همان‌طور که می‌دانید انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ایران در دو نوبت (اسفند سال 1398 و اردیبهشت سال 1399) برگزار خواهد شد. نامزد‌های انتخاباتی می‌توانند از یک هفته پیش از روز انتخابات اقدام به تبلیغ نمایند. با نزدیک شدن به اسفند 1398 زمان آن رسیده است که نامزدهای انتخابات مجلس یازدهم استراتژی‌ها و راهکارهای خودشان را برای پیروزی در انتخابات پیش رو به کار بگیرند.

آخرین تحقیقات صورت گرفته از 500 فرد بالای 18 سال نشان می دهد که 24% از این افراد عقیده دارند پیامک بهترین ابزار برای برقراری ارتباط با رای‌دهندگان است. نکته جالب اینجاست که 10% از این افراد در انتخابات گذشته با کاندیداهای مورد نظر خودشان از طریق اس ام اس در ارتباط بوده اند و برنامه‌های انتخاباتی این افراد را دنبال می‌کرده اند.

ما نیز در ملی‌پیامک می کوشیم تا این انتخابات پرشورتر و با شکوه‌تر از گذشته برگزار شود؛ به همین دلیل تصمیم گرفتیم که پنل های تجاری خودمان را با ۵۰% تخفیف در اختیار نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی قرار دهیم تا کاندیدا‌ها بتوانند به‌راحتی با هواداران‌ خودشان در ارتباط باشند و پیام انتخاباتی خودشان را راحت تر از گذشته به گوش مردم برسانند.

مزایای پنل اس ام اس ملی پیامک برای انتخابات مجلس یازدهم

حالا شاید برای بعضی از شما این سوال پیش بیاید که چرا یک نماینده مجلس باید برای انجام تبلیغات انتخاباتی خودش از سامانه ملی‌پیامک استفاده کند؟

همانطور که در بالا گفتیم، ملی‌پیامک پنل های تجاری خودش را فقط به نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با 50% تخفیف ارائه می‌کند. آیا دلیلی بهتر از این وجود دارد؟

تبلیغات پیامکی – تخفیف ویژه انتخابات 1400

  • 0 تومان

ملی‌پیامک یکی از بهترین و موفق‌ترین سامانه‌های ارسال اس ام اس در ایران است. ملی‌پیامک با ایجاد رابط کاربری آسان توانسته است تا پیشرفته‌ترین خدمات اس ام اس را به ساده‌ترین شکل ممکن به کاربران خودش ارائه دهد. به همین دلیل است که کاربران می‌توانند بدون نیاز به داشتن مهارت و دانش خاصی به‌راحتی پیامک‌های خودشان را ارسال کنند. ملی‌پیامک هم اکنون با بیش از 20 هزار کاربر یکی از پرطرفدارترین سامانه‌های ارسال اس ام اس در ایران به شمار می‌آید. یکی دیگر از دلایلی که مشتریان را به سمت ملی‌پیامک جذب می‌کند خدمات و امکاناتی است که به کاربران خودش ارائه می‌دهد. امکاناتی که قطعاً در هنگام انتخابات مجلس یازدهم هم پرکاربرد خواهند بود. بعضی از امکانات سامانه ملی‌پیامک را در زیر می‌بینید:

ارسال پیامک به شماره‌های یک شهر

در این روش پیامک تبلیغاتی و انبوه شما در کمترین زمان ممکن و به‌صورت اینترنتی به شماره موبایل‌های دائمی یا اعتباری شهر مورد نظرتان ارسال می‌شود. همچنین پیامک تبلیغاتی شما تنها به شماره موبایل‌های فعال (واگذار شده) شهر ارسال شده و گزارش کلی از پیامک‌های ارسالی و دریافتی برای شما در دسترس است.

ارسال پیامک به یک پیش شماره خاص

در این روش، متن تبلیغاتی نماینده مجلس به یک سری شماره موبایل با پیش‌شماره خاص فرستاده می‌شود. پیش‌شماره‌های انتخابی مشتری می‌تواند شماره موبایل‌های شرکت همراه اول ( دائمی و اعتباری) و ایرانسل (دائمی و اعتباری) باشد.

ارسال پیامک منطقه ای

در این روش تبلیغاتی، پیامک مشتری به شماره موبایل‌های یک منطقه خاص ارسال می‌شود. در این صورت مشتری تنها هزینه تبلیغات در منطقه مورد فعالیت خود را پرداخت خواهد کرد.

ارسال پیامک بر اساس کد پستی

در این روش متن شعار انتخاباتی مجلس به کد پستی‌های خاصی ارسال می‌شود؛ مثلاً می‌توانید پیام‌های تبلیغاتی انتخابات مجلس را برای کدپستی‌هایی که با یک پیش‌شماره خاص شروع می‌شوند، ارسال کنید. افرادی این پیامک‌ها را دریافت می‌کنند که در زمان خرید سیم‌کارت آدرس کامل پستی خودشان را مشخص کرده باشند.

ارسال پیامک به صاحبان مشاغل و اصناف

این روش، تبلیغات کاندیداهای مجلس را به لیست شماره موبایل‌های صاحبان مشاغل و اصناف مختلف ارسال می کند. بانک مشاغل و اصناف مورد استفاده در ملی‌پیامک به‌روز‌ترین شماره‌ها را دارد. با استفاده از این بانک شماره، تبلیغ کاندید مجلس به تفکیک صنف، شهر و استان خاصی ارسال می‌شود.

ارسال بر اساس جنسیت و سن

تبلیغ نماینده مجلس می‌تواند بر اساس سن و جنسیت مخاطبانش به دست آن‌ها برسد. می‌توانید برنامه‌های خودتان را بر اساس سن و جنسیت افراد برایشان شرح دهید. مثلاً اینکه چه برنامه‌هایی برای دانش‌آموزان و دانشجویان دارید و …

سخن آخر

موارد ذکر شده در بالا تنها بخشی از امکانات پنل‌های ملی‌پیامک است که می توانند در یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی ایران پرکاربرد باشند. اگر تا به حال از سامانه پیامکی استفاده نکرده اید و برای استفاده از آن کمی مردد هستید. به شما این اطمینان را می‌دهیم که بازاریابی پیامکی می‌تواند ورق را به نفع شما برگرداند.

امروزه تقریباً تمام مردم، به‌خصوص جوانان که بیشتر جمعیت کشور ما را تشکیل می دهند، از تلفن همراه استفاده می‌کنند. از طرفی همه گوشی‌های موبایل از قابلیت ارسال و دریافت پیامک پشتیبانی می‌کنند. چنین ابزار ارتباط جمعی می تواند شما را برای رسیدن به اهداف انتخاباتی‌تان یاری کند.

ملی‌پیامک مفتخر است به عنوان اولین سامانه پیامک درایران، آمادگی خودش را برای با‌شکوه برگزار کردن انتخابات مجلس شورای اسلامی ایران اعلام کند. نامزدهای محترم نمایندگی مجلس شورای اسلامی می‌توانند در زمان برگزاری انتخابات پنل‌های تجاری ما را با ۵۰% تخفیف دریافت کنند و از امکاناتش برای تبلیغ انتخابات مجلس و انتقال پیام تبلیغاتی خودشان استفاده کنند.

در آخر اگر علاقه دارید تا یک کمپین تبلیغات پیامکی راه‌اندازی کنید، با ما تماس بگیرید. کارشناسان فنی ملی‌پیامک می‌توانند بر اساس نوع فعالیت و تجارت شما، روش و شیوه‌های کارآمد تبلیغاتی را معرفی کنند و برای کسب درآمد بیشتر، به شما راهکار ارائه دهند.

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است، با بخش پشتیبانی ملی‌پیامک به شماره تلفن 02163404 تماس بگیرید.

سامانه ملی پیامک و یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی
به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید