دعوت موثر با ارسال دعوتنامه پیامکی، سریع و مقرون‌به‌صرفه

دعوت موثر با ارسال دعوتنامه پیامکی، سریع و مقرون‌به‌صرفه

Engagements Icon
23


حالا که روزبه‌روز برندهای بیشتری وارد بازار می‌شوند، برای رونمایی محصولاتشان افتتاحیه برگزار می‌کنند و برای تاثیر بیشتر روی مشتری مناسبت‌های مختلف را جشن می‌گیرند، تا حالا به این فکر کردید که با چه روشی می‌شود تعداد بیشتری از مخاطبان را به این برنامه‌ها دعوت کرد؟

ارسال اس ام اس دعوت جواب ما برای این سوال است. تا پیش از این برندهای مختلف برای دعوت کردن مهمان از کارت دعوت، انتشار کاتالوگ و بروشور استفاده می‌کردند. این روش‌ها هم زمان و هم بودجه زیادی نیاز داشت. اما ما می‌خواهیم دربارۀ ارسال پیامک صحبت کنیم که هزینه زیادی ندارد و با سرعت خوبی به دست تعداد زیادی از مخاطبان و مشتریان می‌رسد.

اس ام اس دعوتاگر برای کسب‌وکارتان می‌خواهید ارسال اس ام اس دعوت را امتحان کنید، در ادامه برای معرفی این روش تبلیغاتی با ما همراه باشید.

ضرورت استفاده از پیامک تبلیغاتی برای کسب‌و‌کارها

با فرا رسیدن مناسبت‌های مختلف، هزاران فروشگاه قصد جشن گرفتن دارند تا مشتری جذب کنند و فروش بیشتری داشته باشند.

اگر صاحب کسب‌وکاری هستید، فرقی نمی‌کند چه مناسبتی در تقویم پیش روی شماست. بازاریابی پیامکی همیشه می‌تواند موثر باشد، چون همۀ آدم‌ها پیامک را می‌خوانند. بازاریابی پیامکی تنها یک ابزار نیست، بلکه یکی از واجبات بازاریابی و تبلیغات است.

پنل اس ام اس به شما این امکان را می‌دهد تا کمپین‌های تبلیغاتی با محتوای خوب راه بیندازید، خبرنامه پیامکی برای مشتری‌های وفادار داشته باشید، کد تخفیف بفرستید و با ارسال پیام انبوه برندسازی کنید.

مثلاً اگر نمایندگی پوشاک ورزشی دارید، حالا در پایان فصل می‌خواهید یک حراجی حسابی داشته باشید. چه راهی برای دعوت کردن مشتریان دارید؟ ارسال ایمیل یا ارسال دعوتنامه؟! خیلی ساده است! ایمیل شاید خوانده نشود. دعوتنامه هم هزینه طراحی و چاپ دارد. پس بهترین انتخاب ارسال اس ام اس دعوت است.

کاربرد اس ام اس دعوت

حالا شاید بپرسید که اس ام اس دعوت دیگر چه کاربردهایی دارد؟! اگر می‌خواهید کسب‌وکار و فروشگاهتان حسابی رونق بگیرد، پیشنهاد می‌کنم که برای مراسم‌های زیر از اس ام اس دعوت استفاده کنید:

اس ام اس دعوت

 • اطلاعیه افتتاحیه فروشگاه یا آغاز به کار کسب‌وکار اینترنتی
 • حراجی‌های پایان فصل
 • ورود کالکشن‌های جدید به مجموعه
 • برگزاری جشن‌ها، کنفرانس‌ها و جلسات
 • رویدادها‌، مناسبت‌ها و تخفیف‌ها و ...

برنامه استفاده از پنل پیامکی

بگذارید همین اول کار بگویم که استفاده از پنل پیامکی برای ارسال اس ام اس دعوت بسیار راحت است. فقط باید همین اول کار چند نکته مهم را رعایت کنید.

برای ارسال پیامک دعوت زمان مناسبی را در نظر داشته باشید. مثلاً شب دیر وقت یا صبح خیلی زود زمان مناسبی برای ارسال پیام نیست.

پیام را جذاب و تاثیرگذار بنویسید. مثلاً اگر پیام جشنواره فروش می‌فرستید، حتما برای خرید بازه زمانی تعیین کنید یا اگر قرار است اس ام اس دعوت ارسال کنید حتماً آدرس و زمان ایونت را در متن پیام بگنجانید.

علاوه‌بر این موارد می‌خواهم به چند مورد مهم دیگر در ارسال پیامک تبلیغاتی اشاره کنم:

برنامه داشته باشید

برای ارسال هرگونه پیام باید حتماً برنامه مشخص یا به زبان ساده استراتژی داشته باشید. مثلاً بدانید که در چه بازۀ زمانی و برای چه تعداد مشتری پیامک بفرستید یا اگر قرار است حراج داشته باشید، بدانید که چند درصد تخفیف بدهید و آن را چگونه به اطلاع مشتری برسانید. اگر هم فقط می‌خواهید اطلاع‌رسانی ساده داشته باشیدف حتماً از قبل دربارۀ آن فکر کنید و در بازه زمانی مناسبی پیام‌های مربوط بقه حضور در یک همایش یا مراسم را ارسال کنید.

ارسال پیامک دعوت برای سمینار موفقیت

خبرنامه پیامکی

تقریبا همۀ برندهای بزرگ و معتبر، باشگاهی از مشتریان همیشگی و وفادار دارند که شرایط خاص یا تخفیف‌های ویژه را به آن‌ها اختصاص می‌دهند. اگر برنامه افتتاحیه باشد، این مشتریان ویژه در لیست مهمانان خاص هستند و خلاصه این گروه همیشه از آن برند خرید می‌کنند، یعنی نقش مهمی در میزان درآمد و فروش دارند.

آموزش ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی | چگونه اس ام اس انبوه ارسال کنیم؟حتما بخوانید: آموزش ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی | چگونه اس ام اس انبوه ارسال کنیم؟

برای همین بهتر است حتماً خبرنامه پیامکی داشته باشید و پیام‌های مشخصی را برای اعضای این خبرنامه بفرستید. مثلاً اگر برای افتتاحیه شعبه جدید قرار است که اس ام اس ارسال کنید، مشتریان خاص را اول از همه دعوت کنید. به آن‌ها شرایط عضویت VIP دهید و بعد از خرید برایشان پیامک تشکر ارسال کنید.

تقویم پیامکی داشته باشید

بهتر است در بازاریابی پیامکی همیشه حواستان به تقویم باشد. از مناسبت‌ها برای برگزاری جشنواره استفاده کنید و همین بهانه‌ای برای ارسال پیامک باشد. حتی می‌توانید در همین مناسب‌ها با ارسال اس ام اس دعوت بهانه‌ای به دست مشتریان بدهید تا بیایند و دوباره از شما خرید کنند.

نمونه متن اس ام اس دعوت

مشتریانتان را دسته بندی کنید

حالا که می‌خواهید ارسال کد تخفیف و اس ام اس دعوت داشته باشید، توصیه می‌کنم علاوه‌بر خبرنامه پیامکی حتماً دیگر مشتریانتان را دسته‌بندی کنید. دسته‌بندی مشتریان کار شما را برای ارسال پیام راحت می‌کند. مثلاً می‌دانید کدام گروه بعد از دریافت پیام حتماً به فروشگاه مراجعه می‌کنند و کدام یک با دریافت پیام حتماً خرید می‌کند. حالا با نگاه بهتری می‌توانید از دسته‌بندی مشتریان برای افزایش فروش استفاده کنید.

نمونه متن دعوتنامه پیامکی

استفاده از اس ام اس دعوت برای مهمانی و مراسم‌ها

حالا بیایید از بحث تبلیغات و بازاریابی کمی دور شویم و دربارۀ مهمانی‌ها و مراسم‌های مختلف هم صحبت کنیم. هر مهمانی و مراسمی به دعوتنامه نیاز دارد و چه چیزی بهتر از پیامکی که شما را به مهمانی دعوت کند؟

اس ‌ام ‌اس دعوت یک روش محبوب برای اطلاع‌رسانی مراسم‌ها و مهمانی‌هاست. در واقع پیامک هم خیلی سریع به دست مشتری می‌رسد و هم هزینۀ زیادی ندارد. اگر قرار است افتتاحیه بزرگی داشته باشید یا کنفرانس برگزار کنید، پیامک، خبر آن را با بهترین قیمت به دست همه می‌رساند. نیازی به دسترسی به اینترنت در طرف گیرنده ندارد و هزینه‌اش معقول‌به‌صرفه است.

مزایای دعوتنامه پیامکی

اگر از آن دسته از کاربران سخت‌گیر هستید، قطعاً به این تعریف بسنده نخواهید کرد و دنبال مزایای بیشتری از اس ام اس دعوت هستید. به همین بهانه در ادامه به مهم‌ترین مزایای ارسال دعوتنامه پیامکی اشاره می‌کنیم:

 • برخلاف دعوتنامه کاغذی و یا اطلاع‌رسانی تلفنی، ارسال پیامک بسیار سریع است و می‌توانید با یک کلیک صدها نفر را مطلع کنید
 • دعوتنامه پیامکی روشی خاص است و ارتباط با مخاطب را بهبود می‌دهد
 • قابلیت شخصی‌سازی دارد. یعنی می‌توانید در متن پیامک نام هر مخاطب بنویسید تا مخاطب بداند، اهمیت زیادی برای مراسم شما دارد.
 • با استفاده از این فرصت، پیامک را طوری بنویسید تا مخاطب حس کند هرگز نباید مراسم شما را از دست بدهد!
 • اس ‌ام ‌اس دعوت این امکان را به شما می‌دهد که لینک وبسایت یا پیج اینستاگرام را برای مخاطب بفرستید. حالا او می‌تواند برای جزئیات بیشتر وارد لینک ارسالی شود
 • به نسبت روش‌های تلفنی و کاغذی، ارسال دعوتنامه پیامکی کم هزینه و به صرفه است.

جمع‌بندی

برنامه داشته باشیدبر اساس همه آنچه تا اینجا دربارۀ دعوتنامه پیامکی گفتم، پیشنهاد می‌کنم از سامانه ملی پیامک استفاده کنید. محیط کاربری پنل ساده‌ و به زبان فارسی است، در ضمن تمامی آموزش‌های لازم هم برای کاربران در آپارات ملی پیامک آماده شده تا هر ابزاری که برای ارسال پیام نیاز داشتید، اول آموزش آن را ببینید.

اگر می‌خواهید از مزایای ارسال اس ام اس دعوت استفاده کنید، پیشنهاد می‌کنم همین حالا در صفحه اصلی ملی پیامک ثبت‌نام کنید تا بتوانید درخواست پنل پیامکی بدهید.

در صورتی هم که نیاز به مشاوره داشتید، برای دعوتنامه نمونه متن می‌خواستید یا دربارۀ دریافت پنل مطمئن نبودید، می‌توانید با 02163404 تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ملی پیامک استفاده کنید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
2دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه

 • Gravatar Icon

  قهوه

  20 خرداد 1401، 12:49

  مطالب سایتتون عالیه. ممنون از سایت خوبتون

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   19 دی 1402، 11:40

   سلام دوست عزیز،
   ممنون از شما خوشحالیم که از مطالب لذت بردید.
   همواره در تمام مراحل زندگی موفق و پیروز باشید.

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید