افزونه افزایش فروش ووکامرس دایرکت Direct | افزونه خرید فوق سریع ووکامرس
 • طراح افزونه کراسنو
 • نسخه افزونه 1.0.8
 • تاریخ انتشار
 • آخرین بروزرسانی
 • تعداد دانلود 54
 • وبسایت kerasno.com/product/direct
دانلود افزونه

راهنمای استفاده از ماژول

ابتدا افزونه را از سایت توسعه دهنده تهیه و دانلود کنید. پس از نصب در سایت وردپرسی خود، مطابق راهنما از آن استفاده کنید.

اطلاعیه مهم

پیش از انجام تنظیمات این افزونه باید ابتدا افزونه پیامک کراسنو را تهیه و روی وردپرس خود تنظیم کنید.

افزونه افزایش فروش ووکامرس دایرکت Direct | افزونه خرید فوق سریع ووکامرس

حتما می‌دانید که هر چه فرآیند و مسیر خرید برای مشتریان شما ساده‌تر و سریع‌تر باشد، احتمال اینکه بیشتر از شما خرید کنند بالا می‌رود. با افزونه افزایش فروش یا همان افزونه دایرکت Direct شما چند مرحله حوصله‌سربر از خرید را حذف می‌کنید و کاربران شما ارحت‌تر می‌توانند در سایت گشت‌وگذار کنند و خریدهای خود را نهایی کنند. افزونه خرید فوق سریع ووکامرس امکانات زیادی را برای جذب مشتری و فروش بیشتر در اختیازتان قرار می‌دهد. با مشاهده ویدئوی آموزشی زیر، خیلی سریع می‌توانید افزونه دایرکت را در سایت وردپرسی خود فعال کنید.

اگر شما هم دوست دارید با یک روش پرداخت مستقیم و سریع، مشتریان خود را از شر طی کردن مراحل طولانی راحت کنید، در این مقاله با ما همراه باشید.

امکانات افزونه دایرکت Direct ووکامرس

همان‌طور که در مقدمه گفتیم، هدف از افزونه خرید فوق سریع، افزایش فروش و ساده‌سازی پروسه خرید است. اما این افزونه امکانات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. این امکانات عبارتند از:

 • ایجاد فرم‌های سفارشی برای محصولات
 • مدیریت آسان سفارش‌های مشتریان
 • دارا بودن کدهای کوتاه محصولات برای صفحه‌سازها
 • قابلیت کنترل فرم‌های خرید فوق رسیع به ازای هر کاربر
 • روش‌های متفاوت اعتبارسنجی

راه اندازی افزونه افزایش فروش دایرکت Direct

حالا که کمی با این افزونه دایرکت و امکانات آن آشنا شدیم وقت آن رسیده که سراغ اصل مطلب یعنی تنظیمات و اتصال آن به سامانه پیامکی ملی پیامک، برویم. برای آموزش اتصال پلاگین خرید فوق سریع ووکامرس به ملی پیامک، مراحل گفته شده در این مقاله را انجام دهید.

پیش از اینکه به سراغ افزونه دایرکت برویم، باید تنظیمات افزونه پیامک کراسنو را یاد بگیرید. زیرا پیش‌نیاز استفاده از پلاگین افزایش فروش، نصب و انجام تنظیمات افزونه پیامک کراسنو است. برای دانلود پیامک کراسنو باید به وب سایت کراسنو مراجعه کنید و آن را دانلود و نصب کنید.

تنظیمات افزونه پیامک کراسنو

پس از اینکه افزونه پیامک کراسنو را روی وردپرس خود نصب کنید، یک منو به همین نام در منوی سمت راست وردپرس اضافه می‌شود. مانند تصویر زیر روی آن کلیک کنید تا وارد صفحه تنظیمات آن شوید.

پیشنهاد ما:
آموزش دقیق «نحوه اتصال پلاگین پیامک کراسنو به پنل پیامکی» را مطالعه کنید.

تنظیمات افزونه پیامک کراسنو

تنظیمات درگاه اصلی ارسال کدهای تایید

در این قسمت باید سامانه پیامکی و درگاهی که می‌خواهید پیامک‌های شما با آن ارسال شود را انتخاب کنید. درگاه پیامک خود را روی ملی پیامک قرار دهید.

اگر خودتان خط خدماتی دارید، درگاه خود را روی «ملی پیامک- خط تبلیغاتی» قرار دهید. اما اگر خط خدماتی ندارید، باید از خطوط خدماتی اشتراکی استفاده کنید. با استفاده از درگاه «ملی پیامک- خط خدماتی اشتراکی (پترن)» می‌توانید مطمئن باشید که پیامک‌های شما به افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی را روی سیم‌کارت خود مسدود کرده‌اند نیز می‌رسد. بنابراین برای اینکه از لیست سیاه مخابرات عبور کنید، باید حتما درگاه خود را روی خط خدماتی اشتراکی قرار دهید.

پیشنهاد ما:
جهت کسب اطلاع بیشتر درباره ارسال پیامک از وب سرویس پترن، مقاله «ارسال پیامک با وب سرویس پترن» را مطالعه کنید.

شماره موبایل برای ارسال تست

در این فیلد یک شماره موبایل برای تست افزونه وارد کنید.

نام کاربری

در این قسمت باید نام کاربری که با آن وارد حساب کاربری ملی پیامک می‌شوید را وارد کنید.

کلمه عبور

رمز عبور ملی پیامک خود را هم در این قسمت وارد کنید. چنانچه دوست دارید امنیت حساب کاربری شما قوی‌تر باشد، می‌توانید از APIKey پیامکی استفاده کنید. درواقع با استفاده از  کلید API دیگر لازم نیست رمز عبور خود را در اختیار همکاران قرار دهید. برای استفاده از این کلید به جای رمز عبور، می‌توانید وارد حساب کاربری ملی پیامک شوید. حالا از قسمت تنظیمات، زیر منوی تنظیمات را انتخاب کنید. در صفحه جدیدی که برایتان باز می‌شود، روی API Key کلیک و آن را کپی و به جای رمز عبور در افزونه پیامک کراسنو جای‌گذاری کنید.

شماره ارسال کننده

این شماره همان شماره اختصاصی شما است که می‌توانید با آن پیامک ارسال کنید. دقت کنید که اگر در قسمت انتخاب درگاه، ملی پیامک خط خدماتی اشتراکی(پترن) را انتخاب کنید، دیگر پیامک‌های شما از این شماره ارسال نمی‌شود.

برای دیدن خطوط اختصاصی خود نیز می‌توانید وارد حساب کاربری ملی پیامک خود شوید. از منوی تنظیمات، گزینه «شماره‌ها» را انتخاب کنید و تمام شماره‌های اختصاصی خود را مشاهده کنید.

کد پترن ( Pattern )

اگر به خاطر داشته باشید دو راه برای تنظیمات درگاه داشتیم. یکی با خطوط اختصاصی خودتان پیامک ارسال می‌کرد و دیگری با خطوط خدماتی اشتراکی ملی پیامک. برای استفاده از این خطوط خدماتی اشتراکی باید از یک قابلیت به نام «وب سرویس خدماتی (الگو)» استفاده کنید.

برای استفاده از این قابلیت باید وارد حساب کاربری خود در ملی پیامک شوید. از منوی سمت راست روی «ابزار ویژه» کلیک کنید. حالا از منویی که برایتان باز می‌شود، اولین گزینه یعنی «وب سرویس خدماتی (الگو)» را انتخاب کنید. در صفحه جدیدی که برایتان باز می‌شود روی دکمه سبز رنگ «درج متن جدید» کلیک کنید.

درج کد متن جدید برای استفاده در افزونه پیامک کراسنو

سپس یک صفحه pop-up برایتان باز می‌شود. در صورتی که با قوانین گفته شده موافق هستید، تیک آن را بزنید و سپس روی دکمه «مرحله بعد» کلیک کنید.قوانین ملی پیامک برای استفاده از خط خدماتی اشتراکی

عنوان

یک عنوان برای پیامک خود انتخاب کنید. این عنوان برای کاربر نشان داده نمی‌شود و فقط برای تشخیص ارسال‌های مختلف از هم کاربرد دارد.

متن پیامک

یک پیامک با متغیرهای لازم را در این قسمت بنویسید. دقت کنید که تمام متغیرها باید از {0} شروع شوند و حتما داخل کروشه باشند. به ترتیب متغیرهای خود را از {0}، {1} و {2} جای‌گذاری کنید. آدرس سایت خود را هم حتما باید در متن پیامک وارد کنید تا متن شما تایید شود.

حالا روی دکمه «تایید» کلیک کنید و صبر کنید تا متن شما تایید شود. پس از تایید، باید کد متن را کپی و در قسمت کدپترن افزونه جای‌گذاری کنید.

درج متغیر برای دریافت کد پترن

پس از اینکه تمام تنظیمات افزونه پیامک کراسنو را انجام دادید، روی دکمه «بروزرسانی» کلیک کنید. در نهایت شما باید مانند تصویر زیر، مراحل را طی کرده باشید.

تنظیمات افزونه پیامک کراسنو

تنظیمات افزونه خرید فوق سریع ووکامرس

پس از انجام تنظیمات افزونه کراسنو می‌توانید به سراغ تنظیمات افزونه دایرکت یا همان افزونه افزایش فروش ووکامرس بیایید. برای این کار این پلاگین را از سایت کراسنو دانلود و روی وردپرس خود نصب کنید. پس از نصب، یک منو به نام «دایرکت» در وردپرس شما ایجاد می‌شود. روی آن کلیک کنید.

ایجاد فرم پرداخت جدید

پس از اینکه وارد فضای اصلی افزونه دایرکت ووکامرس شدید، باید یک فرم پرداخت جدید ایجاد کنید. برای این کار، مثل تصویر زیر روی دکمه «فرم پرداخت جدید» کلیک کنید.

ایجاد فرم پرداخت جدید در افزونه دایرکت ووکامرس

عنوان

پس از اینکه روی فرم پرداخت جدید کلیک کنید، وارد یک صفحه جدید می‌شوید. در این صفحه باید یک عنوان برای فرم پرداخت خود ایجاد کنید.

انتخاب محصولات

محصولات خود را از این قسمت انتخاب کنید. در این قسمت می‌توانید یک یا چند محصول را همزمان انتخاب کنید و در فرم قرار دهید.

انتخاب درگاه

حالا نوبت به انتخاب درگاه می‌رسد. در این قسمت درگاه پرداختی که با آن راحت هستید را انتخاب کنید.

تنظیمات اولیه فرم پرداخت در افزونه دایرکت ووکامرس

روش اعتبارسنجی شماره موبایل

حالا کمی به پایین صفحه افزونه خرید فوق سریع ووکامرس بیایید و یکی از سه گزینه پیش رویتان را برای اعتبارسنجی انتخاب کنید. توصیه همیشگی ما انتخاب گزینه اول یعنی «ارسال کد تایید به شماره موبایل» است.

 1. ارسال کد تایید به شماره موبایل / ایمیل و احراز واقعی
 2. نمایش کادر تایید اطلاعات وارد شده توسط کاربر
 3. بدون اعتبارسنجی (فقط ساختار شماره موبایل / ایمیل + پر بودن فیلدهای الزامی صحت سنجی می‌شود)

پس از انجام این مراحل روی «انتشار» کلیک کنید و سپس کد کوتاهی که برایتان ایجاد شده است را کپی کنید.

ایجاد فرم پرداخت جدید و دریافت کد کوتاه

ایجاد برگه جدید با کد کوتاه

پس از اینکه مراحل بالا را انجام دادید، باید کدهای کوتاه افزونه دایرکت را در برگه‌ها جای‌گذاری کنید. حالا می‌توانید فرم پرداخت شامل شماره موبایل را در برگه جدید مشاهده کنید. پس از اینکه اطلاعات خود را وارد کنید، یک کد تایید برای شما پیامک می‌شود.

افزونه دایرکت برای فروش بیشتر در ووکامرس

در این مطلب تمام نکات مربوط به فعالسازی و تنظیمات پیامکی افزونه دایرکت ووکامرس را برایتان توضیح دادیم. امیدواریم با استفاده از این مقاله بتوانید به‌راحتی تنظیمات مربوط به این افزونه را انجام دهید و از آن استفاده کنید. چنانچه درباره افزونه خرید فوق سریع ووکامرس سوالی داشتید، می‌توانید از قسمت پشتیبانی برای کارشناسان ملی پیامک تیکت بفرستید. همچنین می‌توانید با شماره 02163404 تماس بگیرید و از پشتیبانان ملی پیامک سوالات خود را بپرسید.

4دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه

 • mostafa

  14 فروردین 1403، 16:44

  خبلی افزونه کاربردی و خوبی هست،چه امکانات دیگه ای دارید؟

  • زهره تاجیک

   15 فروردین 1403، 09:36

   درود بر شما،
   اگر به دنبال افزونه‌های دیگه هستید پیشنهاد می‌کنم یه سری به صفحه افزونه‌های پیامکی ما بزنید.
   اگر هم به طور کلی به دنبال ارسال پیامک هستید و می‌خواید ببینید ما چه امکاناتی میتونیم بهتون ارائه کنیم، با شماره 02163404 تماس بگیرید، شرایط کسب‌وکارتون رو به همکاران بگید حتما راهنمایی‌تون می‌کنیم!

 • دلبری

  15 فروردین 1403، 09:31

  سلام و دورد ممنون از راهنمایی و ویدیو می خواستم بدونم این افزونه تداخل نداره با بقیه افزونه ها ؟

  • زهره تاجیک

   15 فروردین 1403، 09:40

   سلام دوست عزیز،
   در حالت عادی خیر این افزونه هیچ تداخلی با سایر پلاگین‌ها نداره!

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.

پنل خود را انتخاب کنید

دانلود افزونه مشاوره تلفنی رایگان
مشاوره رایگان تلفنی