ارسال پیامک به همراه نام و نام خانودگی

برای هر کسی نام خودش مهمترین کلمه‌ای است که در دنیا وجود دارد. بنابراین هیچ شکی نیست که اگر راهی پیدا کنید تا مشتری را با نام کوچک خطاب قرار دهید، او احساس صمیمیّت بسیار بیشتری با شما خواهد کرد. اما اینکار چگونه ممکن خواهد بود؟ در جواب باید گفت که سامانۀ ملی‌پیامک این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد که پیامک‌ خود را برای هر مشتری شخصی‌سازی کنید و نام کوچک وی را در متن آن بگنجانید. اما قبل از شروع لازم است که همراه با شمارۀ مشتریان، نام کوچک هر یک از آنها را نیز در سیستم ثبت کرده باشید. بنابراین وقتی که مشتری نسبت به ثبت‌نام در خبرنامۀ پیامکی شما اقدامم می‌کنید، فراموش نکنید که حتماً نام کوچک او را نیز دریافت کنید. به این ترتیب علاوه بر شماره، نام مشتری نیز در هنگام ثبت‌نام به روی پنل پیامکی شما ثبت خواهد شد.

بعد از اینکه نام مشترکین در سیستم ثبت شد، دیگر استفاده کردن از نام آنها برای شخصی کردن پیامک‌ها به سادگی امکان‌پذیر خواهد بود. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که در پیامک جدیدی که ایجاد می‌کنید، تگ مربوط به اسم کوچک مشتریان را نیز جای دهید. درست مثل نمونه پیامکی که در زیر برای شما قرار داده‌ایم:

حال کافی است این پیامک را ارسال کنید تا جادوی پیامک کار خودش را بکند. اکنون اگر یک مشتری به اسم مجتبی پیامک شما را دریافت کند، به جای این تگ، نام خودش را در متن شما خواهد دید. در زیر نمونه پیامی که او دریافت می‌کند را می‌توانید ببینید. جذاب است. نه؟

مجتبی عزیز، با نشان دادن این پیامک به ما خرید خود را با 20% انجام خواهی داد. ملی پیامک

مهم نیست که شما پیشنهاد پیامکی خود را فقط به چند نفر یا هزاران مشتری ارسال کنید، در هر صورت این ویژگی به شما کمک می‌کند تا به مشتری این احساس را بدهید که پیامک شما برای او نوشته شده است و او برای شما ارزش دارد. با استفاده از این امکان، می‌توانید تمام پیامک‌های خود را شخصی و دوستانه کنید و در نتیجه تعداد کسانی که به سراغ شما خواهند آمد هم افزایش بسیار زیادی خواهند داشت. پس اگر قصد استفاده از این امکان را دارید، می‌توانید با ما تماس بگیرید و مشورت‌های لازم را از تیم ما بگیرید. خوشحال خواهیم شد که نظرات و تجربیات خود را در این مورد با ما در میان بگذارید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید