7 کارایی پیامک برای کسب و کارهای کوچک

7 کارایی پیامک برای کسب و کارهای کوچک

Engagements Icon
1


اگر کسب‌وکارتان را تازه شروع کردید، بد نیست که اول از همه با کارایی پیامک آشنا شوید. در حال حاضر بازاریابی پیامکی محبوبیت بسیاری پیدا کرده است و کسب‌وکارهای کوچک‌ هم تحت تاثیر این کارایی پیامکمحبوبیت به دنبال استفاده از مزایای آن هستند. از طرف دیگر، ایدۀ بازاریابی پیامکی اجازه ‌ای هم یک روش فوق‌العاده برای رشد کسب‌وکارهاست. در این روش خود مشتری داوطلبانه خواهان دریافت تبلیغات پیامکی شماست.

در هر دو صورت، چه بخواهید پیامک انبوه بفرستید و چه بخواهید از بازاریابی پیامکی اجازه‌ای استفاده کنید، باید با این 7 کارایی پیامک مختص کسب‌‌وکارهای کوچک آشنا شوید.

 کوپن پیامکی

اولین کارایی پیامک ارسال کوپن است. شما می‌توانید از طریق پیامک پیشنهادات و تخفیفات ویژۀ خود را در اختیار مشتریان قرار دهید، چون بیش از 97% پیامک‌ها ظرف 5 دقیقه خوانده می‌شوند.

 دعوت‌ به رویداد

می‌خواهید مشتریان خود را به یک رویداد ویژه دعوت کنید؟ بیایید یک پیامک انبوه به تمام آنها بفرستید و با هزینه‌ای به مراتب مناسب‌تر و لحنی صمیمانه از آن‌ها برای شرکت در رویداد دعوت کنید.

یادآوری

سومین کارایی پیامک که با ابزاری به اسم ارسال زماندار انجام شدنیست، یادآوری، سررسید قرارهای مهم و پرداخت‌های ضروریست.

فرقی نمی‌کند که کسب‌وکار شما چیست! در هر صورت نیاز به تعامل با مشتریان و یادآوری‌هایی دارید که باید در زمان مقرر برای مخاطب فرستاده شود و در این مورد هیچ چیز سریع‌تر از ارسال پیامک عمل نمی‌کند.

 یادآوری قرار ملاقات

اگر کسب‌وکارتان با قرارومدارهای مکرر و پشت سر هم است، می‌توانید سامانۀ ارسال پیامک را به طریقی تنظیم کنید که در زمان تعیین شده و به صورت شخصی‌سازی با نام و نام خانوادگی فرد یک پیامک با لحن صمیمی فرستاده شود و این قرار ملاقات‌ را به آن‌ها یادآوری کند.

 برگزاری مسابقه و نظرسنجی

7 کارایی پیامک برای کسب و کارهای کوچکاگر به دنبال برگزاری مسابقه هستید یا می‌خواهید با نظرسنجی در جریان رضایت مشتریانتان قرار بگیرید، باز هم می‌توانید از کارایی پیامک استفاده کنید. مثلاً می‌توانید از مشتریان بخواهید که برای شرکت در نظرسنجی عدد 1 را بفرستند یا برای حضور در مسابقه کلمۀ شروع را به سامانه شما ارسال کنند. به این ترتیب علاوه بر درگیر کردن مشتریان می‌توانید یک لیست از شمارۀ مخاطبان هم داشته باشید.

تبلیغ محصولات جدید

اگر کالا یا خدمات جدیدی را به بازار عرضه کرده‌اید، می‌توانید با ابزار ارسال انبوه تبلیغ خود را برای تعداد زیادی از مشتریان بفرستید. بهتر است که تبلیغ انبوه همراه با کد تخفیف باشد و علاوه‌بر دفترچه تلفن خودتان برای مشتریان دیگر هم ارسال شود و به نوعی جذب مشتری باشد.

اطلاع‌رسانی کنید

اگر می‌خواهید اطلاعاتی را در اختیار عموم مردم قرار دهید، باید از هفتمین کارایی پیامک یعنی اطلاع‌رسانی استفاده کنید. شما می‌توانید با استفاده از امکان وب‌سرویس پیامکی سامانه ارسال اس ام اس را به سایت وصل کنید و اخبار مهم، کدهای تائید و رمزهای عبور یکبار مصرف را برای مشتری بفرستید.

جمع‌بندی

کارایی پیامکتا اینجا با 7 کارایی پیامک که استارتاپ‌ها و کسب‌وکارهای کوچک برای گسترش و توسعه کارشان به آن نیاز دارند، آشنا شدید. البته سامانه پیامکی مزایای کاربردی بیشتری از این لیست کوچک ما دارد که می‌توانید برای ارتباط و تعامل با مشتری از آن‌ها استفاده کنید.

برای مشاوره رایگان بازاریابی پیامکی می‌توانید با 02163404 تماس بگیرید و با تیم پشتیبانی صحبت کنید. همچنین برای ثبت‌نام پنل هم می‌توانید در سایت ملی پیامک درخواست خود را ثبت کنید تا بعد از فعالسازی پنل، از آموزش‌های رایگان اس ام اس مارکتینگ هم استفاده کنید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
بدون دیدگاه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
ارسال دیدگاه

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید