30% تخفیف خرید پنل پیامکی به مناسبت عید فطر، فقط تا 23 فروردین
مشاهده تخفیف‌ها
پیامک در خدمت هنر و هنرمندان

پیامک در خدمت هنر و هنرمندان

2

اگر سعی دارید با خلق هنر زندگی خود را بچرخانید، برایتان آرزوی موفقیت داریم. ما هم که در کار تبلیغات پیامکی هستیم با برنامه تبلیغاتی پیامک در خدمت هنر و هنرمندان به شما کمک می‌کنیم تا بتوانید برای کسب‌وکارتان حسابی تبلیغ کنید.

این روش زندگی واقعاً مناسب ذهن‌های خلاق است اما برای اینکار لازم است هنر خود را تبدیل به تجارت کنید و به واسطۀ آن درآمد داشته باشید. بازاریابی پیامکی یک راه ارزان‌قیمت و ساده برای این منظور است. با استفاده از پیامک می‌توانید هنر خود را تبلیغ کنید و مشتریان و هواداران بیشتری برای خود بدست آورید تا بیشتر با هنر شما آشنا شوند.

خیلی فرقی ندارد که در چه هنری تخصص داشته باشید، در هر صورت می‌توانید از پیامک برای افزایش درآمد خود استفاده کنید. البته در این مسیر نیاز به تفکر خلاق و استراتژی بازاریابی دارید. بنابراین در اینجا چندین ایدۀ مختلف را با شما مطرح می‌کنیم.

بازاریابی پیامکی ویژه موسیقیدانان

پیامک در خدمت هنر و هنرمنداناولین مزیت پیامک در خدمت هنر و هنرمندان مخصوص حوزۀ موسیقی است. انتشار آلبوم و برگزاری کنسرت در شهر‌های مخلتف دو بخش عمدۀ کار یک موسیقیدان یا گروه موسیقی را تشکیل می‌دهد. اما نقش اس ام اس مارکتینگ اینجا چیست؟

با استفاده از ارسال پیامک می‌توانید زمان انتشار آلبوم جدید یا کنسرت‌های پیش‌رو را به هواداران اطلاع دهید. اگر واقعاً می‌خواهید یک بازاریابی موفق داشته باشید، می‌توانید از سایت‌هایی استفاده کنید که اجازه می‌دهند بخشی از کار خود را آپلود کنید. به این ترتیب، نمونه موسیقی خود را در این سایت‌ها بگذارید و از طریق پیامک لینک آن را برای مخاطبان بفرستید. بگذارید هواداران سریع‌تر به هنر و موسیقی شما دسترسی داشته باشند تا جامعه بیشتر با شما آشنا شود.

ارسال پیامک برای فعالان حوزه عکاسی و نقاشی

پیامک در خدمت هنر و هنرمندانگوشی هواداران می‌تواند یک بوم نقاشی عالی برایتان باشد تا کار خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. توصیه می‌کنم هر از چند گاهی یک لینک برای مخاطبان ارسال کنید که در آن کارهای شما و همچنین اطلاعاتی برای خرید آنها در اختیار افراد قرار گیرد.

همچنین اگر قصد دارید یک نمایشگاه برگزار کنید، با استفاده از پیامک می‌توانید زمان و مکان دقیق آن را به مخاطبان خود اطلاع دهید و کاری کنید که گالری شما شلوغ‌تر از همیشه باشد.

نویسندگان هم پیامک می‌فرستند

بازاریابی پیامکی برای هنرمندانمهم نیست که برای روزنامه، مجله یا بلاگ قلم می‌زنید یا اینکه فقط در فیسبوک و سایت‌های مشابه فعالید، طرفداران شما دوست دارند از انتشار نوشتۀ جدید مطع شوند. پس پیشنهاد می‌کنم با کمک پیامک  این اطلاع‌رسانی را انجام دهید و در صورت امکان لینک مطلب را نیز برای مخاطب ارسال کنید. به این ترتیب قبل از اینکه مطلب شما در زیر مطالب جدیدتر دفن شود، عدۀ بیشتری آن را مطالعه می‌کنند.

اگر هم زمینۀ فعالیت شما ادبیات باشد و به نوشتن رمان و شعر علاقه‌مند باشید، می‌توانید با پیامک جدیدترین اثرتان را تبلیغ کنید یا اگر قرار است طی مراسمی آن را رونمایی کنید، زمان و مکان این مراسم را به گوش هواداران برسانید. شما حتی می‌توانید تخفیفی برای کتاب خود در نظر بگیرید و از طریق پیامک این تخفیف را به گوش همه برسانید. در واقع اینجاست که باید حسابی خلاقیتتان را به کار بیندازید و از پیامک استفاده کنید.

گالری‌ها و نمایشگاه

پنل پیامک گالری نقاشیشاید گالری یا مغازۀ شما تا الان چندان مورد توجه مخاطبان هنر قرار نگرفته باشد. برای حل این مشکل می‌توانید یک اشتراک پیامکی راه‌اندازی کنید تا به مشتریان خود در مورد جدیدترین اخبار و پیشنهادات خود اطلاع‌رسانی کنید. حتی می‌توانید برای علاقه‌مندان به هنرهای مختلف (نقاشی، سفال‌گری، مجسمه‌سازی و ...) دفترچه تلفن مخصوص داشته باشید تا مشتریان را با دقت بالاتری هدف بازاریابی خود قرار دهید و بازدهی تبلیغ را بالاتر ببرید. شاید راه‌اندازی یک فروشگاه آنلاین وقت و هزینه زیادی از شما بگیرد، اما ارتباط با مشتریان از طریق پیامک می‌تواند یک جایگزین خوب و کارآمد برای آن باشد.

جمع‌بندی

ایده‌های ارائه شده تنها چند استفادۀ کوچک از پیامک در خدمت هنر و هنرمندان محسوب می‌شود. اگر به تخصص شما در این لیست اشاره نشده است، لازم نیست نگران باشید، چون اس ام اس مارکتینگ پیامک برای شما هم مفید است.

فقط کافیست کمی خلاقیت به خرج دهید که خوشبختانه این توانایی جوهرۀ اصلی شغل شماست. پس دست به کار شوید و نشان دهید که هنرمندان نیز می‌توانند به اندازۀ یک شرکت درآمد داشته باشند. در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید، می‌توانید با بخش پشتیبانی ملی‌ پیامک یعنی 02163404 تماس بگیرید و سوالات خود را درباره بازاریابی پیامکی بپرسید یا در انتهای همین متن برایمان بنویسید تا سریعاً به آن پاسخ دهیم

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
بدون دیدگاه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
ارسال دیدگاه

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها 3 روز تست رایگان

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.

پنل خود را انتخاب کنید