افزایش 10 ریالی قیمت پیامک

افزایش 10 ریالی قیمت پیامک

Engagements Icon
3


براساس جدول 5 لایحه بودجه کل کشور در سال 1403 به قیمت هر پیامک 10 ریال اضافه شده است. یعنی از تاریخ 1403/01/01 به جای مصوبه 30 ریالی مجلس، 40 ریال به تعرفه هر پیامک اضافه خواهد شد. برای خواندن متن کامل خبر در ادامه با ما همراه باشید.

افزایش قیمت پیامک در سال 1403

به گزارش خبرگزاری خبر آنلاین و به گزارش ملی پیامک طبق جداول بودجه کل کشور، با افزایش 10 ریالی قیمت پیامک در سال 1403 روبرو خواهیم بود. این افزایش مبلغ از منابع درآمدی بودجه از سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات است و روی تمام پیامک‌ها اعمال می‌شود. یعنی چه با سیم کارت شخصی پیامک بفرستید و چه از پنل پیامکی استفاده کنید، از این پس 10 ریال روی تعرفه هر پیامک افزوده می‌شود.

قانون افزایش قیمت پیامک طبق مصوبه مجلس و بر اساس بند «ی» تبصره 6 لایحه بودجه از سال 1401 شروع شد. این مبلغ پیش از این مصوبه جدید 30 ریال بود که از طرف مراجع قانونی صرف امور خیریه می‌شده است. در سال 1403 نیز قرار است این 10 ریال اضافی براساس بند (ش) ماده ۷۲ قانون به جوانی جمعیت اختصاص داده شود. بنابراین با این افزایش قیمت پیامک، به صورت تخمینی ۸۰۰ میلیارد تومان درآمد ایجاد خواهد شد.

بنابراین تمام اپراتورهای تلفن همراه و اپراتورهای ارائه دهنده خدمات مخابراتی، ملزم هستند علاوه‌بر قیمت هر پیامک، 40 ریال نیز به حساب درآمد عمومی خزانه‌داری کل کشور نزد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران واریز کنند.

چنانچه به اطلاعات بیشتری درباره قیمت پیامک در سال 1403 نیاز دارید، پیشنهاد می‌کنیم حتما سری به مقاله هزینه ارسال پیامک در سال 1403 بزنید.

افزایش قیمت ده ریالی روی هر پیامک

ملی پیامک، پیشرفته‌ترین سامانه پیامکی

در این مطلب کوتاه به افزایش قیمت پیامک در سال 1403 پرداختیم. به طور خلاصه، در سال جدید علاوه‌بر مبلغ خام هر پیامک، 4 تومان (40 ریال) نیز از ارسال کنندگان دریافت خواهد شد. در آخر چنانچه به پنل پیامکی نیاز دارید و دوست دارید از تعرفه خرید پنل پیامکی باخبر شوید، با شماره 02163404 تماس بگیرید تا همکاران ما در بخش پشتیبانی شما را راهنمایی کنند.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
بدون دیدگاه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
ارسال دیدگاه

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید