30% تخفیف بهاره خرید پنل پیامکی، فقط تا 31 فروردین
مشاهده تخفیف‌ها
استفاده از سامانه پیامک برای ارتباط با کارمندان. راهکار روابط درون سازمانی

استفاده از سامانه پیامک برای ارتباط با کارمندان. راهکار روابط درون سازمانی

1

شاید بسیاری از شما بازاریابی پیامکی را به عنوان نوعی از ابزار تبلیغاتی تلقی می نمایی که این فکر کاملا صحیح می باشد، اما گاهی اوقات فراموش می کنید که می توانید با استفاده از سامانه پیامک برای ارتباط با کارمندان و کارکنان شرکت اقدام کنید.

به عنوان مثال، بسیاری از شرکت ها و سازمان هایی که از ملی پیامک خدمات پیامکی دریافت کرده اند دارای بیش از 500 کارمند می باشند و مدیران این شرکت ها از طریق سامانه ارسال پیام کوتاه با کارمندان خود در ارتباط هستند و اطلاعیه های مهم را از این طریق به آن ها ابلاغ می نمایند. ممکن است فکر کنید که تمامی کارکنان یک شرکت دارای آدرس ااستفاده از سامانه پیامک برای ارتباط با کارمندانیمیل هستند که البته درست است. اما، این ایمیل ها اکثرا به مقصد نمی رسند یا با توجه به عناوینشان، به عنوان اسپم شناخته می شوند.

پس از بررسی های بسیار مدیران شرکت ها متوجه شدند که راحت ترین روش ارتباطی با کارمندان از طریق ارسال پیامک می باشد. تنها با پرداخت مبلغی ناچیز به صورت ماهیانه، سازمان های تحت پوشش ملی پیامک می توانند تنها با یک کلیک با کارمندان خود در ارتباط باشند.

قدرت پیامک تبلیغاتی را دست کم نگیرید!

اگر به دنبال افزایش درآمد و گسترش کسب و کار خود هستید، با ثبت نام در ملی پیامک و ارسال پیامک تکی و انبوه، مشتریان جدیدی جذب و از آن ها نگهداری کنید و رابطه و تعاملی طولانی ایجاد کنید.
10% تخفیف!
MPC10
کپی کد
برای ارسال پیامک تکی و انبوه همین الان ثبت نام کنید
ثبت نام و ارسال پیامک آنی

پنل اس ام اس چیست؟

در حققیت اینکه پنل اس ام اس یک ابزار اطلاع‌رسانی یا وسیله تبلیغات است به نحوه استفاده شما مربوط است. زیرا این ابزار، قابلیت هر دو نوع استفاده را دارد. درست مثل تلویزیون که هم برای اخبار و اطلاعات استفاده شده و هم برای نمایش تبلیغات. استفاده از سامانه پیامک برای ارتباط با کارمندان هم در زمینه اطلاع‌رسانی قرار می‌گیرد.

پنل اس ام اس یک ابزار آنلاین است که با کمک آن می‌توانید بی‌نهایت پیامک ارسال کنید. از آنجایی که این سامانه پیامکی، یک وسیله تخصصی ارسال پیامک است، قابلیت‌های خاصی را برای اطلاع‌رسانی حرفه ای به شما ارائه می‌دهد که در بقیه ابزارها وجود ندارد. به طور مثال توانایی دسته بندی مخاطبان، ارسال گروهی، زمان‌بندی، ارسال هوشمند و پاسخگوی خودکار

در نظر داشته باشید که در صورتی‌که از سامانه پیامک برای تبلیغات استفاده می‌کنید ابزارهای قدرتمند دیگری هم در اختیار شما قرار می‌گیرند. برای دریافت مشاوره حتما با ما در تماس باشید.

چرا در یک سازمان باید از سامانه پیامکی استفاده کنیم؟

استفاده از سامانه پیامک برای ارتباط با کارمندان به شما یک مسیر مستقیم گفت و شنود با اعضای سازمان را می‌دهد. بدون هیچ دردسری، فقط کافی است که پیام خود را در پنل پیامک نوشته و آن را برای کارمندان خود ارسال کنید. اخبار و اتفاقات زیادی در سازمان رخ می‌دهند که لازم است در کمترین زمان به دست پرسنل برسند. حال اگر این اتفاقات باید در زمان کمی به گوش همکاران برسد چه روشی مناسب تر است؟

در اطلاع‌رسانی درون سازمانی داشتن یک راه مستقیم و مطمئن رکن اول است. شما باید یک راه برای ارتباط با اعضا داشته باشید. مشخص است که اتفاقات را نمی توان در تمام ساعات شبانه روز از طریق تماس تلفنی بیان کرد. اینجاست که می توانید به پیامک اتکا کنید.

رکن مهم دیگر در چنین رخدادهایی، اطمینان از دریافت خبر و آگاه شدن اعضا است. خبرهای مهم را نمی توان در گروه‌های تلگرامی و واتساپی گفت. چرا که خیلی افراد آن‌ها را نمی‌خوانند. عده ای هم در آن موقع اینترنت ندارند. چیزی که شما از ان مطمئن خواهید بود این است که دریافت پیامک خبری برای افراد، هیچ مزاحمتی ایجاد نمی‌کند.

در چه زمان‌هایی از سامانه پیامکی برای کارمندان خود استفاده کنیم؟

شاید این روش ارتباطی به نظر شما ایده ی بسیار جالبی باشد، اما فکر نمی کنید که ارتباطات داخلی شما به صورتی باشد که بخواهید از سامانه پیام کوتاه استفاده نمایید. در زیر مثال هایی از کاربردهای استفاده از سامانه پیامک برای ارتباط با کارمندان را برای شما ذکر می کنیم. به این ترتیب شما می توانید برای برقراری ارتباط درون سازمانی از سرویس پیام کوتاه استفاده نمایید. نکته ی قابل ذکر این است که هیچ گاه نباید از خلاقیت ترسید. اگر ایده ی جالبی برای استفاده از سامانه پیام کوتاه به ذهنتان خطور کرد حتما آن را انجام دهید.

ارسال پیامک حقوق و مزایا به کارمندان

آیا تعطیلات نوروزی نزدیک است و شما از مراجعه ی بسیار کارمندان به دفترتان خسته شده اید؟ کارمندانی که برای دریافت مرخصی اضافی به شما مراجعه می کنند و یا از حقوق و مزایای دریافتی شان برای عید نوروز سوال می پرسند. اگر تمامی کارمندان شما عضو خبرنامه پیامکی سازمان شما باشند، به راحتی می توانید با ارسال یک پیامک آن ها را از این جزییات با خبر سازید.

اطلاع رسانی برای تغییرات در قوانین و مقررات

علی رغم اینکه سازمان هایی که ملی پیامک با آن ها کار می کند تغییراتی که در قوانین و مقرراتشان ایجاد می شود را از طریق ارسال ایمیل ابلاغ می کنند، با این حال از پیامک نیز جهت یادآوری این ابلاغیه ها استفاده می کنند. می توانید با ارسال پیامک به کارمندان خود، به آن ها یادآوری کنید که برای مشاهده ابلاغیه های جدید صندوق دریافت ایمیل های خود را بررسی کنند. بهتر است که برای برقراری بهترین ارتباط با کارمندان خود، از ایمیل و پیامک با یکدیگر استفاده نمایید.

اطلاع رسانی تعطیلی شرکت بنا به مسئله ی خاص

احتمالا برای شما نیز اتفاق افتاده است که یک صبح زمستانی از خواب بیدار شده اید و مشاهده کرده اید که در شب گذشته برف سنگینی باریده است. در غرب و شمال غربی ایران بارش برف سنگین در زمستان امری بسیار طبیعی است. هنگامی که تغییرات آب و هوایی این چنینی رخ می دهد، کارمندان شما از خود می پرسند که آیا لازم است که چنین ریسکی را انجام دهند و به محل کار خود بروند؟ آیا دیگر کارمندان نیز امروز حضور خواهند داشت؟ آیا رئیس امروز دفتر را تعطیل می کند؟ شما به راحتی می توانید با استفاده از یک پیام کوتاه به تمامی این سوالات پاسخ دهید.

چرا استفاده از سامانه پیامک برای ارتباط با کارمندان پیشنهاد می‌کنیم؟

پنل اس ام اس یا سامانه پیامکی یک روش سریع و گسترده برای برقراری ارتباط است. این روش که به همه‌گیر بودن مشهور است زیرا در کمترین زمان، پیغام شما را تعداد زیادی از افراد می‌رساند. از سوی دیگر، پایین بودن هزینه و سادگی استفاده از آن باعث می‌شود افراد و شرکت‌های زیادی پنل اس ام اس را به عنوان انتخاب اول خود قرار دهند. قبل از تهیه این سامانه نگاهی به هزینه های انواع پنل‌ها داشته باشید.

بی شک مطالب گفته شده در بالا تمامی روش های استفاده از سرویس پیام کوتاه جهت ارتباط داخلی با کارمندان را توضیح نداده است. امیدواریم در آینده بتوانیم مطلبی مفصل تری را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. همچنین خوشحال می شویم که از نظرات و تجربیات شما عزیزان نیز استفاده نماییم.

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است، با بخش پشتیبانی ملی‌پیامک به شماره تلفن 02163404 تماس بگیرید. تبلیغات پیامکی یکی از روش های نوین اطلاع‌رسانی محسوب می شود. برای داشتن یک تبلیغات خوب پیشنهاد می‌کنیم که کانال آپارات ملی پیامک و یا صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید تا از به روزترین آموزش های تبلیغات باخبر شوید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
بدون دیدگاه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
ارسال دیدگاه

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.

پنل خود را انتخاب کنید