مشکل بزرگ وصل نشدن وای فای در گوشی اندروید!

مشکل بزرگ وصل نشدن وای فای در گوشی اندروید!

Engagements Icon
1940


چند دقیقه گذشته، ولی صدای هیچ نوتیفیکیشنی از موبایل‌ به گوش نمی‌رسد. به‌خاطر همین موضوع کنجکاو می‌شوید و سری به گوشی‌تان می‌زنید تا در کمال تاسف و تاثر متوجه می‌شوید که مشکل جدیدی به نام وصل نشدن وای فای دارید!

اگر بگویم که مشکل نداشتن اینترنت و قطع شدن وای فای برای بسیاری از ما کم از فاجعه نیست، دروغ نگفتم! این اتفاق معمولاً در بدترین زمان ممکن هم می‌افتد، مثلاً وقتی منتظر پیغام مهمی هستیم یا باید ایمیل مهمی را دریافت یا ارسال کنیم. البته جای امیدواریست که می‌توانیم این مشکل را با دانستن چند نکته کلیدی حل کنیم، پس به اعصاب خودتان مسلط باشید و موارد زیر را چک کنید.

قدرت پیامک تبلیغاتی را دست کم نگیرید!

اگر به دنبال افزایش درآمد و گسترش کسب و کار خود هستید، با ثبت نام در ملی پیامک و ارسال پیامک تکی و انبوه، مشتریان جدیدی جذب و از آن ها نگهداری کنید و رابطه و تعاملی طولانی ایجاد کنید.
10% تخفیف!
MPC10
کپی کد
برای ارسال پیامک تکی و انبوه همین الان ثبت نام کنید
ثبت نام و ارسال پیامک آنی

دکمه وای فای گوشی را روشن کنید!

اولین قدم برای حل مشکل وصل نشدن وای فای، بررسی روشن بودن اینترنت وای فای گوشی اندروید است. شما را به فراموش‌کاری متهم نمی‌کنم، اما شاید اشتباهی دست‌تان خورده و وای فای خاموش شده باشد. پس لطفاً این مورد را چک کنید. برای این کار کافی است منوی کشویی بالای صفحه را باز کنید و ببینید که آیا آیکون وای فای روشن است یا نه.روشن نبودن وای فای

می‌توانید این کار را با سر زدن به صفحۀ تنظیمات گوشی هم انجام دهید. بعد از ورود به صفحۀ تنظیمات گوشی وارد بخش وای فای شوید و اتصال را چک کنید.چک کردن وای فای گوشیروشن نبودن وای فای گوشی

حالت پرواز را چک کنید!

شاید متوجه شده باشید که وقتی وای فای گوشی روشن می‌شود و شما حالت پرواز را روشن می‌کنید، وای فای هم قطع می‌شود. در صورتی‌که می‌خواهید در حالت پرواز از وای فای استفاده کنید باید مجددا وای فای را روشن کنید.چک کردن حالت پرواز

حالت ذخیره نیرو را چک کنید!

حالت ذخیره نیرو وقتی فعال می‌شود که شارژ باتری گوشی شما از حد مشخصی کمتر می‌شود، گاهی در حالت ذخیره نیرو، گوشی به‌طور خودکار وای فای را خاموش می‌کند. پس چک کنید که علت وصل نشدن وای فای گوشی به‌خاطر حالت ذخیره نیرو نباشد. این گزینه هم در نوار کشویی بالای صفحه و هم در تنظیمات گوشی، قرار دارد.حالت ذخیره نیروچک کردن حالت ذخیره نیرو

بلوتوث را خاموش کنید!

گاهی روشن بودن بلوتوث باعث وصل نشدن وای فای می‌شود. برای همین پیشنهاد می‌کنم اگر بلوتوث گوشی روشن است آن را خاموش کنید و دوباره اتصال به وای فای را چک کنید.

پسورد شبکه وای فای را دوباره وارد کنید!

پسورد شبکه وای فای از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. بنابراین در صورت وارد کردن پسورد اشتباهی، نمی توانید به اینترنت وای فای متصل شوید. بعد از تمامی مراحل بالا اگر هنوز با مشکل وصل نشدن وای فای مواجه هستید، حتماً پسوردی را که وارد کردید چک کنید. دقت کنید حروف بزرگ و کوچک اهمیت زیادی دارند. حتی می‌توانید محض اطمینان گزینۀ فراموشی رمز عبور را بزنید و مجدد رمز را با دقت بیشتری وارد کنید.

چک کنید که به مودم درست متصل شده باشید!

برای حل وصل نشدن وای فای حتماً نام مودم را چک کنید تا مطمئن شوید به مودم خودتان وصل شدید. اگر لازم شد گزینۀ فراموشی را بزنید و از نو به مودم وصل شوید. علاوه‌براین، بخشی در تنظیمات گوشی اندروید وجود دارد که کل تنظیمات وای فای گوشی را ریست می‌کند. با ریست کردن این تنظیمات، لازم است تا دوباره به وای فای متصل شوید. فقط دقت کنید که برای وارد کردن رمز عبور حروف بزرگ و کوچک را رعایت کنید.چک کردن رمز وای فایبررسی رمز وای فای

شاید مشکل وصل نشدن وای فای گوشی از مودم باشد!

وصل نشدن وای فای همیشه تقصیر گوشی نیست، گاهی مشکل از مودم است. اگر هنوز وای فای وصل نشده، سراغ مودمتان بروید و آن را چک کنید. آیا همه چراغ‌های مودم روشن است؟ چراغ وای فای مودم را چک کنید و از روشن بودن آن هم مطمئن شوید. اما گاهی پیش می‌آید که مشکل از مودم است و باید تا برای رفع مشکل وصل نشدن وای فای گوشی اندروید، مودم را تعمیر یا تعویض کنید.

گوشی و مودم را ریبوت کنید!

گاهی مشکل وصل نشدن وای فای به‌سادگی و تنها با خاموش و روشن کردن گوشی یا مودم برطرف می‌شود. اول مودم را خاموش و روشن کنید. سپس سراغ گوشی بروید و گزینه راه‌اندازی مجدد را بزنید تا گوشی کاملاً خاموش و دوباره روشن شود. دقت کنید خاموش و روشن کردن گوشی به این معنی نیست که صفحه گوشی را به حالت ذخیره نیرو ببرید و دوباره برگردانید. باید کل سیستم گوشی خاموش و مجدد روشن شود. برای این کار دکمه خاموش گوشی را نگه دارید و سپس گزینه راه اندازی مجدد را انتخاب کنید.

غیر فعالسازی گزینۀ Smart Network Switch

بعضی از گوشی‌ها قابلیتی به نام Smart Network Switch یا Wi-Fi assistant دارند که در صورت ضعیف بودن وای فای، گوشی به‌طور خودکار به داده تلفن همراه متصل شده و از اینترنت سیم کارت استفاده می‌کند. در این حالت اینترنت وای فای خودکار قطع می شود. اگر ترجیح می‌دهید همیشه از وای فای استفاده کنید کافیست این گزینه را غیر فعال کنید. کافیست در تنظیمات گوشی به بخش وای فای بروید و در بخش تنظیمات بیشتر این گزینه را در حالت Off قرار دهید.تنظیمات وای فای

سیستم عامل گوشی را به‌روز کنید!

اگر سیستم عامل گوشی شما به‌طور منظم به‌روز شود عملکرد آن بهتر خواهد شد و حتی گاهی باگ‌های نرم افزاری که در عملکرد گوشی مشکلاتی به وجود می‌آورند، در نسخه های به‌روزشده برطرف می‌شوند.

برای به‌روزرسانی به بخش تنظیمات گوشی بروید و در گزینه About Device ، گزینۀ Check for Updates یا Download Updates manually را انتخاب کنید. اگر نسخۀ جدیدتری از سیستم عامل برای گوشی شما آمده باشد، در این بخش به شما اطلاع داده خواهد شد. ممکن است با به‌روزشدن گوشی مشکل اتصال وای فای هم برطرف شود.

پیامک صوتی چیست و چگونه می‌توان از آن استفاده کرد؟حتما بخوانید: پیامک صوتی چیست و چگونه می‌توان از آن استفاده کرد؟

بررسی اپلیکیشن‌های نصب شده

بعضی از اپلیکیشن‌های نصب شده روی گوشی می‌توانند باعث وصل نشدن وای فای و قطعی اینترنت شوند. بنابراین اپلیکیشن‌هایی را که از زمان مواجه شدن با این مشکل روی گوشی خودتان نصب کردید، بررسی کنید. شاید آنها مانع اتصال هستند.

در بدترین حالت گوشی را به تنظیمات کارخانه برگردانید!

توصیۀ دردناکی است، چون در این حالت لازم است از تمام اطلاعات گوشی بک‌آپ بگیرید و بعد اقدام کنید. معمولاً با برگرداندن گوشی به حالت کارخانه بسیاری از مشکلات گوشی برطرف می‌شود.بازگرداندن به تنظیمات کارخانهبازگرداندن گوشی به تنظیمات کارخانه

باز هم نشد؟ به تعمیرات موبایل مراجعه کنید!

شاید الان بگویید خب چرا از اول این توصیه را نکردم؟ خب احتمالاً چون به فکر جیب‌تان بودم. ولی اگر واقعاً مشکل‌ حل نشد، گوشی را برای مشکل سخت‌افزاری مستقیماً به تعمیرات ببرید.

کلام پایانی

وقتی گوشی اندروید به وای فای وصل نمی‌شود، این حس را دارید که ارتباط‌تان با کل دنیا قطع شده است و این اصلاً خوب نیست. هرچند که داده‌های گوشی همراه وجود دارد، ولی مصرف داده‌ها کمی گران تمام می‌شود. بدون اینترنت هم بسیاری از برنامه‌های گوشی‌های هوشمند کار نمی‌کنند و این وسیله باارزش و گران‌قیمت، مثل پاره آجری روی دست‌تان باد می‌کند. پس لازم است مشکل وصل نشدن وای فای گوشی اندروید را خیلی زود حل کنید.

خوش‌بختانه برای حل این مشکل راه‌های زیادی وجود دارد که در این مطلب آن‌ها را بررسی کردیم. اگر هنوز سوالی در این مورد دارید، می‌توانید در انتهای مطلب برایمان بنویسید تا تجربه‌تان را در این مورد با ما و دیگر کاربران ملی پیامک در میان بگذارید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
76دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه

 • Gravatar Icon

  سارینا پوررضوی

  20 خرداد 1403، 23:49

  من وقتی وای فای رو میزنم خودبه خود خاموش میشه و حتی وصل نمیشه به جای

 • Gravatar Icon

  مقصود

  07 خرداد 1403، 01:10

  سلام دوستان وای فای رو که می زنم اصلا چرخ دنده تنظیمات نمیاد که به مرحله بعد برم ! لطفا راهنمایی کنید

  • Gravatar Icon

   حمید اکبری

   07 خرداد 1403، 11:18

   درود بر شما
   از طریق منو تلفن همراه خود به تنظیمات سپس wifi بروید.

 • Gravatar Icon

  رضا گریوانی

  09 دی 1402، 19:10

  من وقتی میخوام به وای فای وصل شم نمیگیره برای همه اینجوریه به کامپیوتر وصل میشه ولی گوشی نمیاره بالا کلا وای فای رو چیکار کنم؟

 • Gravatar Icon

  عروسک

  30 آذر 1402، 15:18

  سلام خسته نباشید من وای فای جیبی دارم بعد نت هم داره ولی الان یه هفته هست وصل میشم ولی میگه بدون اینترنت و شبکه وای فای بالا نمیاد

 • Gravatar Icon

  زهرا

  16 آبان 1402، 01:34

  سلام میخوام با گوشی به مودم منزل وصل بشم اصلا اسم مودم برام نشون داده نمیشه چراغ اینترنت و پاور هم چشمک میزنه علتش چیه

 • Gravatar Icon

  باب اسفنجی

  27 شهریور 1402، 13:37

  سلام وقتتون بخیر وای فای برای کامپیوتر به خوبی وصل میشه اما برای گوشی ها وصل نمیشه چراغ های وای فای هم روشنه
  مشکل از کجاست؟

 • Gravatar Icon

  مهدی

  17 مرداد 1402، 05:01

  سلام خسته نباشید به وای فای وصل میشم بعدش میزنه ورود به سیستم ویا ورود به شبکه باید چکارکنم .تشکر

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   04 دی 1402، 11:53

   سلام وقت شما به خیر
   برای رفع مشکل اینترنت خودتون لطفا با سازمانی و یا اپراتوری که ازش خرید کردید تماس بگیرید و مشکل رو با اون ها مطرح کنید.
   امیدواریم به زودی مشکل شما رفع بشه

 • Gravatar Icon

  فاطمه

  30 خرداد 1402، 01:25

  سلام من اومدم وای فای خونه رو روی گوشیم زدم فراموش کن حالا هر چی رمز میزنم میگه اشتباه با اینکه درسته رمز و اومدم بازم تغییرش دادم برآب محض اطمینان
  همه ی راه ها را برسی کردم گوشی را خاموش روشن کردم و همچنین وای فا
  درست نمیشه چکار کنم؟

 • Gravatar Icon

  امیر

  27 خرداد 1402، 08:07

  مودم من با کابل به کامپیوتر وصل میشه ولی به گوشی ها وصل نمیشه نمیدونم مشکل چیه راهنمایی کنین ممنون

 • Gravatar Icon

  فرهاد

  16 بهمن 1401، 13:47

  سلام و خسته نباشید
  گوشیم وای فایش روشن میشه ولی به مودم خونه وصل میشم پسورد و یوزرم درسته ولی وصل نمیشه کسای دیگه وصل میشن ولی من وصل نمیشم میشه راهنمایی کنید ممنون میشم

 • Gravatar Icon

  H.K.N

  17 دی 1401، 19:57

  با سلام
  وقتی با لبتاپ به وای فای وصل میشوم بقیه دستگاه ها نمی تونند از وای فای استفاده کنند یعنی وصل میشند ولی بدون اینترنت
  راهی برای حل این مشکل هست؟

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   18 دی 1401، 09:44

   سلام
   میتونید از قسمت تنظیمات وای فای گوشی خودتون، dns و ip اتصال برای وای فای را دستی تغییر بدین. dns های پیشنهادی 8.8.8.8 و 8.8.4.4 و 1.1.1.1 هست.

 • Gravatar Icon

  من کیم؟

  27 آبان 1401، 09:36

  سلام بر تیم ملی پایا یک یوالی داشتم منی ک کلا دکمه اینترنتم روشن نمیشه چیکار کنم؟

 • Gravatar Icon

  مهدی

  11 آبان 1401، 18:03

  اگه مک آدرس به مودم تون تعریف کردین فقط یک مشکل دارید اینکه گپشی شما از مک آدرس تصادفی استفاده میکنه و با اینکه پسورد درست می زنید و حتی برخی گوشی های خانواده وصل میشن ولی شما وصل نمیشید به صفحه زیر برید و مک گوشی رو از تصادفی در بیارید ۰۹۱۸۵۰۷۵۰۴۹
  https://www.mobile140.com/fa/news/%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C-%D9%85%D9%88%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%84/3240-%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%AD%D8%B0%D9%81-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%A2%D8%AF%D8%B1%D8%B3-%D9%85%DA%A9-%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%AF%D9%81%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%AF.html

 • Gravatar Icon

  ناشناش

  30 مهر 1401، 21:15

  سلام من گوشیم سامسونگ A20 هست و به همه اینترنت وصل میشه و علامت هم میاره، ولی از سرعت باز کردن گوگل یا گوگل پلی رو نمیشه یعنی کلان نمیاره اگه میشه بگین چیکار کنم

 • Gravatar Icon

  تقی زاده

  29 شهریور 1401، 12:29

  سلام وقت بخیر اتفاق عجیبی که برای گوشی من افتاده اینه که از وقتی مودم رو وصل کردیم درست یک روز در میون بهش وصل میشم یک روز با روشن کردن وای فای گوشی، وای خونه رو پیدا میکنه و وصل میشه فرداش اصلا وای فای خونه رو پیداش نمیکنه
  گوشیم شیائومی هست و قبلا همچین مشکلی نداشت
  ممنون میشم راهنمایی کنید

 • Gravatar Icon

  M.H

  24 شهریور 1401، 15:18

  ما ساختمونمون مودم داره
  قبلا بهش وصل میشدم ولی یه شب خوابیدم بیدار شدم دیدم که وصل میشه اما زده اینترنت در دسترس نیست فک کنم نت مودم تموم شده😂😭

 • Gravatar Icon

  یاشار عقیلی

  23 شهریور 1401، 21:50

  دوستان سلام
  هر گوشی گزینه Mac filter داره اونو از حالت تصادفی به ثابت تغییر بدید مشکل حل میشه. میتونید این کار رو از تنظیمات وای فای انجام بدید.

 • Gravatar Icon

  امین

  03 مرداد 1401، 11:04

  عاااااااااااااالی بود
  سریع مشکلم حل شد
  متشکر از زحمتی که برای نگارش این مطلب کشیدید

 • Gravatar Icon

  محمد حسین شکارچی

  31 تیر 1401، 09:34

  گوشی من به وای فای وصل میشه ولی نمیدونم چرا به فیلتر شکن و فروشگاه متصل نمیشه

 • Gravatar Icon

  ChoiSoJong

  28 تیر 1401، 02:37

  از صبح امروغ تا شب میزنه عدم اتصال به اینترنت که اصلا نمیتونم به نت دسترسی داشته باشم
  مدل گوشی redmi note 8 است

 • Gravatar Icon

  امیرعلی

  21 تیر 1401، 16:19

  سلام من یه گوشی جدید خریدم وای فای را پیدا نمیکنه .همه وای فای دیگه را پیدا میکنه مگر وای فای خونه را .وای فای را ریست کردم .گوشیا را بروز کردم .بازگشت به کارخانه زدم .همه گوشیا وای فا را پیدا میکنن مگر این گوشی .گوشی هم همه وای فای اطراف را پیدا میکنه ب غیر از این وای فا را .لطفا راهنمایی کنید

 • Gravatar Icon

  f

  18 تیر 1401، 12:03

  ممنون بابت راهنماییتون

 • Gravatar Icon

  مصطفی

  23 خرداد 1401، 11:52

  سلام من همه این کار ها رو انجام دادم ولی وقتی میخوام به وای فای وصل بشم میزنه اتصال تایید نشد. رمز وای فای رو که برمیدارم وصل میشه ولی وقتی رمز داره وصل نمیشه. میشه راهنمایی کنید. ممنونم

 • Gravatar Icon

  MTn

  07 خرداد 1401، 16:03

  سلام/ متاسفانه وایفای گوشیم سوخته،آیا برای موبایل هم مثل لب تاپ ، چیزی بعنوان دانگل اکسترنال وایفای موجوده؟ممنون

 • Gravatar Icon

  احسان

  04 اردیبهشت 1401، 17:47

  سلام بعد از اینکه گوشیم خاموش روشن کردم گوشیم دیگه وصل وای فای نمیشه میشه لطفا راهنماییم کنید ممنون

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   05 اردیبهشت 1401، 12:05

   سلام وقتتون بخیر
   مدل گوشیتون چی هست؟

   • Gravatar Icon

    یاشار عقیلی

    23 شهریور 1401، 21:51

    دوستان سلام
    هر گوشی گزینه Mac filter داره اونو از حالت تصادفی به ثابت تغییر بدید مشکل حل میشه. میتونید این کار رو از تنظیمات وای فای انجام بدید.

  • Gravatar Icon

   R.A

   01 اسفند 1401، 18:41

   سلام من دوتا گوشی سامسونگ دارم وایفای به هردو وصل میشه ولی بدون نت، اکثر این کار هارو هم انجام دادم مشکل از چیه

 • Gravatar Icon

  رفیعی

  27 اسفند 1400، 23:10

  سلام ببخشید
  چهارتا چراغ مودم روشن میشه تو گوشی هم پیدا میشه ولی متصل بهش نمیشه
  یعنی میزنه شبکه ذخیره شد و هرچی میزنیم اتصال وصل نمیشه
  کلافمون کرده
  از طرفی هم چراغ وایرلس مودم همش خاموش میشه چکار کنیم؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

 • Gravatar Icon

  عسل

  02 اسفند 1400، 21:10

  گوشيم به وايفاي وصل ميشه ولي انگاري اينترنت نداره ولي تو گوشي همه مياره

 • Gravatar Icon

  ...

  21 بهمن 1400، 14:47

  سلام
  من وقتی به مودم وصل می‌خوام بشم میزنه اتصال انجام نشد
  و برای یکی از آشنایان توی گوشیش روش میزنه نمیاره بالا
  هیچ کس نمیتونه وصل بشه فقط تبلت وصل شده
  اولاش قشنگ وصل میشد یه دفعه قطع شد و درست نمیشه
  چیکار کنم راه حلی میدونید ؟!

 • Gravatar Icon

  فاطمه

  14 بهمن 1400، 21:08

  سلام چرا گوشیم اصلن مودم رو بالا نمیاره سیستمم وصل مودم هست اما گوشیم حتی اسمش هم بالا نمیاره

 • Gravatar Icon

  علیرضا بهرامی

  08 دی 1400، 20:07

  اقا سلام وای فای منو میزنه آدرس IPیافت نشد چیکارش کنم وصل نمیشه

  • Gravatar Icon

   امین

   24 خرداد 1401، 08:14

   سلام ببخشید من این مشکل پیدا نکردن مودم توسط گوشی برام پیش اومده مودمو ریست کردم درست شد ولی با خاموش و روشن کردن مودم این مشکل دوباره تکرار میشه بنظرتون چکار کنم

 • Gravatar Icon

  یه ادم بدبخت

  27 آبان 1400، 14:44

  سلام من گوشیم ردمی نوت ۹ اس هستش و از زمانی که برق ها شروع به رفتن و امدن کردند گوشی من دیگه به وای فای وصل نمیشه ، حتی اسم چای فای هم نمیاد که روش کلیک کنم همه راه ها رو امتحان کردم هم خاموش روشن هم ریست وای‌فای … لطفا بگید چجوری مشکلو درست کنم گاهی وصل میشه گاهی نمیشه

 • Gravatar Icon

  Homayoun

  07 آبان 1400، 23:14

  سلام خدا قوت من گوشیم poco x3 NFCهستش من واسه مودم‌ خونه هم مک آدرس گذاشتم هم که مخفی کردم بعد گوشی من چند وقتیه وصل نمیشه به مودم ولی وقتی وارد حالت safe modeمیشم وصل میشه ولی تو حالت عادی نه گوشیم به تنظیمات کارخانه برگرداندم ولی نشد بازم فقط تو حالت safe modeوصل میشه و توحالت عادی نه

 • Gravatar Icon

  sami

  25 مهر 1400، 11:06

  ممنون از راهنمایی شما
  ما از مک فیلتر استفاده می کنیم.
  من همه شرایط رو رعایت کرده بودم اما وصل نمی شد.
  با راهنمایی شما رفتم سراغ ستینگ وای فای گوشی تا ریستش کنم که متوجه شدم آدرس مک توی ستینگ خود گوشی و آدرس مک توی ستینگ وای فای متفاوت بودن.
  مک وای فای رو که وارد کردم مشکل حل شد.
  گفتم این رو اینجا مطرح کنم شاید مشکل کسی حل شد.

 • Gravatar Icon

  صانعی پور

  14 مهر 1400، 19:05

  سلام ، گوشی من هم به سختی به مودم وصل میشه ، تمام وای فای ها تا سرکوچه را می‌شناسه ولی مودم خودمون را نمیشناسه ، ولی بقیه خانواده این مشکل را ندارن . البته فقط با مودم خونه اینجوریه ، با مودم محل کار و … هیچ مشکلی ندارن . گوشی من شیائومی نوت ۸ هستش ، ممنون میشم راهنمایی کنید . باتشکر

 • Gravatar Icon

  ارین

  29 شهریور 1400، 22:04

  سلام خیلی ممنون از راه کار هایی که دادید همه رو امتحان کردم و آخرین آپدیت هم انجام دادم و دانلود کردم چه بعد آپدیت چه قبل آپدیت اینجوریه گوشی من redmi9t هستش و به وای فای وصل نمیشه چند ماهیی میشه که خریدمش اینجوری بگم که مثلاً با هزار زور و زحمت وصل میشه یهویی، تا شش روز یا کمتر، اما بعد چند روز که وصله دیگه اصلا اون وای فای رو شناسایی نمیکنه که دوباره وصل شده راستی اینم بگم که فقط با یک وای فای امتحان کردم اونم وای فای خونه خودمون با وای فای دیگه یا مودم دیگه ای امتحان نکردم که ببینم با اونا هم اینجوریه یا نه خلاصه که هنگ کردم اگر میشه بگید مشکلش چیه

 • Gravatar Icon

  sajjad

  12 شهریور 1400، 13:54

  سلام
  گوشی منم POCO X3 هست
  اسم همه مودم های اطراف و میاره بجز مودم خودم وقتی برق میره میاد پیدا میکنه
  تنظیمات مودم رو هم 1 بار ریسیت کردم
  ممنون میشم راهنمایی کنید

 • Gravatar Icon

  کماندو

  21 مرداد 1400، 20:28

  سلام باتشکر از همه راه حل های بسیار با ارزشتون ولی تو کاربران یکی به نام بهزاد محمودی یه راه کار ارائه داده که هیچ احتیاجی به بازگرداندن تنظیمات کارخونه نیست، وم هم تنها در عرض دو دقیقه این مشکل بالا نیاوردن مودم خودمو حل کنم،به زبون ساده باید برید تو تنظیمات مودم ویه کانال دیگه انتخاب کنید،اینجوری اگه همه وصل میشن ولی تنها گوشی شما وای فا رو نمیتونه پیدا کنه مشکلش حتما حل میشه،با تشکر فراوان

  • Gravatar Icon

   Navid

   14 اردیبهشت 1401، 16:09

   سلام واسه من اینجوری شده همه وصلن بجز من حتی اسم وایفای رو هم واسم نشون نمیده

 • Gravatar Icon

  M.j

  20 مرداد 1400، 22:52

  سلام.
  امروز برقمون رفت بعد که اومد دیگه گوشیم (poco x3) به وای فای وصل نشد، همه راه هایی که گفتید انجام دادم اما انگار نمیشه.
  همه اعضای خانواده وصل میشن به غیر از‌ من.
  شب قبلش وصل بود اما صبح بعد اومدن برق همین شد.
  چند روز گذشته ام که برق میرفت همین مشکلم بود ولی بعد ۳ ساعت خوب میشد الان تقریبا ۱۰ ساعته وصل نمیشه.
  میشه راهنمایی کنید؟؟؟!

  • Gravatar Icon

   مریم فرهناک

   13 شهریور 1400، 20:15

   سلام
   منم دقیقا همین مشکل را با poco x3 دارم

  • Gravatar Icon

   mobin

   22 بهمن 1400، 18:48

   سلام مشکلتون حل شد؟ منم دقیقا مشکلم اینه

 • Gravatar Icon

  محمد

  19 مرداد 1400، 02:52

  سلام من از وقتی گوشی رو بروزرسانی کردم اینطوری شد وصل میشه ولی زده بدون اینترنت ولی بر همه تو خونه درستع مشکلش چیه؟؟

  • Gravatar Icon

   مونا هادی

   19 مرداد 1400، 12:44

   سلام دوست عزیز، تنظیمات wifi گوشیتون رو ریست کردین؟ مدل گوشیتون چیه؟!

 • Gravatar Icon

  فرشته سمنگویی

  18 مرداد 1400، 18:44

  سلام تشکر فراوان . من چون دو تا گوشی دارم ، متوجه شدم با گوشی قدیمی م وای فای قطع و وصل میشه . دو سه روزی هست که این اتفاق میفته . تنها برنامه ی هم که قابل استفاده دارم روی این گوشی chrome هست واسه دیدن فیلم .

  • Gravatar Icon

   مونا هادی

   19 مرداد 1400، 12:49

   سلام شما گوشی‌تون رُ آپدیت کنید، احتمال فراوان مشکل برطرف میشه!

 • Gravatar Icon

  Nazi

  18 تیر 1400، 22:49

  سلام خسته نباشین. من گوشیم شیائومی نوت 9 اس. و به مودم وصل نمیشه. در حالیکه همه اعضای خانواده وصل میشه که سامسونگ دارند تحقیق کردم میگن بعضی از نوت 9 اس ها این مشکل را دارند. ولی فقط به مودم خودم وصل نمیشه به بقیه مودم ها وصل میشه. من این مشکل را از اول داشتم و با تغییر منطقه حل شده.اما اونم دیگه جواب نمیده به طرز عجیبی وقتی برق خونه میره وای فای هم قطع میشه و وقتی برق میاد نمیتونه مودم را پیدا کنه تا دوباره برق بره و بیاد واقعا مشکل چیه؟ الان اگه مشکل از گوشیه چرا به بقیه مودم ها وصل میشه؟ و اگه مشکل مودم چرا فقط من این مشکل را دارم و بقیه وصل میشن؟لطفا کمک کنین

  • Gravatar Icon

   علی طاهریان

   21 شهریور 1400، 21:14

   سلام برادر برو تنظیمات بیشتر /منطقه وای فای را از ایران به هند تغییر بده همین

 • Gravatar Icon

  سارا لیما

  15 تیر 1400، 01:02

  سلام من گوشیم به همه وای فای ها وصل میشه جز وای فای خونمون! یعنی مشکل از مودمه؟ آخه بقیه میتونن بهش وصل شن که

  • Gravatar Icon

   مونا هادی

   24 مرداد 1400، 10:26

   سلام، مودم‌تون رُ یکبار ریست کنید و تنظیمات‌ش رُ از ابتدا انجام بدید، به احتمال خیلی زیاد، مشکل برطرف میشه!

 • Gravatar Icon

  Matin._.2005

  08 تیر 1400، 18:49

  سلام خدمت ادمین سایت.
  من گوشیم رو تازه خریدم وقتی وای فا گوشی رو روشن میکنم تمامی شبکه های اطراف رو جست و جو میکنه و پیدا میکنه ولی مودم خودمون رو پیدا نمیکنه یک بار با استفاده از پشتیبانی گوگل وصل شد بعد از یک روز باز قطع شده الا هم اصلا مودممون رو پیدا نمیکنه.

  هم مودم رو ریاستارت کردم هم گوشی رو. خیلی اعصابم داغونه گوشی رو تازه خریدم ولی مودم خودمون رو پیدا نمیکنه.

  • Gravatar Icon

   مونا هادی

   24 مرداد 1400، 10:27

   سلام دوست عزیز، تنظیمات اتصال به وای فای رُ به صورت دستی انجام بدین! یعنی خودتون اضافه کنید.

 • Gravatar Icon

  علی

  08 تیر 1400، 00:42

  من همه این کار ها رو انجام دادم ولی وقتی میخوام به وای فای وصل شم میزنه اتصال تایید نشد

  • Gravatar Icon

   ...

   21 بهمن 1400، 14:49

   برای منم همین رو میزنه راه حلی میدونید؟!

 • Gravatar Icon

  محمدجواد

  06 تیر 1400، 23:34

  دوستان گاهی وقت ها باید ساعت و تاریخ گوشی رو تنظیم کنید، من این مشکل رو داشتم و هرکاری می کردم درست نمی شد ساعت و تاریخ گوشی رو تنظیم کردم و مشکل حل شد

 • Gravatar Icon

  زهرا

  10 خرداد 1400، 14:34

  سلام.گوشیم خاموش روشن کردم درست شد

 • Gravatar Icon

  نوید کامی پور

  19 اردیبهشت 1400، 12:12

  من گوشیم وای فای روشن نمیشه چکار کنم؟؟؟؟

 • Gravatar Icon

  ثمر محمدی

  28 فروردین 1400، 13:10

  سلام من هر کاری می کنم وای فای برای گوشیم وصل نمی شه یه بار وصل شد اما دوباره رفت قبلا هم این اتفاق افتاده بود ما برای خانواده ام هیچ کدوم نمی تونستن وصل شن فقط من بودم که وصل بودم دلیلش چیه به پشتیبانی مودم زنگ زدیم مشکلی نبود

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   27 اردیبهشت 1400، 11:52

   اگر از سالم بودن گوشی مطمئن هستید، یا رمز رو مجدد چک کنید یا مشکلی از طرف مودم پیش اومده که باید حتماً بررسی بشه

 • Gravatar Icon

  Mohamad.malek

  21 اسفند 1399، 21:33

  سلام وقت بخیر
  مشکل من فقط وقتیه که از مودم دورم .مثلا تو اتاق باشم به مودم وصل نمیشه باید برم نزدیک مودم بعد باز بیام تو اتاق
  ولی چون کنسولم هم تو اتاقه خیلی سخت وصل میشه

 • Gravatar Icon

  بهزاد محمودی

  27 بهمن 1399، 20:41

  سلام یک روش دیگه خدمتتون عرض میکنم به ( advanced wierless) مودم رفته و یک( access point ) دیگر را انتخاب کنید و اپلای کنید و گوشیتون رو یک بار دیگه برای این( access point ) جدید امتحان کنید . احتمال بسیار زیاد گوشیتون مودم را شناسایی خواهد کرد و متصل خواهید شد. حالا یک بار دیگرخارج شده و گوشیتون رو برای یافتن مودم جدید ( نام اصلی مودم تون )سرچ کنید مطمین باشید به مودم وصل خواهید شد . حالا تنظیمات مودم را به حالت قبلی برگردونید (access point) را از حالت انتخاب خارج کنید این کار رو یک بار انجام بدید کافیه و دیگه برای دفعات بعد احتیاج به این کار نیست

  • Gravatar Icon

   هادی

   21 تیر 1400، 20:49

   ممنونم ازآقابهزاد واقعآ راه حلش کارساز بود دمت گرم

 • Gravatar Icon

  Sina milani

  25 دی 1399، 13:37

  سلام خوبین من وای فای رو که روشن میکنم همه چراغاش روشن میشه شروع به کار کردن میکنه ولی وقتی میخام با گوشی وصل به وای فای بشم گوشیم وصل نمیشه و علامت تعجب میاد و وای فای رو چک کردم مشکلی نداره ولی گوشیم وصل میشه اما ب اینترنت کار نمیکنه علامت تعجب میاد روش این مشکلش چیه؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   17 فروردین 1400، 15:28

   دوست عزیز چک کنید که رمز عبور رُ درست وارد کرده باشید

  • Gravatar Icon

   ریحانه سلطانی

   02 خرداد 1400، 21:48

   سلام مشکل گوشی شما درست شد؟منم گوشیم اینطوری شده نمیدونم چیکار کنم

  • Gravatar Icon

   بدون نام

   20 خرداد 1400، 13:59

   چنل وای فای رو عوض کنید

  • Gravatar Icon

   فاطمه

   30 خرداد 1402، 01:23

   سلام نتتون تموم شده

 • Gravatar Icon

  zahra

  04 دی 1399، 14:08

  سلام مشکل من از گوشیم نیست از مودممه چطور درستش کنم؟
  وقتی وارد تنظیمات مودم میشم بصورت کاربر عادیه و نمیشه چیزی رو ویرایش کرد

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   10 دی 1399، 12:24

   دوست عزیز برای دسترسی باید با پشتیبانی شرکتی صحبت کنین که اینترنت و مودم رو ازشون خریدید!

   • Gravatar Icon

    متین

    26 دی 1401، 21:19

    سلام من به مودمم متصل میشم می‌نویسه متصل شدید ولی انترنتش کار نمیکنه مریم بازار میرم توی کالاف میرم گوگل و.. ولی نمیره! متصلم ولی نت کار نمیکنه چرا!؟

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید