چه تبلیغاتی برای شلوغ و شلوغ‌تر کردن آرایشگاه جواب می‌دهد؟

چه تبلیغاتی برای شلوغ و شلوغ‌تر کردن آرایشگاه جواب می‌دهد؟

Engagements Icon
187


این مقاله دربارۀ نکات و راهکارهای تبلیغاتی برای جذب و حفظ مشتری آرایشگاه است. فرقی نمی‌کند که آرایشگاه مردانه داشته باشید یا زنانه، به‌هرحال بعد از خواندن این مقاله می‌توانید راهکارهای ارائه‌شده را در کسب‌وکارتان به‌کار بگیرید و شاهد رشد چشمگیر فروشتان باشید. اما قبل از اینکه وارد بحث‌های بازاریابی و تبلیغات آرایشگاه بشویم، می‌خواهم داستانی را برایتان تعریف کنم.

داستان بازاریابی یک آرایشگر موفق

داستان من و حمید (قسمت اول): یکی از افتخارات عجیب زندگی من این است که از ده‌سال پیش تا الان فقط و فقط به یک آرایشگاه رفته‌ام (که البته ممکن است زیاد حرف درستی نباشد، چون مکان آرایشگاهم مدام عوض شده اما آرایشگرم نه)، خب شاید این قضیۀ‌ مضحکی باشد که کسی به چنین چیزی افتخار کند. اما شاید هم آرایشگرِ من آن‌‌قدر خاص باشد که به‌خاطرِ داشتنش به خودم افتخار کنم. گیج شدید؟ بگذارید برای‌تان از یک رازِ مهم در کسب‌وکارِ حمید (آرایشگرم) پرده‌برداری کنم:

اولین‌باری که حمید موهایِ مرا کوتاه کرد شاگرد مغازه بود و بعد مغازه‌اش را جدا کرد و آرایشگاهِ مستقلی را در دورترین نقطه‌ی شهر ساخت، بعد از آن هم در پنج سال، شش‌بارِ دیگر مکان مغازه‌اش را عوض کرد، و به تدریج به مرکز شهر رسید و یک سالن آرایش مجهز به راه انداخت، چنین پیشرفتی از یک شاگرد ساده، به یک استادکار که چندتا شاگرد زیردست خودش دارد، برای خیلی از ما آرزوست، اما حمید چطور توانست خیلی زود به آن برسد؟ احتمالاً می‌گوییم کارش خوب بوده، بله کارش واقعاً خوب است، اما همۀ ما خیلی‌ها را هم می‌شناسیم که کارشان خوب است و پیشرفت نمی‌‌کنند. چرا؟

جواب صحیح بسیار ساده‌ است، او شماره موبایلِ من را همان روزِ اول گرفت، و از آن پس به محضِ تغییر مکان یا اضافه‌کردن امکانات جدید به آرایشگاه یا حتی کمبود نوبت در مواقع خاصی از سال، یک پیامکِ اطلاع رسانی به من ارسال می‌کرد، این‌طوری توانسته بود کلی از مشتری‌هایش را به خودش وابسته کند.

حمید کلاً یکی از آن آدم‌های به‌روز و خلاق است، وقتی کامپیوتر و اینترنت خرید، ایمیلم را گرفت و مدام برای مسائل مختلف ایمیل ارسال کرد، کم‌کم هم یک سایت اختصاصی برای آرایشگاهش راه انداخت و حالا حتی در شبکه‌های مجازی هم دست از سر مشتری‌هایش برنمی‌دارد.

اما حمید چگونه موفق به این کار شده بود؟

تبلیغات پیامکی برای آرایشگاهاو فقط با آزمون و خطا، و اندکی هم شانس فهمیده بود اگر با کمک راه‌های ارتباطی تکنولوژی به مشتری‌ها خودی نشان دهد، آن‌ها ممکن است به او وفادار بمانند و هرجایی که رفت دنبالش کنند. حالا مسئله اصلی این است که اگر او، فقط بر حسب شانس و کمی هم خوش‌ذوقی و خلاقیت، توانسته بود در مدتِ کوتاهی این‌قدر پیش‌رفت کند، پس چرا ما نتوانیم با آرایشگاه‌مان چنین کنیم؟ مخصوصاً اگر به‌طورِ تخصصی راجع‌به آن‌چه او انجام داده بود بدانیم و بتوانیم به کارش بگیریم.

اما کاری که او کرده بود در واقع چیست؟

 تبلیغات برای آرایشگاه: چرا و چگونه؟

فرض کنیم ما یک آرایشگاه بسیار مجهزیم داریم که در طبقه‌ سوم برجی واقع شده. خب خدمات ما کجاست؟ پشتِ یک سری دیوار، که سه طبقه از زمین فاصله دارد. اما مشتریِ ما کجاست؟ قسمتِ اعظمی از آن کفِ خیابان در حال رفت‌وآمد است. حالا ما چه‌طوری مشتری را از این آگاه کنیم که یک سالنِ آرایش به‌شدت مجهز بالای سرش است؟ احتمالاً همان کاری که همه می‌کنند: یک تابلو پایین در ساختمان که مشتری‌ها را به سمت شما راهنمایی کند.

خب این کوچک‌ترین ابعاد برای تبلیغات آرایشگاه زنانه یا مردانه است که فقط مشتری‌های بالقوه‌ای را هدف قرار می‌دهد که در خیابان ساختمان شما واقع شده باشند. اما مشتری‌های شما خیلی بیشترند.

اگر یک آرایشگاه زنانه دارید احتمالاً متوجه شده‌اید که خانم‌ها به سالن‌های آرایش مختلفی می‌روند و یکی از دغدغه‌های‌شان پیدا کردن آرایشگاه خوب است، به همین دلیل هم اکثراً به آرایشگاه‌هایشان وفادار نیستند. این‌طوری مشتری‌های شما به اندازه‌ تمام خانم‌هایی‌اند که مدام دارند در آینه به صورت و موی‌شان نگاه می‌کنند و در این فکرند که ای کاش یک آرایشگاه بهتر پیدا می‌کردم. آن‌وقت شما می‌توانید با تبلیغات برای آرایشگاه زنانه‌ خودتان آن‌ها را به سمت خودتان بکشید، و زمانی که آن‌ها آمدند این شمایید که باید آن‌ها را نسبت به خود وفادار کنید.

حتی اگر آرایشگاه مردانه هم دارید باز قضیه چندان تفاوتی نمی‌کند، با تبلیغات برای آرایشگاه مردانه‌تان مشتری‌های شما هم به اندازه‌ تمام کسانی‌اند که می‌توانند در مدت زمان معقولی به شما دسترسی پیدا کنند یعنی: کل شهر.

اما چگونه باید همه‌‌ این آدم‌ها را روی صندلی‌های آرایشگاه‌مان بنشانیم؟ جواب روشن است باید به‌طور تخصصی رویِ بخش بازاریابی آرایشگاه تمرکز کنیم. می‌توانید برایِ آشنایی دقیق‌تر مقالۀ بازاریابی چیست؟ تعریف مارکتینگ از نگاه ۱۵ متخصص را بخوانید.

در ادامه چند روش بازاریابی آرایشگاه را که ممکن است شما کم‌تر با آن آشنا باشید و احتمالاً بیش از هر روش دیگری برایِ چنین کسب‌وکارهایی (سالن‌های آرایشگاه) پربازده‌اند را معرفی می‌کنیم.

پیش از هرچیزی می‌توانید یک سایت بسازید

در عصر امروز حتی اگر آن‌قدر پول داشته باشید که هزینه‌ هنگفت بزرگ‌ترین بیلبورد شهر را هم در شلوغ‌ترین خیابان آن را بدهید و آن را تصرف کنید و از طریقش سعی کنید اطلاعاتی از کسب‌وکار خودتان را به مشتری عرضه کنید، باز هم ممکن است شکست بخورید. باز هم ممکن است هیچ‌کدام از آدم‌هایی که دارند در آن خیابان شلوغ قدم می‌زنند به آن توجه نکنند. چرا؟ چون بیلبوردها اکثراً در مناطق مرتفع واقع شده‌اند که قابل رویت برای حجم عظیمی از رهگذران باشند، و برایِ همین نمی‌شود دیدشان. نه اشتباه نکنید، دلیل ندیدن‌شان این نیست که هوا در اکثر مواقع سال آن‌قدر آلوده است که چشم هم چشم را نمی‌بیند، بلکه به دلیلی ساده‌تر: حالا همه‌ مردم به گوشی‌های موبایل‌شان چشم دوخته‌اند.

30 نمونه پیامک تبلیغاتی + چگونه با متن پیامک تبلیغاتی مخاطب را هیپنوتیزم کنیم!؟حتما بخوانید: 30 نمونه پیامک تبلیغاتی + چگونه با متن پیامک تبلیغاتی مخاطب را هیپنوتیزم کنیم!؟

آن‌ها نه تنها در خیابان، در ماشین، در مترو، در صف، در کلاس درس به گوشی موبایل‌شان چشم‌ دوخته‌اند؛ حتی در خانه‌شان هم به تنها چیزی که توجه می‌کنند همان صفحه‌ی پنج تا شش اینچی‌ست. اما واقعاً به چه‌چیز نگاه می‌کنند؟ ممکن است به نتایجِ سرچ گوگل‌شان برای یافتن یک آرایشگاه نگاه کنند. سوال مهم این است که آیا شما در میان آنان هستید؟ اگر سایت نداشته باشید، چنین چیزی ممکن نیست.

اما احتمالاً با خودتان فکر می‌کنید: «سایت درست کردن که به این سادگی‌ها نیست». درست است، حتی من هم تا به‌حال موفق به ایجاد یک سایت صفر تا صدی نشده‌ام، با این حال روش‌ها و ابزارهایی را می‌شناسم که می‌توانید با استفاده از آن موفق به انجام این کار شوید.

(هرچند با تمام این اوصاف شما باز هم می‌توانید تبلیغات آرایشگاه زنانه یا مردانه‌تان را روی بیلبورد برای کسب‌وکارتان استفاده کنید).تبلیغات پیامکی آرایشگاه

آشنایی با سایت‌ساز پرتال

بعضی کارها را می‌شود خیلی ساده یاد گرفت، مثلاً کار با تلگرام برای مادربزرگ‌ها هم چندان سخت نیست، بعضی کارها هم کمی نیاز به تمرین دارند، مثلاً این‌که آشپز خوبی بشویم که خانواده بابت غذاهای‌مان نفرین‌مان نکنند زیاد سخت نیست، اما از پس بعضی کارها نمی‌شود برآمد، مگر به قیمت سال‌ها تجربه و هزینه‌های نسبتاً چشم‌گیر. طراحی و ساخت یک سایت به‌روز و حرفه‌ای شاید یکی از این کارها باشد که شما را مجبور می‌کند به آموختن کلی پروسه‌ پیچیده‌ در کامپیوترتان. اگر فکر می‌کنید سایت ساختن کار سختی‌ست اصلاً نگران نباشید. سایت ساز پرتال قضیه را برای‌تان در حد کار با تلگرام ساده می‌کند. آن هم با یک قیمت بسیار ناچیز سالانه مطابق با نیازها خواسته‌های شما.

همین حالا می‌توانید به سایت‌ساز پرتال بروید و با استفاده از راهنمایی‌ها، کار با آن را خیلی زود یاد بگیرید. اصلاً هم نگران نباشید، این سرویس برای هفت‌روز رایگان در خدمت شما خواهد بود تا بتوانید به‌خوبی آن را تست و بررسی کنید و از کارآیی‌اش مطمئن شوید.

 تولید محتوای خوب یعنی یک سایت خوب

حالا شما یک سایت برای آرایشگاه‌تان دارید، اما باید بدانید با آن چه‌کار کنید؟ اصلاً باید چه‌چیزی در آن بنویسید که مشتری‌ها را جذب سالن‌تان کند؟ راه انداختن یک سایت خوب که مشتری جذب‌کن هم باشد، کار ساده‌ای‌ست که باید برای آن کمی وقت صرف کنید. سایت‌های متفاوت برای این‌که به درجه‌ خوب بودن برسند از یک سری شیوه‌ها استفاده می‌کنند که هم‌گی به تولید محتوا ختم می‌شود.

یعنی اگرچه مهم است طراحی و شکل‌وشمایل سایت شما تا درجه‌ زیادی قابل قبول باشد، اما کاربران اینترنت اگر در آن محتوای مفیدی که به آن‌ها کمک کند پیدا نکنند، سایت را خواهند بست و به سراغ سایت دیگری خواهند رفت. اما از کجا باید فهمید محتوای خوب چیست و چگونه باید تولیدش کرد؟

می‌توانید به این دو مقاله برای شروع مراجعه کنید:

کپی رایتینگ و آقا فرهاد: نوشتن متن فروش و تبلیغات موثر

۱۰ نوع محتوایی که باعث افزایش بازدید سایت تان خواهند شد

گوگل ادز: چیست، چرا و چگونه؟

بدیهی‌ست که برای پیداکردن نیازهای‌تان در گوگل جستجو کرده باشید، اما چندبار اتفاق افتاده که آن‌چه را می‌خواهید در همان صفحه‌ اول پیدا نکنید و برای پیدا کردنش به صفحات بعدی رفته باشید؟ این اتفاق به ندرت می‌اُفتد، چون گوگل سایت‌های با سابقه، پرمحتوا، و به‌دردبخور را برای کاربرانش شناسایی می‌کند و آن‌ها را به صفحات اول می‌آورد، برای همین شاید فقط کسانی که به دنبال جزیره‌ گنج در سرزمین‌های ناشناخته‌اند تابه‌حال به صفحه‌ دوم گوگل رفته باشند، چون هرچیزی که بخواهید در همان صفحه‌ی اول پیدا می‌شود.

اما شما برای رساندن سایت‌تان به صفحه‌ اول گوگل و دادن شانس زندگی به آن، باید مدت زمان زیادی را صرف تولید محتوای مناسب بکنید تا گوگل هم دلش به رحم بیاید و آن را به صفحه‌ اول بیاورد. آیا راه ساده‌تری هم وجود دارد؟ بله؟

گوگل ادز می‌تواند این مشکل را برای‌تان حل کند، گوگل ادز ابزاری‌ست برای تبلیغ سایت شما در میان انبوه سایت‌هایی که به دلایلِ مختلف صدای‌شان از شما بیشتر است. یکی از راه‌ها همین است که تبلیغ سایت‌تان را در صفحه‌ نخست با هزینه‌ مناسبی به عهده‌ گوگل بگذارید.

برای این‌که کاملاً با این ابزار و نوع کار با آن آشنا شوید مقاله چرا باید از تبلیغات گوگل استفاده کنیم؟ راه‌گشاست.

ایمیل مارکتینگ

ایمیل هنوز جایگاه مهمی در زندگی ما دارد، پس بد نیست هرازگاهی در لیست ایمیل‌ها‌ ظاهر شوید و کسب‌کارتان را معرفی و تبلیغ کنید. این هم یکی دیگر از روش‌هایی‌ست که شما می‌توانید آن را انجام دهید. شما می‌توانید اطلاعات دقیق سالن آرایش خودتان و یا مزایا و عکس‌هایی از آن را با استقاده از ایمیل مارکتینگ برای مشتری‌های‌تان ارسال کنید. هم‌چنین می‌توانید از مشتری‌های فعلی‌تان ایمیل شخصی دریافت کنید و مقاله‌های آموزشی مناسب با حرفه‌تان را برایِ آنها بفرستید، آیا به‌تازگی در وب‌سایت‌تان مقاله‌ای برای ریزش مو نوشته‌اید؟ می‌توانید لینک مقاله را برای مشتری‌هایی ارسال کنید که می‌دانید با این مشکل مواجه‌اند.

ارسال پیامک تبلیغاتی به بانوان، قابلیت متفاوت بازاریابی پیامکیحتما بخوانید: ارسال پیامک تبلیغاتی به بانوان، قابلیت متفاوت بازاریابی پیامکی

شبکه‌های اجتماعی

می‌توان به جرأت گفت که در قرن بیست‌ویکم همه‌ ما یک سری معتادان شبکه‌های اجتماعی هستیم، این شبکه‌ها کار با اینترنت و ابزارهای آن را به قدری ساده کرده‌اند که هر سه نسل کشور از نوجوانان تا سالمندان بتوانند از آن به بهترین شکل استفاده کنند. اینستاگرام را همه‌ ما می‌شناسیم، و اگر هنوز برای آرایشگاه‌تان در آن صفحه‌ای باز نکرده‌اید باید بدانید که کس دیگری دارد مشتری‌های بالقوه‌ شما را مال خودش می‌کند. سرعت در این شبکه‌ها حرف اول را می‌زند، پس اگر مقاله را نیمه رها کنید و همین الان به دنبال ساخت صفحه‌ای برای آرایشگاه‌تان بروید، ما هیچ خرده‌ای نمی‌توانیم به شما بگیریم، بلکه پیشنهاد خودمان هم همین است.

البته پیشنهاد دیگری هم داریم، بازاریابی آرایشگاه در این شبکه‌های اجتماعی یک تخم‌مرغ طلاست، البته اگر بدانید چگونه باید چنگ آن را بنوازید. اگر احتمالاً نمی‌دانید یا شک دارید به همکاران ما در دیدوگرام سر بزنید.تبلیغات پیامکی آرایشگاه

بازاریابی آرایشگاه به شکل پیامکی، جوابگوترین روش

اگر دقت کرده باشید تابه‌حال 5 روش بازاریابی را که می‌توانید برای آرایشگاه‌تان از آن‌ها بهره ببرید به شما معرفی کرده‌ایم. اما همه‌ آن‌ها وابسته به اینترنت‌اند، اگر مشتریان شما به اینترنت دسترسی نداشته باشند چه اتفاقی می‌افتد؟

داستان من و حمید (قسمت دوم): حمید را یادتان می‌آید؟ او زمانی کار با پیامک را برای گسترش کسب‌وکار آرایشگاهش شروع کرده بود که در مقایسه با الان، اینترنت در یک دوره‌ پارینه‌سنگی قرار داشت. اما تلفن همراه به‌وفور نزد مردم یافت می‌شد، درحالِ‌حاضر هم هنوز ممکن است اینترنت با تمام امکانات بی‌شمارش قطع باشد، اما پیامک تلفنی تا زمانی که مردم گوشی به دست گرفته‌اند به حیاتش ادامه می‌دهد.

ویژگی‌های متفاوت بازاریابی آرایشگاه پیامکی

زمانی که یک سایت دست و پا کرده باشید باید تمام تلاشتان را بکنید تا تازه وقتی کسی به دنبال سایت شما و مطالبش گشت، به سایت‌تان جذب شود، اما این اتفاق فقط زمانی می‌اُفتد که کسی دنبال شما بیاید. اما اگر کسی به دنبال شما نیاید چه؟ حالا با بازاریابی پیامکی این شما خواهید بود که می‌توانید به دنبال مشتری‌های‌تان بروید.

شما می‌توانید انتخاب کنید تبلیغات آرایشگاه‌تان از راه پیامکی‌ برای چه کسانی فرستاده شود:

متولد چه سالی باشد؟

اهل کدام محله باشد؟

در چه رشته‌ای درس خوانده باشد؟

این‌ها همه به شما کمک می‌کنند به دنبال افراد اشتباه نروید، و دقیقاً آن کسانی را برای معرفی آرایشگاه‌تان هدف قرار دهید که مطمئنید به مشتری شما تبدیل خواهند شد.

با بازاریابی آرایشگاه به شکل پیامکی در ارتباط نزدیک به مشتری بمانید

داستان من و حمید (قسمت سوم): یکی از کارهایی که حمید می‌کرد این بود که همیشه یک ساعت قبل از نوبتِ آرایشگاهم به من موعد آن را اطلاع می‌داد، من آدم زیاد خوش‌قول و سروقتی نیستم و همیشه قرارهای ملاقات یادم می‌رود، اما حمید مرا مجبور کرده بود به خوش‌قول‌ترین آدم روی این کره‌ی خاکی تبدیل شوم که همیشه موهای مرتب و کوتاهی دارد، ولی به هر قرار دیگری جز نوبت آرایشگاهش دیر می‌رسد.

این علاوه‌بر سودهایی که به منِ مشتری می‌رساند چندین سود هم به خود حمید می‌رساند، من همیشه وقتی در خیابان از پشت شیشه‌ آرایشگاهِ دیگری جز آرایشگاه او رد می‌شدم آن را تنفرانگیز می‌دیدم و از آن بدم می‌آمد. گاه فکر به این‌که یک روز در آن آرایشگاه موهایم را کوتاه کنم اذیتم می‌کرد. من فکر می‌کردم حمید بیش از یک مشتری معمولی به من اهمیت می‌دهد و به او احساس ویژه‌ای داشتم. او این‌طوری مشتری‌های وفاداری برای خودش دست‌وپا کرده بود و علاوه بر این، همیشه نوبت‌هایش پر بود، چون هیچ‌کس یادش نمی‌رفت نوبت آرایشگاه دارد. و اگر هم نمی‌توانستند به نوبت‌شان برسند، آن را لغو می‌کردند و حمید سریع کس دیگری را جایگزین می‌کرد.

البته شما قرار نیست مثل حمید شخصاً به تمام مشتری‌ها پیام بدهید و این کار خسته کننده را هرروز به وظایف کاری زیادتان اضافه کنید، شما می‌توانید با ساخت یک سامانه پیامکی هوشمند این‌کار را خودکار انجام دهید و حتی خیلی کارهای بیشتر را.

چه کارهایی؟

اطلاع‌رسانی از طریق پیامک (یا یادآوری قسمت اولی داستان من و حمید): حمید هر یک سال‌ونیم آرایشگاهش را از مکانی به مکان دیگر تغییر می‌داد و هر لحظه ممکن بود در محله‌ی جدید تمام اعتبار اندوخته‌اش در طی سالیان و مشتری‌هایش را از دست بدهد، اما خاطرتان هست که چه‌طور مانع از این‌کار می‌شد؟

البته شما می‌توانید کارهای دیگری هم جز این بکنید، مثلاً اطلاع‌رسانی تخفیف‌ها به شما بسیار کمک می‌کند، چون مردم اغلب به دنبال تخفیف‌اند و ممکن است پیامک‌های تبلیغ را به یک‌دیگر هم منتقل کنند این یعنی شما چیزی بیش از آن‌چه پیامک ارسال کرده‌اید بازاریابی می‌کنید.

افزایش صمیمیت میان شما و مشتری با پیامک: حتماً می‌دانید اگر یک فروشنده آن‌قدر سروزبان داشته باشد که سریع با خریدار صمیمی شود می‌تواند تا بی‌نهایت به او جنس بفروشد؟ خب شما نیاز به سروزبان خاصی هم ندارید، شما می‌توانید در اعیاد، یا مناسبت‌های خاص، یا حتی تولد مشتری، به او پیامک بزنید و تبریک بگویید، شاید بی‌هوده به نظر برسد اما این کار ساده می‌تواند تا حد زیادی اعتماد مشتری را به شما جلب کند و بگذارد تا با شما صمیمی‌تر شود.

با بازاریابی آرایشگاه به شکل پیامکی مرزهای کسب‌وکارتان را گسترش دهید: شما ممکن است در آرایشگاه‌تان به جز خدماتی که برای اصلاح ارائه می‌کنید، خدمات جانبی دیگری مانند فروش ابزار مربوط به حرفه‌تان مانند شامپو یا ژل‌های مو یا داروی گیاهی، حتی اتوی مو هم عرضه کنید، می‌توانید اطلاع‌رسانی‌های مربوط به این خدمات جانبی را هم از طریق پیامک به مشتری‌های پروپاقرص‌تان اطلاع دهید.

همه‌ این‌ها و خیلی از قابلیت‌های دیگر پیامکی که می‌توانند فروش خدمات آرایشگاه شما را افزایش دهند و سیلی از مشتری را به آرایشگاه‌تان بکشانند، در ملی پیامک عرضه می‌شوند و ما برای تمام آن‌ها و چند و چونشان با قیمت مناسب به شما مشاوره‌های تخصصی می‌دهیم.

آرایشگاه شما، امروز شلوغ‌تر از همیشه!

با استفاده از پیامک به صورت هدفمند و بر اساس محله و منطقه آرایشگاه، تبلیغات کنید و با ارسال پیامک تبریک تولد، تخفیف ویژه اعیاد و... مشتریان فعلی و جدید خود را حفظ کنید.
10% تخفیف!
MPC10
کپی کد
برای ارسال پیامک تکی و انبوه همین الان ثبت نام کنید
ثبت نام و ارسال پیامک آنی

نتیجه‌گیری

 • بهتر است به جای این‌که در سالن آرایش بنشینید و منتظر مشتری باشید، مشتری را به سمت خودتان بکشانید.
 • مشتری‌ها از طریق معرفی و تبلیغات ممکن است به آرایشگاه شما جذب شوند، اما همیشه راهی پیدا کنید تا مشتری‌ها به شما معتاد شوند. (مانند آنچه حمید می‌کرد).
 • از طریق یک مرکز اینترنتی ثابت در اینترنت (وب‌سایت آرایشگاه) همیشه در دسترس کسانی باشید که به دنبال شما می‌گردند.
 • شبکه‌های اجتماعی خیلی از کسب‌و‌کارهای امروزه را متحول کرده‌اند شما هم به دنبال راهی برای تحول آرایشگاه‌تان با استفاده از آن بروید.
 • همیشه شماره‌ مشتری‌های‌تان را داشته باشید تا از امکانات بی‌نظیر بازاریابی پیامکی بهره‌مند شوید.
 • با هزینه‌ کم از طریق بازاریابی اینترنتی و پیامکی و انواع نوین آن، آرایشگاه‌تان را تبدیل به مکانی ویژه کنید.
 • همچنین می‌توانید تبلیغ و بازاریابی آرایشگاه‌تان را از راه‌های قدیمی مانند تبلیغات شهری گران‌قیمت انجام دهید، ما باید ریسک بازنگشتن سرمایه‌تان را هم در این روش مورد بررسی قرار دهید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
85دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه

 • Gravatar Icon

  حیدری

  09 شهریور 1401، 12:58

  سلام من بودجه کافی برای اجاره سالن ندارم برای اجاره صندلی توی سالن ها هم باید اجاره شو بدم بجزاینام میگن باید خودت مشتری داشته باشی که من الان اول کارمه ومشتری ندارم. به همین دلیلم تصمیم گرفتم کارمو درمنزل انجام بدم وکلی هم هزینه آگهی درنیازمندیهای همشهری وسایت دیوار وگوگل کردم اما نتیجه ای نگرفتم بنظرتون چطوری میتونم مشتری جذب کنم

 • Gravatar Icon

  شاه محمدی

  27 شهریور 1400، 20:35

  الان ما مطب داریم برای اینکه زمان بندی کنیم و وقت بدیم به مشتریا چه کاری رو باید انجام بدیم؟
  سایت هم داریم این کار رو از طریق وبسایت انجام بدیم بهتره یا از پنل؟

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   28 شهریور 1400، 09:54

   سلام وقتتون بخیر
   پیشنهاد میکنم این مورد رو به صورت اتوماتیک از داخل سایت حل بفرمایید. اگر هم بخوایین فقط با پنل پیامک انجام بشه، امکان‌پذیره!

 • Gravatar Icon

  زهرا بهرامی

  22 شهریور 1400، 17:39

  سلام وقتتون بخیر؛ من هم آرایشگاه دارم هم آموزشگاه و مدرک ارائه میدم برای آرایشگاه میدونم باید که میتونم به افراد مناقط مختلف ارسال داشته باشم آیا امکانش هم هستش که به خانم هایی که توی بازه سنی کمی هستن ارسال پیامک داشته باشم.

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   28 شهریور 1400، 09:58

   سلام وقت شما هم بخیر
   امکان ارسال پیامک به تفکیک سنی وجود نداره! منتهی می‌تونین به بانوان هر شهر، پیامک هدفمند تبلیغاتی خودتون رو ارسال بفرمایید.

 • Gravatar Icon

  سحر شیرزاد

  21 شهریور 1400، 16:40

  سلام خسته نباشین من آرایشگاهم رو دارم منتقل میکنم به منطقه دیگه ای و جای جدید کمی تعمیرات داره و ممکنه کمی زمان ببره
  از پنل شما برای اطلاع رسانی های به موقع میخوایم استفاده کنیم و فکر میکنم پنل پایه مناسب کار ما باشه درسته؟

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   28 شهریور 1400، 09:59

   اگر تعداد ارسال کمی داشته باشید، بله کفایت می‌کنه!

 • Gravatar Icon

  ندیم اقایی

  20 شهریور 1400، 17:12

  بی تی اس
  فقط بی تی اس دوستان. من پنل دارم اینجا و ماهی یک مرتبه بی تی اس میفرستم و واقعا بازدهی خوبی داره برای من
  اگر میخواید برای دور و بر خودتون بره پیامک حتما بی تی اس ارسال کنید

 • Gravatar Icon

  فولادی

  16 شهریور 1400، 09:53

  سلام‌ وقتتون بخیر من سوالی ازتون داشتم که ایا هزینه ی پیامک لاتین و فارسی متفاوت است اگر من تو متن پیامک آدرس سایتم رو به صورت لاتین وارد کنم و بقیه پیام فارسی باشه تعرفه ی لاتین برام محسوب میشه یا تعرفه ی فارسی ؟

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   28 شهریور 1400، 10:04

   سلام وقت شما هم بخیر
   هزینه پیامک فارسی و هزینه پیامک لاتین بله فرق میکنن با هم! اگر فقط انگلیسی نوشته باشید، هزینه‌ش سه برابر متن پیامک فارسی محاسبه میشه! اما اگر متن پیامک شما فارسی باشه و داخل متن پیام کوتاه‌تون، لینک هم قرار داده باشید یا به عبارت ساده‌تر اگر متن پیامک شما ترکیبی از حروف فارسی و انگلیسی باشه، هزینه پیامک شما به صورت فارسی محاسبه میشه!

 • Gravatar Icon

  شهرام زمانی

  10 شهریور 1400، 10:29

  سلام من می تونم فقط به یک جنسیت خاص مثلا خانوم ها پیامک رو ارسال کنم توی شهر خودمون من توی شهر قم زندگی میکنم و به تازگی یک سالن ارایشی تاسیس کردم این مورد امکان پذیر هست

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   28 شهریور 1400، 10:05

   سلام بله دوست عزیز
   این مورد امکان‌پذیر است.

 • Gravatar Icon

  ژیلا رائین

  08 شهریور 1400، 17:08

  ما در حال حاضر با توجه به شرایط کرونا برای خدمات دهی بهتر اپراتور هامونو برای خدمات رسانی به منازل مشتری هامونو میفرستیم من میخوام برای هماهنگی یک روز قبل از اینکه اپراتور هامون برای خدمات رسانی به منزل مشتریمون بره براش ارسال پیامک انجام بشه هماهنگی ها صورت بگیره این کارو میتونم بکنم اگر پنل خریداری کنم؟مرسی

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   28 شهریور 1400، 10:06

   سلام بله دوست عزیز، این مورد امکان‌پذیر است.

 • Gravatar Icon

  آتوسا کاوه

  04 شهریور 1400، 14:11

  سلام من ناخن کار هستم و خیلی مشتری دارم میخوام سالن اجار کنم برای خودم به نظرتون با اجاره سالن می تونم درآمدم و بیشتر کنم و با پیامک تبلیغی مشتری های قبی مو به سالن خودم بکشونم ؟

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   28 شهریور 1400، 10:09

   سلام. به طور کلی ارسال پیامک تبلیغاتی اصولی و هدفمند، قطعاً به فروش بیشتر شما کمک میکنه و پیشنهاد می‌کنم حتماً برای مشاوره رایگان با شماره 02163404 و کارشناسان مجرب ملی پیامک تماس بگیرید.

 • Gravatar Icon

  کلانی

  04 شهریور 1400، 14:07

  سلام و خسته نباشید می خواستم بپرسم آِیاشما بانک شماره های منطقه امیریه تهران رو دارید یا نه ؟ و اینکه از کجا باید این شماره ها رو تهیه کنم و ایا شما برایما پیمک میفرستید

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   28 شهریور 1400، 10:07

   سلام ممنون از شما؛
   بله داریم و روی پنل شرکتی قابل دسترسی است. نیازی به خرید بانک شماره موبایل ندارید. از داخل پنل شرکتی می‌تونید دسترسی داشته باشید و پیامک هدفمند محله‌ای خودتون رو ارسال بفرمایید.

 • Gravatar Icon

  مینا پورجهانی

  04 شهریور 1400، 14:05

  من در یک سالن آرایش بانوان کار می کنم ویک صندلی اونجا اجاره کردم و خدمات ناخن ارائه می دم میخواستم ببینم آیا میشه از پیامک برای زیاد کردن مشتری هام استفاه کنم یا نه ؟

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   28 شهریور 1400، 10:08

   من پیشنهاد می‌کنم برای مشاوره بهتر با کارشناسان ما تماس بگیرید تا دقیق راهنمایی‌تون کنیم.

 • Gravatar Icon

  دادور

  04 شهریور 1400، 09:19

  سلام وقت بخیر من در شهر اراک یک موبایل فروشی دارم که تازه تاسیس شده و قصد دارم در منطقه ی خاصی از شهرم فقط پیامک ارسال کنم کل شهر مد نظرم نیست این امکان رو شما در پنل هاتون دارید؟

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   28 شهریور 1400، 10:44

   سلام وقت شما هم بخیر
   بله شما میتونید با استفاده از پنل اس ام اس ملی پیامک، به راحتی این کار رو انجام بدین و به هر منطقه‌ای که بخوایین، با استفاده از نقشه شهر اراک، پیامک تبلیغاتی خودتون رو ارسال بفرمایید.
   برای این کار حداقل پنل اقتصادی و بالاتر نیاز است، پیشنهاد میکنم پنل ویدئوی آموزشی پیامپ رو مشاهده بفرمایید.

 • Gravatar Icon

  کبری محمدی

  03 شهریور 1400، 14:38

  سلام
  برای ارسال تو منطقه ی خاص توی شهر تهران الان تفکیک جنسیت وجود داره که بتونیم استفاده کنیم پنل رو خریداری کنیم می خوام برای خانم های یک منطقه ارسال کنم

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   28 شهریور 1400، 10:41

   سلام روزتون بخیر
   امکان ارسال پیامک به تفکیک جنسیت صرفاً روی به تفکیک شهر وجود داره و در حال حاضر، بانک شماره موبایل بانوان به صورت منطفه‌ای وجود نداره! بانک شماره موبایل‌های کامل رو میتونید با پنل شرکتی و تجاری دسترسی داشته باشید.
   اگر سوالی دارید که بی‌پاسخ مونده، پیشنهاد میکنم با شماره 02163404 تماس بگیرید.

 • Gravatar Icon

  ناهید علی پور

  31 مرداد 1400، 10:02

  سلام؛ من آرایشگاه زنانه دارم و قصد دارم به خانم ها ارسال پیامک انجام بدم و منطقه خاصی مد نظردارم لطف میکنید راهنمایی کنید.

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   28 شهریور 1400، 10:23

   درود بر شما
   پیشنهاد میکنم از پنل شرکتی استفاده بفرمایید تا بتونید با استفاده از ماژول “منطقه،هدفمند” پیامک محله‌ای و یا ارسال به بانک شماره موبایل‌های جنسیت هر شهر، تبلیغات پیامکی موثر و هدفمند داشته باشید.

 • Gravatar Icon

  کمال رنجبری

  30 مرداد 1400، 21:06

  سلام امیدوارم که حالتون خوب باشه
  من باشگاه بدنسازی دارم پنل شما هم دارم اگر محبت بفرمایید راهنمایی بفرمایید از کدام بخش میتونم به مخاطبین پیامک ارسال کنم جهت اطلاع رسانی ممنونتون میشم
  پنل خیلی امکانات زیاد داره

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   28 شهریور 1400، 10:21

   سلام ممنون از شما
   برای ارسال پیامک به مخاطبین خودتون، پیشنهاد میکنم از “ارسال انبوه” استفاده بفرمایید.

 • Gravatar Icon

  ستاری

  29 مرداد 1400، 16:26

  بنظرم یکی از بهترین راه های تبلیغات ارایشگاه اینفلوئنسر ها هستند و از طریق پیامک میشه پیج رو تبلیغ کرد که فلانی هم به ما پیوست که فرد رو بکشونه تو پیج

 • Gravatar Icon

  برزو ترابی

  24 مرداد 1400، 21:17

  خب مسلما اریشگاه تو اون منطقه ای که داره فعالیت میکنه باید تبلیغاتشو انجام بده
  من بابام سوپرمارکت داره براش ارسال منطقه ایی از پنل شما انجام میدم و بازدهی خوبی داره برام به بقیه دوستان هم پیشنهاد میکنم
  درکل ممنونم از سامانه ملی پیامک

 • Gravatar Icon

  ارمان رشید

  14 مرداد 1400، 10:33

  سلام و درود
  من قصد دارم شهر خودم کرمانشاه پیامک تبلیغاتی ارسال کنم برای زنان منطقه ایا امکان پذیر هست و ایا میشه من علاوه بر جنسیت من سن افراد رو انتخاب کنیم و ارسال کنم

  • Gravatar Icon

   مونا هادی

   16 مرداد 1400، 12:28

   سلام. می‌تونین به بانک شماره‌های ایرانسل بانوان ارسال بفرمایین که آپدیت جدید سامانه هست. متاسفانه در حال حاضر فیلتری بر اساس سن وجود نداره!

 • Gravatar Icon

  سالن ارکیده

  12 مرداد 1400، 09:42

  من سالن ارایشگاه زنانه دارم پنل شما هم دارم اگر محبت بفرمایید راهنمایی بفرمایید از کدام بخش میتونم ارسال پیامک بر اساس جنسیت انجام دهم ممنونتون میشم چون میدونم پنل پیامکی ملی پیامک این امکانو داره و داخل سایتتون هم اشاره بهش شده ممنون میشم توضیحات ارائه بفرمایید.
  سپاس

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   12 مرداد 1400، 11:01

   سلام
   بانک شماره‌های آپدیت برای جنسیت رُ می‌تونین از ماژول {منطقه،هدفمند} دسترسی داشته باشید.

 • Gravatar Icon

  محمدبا

  27 تیر 1400، 19:43

  سلام برای آرایشگاه مردانه که خدمات تاتو و سولاریم ارائه میده باید مجوز خاصی داشته باشیم؟
  ممنون میشم جواب بدید

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   28 تیر 1400، 09:50

   سلام ارسال پیامک در خصوص تتو، تاتو و موارد مشابه ممنوع هست.

 • Gravatar Icon

  محسن خلخالی

  27 تیر 1400، 18:20

  سلام
  برخی از امکانات تبلیغاتی که ما برای یک آرایشگاه معرفی کردید زیاد به درد یک آرایشگر نمیخوره مثلا تبلیغات ایمیلی یا یک سایت که واقعا این دو مورد اصلا به درد یک آرایشگر نمیخره و خودم به شخصه اصلا ندیدم که همچین کاری انجام بدن ولی خب تبلیغات پیامکی خوبه اینستاگرام خوبه ولی خب باید فعال باشه که بتونه از این دو مورد نتیجه خوبی بگیره.

 • Gravatar Icon

  مریم میرزابابایی

  23 تیر 1400، 18:59

  الان ما ارایشگاه داریم برای اینکه زمان بندی کنیم و وقت بدیم به مشتریا چه کاری رو باید انجام بدیم؟
  سایت هم داریم این کار رو از طریق سایت انجام بدیم بهتره یا از پنل؟
  و اینکه تعرفه هاتون رو کجا میتونم دقیقشو ببینم؟

  • Gravatar Icon

   مونا هادی

   25 مرداد 1400، 11:58

   سلام عزیزم
   از هر دو روش می‌تونین استفاده کنین! معمولاً انواع تبلیغات در کنار هم نتیجه بهتری دارند. یعنی تبلیغات‌تون باید ترکیبی از تبلیغات پیامکی، سایت، کلیکی، اینستاگرام و… باشه! زمان‌بندی بهتره که از طریق پیامک انجام بشه! چون همون لحظه دریافت می‌کنند و رضایت‌بخشی بیشتری داره!
   برای مشاهده تعرفه‌ها اینجا کلیک کنین: تعرفۀ ارسال اس ام اس ملی پیامک

 • Gravatar Icon

  پدرامی

  19 تیر 1400، 09:47

  سلام خیلی خیلی ممنونم از توضیحاتتون فکر کنم خیلی بهم کمک کنه من ارایشگاه دارم و طبق مقاله ای که نوشتید فکر میکنم به در من بخوره الان برای شروع کار باید چه کاری انجام بدم فرقی میکنه چه پنلی تهیه کنم یا خیر از هر کدوم از پنل ها میتونم استفاده کنم
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   19 تیر 1400، 11:57

   دوست عزیز بستگی به نوع استفادتون از پنل داره، برای اول کار اقتصادی و شرکتی رُ توصیه می‌کنم و بعد با مابه‌التفاوت می‌تونی پنل بالاتر با دسترسی بیشتر تهیه کنید

 • Gravatar Icon

  مبینا مجیدی

  17 تیر 1400، 11:27

  سلام روزتون بخیر
  من به پیشنهاد یکی از دوستان برای آرایشگاهمون از پنل های شما استفاده کردیم و خیلی راضی بودیم.
  در حال راه اندازی پیج اینستاپراگم هستیم که لینکش رو در پیامک درج کنیم درخصوص پیج هم راهنمایی میکنید

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   20 تیر 1400، 10:53

   دوست عزیز برای ارسال لینک باید حتماً از خطوط 3000 یا 50004 استفاده کنید
   برای راه‌اندازی پیج در اینستاگرام، ما مشاوره نمیدیم و از همکاران تیم دیدوگرام باید کمک بگیرید

 • Gravatar Icon

  سالن زیبایی بهار

  17 تیر 1400، 09:07

  سلام روزتون بخیر
  من یک سالن ارایشی دارم میخوام به خانم های ساکن منطقه ای که سالن ارایشیم مستقر هست ارسال پیامک صورت بگیره
  خواستم بدونم برای شما مقدوره به این اندازه ریز فیلتر شماره ها صورت بگیره؟
  ممنون از پاسخدهی

  • Gravatar Icon

   مونا هادی

   25 مرداد 1400، 11:59

   سلام روز شما هم بخیر
   ارسال پیامک به بانک شماره‌های بانوان صرفاً به تفکیک هر شهر وجود داره!

 • Gravatar Icon

  جعفری

  24 اسفند 1399، 16:43

  سلام وقت بخیر
  من آرایشگاه مردونه دارم.
  میخوام ببینم میتونم با موبایل هم پیامک ارسال کنم. متاسفانه کامپیوتر ندارم

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   25 اسفند 1399، 14:31

   دوست عزیز پنل یک برنامه تحت وب و آنلاینه، شما با موبایل و تبلت هم می‌تونید وارد پنل کاربریتون بشید

 • Gravatar Icon

  انصاری

  23 اسفند 1399، 10:17

  سلام در پنل های پیامکی محدودیت متن وجود نداره؟
  ما در سالن زیباییمون کارای تتو ابرو و اپلاسیون هم انجام میدیم
  لطفا بفرمایین در صورت نیاز چه مدارکی نیازه؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   08 فروردین 1400، 14:21

   بله دوست عزیز محدودیت شما برای متن فارسی 70 کاراکتره
   برای مدارک دریافت پنل با 02163404 تماس بگیرید

 • Gravatar Icon

  رضا مرادفر

  20 اسفند 1399، 14:33

  سلام یه سوال داشتم شما برای پنل هاتون ارسال تستی هم دارین تا برای چند روز پنل رو تست کنیم؟و اینکه شما شماره محله ها و منطقه ها رو دارید؟یه پنل رایگان ثبت نام کرده بودم نزدیک به ۵۰۰ هزار تومن هم شارژش کرده بودم ولی دیگه الان جوابگو نیستن لیست شماره هاشون خیلی قدیمی هستش

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   11 فروردین 1400، 15:01

   بله دوست عزیز شما می‌تونید ارسال تست هر ابزاری که مدنظرتونه روی خط خودتون امتحان کنید و بعد به صورت انبوه بفرستید

 • Gravatar Icon

  صالح بهبهانی

  18 اسفند 1399، 11:29

  عذرخواهی میکنم بر روی پنل های پیامکی شما ارسال سن و جنسیت به صورت منطقه ای هم صورت میگیره؟ مثلا میتونیم بگیم اقایون 20 تا 30 سال محله نارمک منطقه 8 تهران چون من بوتیک مردونه دارم هدفم بیشتر اقایون هستن ممنون میشم پاسخ بدید.
  سپاس

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   18 اسفند 1399، 16:08

   دوست عزیز ارسال بر اساس فیلتر سن و جنس فعلا غیرفعاله که امیدواریم در به‌روزرسانی‌های بعدی مجدد قابل استفاده بشه
   می‌تونید با ارسال از روی نقشه شروع کنید و بازاریابی پیامکی رُ از محله خودتون شروع کنید

 • Gravatar Icon

  سوسن قره خانلو

  15 اسفند 1399، 17:39

  درود بر شما
  یه سالن زیبایی دارم که میخواستم براش یکی از همین پلن هاتون رو بخرم. تبلیغاتتون رو توی گوگل دیدم، از کجا باید ثبت نام کنم و بخرم؟ هزینه پنل هاتون رو میشه بگید چنده و چه امکاناتی داره؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   16 اسفند 1399، 08:44

   دوست عزیز هزینه پنل‌ها در لینکی که براتون گذاشتم، قابل مشاهدست
   برای دریافت پنل با 02163404 تماس بگیرید تا همکاران تیم فروش راهنمایی‌تون کنند

 • Gravatar Icon

  مهسا بیگدلی

  10 اسفند 1399، 09:31

  سلام من نزدیک به دوساله که دارم از ملی پیامک استفاده میکنم برای تبلیغ ارایشگاه خودم و برای اطلاع رسانی به مشتریای خودم الان که نزدیک عیده و تو شرایط کرونا هستیم خیلی راحت نوبت هر کسی رو بهش پیامک میکنم و اطلاع میدم و از تجمع مشتریا خیلی راحت جلوگیری شده من واقعا راضی هستم ممنون

 • Gravatar Icon

  ساناز همایونی

  29 بهمن 1399، 21:16

  سلام و درود بر شما،
  به نظرتون واقعا برای آرایشگاه و سالن های زیبایی طراحی سایت لازمه آیا ؟ یا حتما باید از تبلیغات گوگل استفاده کنیم؟
  من که از پنل تجاری شما دارم استفاده میکنم و راضیم و به اندازه کافی مشتریام زیاد شدن. اومدم دنبال یه متن خوب بگردم که با مقالتون آشنا شدم، ولی خب آخه به نظرتون طراحی سایت هم جواب میده؟ خیلی دو به شک شدم، البته تاکید کنم که از پنل پیامکی شما راضیم

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   30 بهمن 1399، 09:34

   دوست عزیز بستگی به کارتون داره. مثلاً آرایشگاه بزرگی که چند تا شعبه داره، سالن ناخن و اکستنشن مو داره، کلینیک زیبایی داره و به مجموعه سلامت و زیبایی تبدیل شده، میتونه از سایت هم استفاده کنه.

 • Gravatar Icon

  پویا

  27 بهمن 1399، 01:10

  من مادرم آرایشگاه داره و میخواد من براش تبلیغ کنم؟ کدوم پنل رو پیشنهاد میدید؟ بنظرتون بازدهی داره؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   28 بهمن 1399، 08:15

   دوست عزیز با توجه به حجم پیام‌های ارسالی آرایشگاه که تقریبا متوسطه، پنل اقتصادی و شرکتی براشون مناسبه. می‌تونید برای مشاوره رایگان با تیم پشتیبانی با 02163404 تماس بگیرید

 • Gravatar Icon

  سوزان

  26 بهمن 1399، 14:51

  سلام و وقت بخیر می خواستم ازتون بپرسم در مورد ارسال انبوه برای آرایشگاه . آیا من که سالن زیبایی زنانه دارم می تونم فقط به خانم ها ی یک منطقه ارسال پیامک انجام بدم یا نه ؟ و اینکه آِیا می تونم سنشون رو مشخص کنم و فقط به اشخاصی که 20 تا 35 سال هستن پیام بدم یا خیر؟ ازتون خواهش می کنم من رو راهنمائی کنید. ممنون از سایت خوبتون.

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   28 بهمن 1399، 11:37

   دوست عزیز متاسفانه بخاطر به‌روزرسانی فعلاً ارسال پیامک با فیلتر سن و جنس غیرفعاله

 • Gravatar Icon

  امیر

  23 بهمن 1399، 22:24

  سلام؛ من توی شرایط فعلی به دلیل این که بیشتر مشتریام حساس هستن مجبورم یه جوری وقت بدم که مغازه خالی باشه و اصولا توی روز یه تعداد مشتری میان مغازه میخوام بدونم آیا این امکانش هست که مشتری ها مثلا عدد یک رو بفرسته و بعد خود سامانه پیامکی بهش یه زمان برای اصلاح ارسال کنه و توی روز یه تعداد مشخص فقط وقت بده؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   25 بهمن 1399، 12:59

   بله دوست عزیز، باید از ابزار منشی و نوبت‌دهی استفاده کنید. اگر از پنل ملی پیامک استفاده می‌کنید، از قسمت ارسال ویژه به این ابزارها دسترسی دارید

 • Gravatar Icon

  سالن زیبایی فرشته مشرق زمین

  20 بهمن 1399، 09:04

  من سالن زیبایی و پوست و مو دارم به علاوه خدمات ارایشی امکاناتی مثله لیزر موهای زائد _خدمات پوستی هم انجام میدم خواستم بدونم اگر پنل شمارو خریداری کنم امکان تبلیغات لیزر و …دارم و متنم فیلتر نمیشه اخه قبلا از سامانه دیگه استعلام گرفته بودم گفتن متن پیامکتون فیلتر میشه و نیزمنده مجوز نظام پزشکی پزشک داره من فقط مجوز دستگاهامو دارم ایا میتونم از پنل شما استفاده کنم؟
  مرسی

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   02 اسفند 1399، 15:57

   دوست عزیز برای لیست کلمات فیلتر شده با تیم پشتیبانی 02163404 باید صحبت کنید

 • Gravatar Icon

  آموزشگاه لیلی

  18 بهمن 1399، 13:18

  سلام من آموزشگاه تخصصی آموزش مو و میکاپ رو دارم و بعضی از سامانه ها گفتن امکان ارسال این پیامکها وجود نداره
  روی سامانه شما برای عید میتونم تبلیغ کنم.
  آموزش تتو و کاشت ناخن و … هم داریم و اگر بشه اینا رو هم میخوایم تبلیغ کنیم ممنون میشم راهنماییم کنید.

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   19 بهمن 1399، 08:57

   دوست عزیز متاسفانه ارسال با فیلتر سن و جنس هنوز فعال نیست. امیدوارم در به‌روزرسانی‌های بعدی فعال بشه!

 • Gravatar Icon

  سپیده عباسی

  15 بهمن 1399، 09:29

  یکی از بهترین روش های تبلیغ در ارسال پیامک تبلیغاتی میتونه ارسال کدتخفیف باشه که خیلی بازدهی خوبی داره من در پیج اینستاگرامتون با شما اشنا شدم و در اونجا پست هایی مربوط به تخفیف گذاشته بودیم که من همه ی آنها رو دیدم و بعد از شما پنل تهیه کردم و تخفیف ارسال کردم که خیلی خوب بود و تونستم نتیجه ی خیلی خوبی بگیرم.

 • Gravatar Icon

  عایشه ز کمال زاده

  11 بهمن 1399، 12:14

  سلام وقت بخیر و شادی
  من برای سالن زیبایی خودم پنل تجاری خریداری کردم علاوه بر تبلیغاتی که بسیار بازدهی خوبی داشت الان تو شرایط کرونا برای شلوغ نشدن محیط سالن و رعایت فاصله گذاری نوبت های مشتریان با ساعت و روز مراجعه بهشون اطلاع رسانی می کنم و همه ی مشتریا از این کار بسیار رضایت دارند و این جوری سالن شلوغ نمیشه ممنون از تیم قوی ملی پیامک

 • Gravatar Icon

  شهناز جلیل وند

  03 بهمن 1399، 04:01

  متشکرم به خاطر این مقاله می خواستم عرض کنم که بنده یک سالن آرایش تازه تاسیس دارم و زدن سایت آیا کمکی به کارم میکنه یا نه؟ چون سایت اگر فروشگاهی باشه و طرف بتونه خرید بزنه از اون سایت قطعا موفق میشه توی کیس من فکر کنم که وبلاگ آموزشی شاید بهتر باشه و سایت رو زمانی باید بزنم که بتونم محصول آرایشی بفروشم داخلش که اونم یه حرفه جدا هستش. نوبت گرفتن از سایت هم منطقی به نظر نمیاد چون من اونقدری شناخته شده نیستم راهنمایی کنید ممنون میشم

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   06 بهمن 1399، 12:44

   دوست عزیز در مورد سایت باید با همکاران بخش سایت و وب‌سرویس صحبت کنید. با شماره 02163404 تماس بگیرید تا بهتون مشاوره بدند.

 • Gravatar Icon

  فاطمه سادات بحرینی

  30 دی 1399، 15:28

  مسلما تبلیغات یک مجموعه رو ببینیم وارد اون مجموعه میشم و بهشون یک فرصت میدم که ببینم چند مرده حلاجن اگه کارشون یا محصولشون خوب باشه از مشتریای همیشگیشون میشم.

 • Gravatar Icon

  شهلا

  30 دی 1399، 12:22

  با سلام من شنیدم برای آرایشگاه باید مجوز داشته باشیم و یه سری کلمات فیلتر میشه میشه لیست این کلمات فیلتر شده رو بفرستید تا ببینم میتونم از پنل شما استفاده کنم یا نه؟
  شما کدوم پنل رو پیشنهاد میدید؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   30 دی 1399، 15:05

   دوست عزیز با تیم فروش 02163404 تماس بگیرین تا بر اساس تعداد پیامی که به‌صورت ماهانه قصد ارسالش رو دارین و البته در مورد لیست کلمات فیلتر شده راهنمایی‌تون کنن!

 • Gravatar Icon

  سيمين تعاملى

  22 دی 1399، 01:25

  سلام من يك آرايشگاه براى بانوان دارم كه كارهايى مثل ليزر، ميكروبليدينگ و …. انجام ميديم، شنيده ام كه اين پيام هارو نميشه ارسال كرد. آيا واقعا امكان ارسال اين موارد وجود نداره؟ اگر نداره چه متنى پس بزاريم ما براى تبليغ

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   22 دی 1399، 09:54

   دوست عزیز بعضی از کلمه‌ها فیلتر هستند و اپراتور ممکنه اونارو تائید نکنه، برای لیست کلمات فیلتر شده با تیم پشتیبانی 02163404 تماس بگیرین

 • Gravatar Icon

  جابر احمدی

  17 دی 1399، 22:21

  با سلام؛ ما یک تیم هستیم که یک اپلیکیشنی راه اندازی کردیم به نام قیچی و از پنل شما برای اولین بار استفاده میکنیم این اپلیکیشن با کلی آرایشگاه توی سطح شهر تهران کار میکنه که میتونید شما ساعت تعیین کنید که آرایشگر بیاد توی محل کار یا خونه یا شما برید پیش آرایشگر فقط میخوام بدونم آیا وبسرویس شما این امکان رو داره که یادآوری وقت آرایشگاه رو ارسال کنه برای مشتری یا نه؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   18 دی 1399، 09:14

   دوست عزیز تبریک میگم کسب‌وکار خودتون رو شروع کردید، بله شما میتونین در قسمت ارسال ویژه هر تنظیماتی که مدنظرتون هست روی پنل انجام بدین، ارسال خودکار، منشی و منشی هوشمند سه تا ماژولی هستند که شما برای کارتون لازم دارین

 • Gravatar Icon

  الناز مونس

  16 دی 1399، 17:25

  سلام وقتتون بخیر اتفاقا من ارایشگاه دارم و از پنل پیامکی شما برای یاد اوری و یا تعیین وقت برای مشتر ی های عزیزم استفاده میکنم تا حالا با پنل تبلیغات ارایشگاهمو نکردم مقالتونو خوندم و برای منشی سالنم ارسال کردم که حتما بتونیم از بخش تبلیغات پنلمونم استفاده کنیم از همینجا از تیم خوب ملی پیامک ممنونم.

 • Gravatar Icon

  علیرضا احمدیان

  07 دی 1399، 21:54

  سلام خوب هستین؟
  من خودم آرایشگرم، پیش یکی کار میکنم. میتونم به مشتریام بگم قبل از اومدنش اس ام اس بدن به شماره پنلم ؟ چون زیاد دیدم که میگن عدد 1 رو بفرستین. میخوام بعد که فرستادن هم شمارشون ذخیره بشه هم بهشون نوبت بده. میشه با پنل شما؟ کدومشو بخرم؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   08 دی 1399، 10:58

   سلام دوست عزیز، اگر میخواین شرایط نوبت‌دهی خودکار و دریافت پیام مشتری‌هارو داشته باشین باید حتما پنل و خط اختصاصی بگیرین. با تیم پشتیبانی 02163404 تماس بگیرین تا مدارک لازمو بهتون اعلام کنن و پنل رو در اختیارتون قرار بدن.

 • Gravatar Icon

  علی هاشمی

  05 دی 1399، 18:24

  خیلی عالی برای جایی که تازه تاسیس شده می تونه به راحتی به محل و منطقه ی مورد نظرش پیامک. تبلیغاتی ارسال کنه هم از کدپستی و هم از دکل های مخابراتی من پنل تجاری خریدم چون تعرفه ی پایینی داره

 • Gravatar Icon

  آرش ولی زاده

  25 آذر 1399، 22:16

  برای آریشگاه، بهترین چیزی که میشه استفاده کرد برای نوبت دهی: سرویس نوبت دهی یا شماره دهی هستش.
  برای تبلیغات سالن ارایشی مردونه هم من از bts استفاده کردم. بنظرم ادورز و سایت و اینا برای این کار خدماتی خیلی بازدهی مناسبی نسبت به پیامک نداره و هزینش هم بالاتره

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   26 آذر 1399، 08:33

   ممنون که نظرتون رو به اشتراک گذاشتید

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید