به اعضای خبرنامه پیامکی خود چه تعهدی بدهیم

به اعضای خبرنامه پیامکی خود چه تعهدی بدهیم

Engagements Icon
1


به اعضای خبرنامه پیامکی خود چه تعهدی بدهیم

آیا شما نیز از پیامک های اسپم گونه ای که دریافت می کنید خسته شده اید؟ نکتۀ جالب این است که هیچ فردی از این وضعیت لذت نمی برد. آیا از اینکه شرکت های مختلف با ایمیل های تخفیف 10% خود، صندوق دریافت پیام هایتان را بمباران می کنند، عصبانی نمی شوید؟ همۀ این قوانین در رابطه با بازاریابی پیامکی هم وجود دارند. لزومی ندارد که تلفن همراه مشتریان خود را با اینگونه پیامک ها بمباران کنید. این کار نه تنها بسیار آزاردهنده است، بلکه اعتبار شرکت شما را نیز زیر سوال می برد.

در ابتدا، هنگامی که از مشتریانتان می خواهید که به عضویت خبرنامه پیامکی تان در بیایند، احتمالا بتوانید با زحمت بسیار آنها را قانع کنید. چرا؟ زیرا از دیدگاه مشتری این خبرنامه یک درخواست دیگر و یک فهرست آزاردهنده دیگر خواهد بود. هرچند بی اثر بودن بازاریابی اجباری چندین سال است که نزد همگان ثابت شده است، اما هنوز بسیاری از افراد از این روش بازاریابی استفاده می کنند. و آنها انقدر اصرار می ورزند تا شما بالاخره محصولی از آنها خریداری کنید. پس هنگام دعوت مشتریان خود به خبرنامه پیامکی، باید به آنها چه قولی دهید؟ باید به آنها قول دهید که هیچ گاه برای آنها مزاحمت ایجاد نکنید.

به آنها قول دهید که برایشان پیشنهادهای اختصاصی ارسال می کنید. به آنها قول دهید که برای چیز با ارزشی در خبرنامه شما ثبت نام می کنند. بدون هیچ فکر قبلی برای آنها تخفیف ارسال نکنید، تخفیف هایی که از طریق دیگر ابزارهای ارتباطی نیز به دست می آورند. سعی کنید تخفیف هایتان دارای تاریخ انقضا باشد تا مشتریان شما سریع تر اقدام به خرید کنند. هنگامی که از مشتریانتان می خواهید که به خبرنامه پیامکی تان بپیوندند، این همان چیزی است که می خواهند. آنها انتظار دارند که مانند مشتریان VIPبا آنها برخورد شود. هنگامی که کاربران سامانه پیامک ما در درک این مفهوم دچار مشکل می شوند، متاسفانه به موفقیت نیز نمی رسند. و مشتریانشان نیز از پیامک های تکراری آنها به ستوه می آیند. پس سعی کنید از این عادت بد دوری کنید.

سعی کنید که ارزش خاصی به پیامک های خود بدهید. در نتیجه تجارتتان رشد خواهد کرد. شاید بپرسید بازاریابی پیامکی چگونه باعث رشد تجارت شما خواهد شد؟ بازاریابی پیامکی وفاداری مشتریان را نسبت به برند تجاریتان تقویت می کند، روابطتان با مشتریانتان را افزایش می دهد، و در نهایت، فروش شما بیشتر خواهد شد. اگر شما بتوانید این قانون را رعایت کنید، مطمئنا در مسیر موفقیت بازاریابی پیامکی گام خواهید برداشت.

***

اگر علاقه دارید یک کمپین پیامک تبلیغاتی راه اندازی نمایید، با ما تماس بگیرید. کارشناسان فنی ملی پیامک می توانند بر اساس نوع فعالیت و تجارت شما برای شما، روش و شیوه های تبلیغاتی تعیین نمایند و برای کسب درآمد بیشتر شما را یاری کنند.

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است، با بخش پشتیبانی ملی‌پیامک به شماره تلفن 02188003373 تماس بگیرید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
بدون دیدگاه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
ارسال دیدگاه

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید