بهترین استراتژی پیامکی برای یک کسب و کار چیست؟

بهترین استراتژی پیامکی برای یک کسب و کار چیست؟

Engagements Icon
116


ببینم نکند با خودتان فکر کرده‌اید که برای بازاریابی پیامکی قرار است یک متن تکراری تبلیغاتی بنویسید و بعد آن را برای تمام ساکنین کرۀ زمین ارسال کنید؟ نکند خدایی نکرده هیچ ایده‌ای در مورد استراتژی بازاریابی پیامکی ندارید؟

این‌بار اشکالی ندارد. فقط قول بدهید که این مقاله را تا انتها با دقت بخوانید و از نو برای بازاریابی پیامکی خود برنامه‌ریزی کنید. اما قبل از هرچیز باید شما را با دو روش متفاوت بازاریابی پیامکی آشنا کنم.

بازاریابی به روش انبوه

در یک سامانه پیامکی بانک شماره‌هایی متفاوت با دسته‌بندی‌های مختلف وجود دارد. مثلا بانک شماره‌های اصفهان، تهران و شهرهای مختلف، یا آرایشگران، پزشکان و مشاغل مختلف، همینطور زنان، مردان و بسیاری دسته‌بندی‌های دیگر. در این روش شما متناسب با چیزی که می‌خواهید تبلیغ کنید یک بانک شماره را انتخاب می‌کنید و پیامک خود را برای تمام شماره‌های این بانک ارسال می‌کنید.

برای مثال شما یک شرکت واردکنندۀ رنگ مو هستید، در این صورت شما می‌توانید پیامک تبلیغاتی خود را برای بانک شمارۀ زنان ارسال کنید. یک مثال خوب دیگر از ارسال انبوه استفاده از امکان پیامپ یا ارسال از روی نقشه است. مثلا تصور کنید شما یک شعبۀ جدید از فروشگاهتان را راه‌اندازی کرده‌اید. برای افتتاحیه فروشگاه می‌توانید ساکنان منطقۀ جدیدتان را با یک پیامک از افتتاح شعبۀ جدیدتان آگاه کنید.

ارسال پیامک انبوه

اشکال این روش چیست؟

مشکلی که در این روش وجود دارد این است که تبلیغات شما نمی‌تواند کاملا هدفمند باشد چراکه ممکن است بسیاری از افراد بانک شمارۀ شما به تبلیغ شما علاقه‌مند نباشند. این باعث می‌شود که پیامک‌های تبلیغاتی شما برای آنها مزاحمت ایجاد کند و خب مسلما این به برند شما ضربه خواهد زد.

راه حل این مسئله چیست؟

اینقدر عجول نباشید، کمی دندان سر جگر بگذارید تا به یک جواب مناسب و البته درخور (!) کسب و کار محترم شما برسیم.

بازاریابی به روش اشتراکی

در این روش، شما ابتدا یک خبرنامۀ پیامکی ایجاد می‌کنید. سپس از مشتریان خود می‌خواهید که در صورت تمایل به عضویت در خبرنامۀ پیامکی شما یک کلمه کلیدی مثلا "عضویت" را ارسال کنید. به این ترتیب شما یک بانک از مشتریان خود ایجاد می‌کنید و به مرور این بانک را گسترش می‌دهید. البته در این روش ریزه‌کاری‌های زیادی وجود دارد که من تمام موارد را به تفصیل در مقالۀ چگونه با بازاریابی پیامکی مشتریان را درگیر کنیم، توضیح داده‌ام. کافی است سری به این مقاله بزنید.

فایدۀ بزرگ این روش این است که کاملا هدفمند است، چراکه تمام اعضای اشتراک پیامکی شما با میل و خواست خود به خبرنامۀ شما پیوسته‌اند و از پیامک‌های شما استقبال می‌کنند.

برای مثال من در خبرنامۀ آموزشگاه کنکورم عضو هستم. این پیامک همین امروز به دست من رسید و من هم آنرا برای دو تا از دوستان کنکوری‌ام فوروارد کردم. پیامک زیر این یکی از پیامک‌هایی است که من از آموزشگاهی که در آن کلاس کنکور می‌رفتم و خودم این پیام را برای دو تا از دوستان کردم.

بازاریابی پیامکی اشتراکی

اشکال این روش چیست؟

این روش یکی از کارآمدترین روش‌های بازاریابی پیامکی است، اما مشکلی که وجود دارد این است که شاید روند افزایش اعضای بانک شما کند باشد و شما به افزایش سریع مشتریانتان در یک بازۀ کوتاه نیاز داشته باشید، در این حالت این روش چندان مناسب نیست.

و حالا این شما و این بهترین استراتژی بازاریابی پیامکی

عالی‌ترین راهکار پیامکی برای یک کسب و کار، ترکیب کردن دو روش تبلیغات انبوه و اشتراکی است. می‌پرسید منظور ما چیست؟ برای اینکه دقیقاً این موضوع را بفهمید، بگذارید ببینیم که شما چگونه می‌توانید این‌کار را انجام دهید.

شما قصد دارید یک خبرنامه پیامکی داشته باشید تا همیشه با مشتریان وفادار خود در ارتباط باشید. اما وقتی که هنوز کسی عضو خبرنامه شما نیست (یا شاید حتی مشتری چندانی ندارید)، این کار چندان راحت نیست. بنابراین بد نیست که یک بار (و فقط یک بار، چون نمی‌خواهید مزاحم مخاطبان شوید) به یک بانک شماره پیامک بفرستید و از او برای اشتراک در خبرنامه خود دعوت کنید؛ اما دقت داشته باشبد که حتما یک پیشنهاد هیجان‌انگیز همراه آن ارسال کنید تا مخاطبان ترغیب شوند که در خبرنامۀ شما عضو شوند.

برای مثال، شما می‌توانید به مخاطبان خود بگویید که با ارسال عدد 1 به شما می‌توانند یک تخفیف 20% دریافت کنند و به علاوه، در خبرنامه شما عضو شوند و پیشنهادهای بعدی شما را هم دریافت کنند.

هزینه خرید پنل اس ام اس و تبلیغات پیامکی چقدر است؟حتما بخوانید: هزینه خرید پنل اس ام اس و تبلیغات پیامکی چقدر است؟

اما استراتژی طولانی‌مدت شما باید بر روی خبرنامه پیامکی تمرکز داشته باشد. یعنی جمع‌آوری یک لیست از مشتریان وفاداری که محصولات و خدمات شما را دوست دارند و می‌خواهند در مورد پیشنهادها و رویدادهای مرتبط با شما بدانند. به این ترتیب، مطمئن هستید که با هزینه کمتر، بهترین بازدهی را از تبلیغات خود می‌گیرید و مهم‌تر از آن مزاحم کسی هم نمی‌شوید.

حال بیایید کمی در زمان به جلو حرکت کنیم. 6 ماه با این روند طی می‌شود. اکنون شما یک لیست 5 هزار تایی از شماره مشتریان خود جمع‌آوری کرده‌اید و هر چند وقت یک بار پیامکی برای آنها ارسال می‌کنید که هم فروش شما را افزایش می‌دهد، هم رابطه شما را با آنها حفظ می‌کند. اما عید نزدیک است و قصد دارید یک تبلیغ اساسی برای کسب و کار خود بکنید.

وقتی که یک رویداد خاص مثل عید نزدیک باشد، هیچ اشکالی ندارد که یک بار دیگر به تبلیغات انبوه روی بیاورید و تمام مخاطبان خود را هدف قرار دهید. هر چه نباشد، همه افراد در چنین زمانی به دنبال محصولات و خدمات عالی با قیمت خوب هستند و شما هم پیشنهادهای خوبی برای آنها دارید.

بله! همانطور که می‌بینید یک ترکیب مناسب از دو استراتژی پیامکی مختلف است که بیشترین بازدهی را برای شما و کمترین مزاحمت را برای مخاطب خواهد داشت. این یعنی یک بازاریابی که با فکر چیده شده است و همواره مخاطب مد نظر قرار داده می‌شود. مخاطبی که نباید به هر قیمتی او را هدف تبلیغات بی‌فایده خود قرار داد.

وصیت آخر

سعی کنید از پیامک‌های پی در پی، مزاحم، بی‌هدف و بی وقفه دوری کنید. با اینکار نه تنها بخش مهمی از بودجۀ خود را هدر می‌دهید؛ بلکه میزان نارضایتی آدم‌ها از پیامک‌های تبلیغاتی را هم افزایش می‌دهید. در مقابل پیامک‌های مزاحم مشتریان شما دست به سینه خیره به موبایل نمی‌شینند، بلکه پیامک‌های تبلیغاتی خود را می‌بندند. این هم به ضرر شماست، هم کسب و کارهای دیگر و هم به ضرر ما. نکنید آقا نکنید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
88دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه

 • Gravatar Icon

  مجتبی بهنام فرد

  19 شهریور 1400، 16:39

  طبق تحقیقات بنده بهترین روش برای جذب مشتری ارسال پیامک کد تخفیف هستش این روس رو من به تمام دوستام پیشنهاد دادم و بازخورد خوبی داشتن تمام کار های ما هم به صورت اینترنتی هستش

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   27 دی 1402، 12:09

   درود بر شما،
   بله دقیقا کد تخفیف و کوپن تخفیف خیلی استراتژی خوبیه. البته در نظر داشته باشید که تخفیف همیشگی ممکنه دیگه نتیجه نداشته باشه چون مشتری عادت میکنه به خرید با قیمت پایین‌تر و ممکنه دیگه قدر تخفیفات شما رو ندونه.

 • Gravatar Icon

  اعظم شاه حسینی

  13 شهریور 1400، 11:55

  درود بر شما
  چطور میتونم قبل از خرید پنل تمامی بانک شماره های شما رو ببینم و یا اگر امکان تست شماره دارید لطفا شرایط استفاده رو اعلام بفرمایید.
  ممنون

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   27 دی 1402، 12:07

   درود بر شما،
   ما یک پنل دمو داریم که شما قبل از خرید میتونید بیاید داخلش امکانات پنل رو مشاهده کنید. کافیه به جای رمز عبور و حساب کاربری بنویسید: mdemo
   اما شماره‌های بانک شماره رو نمیتونید مشاهده کنید. فقط بعد از ارسال پیامکه که یک گزارش بهتون داده میشه و میتونید شماره موبایل‌ها رو داخلش ببینید.

 • Gravatar Icon

  رمضان زاده

  10 شهریور 1400، 19:20

  سلام وقت بخیر
  من اگه بخوام پیامک ارسال کنم ولی پنل نخرم باید چیکار کنم؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   27 دی 1402، 11:46

   درود بر شما،
   در یک صورت میتونید بدون خرید پنل پیامک بفرستید که از ارسال انبوه ما استفاده کنید. ارسال انبوهی که ما خودمون انجام میدیم هم بالای 100 هزار پیامکه!

 • Gravatar Icon

  لطفی

  10 شهریور 1400، 09:42

  سلام وقتتون بخیر من لیست مشتریانم رو داخل موبایلمدارم میخواستم ببینم میتونم لیست مخاطبینم رو به پنل وصل کنم تا بهشون پیامک ارسال کنم؟ برای ان مورد باید گدارم پنل پیامکی شما رو خریداری کنم؟

 • Gravatar Icon

  مرادخانی

  08 شهریور 1400، 12:38

  سلام ممنون از مقاله ی خوبتون
  میخوام تو شهر کرمان پیامک ارسال کنم ولی نمیخوام برای کل شهر پیامک ارسال کنم می خوتم فقط برای خانوم ها پیامک ارسال کنم در صورت که این مورد قابل اجرا هست بفرمایید که پنل رو تهیه کنیم

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   27 دی 1402، 11:51

   درود بر شما،
   بله دوست عزیز میتونید هم از بانک شماره برای خانم‌ها ارسال پیامک داشته باشید و هم از قابلیت پیامک زنده استفاده کنید.

 • Gravatar Icon

  شبنم معظم

  04 شهریور 1400، 09:36

  درود
  از پنل پیامکی صرفا بابته تبلیغات و استفاده از بانک شماره ها میشه استفاده کرد؟
  یعنی اگر ما خودمون شماره وارد کنیم و ارسال پیامک چه به صورت تکی و یا انبوه انجام دهیم ارسال صورت نمگیرد؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   27 دی 1402، 11:52

   درود بر شما،
   نه فقط برای بانک شماره نیست. میتونید از ماژول‌های مختلف استفاده کنید. نظرسنجی، آزمون، ارسال پیامک زماندار، پیامک تکی و غیره.
   امکانات زیاده شما خیلی کارها میتونید بکنید با یک پنل!

 • Gravatar Icon

  علی خامنه

  02 شهریور 1400، 21:05

  سلام من برای سایتم قصد تهیه پنل رو دارم
  برام مهمه که ارسال به لیست سیاه انجام بشه خواستم بدونم شما این مورد رو دارید؟سایتم اینماد هم داره فروشگاهی هست و زبان برنامه نویسیش php هستش
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   27 دی 1402، 11:53

   سلام دوست عزیز،
   بله ما امکان وبسرویس رو داریم که میتونید سایت رو به پنل وصل کنید وب ه افراد لیست سیاه هم پیامک بفرستید. فقط باید یک پنل اقتصادی یا بالاتر خریداری کنید.

 • Gravatar Icon

  هادی

  02 شهریور 1400، 13:57

  درورد بر شما اگر میشه بفرمائید ارگر بخوایم به اهالی شهرمون پیام بزنیم به طوری که به همه ارسال بشه چطوری باید اینک ار رو بکینم میشه پنل نخریم و فقط ارسال انبوه بکنیم؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   27 دی 1402، 12:06

   درود بر شما،
   میتونید پنل نخرید و فقط پیامک انبوه ارسال کنید. البته این ارسال انبوه که ما خودمون براتون انجام میدیم زیر 100 هزار تا نداره.

 • Gravatar Icon

  قلیچی

  02 شهریور 1400، 13:53

  سلام خسته نباشید من فروش لوازم خانگی در شهر بانه دارم می خواستم بدونم آیا می تونم پیامک انبوه برای سر تا سر کشور بزنم و جواب هم بگیرم؟ من پیج اینستاگرام هم دارم توی پیجم محصولاتم رو تبلیغ کردم چطوری میتونم پیج رو تبلیغ انبوه بکنم ؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   27 دی 1402، 11:54

   درود بر شما،
   بله میتونید خیلی گسترده وب ه صورت دوره‌ای پیامک انبوه بفرستید.
   لینک پیج رو هم میتونید تو پیامک ارسال کنید. فقط اینکه اپراتورهای 1000 و 2000 و خط ثابت ارسال لینکشون همراه با مدارک صورت میگیره. پیشنهاد می‌کنم از خط اختصاصی که ما خودمون بهتون هدیه می‌کنیم موقع خرید پنل استفاده کنید.

 • Gravatar Icon

  سارا

  01 شهریور 1400، 11:25

  ممنون از مطالبی که زحمت کشیدید نوشتید خیلی خوب بود اگر منم بخوام تجربه ام رو درمورد ارسال پیامک بگم باید بگم که کاملا بستگی به شغل و کاری که میکنید داره مثلا اگر پزشک زیبایی هستین توی منطقه ارسال کردن جواب میده حتی برای مناطق اطراف اگر تخفیف بذارید ما دکتر کلینیکمون با همین روش بیمارهاشو دو برابر کرد

 • Gravatar Icon

  طارمی

  01 شهریور 1400، 11:22

  ممنون از مقاله بسیار بسیار مفیدتون میخواستم منم نظر و تجربه ام رو بگم در زمینه ارسال پیامک انبوه خیلی بستگی به شغل و کاری که انجام میدید داره مثلا اگر یک نفر کارش فروش ملک توی شمال کشور باشه خیلی خیلی خیلی از این جواب میگیره

 • Gravatar Icon

  تابلویی

  01 شهریور 1400، 09:43

  سلام ممنون از مقاله خوبتون؛ من به تازگی یه فروشگاه لوازم مهندسی باز کردم آیا شما بانک شماره مهندسین و کسایی که توی زمینه نظام مهندسی فعالیت میکنن رو دارید تیو بانک شماره خودتون چون فقط همین دوتا بانک شماره به درد من میخوره.

  • Gravatar Icon

   مونا هادی

   01 شهریور 1400، 12:00

   سلام ممنون دوست عزیز
   بله بانک شماره‌ها رُ داریم. می‌تونین داخل سامانه رویت بفرمایید.

 • Gravatar Icon

  حسن دالاری

  30 مرداد 1400، 19:55

  البته پیشنهادی که من به شخصه دارم شما توی این مقاله دوره بازاریابی پیامکی خودتون رو هم بزارید که بتونن کاربران ببینن و استفاده کنن فکر کنم خیلی بتونه بهتر رانماییشون کنه چون توی دوره خیلی بهتر و واضح این موارد توضیح داده شده

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   27 دی 1402، 11:56

   درود بر شما،
   بله ما یک دوره جامع بازاریابی پیامکی داریم که دوستان میتونن ثبت نام کنن و به رایگان ازش استفاده کنن. ممنون که گفتید.

 • Gravatar Icon

  کیوان عباسی

  30 مرداد 1400، 17:18

  من یک فروشگاه لوازم آرایشی دارم توی مولوی میخوام یک تخفیف در نظر بگیرم و روی محصولات مختلف تخفیف بزارم
  چطوری میتونم این کار رو با پیامک انجام بدیم .
  نحوه گزارش گیری ها به چه شکل هستش؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   27 دی 1402، 11:57

   درود بر شما،
   میتونید هم پیامک بر اساس جنسیت بدید یعنی به بانوان ساکن تهران یا هر جایی که دوست دارید پیامک بفرستید.
   هم اینکه ارسال منطقه‌ای داشته باشید و کد تخفیف بفرستید.
   گزارش پیامک‌ها وقتی یک ارسال دارید حالا چه یک پیامک باشه چه یک میلیون پیامک، در یک فایل اکسل تقدیم حضورتون میشه.

 • Gravatar Icon

  حسین ذاکری

  29 مرداد 1400، 14:08

  با سلام من سامانه شما پنل تهیه کردم و میخواستم از همین طریق بابت پشتیبانی خوبتون تشکر بکنم
  مخصوصا از اقای جعفری که منو راهنمایی کردند تا پنلمو به سایت متصل کنم و ارسالش به لیست ساه هم انجام بشه

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   27 دی 1402، 11:58

   درود بر شما،
   خواهش می‌کنم امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق باشید.

 • Gravatar Icon

  نسرین کبریتی

  07 مرداد 1400، 08:36

  من فروشگاه لباس زنانه دارم و از بانک شماره ایرانسل بانوان شما ارسال پیامک انجام میدم و به ترتیب شهر ها را ارسال میکنم که ببینم از کدام شهر بازدهی بهتر داره
  برای متن پیامک هم ویدیو های اموزشی اینستا شما رو دیدم و خیلی عالی بود به بقیه دوستان هم پیشنهاد میکنم ببینن
  ممنون

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   09 مرداد 1400، 09:32

   ممنون از شما. محبت دارید.

 • Gravatar Icon

  یوسف زمانی

  06 مرداد 1400، 18:00

  با سلام
  عذرخواهی میکنم من اگر بخوام پنل پیامکی ملی پیامک خریداری کنم صرفا برای تبلیغات و استفاده از بانک شماره های پنل میتونم استفاده کنم ؟ یا اینکه قابلیت اضافه کردن شماره و ارسال پیامک از سمت کاربر هم برای شما مقدور هست؟
  سپاس

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   09 مرداد 1400، 09:38

   سلام دوست عزیز،
   هر دو حالت امکان‌پذیره!

 • Gravatar Icon

  محمد امین

  23 تیر 1400، 17:28

  سلام وقت بخیر
  ممنون از مقاله تون
  میخواستم بدونم میشه به خانم ها فقط پیامک به خانم ها ارسال کرد؟
  باتشکر

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   27 دی 1402، 11:59

   درود بر شما،
   بله حتما. میشه با استفاده از بانک شماره فقط به بانوان پیامک ارسال کرد. همچنین میتونید با قابلیت پیامک زنده، تفکیک جنسیت کنید.

 • Gravatar Icon

  سارا

  23 تیر 1400، 14:50

  سپاس از مقاله کاملتون.
  فقط شما جایی از مقاله اشاره نکردین که قابلیت ارسال از روی نقشه (پیامپ) برای چه شهرهایی وجود داره؟ به مقاله https://www.melipayamak.com/blog/posts/what-is-payamap-or-sending-sms-via-map/ هم سر زدم ولی چیزی پیدا نکردم. مرسی

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   27 دی 1402، 12:02

   درود بر شما،
   لیست شهرها: تهران، مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز، اردبیل، یزد، کرج، اهواز، قم، رشت،کرمان، ارومیه،کرمانشاه، اراک، زنجان و بندعباس

 • Gravatar Icon

  شهروز قاسمی

  16 تیر 1400، 09:27

  این روشی که توضیح دادید در طولانی مدت ممکنه جواب بده راه حلی وجود داره که در کوتاه ترین زمان ممکن نتیجه بگیریم؟
  واقعا برای تبلیغات اصلا زمان نداریم و میخوایم هر چی زودتر به تبلغیات هدفمند و تاثیر گذار دسترسی داشته باشیم.
  هزینه برای مجموعه اصلا مهم نیست لطفا راهنمایی کنید.

 • Gravatar Icon

  فروشگاه سام کیش

  15 تیر 1400، 09:44

  من یک فروشگاه لوازم خانگی دارم توی امین حضور میخوام یک تخفیف برگزار کنم و روی محصولات مختلف تخفیف بزارم بعد از تخفیف هم میخوام بین شرکت کنندگان قرعه کشی برگزار کنم.
  ما خومون گارانتی محصولاتمون رو هم انجام میدیم چطوری میتونم این کار رو با پیامک انجام بدیم و پیاده سازی کنیم.

 • Gravatar Icon

  پروانه بهروزی

  14 تیر 1400، 13:10

  وقت بخیر
  ما پنل شمارو داریم و برای تبلیغات ازش استفاده میکنیم اما نمیتونیم لینک سایت یا اینستاگرامون داخل متن پیامکمون ثبت کنیم راهکاری برای این مورد نیست؟
  چون ارسال لینک هم برای بازدید سایتمون و همچنین برای افزایش فالوور اینستاگرامون خیلی مفید خواهد بود
  ممنون

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   09 مرداد 1400، 09:54

   وقت شما هم بخیر
   شما در حال حاضر می‌تونین از خطوط 50004 استفاده بفرمایید. اگر چنین خطی رُ ندارین، لطفاً با بخش پشتیبانی تماس بگیرید تا برای خرید راهنمایی کنند. 02163404

 • Gravatar Icon

  پانیز غفوری

  14 تیر 1400، 12:25

  سلام خسته نباشید
  میخواستم بپرسم من هم میخواستم به لیست شماره های خودم پیام ارسال کنم و هم میخوام ارسال به اصناف و محله ها رو انجام بدم برای انجام این دوکار باید پنل های جدا خریداری کنم یا با یه پنل هم میتونم هر دو امکان رو داشته باشم؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   27 دی 1402، 12:03

   سلام دوست عزیز،
   نه لازم نیست دوتا پنل داشته باشید. شما با یک پنل که قابلیت‌های مختلف داره میتونید به تمام اهداف تبلیغاتی خودتون برسید.

 • Gravatar Icon

  راش صنعت

  14 تیر 1400، 11:43

  سلام
  ما شرکت ثبت شده تو زمینه ی تولید انبوه دستگیره ی های ضد سرقت هستیم می خواستم بدونم ما می تونیم پیامک خودمون روفقط برای شرکت ها و موسسات تجاری یا مثلا صرافی ها و طلافروشی ها یا نهایتا برای مناطق بالای تهران و شماره های خاصی مثلا 0912 کد 1ارسال کنم
  چون این کالا فقط مربوط به عده ی خاصی هست و نیازی نیست ما برای همه ی عموم این پیامک رو ارسال کنیم

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   27 دی 1402، 12:10

   سلام دوست عزیز،
   یه قابلیت داریم به نام ارسال پیامک زنده که میتونید توش مشخص کنید به کدام مناطق ارسال بشه و مثلا فقط شماره 0912
   حتی میتونید مشخص کنید سیستم عامل گوشیشون فقط آیفون یا فقط اندروید باشه.
   فکر میکنم به کارتون میاد.

 • Gravatar Icon

  محمدرضا کرمانی

  13 تیر 1400، 19:29

  سلام به نظر من بهترین روش ارسال پیامک ارسال تفکیک جنسیت هستش
  مثلا برای بنده که ارایشی فروشم ارسال پیامک به اقایون زیاد جالب نیست
  بهترین روشش همینه که برای جنسیت بانوان ارسال انجام بشه

 • Gravatar Icon

  شرکت زرافروز

  23 اسفند 1399، 15:15

  واقعا از ملی پیامک و تیم قویشون نهایت تشکر دارم که انقدر با زبان ساده و روان به همراه مثال، ریز به ریز موارد توضیح دادند و واقعا جای هیچ سوالی باقی نزاشتن تبریک به این مجموعه با وجود این کارمندان قهار و با استعداد خیلی خیلی ممنون ازتون
  سپاس

 • Gravatar Icon

  زهرا عبادپور

  23 اسفند 1399، 08:51

  سلام خسته نباشین ممنون از مقاله تون
  من در یک مطب کارای ماساژ و ماسک های گیاهی رو انجام میدم بصورت شخصی
  آیا ارسال اینگونه متون مورد تایید هستش برای اپراتور؟ یا این کلمات هم مجوز میخواد؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   23 اسفند 1399، 10:47

   دوست عزیز متن پیامتون رُ که قصد ارسال دارید، برامون بنویسید تا به لحاظ کلمات فیلتر شده بررسی کنیم

 • Gravatar Icon

  علی مظاهری

  21 اسفند 1399، 18:21

  به نظر من اگر بخوایی یه استراتژی خوب برای ارسال پیامک بچینی اول باید ارسال پیامک به مشتری های خودت داشته باشی و بهشون درباره کارت و تخفیفاتت بهشون اطلاع رسانی داشته باشی دوم بگیری از روشهای تبلیغاتی دیگه مثل ارسال به صورت منطقه ایی استفاده کنی ابیته توی هر کاری استراتژی های ارسال پیامک متفاوت هستش.

 • Gravatar Icon

  مونا علیمرادی

  21 اسفند 1399، 15:54

  سلام من برای بوتیکمون از این روش ارسال انبوه استفاده میکنم.پنلی که دارمقیمت هر پیامک برام حدودا 14 تک تومن میوفته که قیمت واقعا مناسب و به صرفه ایی هستش.و این که بازدهی خوبی هم برام داشته .درکل کلاسش از تراکت پخش کردن بیشتره و صدمه کمتری هم به طبیعت وارد میشه

 • Gravatar Icon

  ابوالقاسمی

  20 اسفند 1399، 14:32

  سلام وقتتون بخیر در ارسال انبوه محدودیت کاراکتر و تعداد شماره ارسالی نداریم؟
  من در رنج ارسالی بالایی میخوام ارسال کنم و پنل با تعرفه پایین مد نظرمه
  لطفا راهنمایی کنید
  ممنون

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   10 فروردین 1400، 16:28

   دوست عزیز پیام فارسی در هر صورت 70 کاراکتر محدودیت داره

 • Gravatar Icon

  لوستر تهران‌ویلا

  19 اسفند 1399، 16:40

  ما اگر در مورد استراتژی لوسترفروشی به صورت تک و عمده بخواییم از شما مشورت بگیریم، راه ارتباطی خاصی دارین؟ داخلی خاصی رو باید تماس بگیریم؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   20 اسفند 1399، 10:31

   دوست عزیز برای خدمات بازاریابی پیامکی با 02163404 تماس بگیرید و با تیم پشتیبانی صحبت کنید

 • Gravatar Icon

  امجدی

  18 اسفند 1399، 21:28

  با ارسال پیامک پی در پی فقط مشتری رو از دست میدیم و تازه باعث ناراحتیشون هم میشیم همین!

 • Gravatar Icon

  جواد لطفی

  16 اسفند 1399، 10:13

  سلام من یک قالیشویی دارم می خوام تبلیغات انجلم بدم پنل هم خریداری کردم اما اصلا نمی دونم چه متنی بنویسم .واقعا گیج شدم چه متنی خوبه و چه ساعتی خوبه لطفا اگر در این مورد مقاله ای دارید برام لینکشو بفرستید ممنون

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   16 فروردین 1400، 13:49

   دوست عزیز از قسمت گنجینه پیامک داخل پنل و کتابچه بازاریابی پیامکی که لینکشو براتون گذاشتم، کمک بگیرید

 • Gravatar Icon

  ویکی داودیان

  01 اسفند 1399، 15:19

  من توی این چند سالی که مشتری ملی پیامک بودم بهترین راه تبلیغاتی رو ارسال حضور لحظه ایی دونستم و نتیجه مطلوبی هم داشته برام و عزیزان پیشنهاد میکنم که از این ماژول استفاده بکنن مخصوصا فروشگاه های زنجیره ایی برای تخفیفاشون میتونن مانور بدن رو این قضیه.

 • Gravatar Icon

  جمالی

  01 اسفند 1399، 14:23

  من میخواستم بپرسم امکا ارسال پیامک صوتی به صورت منطقه ای هم وجود داره یا نه؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   16 فروردین 1400، 14:16

   خیر دوست عزیز، امکان‌‌پذیر نیست
   برای ارسال پیام صوتی حتماً باید شمارۀ مخاطب رُ داشته باشید
   اگر حتماً می‌خواین ارسال منطقه‌ای داشته باشید، ميتونن اول در منطقه پيامك بفرستین و بعد گزارش ارسال بگیرین تا شماره‌های منطقه رُ داشته باشید و بعد برای همون شماره‌ها پیامک صوتی بفرستید

 • Gravatar Icon

  حبیب

  26 بهمن 1399، 17:29

  سلام و خسته نباشید . من شماره های از مشتری هام ندارم که بخوام تبلیغات پیامکی بکنم تنها راهی که دارم برای بازاریابی پیامکی ارسال پیامک به صورت انبوه و منطقه ای هستش اگر بخوام آیا امکانش هست که از شما پنل خریداری کنم و اقدام به ارسال پیامک به شماره هایی که خودم دارم به مرور زمان بکنم ؟ می ترسم از اینکه کلی طول بکشه جمع آوری شماره های مشتری هام و زمان خرید پنلم هم تموم بشه

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   28 بهمن 1399، 11:17

   بله دوست عزیز، می‌تونید با خبرنامه پیامکی به مرور شماره مشتریان مختلف رُ در سامانه ثبت کنید.
   از بانک شماره‌های انبوه پنل ما هم می‌تونید استفاده کنید

 • Gravatar Icon

  رضا فتوت

  24 بهمن 1399، 16:59

  من توی زمینه فروش گل فعالیت میکنم و به تازگی کار خودمو توی زمینه اینترنت شروع کردم و سایت خودمو تکمیل کردم و برای شروع کار 15 درصد تخفیف هم گذاشتم و این متن رو برای افراد توی تهران ارسال کردم میشه گفت 30 درصد پیامک های من نرفته آیا مشکلی توی شماره ها بوده یا من جایی اشتباه کردم؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   25 بهمن 1399، 08:49

   دوست عزیز فایل گزارشتون رُ مطالعه کنید. وضعیت اون 30% نرسیده به گوشی، رسیده به مخابرات یا لیست سیاه مخابرات هست

 • Gravatar Icon

  محمدپارسا

  21 بهمن 1399، 13:07

  سلام من از بازاریابی پیامکی برای کسب و کارم (آرایشگاه مردانه) استفاده کردم و خدارشکر قسمت ارسال منطقه هدفمندش خیلی برام مشتری جذب کرد.
  ممنون بابت مقاله های خوبتون
  سمت شریعتی تشریف آورین درخدمتتونیم

 • Gravatar Icon

  صافی

  20 بهمن 1399، 11:14

  شما خودتون هم پیامک ارسال میکنید؟ اگر پاسخ شما مثبته هزینه اعلام بفرمایید و من چطوری میتونم بانک شماره مورد نظر خودمو و متنمو به شما برسونم که بتونید ارسال پیامک به انها انجام دهید و اینکه بعدش گزارش ارسال در اختیارم میزارید؟
  ممنون

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   20 بهمن 1399، 14:14

   خیر دوست عزیز، باید خودتون درخواست پنل بدین و مخاطبانتون رُ در قسمت دفترچه تلفن سامانه ثبت کنید تا بتونید پیامک‌ بفرستید. همکاران بخش پشتیبانی آموزش کار با پنل رُ در اختیارتون قرار میدن!

   • Gravatar Icon

    پورخلیلی

    29 بهمن 1399، 21:55

    دسته بندی و گروه بندی هم داره؟ تا چندتا شماره موبایل میشه اضافه کرد؟ فایل آموزشی یا راهنما هم داره؟

    • Gravatar Icon

     نیلوفر اکبریان

     30 بهمن 1399، 09:15

     بله دوست عزیز. با 02163404 تماس بگیرید تا همه موارد رُ براتون توضیح بدیم. البته آپارات ملی پیامک که لینکشو گذاشتم براتون، فایل آموزشی داره!

 • Gravatar Icon

  مریم امرالهی

  19 بهمن 1399، 15:23

  سلام ممنون از مقاله تون ازتون یک شماره تماس مسخواستم تا در خصوص متن پیامک من رو راهنمایی کنید و مشاوره بدهید که چه متنی بنویسم و یا حتی خودتون چند نمونه متن برای تاریخ هایی که میگم بهتون بنویسید و من هزینه اش را بهتون بپردازم و متون را در اختیارم بگذارید؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   20 بهمن 1399، 08:48

   دوست عزیز هر موقع نیاز به راهنمایی داشتید، با تیم پشتیبانی 02163404 تماس بگیرید.
   گنجینه پیامک هم داخل پنل در اختیارتون قرار میگیره. در وبلاگ هم مطالب نمونه متن براتون آماده کردیم

 • Gravatar Icon

  فضلیه راد

  14 بهمن 1399، 08:43

  سلام وقت بخیر داخل پنل های شما چیزی وجود داره که مثلا من فقط ماهیی یک بار پیامک هامو وارد کنم ولی در طول اون یک ماه هفته ای یک پیامک برای تمام مخاطب های خودم ارسال کنم و ایا امکانش هست که این پیامک دقیقا راس یک ساعت مشخص ارسال بشه
  و سوال اخر ساعت ارسال پیامک از چه ساعتی تا چه ساعتی هست

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   02 اسفند 1399، 14:50

   دوست عزیز باید از ابزار ارسال هوشمند زماندار و ارسال زماندار استفاده کنید. پنل رُ تنظیم کنید و لیست شماره‌ها رُ به‌صورت فایل متنی یا اکسل در اختیار پنل قرار بدید. برای همون ساعتی که تنظیم کردید، پیامتون برای شماره‌های موردنظر ارسال میشه!

 • Gravatar Icon

  دلاوری

  03 بهمن 1399، 05:00

  سلام و وقت بخیر می خواستم عرض کنم کهه متاسفانه ارسال تبلغاتی به تعداد زیاد داشتم و نتیجه خیلی خوبی نگرفتم البته خیلی بستگی به نوع کار و حرفه آدم داره مثلا اگر فروشنده عطر و ادکلن باشی می تونی همه جا محصولتو تبلیغ کنی و برای همه می تونه مناسب باشه اما اگر مثل من فروشنده عمده باشی اونوقت پیدا کردن مشتری برای فروش یک بار 3000 تایی دردسر میشه . چه راهنمائی میتونید بکنید بنده رو؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   05 بهمن 1399، 10:12

   دوست عزیز اگر از بازاریابی پیامکی میخواین نتیجه بگیرین باید حتماً اصولش رو رعایت کنین، متن پیامتون جذاب و گیرا باشد و از کلمه های تاثیرگذار استفاده کنین، حتما استراتژی تبلیغاتی داشته باشید، باتوجه به کارتون حتماً مخاطب و مشتری درستتون رو پیدا کنین! و جشنواره فصلی فروش و کد تخفیف هم بدون تاثیر نیست!

 • Gravatar Icon

  وحید محمدی

  01 بهمن 1399، 20:27

  یکی از چیز هایی که تو پیامک خیلی مهمه ساعت ارسالش هست. مثلاً برای خود من اکثراً ساعت 3 اینا پیامک برای تبلیغات غذا میاد و اون موقع دیگه کار از کار گذشته و خیلی رو مخ میشه این حالت

 • Gravatar Icon

  حامد غفارمنش

  01 بهمن 1399، 01:45

  سلام من قصد خريد پنل پيامكى ازتون دارم فقط قبل از خريد نياز به مشاوره براى متن ارساليم دارم كه اگر ميشه چند نمونه متن به من بديد براى ارسال تبليغاتم و هم در خصوص ساعت ارسال راهنماييم كنيد.

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   07 بهمن 1399، 16:19

   دوست عزیز برای مشاوره باید با تیم پشتیبانی 02163404 صحبت کنید، در خصوص زمان ارسال پیام هم پیشنهاد می‌کنم کتاب بازاریابی پیامکی رو مطالعه کنید و در مورد اصول اس ام اس مارکتینگ بیشتر بدونید

 • Gravatar Icon

  بوتیک لوسیفر

  30 دی 1399، 17:40

  به نظرم ماهی بیشتر از یکبار پیامک یعنی کشتن اون مشتری!
  باید به مشتریا زمان بدیم و حداکثر ماهی یکبار از تحفیف هامون باحبرشون کنیم.

 • Gravatar Icon

  مهدی اقبالی

  30 دی 1399، 15:23

  با سلام؛ من به تازگی یک کاری رو شروع کردم و زمینه کاری من فروش شال و مانتو هستش و کل کارام اینترنتیه من واقعا الان گیج شدم و نمیدونم چیکار کنم چه تبلیغاتی انجام بدم و چطوری انجام بدم من آیا میتونم از مشاوره رایگان بخش نوین و ملی پیامک استفاده کنم آیا به من کمک میکنید.

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   19 اسفند 1399، 13:54

   دوست عزیز با 02163404 تماس بگیرید تا بتونید هم با تیم پشتیبانی ملی پیامک صحبت کنید و هم با تیم نوین بتونید وصل بشید

 • Gravatar Icon

  سیامک ملکی

  30 دی 1399، 10:21

  ارسال انبوه خیلی خوبه و واقعا تاثیر بسیاری توو فروش یک کسبو کارمیتونه داشته باشه اما طبق مقاله شما همونجور که شما هم بهش اشاره کردید ارسال بیش از حد پیامک ها واقعا حوصله ادمو سرمیبره میتونه نتیجه عکس داشته باشه و مشتریو بپرونه….

 • Gravatar Icon

  وحید سعیدی

  07 دی 1399، 22:22

  سامانه ملی پیامک یعنی یه سامانه جامع اس ام اس با پشتیبانی بی نظیر. واقعا دستت درد نکنه ملی پیامک
  کسب و کارم با تو رونق گرفته.

 • Gravatar Icon

  منصوریان

  07 دی 1399، 22:20

  سلام وقتتون بخیر. راه ارتباطی بجز وبلاگ برای ایده گرفتن در مورد بازاریابی پیامکی دارین؟ منظور من اینه که شما کانال یا پیج اینستاگرام برای آموزش استراتژی و تکنیک های تبلیغات پیامکی دارین؟
  ممنونم از مقاله های جامع و مفیدتون

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   08 دی 1399، 10:47

   دوست عزیز هم میتونین کتاب بازاریابی پیامکی که لینکشو براتون گذاشتم مطالعه کنین، هم میتونین ازویدئوهای آموزشی آپارات ملی پیامک استفاده کنید. ویدئوهای اینستاگرام ما بیشتر راجع به کسب‌وکارهای مختلفی هست که از بازاریابی پیامکی نتیجه گرفتن و ما تجربشون رو به مخاطب منتقل می‌کنیم، ولی آموزش کار با پنل را در آپارات براتون آماده کردیم!

   • Gravatar Icon

    منصوریان

    19 اسفند 1399، 16:44

    سلام مجدد. سپاسگزارم از پاسخگویی و پاسخ کاملتون.
    آدرس هایی که قرار دادین رو مشاهده کردم، اگر آیدی پیجتون رو هم بفرمایین که ممنون میشم.

    • Gravatar Icon

     نیلوفر اکبریان

     20 اسفند 1399، 10:31

     در اینستاگرام melipayamak سرج کنید، اولین نتیجه صفحه ماست
     خوشحال میشیم نظرات و تجربیاتتون رو بشنویم

 • Gravatar Icon

  هاشم حاتمی

  06 دی 1399، 22:00

  من ۱۰۰ هزار پیامک قصد دارم ارسال کنم ایا خودتون انجام میدید یا حتما باید پنل بگیرم و بابت این تعداد ارسال کدوم پنل خریداری کنم و پایین تعرفه ی شما مربوط به کدوم پنل هست ایا برای ارسال تبلیغاتی بلک لیست هم دارید یا خیر اگر نه هزینه ی بلک لیست برگشت می خوره یا خیر و از کجا متوجه بشم ممنون

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   10 دی 1399، 12:12

   دوست عزیز باید پنل داشته باشید و خودتون متن پیامتون رو بنویسید و تنظیماتش رو برای ارسال انجام بدین، با تیم پشتیبانی 02163404 تماس بگیرید تا در مورد ارسال به بلک لیست و هزینه‌هاش کامل راهنمایی‌تون کنن

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید