مسابقه اینستاگرامی ملی پیامک : جایزه یک عدد آیفون 6

اگر برای کار و تجارت خود از بازاریابی پیامکی استفاده می کنید، مطمئنا می دانید که شرکت “ملی پیامک” یکی از بهترین ارائه کننده های پنل اس ام اس در ایران می باشد. وبلاگ ملی پیامک از ابتدا سعی داشته است که با آموزش استفاده صحیح از سامانه پیامک و توضیح دادن قوانین بین المللی آن، کاربران خود را به سمت موفقیت تجاری سوق دهد و فرهنگ استفاده از پیامک تبلیغاتی را در ایران ارتقا بخشد. در این هفته مدیران سایت ملی پیامک تصمیم گرفته اند با برگزاری مسابقه بهاری در صفحه اینستاگرام ملی پیامک شور و حالی تازه را در میان کاربران ایجاد نمایند. به برنده این مسابقه یک عدد آیفون 6 هدیه داده می شود. اگر می خواهید از شرایط و نحوه مسابقه آیفون 6 ملی پیامک مطلع شوید به شما پیشنهاد می کنیم که این مطلب را تا انتها مطالعه نمایید.

مسابقه آیفون 6 ملی پیامک

عكسی از ميز كار خود با صفحه www.melipayamak.com بگيريد. منظور این است که در حالیکه سایت ملی پیامک بر روی صفحه ی مانیتور شما و در مرورگرتان باز است، از میز کار خود عکس بگیرید و برای ما ارسال کنید. طوری که هم میز کار شما و هم لوگوی سایت ملی پیامک که بر روی صفحه مانیتور شما قرار دارد در تصویر مشخص شود.

مراحل و نحوه اجرای مسابقه

  • عکسی از میز کار خود همراه با صفحه melipayamak.com بگیرید.
  • عكس خود را با هشتگ های #ملی_پيامک و #melipayamak در اینستاگرام خود بارگذاری كنيد.
  • پس از بارگذاری عکس شما توسط داوران بررسی و تایید می شود و به مدت 24 ساعت در صفحه اصلی اینستاگرام ملی پیامک قرار می گیرد.
  • در مرحله اول مسابقه 10 عکسی که بیشترین لایک را داشته باشند به دور بعدی مسابقه راه پیدا خواهند کرد.
  • در مرحله دوم مسابقه از بین 10 عکس 4 عکس برای دور نهایی انتخاب خواهند شد. (در این مرحله نیز 4 عکسی که بیشترین لایک را داشته باشند به دور نهایی صعود می کنند.)
  • در مراحل پایانی برای جلوگیری از هر گونه تقلب مسابقه به صورت Private برگزار میشود.
  • در مرحله نهایی بین 4 عکس برگزیده، عکسی که بیشترین تعداد لایک را داشته باشد به عنوان برنده مسابقه اعلام خواهد شد.

نکات مسابقه آیفون 6 ملی پیامک

  • برنده مسابقه عکسی است که بیشترین لایک را داشته باشد.
  • تصاویری که از ربات و لایک های تقلبی استفاده کنند از مسابقه خارج خواهند شد.
  • زمان مسابقه: 15 اردیبهشت الی 31 اردیبهشت.

مسابقه آیفون 6 ملی پیامک از همین امروز آغاز می شود. امیدواریم شما برنده این مسابقه باشید. مدیران سایت ملی پیامک مشتاقانه منتظر دریافت تصاویر زیبا و خلاقانه شما هستند.

مسابقه اینستاگرامی ملی پیامک

**اطلاعات تکمیلی مسابقه اینستاگرامی ملی پیامک**

با توجه به استقبال بی نظیر شما عزیزان از مسابقه اینستاگرامی ملی پیامک و ارسال بیش از 100 عکس به صورت روزانه برای شرکت در مسابقه، مدیران ملی پیامک تصمیم گرفته اند به منظور قدردانی از ابراز محبت شما، علاوه بر یک دستگاه آیفون 6 به زیباترین عکس از نظر هیئت داوران مسابقه، یک عدد گلکسی نوت 4 هدیه دهند. امیدواریم بتوانیم در آینده با ارائه ی خدماتی مناسب گوشه ای از زحمات و محبت شما عزیزان را جبران نماییم.

***

اگر علاقه دارید یک کمپین پیامک تبلیغاتی راه اندازی نمایید، با ما تماس بگیرید. کارشناسان فنی ملی پیامک می توانند بر اساس نوع فعالیت و تجارت شما برای شما، روش و شیوه های تبلیغاتی تعیین نمایند و برای کسب درآمد بیشتر شما را یاری کنند.

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است، با بخش پشتیبانی ملی‌پیامک به شماره تلفن 02188003373 تماس بگیرید.

مسابقه اینستاگرامی ملی پیامک : جایزه یک عدد آیفون 6
به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید