معرفی افزونه پیامک کراسنو برای وردپرس و ووکامرس

معرفی افزونه پیامک کراسنو برای وردپرس و ووکامرس

Engagements Icon
56


اگر شما مدیر یک وب‌سایت وردپرسی هستید، بهترین روش برای احراز هویت کاربران و مشتریان وب‌سایت‌تان، ثبت‌‌نام و ورود با شماره موبایل است. زیرا همانطوری که می‌دانید بخاطر سپردن رمز عبورهای متفاوت و ورود با ایمیل، فرآیند ثبت‌نام و عضویت در سایت‌تان را دشوار می‌کند.  در CMS وردپرس با افزونه‌ها و پلاگین‌های متنوعی می‌توان این کار را انجام داد که یکی از بهترین آن‌ها، افزونه کراسنو است.

همچنین اگر قصد دارید که در وضعیت‌های مختلف سفارش، به کاربر و مدیر پیامک بفرستید و آن‌ها را مطلع سازید، می‌توانید از این افزونه استفاده کنید. افزونه کراسنو از این نظر جامع و یکپارچه است.

در این مقاله به معرفی افزونه کراسنو می‌پردازیم و نحوه اتصال پلاگین کراسنو به پنل اس ام اس ملی پیامک را به شما آموزش می‌دهیم. پیشنهاد می‌کنم قبل از هرچیز ویدئوی افزونه کراسنو - ثبت نام و ورود با شماره موبایل در وردپرس را در کانال آپارات ملی پیامک مشاهده کنید.

چطور افزونه کراسنو را تهیه کنیم؟

همانطور که در مقدمه مطلب به آن اشاره کردیم، اگر قصد فعالسازی فرآیند ثبت‌نام و ورود به سایت خود با شماره موبایل را دارید، یکی از افزونه‌های کاربردی که امکانات زیادی را نیز دربرمی‌گیرد، افزونه ورود با شماره موبایل کراسنو است. اگر هنوز افزونه‌ای برای تایید شماره موبایل را ندارید، برای خرید افزونه پیامک کراسنو اینجا را کلیک کنید.

کد تخفیف اختصاصی خرید افزونه کراسنو:
melipayamak

امکانات افزونه کراسنو

افزونه پیامک کراسنو، دارای کلی امکان مختلف و جذاب است که برای بخش ورود و ثبت‌نام با شماره موبایل و بخش ووکامرس تعریف کرده است. در ادامه برخی از آن‌ها را لیست کرده‌ایم.

امکانات افزونه پیامک کراسنو برای ورود و ثبت‌نام با شماره موبایل

 • امکان ثبت‌نام و ورود با شماره موبایل و رمز عبور
 • ارسال پیامک نام کاربری و رمز عبور به کاربران وردپرس
 • امکان بازیابی رمز با موبایل
 • سیستم دانلود به‌ازای شماره موبایل
 • ادغام شماره موبایل کاربران
 • انتقال شماره موبایل‌ها از سایر افزونه‌ها
 • دارای یک فرم برای ثبت‌نام و ورود
 • امکان تغییر شماره موبایل توسط کاربران
 • ایجاد کاربر در سفارشات ووکامرس
 • درگاه پیامک پشتیبان

امکانات پلاگین کراسنو برای ووکامرسامکانات افزونه پیامک کراسنو برای ورود و ثبت‌نام با شماره موبایل

 • ارسال پیامک به مشتری در هنگام ثبت و تغییر وضعیت سفارش
 • ارسال پیامک به مدیر در هنگام ثبت و تغییر وضعیت سفارش
 • ارسال کوپن تخفیف به مشتری در هنگام تکمیل سفارش از خط اختصاصی
 • انتقال شماره موبایل‌ها از سایر افزونه‌ها
 • خروجی فایل CSV از لیست سفارشات
 • سیستم ارسال پیامک در هر موقعیتی (اکشن)
 • درگاه پیامک پشتیبان
 • و بسیاری امکانات متنوع دیگر....

چرا باید از پلاگین کراسنو استفاده کنیم؟

توسعه‌دهنده این افزونه امکانات متنوعی را به پلاگین کراسنو اضافه کرده است. یکی از ویژگی‌های بارز افزونه کراسنو، جامع و کامل بودن آن است. زیرا علاوه‌بر اینکه امکان ثبت‌نام و ورود با شماره موبایل را فراهم می‌کند، به شما امکان ارسال پیامک در هر موقعیتی(اکشن)، ارسال پیامک‌های وضعیت سفارش(ووکامرسی) و همچنین خروجی CSV از لیست سفارشات را نیز ارائه می‌دهد. در حالیکه اگر بخواهید از سایر افزونه‌ها استفاده کنید، لازم است که برای هر کدام، یک افزونه جداگانه نصب کنید. به‌عنوان مثال برای فرآیند ثبت‌نام و ورود با شماره موبایل افزونه دیجیتس؛ برای پیامک وضعیت سفارش افزونه پیامک ووکامرس و برای خروجی از لیست سفارش‌ها افزونه store exporter یا افزونه woo order export lite نیاز خواهد شد.

همین ویژگی جامع و یکپارچه بودن افزونه، پلاگین کراسنو را نسبت به سایر افزونه‌های وردپرس و ووکامرس متمایز ساخته است. برخی دیگر از مهم‌ترین ویژگی‌های این افزونه را برای‌تان شرح دادیم.

یکپارچه بودن فرم ثبت‌نام و ورود

چنانچه می‌خواهید فرم ثبت‌نام و عضویت سایت شما همانند وب‌سایت‌های مطرحی همچون دیجی کالا، فلایتیو، آنتن، ورزش 3، باسلام، ترب، تلوبیون و... تنها دارای یک فرم با امکان ثبت‌نام یا ورود باشد، به‌راحتی می‌توانید با افزونه کراسنو، فرم ثبت‌نام و ورود وب‌سایت خود را یکپارچه کنید. به این صورت است که اگر کاربر قبلاً در سایت شما ثبت‌نام کرده باشد، به محض وارد کردن کد احراز هویت، مستقیماً وارد حساب کاربری خودش در وب‌سایت وردپرسی شما می‌شود. در غیر اینصورت اگر ثبت‌نام نکرده باشد، بلافاصه پس از تایید شماره موبایل کاربر، آن را ثبت‌نام و سپس بلافاصله به حساب کاربریش هدایت می‌کند.

پشتیبانی از کاربران قدیمی که با ایمیل ثبت‌نام کرده‌اند.

این پلاگین، قابلیتی را فراهم کرده است تا بتوانید شماره موبایل مشتریان و کاربران قدیمی وب‌سایت وردپرسی خود را احراز هویت کنید. کاربرانی که با ایمیل ثبت‌نام کردند و یا به‌صورت مهمان وارد سایت شما می‌شدند. با انجام این کار، علاوه‌بر اینکه شماره موبایل مشتریان قدیمی خود را با ارسال پیامک رمز عبور یکبار مصرف، احراز هویت می‌کنید، بلکه با جمع‌آوری این شماره موبایل‌ها می‌توانید از بازاریابی پیامکی و روش Retargeting کمک بگیرید، تخفیف‌ها و جشنواره‌های سایت را با پیامک به آن‌ها اطلاع دهید و باعث رشد و افزایش درآمد خود شوید.

انتقال کاربران قدیمی از افزونه دیجیتس به  کراسنو با یک کلیک

قابلیت دیگری که افزونه پیامک کراسنو می‌دهد، انتقال سریع کاربران قدیمی که قبلاً با افزونه دیجیتس ثبت‌نام کرده و وارد سایت می‌شدند، می‌باشد. این ویژگی برای زمانی است که شما قبلاً از افزونه دیجیتس جهت احراز هویت و تایید شماره موبایل کاربران خودتان استفاده می‌کردید و اکنون قصد دارید که روند ثبت‌نام و ورود در وردپرس‌تان را با افزونه پیامک کراسنو انجام دهید. همچنین می‌خواهید مشتریان و کاربران قدیمی شما نیز مشکلی در ورودشان نداشته باشند.

قابلیت اتصال همزمان به دو سامانه پیامکی

از جمله امکاناتی باعث تمایز این پلاگین با سایر پلاگین‌های تایید شماره موبایل و ثبت‌‌نام و ورود با شماره موبایل شده است، قابلیت پشتیبانی از درگاه پشتیبان است. در دل کد‌نویسی و برنامه‌نویسی این افزونه به‌گونه‌ای طراحی شده است که اگر بنا به هر دلیلی، پیامک حاوی کد OTP یا همان One Time Password شما از درگاه اصلی افزونه، ارسال نشده باشد، سریعاً درخواست ارسال پیامک به درگاه دوم ارجاع داده می‌شود تا دیگر نگران اختلال‌های لحظه‌ای در روند عضویت و ورود کاربران‌تان نباشید. در مقایسه با افزونه دیجیتس، این قابلیت، یک مزیت بزرگ و مهم محسوب می‌گردد.

چرا باید از درگاه پیامکی ملی پیامک استفاده کنیم؟قابلیت اتصال همزمان به دو سامانه پیامکی

برای اینکه بتوانید با ارسال یک پیامک حاوی رمز یکبار مصرف، شماره موبایل مشتریان و کاربران قدیمی و جدید خودتان را احراز هویت و تایید کنید و وضعیت سفارش را به آن‌ها از طریق پیامک اطلاع‌رسانی کنید، یا در هر موقعیتی(اکشن) که می‌خواهید به آن‌ها پیامک بفرستید، طبیعتاً نیاز به یک پنل پیامکی دارید.

ملی پیامک یکی از قدیمی‌ترین، جامع‌ترین و قدرتمندترین سامانه ارسال پیام کوتاه در زمینه Web Service است. این سامانه با ارائه وب‌سرویس خدماتی یا همان خدمات ارسال پیامک مبتنی بر پترن و الگو کاری کرده است تا بتوانید با خط خدماتی-اشتراکی، پیامک‌های اطلاع‌رسانی را به کاربران و مشتریان خود (حتی بلک لیست) ارسال نمائید. دسترسی به وب سرویس و API بر روی پنل‌های اقتصادی، شرکتی و تجاری ملی پیامک امکان‌پذیر است.

وب‌سایتت رو به پیامک مجهز کن!

با ارسال پیامک در هنگام ثبت‌نام مشتری را احراز هویت کنید و خیال مشتری را پس از خرید با یک پیامک راحت کنید!
10% تخفیف!
API10
کپی کد
برای ارسال پیامک تکی و انبوه همین الان ثبت نام کنید
ثبت نام و ارسال پیامک آنی

آموزش ارسال پیامک از طریق پترن و الگو در ملی پیامک

قبل از هر چیزی پیشنهاد می‌کنم ویدئوی آموزش ارسال پیامک از طریق پترن (الگو) با وبسرویس خدماتی ملی پیامک را مشاهده کنید و سپس به مطالعه ادامه مطلب بپردازید.

معرفی پلاگین اختصاصی ملی پیامک برای وردپرسحتما بخوانید: معرفی پلاگین اختصاصی ملی پیامک برای وردپرس

آموزش اتصال افزونه کراسنو به سامانه ملی پیامک

پس از اینکه پنل اس ام اس خودتان را از ملی پیامک تهیه نمودید و افزونه را در CMS وردپرس و ووکامرسی خودتان نصب نموده‌اید، فقط کافی است قدم به قدم مراحل زیر را انجام دهید تا پلاگین کراسنو به سامانه پیامکی شما در ملی پیامک متصل گردد.

از آنجایی که با این پلاگین دو فرآیند را می‌توانید انجام دهید، پس برای مشاهده آموزش هر یک بر روی نام آن کلیک کنید.

راهنمای فعالسازی ارسال پیامک کد تایید در کراسنو

برای این کار، کافی است تنظیمات درگاه پیامکی خود را ایجاد کنید و سپس برگه ثبت‌نام کراسنو و یا فرم مودال این افزونه را به منوی سایت خود اضافه کنید. البته مشاهده ویدئوی نمایش فرم ورود و ثبت نام به صورت پاپ آپ POPUP به شما در زمینه ایجاد برگه ثبت‌نام و یا مودال کراسنو کمک خواهد کرد.

تب عمومی - تنظیمات درگاه اصلی و پشتیبان

در این بخش، همانطوری که در شکل شماره 1 مشاهده می‌گردد، نام کاربری، کلمه عبور، شماره ارسال کننده و کد پترن (Pattern) را باید تکمیل نمائید.

نکات این بخش)
1- نام کاربری همان آیدی یا شناسه حساب کاربری شما در ملی پیامک است.
2- پیشنهاد می‌کنم به‌جای مقدار کلمه عبور، از مقدار "APIKey" استفاده کنید.
3- شماره ارسال کننده را می‌توانید در پنل پیامکی‌تان و از قسمت {تنظیمات --» شماره‌ها} مشاهده بفرمائید.
4- برای کد پترن (Pattern)، مطابق آموزشی که کمی قبل‌تر ارائه کردیم، اقدام کنید و یا برای مشاهده مجدد آموزش درج پترن در وبسرویس خدماتی اینجا را کلیک کنید.

تنظیمات عمومی کراسنو

شکل 1 - تنظیمات عمومی کراسنو

در شکل 2 شما می‌توانید برخی از موارد، همچون امکان تغییر شماره موبایل توسط کاربران و تایید شماره موبایل اجباری و... را فعال کنید.

تایید شماره موبایل اجباری

شکل 2 - تایید شماره موبایل اجباری

در شکل 3 نیز می‌توانید کاربران را به صفحه تایید شماره موبایل اجباری هدایت کنید و یا فرم‌های ورود و ثبت‌نام پیشفرض وردپرس را با فرم ورود افزونه پیامک کراسنو، ادغام کنید.

هدایت کاربران در افزونه

شکل 3 - هدایت کاربران در افزونه

تب عمومی - تنظیمات فیلدهای سفارشی

همانطور که قبلاً اشاره شد، در صورتیکه قبل از استفاده از افزونه کراسنو، از پلاگین‌های دیگری مانند دیجیتس یا افزونه ووکامرس استفاده می‌کردید، حتماً باید در این بخش مقدار user_meta هر یک را قرار دهید تا از بروز خلل و دوگانگی اطلاعات کاربران جلوگیری گردد. با انجام این کار شماره موبایل کاربران شما تطبیق داده می‌شوند. (شکل 4)

 

فیلدهای سفارشی دیجیتس و ووکامرس

شکل 4 - فیلدهای سفارشی دیجیتس و ووکامرس

تب عمومی - ثبت‌نام

در این قسمت، امکان تغییر تعداد ارقام رمز یکبار مصرف، متن قبل و بعد از کد تایید و مدت زمان انتظار جهت ارسال کد تایید مجدد قابل ویرایش است. (شکل 5)

نکته) متون پیامکی که قبل و بعد از ارسال کد OTP ثبت می‌شود، تنها در حالت ارسال از خط اختصاصی شما کاربرد دارد. اگر ارسال پیامک کد احراز هویت شماره موبایل را بر اساس پترن و الگو تنظیم کرده‌اید، این دو فیلد غیرفعال خواهند بود.

تنظیمات کد تایید در افزونه کراسنو

شکل 5 - تنظیمات کد تایید در افزونه کراسنو

تب عمومی - دانلودها

در صورتیکه شما در وب‌سایت فروشگاهی‌تان محصولاتی برای دانلود مانند فایل صوتی، ویدئوی آموزشی، فایل‌های نوشتاری، نرم‌افزار و... دارید، در این بخش می‌توانید به‌ازای هر دانلود یک کد تایید شماره موبایل ارسال کنید. (شکل 6)

افزونه پیامک contact form 7حتما بخوانید: افزونه پیامک contact form 7

تنظیمات دانلودها در kerasno

شکل 6 - تنظیمات دانلودها در kerasno

تب پیامک‌ها - خوش‌آمدگویی پس از ثبت‌نام

در این بخش قابلیت ارسال پیامک در یکی از شرایط زیر برای سایت شما فراهم است که می‌توانید هر یک را جداگانه فعال نمائید. هنگامی که بر روی هر یک از موارد زیر کلیک کنید، پارامترهای مجاز هر کدام برای‌تان نمایش داده می‌شود که می‌توانید از آن‌ها در محتوای متن پیامک استفاده کنید. (شکل 7)

1- وردپرس - گیرنده کاربر - ارسال پیامک خوش آمد گویی پس از ثبت نام

2- وردپرس - گیرنده مدیر - دریافت اعلان ثبت نام کاربر جدید

3- وردپرس - گیرنده کاربر - ارسال نام کاربری و یک رمز عبور عددی تصادفی

نکته) چنانچه از پترن برای ارسال اس ام اس استفاده می‌کنید، فقط کافی است بر روی هر یک از متغیرها کلیک کنید تا به‌ترتیب اضافه شوند، در غیر این صورت، متغیرها را می‌بایست در متن پیامک عادی (ارسال از خط اختصاصی) قرار دهید.

پیامک خوش آمدگویی و نام کاربری و رمز عبور در کراسنو

شکل 7 - پیامک خوش آمدگویی و نام کاربری و رمز عبور در کراسنو

راهنمای فعالسازی ارسال پیامک ثبت سفارش در کراسنو (وضعیت ووکامرس)

برای این کار، کافی است ابتدا از تب ابزارها در این پلاگین، در تب یکپارچگی کراسنو، شماره موبایل‌های صورت حساب ووکامرسی در فروشگاه اینترنتی خود را با افزونه پیامک کراسنو یکپارچه کنید.

تب یکپارچگی - ووکامرس - عمومی

در این بخش، برخی از تنظیمات عمومی برای پیکربندی بخش ووکامرس در افزونه کراسنو وجود دارد. شما می‌توانید نسبت به فعال‌سازی هر کدام اقدام نمائید. مواردی همچون "تایید شماره موبایل در برگه checkout ووکامرس"، "ایجاد کاربر پس از خریدهای مهمان"، "فعال‌سازی ارسال پیامک توسط مدیریت در قسمت ویرایش سفارش"، "هدایت برخی برگه‌ها" و... در این قسمت قابل انتخاب هستند. (شکل 8)

تنظیمات عمومی ووکامرس پلاگین کراسنو

شکل 8 - تنظیمات عمومی ووکامرس پلاگین کراسنو

تب یکپارچگی - ووکامرس - پیامک مشتری

ارسال پیامک به مشتری در مراحل مختلف سفارش، یکی از موارد پرکاربرد بوده و خواهان زیادی نیز دارد. این قابلیت برای کاربران اینترنت محبوب است، چرا که باعث افزایش اطمینان خاطر و اعتمادسازی می‌گردد. پس شما می‌توانید تنظیمات ارسال پیامک به مشتری در مراحل مختلف سفارش را تنظیم نمائید.

امکان مدیریت ارسال پیامک با هر دو روش خط اختصاصی و پترن نیز در این بخش وجود دارد. تفاوتی که این قسمت دارد، شما می‌توانید بر روی نام‌های فارسی shortcodeها در پترن و یا ارسال از خط اختصاصی استفاده کنید. (شکل 9)

پیامک مشتری در ووکامرس کراسنو

شکل 9 - پیامک مشتری در ووکامرس کراسنو

تب یکپارچگی - ووکامرس - پیامک مدیر

تنظیمات بخش ارسال پیامک به مدیر نیز همانند تنظیمات پیامک مشتری است با این تفاوت که شماره موبایل مدیر یا مدیران را باید اضافه کنید. (شکل 10)

افزونه ارسال پیامک زماندار وردپرسحتما بخوانید: افزونه ارسال پیامک زماندار وردپرس

پیامک مدیر در ووکامرس کراسنو

شکل 10 - پیامک مدیر در ووکامرس کراسنو

کلام آخرراهنمای فعالسازی ارسال پیامک ثبت سفارش در کراسنو (وضعیت ووکامرس)

اگر با مطالعه این مقاله توانستید که فروشگاه اینترنتی خود را به افزونه پیامک کراسنو مجهز کنید و پیامک‌هایی مانند تایید شماره موبایل، ارسال نام کاربری و رمز عبور، بازیابی رمز عبور با شماره موبایل، ثبت و تغییر وضعیت سفارش و... را به‌خوبی راه‌اندازی کنید؛ حتماً نظرتان را در قسمت دیدگاه‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

همچنین در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر و یا ارتباط با کارشناسان فنی ملی پیامک، می‌توانید با شماره 02163404 داخلی 1 و سپس داخلی 3 تماس بگیرید. ضمناً با درج تیکت در سامانه پیامکی خود، درخواست شما به بخش فنی ملی پیامک ارجاع شده و به‌زودی پاسخ برای‌تان ارسال خواهد شد.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
43دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه

 • Gravatar Icon

  میثم شفیعی

  16 بهمن 1402، 02:30

  با سلام. برای قالب فروش دوره استادیار ما از سامانه ملی پیامک و افزونه کراسینو استفاده کردیم. سوالم اینه برای فروش دوره هایی که در اسپات پلیر قرارداده میشه و لایسنس میدیم، راه سریعی برای تحویل کد لایسنس دوره های فروخته شده است؟ یعنی یجور خورکار ارسال بشه کدهای از قبل آماده شده….

  • Gravatar Icon

   حمید اکبری

   14 فروردین 1403، 16:06

   درود بر شما
   بله ، با نصب آخرین نسخه افزونه اسپات پلیر امکان ارسال پیامک کد لایسنس را برای خود فراهم بفرمایید.

 • Gravatar Icon

  هومن

  16 آذر 1402، 14:33

  وقت بخیر
  کد تخفیف ارائه شده فعال نیست. بنده هم با ملی پیامک هم با پشتیبانی کراسنو تماس گرفتم اما پاسخ مشخصی دریافت نکردم.

  • Gravatar Icon

   حمید اکبری

   30 آذر 1402، 10:47

   درود بر شما
   کد تخفیف در حال حاضر فعال می‌باشد و امکان استفاده وجود دارد.

 • Gravatar Icon

  زمانکار

  04 شهریور 1402، 17:19

  سلام
  آیا ملی پیامک برای افزونه کراسنو کدتخفیف در اخیار کاربرانش قرار میده که افزونه ارزون تر برامون تموم بشه؟

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   05 شهریور 1402، 18:11

   درود بر شما
   میتوانید از کد تخفیف melipayamak برای خرید افزونه استفاده بفرمایید.

 • Gravatar Icon

  احمد مقیمی

  30 مرداد 1402، 16:32

  بقیه افزونه هاتون لینک دانلود داره یا از پشتیبانی میگیریم
  این رو چجوری باید دریافت کنیم؟

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   31 مرداد 1402، 18:05

   درود بر شما
   این افزونه را میبایست از فروشگاه های افزونه معتبر و یا از طریق خود توسعه دهنده خریداری بفرمایید.

 • Gravatar Icon

  آلما مصیبی

  26 مرداد 1402، 16:43

  سلام عصر بخیر
  با عرض ادب و احترام خدمت شما
  امکان جایگرینی این افزونه به جای افرونه ویرا که این افزونه نیز کد تاییدارسال میکند هست؟
  در صورت امکان ایا میبایست این افزونه را غیر فعال کرد و یا حذف کرد؟
  تشکر از پاسخدهی

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   27 مرداد 1402، 18:03

   سلام وقتتون بخیر
   بله میتوانید فقط در نظر داشته باشید ممکن است کاربران قدیمی نیاز به ثبت نام مجدد داشته باشند.

 • Gravatar Icon

  منصور افسر

  23 مرداد 1402، 12:39

  سلام؛ بنده به تازگی از شما پنل تهیه کردم و مشکلی که اینجا وجود داره قصد ندارم از افزونه های رایگان استفاده کنم و دوست دارم سایت فروشگاهی که دارم با بهترین متد زیبایی و کاربردی رو داشته باشه؟
  شما کدوم یک از افزونه هایی که توی سایت معرفی کردید رو پیشنهاد میدید؟
  کدوم افزونه بیشترین نصب رو داشته؟

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   24 مرداد 1402، 15:57

   درود بر شما انتخاب افزونه بر عهده شما بوده و بستگی به نیاز های شما دارد.
   با جستجو در فروشگاه های افزونه میتوانید افزونه مناسب خود را دریافت بفرمایید.

 • Gravatar Icon

  مظلومیان

  03 مرداد 1402، 10:58

  با سلام
  ما امکان خدماتی کردن خط رو با توجه به سفته ها و شرایط سختی که اپراتورها اعلام کردند نداریم و از سامانه ها برای خطوط خدماتی اشتراکی پرس و جو میکنیم
  این شماره های خط خدماتی شما از چه اپراتورهایی است؟
  آیا امکان انتخاب سرشماره وجود دارد؟
  باتشکر

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   04 مرداد 1402، 17:57

   احتراما خطوط خدماتی اشتراکی از اپراتور های مختلفی موجود می‌باشد، ولی در نظر داشته باشید امکان انتخاب بین خطوط وجود ندارد خط ارسال کننده توسط ملی پیامک تنظیم میشود.

 • Gravatar Icon

  زهره اسماعیلی

  29 تیر 1402، 17:57

  افزونه کراسنو افزونه خوبی هستش ولی یه مقدار قیمت بالایی داره آیا شما افزونه دیگری برای استفاده توی سایت های وردپرسی پیشنهاد میدید؟

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   30 تیر 1402، 15:59

   درود بر شما
   در آزمایشگاه افزونه میتوانید انواع و اقسام افزونه را مشاهده و انتخاب بفرمایید.

 • Gravatar Icon

  شهرستانی

  25 تیر 1402، 12:56

  آیا شما برای اپن‌کارت هم افزونه کد تایید ارائه میکنید یا باید افزونه خریداری کنم. در صورت این که باید افزونه خریداری کنم اسم افزونه و سایت ارائه دهندش هم بگید و راهنمایید کنید ممنونتون میشم
  باتشکر

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   26 تیر 1402، 16:00

   درود بر شما
   بابت ارسال کد تایید در crm اپن کارت نیاز به تهیه افزونه از فروشگاه های متعبر میباشید.

 • Gravatar Icon

  محمدزاده

  26 خرداد 1402، 10:22

  با سلام وقتتون بخیر ممنون از توضیحات کاملتون ویدیو اموزشی خیلی خوب بود من الان بخوام پنل تهیه کنم و از این افزونه روی سایتم استفاده کنم کدوم یکی از پنل های شما رو باید ثبت نام کنم که این امکان رو داخلش داشته باشه.
  ممنون از پاسخگویی

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   28 خرداد 1402، 10:49

   درود بر شما
   به جز پنل پایه بقیه پنل ها امکان اتصال به وبسرویس را دارند ، با توجه به نیاز خود بین 3 پنل یکی را انتخاب و خریداری بفرمایید.

 • Gravatar Icon

  کاظمی

  24 خرداد 1402، 11:57

  با سلام و وقت بخیر ایا امکان داره این افزونه رو از خود ملی پیامک دریافت کرد هزینه چقدر هستش برای دریافت این افزونه از ملی پیامک؟

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   25 خرداد 1402، 16:01

   درود بر شما
   خیر این افزونه توسط ملی پیامک به فروش نمیرسد.
   میتوانید آن را مستقیم از لینکی که داخل مقاله گذاشته شده خریداری بفرمایید.

 • Gravatar Icon

  محمود عباسی

  21 خرداد 1402، 10:36

  سلام و خسته نباشید خیلی ممنون از مقاله مختصر و مفید شما فقط بنده یه سوال داشتم از کارشناس ملی پیامک آیا این افزونه توانایی ساپورت کردن همه موارد گفته شده را در مقاله دارد؟

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   22 خرداد 1402، 17:51

   درود بر شما
   بله تمامی موارد گفته شده در افزونه وجود دارد.

 • Gravatar Icon

  روشن

  20 خرداد 1402، 12:35

  وقعا یکی از پرکاربردی ترین افزونه های حال حاضر است
  چه خوب پنل ملی پیامک این افزونه پشتیبانی میکنه و امکان ارسال پیامک با این افزونه را برای کاربران فعال کرده است
  ممنون از تیم ملی پیامک

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   21 خرداد 1402، 16:03

   درود بر شما
   ممنون بابت ثبت نظرتون!

 • Gravatar Icon

  محمدحسین رحیم پور

  17 اردیبهشت 1402، 10:01

  سلام ممنون از مقاله ی خوبتون
  می تونیم همزمان هم از افزونه ی کراسنو و هم از افزونه ی دیجیتس استفاده کنیم یا نه ؟ ایا دچار اختلال می شود بابت این مورد راهنمایی کنید

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   18 اردیبهشت 1402، 16:04

   درود بر شما
   خیر این مورد پیشنهاد نمیشود، با توجه به امکانات افزونه کراسنو این افزونه جایگزین افزونه دیجیتس ، پیشنهاد میشود.

 • Gravatar Icon

  کمالی

  10 اردیبهشت 1402، 11:55

  سلام وقت بخیر ممنون از توضیحات خوبتون من برای استفاده از این افزونه میتونم از پنلی که قبلا از شما برای ارسال پیامک تبلیغاتی خریداری کرده بودم استفاده کنم یا باید پنل جدیدی از شما خریداری کنم؟
  باتشکر از پاسخگویی

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   11 اردیبهشت 1402، 16:05

   درود بر ششما
   در صورتی که پنل هایی به جز پایه را خریداری کرده باشید بله ، این امکان وجود دارد.

 • Gravatar Icon

  مشکات

  09 اردیبهشت 1402، 16:51

  سلام وقت بخیر
  برای استفاده از وب سرویس خدماتی اشتراکی کد متن وب سرویس را از کجا بایدبیارم؟
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
  سپاس

 • Gravatar Icon

  تابان

  03 اسفند 1401، 12:10

  سلام
  وقت بخیر
  کاربرِ غیر عضو زمانی که میخواد خرید کنه، تو فرم صورت حساب، علاوه بر شماره تلفن، ایمیل هم میخواد و ضروری هم هست.
  چطور میتونم فیلد ایمیل رو غیر فعل کنم؟ آیا اصلا میشه ایمیل رو غیر فعال کرد ؟
  لطفا راهنمایی بفرمائید

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   04 اسفند 1401، 15:54

   درود بر شما
   این مورد را در افزونه ووکامرس تغییر دهید.

 • Gravatar Icon

  هادی

  01 اسفند 1401، 15:09

  آیا افزونه کراسنو میتونه ارسال وضعیت های سفارش هم داشته باشه؟

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   02 اسفند 1401، 15:55

   درود بر شما
   بله افزونه کرانسو این امکان را دارد.

 • Gravatar Icon

  مهدی مهدی زاده

  01 اسفند 1401، 13:52

  ببخشید این کد تخفیف برای خود سایت کراسنو هست و یا برای ژاکت و بقیه سایت های دیگه ام ارائه میشه؟

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   02 اسفند 1401، 15:56

   درود بر شما
   برای خرید از سایت اختصاصی کراسنو می‌باشد.

 • Gravatar Icon

  حسین ترکمان

  26 دی 1401، 10:21

  سلام و وقتتون بخیر میخواستم بدونم آیا این افزونه به راحتی قابل نصب میباشد ؟ واز کجا باید دانلود شود؟ و اینکه برای ارسال کد تایید کراسنو بهتر است یا دیجیتس؟

  • Gravatar Icon

   حسام کریمی

   26 دی 1401، 10:31

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز، همونطور که می‌دونید، افزونه‌های مختلفی برای ثبت‌نام و ورود کاربران در وردپرس وجود دارند که عملکرد کلی اون‌ها، ارسال پیامک رمز یکبار مصرف یا همون ارسال کد تایید و احراز هویت هست.
   افزونه دیجیتس، صرفاً برای ورود و ثبت‌نام کاربرد داره ولی افزونه کراسنو، همونطوری که در مقاله هم توضیح داده شده علاوه‌بر ثبت‌ونام و ورود پیامکی، برای ارسال پیامک ووکامرس و ثبت سفارش و سیستم دانلود به ازای شماره موبایل و… کاربرد داره و قابلیت‌های بیشتری رو بهتون میده!
   حالا شما با توجه به کاری که می‌خوایین انجام بدین، میتونین یکی از افزونه‌های مذکور رو تهیه بفرمائید.
   از سایت کراسنو می‌تونین افزونه رو تهیه بفرمائید.
   هر دو افزونه قبلاً توسط کارشناسان فنی ملی پیامک تست شده‌اند و این مورد به سلیقه شخصی شما بستگی داره!

 • Gravatar Icon

  مریم علی زاده

  26 دی 1401، 10:19

  سلام وقت بخیر خسته نباشید ممنون از مقاله ی خوبتون و فیلم اموزشی خوبی که تهیه کردید ایا نیاز به خریداری داره این افزونه او در صورتی که نیاز به خرید داره از کجا خریداری کنم و ایا ملی پیامک کد تخفیف داره
  ممنون میشم بفرمایید

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   27 دی 1401، 10:36

   درود بر شما
   بله برای استفاده از افزونه نیاز به خرید آن را دارید که از فروشگاه های افزونه یا خود توسعه دهنده قابل خرید است.

 • Gravatar Icon

  محمود ساسانی‌زاده

  21 دی 1401، 15:03

  سلام و وقت بخیر می خواستم بدونم آیا این افزونه پولی هست یا رایگانه ؟ اگر پولی هست قیمتش چند هستش ؟ آیا نمی شه این افزونه رو رایگان تهیه کرد ؟؟ ممنون می شم جوابم رو بدین

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید