مزایای بازاریابی پیامکی نسبت به دیگر روش های تبلیغاتی

مزایای بازاریابی پیامکی نسبت به دیگر روش های تبلیغاتی

Engagements Icon
5


مزایای بازاریابی پیامکی نسبت به دیگر روش های تبلیغاتی

با نزدیک شدن به سال جدید، احتمالا شما نیز مانند بسیاری از افراد به دنبال کسب درآمد بیشتر هستید و می خواهید که میزان فروش خود را به حداکثر برسانید. مطمئنا بسیاری از دوستانتان استفاده از سامانه ارسال پیامک را برای رونق کسب و کارتان به شما پیشنهاد داده اند، اما شما مطمئن نیستید که آیا این روش نسبت به سایر روش های تبلیغاتی مزیت هایی دارد یا خیر.

داشتن شک و تردید نسبت به این مسئله امری طبیعی است. اگر شما نیز دچار چنین مشکلی هستید بهتر است که با ملی پیامک تماس حاصل فرمایید، تا کارشناسان ما مزیت ها و کاربردهای بازاریابی پیامکی را برای شما توضیح دهند و بر اساس آمار و به صورت علمی، کارآمدی سامانه ارسال پیامک در تجارت را به شما نشان دهند.

در این مطلب سعی داریم که برتری های بازاریابی پیامکی را برای شما عزیزان نام ببریم. توجه داشته باشید که ممکن است مزایا و کاربردهای بازاریابی پیامکی را در روش های دیگر تبلیغاتی نیز یافت کنید، اما وجود هر چهار ویژگی در یک سیستم تبلیغاتی امری کاملا نادر است و همین واقعیت است که بازاریابی پیامکی را به بهترین شیوه ی تبلیغاتی تبدیل می کند.

فوریت و بی واسطگی

در بازاریابی پیامکی می توانید تنها با یک کلیک به صدها یا هزاران مشتری خود دسترسی پیدا کنید. مطمئنا شما می توانید از طریق بازاریابی ایمیل نیز به همین ترتیب عمل کنید. اما در دنیای تجارت امروزی، بازاریابی پیامکی میزان دسترسی بالاتری را به صاحبان کسب و کار می دهد. زیرا پیامک ها مانند ایمیل به صورت اسپم شناخته نمی شوند و همچنین افراد همواره تلفن همراه خود را به همراه دارند.

انحصاری بودن

فهرست مشتریان خود را به بخش های مختلف تقسیم کنید. با استفاده از بازاریابی پیامکی می توانید پیامک هایی را که به مشتریان خود ارسال می نمایید شخصی سازی کنید. نام آن ها را در ابتدای پیامک قرار دهید یا بر اساس نیازها و سلایق شان به آنها پیشنهاد و تخفیف بدهید. انحصاری بودن پیامک به وفادار سازی مشتری به برند شما کمک می کند. بدون بازاریابی پیامکی، شما می توانید چنین فعالیت هایی را داشته باشید اما حتما به شخصی واسط احتیاج دارید.

شخصی سازی کردن پیامک

ارسال پیامک شخصی سازی شده به مشتریان باعث می شود که آنها با برند شما احساس صمیمت کنند. شما می توانید با ارسال کوپن های تخفیف در روز تولد آنها ارتباط خود با مشتریانتان را به مرحله ی جدیدی برسانید. هنگامی که مشتریان پیامک های صمیمی را از شما دریافت نمایند، اعتماد آنها نسبت به برند شما بیشتر می شود. در نتیجه آنها به شما وفادار خواهند بود. فراموش نکنید که مشتریانتان با افراد دیگری نیز در ارتباط هستند. ارائه بهترین خدمات به آنها سبب می شود که آنها برند شما را نیز به دیگران معرفی نمایند.

استفاده آسان

کارشناسان سامانه ملی پیامک ساعت های بسیاری در روز را وقف آسان سازی سامانه ارسال پیامک می کنند تا پلتفرم سایت همواره کاربر پسند باشند تا مشتریان بتوانند به آسانی و بدون هیچ مشکلی از سامانه ملی پیامک بهره مند شوند. مطمئن باشید که ما سعی نداریم که با پر زرق و برق نشان دادن نمای سایت و پنل خود، شما را تحت تاثیر قرار دهیم. کارشناسان ملی پیامک سعی دارند که محیط کاربری را برای شما فراهم نمایند که بتوانید بدون نیاز به هیچ مهارت خاصی از آن استفاده نمایید. با این حال اگر هر گونه سوالی در رابطه با استفاده از سامانه ملی پیامک برایتان پیش می آید تنها کافیست که با شماره تلفن 02163404 تماس حاصل نمایید تا کارشناسان فنی ما، شما را راهنمایی نمایند.

***

نکات گفته شده در بالا ابتدایی ترین نکاتی است که در شروع استفاده از بازاریابی پیامکی باید از آنها اطلاع داشته باشید. امیدواریم که خواندن این مطلب توانسته باشد به دانسته های شما بیافزاید. خوشحالیم می شویم که ما را با نظرات و پیشنهادات خود یاری کنید.

 در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است، با بخش پشتیبانی ملی‌پیامک به شماره تلفن 02163404 تماس بگیرید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
1دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه

  • Gravatar Icon

    غلامحسین توفیق

    25 بهمن 1401، 21:45

    باسلام مرادی هستم یه سوال داشتم لطفا راهنمایی فرمایید . سوال من این است که من چگونه میتوانم به عنوان واسطه گر تبلیغاتی برای صاحبان کسب وکارهای و مردم خدمات تبلیغاتی به اجتماع بدهم . لطفا اگر در این خصوص تجربه و آگاهی لازم را دارید منابع یا فیلم یا مقالات آموزشی را در اختیار م قرار دهید تا من هم از تجربیاتتون استفاده نماییم .باتشکر فراوان

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید