30% تخفیف خرید پنل پیامکی به مناسبت عید فطر، فقط تا 23 فروردین
مشاهده تخفیف‌ها
اجرای تبلیغات برحسب محل زندگی مشتری در سمنان واقعیت دارد؟

اجرای تبلیغات برحسب محل زندگی مشتری در سمنان واقعیت دارد؟

0

اجرای تبلیغات هدفمند که پیامتان را به دست مشتریان واقعی بازار هدف برساند، رویاییست که هر کسب‌وکاری در پی آن است. اگر مسیر درستی را انتخاب کنید، دسترسی به مخاطب واقعی خیلی هم رویا نیست. پس اگر کسب‌وکاری در سطح استان سمنان دارید، ابزار کد پستی سمنان دقیقاً همان روشی است که به آن نیاز دارید و قطعاً به نتیجۀ مثبتی خواهد رسید. اما چطور؟

تا اینجا کد تخفیف 30% زیر را برای ثبت‌نام پنل داشته باشید تا بیشتر با پنل پیامکی و قابلیت ارسال برحسب منطقه آشنا شویم.

امروز، کل شهر از بودنت باخبر میشن!

با ارسال پیامک تخفیف به محله، منطقه و شهرهای استان سمنان، مشتریان جدیدی را جذب کنید. با بازاریابی پیامکی مشتریان هیچوقت نام شما را از یاد نمیبرند.
30% تخفیف
SEMN
کپی کد
برای ارسال پیامک تکی و انبوه همین الان ثبت نام کنید
ثبت نام و ارسال پیامک آنی

پنل پیامکی چیست؟

بانک شماره ملی پیامکپنل پیامکی نرم افزار آنلاین ارسال پیامک تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی است. پنل‌ها به خطوط عمومی و اختصاصی از سرشماره‌های مختلف دسترسی دارند. خطوط عمومی بین کاربران مشترک است و بیشتر برای ارسال پیامک استفاده می‌شود. خطوط اختصاصی همانطور که از نامشان پیداست، فقط به یک کاربر اختصاص داشته و قابلیت دریافت پاسخ مخاطب را نیز دارد.

پنل پیامکی قابلیت‌های مختلفی در ارسال پیامک دارند که یکی از مهم‌ترین آن‌ها قابلیت ارسال منطقه‌ای است. به این ترتیب می‌توانید مشتری و مخاطبانتان را از روی محل زندگی‌شان پیدا کنید. ملی پیامک یکی از شرکت‌های پیشگام در عرصۀ تبلیغات پیامکی است. این شرکت با ده سال سابقه در حوزۀ تبلیغات اس ام اسی برای کسب‌وکارهای مختلف با هر میزان بودجه، شرایط ارسال پیامک بر حسب منطقه و محله فراهم کرده است. اما چطور؟

ارسال پیامک بر اساس کد پستی سمنان

برای ارسال پیامک بر حسب محل زندگی مشتری می‌توانید از ابزار کد پستی سمنان استفاده کنید. این ماژول ارسال پیامک از طریق پنل کاربری ملی پیامک در اختیار کاربران قرار می‌گیرد و شامل دو مجموعه شماره همراه اول و ایرانسل است.

کدپستی همراه اول، ارسال پیامک منطقه‌ای

برای ارسال پیامک بر حسب کد پستی استان سمنان که شامل مشتریان همراه اول باشد، اول از همه وارد پنل کاربری ملی پیامک شوید. روی گزینه ارسال نوار سبز رنگ کلیک کنید. در صفحۀ جدید کد پستی همراه اول را انتخاب کنید تا صفحه‌ای شبیه تصویر زیر به شما نمایش داده شود.

در قسمت متن پیامک، پیامکی که می‌خواهید به دست مشتری برسد را بنویسید. برای آموزش چگونگی نوشتن متن می‌توانید از مینی دوره بازاریابی پیامکی کمک بگیرید. البته تیم مارکتینگ ملی پیامک هم در مورد نوشتن متن پیامک شما را راهنمایی خواهد کرد. سپس عنوان ارسال را نوشته و نوع ترتیب را به صورت تصادفی یا ترتیبی انتخاب کنید. حالا نوبت رنج کدپستی مناطق مختلف است. این رنج شامل 5 رقم اول کدپستی محله یا محله‌ایی است که قصد ارسال پیامک به آن‌ها را دارید.

کد پستی همراه اول

ارسال پیامک بر اساس کدپستی ایرانسل

برای ارسال بر اساس کد پستی سمنان ویژه شماره‌های ایرانسل هم باید تمامی مراحل بالا را تکرار کنید. البته این بار به جای همراه اول، باید در قسمت ارسال گزینه ایرانسل را انتخاب کنید تا صفحۀ زیر به شما نمایش داده شود.

برای نوشتن متن پیامک یادتان باشد که از کلمات ساده، روان و قابل فهم استفاده کنید. پیامتان را بدون پیچیدگی بنویسید و حتماً راه ارتباطی با خودتان را برای مشتری درج کنید. از ویدئوهای یوتیوب و آپارات ملی پیامک هم می‌توانید برای اطلاعات بیشتر کمک بگیرید.

در ضمن توصه می‌کنم حتماً از قبل شهرها و محله‌هایی که قصد ارسال پیام به آن‌ها را دارید، مشخص کرده و از طریق سامانه ملی پست، رنج کدپستی‌شان را پیدا کنید.

کد پستی ایرانسل

جدول کد پستی سمنان

پیش از ارسال پیامک بر اساس کد پستی سمنان به جدول کد شهرهای مهم استان نیاز دارید که ما برایتان آماده کردیم:

سمنان 35131 - 35791
شاهرود 36131 - 36691
گرمسار 35811 - 35991
دامغان 36711 - 36991

مزایای ارسال پیامک منطقه‌ای

بعد از آشنایی با روند ارسال پیامک بر حسب کد پستی سمنان احتمالاً این سوال برایتان پیش آمده که چرا اصلاً باید سراغ ارسال پیامک منطقه‌ای برویم؟

بسیاری از مشاغل در همانم ابتدای کار بودجۀ محدودی دارند، در نتیجه بهتر است که از محلۀ خودشان تبلیغات را شروع کنند. از طرف دیگر بهتر است که پیش از ارسال انبوه پیامک، اول آن را در محدوۀ کوچک‌تری ارسال کنید و بازخوردش را بسنجید. در صورت مثبت بودن نتیجه با ارسال انبوه قطعاً فروش بیشتر و مشتریان بیشتری خواهید داشت. همچنین با این روش ارسال می‌توانید پیشنهادات ویژه‌ای مانند ارسال رایگان یا ارسال فوری فقط برای محلۀ خودتان داشته باشید و به کمک این ماژول به اطلاع مخاطب برسانید.

جمع‌بندی

اجرای تبلیغات هدفمند و ارسال پیامک بر حسب محل زندگی مشتریان با کد پستی سمنان قابلیت‌های متعددی دارد که ما تنها به چند نکتۀ کوچک آن اشاره کردیم. بازاریابی پیامکی و پنل اس ام اس ملی پیامک مزایای بیشماری را هم در اختیارتان میگذارد تا با خیال راحت تبلیغات هدفمند و مطمئنی را اجرا کنید.

برای شروع کار یا حتی مشاوره رایگان با 02163404 تماس بگیرید یا در انتهای متن و قسمت نظرات برایمان بنویسید. برای دریافت پنل هم می‌توانید در سایت ثبت‌نام کنید. با انتخاب نوع پنل، پرداخت هزینه، نام کاربری و رمز عبور برای شما ارسال خواهد شد و از همان زمان آمادۀ شروع تبلیغات پیامکی هستید و براساس نوع پنل انتخابی به قسمت‌های مختلف دسترسی خواهید داشت. در این مسیر روی کمک ملی پیامک هم می‌توانید حساب ویژه باز کنید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
بدون دیدگاه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
ارسال دیدگاه

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها 3 روز تست رایگان

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.

پنل خود را انتخاب کنید