازا نیستم، من حتی برا پاک کردن این پیامکا وقت ندارم ، آقا ما اگه نخوایم آوای انتظار بذاریم کیو باس ببینیم؟!!!!

 • Gravatar Icon

  نام

  14 آذر 1396، 08:52

  اینا همش توجیه بود پیامک تبلیغاتی آسایش مارو گرفتن این کارو بهش میگن Spam توی کشورای دیگه این کار غیر قانونیه توی کشور ما هم داره یواش یواش غیر قانونی میشه . بهتر ….

 • Gravatar Icon

  محمد

  10 آذر 1396، 16:51

  درایران حریم خصوصی مردم رعایت نمیکنن.یکهو توتلگرام هستی.پیام اجتماعی میاداز 3030یا 3080که روزی 500تومان به استقلال بعد 5دقیقه میادبه پرسپولیس روزی 500کمک کن .اخه ببخشیداما……م، به اون فوتبالی که بخواد به گدایی پول ازمردم جمع کنه.کم پولدارند فوتبالیستها؟یا فکرمیکنن مردم مغزخرخوردن به یک پیامک اجتماعی روز 500به اونها کمک کنن.؟چرا واقعا یعنی این احترام بشعورو حریم خصوصی مردم است توی ایران؟اخه پیامک تون را مثل بقیه بذارید تو ی زاپیا حداقل هرکی مغزخرخورده باشه بشما کمک میکنه.نه اینکه هرلحظه پیامک.بازپیامک میادوسط تلگرام یکهو روصفحه اموزش تار.خرید ماشین .و…اینا چیه ؟یعنی مردم خرند .خوب .واقعا تا حد این پیامک ها مفید بود.0.همه شاکی اند که اینها مزاحم.یک فکری بکنن.برای این پیامک های اجتماعی که افرادبیشعورمیذارند.

  • Gravatar Icon

   الهه حسین‌پور

   01 بهمن 1397، 10:26

   سلام
   اگر مایل به دریافت هیچ کدوم از این پیامک ها نیستید
   همونطور که در مقاله ذکر کردیم 3 روش برای اینکار وجود داره.
   یا از اپراتورتون (ایرانسل ،همراه اول و…) اقدام کنید که روشش رو توی متن مقاله توضیح دادیم
   یا کدهای لغو رو جداگانه ارسال کنید.
   و یا کد #800* رو شماره گیری کنید.
   با آرزوی موفقیت

 • Gravatar Icon

  تتال

  05 آذر 1396، 18:09

  خیلی ممنون از مقاله مفیدتون

  • Gravatar Icon

   الهه حسین‌پور

   01 بهمن 1397، 10:27

   خوشحالیم که براتون مفید بوده
   با آرزوی موفقیت 🙂

 • Gravatar Icon

  بنیامین شانجانی

  18 آبان 1396، 03:29

  سلام این هایی که شما فرمودید درست اما بزرگترین ارگانی که دستش تو جیب مردمه خود ایزانسله چون بنده حدوه بکسال بود که با 700 تماس میگرفتم و عاجزانه خواهش میکردم که این روزی 300 تومان رو دارند از حساب شارژم کم میکنند بدادم برسید میگفتند خودت فعال میکنی تا این که تهدید به رسانه ای کردن این موضوع کردمشون باور کنید بد از این حرف دیگه از من کم نشد.

 • Gravatar Icon

  حسین ارشد

  17 آبان 1396، 08:09

  بسیار مقاله مفید و روانی بود.
  تشکر از تیم ملی پیامک

  • Gravatar Icon

   الینا اله‌بیگی

   20 آبان 1396، 08:43

   خواهش می کنم خوشحالیم که براتون مفید بود

 • Gravatar Icon

  کورش

  30 مهر 1396، 18:11

  سلام
  من که تا به حال نتوانستم روی موبایل خود فعال و یا اینکه غیر فعال کنم.
  لطفا چه شماره ایی را باید بگیرم تا فعال یا غیر فعال شود؟
  ممنون اگر اطلاعات دقیق تری را برایم بفرستید.

  • Gravatar Icon

   الینا اله‌بیگی

   01 آبان 1396، 09:20

   سلام می توانید با اپراتور خود تماس بگیرید.

 • Gravatar Icon

  سجاد

  09 مهر 1396، 17:58

  سلام خسته نباشید من شمارهایه چهار رقمی ایرانسل از جمله 8585راغیرفعال کردم رو گوشیم حالا چطور میتونم دوباره فعال کنم باتشکر

  • Gravatar Icon

   الینا اله‌بیگی

   30 مهر 1396، 10:06

   به مطلب این لینک مراجعه کنید

 • Gravatar Icon

  سید امیر

  05 مهر 1396، 19:52

  دوستان پیامک های مفید که این همه راجع بهش توضیح داده بودند با قطع شدن پیامک های تبلیغاتی هم به دستتون میرسه خیالتون راحت. چون پیامک های بانک ها و … از طریق خطوط خدماتی ارسال میشه نه خطوط تبلیغاتی. خطوط خدماتی هم میتونن به راحتی به تمام شماره ها حتی اونها که پیامک تبلیغاتیشون قطع هست هم پیامک ارسال کنن

  • Gravatar Icon

   الینا اله‌بیگی

   30 مهر 1396، 10:08

   دوست عزیز حرفتون درسته اما خیلی از شرکت ها و یا فروشگاه هایی که شما در خبرنامه پیامکی شون عضو هستید خطوطشون تبلیغاتیه نه خدماتی! چون خطوط خدماتی شرایط ویژه ای دارن

 • Gravatar Icon

  صادق عباسی

  05 مهر 1396، 19:16

  سلام آقا خیلی متشکرم از این مطلب آموزنده . باور کردنی نیست که ما ادمها گاهی چیزهائی را نمی دانیم که فکر می کنیم هیچ مشکلی در رابطه با آن موضوع نداریم!!

  • Gravatar Icon

   الینا اله‌بیگی

   30 مهر 1396، 10:10

   خواهش می کنم. امیدوارم براتون مفید بوده باشه

 • Gravatar Icon

  Alirezakordavani

  02 شهریور 1396، 11:13

  من با *800#هم زدم کار نکرد چ کنم تا این پیامک ها نیان کمک کنین

 • Gravatar Icon

  ثمین

  18 مرداد 1396، 16:23

  سلام مطالبتون خیلی مفید بود ممنون

  • Gravatar Icon

   الینا اله‌بیگی

   30 مهر 1396، 10:12

   خواهش می کنم امیدوارم مفید بوده باشه براتون

 • Gravatar Icon

  Pezhman

  18 مرداد 1396، 13:02

  بعضی پیاما که رو صفحه اصلی میاد باعث میشه صفحم خاموش نشه

 • Gravatar Icon

  هستی

  07 مرداد 1396، 06:56

  سلام خط من هرچی شارژ میکنم شارجش خودبخود خورده میشه از ۷۰۰ هم پرسیم گفتن پیامک ارسال میکنیم برات اما هیچ پیامی برام نیومد چکارکنم واقعا؟

  • Gravatar Icon

   الینا اله‌بیگی

   30 مهر 1396، 10:16

   با اپراتورتون تماس بگیرید

 • Gravatar Icon

  پیروز

  06 تیر 1396، 12:48

  پیام تبلیغاتی به پیام های از طرف بانک ربطی ندارد. اعلام تراکنش ها نباید حذف شود.

 • Gravatar Icon

  نگار

  22 خرداد 1396، 09:25

  شماره۲۰۵۸رو چجوری غیر فعال کنم؟

  • Gravatar Icon

   الینا اله‌بیگی

   30 مهر 1396، 10:18

   از کد *800# استفاده کنید

 • Gravatar Icon

  بابایی

  20 خرداد 1396، 06:28

  روش های قطع کردن پیامک های تبلیغاتی

  حال با وجود راه حل های ارائه شده از طرف اپراتورهای تلفن همراه می توانید از مزاحمت پیامک های تبلیغاتی خلاص شوید.

  جدیدترین روش و آخرین دستورالعمل برای قطع پیامکهای تبلیغاتی

  تمامی اپوراتورها یک کد مشترک را پشتیبانی می کنند که با استفاده از این کد شما می توانید تمام پیامکهای تبلیغاتی و پیامکهای مبتنی بر محتوی را لغو کرده و از دریافت انها جلوگیری می کند.

  ابتدا *800# را در گوشی خود وارد کرده و دکمه ok یا call را بزنید

  در پاسخ منویی دریافت خواهید کرد که شامل 3 گزینه

  مشاهده سرویسهای فعال
  قطع خدمات مبتنی بر محتوا
  قطع پیامک تبلیغاتی
  گزینه اول برای شما سرویسهایی که مبتنی بر محتوی هستند را نمایش میدهند – این همان سرویسهایی است که به ازای دریافت پیامک از شارژ شما کم میشود

  گزینه دوم برای غیر فعال کردن سرویسهای فعالی که در بالا گفتیم میباشد

  پس از اگر مدام به ازای دریافت پیامک شارژ شما تمام میشود از این 2 گزینه استفاده کنید (البته در جریان باشید که در این سرویسها حتما خودتان ثبت نام کرده اید و هیچ اپوراتوری اجازی انجام خودسرانه ی این کار را ندارد)

  گزینه سوم برای جلوگیری از پیامکهای تبلیغاتی که اکثر از مرکز پیامها مانند (100012346 و 2000012345) و از این قبیل شماره ها ؛ بوده و دیگر پیامکی از این شماره ها دریافت نخواهید کرد.

  طبق اعلام اپراتورها نباید این عمل خللی در دریافت پیامکهای بانکی داشته باشد.

  روش قطع پیامک تبلیغاتی همراه اول و ایرانسل

  معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری اعلام کرد مشترکان تلفن همراه درصورت عدم تمایل به دریافت پیامک های تبلیغاتیمی توانند لغو ارسال آن را تقاضا کنند.
  با پیگیری رگولاتوری و به منظور پایه ریزی ساز و کار دائمی در زمینه ارسال پیامک تبلیغاتی با رضایت مشتری، سامانه ای در اپراتورها طراحی شده است که براساس آن مشترکان همراه اول درصورت عدم تمایل به دریافت پیامک تبلیغاتی عدد «1» را به شماره 8999 ارسال کنند و یا با شماره گیری دستوری *8999# دریافت تبلیغات را لغو کنند همچنین می توانند با مرکز اطلاع رسانی 9991 تماس گرفته و درخواست خود را ابراز کنند.
  اگر مشترکی تمایل داشت مجدداً پیامک تبلیغاتی دریافت کند می تواند با ارسال عدد «2» به شماره 8999 نسبت به فعال سازی آن اقدام کند.
  معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی درباره مشترکان اپراتور دوم تلفن همراه (ایرانسل) اظهار کرد:در حال حاضر مشترکان ایرانسل صرفاً پیام های اطلاع رسانی خدمات و سرویس های این اپراتور را دریافت می کنند که درصورت عدم تمایل به دریافت آن نیز می توانند عدد «2» را به شماره 5115 ارسال کنند تا این سرویس برای آن ها لغو شود.هزینه ارسال پیامک به این شماره رایگان است.همچنین می توانند از طریق خط ایرانسل خود با شماره 711 تماس گرفته و پس از برقراری ارتباط با اپراتور درخواست خود را مبنی بر عدم دریافت پیامک های تبلیغاتی ابراز نمایند.

  طرح سامانه 8282 ایرانسل:

  زمانیکه یکی از طرحهای پیامکی 8282 ایرانسل را فعال کرده اید ، این پیامکها از اعتبار شما کم می کند، برای غیر فعال کردن این پیامک ها مراحل زیر را اجرا کنید.
  1-با خط خود یک پیامک به 131 فرستاده تا رمز ورود به ویترین ایرانسل به شما ارسال شود.
  2-به سایت ویترین ایرانسل رفته (Vitrin.irancell.ir) و در بالای سایت گزینه ورود به سیستم را بزنید.
  3- در بخش شناسه شماره موبایل خود را به صورت ********9893 وارد نمایید و در بخش رمز عبور دریافتی توسط پیامک را وارد نمایید.
  2-در مرحله آخر به “سرویس مبتنی بر پیام کوتاه” رفته و در قسمت “شارژ خودکار- بسته های من” همه طرحهایی که فعال کرده اید لغو اشتراک کنید.

  طرح سامانه 8686 ایرانسل:

  اگر از شماره 8686 ایرانسل پیامکی دریافت می کنید، عبارت laghv pishvaz یا laghv را به شماره 8686 ارسال کنید.
  روش قطع پیامک های تبلیغاتی ایرانسل و همراه اول

 • Gravatar Icon

  محمد

  08 خرداد 1396، 09:48

  با سلام
  آیا راهی وجود دارد که ما خودمان بخواهیم فقط از یک شماره تبلیغاتی پیام دریافت کنیم ؟

  • Gravatar Icon

   الینا اله‌بیگی

   30 مهر 1396، 10:22

   از شماره تبلیغاتی نمیشه اگر شماره خدماتی باشه و شما تو خبرنامه‌شون ثبت نام کرده باشید می تونید پیام هاشون را دریافت کنید

 • Gravatar Icon

  محمدصیادی

  03 خرداد 1396، 23:20

  سلام من هرکاری میکنم شبکه خبر قطع و۹۰۹۰ قطع نمیشود وشارژم هی میبره لطفاًراهنماییم کنید

  • Gravatar Icon

   الینا اله‌بیگی

   30 مهر 1396، 10:22

   از *800# استفاده کنید اگر نشد با اپراتورتون تماس بگیرید

 • Gravatar Icon

  Shahriar

  02 خرداد 1396، 15:24

  خب روش غیر فعال کردن پیامک ارزش افزوده چجوری است؟

  • Gravatar Icon

   الینا اله‌بیگی

   30 مهر 1396، 10:30

   از *800# استفاده کنید. اگر نشد با اپراتورتون تماس بگیرید

 • Gravatar Icon

  محمد چگينى

  26 اردیبهشت 1396، 09:40

  عزيزان من از تمامى زحمات شما در امر خدمت رسانى ممنون ممنون ممنون
  چكار كنم پيامك هاى تبليغاتى براى اين بنده حقير قطع شود
  پيامك هاى بانكى ::: هزينه هر پيام را نقدا از حساب كسر ميكنند
  فقط پيامك هاى تبليغاتى مثل زمين فروشى. // مخصوص اقايان // خانمها // ايمپلنت و ………….
  روش ستاره 8999 مربع كارساز نيست
  روزانه چندين مورد با اين روش تقاضامند شده حاصلى بدست نيامد
  نتيجه اين است براى همراه اول در امد براى كاربر مزاحمت هاى 24 ساعته

  • Gravatar Icon

   الینا اله‌بیگی

   30 مهر 1396، 10:24

   از *800# استفاده کنید اگه نشد با اپراتورتون تماس بگیرید

 • Gravatar Icon

  سعید

  12 اردیبهشت 1396، 06:49

  من دو سه ماه *800# رو زدم پیامکهای تبلیغاتی حذف شد
  الان میخوام دوباره فعال کنم چی رو بزنم ؟؟؟
  کل اینترنتو زیر و رو کردم فقط غیر فعال پیدا کردم

  • Gravatar Icon

   الینا اله‌بیگی

   30 مهر 1396، 10:24

   با اپراتورتون تماس بگیرید

 • Gravatar Icon

  دنی

  26 فروردین 1396، 13:15

  این 7575 رو چطور غیر فعال کنم؟

  • Gravatar Icon

   الینا اله‌بیگی

   30 مهر 1396، 10:26

   از *800# استفاده کنید. اگر نشد با اپراتورتون تماس بگیرید

 • Gravatar Icon

  دنی

  26 فروردین 1396، 13:08

  این 7575 چطوری غیر فعال میشه؟
  کمک کنید خدا خیرتون بده

  • Gravatar Icon

   الینا اله‌بیگی

   30 مهر 1396، 10:26

   از *800# استفاده کنید. اگر نشد با اپراتورتون تماس بگیرید

 • Gravatar Icon

  امیر محمدی

  22 فروردین 1396، 13:37

  چطور میسه پیامک تبلیغاتی رو فعال کرد؟؟

  • Gravatar Icon

   الینا اله‌بیگی

   30 مهر 1396، 10:26

   با اپراتورتون تماس بگیرید

 • Gravatar Icon

  علی

  21 فروردین 1396، 07:34

  خیلی عالی بود از راهنمایی مفیدتون بسیار متشکرم. کاش به نحوه شکایت از مخابرات هم اشاره می کردید و شماره تماس یا هر راه ارتباطی دیگر با آنها را می گفتید

 • Gravatar Icon

  یه نفهم که ایرانسل خریده

  17 فروردین 1396، 15:43

  واقعا که سایت یرکاری خوبیه

 • Gravatar Icon

  محمد

  29 اسفند 1395، 10:49

  عالی بود فقط پیام ها اگه دیگه نیاد خوبه

 • Gravatar Icon

  فرشید

  25 اسفند 1395، 21:04

  اینجا اومدیم غیر فعال کردن پیامک تبلیغاتی رو بدونیم نه اینکه فلسفه و ارزش افزوده رو توضیح بدید

  • Gravatar Icon

   محسن کریمی

   20 مرداد 1396، 06:21

   چه طوری باید پیامک تبلیغاتی ایرانسل غیرفعال کرد

   • Gravatar Icon

    الینا اله‌بیگی

    30 مهر 1396، 10:11

    با *800#

  • Gravatar Icon

   س

   29 شهریور 1396، 14:30

   احسند بشما

 • Gravatar Icon

  کاوه توکلی

  22 اسفند 1395، 03:25

  مژده مژده شارژ رایگان ایرانسل به مناسبت ۱۵دهمین سالگرد خط های ایرانسل
  به همه شارژ میده از۵هزار ریال تا ۱۰۰هزار ریال
  بستگی به شانست داره
  برای گرفتنش
  این کد هارو??
  اول ۲۰۴۳۷۱۷۲۸۹
  دوم1010
  سوم 900
  جدا جدا به شماره ی738150
  بفرستین بعد منتظر بمونین تا شارژ براتون بیاد که مبلغ شارژ بستگی به شانستون داره
  راستی اینا همش رایگانه و میتونین با سیمکارت بدون شارژ هم بزنید
  اگه ایرانسل ندارین برای
  دوستان ایرانسلیتون بفرسین???

 • Gravatar Icon

  پویا

  18 اسفند 1395، 13:48

  برای غیر فعال سازی پیامک های تبلیغاتی خود با اپراتور خط خود تماس بگیرید
  ایرانسل700
  همراه اول 9990

 • Gravatar Icon

  سارا عسگری

  14 اسفند 1395، 04:02

  سلام
  فرمودید ارسال عدد 2 به 5005 رایگان میباشد ولی اینطور نبود و پیام شامل هزینه بود.

  • Gravatar Icon

   علیرضا عباسوند

   04 فروردین 1396، 16:01

   برای من هم هزینه داشت.?

 • Gravatar Icon

  رحمت اضغری

  12 اسفند 1395، 15:11

  ۱۲۴۰

 • Gravatar Icon

  محمدی

  07 اسفند 1395، 10:23

  سلام برای من پیام پیشخوان مباد چطوره غیر فعال کنم
  هر پیامی که میدم برام پیام میاد در پیشخوان ذخیره شد وصل شارژ من با ابن پیام تمام ميشه

 • Gravatar Icon

  پریسا

  28 بهمن 1395، 08:46

  با سلام، روزانه 300 تومان از شارژ من کم میشه از طریق *800# هم اقدام کردم ولی میگه عضو هیچ سامانه پیامکی نیستید، چه راه حلی پیشنهاد می کنید.

  • Gravatar Icon

   saeed fz

   22 فروردین 1396، 20:49

   زنگ بزن اپراتور قطع کنه

 • Gravatar Icon

  سیفی

  27 بهمن 1395، 06:48

  این رنگ رخسار پدرم در اورده بود هر موقع تلفنم را شارژ میکردم فوری پیاماش میامدن 98305059بود

 • Gravatar Icon

  مبین

  26 بهمن 1395، 07:15

  سلام کدهای بالا رو که میگیرم برای سیم کارت همراه اول پیام های تبلیغاتی غیر فعال نمیشه

 • Gravatar Icon

  م . ر

  20 بهمن 1395، 09:23

  آقا خدا خیرت بده .. ایرانسل کلافمون کرده بودددد…ایشالا شارژ 10000000000 تومانی برنده بشی..

 • Gravatar Icon

  زانا فرامرزی

  16 بهمن 1395، 20:51

  مال من هیچ فرقی نکرده

 • Gravatar Icon

  123

  11 بهمن 1395، 07:07

  اگر کسی به جهان آخرت ایمان دارد این دزدی ها را از مردم نمی کند

 • Gravatar Icon

  ایمان

  09 بهمن 1395، 12:41

  وای من فقط 150000تومان هزینه پیامکهای تبلیغاتی واسم اومده.افسردگی گرفتم.مرسی از راهنمایی

 • Gravatar Icon

  Shahab

  30 دی 1395، 16:41

  چه قدر اپراتورهای همراه اول و ایرانسل بیشعورن بخدا
  بدون اجازه پیامک تبلیغاتی میدن و از شارژمونم کم میکنند.

 • Gravatar Icon

  آزاده عادلی

  29 دی 1395، 06:56

  من کلمه خاموش و off را به شماره ای که پیام تبلیغاjی میاد فرستادم اما هیچی نشد باز پیاما ارسال میشه اخه چکار کنم من

 • Gravatar Icon

  Mkn

  28 دی 1395، 14:20

  درست شد… ممنون?

 • Gravatar Icon

  رضا طائری

  11 دی 1395، 09:59

  سلام.من ارزش افزوده رو غیر فعال کردم ولی پیامکهاب بانک در خصوص دریافت و پرداخت از حساب برام نمیاد دیگه .باید چکار کرد؟؟؟

 • Gravatar Icon

  دنیا

  08 دی 1395، 07:57

  پیام اعلام دسترسی میاید؟ اگه *800# بگیریم؟

 • Gravatar Icon

  مسعود قاضی

  22 آذر 1395، 17:14

  سلام خدا خیرت بده ، درحال بشکن زدنم.ممنون.مسعود قاضی

 • Gravatar Icon

  انـــور

  16 آذر 1395، 05:43

  آقا خدایی دمتون گرم احسنت برا شما

 • Gravatar Icon

  حامد

  12 آذر 1395، 11:56

  دادش نجاتمون دادی،دمت گرم

 • Gravatar Icon

  سهیل اشرفی

  09 آذر 1395، 07:30

  سلام
  من میخواستم پیام تبلیغاتی بعضی شرکتها رو داشته باشم اما برای ایرانسل نیاد پیامکهاش
  اینو چی کار کنم؟

 • Gravatar Icon

  سارا

  07 آذر 1395، 07:19

  سلام براحذف پیامهایی با کد 200126 چه گلی باید به سربگیریم

 • Gravatar Icon

  نیما

  06 آذر 1395، 20:15

  مرسی از شما .. اینا دیگه کی هستن اسم دینشون گذاشتن اسلام دارن به هر روشی شده از مردم دزدی میکنن

 • Gravatar Icon

  صداقت

  01 آذر 1395، 19:15

  اون پیامک هایی که شما ازشون شاکی هستید، برای سرویس ارزش افزوده هستند.

 • Gravatar Icon

  مهدي - ب

  24 آبان 1395، 10:05

  سلام
  همرا اول با شماره 200127 روزي چندتا پيام ميده وهر پيام 100 تومن كم ميكنه. كسي ميدونه چطور كنسلش كنم؟
  با 8999 كنسل نميشه و مدام مياد برام
  چندبار گزينه 1 فرستادم 8999 پيامك مياد تا 24 ساعت اينده لغو ميشه اما بعد حدود يك هقفته هنوز مشكل هست

 • Gravatar Icon

  سما

  23 آبان 1395، 14:28

  سلام توروخدابگین چطوری پیامهای تبلیغاتی همراه اول را غیرفعال کنم ؟با روشهای بالا فقط ۲۴ساعت کنسل میشه…ممنون

 • Gravatar Icon

  فائزه

  20 آبان 1395، 10:46

  خیلی از نظرات رو خوندم اکثریت گفتن که دوباره براشون پیام اومده من خودم برنامه whose callرو گوشیم نصب کردم همه رو با اون بلاک کردم ولی یه پیامو ۵ بار میدن که پنجمیش برام میاد صد رحمت به زالو ولی خداییش خیلی کم شده تو هیچ مسابقه و قرعه کشی شرکت نکنید همشون فقط پول میچاپن

 • Gravatar Icon

  آرش

  19 آبان 1395، 14:04

  یک پیامک برام اومد که با ارسال off پیامکهای تبلیغاتی قطع میشه،اینکارو کردم ولی پیامکهای بانکی هم قطع شد.باید چکار کنم تا پیامکهای بانکی برگرده؟

 • Gravatar Icon

  مجید وحیدیان

  15 آبان 1395، 08:23

  خدا ازشون بپرسه هی شارژ میکردیم هی اینا پیامک میدادن هرچی شارژ خوردین ازم حرومتون باش ایشاللله????

 • Gravatar Icon

  احمد

  12 آبان 1395، 12:04

  عاااااااالی بود دمت گرم

 • Gravatar Icon

  سارا

  11 آبان 1395، 05:13

  سلام بهترین روش برای حذف پیامکها اینه که بااپراتور تماس بگیرید واین جمله رو حتما بگید (اگر باز هم برای من پیامک تبلیغاتی بیاد به سازمان تنظیم مقررات شکایت میکنم) چون به اپراتورها به شدت اخطار داده شده وتماسها ضبط میشه موظف به حذف پیامکها میشن

 • Gravatar Icon

  امید بابامیری زاد

  08 آبان 1395، 14:55

  دمت گرم داداش

 • Gravatar Icon

  yalda.ar

  07 آبان 1395، 07:02

  اقا دمتون گرم
  من قبلا با*555#همشو لغو کردم اصلانم پیام نیومده ولی شارژم همینجوری میره
  نمیدونم چرا؟؟؟؟؟

 • Gravatar Icon

  سینا فتحی

  04 آبان 1395، 07:41

  واقعا ممنون منو از دست این پیامک ها نجات دادی

 • Gravatar Icon

  س ص

  03 آبان 1395، 07:55

  سلام من 2 ب 5005میفرستم ولی میگه جز لیست سیاه هستید ولی پیامک ایرنس میاد از خود اینسل هم هس

 • Gravatar Icon

  بیتا

  02 آبان 1395، 10:42

  سلام من این کد رو زدم *800# و سرویسایی ک فعال بود رو غیر فعال کرد م ولی بلافاصله انتنم رفت چی کار کنم لطفا راهنماییم کنید

 • Gravatar Icon

  سلجوقی

  30 مهر 1395، 16:14

  *۸۰۰# غیر فعال میباشد و سر کاری است

 • Gravatar Icon

  م

  27 مهر 1395، 06:59

  دزدی آشکار
  از بی اطلاعی مردم استفاده میکنن

 • Gravatar Icon

  آراداعتصامی

  16 مهر 1395، 13:54

  سلام این کد رو هم زدم باز هم برام پیام میاد چیکارکنم

 • Gravatar Icon

  حامد

  14 مهر 1395، 16:04

  تشکر مفید بود

 • Gravatar Icon

  مهمان

  11 مهر 1395، 07:31

  این عدم دریافت پیامک تبلیغاتی فقط برای 24 ساعت غیر فعال شد..چیکار کنم که زمانش بیشتر بشه؟

 • Gravatar Icon

  ابول فتحی

  08 مهر 1395، 18:31

  دااااااااااااااااااش دمت گرم هر چی داشتم دیگه برام پیامک نمیاد مرررررررررررررررررسی

 • Gravatar Icon

  مریم

  04 مهر 1395، 17:50

  با با خدا کنه که خیر نبینند

 • Gravatar Icon

  محمدرضا مغنی

  25 شهریور 1395، 15:25

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان عزیز..مشکل من اینکه نمیتونم ب شماره های پیامکی ایرانسل و غیره پیام بدم مشکل چیه

 • Gravatar Icon

  Sara

  25 شهریور 1395، 11:07

  سلام . من درحین کار کردن با گوشیم ی پیام از طرف ایرلنسل میاد و کل صفحه گوشیم رو میگیره و اجازه هیچ کار دیگه رو نمیده و هرچی گزینه لبو یا فعال سازیش رو میزنم هیچ کار نمیکنه خیلی داره اذیتم میکنه لطفا راهنمایی کنید ؟

 • Gravatar Icon

  رضا کرمی

  15 شهریور 1395، 09:11

  واقعا هر دو روز 5000 تومان از شارژ کم میشه واقعا نمی دونم چکارباید بکنم واقعا که از دست ایرانسل خسته شدم

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   18 شهریور 1395، 08:47

   با سلام
   با وارد کردن کد *800# می توانید نسبت به غیر فعالسازی پیامک های تبلیغاتی خود اقدام نمایید.

  • Gravatar Icon

   سعید

   21 شهریور 1395، 05:34

   با اینکه غیر فعال کردم پیامک تبلیغاتی رو اما باز هم پیام تبلیغات میاد و باز هم از حسابم کم میشه

 • Gravatar Icon

  نیما

  11 شهریور 1395، 06:35

  سلام. کسی اطلاعی از نحوه قطع کردن پیامک با پیش شماره هایی غیر از اینها رو داره؟ مثل 9595و 8595و 84863و… مثل قارچ هم روز به روز بیشتر میشن! ممنون میشم

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   18 شهریور 1395، 08:49

   متاسفانه این پیامک ها از طرف خود ایرانسل ارسال می شن. با کد *800# سعی کنید لغوشون کنید ببینید قطع میشن یا خیر

 • Gravatar Icon

  سيف الله رحيمي

  10 شهریور 1395، 22:47

  سلام پيام هاي تبليغاتي ايرانسل متاسفانه علاوه برايجاد مزاحمت بدون اجازه ازشارژمخاطب کسر ميکند که اين عمل شنيع مصداق دزدي به حساب مي ايد

 • Gravatar Icon

  erfan-sardar

  27 مرداد 1395، 07:27

  اقا خیلی مدیونم ممنون

 • Gravatar Icon

  ش س

  06 مرداد 1395، 16:20

  *800# درست بود ممنونم از وب سایت مفیدتون موفق و سربلند باشید

 • Gravatar Icon

  instagram.com/Pourarbab

  03 مرداد 1395، 19:04

  سلام من هرچی میفرستم میگه تا 24 ساعته دیگه دوباره فعال میشه یعنی تا روز بعد فقط پیام ها قطع میشن من نمی دونم چکار کنم که برای همیشه از شرشون راحت بشم لطفا یه راهنمایی بکنید با تشکر Instagram.com/Pourarbab

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   17 مرداد 1395، 09:19

   برای فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی کد#۸۰۰* را شماره گیری نمایید.
   ممنون

   • Gravatar Icon

    بنده خدا

    05 اسفند 1395، 04:39

    سلام نمیشه

 • Gravatar Icon

  نیما

  03 مرداد 1395، 03:35

  سلام من غیر فعال کرده بودم ولی به مشکل خوردم اس ام اس کد تلگرام برام نمیومد مجبور شدم دوباره فعال کنم

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   17 مرداد 1395، 09:18

   فعلاً راه دیگری در دسترس نیست دوست عزیز

 • Gravatar Icon

  MaryamRZ

  27 تیر 1395، 11:52

  سلام خسته نباشید بابت سایت خوبتون ممنونم و موفق باشید
  برای غیر فعال سازی تبلیغات ایرانسل عدد ۲رو به ۵۰۰۵ فرستادم از اوراتور ایرانسل این پیام برام اومد
  You are already a member of black list
  ممنون میشم بگید مشکل از کجاست چرا گفته من تو بلک لیستم

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   27 تیر 1395، 11:56

   برای فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی کد#۸۰۰* را شماره گیری نمایید.
   ممنون

 • Gravatar Icon

  ملیحه

  23 تیر 1395، 19:00

  نمیشه ک همراه اول
  من چند سری هست ارسال کردم و پیامی با این محتوا به من میده ک تا ۲۴ ساعت اینده غیر فعال میشه ولی انگار نه انگار
  چه وضعشه اااااه

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   26 تیر 1395، 10:48

   سلام
   برای فعال سازی و غیر فعالسازی پیامک های تبلیغاتی از کد #800* استفاده نمایید.

  • Gravatar Icon

   محمد علی علی نژاد

   25 شهریور 1395، 04:53

   سلام برای من یک متن میاد که عدد 5رو وارد کنید تا پرداخت هزینه و دریافت اس ام اس شوید.من این کار رو انجام میدم ولی برام اس ام اس نمیاد

 • Gravatar Icon

  علی ستوده خو

  19 تیر 1395، 16:35

  بخدا دیگه جونم دراومده.ظهر یه دقیقه میخوای بخوابی همش پیام تبلیغ میاد.دیگه اعصاب واسمون نزاشتن

 • Gravatar Icon

  علی

  05 تیر 1395، 05:04

  داداش
  ما چجوری وصلش کنیم می خوام پیامکایی که برای ثبت نام مدارس میاد را بخونم ببینم کی برم

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   26 تیر 1395، 10:54

   سلام
   برای فعال سازی و غیر فعالسازی پیامک های تبلیغاتی از کد #800* استفاده نمایید.

  • Gravatar Icon

   مهمان

   18 مرداد 1395، 13:38

   عدد 2 را 8999 پیامک کنید

 • Gravatar Icon

  بنده خدا

  04 تیر 1395، 08:56

  اگه نخوایم اس ام اس تبلیغاتی برامون نیاد کیو باید ببینیم

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   26 تیر 1395، 10:51

   سلام
   برای فعال سازی و غیر فعالسازی پیامک های تبلیغاتی از کد #800* استفاده نمایید.

  • Gravatar Icon

   خداداد دادای دای

   26 تیر 1395، 12:55

   کریم
   همونی هس که مسلمون نیساااااااااا

 • Gravatar Icon

  حاجی توحید

  02 تیر 1395، 20:03

  خیلی نامردین این هزینه های اضافی رو برا مردم بار می کنین این پولو نمی شه خورد

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   26 تیر 1395، 10:52

   سلام
   برای فعال سازی و غیر فعالسازی پیامک های تبلیغاتی از کد #800* استفاده نمایید.

 • Gravatar Icon

  mosh

  02 تیر 1395، 08:01

  ترته نامه ایرانسل.

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   26 تیر 1395، 10:54

   سلام
   برای فعال سازی و غیر فعالسازی پیامک های تبلیغاتی از کد #800* استفاده نمایید.

 • Gravatar Icon

  ادم بیکار

  02 تیر 1395، 07:47

  دوستان عزیز ببخشید این ارسال پیامها دزدی نیست این یک نوع خمس و ذکات است که شما می پردازید

 • Gravatar Icon

  بارش ناصپور

  31 خرداد 1395، 14:33

  راه های اسون تری برای قطع پیام های تبلیغاتی اراعه کنین ممنون

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   26 تیر 1395، 10:55

   سلام
   برای فعال سازی و غیر فعالسازی پیامک های تبلیغاتی از کد #800* استفاده نمایید.

 • Gravatar Icon

  یگانه خاااانوم

  30 خرداد 1395، 12:34

  شورشو در آوردن روزی 500تا پیام میاد برام اه چه خبره اخه تاحالا ده بار لغو کردم ولی بازم بعد دوهفته میاد

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   26 تیر 1395، 10:59

   سلام
   برای فعال سازی و غیر فعالسازی پیامک های تبلیغاتی از کد #800* استفاده نمایید.

 • Gravatar Icon

  dlmi

  30 خرداد 1395، 03:51

  به خدا من حلالشون نمی کنم صبح شارژ می زنم شب می خوام زنگ بزنم میگه شارژ تموم شده واقعا این حرومه

 • Gravatar Icon

  ننه قمر

  29 خرداد 1395، 14:55

  واقعا مسخرست پیامک میاد بدون اینکه خودت خبر داشته باشی هر پیامک بالای صد تمن اون موقع باید بدوی دنبال قطع اون پیامک خداییش دزدی ابرومندانه و سر گردنه یعنی این خدا لعنتشون کنه بانیشو

 • Gravatar Icon

  moonlight

  29 خرداد 1395، 11:40

  یک رو که به ۸۹۹۹ فرستادم نوشت تا بیست و چهار ساعت غیرفعال شده 🙁 خیلی ادمای دزدو مریضی هستن به خدا

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   26 تیر 1395، 11:01

   سلام
   برای فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی از کد#800* استفاده نمایید.
   ممنون

 • Gravatar Icon

  قاسمی

  28 خرداد 1395، 07:40

  سلام
  برای حذف پیامهای تبلیغاتی اگر گوشی اندروید دارید از نرم افزار سامانه هوشمند استفاده کنید ونتیجه را اینجا اعلام کنید.

 • Gravatar Icon

  امیر

  27 خرداد 1395، 06:49

  خدا پدر مادرتو بیامرزه راحتم کردی

 • Gravatar Icon

  فاطمه

  26 خرداد 1395، 14:50

  بابا شورشو دیگ درآوردین .روزی 8تا واسم اس ام اس تبلیغاتی میاد و میابقه و قرعه کشی.عجب غلطی کردم رایتلمو غیر فعال کردم ایرانسل گرفتم

 • Gravatar Icon

  نسرین راویان

  25 خرداد 1395، 18:42

  سلام ترو خدا جهت لغو پیامهای این شماره ها هم راهنماییمون کنید 30777و20701317و307550و20702هر چیزی که میزنیم با جسارت تمام به ریشمون میخندن ومیگن اشتباهه ودوباره پیام میدن سر ماه که میشه باید حقوقمونو تقدیم جیب این آقایون کنیم

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   26 تیر 1395، 11:08

   سلام
   برای فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی از کد#800* استفاده نمایید.
   ممنون

 • Gravatar Icon

  علی

  25 خرداد 1395، 10:20

  سلام . چطوری 201030 همراه اول رو غیر فعال کنم . ممنون

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   26 تیر 1395، 11:08

   سلام
   برای فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی از کد#800* استفاده نمایید.
   ممنون

 • Gravatar Icon

  اسما

  25 خرداد 1395، 08:36

  منم با حرف اعظم موافقم

 • Gravatar Icon

  مجتبی

  23 خرداد 1395، 06:04

  ممنون

 • Gravatar Icon

  کوروش

  20 خرداد 1395، 09:05

  اقا این چه وظعیه من دیروز پنج هزار تومان شارژ زدم امروز گفته اعتبار شما به پایان رسیده

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   26 تیر 1395، 11:09

   سلام
   برای فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی از کد#800* استفاده نمایید.
   ممنون

 • Gravatar Icon

  س.س

  16 خرداد 1395، 11:00

  سلام . همه مسابقات و جوایز همراه اول که سرکاری یه! پیامهای آموزشیش هم که بهترینش رایگان تو اینترنت هست. پس مطمئنا بیش از 80 درصد مردم نمی خوان از این مسیجا براشون بیاد. وقت و بی وقت مزاحمن. یه بار سرجلسه دفاع تو دانشگاه مسیج داد با اینکه گوشیم روی بیصدا بود نویزش توی بلندگو پخش شد. گفتم هرکدوم از دوستام باشه بعدا لهش می کنم. دیدم همراه اوله!!!!
  ولی دوستان نفرین نکنید. واقعا کامنتا همش نفرین بود. !!! محترمانه بگیم نمی خوایم

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   26 تیر 1395، 11:14

   سلام
   برای فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی از کد#800* استفاده نمایید.
   ممنون

 • Gravatar Icon

  حسین

  12 خرداد 1395، 16:38

  سلام. لطفا برای غیر فعال سازی آهنگ های پیشواز ایرانسل که زورکی و بیخود تمدید خودکار میشن پودر شارژ رو در میارند چه کار کنم؟

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   26 تیر 1395، 11:14

   سلام
   برای فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی از کد#800* استفاده نمایید.
   ممنون

 • Gravatar Icon

  خسته تبلیغات!

  12 خرداد 1395، 06:35

  من این سرویسو نمیخوام، دیگه ازین واضجتر باید بگم؟؟؟؟اصن با اجازه کی به شماره من پیام تبلیغاتی میفرستین؟؟!! حریم خصوصی براتون تعریف شده؟؟؟!!!

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   26 تیر 1395، 11:14

   سلام
   برای فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی از کد#800* استفاده نمایید.
   ممنون

 • Gravatar Icon

  فرزاد صداقت

  10 خرداد 1395، 05:31

  بابا ای پول خوردن داره تا شارژ وارد میكنی پشت سر هم پیام میاد این كار رو هم كردم بازم نشد یه كم منطقی فكر كن همراه اول

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   26 تیر 1395، 11:10

   سلام
   برای فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی از کد#800* استفاده نمایید.
   ممنون

 • Gravatar Icon

  رضا نیکویی

  06 خرداد 1395، 18:29

  خیلییییی ممنون

 • Gravatar Icon

  &&

  06 خرداد 1395، 12:55

  ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • Gravatar Icon

  داریوش

  04 خرداد 1395، 07:23

  دزدی میکنید ، امیدوارم از حلقومتون در بیاد

 • Gravatar Icon

  محمد دهقان

  30 اردیبهشت 1395، 11:06

  ممنون عشقم

 • Gravatar Icon

  ؟؟؟؟

  29 اردیبهشت 1395، 10:38

  مرسی ممنون 5هزار تومان شارژ رو تو 3 روز میخوردن بلاخره خلاص شدم

 • Gravatar Icon

  سعیدs..m

  29 اردیبهشت 1395، 03:03

  رسما ایرانسل کمرموشکسته بخدا?

 • Gravatar Icon

  مصیبی

  28 اردیبهشت 1395، 06:30

  خیلی بده که بدون رضایت مشتری و نا خواسته اونو عضو یا درگیر این کانونها میکنن و بدون رضایش ازش مبلغ کسر میکنن، این یک دزدی آشکاره

 • Gravatar Icon

  رضا دهقان زاد

  27 اردیبهشت 1395، 14:10

  با عرض سلام و خسته نباشید
  بنظر خود من اذیت کردن کاره خوبی نیس کی از شما درخواست کرده که برای مردم پیام بفرستین اونم تبلیغاتی … و همش پیام های بی فایده فقط هدفشون کسب درامد برا خودشونه

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   26 تیر 1395، 11:21

   سلام
   برای فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی از کد#۸۰۰* استفاده نمایید.
   ممنون

 • Gravatar Icon

  دوستدار ۸۵۸۵

  24 اردیبهشت 1395، 10:17

  نمبشه ۸۵۸۵ بتونه بهمون پیام بده ولی بقیه نتونن؟ ????

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   26 تیر 1395، 11:17

   سلام
   متاسفانه ما در حال حاضر کد غیر فعالسازی این سرویس را در اخیار نداریم

 • Gravatar Icon

  محمد

  15 اردیبهشت 1395، 12:29

  بابا میخوای از موجودی حسابموت کم کنی خوب بکنی پیامک الکی دیگه نفرستین

 • Gravatar Icon

  arash

  01 اردیبهشت 1395، 10:50

  دمتگرم
  خداخیرت بده

 • Gravatar Icon

  محسن

  28 فروردین 1395، 15:23

  /چند روزیه اصلا برام پیامک نمیاد حتی پیامک بانک علت چیه

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   26 تیر 1395، 11:27

   سلام
   آیا سرویس های پیامک تبلیغاتی خود را لغو کرده اید؟

 • Gravatar Icon

  فرهاد راستگو

  26 فروردین 1395، 14:15

  پس فکر مردین دزدی به چی میگن؟دزدی یعنی همین
  سرویسشون تو سرشون بخوره.

 • Gravatar Icon

  مهدی شکری

  26 فروردین 1395، 10:29

  خسته نباشین لطفا غیر فعال کردن Pishkhan رو بهم بگین.

  • Gravatar Icon

   مجید داوری

   27 اردیبهشت 1395، 11:09

   لطفا بگین..غیر فعالسازی پیشخوان رو

   • Gravatar Icon

    پشتیبانی

    26 تیر 1395، 11:16

    سلام
    برای فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی از کد#800* استفاده نمایید.
    ممنون

 • Gravatar Icon

  سجاد عسگرپور

  24 فروردین 1395، 11:39

  من ي بار تل زدم ٧٠٠گفت هر كاري كني قطع نخواهد شد،?واقعا تحت تاسير قرار گرفتم

 • Gravatar Icon

  امیررضا

  23 فروردین 1395، 13:28

  ینی چی من دیر شارژ کردم گفتم حالا حالا هست الان 777ریال داشت ?

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   26 تیر 1395، 11:26

   سلام
   برای فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی از کد#۸۰۰* استفاده نمایید.
   ممنون

 • Gravatar Icon

  آرش مردوخی

  23 فروردین 1395، 09:57

  بابا بیشرفها دست از سرمون بر نمیدارن تا حالا ۱۰۰۰بار غیرفعالش کردم، بازم پیام میاد….

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   26 تیر 1395، 11:28

   سلام
   برای فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی از کد#۸۰۰* استفاده نمایید.
   ممنون

 • Gravatar Icon

  محمدطاهر رئیسی

  23 فروردین 1395، 06:39

  سلام تو رو خدا یه کاری کنین من به همین شکل لغو میکنم با9990اپراتورش هم درخواست لغو کردم هم ایرانسل و هم همراه اول لغو نمیشن شارژ دزدی میکننن حرومشون باد دیگه کار به جایی رسید که میخوام خطمو خورد کنم بندازم دور یعنی چه اخه اینم انصافه بنظرتون

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   26 تیر 1395، 11:26

   سلام
   برای فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی از کد#۸۰۰* استفاده نمایید.
   ممنون

 • Gravatar Icon

  شهاب ناصریه

  22 فروردین 1395، 10:36

  بخدا روزی 1000 تومان از شارژم کم ميشه اگه ميشه يه کاری برام بکنید

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   26 تیر 1395، 11:29

   سلام
   برای فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی از کد#۸۰۰* استفاده نمایید.
   ممنون

 • Gravatar Icon

  شهاب ناصریه

  22 فروردین 1395، 10:31

  بخدا روزی 1000 تومان از شارژم کم ميشه اگه ميشه يه کاری برام بکنی

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   26 تیر 1395، 11:29

   سلام
   برای فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی از کد#۸۰۰* استفاده نمایید.
   ممنون

 • Gravatar Icon

  ارزش افزوده

  18 فروردین 1395، 16:28

  به خدا پول حرومه از دزدی بدتره بابا ما نمی خواهیم به کی بگیم
  اخه کی از شما سرویس خواسته مثل سرطان شدین رو سرمون
  الهی خناق بگیرین با این پولی که می خورین

  • Gravatar Icon

   سرهنگ رضایی

   29 فروردین 1395، 11:05

   خدایی هم هست

  • Gravatar Icon

   غضنفري

   05 خرداد 1395، 05:22

   من هم با نظر اين شخص كاملا موافقم

 • Gravatar Icon

  major

  16 فروردین 1395، 11:49

  کلافه کننده , خسته کننده و دزدی است برای هر SMS دست کم 1000 ریال تا 2500 ریال از کنتورم کاسته می شود بنابراین هرگز ایرانسل خود را شارژ نمی کنم تا اینکه SMS های تبلیغاتی حذف گردد

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   26 تیر 1395، 11:35

   سلام
   برای فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی از کد#۸۰۰* استفاده نمایید.
   ممنون

 • Gravatar Icon

  رضا

  16 فروردین 1395، 09:59

  محظ رضای خدا یه کار محکمتر بگین انجام بدیم اپراتورم میگه اس بدید یه این شمارها که شما نوشتید ولی ترتیب اثر نمیدن من تا الان حداقل ۵بار تلاش کردم ولی فایده ندارم

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   26 تیر 1395، 11:38

   سلام
   برای فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی از کد#۸۰۰* استفاده نمایید.
   ممنون

 • Gravatar Icon

  شلثقل

  16 فروردین 1395، 05:50

  خداوندا خانواده هاشونو نابود کن تا این مردم بدبخت رو آزار ندن.والسلام

 • Gravatar Icon

  علي فلاحي زاد

  09 فروردین 1395، 11:32

  خواهش ميكنم بعلت مشكلات پيامهاي تبليغاتي را حذف كنيد

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   26 تیر 1395، 11:34

   سلام
   برای فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی از کد#۸۰۰* استفاده نمایید.
   ممنون

 • Gravatar Icon

  اشكان

  02 فروردین 1395، 15:09

  واقعاً ايرانسل غير از سود گيري و اجحاف در حق مصرف كننده و تدليس در عمل هيچ هدفي ندارد و متأسفانه هيچ مرجع قانوني هم به اين مسائل رسيدگي نميكند …

 • Gravatar Icon

  بابک س

  28 اسفند 1394، 19:29

  اولش که ایرانسل اومد خوب بود الان دیگه داره میچاپه مردم . نظارت نباشه همینه.

 • Gravatar Icon

  راد رادپور

  17 اسفند 1394، 12:51

  امبدوارم بزودی یه اپراتور جدید بیاد که مارو از سلطه ایرانسل و همراه اول نجات بده تا به حریم شخصی مرد م احترام بزارن بدون اجازه اسایش ملت رو به هم نزنن و با پبامهای بیهوده که فعال میشه و بدون نجازه از شارز گوشی هزینه برداشت میکنن دست از این دزدی اشکار بردارن شرم اوره .انشالله اون روز بیاد

 • Gravatar Icon

  Shirin

  17 اسفند 1394، 11:56

  Mrcccccccccccccc

 • Gravatar Icon

  س

  15 اسفند 1394، 17:54

  بنظرم گدایی کنن بهتر از اینه

 • Gravatar Icon

  ناشناس

  15 اسفند 1394، 14:53

  برای خط ایرانسل عبارت stop رو به شماره 8282 بفرستید و علاوه بر این هیچ پیام تبلیغاتی رو نخونید ،
  من اینرو آزمایش کردم ، قبلا روزی سه چهار پیام تبلیغاتی یا بیشتر میومد ، الان هفته ای یکی هم نمیاد.
  سرویس پیشواز یا خدمات ارزش افزوده ، یا پیامکهای مسابقاتی که قبلا عضو شدین باید جداگانه غیر فعال بشن.

 • Gravatar Icon

  علي

  15 اسفند 1394، 06:59

  خسته شدم از دست پيامهاي تبليغاتي ايرانسل لعنتي…

 • Gravatar Icon

  احمدپارسا

  11 اسفند 1394، 18:32

  205079 منو اخته کرد چطور کنسل کنم

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   26 تیر 1395، 11:44

   سلام
   برای فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی از کد#۸۰۰* استفاده نمایید.
   ممنون

 • Gravatar Icon

  امید

  09 اسفند 1394، 14:49

  روش %100تضمینی غیر فعال سازی پیامک تبلیغاتی ایرانسل:
  برای اینکارکلمه stop رو به8282 بفرستید،چند لحظه صبر کنید که پیامی حاوی لیست سرویس هایی که عضو هستید رو برای شما میفرسته که چگونه سرویس رو لغو کنید،حتما امتحان کنید جواب می گیرید.موفق وپیروز باشید

 • Gravatar Icon

  خسته از ایرانسل

  04 اسفند 1394، 08:13

  وای الهی بی ایرانسل بشیم.خاک برسرشون

 • Gravatar Icon

  محمد

  03 اسفند 1394، 07:22

  ممنووووووووووووون .راحت شدم

 • Gravatar Icon

  بیگپور

  01 اسفند 1394، 20:07

  عالیه

 • Gravatar Icon

  معصومه عباسلو

  29 بهمن 1394، 04:07

  نمیخوام پیام تبلیغاتی برام بیاد

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   26 تیر 1395، 11:59

   سلام
   برای فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی از کد#۸۰۰* استفاده نمایید.
   ممنون

 • Gravatar Icon

  میثم

  28 بهمن 1394، 19:25

  من راجع به همراه اول نمیدونم ولی اگه نمیخواهید از ایرانسل تبلیغی داشته باشید باید این نکات رو رعایت کنید اول به هیچ پیامکی از طرف ایرانسل و مسابقات تلویزیونی و ….. جواب ندید و شرکت نکنید حتی مسابقه 90 و … هیچ سرویسی رو فعال نکنید جز GPRS و MMS و اگه فعال کردید هر چیزی رو یا تو مسابقه ای شرکت کردید فورا لغو کنید به هیچ قیمتی آهنگ پیشواز و امثالش رو نخرید حتی یک بار بعد با زدن همین عدد 2 به 5005 باز هم محدود تر کنید این چرخه مسخره رو تو هیچ سایتی هم شماره مبایلتون رو ندید جون اونها واسه تبلیغ استفاده می کنن از شمارتون در کل جز بانک و ثبت احوال سرتون هم بریدن شماره موبایل ندید پیامک نزنید مسابقه شرکت نکنید سرویها رو هم استفاده نکنید تا شارژتون حروم نشه

 • Gravatar Icon

  30lish

  27 بهمن 1394، 12:36

  عع مرسی خیلی ب درد خورد فقط طلفکی ایرانسل حسابی آسفالت شد!

 • Gravatar Icon

  شاهین

  23 بهمن 1394، 17:57

  خیلی بی ناخونن نسلشون منقرض بشه

 • Gravatar Icon

  Azam ostad

  23 بهمن 1394، 08:21

  شما رو بخدا روش لغو پیامکهای سرویسهای ایرانسلو هم بذارید خلاص بشیم از دست سرویسهای مزخرف ایرانسل.

  • Gravatar Icon

   سیاه ابادانی

   10 فروردین 1395، 08:17

   عدد 2رابه5005بفرست یاباشماره700تماس بگیر

  • Gravatar Icon

   سمیرا

   20 تیر 1395، 08:24

   زنگ بزنین به #800*
   اگر جواب نگرفتین با خططون زنگ بزنین به 700

 • Gravatar Icon

  BADSOS

  16 بهمن 1394، 08:26

  خیلی ممنون از راهمنما یتون

 • Gravatar Icon

  Fazel moosavia

  15 بهمن 1394، 11:59

  10،000تومن شارژ ریختم گوشیم…بدون استفاده ازش…با این تبلیغاتی های لعنتی تموم میشه.جرات نداریم شارژ بزاریم رو گوشیمون…بخدا فقط پول مردم رو میدزدن

 • Gravatar Icon

  ترحمی

  11 بهمن 1394، 19:29

  جدیدا ایرانسل هم شارژا رو می هوره هم اینترنتش نمی صرفه من واقعا دیگه شارژ نمی کنم

 • Gravatar Icon

  خاووش

  10 بهمن 1394، 09:40

  سلام
  خدایی نمی تونیم سیم کارت خودمون را شارژ کنیم ، چند نفر از دوستان نفرین کرده بودن آخه نفرین چه فایده داره به نظر من باید آگاهی داد به مردم تا تکلیف خودشونو بدونن مثلا یه کمپین عدم خرید از ایرانسل راه بندازن و همه شرکت کنن تا حساب کار دستشون بیاد.

 • Gravatar Icon

  فهيمه

  09 بهمن 1394، 01:41

  چطوري اهنگپيشوازمو غير فعال كنم خود ايرانسل ٥،٦تا اهنگ پيشواز مزخرف واسم گذاشته بلد نيستم غير فعال كنم

 • Gravatar Icon

  خورزوخان

  06 بهمن 1394، 15:11

  ایرانسل که کلا کارش کشیدن شارژ مشتری هایش میباشد . اگر دقت کنین هرازگاهی قیمت پیامک های فارسی 105ریال و برخی اوقات همان پیامک فارسی ها را تقریبا 205 حساب میکنه و هیچ جا نمیشه پیگیری کرد. همچنین اگر یه طرح اینترنتی بخرید بدون اینکه بتونید از اینترنت استفاده کنید کلش را از حساب شما میکشد .
  همراه اول هم که ماشاالله کارش رو کلا گذاشته رو قبض های موبایل و پیامک های تبلیغاتی
  خط همراه اول خودم رو شش ماه خاموش نگه داشتم ولی مبلغ 20 هزارتومان قبض میاد براش جالب نیس واقعا !!!
  حتی هیچ طرح پیامکی یا اینترنتی هم روش فعال نیس
  شاید این جمعه بیاید شاید … !!!

 • Gravatar Icon

  درد به جون ایرانسل

  05 بهمن 1394، 20:13

  اپراتوراشونم هیچ غلطی نمی کنن

 • Gravatar Icon

  سارا ادیب

  05 بهمن 1394، 14:40

  خیلی خوب و واضح راهنمایی کردید ، ممنونم واقعا ، از شر اس ام اس های تبلیغاتی راحت شدم

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   26 تیر 1395، 12:18

   سلام
   کاربران محترم، شما می توانید جهت فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی کد#۸۰۰* را شماره گیری نمایید.
   با تشکر

 • Gravatar Icon

  میثم

  04 بهمن 1394، 14:07

  سلام ممنون که به حرفامون گوش میدید خداییش این پیامهای تبلیغاتی ایرانسل و همراه اول شورشو دراوردن خستم کردن من صبح تا غروب کارم با گوشیه به خاطر همین خیلی اذیت میشم بر پدر مادر مردم ازار لنعت

  • Gravatar Icon

   ستاره

   16 اسفند 1394، 08:33

   سلام کلمه STOPرابه8282ارسال کنید

   • Gravatar Icon

    پشتیبانی

    26 تیر 1395، 11:43

    سلام
    برای فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی از کد#۸۰۰* استفاده نمایید.
    ممنون

 • Gravatar Icon

  lمهدی قطبی

  01 بهمن 1394، 07:56

  بابا من دیوانه شدم این شماره پیامک را چطوری حذف کنم 9861161 لطفا کمک کنید

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   26 تیر 1395، 12:20

   سلام
   کاربران محترم، شما می توانید جهت فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی کد#۸۰۰* را شماره گیری نمایید.
   با تشکر

 • Gravatar Icon

  mary

  01 بهمن 1394، 07:30

  الی بود

 • Gravatar Icon

  علی

  30 دی 1394، 04:51

  متشکرم

 • Gravatar Icon

  علی عسکری

  29 دی 1394، 14:04

  هر روز بالای 50 پیام تبلیغاتی برام ارسال میشه. متاسفانه هر چه عدد 1 را هم ارسال می کنم پاسخ می ده تا 24 ساعت لغو ولی همش چِرته. خدا شاهه خسته شدیم. عجب اشتباهی کردیم گوشی خریدیم. بر پدر کسی که پیام تبلیعاتی را راه اندازی کرد فعلا صلوات.

 • Gravatar Icon

  ساره

  23 دی 1394، 10:06

  دیگه خسسسسته شدم شارژ ک میریزم حتی اگه ازش استفاده نکنم دو روزه تموم میشه اونم بخاطر تبلیغات مزخرفشون ک ب خرج خودمونه
  خدا ازشون نگذره

 • Gravatar Icon

  بتوچه

  22 دی 1394، 17:29

  خوب بودعمل کرد

 • Gravatar Icon

  لطیفی

  19 دی 1394، 12:05

  باسلام منم از همین موضوع شکایت دارم ،شارژی که نه پیام دادم نه تماس گرفتم خود به خود تموم میشه این یعنی چی

 • Gravatar Icon

  اسماعیلی

  17 دی 1394، 11:15

  سلام چطور میشه پیامک تبلیغاتی با شماره 201300 رو غیر فعال کرد

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   26 تیر 1395، 12:23

   سلام
   کاربران محترم، شما می توانید جهت فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی کد#۸۰۰* را شماره گیری نمایید.
   با تشکر

 • Gravatar Icon

  اویس پورتیموری

  16 دی 1394، 06:11

  ایرانسل ازبس که پیام اومده میخوام گوشیمو بشکنم ازبس که پیام های چرت وپرت میاد.

 • Gravatar Icon

  حمید

  15 دی 1394، 06:37

  همراه اول جوری تنظیم کرده که فقط به مدت 24 ساعت این پیامک های لعنتی غیر فعال میشه و بعد از اون دوباره اتوماتیک فعال میشه

 • Gravatar Icon

  مهدی حیدری

  12 دی 1394، 18:38

  همراه اول هم مالیات برداشت میکنه هم ارزش افزوده. مگه داریم مگه میشه؟

 • Gravatar Icon

  میلاد

  12 دی 1394، 13:59

  سلام خسته نباشید.برای غیر فعال کردن اخبار روز(201401)چه کدی رو باید برنم.

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   26 تیر 1395، 12:25

   سلام
   کاربران محترم، شما می توانید جهت فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی کد#۸۰۰* را شماره گیری نمایید.
   با تشکر

 • Gravatar Icon

  امیر ثنائی آذر

  11 دی 1394، 16:35

  با سلام
  من هر چی عدد ۱ رو به ۸۹۹۹ ارسال میکنم پیام میاد که پیامک تبلیغاتی تا ۲۴ ساعت دیگه لغو میشه در صورتی که لغو نمیشه که هیچ پیامک تبلیغاتی بیشترم میشه به ۹۹۹۰ هم که زنگ میزنم گزینه ای در این مورد پیدا نمیکنم . حتی یکبار هم از طریق امور مشترکین اقدام کردم ولی باز فایده ای نداشته .این ماه هم ۳۱ هزار تومن ارزش افزوده اومده . ممنون میشم منو راهنمایی کنید

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   26 تیر 1395، 12:25

   سلام
   کاربران محترم، شما می توانید جهت فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی کد#۸۰۰* را شماره گیری نمایید.
   با تشکر

 • Gravatar Icon

  faezeh

  09 دی 1394، 11:38

  سلام.من این شماره رو امتحان کردم،اصلا فایده نداشت،بازم پيامک میاد و تمام شارژم رو مصرف میکنه !!!!!!!

 • Gravatar Icon

  حالا دیگه

  08 دی 1394، 13:00

  ایرانسل که پدر منو بابامو دراورده دیگه جراعت نداریم شارژبریزیم تو گوشی همشو میدوزده به خدا میزیزم زنگ نزده تموم میشه واسه بابامم که همش آهنگ پیشواز فعال میکنه ایشاالله این پولی که ازمردم میخورن خرج سرطان بچه هاشونو خانوادشون بشه

  • Gravatar Icon

   حمید

   09 دی 1394، 16:08

   الهی آمییییییییییییییییییییین

  • Gravatar Icon

   شهنواز

   18 دی 1394، 22:01

   امین

  • Gravatar Icon

   سمیه

   22 دی 1394، 04:57

   سلام بخدا واسه منم همین اتفاق میفته نمیتونم شارژ بگیرم هنوز زنگ نزده ظرف یکساعت شارژمو میکشه نمیدونم چیکارباید کنم

   • Gravatar Icon

    پشتیبانی

    26 تیر 1395، 12:23

    سلام
    کاربران محترم، شما می توانید جهت فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی کد#۸۰۰* را شماره گیری نمایید.
    با تشکر

  • Gravatar Icon

   مهمان

   23 دی 1394، 06:21

   واسه منم هم دقیقا همینطوره … تا شارژ میخرم چند ساعت بعد شارژم تموم میشه شاید گاهی اوقات اصلا به هیچ کسی زنگ نزدم ولی شارژم تموم شده … خیلی بارز می دزدن…

   • Gravatar Icon

    پشتیبانی

    26 تیر 1395، 12:23

    سلام
    کاربران محترم، شما می توانید جهت فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی کد#۸۰۰* را شماره گیری نمایید.
    با تشکر

  • Gravatar Icon

   ملت

   30 بهمن 1394، 14:42

   برای غیر فعال کردن آهنگ پیشواز
   hz با یه فاصله کد آهنگ
   رو بفرستید به 7575

   منم نمیدونستم وتقریبا یکسال آهنگ پیشواز برام تمدید میشد . یعنی زرنگن ماه اول آهنگ پیشواز رایگان بهت میدن بعد میگن تا دوروز دیگه آهنگ مهلتش تمومه اگه نمیخوای فلان کد رو وارد کن تالغو بشه
   بعد هرچی میزنی لغو نمیشه ودوباره آهنگ خودکار تمدید میشه واز حسابت کسر میشه
   تو اینترنت سرچ کردم کد بالا رو داد زدم دیگه قطع شد
   شماهم همینکار رو بکنید

  • Gravatar Icon

   معین جمشیدی

   09 فروردین 1395، 05:39

   دمت گرم واقعا راست میگه.

  • Gravatar Icon

   محمد

   21 خرداد 1395، 10:09

   خدا وکیلی دزدی از شارژ کمشونه پیام میاد برای من صحفه گوشیم خاموش نمیشه باید گوشیمو خاموش کنم

  • Gravatar Icon

   سمیرا

   20 تیر 1395، 08:26

   کلمه ENS رو بفرستین به 7575 واستون غیر فعال میکنه پیشوازشو

 • Gravatar Icon

  SAHHA

  06 دی 1394، 10:20

  با سلام
  برای غیر فعال سازی پیامک های ثبتنامی بهترین راه مراجعه به خود دفاتر مخابراتی همراه اول هستش که چک میکنن و تک به تک حذف می کنن
  مثل آموزش زبان، نکات اخلاقی و غیره
  و برای ایرانسل هم به دفاتر مرکزی برید
  البته توی سایتشون هم یه چیزایی توضیح داده فقط کلی باید بگردی پیداش کنی

 • Gravatar Icon

  پویا

  05 دی 1394، 13:35

  ممنون از پست خوبتون. این شماره ۰۹۹۹۰ که نوشتین غلطه.
  درستش ۹۹۹۰ هست که اول شماره صفر نداره.

 • Gravatar Icon

  الی

  03 دی 1394، 08:17

  چ فایده.عدد 1 رو ارسال کردم به 8999 میگه برای 24 ساعت دیگه پیام نمیاد.نمیشه کلا اس تبلیغاتی نیاد دیگه؟؟

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   26 تیر 1395، 12:27

   سلام
   کاربران محترم، شما می توانید جهت فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی کد#۸۰۰* را شماره گیری نمایید.
   با تشکر

 • Gravatar Icon

  زهره منوچهری وزین

  02 دی 1394، 13:44

  سلام
  پیامک های مختلف که تبلیغاتی هم نیست مربوط به اطلاعات عمومی در هر زمینه ای است خیلی برای من مياد واقعا کلافه شدم طوری،که پیامک های مهمی که دارم ما بين اون همه پیامک گم ميشه
  کمک کنید لطفا

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   26 تیر 1395، 12:29

   سلام
   کاربران محترم، شما می توانید جهت فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی کد#۸۰۰* را شماره گیری نمایید.
   با تشکر

 • Gravatar Icon

  فردین

  30 آذر 1394، 14:55

  هر ماه 40 هزار تومان ارزش افزوده واسم میاد برای چی نمیدونم لطفاً راهنمایی کنید

  • Gravatar Icon

   هادی کاظمی

   15 دی 1394، 13:38

   به مزکز همراه شهرستان مراجعه کنید وبه صورت حضوری سرویس تبلیغاتی را لغو کنید

   • Gravatar Icon

    پشتیبانی

    26 تیر 1395، 12:24

    سلام
    کاربران محترم، شما می توانید جهت فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی کد#۸۰۰* را شماره گیری نمایید.
    با تشکر

  • Gravatar Icon

   غزال

   07 بهمن 1394، 19:56

   به دلیل فعال بودن عضویت در بعضی از سامانه های تبلیغاتی شما میتوانید از طریق تماس با 9990 و درخواست برای غیرفعالسازی آنها به اپراتور اقدام نمایید

 • Gravatar Icon

  فردین

  30 آذر 1394، 14:51

  لعنت به این همراه اول واسه 3 ماه 115000تومان ارزش افزوده واسم اومده در حالی که من هیچ پیامکی را تایید نزدم

  • Gravatar Icon

   هادی کاظمی

   15 دی 1394، 13:34

   برای ما نزدیک 90 هزارتومان امد – ما هم تایید نکرده بودیم

  • Gravatar Icon

   رحمتی

   18 دی 1394، 09:22

   سلام دوست عزیز متاسفانه الکی واسه همه مشتریان دائمی فعالش کردند ، باید باهاشون تماس بگیری که برات غیر فعالش کنند

 • Gravatar Icon

  زارعی

  28 آذر 1394، 20:14

  سلام خواهشمنداست طریقه حذف سرویس ارزش افزوده را برام ایمیل کنید

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   26 تیر 1395، 12:28

   سلام
   کاربران محترم، شما می توانید جهت فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی کد#۸۰۰* را شماره گیری نمایید.
   با تشکر

 • Gravatar Icon

  مهدی ر

  27 آذر 1394، 19:24

  سلام به دوستان برای غیر فعال کردن کد20512چه کدی باید بزنم

  • Gravatar Icon

   احسان امینی

   24 دی 1394، 05:23

   offرو به همین شماره 20512 پیامک کن

 • Gravatar Icon

  مدير دفتر پيشخوان

  27 آذر 1394، 15:48

  سلام خدمت دوستان عزيز.
  درمورد پيامهايي كه براي مشتركين همراه اول هزينه داره از اين طريق غير فعال نميشه.اين روش فقط براي پيامهاي تبليغاتيه. درحالي كه پيامهاي هزينه اي بهش سرويس ارزش افزوده ميگن.
  براي غير فعال كردنش از همون خط با شماره 9990. تماس بگيريد تلفن گوياي همراه اوله.اول پيام مبده درصورت ادامه با همين شماره عدد 1 را شماره گيري نماييد درصورت ادامه با شماره ديگه عدد2.
  عدد 1 را وارد كنيد تا به قسمت تلفن گويا بره. دراون قسمت راهنمايي ميكنه كه براي هركاري چه عددي رو وارد كنيد. شما عدد 0 را وارد كنيد مستقيم وصلتون ميكنه به كارشناس.
  با كارشناس صحبت كنيد و بهش بگيد براتون پيام مياد و براتون هزينه داره.ازش بخايد كه غير فعالش كنه براتون.براي اطمينان هم شماره هايي كه براتون پيام ميفرستن رو يادداشت كنيد كه اگه ازتون خواست بهش بگيد.
  من مسئول دفتر پيشخوانم. متاسفانه روزي دها نفر براي اين مشكل بهم مراجعه ميكنن. شما هم به اطرافيانتون اين رو بگيد كه الكي پول مفت به مخابرات ندن.

 • Gravatar Icon

  محمد

  22 آذر 1394، 10:08

  Off را بفرست به همان شماره

 • Gravatar Icon

  behnoush rashidnegad

  21 آذر 1394، 19:06

  سلام اس ام اس هاى تبليغاتى خيلى كم شده

 • Gravatar Icon

  دانشجو حقوق

  21 آذر 1394، 16:24

  چرا این طوریه من هر چقدر دو رو می فرستم اصلا پیام های تبلیغاتی حذف نمیشن لطفا رسیدگی کنین خواهشا

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   26 تیر 1395، 12:29

   سلام
   کاربران محترم، شما می توانید جهت فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی کد#۸۰۰* را شماره گیری نمایید.
   با تشکر

 • Gravatar Icon

  علی جنگی نورآباد ممسنی

  20 آذر 1394، 19:22

  واسه من که سرگرمیه پیام بد موقع که میاد.چون ناراحتیهایی که خانمم واسه م درست میکنه با فحش دادن به همراه اول و سل خودمو خالی میکنم.خخخخخخ جدی نگیرید!!!

 • Gravatar Icon

  رضایی

  18 آذر 1394، 18:05

  سلام
  من سیم کارت ایرانسل دارم از شماره 8282 برای من پیام تبلیغاتی میاد و میخوام لغوش کنم میگه شما عضو این سرویس نیستید جالبه از حسابم فقط شارژ کم میکنه به 700 هم زنگ زدم تو سایت ویترین هم رفتم ولی فایده ای نداشت کسی راه دیگه ای نداره؟یعنی باید سیم کارتو عوض کنم؟

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   26 تیر 1395، 12:34

   سلام
   کاربران محترم، شما می توانید جهت فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی کد#۸۰۰* را شماره گیری نمایید.
   با تشکر

 • Gravatar Icon

  milad

  15 آذر 1394، 17:18

  یه سوال داشتم این پیامک ها برای همیشه غیر فعال میشه یا فقط تا روز بعد لطفا جواب بدید

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   26 تیر 1395، 12:33

   سلام
   کاربران محترم، شما می توانید جهت فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی کد#۸۰۰* را شماره گیری نمایید.
   با تشکر

 • Gravatar Icon

  kotlas

  13 آذر 1394، 18:52

  فقط راهش اینکه زنگ بزنید به 700 رسما بگید پیامک تبلیغاتی نمی خواین

 • Gravatar Icon

  ساحل

  13 آذر 1394، 14:49

  سلام راه قطع 201409همراه اول.

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   26 تیر 1395، 12:36

   کاربر محترم، شما می توانید جهت فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی کد#۸۰۰* را شماره گیری نمایید.
   با تشکر

 • Gravatar Icon

  یوسف

  13 آذر 1394، 14:46

  بخدا ماکه خسته شدیم ازاین پیامهای تبلیغاتی شب وروز ما گرفته اند

 • Gravatar Icon

  سجاد

  11 آذر 1394، 10:27

  سلام. دیوانه شدن از طریق اس ام اس . عضو نشدی ولی میبینی نوشته مژده مژده یا مثلا برنده شدی یا تبریک یا…..
  باور کنید اس ام اس ها بیمای ام اس میارند .دیگه نمیدونند چیکار کنند . به حدی رسیده که بعضی پیامها میاند و اولش نوشته . یه جوری شده که اگه کسی هم پیام مهمی برات فرستاده دیگه گوشی رو نگاه نمیکنی . انقدر شورش دراومده که پیامکها بی ارزش شده و خشک و تر باهم میسوزند . این تبلیغاتیها به خودشون ضربه میزنند نباید میزاشتند انقدر بی ارزش میشد. هر جوری گوشیت رو آب بندی میکنی میبینی از یه جایی دوباره پیامک داره نشت میکنه. حرف خیلی زیاده…… تشکر

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   26 تیر 1395، 12:38

   کاربر محترم، شما می توانید جهت فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی کد#۸۰۰* را شماره گیری نمایید.
   با تشکر

 • Gravatar Icon

  باقری

  09 آذر 1394، 17:47

  سلام . 6ماه پیش پیامی در رابطه با دیابت به همراه اول من اومد و منم تایید زدم چون پدرم دیابت داشت و به اموزش نیاز داشتم . الان 5ماه است پدرم فوت کرده ولی این پیام دس بر دار نیس و هرروز بیش از 12پیام در رابطه با دیابت برام ارسال میکنند که هزینه هریک 150 تومن است و این ماه برام 110هزارتومن هزینه تلفن اومده که تلفنم کلا خاموش بود واقعا موندم چکار کنم لطفا راهنمایی کنید

  • Gravatar Icon

   عباس

   11 آذر 1394، 11:14

   به پیشخوان های دولت مراجعه کنید

  • Gravatar Icon

   azim

   20 آذر 1394، 19:24

   با9990 تماس بگیر صبرکن وصل بشه به کارشناس مشکلت رو بگو حل میشه

  • Gravatar Icon

   محمد عليزاده

   30 آذر 1394، 20:42

   من هم با كسر هزينه از خط ايرانسلم مشكل دارم چطورى حذفش كنم

  • Gravatar Icon

   اثخری

   01 دی 1394، 06:13

   سیم کارتت رو بنداز دور و یکی دیگه بگیر پولشونم نده

  • Gravatar Icon

   اسدزاده

   29 دی 1394، 18:21

   واسه من هم مشکل شما پیش اومده بود و من به همون شماره ای که پیام میداد کلمه ی لغو را ارسال کردمو از شر شون رتحت شدم.??

  • Gravatar Icon

   باقری

   05 فروردین 1395، 05:25

   سلام اشتباه کردم یک بار جواب چرندیات ایرانسل را دادم از ان تاریخ هرچی شارژ میکنم بابت دریافت اس ام اس ها کس شده و دیگه خسته شدم شارژ نمیکنم با همراه اول کارهامو انجام میدم بهترین راه تعویض سیم کارت است دیگه سراغ ایرانسل نروید

   • Gravatar Icon

    پشتیبانی

    26 تیر 1395، 11:39

    سلام
    برای فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی از کد#۸۰۰* استفاده نمایید.
    ممنون

 • Gravatar Icon

  مستانه

  07 آذر 1394، 12:37

  خیلی ممنون راحت شذیم از بس این پیامهای مشخره رو هر بار باید باز میکردیم

 • Gravatar Icon

  علی

  07 آذر 1394، 08:46

  ممنون

 • Gravatar Icon

  رضا

  07 آذر 1394، 07:15

  شارژ ک میگیرم استفاده هم نکنم صبح بگیرم شب میشه 100 تومن چجوریه ؟ من اصن از ایرانسل استفاده نمیکنم
  فقط رو گوشیم هست جاهای نت استفاده میکنم درووووود بر همراه اول

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   26 تیر 1395، 12:43

   کاربر محترم، شما می توانید جهت فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی کد#۸۰۰* را شماره گیری نمایید.
   با تشکر

 • Gravatar Icon

  MOHAMMAD

  06 آذر 1394، 17:57

  خیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییلی ممنون

 • Gravatar Icon

  hedieh

  06 آذر 1394، 06:33

  شارژ کم میشه اگه لغو کنیم تبلیغات رو!؟

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   26 تیر 1395، 12:43

   به اندازه مبلغ اس ام اس ارسالی

 • Gravatar Icon

  یلدا

  05 آذر 1394، 08:17

  طرح سامانه 8282 ایرانسل:

  همچنین اگر به شما به صورت ناخواسته یکی از طرح های پیامک های 8282 ایرانسل برای شما فعال شده و از اعتبار شما کم میشه و نمیدونید چطور غیر فعالش کنید از روش زیر استفاده کنید.

  مرحله اول با گوشیتون یک پیامک به 130 بفرستید تا رمز ورود به ویترین ایرانسل به شما ارسال بشه،
  مرحله دوم به سایت ویترین ایرانسل بروید (Vitrin.irancell.ir) و در بالای سایت گزینه ورود به سیستم را بزنید
  مرحله سوم در بخش شناسه شماره موبایل خود را به صورت ********9893 وارد نمایید و در بخش رمز عبور دریافتی توسط پیامک را وارد نمایید
  مرحله سوم به قسمت “سرویس مبتنی بر پیام کوتاه” بروید و بعد به قسمت “شارژ خودکار- بسته های من” بروید، و هر چی طرح هست “لغو اشتراک” کنید.

  طرح سامانه 8686 ایرانسل:

  اگر شماره 8686 ایرانسل پیامک دریافت می کنید، برای غیر فعال سازی 8686 عبارت laghv pishvaz یا laghv را به 8686 ارسال کنید.

  – منبع، پورتال آسمونی http://www.asemooni.com/help/stop-receiving-promotional-sms#ixzz3saDHzbm4

 • Gravatar Icon

  آقایی

  04 آذر 1394، 09:57

  با سلام. تقصیر ایرانسل و همراه اول و امسال ایناست چون چه کد غیر فعال کردن پیامک بدی چه با خود عوامل ایرانسل یا…… تماس بگیری که پیامک غیر فعال کنن بعد یک ماه باز میبینی بهت پیامک اومد. یه فکر اساسی برای این پیامک نمی کنن. این پیامکا خیلی از زندگیارو بهم زده.

 • Gravatar Icon

  arya

  03 آذر 1394، 12:47

  بابا این پیامک عکسکده ایرانسل وقتی می یاد روی گوشیم ۴۰۰ تومان از حسابم کم می کند

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   26 تیر 1395، 12:44

   کاربر محترم، شما می توانید جهت فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی کد#۸۰۰* را شماره گیری نمایید.
   با تشکر

 • Gravatar Icon

  arshya

  01 آذر 1394، 13:49

  آخیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییش راحت شدم اینقدر شارژ ریختم

 • Gravatar Icon

  قربانی

  29 آبان 1394، 18:51

  سلام چطور میتونم خدمات ارزش افزوده را حذف کنم

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   26 تیر 1395، 12:47

   کاربر محترم، شما می توانید جهت فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی کد#۸۰۰* را شماره گیری نمایید.
   با تشکر

 • Gravatar Icon

  مجتبی صادقی

  29 آبان 1394، 13:48

  دیگه شورشو درآوردن هم همراه اول هم ایرانسل . 2000 تومن شارژ میکنم فقط 200 تومنشو صحبت میکنم یا پیام میدم ، بقیشو میخورن

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   26 تیر 1395، 12:46

   کاربر محترم، شما می توانید جهت فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی کد#۸۰۰* را شماره گیری نمایید.
   با تشکر

 • Gravatar Icon

  موصی

  26 آبان 1394، 10:28

  سلام به همگی.این پیامو برای همراه اول دادم.نوشته تا ۲۴ساعت پیام تبلیغاتی نمیرسه.یعنی باید هر روز ما این پیامکو ارسال کنیم.یعنی مسخره کردن ما که داریم از این اپراتور استفاده میکنیم.دوتا اپراتور هستن دارن کل مردم ایران رو اذیت میکنن

 • Gravatar Icon

  tina

  26 آبان 1394، 07:47

  وقتی عدد 2رو میفرستی به 5005از طرف ایرانسل پیام.میاد که در صورت عدم دریافت پیامک تبلیغاتی عدد 2رو بفرستین و در صورت دریافت عدد یک وقتی عدد 2رو میفرستی اصلا ارسال نمیشه.اینا همش چرته

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   26 تیر 1395، 12:48

   کاربر محترم، شما می توانید جهت فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی کد#۸۰۰* را شماره گیری نمایید.
   با تشکر

 • Gravatar Icon

  محمدحسین زنگی آبادی

  24 آبان 1394، 12:40

  سلام، بابا کنسل نميشه چرا آخه عجب غلطی کردم تو مسابقه شرکت کردم

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   26 تیر 1395، 12:48

   کاربر محترم، شما می توانید جهت فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی کد#۸۰۰* را شماره گیری نمایید.
   با تشکر

 • Gravatar Icon

  باران

  24 آبان 1394، 08:18

  737468رو چجور غیر فعال کنم ای خدااااااااااااا

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   26 تیر 1395، 12:50

   کاربر محترم، شما می توانید جهت فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی کد#۸۰۰* را شماره گیری نمایید.
   با تشکر

 • Gravatar Icon

  سید جواد حسینی

  23 آبان 1394، 08:35

  نمی توانم پیامک به شماره 205706 را غیر فعال نمایم لطفاً راهنمایی کنید

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   26 تیر 1395، 12:54

   کاربر محترم، شما می توانید جهت فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی کد#۸۰۰* را شماره گیری نمایید.
   با تشکر

 • Gravatar Icon

  امیر

  22 آبان 1394، 12:44

  آنچه در بالا اومده فقط میتونه به مدت 24ساعت پیام های تبلیغاتی همراه اول رو غیر فعال کنه
  خسته نباشن با این راهکارهای اساسیشون

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   26 تیر 1395، 12:52

   کاربر محترم، شما می توانید جهت فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی کد#۸۰۰* را شماره گیری نمایید.
   با تشکر

 • Gravatar Icon

  alex

  19 آبان 1394، 14:01

  دمتون گرمممممممممممممممممممممممممممممم

 • Gravatar Icon

  مهتاب

  14 آبان 1394، 06:12

  من میخام فقط پیامهای تبلیغاتی که پول ازم کم میکنه غیرفعال بشه ولی پامهای بانکی و اطلاع رسانی مربوط به کارم نمیخام غیرفعال بشه چیکار کنم ؟

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   26 تیر 1395، 13:22

   شما می توانید جهت فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی کد#۸۰۰* را شماره گیری نمایید.
   با تشکر

 • Gravatar Icon

  سمیر محمدی

  13 آبان 1394، 13:54

  بابا این کدا چین لطفا کد خوبی بدید بخدا از بس اس ام اس میاد سیمکارت عوض کردم باز اس ام اس میاد

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   26 تیر 1395، 13:22

   شما می توانید جهت فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی کد#۸۰۰* را شماره گیری نمایید.
   با تشکر

 • Gravatar Icon

  علیرضا

  12 آبان 1394، 09:18

  سلام کد۲۰۲۴۹یه سری پیامک برام میفرسته هیچ جوری نمیتونم غیرفعالش کنم خودش میگه کلیدخاموش رو بفرست تا غیرفعال شه وقتی میفرستم میگه پیام شمابرای سیستم مفهوم نیست خواهشا راهنماییم کنید ضمنا تو فیشم که نگاکردم برای ۱۰روز۴۰۰۰تومن به عنوان سایر هزینه هااضافه شده فک کنم برای همین باشه

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   26 تیر 1395، 13:23

   شما می توانید جهت فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی کد#۸۰۰* را شماره گیری نمایید.
   با تشکر

 • Gravatar Icon

  hab

  09 آبان 1394، 16:19

  سلام 3090 راچگونه غیر فعال می کنند

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   26 تیر 1395، 13:24

   شما می توانید جهت فعال یا غیر فعال سازی سرویس های پیامک تبلیغاتی کد#۸۰۰* را شماره گیری نمایید.
   با تشکر

 • Gravatar Icon

  anahita

  02 آبان 1394، 03:45

  جدا ازمزاحمتاشون,شارژمو میخوره.هی میاد اخرش مینویسه هرپیام250تومان

 • Gravatar Icon

  المیرا

  29 مهر 1394، 10:26

  سلام
  امیدوارم موثر باشه
  ممنون

 • Gravatar Icon

  مجید ش

  28 مهر 1394، 08:42

  والا به خدا….

 • Gravatar Icon

  امیر حبیبی

  24 مهر 1394، 00:02

  خیلی گلییییییئ خیلی

 • Gravatar Icon

  الی

  23 مهر 1394، 11:07

  واااااااااااااااااااای خدا خیرتون بده الان واقعا معنیه آسایشو میفهمم

 • Gravatar Icon

  بهزاد

  22 مهر 1394، 16:40

  ببخشید این کد 1 رو به 8999 میفرستیم فقط 24 ساعت لغو میشه باید چکار کنیم برا همیشه از بین برن شارژ به موبایل میزنیم میبینیم فردا شارزی وجود نداره.

  • Gravatar Icon