30% تخفیف بهاره خرید پنل پیامکی، فقط تا 31 فروردین
مشاهده تخفیف‌ها
چگونه یک نرم افزار قرعه کشی پیامکی تهیه کنیم؟

چگونه یک نرم افزار قرعه کشی پیامکی تهیه کنیم؟

1

نرم افزار قرعه کشی پیامکی امکان راه اندازی سامانه قرعه کشی بر روی بستر پیامک را به شما خواهد داد که مشترکین از طریق ارسال پیامک قادر هستند در یک قرعه کشی شرکت کرده و در نهایت با استفاده از قابلیت انتخاب برنده یا فرد منتخب که خود این سیستم قرعه کشی پیامکی در اختیارتان می‌گذارد، تعداد افراد را مشخص کنید تا به صورت رندوم از بین شرکت کنندگان انتخاب شود.

برای راه اندازی سیستم قرعه کشی پیامکی ابتدا نیاز به یک نرم افزار دارید که از طریق آن بتوان سوال و جواب‌های قرعه کشی را مطرح کرد. یا اگر قرار است صرفا با دریافت یک پیامک فرد در قرعه کشی شرکت داده شود، این بستر را فراهم کرد. در مرحله بعد نیاز به این دارید که یک خط برای دریافت پیامک داشته باشید که این امکان از طریق سامانه‌های پیام کوتاه فراهم است و می‌توانید از شماره‌های پیامکی(مانند 1000، 2000، 3000، 5000) استفاده کنید.

در نهایت بستر قرعه کشی فراهم شده است. مشترکین می‌تواند از طریق ارسال پیامک به شماره پیامکی در قرعه کشی ثبت نام کنند. این قرعه کشی می‌تواند دارای یک بازه زمانی محدودی باشد که صرفا پیامک‌های دریافتی در این زمان در قرعه کشی شرکت داده شوند. پس از اتمام دوره شرکت در قرعه کشی، حالا می‌توانید از طریق خود سیستم تعداد منتخبین مورد نظر را انتخاب کنید تا به صورت تصادفی از بین شرکت کنندگان انتخاب شوند.

چرا باید از قرعی کشی پیامکی استفاده کنیم؟

یکی از ساده‌ترین راه‌های ارتباط با مخاطب و مشتری از راه دور استفاده از پیامک است. در عین حال که وقت کمی از مخاطب خواهد گرفت، در صورت مدیریت درست می‌تواند بهترین راهکار برای جلب مشتری به برند شما باشد

حال بیایید این کار را با کمی چاشنی و هیجان همراه کنیم. چاشنی ما در اینجا استفاده از مسابقه خواهد بود. همه‌ی افراد از هیجان شرکت در مسابقه و برنده شدن جوایز آن لذت می‌برند. برگزاری مسابقه همیشه یکی از راه‌های تاثیرگذار برای مطرح کردن برند بوده و هست.

وقتی همه‌ی نگاه‌ها به سمت برگزاری مسابقه است، این نام و برند تبلیغاتی شما است که بر سر زبان‌ها خواهد افتاد. کاری که باید انجام دهید این است که هیجان مسابقه را با دادن شانس بیشتر برای برنده شدن جوایز مختلف به شرکت کنندگان، بالاتر ببرید.

اما موضوع فقط این نیست که در یک دوره خاص مطرح باشید. افرادی که در مسابقه برنده شده‌اند، به لطف شبکه‌های اجتماعی تصاویر و متن‌هایی را مبنی بر منتخب بودن خود به اشتراک خواهند گذاشت و درباره‌ی برند شما و خدماتتان با دیگران صحبت خواهند کرد. در این صورت نام شما همراه به صورت مویرگی بر سر زبان‌ها خواهد بود.

آموزش ساخت قرعه کشی پیامکی

تا اینجای کار نحوه راه اندازی قرعه کشی پیامکی و مزایای آن توضیح داده شد. حال بیایید با هم ببینیم که چگونه می‌توانیم با استفاده از اس ام اس اقدام به ساخت مسابقه پیامکی کرده و از بین شرکت کنندگان تعدادی را به صورت قرعه کشی شده به عنوان منتخب یا همان برنده انتخاب کنیم.

نحوه برگزاری مسابقه پیامکی را انتخاب کنید

مسابقه شما می‌تواند در اشکال مختلفی مثل دادن کد تخفیف، دادن جایزه نقدی و غیرنقدی همراه باشد که استفاده از یک جایزه بزرگ‌تر جذابیت آن را فراتر خواهد برد.

از آنجایی که هدف از برگزاری این مسابقه تمرکز روی برند و جذب مشتری بیشتر است، تعریف جوایزی که بتواند به صورت کد تخفیف باشد یا اینکه یکی از خدمات و محصولات خود را به صورت کاملاً رایگان در اختیار مشتریان قرار دهید تأثیر بهتری خواهد داشت.

یا اینکه می‌توانید شرایطی تعریف کنید که، اگر مشتریان خرید یا استفاده از خدمات شما را با مبلغی بالاتر از X تومان تهیه کردند، کد شرکت در قرعه کشی را برای دریافت همان محصول یا کد تخفیف برای خرید بعدی دریافت کنند. در این صورت هم به دلیل ارائه کدهای تخفیف و کد شرکت در قرعه کشی با نام برند، هم روی برند تمرکز خواهد شد و هم روی فروش بیشتر محصول!

هیجان را مضاعف کنید!

برای اینکه چاشنی را برای هیجان مسابقه بالاتر ببرید که هم از امکان برگزاری مسابقه و هم برگزاری قرعه کشی پیامکی استفاده کنید، بهتر است که چاشنی را با سوال و جواب بالاتر ببرید. به عنوان نمونه می‌توانید یک سوال چند گزینه را برای شرکت در این مسابقه انتخاب کنید. یا اینکه از شرکت کنندگان بخواهید مسائل ریاضی و معمایی را که در قالب یک تصویر شرح می‌دهید حل کرده و پاسخ خود را به شماره سامانه پیام کوتاه ارسال کنند.

در این صورت پاسخ‌هایی که درست باشند، شانس این را دارند که در قرعه کشی پیامکی شرکت کنند. اما موضوع فقط برگزاری یک مسابقه که برنده و بازنده داشته باشد نیست، بلکه همه شانس برنده شدن را دارند.

تبلیغات موثر و هدفمند در سقز با ارسال اس ام اسحتما بخوانید: تبلیغات موثر و هدفمند در سقز با ارسال اس ام اس

می‌توانید کسانی که پاسخ غلط داده‌اند را به یک کد تخفیف برای خرید محصول یا خدمات ارائه شده دعوت کنید. در این صورت تلخی پس از باخت شرکت در مسابقه بزرگ به شیرینی تبدیل خواهد شد (:

برای این منظور سامانه پیام کوتاه ملی پیامک، راهکار مناسبی را به شما ارائه می‌دهد که از طریق این سامانه می‌توانید به صورت آنلاین از سیستم قرعه کشی پیامکی استفاده کنید.

این سیستم جدایی از اینکه امکان استفاده از قرعه کشی با ارسال اس ام اس را به شما خواهد داد، می‌تواند بیش از 60 قابلیت دیگر را در اختیارتان قرار دهد که از جمله آنها می‌توان به داشتن سیستم نظرسنجی پیامکی و کدخوان اشاره کرد که بی ارتباط با قرعه کشی پیامکی نیستند.

از نظرسنجی می‌توانید برای ایجاد تعامل با مشتریان استفاده کرده و به قید قرعه جوایزی به آن‌ها ارائه کنید. کد خوان هم این امکان را خواهد داد که همراه با برخی محصولات کد شرکت در قرعه کشی را ارائه کنید. هر کسی که از محصولات شما استفاده کرده باشد، می‌تواند کد خود را برای شرکت در قرعه کشی ارسال کرده و شانس بردن جایزه بزرگ را داشته باشد.

برای این منظور ابتدا به پنل اس ام اس ملی پیامک مراجعه کرده و مشابه تصویر زیر به قسمت مسابقه مراجعه کنید.

نظرسنجی و قرعه کشی پیامکی

سپس روی دکمه درج مسابقه کلیک کنید و در پنجره باز شده عنوان، بازه زمانی برگزاری مسابقه و شماره دریافت‌کننده پیامک را انتخاب کرده و روی گزینه ثبت کلیک کنید.

درج قرعه کشی و نظرسنجی

حال که سوال مطرح شده، می‌توانید با تعریف گزینه‌ها، پاسخ درست را مشخص کرده و متناسب با آن نیز برای پاسخ درست یا غلط یک متن به صورت خودکار ارسال کنید.

  • کاربر گرامی، پاسخ شما صحیح بود. نتیجه قرعه کشی به زودی اعلام می‌شود.
  • کاربر گرامی، متاسفانه پاسخ شما اشتباه بود. اما نگران نباشید، می‌توانید از کد تخفیف melipayamak برای خرید پنل اس ام اس از تخفیف 30 درصد برخوردار شوید.

پس از به اتمام رسیدن مسابقه کافی است روی دکمه قرعه کشی کلیک کرده و در پنجره باز شده تعداد افراد منتخب را انتخاب کنید.

قرعه کشی پیامکی

سیستم به صورت خودکار از بین شرکت کنندگان در مسابقه تعداد افراد انتخابی را به عنوان برنده و به ترتیب نمایش خواهد داد.

در این مقاله به نحوه ساخت مسابقه پیامکی و برگزاری قرعه کشی پیامکی با استفاده از سامانه پیام کوتاه ملی پیامک پرداختیم. در صورتی که شما هم تصمیم گرفته‌اید برای مشتریان و کارکنان برند خود، یک مسابقه طراحی کرده و برند خود را از طریق بازاریابی پیامکی پر رنگ‌تر کنید، می‌توانید با شماره 02163404 تماس گرفته و از مشاوره رایگان کارشناسان ملی پیامک، برای استفاده از خدمات پیام کوتاه در قالب کاربری و نمایندگی پنل اس ام اس استفاده کنید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
بدون دیدگاه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
ارسال دیدگاه

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.

پنل خود را انتخاب کنید