چرا بازاریابی پیامکی در آینده نیز کاربرد خواهد داشت؟

چرا بازاریابی پیامکی در آینده نیز کاربرد خواهد داشت؟

Engagements Icon
0


چرا بازاریابی پیامکی در آینده نیز کاربرد خواهد داشت؟

سامانه پیامک ابزاری فوق العاده قدرتمند جهت انجام امور تبلیغاتی و بازاریابی می باشد و متخصصان باور دارند که تا چند سال آینده رقیبی برای آن پیدا نخواهد شد. علی رغم استفاده گسترده مردم از شبکه های اجتماعی، به نظر می رسد که بازاریابی پیامکی همچنان جایگاه خود را نگه داشته است. بازاریابی پیامکی همچنان دارای مزایایی است که آن را از دیگر روش های تبلیغاتی یک پله بالاتر قرار می دهد و آن را مناسبترین ابزار تبلیغاتی برای تجارت های کوچک می کند. متخصصان بازاریابی معتقدند که این نوع بازاریابی زمینه رشد و توسعه یک تجارت را فراهم می کند. مزایایی که بازاریابی پیامکی در طولانی مدت در اختیار کاربران می دهد آن را به ابزاری ضروری برای ارائه خدمات تجارت های مختلف تبدیل می کند. در این مطلب می خواهیم در مورد اینکه چرا بازاریابی پیامکی بهترین ابزار تبلیغاتی است صحبت کنیم. پس به شما پیشنهاد می کنیم این مطلب را تا انتها مطالعه فرمایید.

هزینه ی بسیار پایین

در ابتدا باید گفت استفاده از پنل اس ام اس بسیار مقرون به صرفه است. دیگر لازم نیست که شما برای راه اندازی کمپیت تبلیغاتی خود میلیون ها تومان هزینه کنید زیرا می توانید با یک پنل اس ام اس در ظرف چند ثانیه کسب و کار خود را تبیلغ نمایید. استفاده از پنل اس ام اس آنقدر مقرون به صرفه است که هر صاحب کاری تقریبا به استفاده از آن ترغیب می شود. مقدار هزینه ای که در استفاده از بازاریابی پیامکی ذخیره می کنید آنقدر زیاد است که شما می توانید آن را جهت ارتقا محصولات و خدمات خود استفاده نمایید.

بازاریابی مستقیم

بازاریابی پیامکی نوعی بازاریابی مستقیم می باشد. پیامک هایی که شما ارسال می کنید مستقیم به صندوق دریافت اس ام اس مخاطبانتان می روند بنابراین هیچ شانسی برای از نرسیدن پیام های مهم شما وجود ندارد. این نشان می دهد که بازاریابان برای درآمد بیشتر ارزش قائل هستند. حتی می توان این پیامک ها را بر اساس نیاز و علاقه مشتریان شخصی سازی کرد. متخصصان بازاریابی معتقدند که ارسال های پیامک های شخصی سازی شده تاثیر گذاری بیشتری نسبت به پیامک های عمومی دارند.

سریع و قابل اعتماد

بازاریابی پیامکی بسیار سریع و قابل اعتماد است. هنگامی که شما دکمه ارسال را بر روی تلفن همراه خود فشار می دهید، پیام شما در طی چند ثانیه به دست مخاطبتان می رسد. همچنین پیامک شما در تلفن همراه آنها ذخیره می شود که این امر خود نوعی تبلیغ برای برند تجاری شماست. اگر شما از سیستم های تبلیغاتی دیگری استفاده کنید، این احتمال وجود دارد که پیام شما هیچ گاه به دست مشتریانتان نرسد اما در بازاریابی پیامکی می توانید مطمئن باشید که پیامک شما هیچ وقت به هدر نمی رود.

گسترش پایگاه مشتریان

اگر شما می خواهید تعداد مشتریان خود را افزایش دهید، استفاده از پنل اس ام اس می تواند در این کار به شما کمک کند. با استفاده از بازاریابی پیامکی ارتباط برقرار کردن با مشتریان جدید بسیار راحت تر از گذشته خواهد بود. داشتن تعداد بیشتری مشتری در خبرنامه پیامکی شما، تضمینی برای فروش بیشتر محصولات شماست.

راحتی

استفاده از بازاریابی پیامکی هم برای فرستنده و هم برای گیرنده پیام ها بسیار راحت است. بر خلاف دیگر روش های تبلیغاتی، این پیام ها همگی مرتبط هستند. هم چنین شما می توانید با استفاده از پنل اس ام اس تنها برای مشتریان مشخص و افرادی که می دانید به تجارت شما علاقه مندند پیامک ارسال کنید. تا نه تنها بازار درست را نشانه بگیرید بلکه در میزان هزینه تبلیغات خود نیز صرفه جویی کنید.

***

اگر علاقه دارید یک کمپین پیامک تبلیغاتی راه اندازی نمایید، با ما تماس بگیرید. کارشناسان فنی ملی پیامک می توانند بر اساس نوع فعالیت و تجارت شما برای شما، روش و شیوه های تبلیغاتی تعیین نمایند و برای کسب درآمد بیشتر شما را یاری کنند.

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است، با بخش پشتیبانی ملی‌پیامک به شماره تلفن 02188003373 تماس بگیرید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
بدون دیدگاه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
ارسال دیدگاه

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید