چگونه می‌توان با پیامک مشتری را درگیر کرد؟

چگونه می‌توان با پیامک مشتری را درگیر کرد؟

Engagements Icon
2


بخشی از موفقیت یک تجارت از تعامل با مشتریانش به دست می‌آید، مشتریان دوست دارند با برند موردعلاقه‌شان احساس نزدیکی کرده و پولشان را جائی خرج کنند که بدانند خودشان و نیازهایشان فهمیده می‌شود. با بازاریابی پیامکی به راحتی می‌توان به این ارتباط دو – طرفه دست یافت و مشتریان را بیشتر درگیر کرد. به این ترتیب سود کسب‌وکار شما نیز به میزان قابل توجهی افزایش می‌یابد.

اما پیامک چگونه می‌تواند درگیری مشتری با تجارت شما را افزایش دهد؟ راه‌های مختلفی برای جذب مشتری با پیامک وجود دارد، پس اگر به دنبال بیشترین بازدهی از بازاریابی پیامکی خود هستید، تمام روش‌های زیر ارزش وقت گذاشتن خواهند داشت، با ما همراه شوید !

برگزاری مسابقه پیامکی !

چگونه می‌توان با پیامک مشتری را درگیر کرد؟شرکت شما می‌تواند با ایجاد یک مسابقۀ پیامکی به مشتریانش نزدیک‌تر شود، زیرا همه دوست دارند شانس خود را برای بردن یک جایزۀ بزرگ امتحان کنند. شاید بگویید که این روش‌ها دیگر قدیمی شده ولی بر خلاف تصورتان برگزاری مسابقه هنوز هم تاثیر خوبی در جذب مشتری بیشتر و بیشتر دارد.

شما می‌توانید برای بالا بردن شانس شرکت‌کنندگان و جذابیت بیشتر مسابقه رتبه‌های اول، دوم و سوم داشته باشید تا حس رقابت هم هیجان مسابقه را بیشتر کند. همچنین بهتر است یک جایزۀ خوب به برندگان بدهید تا افراد بیشتری برای شرکت در مسابقه ترغیب شوند.

ارائه کد تخفیف

به نظر شما کسی هست که از دریافت کد تخفیف خوشحال نشود؟

یکی از ساده‌ترین راه‌های جذب مشتری جدید، ترغیب مشتریان قدیمی به خرید دوباره و افزایش درآمد ناگهانی برگزاری فروش ویژه، حراج فصلی یا سالانه و ارائه کد تخفیف به مشتریان است است، البته به شرطی که شرایطش را داشته باشید ! ارسال کد تخفیف برای مشتریان هم اصلا سخت نیست، فقط باید سراغ پنل پیامکی‌تان رفته و از دومین ترفند جذب مشتری با پیامک یعنی ارسال کد تخفیف استفاده کنید!

برگزاری نظرسنجی پیامکی

سومین ترفند جذب مشتری با پیامک برگزاری نظرسنجی و فعالسازی سیستم دریافت پیشنهادات مشتریان است.

این یک راه قدرتمند دیگر برای تعامل با مشتری و درگیر کردن اوست. به این ترتیب، به آن‌ها این احساس را می‌دهید که بخشی از یک گروه هستند و در خانواده تجاری شما جائی دارند. علاوه‌‍بر این، هنگامی که از طریق پیامک نظرسنجی برگزار کنید، مشتریان می‌توانند نظر واقعی خود را تنها ظرف چند ثانیه ارسال نمایند تا با توجه به نتایج این نظرسنجی خدمات خود را بهبود بخشید و پیشنهادات آن‌ها را به کار ببندید

نمونه محصول ارسال کنید !

مشترکین خبرنامه

یکی دیگر از بهترین راه‌های جذب مشتری با پیامک راه‌اندازی خبرنامه پیامکی است تا بتوانید برای تعدادی از مشتریان خاص محصولات جدید، تبریک تولد و کدهای تخفیف همیگشی بفرستید.

ارسال نمونه محصول هم راه مناسب دیگری برای جذب مشتری است. در واقع هیچ راه بهتری از ارائۀ یک نمونه محصول رایگان، آن هم زمانی که بخش بازاریابی پیامکی شما هنوز نوپا است و نیاز دارید شماره مشتریان بیشتری جمع کنید، موثر نیست. مشتریان اکثراً خواستار دریافت نمونۀ محصولات شما هستند و به این جهت، سریعاً اطلاعات خود و دوستانشان را در اختیارتان قرار می‌دهند.

به مشتری اطلاعات لحظه‌ای بدهید

اگر می‌خواهید به مشتری خبر تائید سفارش، زمان ارسال محصول، حراج ویژۀ 12 ساعته و ... را بدهید باید سراغ ارسال پیامک بروید. در واقع یکی از مهم‌ترین راه‌های جذب مشتری با پیامک این است که بتوانید به همه حتی لیست سیاه مخابرات هم دسترسی داشته باشید، به شرطی که اس ام اس غیرتبلیغاتی بفرستید و بتوانید اعتمادش را جلب کنید.

این خدمات از طریق کنسول ملی پیامک، وب‌سرویس و افزونه‌های پیامکی به راحتی قابل اجراست تا سایت یا اپلیکیشن شما به پنل وصل شده و تعداد زیادی از اس ام اس‌ها را خودکار و رایگان ارسال کند.

ارتباط دو طرفه با مشتری

بازاریابی پیامکی امکان ارسال و دریافت سریع پیامک را برای کاربرانش فراهم می‌کند. راه‌های جذب مشتری با پیامک از لیست کوتاه و مختصر ما بیشتر است ولی ما فقط به چند مورد مهم، مختصر و کاربردی اشاره کردیم.

پشتیبانی رایگان ملی پیامکهمانطور که می‌بینید، راه‌های بسیاری وجود دارد که بازاریابی پیامکی بتواند مشتریان بیشتری را درگیر کند. این راه‌ها هم برای نیازهای تجارت‌های کوچک کاربردی است و هم نیاز سازمان‌های بزرگ را برطرف می‌کند. پس وقتش رسیده که سراغ اس ام اس مارکتینگ بروید و از شرکت ملی پیامک، پنل اختصاصی خودتان را داشته باشید. برای آموزش از مینی دوره رایگان بازاریابی پیامکی کمک بگیرید. در صورتی که نیاز به راهنمایی بیشتری داشتید، با 02163404 تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تیم پشتیبانی استفاده کنید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
بدون دیدگاه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
ارسال دیدگاه

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید