تعداد مشترکین خبرنامه پیامکی‌تان را با پیامک افزایش دهید!

تعداد مشترکین خبرنامه پیامکی‌تان را با پیامک افزایش دهید!

Engagements Icon
2


اگر شما وظیفۀ جمع‌آوری اشتراک مجله با سایت را به عهده دارید، اهداف شما مشخص است! باید مشترکین خبرنامه را افزایش دهید، این مشترکان را حفظ کنید و در عین حال مشترکان جدیدی نیز به دست آورید. اینگونه است که بحث بازاریابی برای افزایش تعداد اعضا و مشترکین پیش می‌آید. احتمالاً شما نیز همواره به دنبال راه‌های مختلف برای دستیابی به مشتریان جدید، ایجاد یک رابطۀ صمیمی با آن‌ها و یادآوری تمدید اشتراک به آن‌ها هستید.

حالا آیا تاکنون پیامک را برای رسیدن به این منظور بکار گرفته‌اید؟ این ابزار می‌تواند در افزایش تعداد اعضا کمک بسیار زیادی به شما کند که در ادامه مقاله بیشتر درباره‌اش صحبت خواهیم کرد.

قدرت پیامک تبلیغاتی را دست کم نگیرید!

اگر به دنبال افزایش درآمد و گسترش کسب و کار خود هستید، با ثبت نام در ملی پیامک و ارسال پیامک تکی و انبوه، مشتریان جدیدی جذب و از آن ها نگهداری کنید و رابطه و تعاملی طولانی ایجاد کنید.
10% تخفیف!
MPC10
کپی کد
برای ارسال پیامک تکی و انبوه همین الان ثبت نام کنید
ثبت نام و ارسال پیامک آنی

پنل اس ام اس چیست؟

پنل اس ام اس که آن را با نام سامانه پیامکی نیز می‌شناسند یک ابزار آنلاین برای تبلیغات به‌صورت پیامکی است. با داشتن آن می‌توانید به صورت انبوه به مشتریان خود و یا بانک شماره موبایل های موجود اس ام اس ارسال کنید. اگر قابلیت های این ابزار با روش‌های صحیح تبلیغاتی ترکیب شود فروش خوبی را برای شما می‌آورد. حتما شما هم دیده اید که بزرگترین کسب‌وکارهای کشور سالهاست که از تبلیغات پیامکی استفاده می‌کنند.

این پنل‌ها علاوه بر اینکه خدمات ارسال انبوه اس ام اس را دارند، قابلیت هایی مثل بانک شماره موبایل کشوری، پیامپ، کد پستی، ارسال زمان‌دار و پاسخگویی خودکار و ده‌ها قابلیت دیگر برای مدیریت بهتر ارتباط شما با مشتری دارند.

چرا برای افزایش مشترکین خبرنامه باید تلاش کنیم؟

هر کسب و کاری تمایل دارد که فروش خود را افزایش دهد. این را می‌توان یک هدف کلی برای تمام مشاغل دانست: به طور کلی، می‌توانیم خریداران شما را به دو دسته تقسیم کنیم. این توضیحات دقیقا همان دلیلی است که شما را به افزایش مشترکین خبرنامه ترغیب می‌کند.

مشتریان جدیدی که تازه با شما آشنا می‌شوند

دسته اول مشتریانی هستند که برای بار اول از شما خرید می‌کنند. این مشتریان از راه های زیادی به شما رسیده اند. ممکن است عده‌ای از راه تبلیغات و یا توصیه دیگران به سراغ شما آمده باشند. درصدی از مشتریان هم به صورت اتفاقی با فروشگاه شما اشنا می‌شوند. به طور مثال اگر فروشگاه حضوری دارید برخی افراد در هنگام گذر از محله شما، جذب کسب‌وکارتان می‌شوند.

مشتریانی که قبلا هم از شما خرید کرده اند

آن دسته افرادی که برای بار اول از شما خرید کرده اند، این قابلیت را دارند که باز هم به سراغتان بیایند. اگر بتوانید مشتریان جدید خود را با ارائه کیفیت خوب و روش‌های ارتباطی مناسب حفظ کنید آن‌ها بارها و بارها از شما خرید می‌کنند. حالا دیگر لازم نیست که برای جذب مشتریان جدید هزینه های سنگینی داشته باشید.

سیاست‌گذاری شرکت‌های بزرگ بر این است که به‌جای هزینه‌های هنگفت تبلیغات بر نگه‌داری مشتریان قدیمی تمرکز می‌کنند. این کار باعث می‌شود هزینه‌ای چند برابر کمتر متحمل شوند. از طرف دیگر فروش بیشتری را تجربه می‌کنند.

یکی از روش های مهم حفظ خریداران، عوضیت آن‌ها در خبرنامه است. با داشتن یک خبرنامه پیامکی، می‌توانید همیشه با مشتری ارتباط داشته باشید و کاری کنید که او شما را فراموش نکند. مشترکین خبرنامه با دریافت اطلاعات مناسبی مثل محصولات، قیمت و تخفیف ها دوباره برای خرید به سراغ شما می‌آیند.

مراحل یافتن و جذب مشترکین خبرنامه تا وفاداری آن‌ها

حالا که دست به کار شده اید تا مشترکین جدیدی جذب کنید و آن‌ها را در کنار خود نگاه دارید، لازم است بدانید که چه مراحلی باید طی شوند. با عبور گام به گام از این مرحله‌ها، می‌توانید نه تنها کاربران خوبی جذب کنید، آن‌ها را هم به باشگاه وفادارن خود اضافه کنید . درآمد خوبی از این طریق کسب نمایید.

یافتن مشترکان جدید مهم است

مشترکین خبرنامه

شما هم درست مثل تمام تجارت‌ها نیاز دارید مشترکین خبرنامه را افزایش دهید تا بتوانید رشد کرده و شرکتتان را توسعه دهید. با استفاده از یک برنامۀ پیامکی کم‌هزینه می‌توانید با این مشتریان بالقوه ارتباط برقرار کنید. با توجه به اینکه 98% از پیامک‌ها توسط دریافت‌کنندگان دیده می‌شوند، این ابزار فوق‌العاده‌ای است تا مطمئن باشید پیغام شما خوانده می‌شود. پس با استفاده از یک پیامک انبوه خود را به مخاطبان معرفی کنید، به آن‌ها در مورد مزایای اشتراک خود بگوئید و بخواهید تا به جمع مشترکان شما بپیوندند. البته راه‌های دیگری همچون برگزاری مسابقه و نظرسنجی نیز برای جذب مشترکان جدید وجود دارد.

نگه داشتن مشترکان قبلی چقدر اولویت دارد؟

وقتی که افراد تبدیل به مشترکین خبرنامه شما می‌شوند، لازم است که همیشه محتویات جذابی به آن‌ها ارائه دهید تا به یاد داشته باشند که چرا اشتراک شما را دریافت کرده‌اند و به این ترتیب مطمئن باشید با شما خواهند ماند.

یک برنامۀ بازاریابی پیامکی نه تنها مقرون‌به‌صرفه است بلکه ارسال پیغام‌ها در لحظه صورت می‌گیرد. برای اینکه اخبار جدید و پیشنهادات مختلف خود را در اختیار آن‌ها قرار دهید. اگر امکان جدیدی در اختیار مشترکان خود قرار داده‌اید، با استفاده از یک پیامک این موضوع را به آنها اطلاع دهید. در اعیاد مختلف و حتی روز تولد مشترکان یک پیامک تبریک به آنها بفرستید. مسابقه و نظرسنجی برای آنها برگزار کنید و رابطۀ خود را با آنها مستحکم کنید.

یادآوری‌های مهم به اعضا خبرنامه

مشترکان شما چگونه بفهمند که اشتراکشان به زودی پایان می‌یابد؟مشتریان جدیدی که تازه با شما آشنا می‌شوند
با یک پل ارتباطی سریع و کارآمد می‌توانید مطمئن باشید که اکثراً اشتراک خود را تمدید می‌کنند و حتی ممکن است مشترکان جدیدی نیز به دست آورید. کافی است سامانه پیامکی‌تان را تنظیم کنید تا یک پیامک یادآوری به صورت خودکار برای مشتریان ارسال شود و تاریخ اتمام اشتراک را به آنها یادآوری کنید. حتی می‌توانید لینکی در پیامک خود بگذارید تا آن‌ها را مستقیماً به صفحۀ تمدید هدایت کند و به این ترتیب حتی از تعداد کسانی که نسبت به این پیامک واکنش نشان می‌دهند، مطلع شوید با به اصطلاح بازخورد افراد را بسنجید.

این موارد را برای حفظ مشترکین فراموش نکنید!

این روزها مردم تمایلی به حفظ کردن خیلی چیزها ندارند. از طرف دیگر زندگی های مینیمالی باعث شده تا ما همه چیز را کوتاه و مختصر بخواهیم. پس شما وظیفه دارید این کار را برای مشتری انجام دهید. دلیل اصلیش هم این است که بتوانید دایره مشتریان خود را حفظ کنید. این کار را با توصیه های زیر انجام دهید:

30 نمونه پیامک تبلیغاتی + چگونه با متن پیامک تبلیغاتی مخاطب را هیپنوتیزم کنیم!؟حتما بخوانید: 30 نمونه پیامک تبلیغاتی + چگونه با متن پیامک تبلیغاتی مخاطب را هیپنوتیزم کنیم!؟

تمدید کردن اشتراک را به آن‌ها بگویید

مشتریانی که قبلا هم از شما خرید کرده اندمطمئن شوید که تمدید کردن اشتراک برای مشتریان راحت است و می‌توانند با صرف کمترین زمان اینکار را انجام دهید. حتی به آنها دلیل خوبی نشان دهید که چرا باید اینکار را انجام دهند. یک پیامک برای مشترکین خبرنامه ارسال کنید و اعلام کنید که با ارسال یک کلمۀ کلیدی به خط شما می‌توانند اشتراک خود را با یک تخفیف ویژه تمدید کنند. کار خوبی است اگر مهلت این تخفیف را نیز محدود کنید تا به مشترک انگیزۀ بیشتری برای واکنش نشان دادن بدهید. با توجه به اینکه معمولاً همه پیامک‌های خود را کامل مطالعه می‌کنند، می‌توانید مطمئن باشید که پیشنهاد شما دیده می‌شود.

به مشترکین خبرنامه پاداش دهید

وقتی که مخاطب شما برای دریافت اشتراک ثبت‌نام می‌کند،  باید کاری کنید که آن‌ها ارزش این عضویت را بدانند. یک پیامک ساده برای مشترکان خود ارسال کنید که آن‌ها را از مزایای اشتراکشان آگاه کند و همچنین پیشنهادهای ویژه‌ای را در اختیارشان قرار دهید. به این ترتیب آنها می‌فهمند که نه تنها عضو خبرنامه شما بودن مقرون‌به‌صرفه است بلکه باعث می‌شود پیشنهادهای مختلفی هم شامل حال آن‌ها گردد.

چرا باید پیامک را به جای تلفن، ایمیل، پست و ... انتخاب کنید؟

  • پیامک مستقیماً به گوشی دریافت‌کننده ارسال می‌شود و البته اکثر افراد گوشی خود را در تمام ساعات شبانه‌روز در کنار خود دارند. بنابراین می‌توانید مطمئن باشید که پیغام شما به دست آنها خواهد رسید.
  • این پیغام خوانده می‌شود. طبق آمار اکثریت پیامک‌ها توسط دریافت‌کنندگان باز می‌شوند، بنابراین می‌توانید مطمئن باشید که پیغام شما توسط مشترکان دیده خواهد شد.
  • پیامک یک روش ارتباطی ساده و سریع است و به وسیله آن مطمئن خواهید بود که مشتریان تمام اطلاعاتی مورد نیاز خود را به سادگی و با سرعت بالا دریافت خواهند کرد.
  • پیامک مقرون‌به‌صرفه است. با توجه به اینکه هر پیامک تنها چند ریال هزینه دارد، شما می‌توانید با هزینۀ بسیار پائینی یک ارتباط لحظه‌ای با تمام مشترکان خود داشته باشید.
  • مشتریان عاشق پیامک هستند. با وجود اینکه که گوشی‌های تلفن هر روز هوشمندتر می‌شوند، پیامک همچنان جایگاه خود را به عنوان یکی از پرطرفدارترین ابزار تلفن همراه حفظ کرده است و نشانی از این وجود ندارد که قرار است در آینده نزدیک از محبوبیت پیامک کاسته شود.

جمع‌بندی

مشترکین خبرنامه پیامکیتا اینجا با ایده‌های مهمی در مورد افزایش تعداد مشترکین خبرنامه آشنا شدید و احتمالاً خودتان نیز برنامه‌هایی دارید. پس با خیال راحت شروع کنید، در صورتی هم که نیاز به راهنمایی بیشتر دارید یا با تیم پشتیبانی ملی پیامک 02163404 تماس بگیرید یا از ویدئوهای آپارات و یوتیوب ملی پیامک استفاده کنید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
بدون دیدگاه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
ارسال دیدگاه

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید