یک سامانۀ ارسال پیامک خوب چه ویژگی هایی دارد؟

یک سامانۀ ارسال پیامک خوب چه ویژگی هایی دارد؟

Engagements Icon
0


یک سامانۀ ارسال پیامک خوب چه ویژگی هایی دارد؟

در ملی پیامک ما با اقشار مختلفی از مردم همکاری می کنیم. سرویس بازاریابی پیامکی ما دو هدف اصلی را پیگیری می کند: آموزش و نتیجه. مطمئنا، بازاریابی پیامکی یکی از مقرون به صرفه ترین و سریع ترین ابزارهای ارتباطی است، اما ما از شما می خواهیم که بزرگتر بیاندیشید. ما می خواهیم به شما نشان دهیم اگر سامانۀ پیامک مناسبی را برای کسب و کار خود انتخاب کنید، چه تغییری در تجارت شما رخ خواهد داد. بنابراین، در این مطلب سعی داریم درباره ویژگی های یک سامانۀ پیامکی خوب با شما صحبت کنیم.

آیا سامانۀ پیامکی شما ابزارهای مناسبِ پیشرفت را در اختیارتان قرار می دهد؟

آیا رابط کاربری آنها پیچیده است یا رابط کاربری ساده و قابل فهمی دارند؟ آنها چه امکاناتی را به کاربران خود پیشنهاد می کنند و آیا این امکانات مناسب نیازهای شما هستند؟ هیچ وقت به خاطر تعرفه ارزان پنل پیامک خود را انتخاب نکنید. مطمئنا شما میخواهید که با شرکتی همکاری نمایید که تمامی امکانات را با قیمتی مناسب در اختیارتان قرار می دهد، شرکتی که سرویس های خود را همواره به روز رسانی می کند.

آیا نحوه استفاده درست از سامانۀ پیامکی را به شما آموزش می دهند؟

در ملی پیامک، آموزش بیش از هر چیز دیگری برای ما ارجحیت دارد. بهتر است از این زاویه به مسئله نگاه کنیم. شما چگونه می توانید در کسب و کار خود موفق شوید اگر ندانید چه مسیری را باید طی کنید؟ آموزش ندادن مخاطبان مانند این است که مسافران را به کشوری بیگانه بفرستیم اما به آنها اجازه ندهیم از تجهیزات مسیریابی استفاده کنند. در اختیار گذاشتن یک پنل پیامک به مشتریان کار بزرگی نیست، بلکه آموزش صحیح و پشتیبانی قوی است که یک سامانه پیامکی را بر دیگر رقبا برتر میسازد.

آیا سامانۀ پیامکی انتخابیتان تعرفه های مناسبی دارد؟

آیا سامانۀ پیامکی انتخابیتان، شما را مجبور به استفاده از پنل هایی می کند که احتیاجی بهشان ندارید؟ آیا آنها به صورت سالانه با شما قرارداد می بندند؟ اگر شما نتوانید یک ماه به موقع حساب کاربری خود را شارژ کنید، به طور خودکار سامانۀ پیامکی شما را قطع می کنند؟ مطمئن باشید که ما در ملی پیامک هیچ کدام از موارد بالا را بر مشتریان خود تحمیل نمی کنیم.

آیا سامانۀ پیامکی انتخابیتان با کسب و کار شما آشنایی دارند و نیازهای شما را درک می کنند؟

آیا زمانی که شما با آنها تماس می گیرید، آنها سعی می کنند هزینۀ بی دلیلی را به شما تحمیل کنند؟ برای مثال زمانی که از آنها درباره مزایای استفاده از پیامک در رستوران می پرسید، آنها درباره اهمیت پیامک برای ارتباطات داخلی با کارکنان صحبت می کنند. همیشه سامانۀ پیامکی را انتخاب کنید که نیازهای شما را بشناسد و برای برطرف کردن آنها بکوشد.

***

اگر علاقه دارید یک کمپین پیامک تبلیغاتی راه اندازی نمایید، با ما تماس بگیرید. کارشناسان فنی ملی پیامک می توانند بر اساس نوع فعالیت و تجارت شما برای شما، روش و شیوه های تبلیغاتی تعیین نمایند و برای کسب درآمد بیشتر شما را یاری کنند.

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است، با بخش پشتیبانی ملی‌پیامک به شماره تلفن 02188003373 تماس بگیرید.

 

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
بدون دیدگاه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
ارسال دیدگاه

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید