پیامک راهکاری برای ساده سازی تبلیغات تجارت ها

پیامک راهکاری برای ساده سازی تبلیغات تجارت ها

Engagements Icon
0


پیامک راهکاری برای ساده سازی تبلیغات تجارت ها

ما قبلا هم بیان کرده ایم و باز هم می گوییم. بازاریابی کسب و کارهای کوچک کار چندان ساده ای نیست. در واقع، شما می توانید ماه ها و سال ها وقت و سرمایه خود را صرف انجام این کار کنید و در نهایت پس از این مدت، راهکاری دائم و مقرون به صرفه را برای تبلیغ تجارت خود کشف کنید.

بگذارید برایتان یادآوری کنیم که شما گزینه های مختلفی را برای بازاریابی کسب و کار خود در اختیار دارید: از تبلیغات شفاهی تا بازاریابی شبکه های اجتماعی. در واقع بسیاری از اوقات شما با گزینه های بسیاری روبرو خواهید شد. از صدها راهکار تبلیغاتی که پیش روی شما قرار دارد، شما باید چند متد و روشی که برایتان بهترین بازده را دارند انتخاب کنید.

حال اجازه بدهید بازاریابی پیامکی را به این مکالمه اضافه کنیم. چه چیزی در بازاریابی پیامکی وجود دارد که آن را به ابزار محبوب تبلیغاتی صاحبان تجارت های کوچک تبدیل کرده است؟ خب بگذارید با ساده ترین نکته شروع کنیم. بازاریابی پیامکی به طرز شگفت انگیزی مقرون به صرفه است. علاوه بر این، سرعت پاسخگویی و بازده سرویس اس ام اس بسیار بالا است.

عللاوه بر همۀ این موارد، بازاریابی پیامکی، بازاریابی عصر ارتباطات است و از مزایای تکنولوژی بهره مند است. آیا می دانستید 99% از پیامک ها طی 5 دقیقه پس از ارسال باز و خوانده می شوند؟ این آمار کاملا درست و در عین حال شگفت انگیز است. تصور کنید مردم به کمپین تبلیغات ایمیلی نیز چنین توجهی نشان می دادند. یا حتی بهتر، تصور کنید که 99% مردم به از کلماتی که شما بیان می کنید با دقت گوش کنند؟ به طور حتم، جهان جای بهتری می شد.

اما برای حال، بیایید دوباره به دنیای واقعی برگردیم و از ابتدای بازاریابی پیامکی شروع کنیم. بازاریابی پیامکی به کسب و کارهای کوچک کمک می کند تا در کمترین زمان و با صرف کم ترین هزینه به اهداف بازاریابی خود برسند.

***

اگر علاقه دارید یک کمپین پیامک تبلیغاتی راه اندازی نمایید، با ما تماس بگیرید. کارشناسان فنی ملی پیامک می توانند بر اساس نوع فعالیت و تجارت شما برای شما، روش و شیوه های تبلیغاتی تعیین نمایند و برای کسب درآمد بیشتر شما را یاری کنند.

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است، با بخش پشتیبانی ملی‌پیامک به شماره تلفن 02188003373 تماس بگیرید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
بدون دیدگاه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
ارسال دیدگاه

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید