چگونه با ارسال پیامک روز کاری پر مشتری داشته باشیم؟

چگونه با ارسال پیامک روز کاری پر مشتری داشته باشیم؟

Engagements Icon
0


چگونه با ارسال پیامک روز کاری پر مشتری داشته باشیم؟

بیشتر تاجران و صاحب کاران معمولا همیشه به این فکر می کنند که آیا تجارت آنها تاثیرگذاری و درآمد خوبی دارد یا نه. مخصوصا زمانی که کسب و کار خوابیده است و رونق چندانی ندارد، تبلیغات و بازاریابی می تواند بسیار خسته کننده شود.

بیشتر صاحبان کاری که از شیوه های قدیمی تبلیغات استفاده می کنند به شما خواهند گفت که در بازار امروزی تبلیغات از طریق آگهی روزنامه، تماس تلفنی و رادیو دیگر تاثیر چندانی ندارد. و هر روزه تعداد افرادی که این تبلیغات را نادیده می گیرند در حال افزایش است. ما در این مقاله سعی داریم 5 راه حلی را که سامانه پیامک در روزهای خلوت کاری پیش روی شما قرار می دهد را بررسی نماییم. پس پیشنهاد می کنیم که این مقاله را تا انتها مطالعه فرمایید.

ابزاری مستقیم برای پاسخگویی

با بازاریابی پیامکی، مشتریان شما می توانند در لحظه به پیامک ها و پیشنهادهایی که شما برایشان ارسال می کنید، پاسخ دهند. این قابلیت در زمان هایی که کسب و کارتان رونقی ندارد می تواند مشتریان را به سمت فروشگاه شما روانه سازد. همچنین به شما این امکان را می دهد تا متوجه شوید که کدام یک از پیشنهادها و پیامک هایتان بیشترین تاثیر گذاری را در جذب مخاطبان داشته است. اگر پیامک های شما جهت درآمد زایی طراحی و ارسال شده اند، به راحتی می توانید مشاهده کنید که کدام یک از آنها بهتر جواب می دهند و کدام نه.

امکان مقایسه و ارزیابی

با استفاده از پیامک، مشتریان شما می توانند به راحتی و در هر زمانی که بخواهند به اس ام اس های شما پاسخ دهند. مخصوصا اگر شما به آنها پیشنهاد مدت دار بدهید و یا پیامک شما اضطراری باشد. این امر به شما اجازه می دهد که مشاهده نمایید کدام یک از پیامک ها می توانند مشتریان را به عمل کردن وادار کنند و ارسال چه نوع پیامک هایی برای کسب و کار شما بهتر است. هنگامی که شما متوجه می شوید که کدام دسته از پیامک ها تاثیر گذارترند؛ مشتریان دیگر فروشگاه شما را رها نخواهند کرد.

هنگامی که درست انجام شود، بهترین تاثیر گذاری را دارد

هنگامی که شما به مشتریانتان پیشنهادی ارزشمند می دهید، آنها شما را دوست خواهند داشت! امروزه که در سراسر جهان، همه افراد از نظر اقتصادی دارای مشکل هستند، مردم سعی می کنند که بیشتر پول خود را پس انداز کنند. اگر شما بتوانید برای محصولات و خدمات خود به آنها پیشنهاد خوبی را ارائه کنید، مطمئنا مشتریانتان از پیشنهاداتتان استقبال خواهند کرد و هر دو طرف برنده خواهند بود.

هیچ روش تبلیغاتی سریعتری وجود ندارد

هیچ راهکار تبلیغاتی بهتر و سریعتر از بازاریابی پیامکی وجود ندارد. پیامک این امکان را می دهد که در کمترین زمان بیشترین فروش را به دست آورید. هر موقع که بخواهید. فقط کافیست که به مشتریانتان یک پیامک ارسال نمایید.

تخفیف 50% فروشگاه کندور – از 9 صبح تا 9 شب – فقط امروز – در هنگام خرید لطفا این پیامک را به کارکنان فروشگاه نشان دهید.

این پیامک به سرعت به دست مشتریان شما خواهد رسید و برایشان مشوقی خواهد بود که وارد فروشگاه شما شده و از شما خرید کنند.

مقرون به صرفه

در مقایسه با دیگر روش های بازاریابی، بازاریابی پیامکی فوق العاده ارزان و مقرون به صرفه است. تنها کافیست چند ریال هزینه ای که صرف یک پیامک کرده اید را با فروش یک کالای خود مقایسه نمایید تا متوجه شوید که استفاده از پنل اس ام اس چه قدر مقرون به صرفه است.

***

اگر علاقه دارید یک کمپین پیامک تبلیغاتی راه اندازی نمایید، با ما تماس بگیرید. کارشناسان فنی ملی پیامک می توانند بر اساس نوع فعالیت و تجارت شما برای شما، روش و شیوه های تبلیغاتی تعیین نمایند و برای کسب درآمد بیشتر شما را یاری کنند.

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است، با بخش پشتیبانی ملی‌پیامک به شماره تلفن 02188003373 تماس بگیرید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
بدون دیدگاه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
ارسال دیدگاه

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید