آموزش طراحی سایت فروشگاهی بدون کدنویسی

آموزش طراحی سایت فروشگاهی بدون کدنویسی

Engagements Icon
0


اگر تصمیم‌تان برای ساخت فروشگاه اینترنتی جدی است؛ که بسیار عالی! اما اگر هنوز دل دل می‌کنید، وقت آن رسیده، که تصمیم‌تان را بگیرید، که آیا فروشگاه آنلاین می‌خواهید داشته باشید، یا نه؟! چرا هنوز مطمئن نیستید؟

  • فکر می‌کنید، ساخت سایت فروشگاه اینترنتی و مدیریت آن کار پیچیده‌ای است و در آن تخصص ندارید؟
  • زمان زیادی برای کار کردن با سایت ندارید؟
  • بودجه زیادی برای آن کنار نگذاشته‌اید؟
  • نگران این هستید، که نتوانید بفروشید؟
  • یا اصلا هنوز محصول مناسبی پیدا نکرده‌اید؟

ما همۀ دغدغه‌های شما را می‌دانیم. کمی صبر کنید؛ تا در مورد همۀ آن‌ها صحبت کنیم. سپس تصمیم بگیرید، که آیا فروشگاه آنلاین می‌خواهید یا نه!

آموزش طراحی سایت فروشگاهی بدون کدنویسی

بدون کدنویسی و دانش فنی هم می‌توانم یک فروشگاه اینترنتی داشته باشم؟

اگر چند سال پیش این سوال را می‌پرسیدید، به‌سختی جوابش مثبت بود. چون یا باید خودتان کامل کدنویسی و طراحی سایت را بلد باشید؛ یا اینکه آن را به عهده شخصی متخصص بسپارید. اما الان بدون ذره‌ای کدنویسی و دانش فنی هم می‌توانید یک سایت بسازید و آن را مدیریت کنید.

یکی از روش‌های طراحی سایت بدون کدنویسی، استفاده از فروشگاه‌ساز است. در این روش، سایتی تقریبا آماده در اختیار دارید. تنها کافی‌ست محصول‌تان را در آن گذاشته و بفروشید.

ساخت و مدیریت فروشگاه چقدر زمان از من می‌گیرد؟

آموزش طراحی سایت فروشگاهی بدون کدنویسی

باز هم اگر می‌خواستیم به چند سال پیش برگردیم، می‌گفتم آماده شدن سایت‌تان چند هفته طول می‌کشد. خوشبختانه الان، با روش‌های تازه‌ای که روی کار آمده، این زمان بسیار کوتاه شده است.

یعنی شما از زمانی که تصمیم می‌گیرید، فروشگاه داشته باشید؛ تا راه افتادن آن چند ساعت بیشتر زمان نمی‌برد. البته اگر تصمیم گرفته باشید، از فروشگاه ساز استفاده کنید.

از آنجا که محصول گذاشتن در فروشگاه، بسیار کار راحتی است، مدیریت آن زمان کوتاهی از شما می‌گیرد.

هزینه ساخت فروشگاه اینترنتی چقدر است؟

اصلا چرا این همه در مورد راه‌اندازی فروشگاه آنلاین اصرار داریم؟ دقیقا یکی از اصلی‌ترین دلایلش هزینه پایین آن است. چون حتی اگر یک درصد هم فروش خوبی نداشتید و خواستید فروشگاه را تعطیل کنید؛ سرمایۀ زیادی را از دست نمی‌دهید.

اگر بخواهید یک مغازه چند متری در پایین‌ترین نقطه شهر راه باز کنید، حداقل باید 30 یا 40 میلیون داشته باشید. در حالیکه داشتن یک فروشگاه آنلاین حرفه‌ای تقرببا 3 یا 4 میلیون تومان هزینه برایتان دارد. (که اگر بخواهید هزینه تبلیغات را هم در نظر بگیریم، حدود 10 میلیون تومان خواهد شد.)

چه محصولی را به‌صورت آنلاین در سایت بفروشم؟

اگر تاکنون یک فروشگاه فیزیکی در بازار داشته‌اید که خب دغدغه محصول را ندارید. اما اگر تازه می‌خواهید وارد حوزه فروش محصول شوید، باز هم این دغدغه آنقدر که تصور می‌کنید بزرگ نیست. تقریبا هر محصولی مانند فیزیکی، فایل و دیجیتال را می‌توانید در سایت بفروشید. مثل بسیاری از افراد دیگر که همین کار را کرده‌اند.

خب محصول را انتخاب کردیم، از کجا و چگونه آن را تأمین کنیم؟

این را بگذارید برای مدتی بعد! اول سایت‌تان را راه بیندازید، روی آن کار کنید تا رتبۀ خوبی در گوگل بگیرد. بعد به‌سراغ تامین یا تولید کننده بروید. می‌بینید که آن‌ها خیلی راحت با شما همکاری می‌کنند. همچنین در ابتدا نیازی نیست سرمایه اولیه برای خرید محصول را داشته باشید؛ بعد از اینکه سفارش مشتریان را گرفتید، محصول را خریداری کنید.

خب این هم از دغدغه‌ها و نگرانی‌هایی که مدتهاست به‌خاطر آن، فروشگاه‌تان را راه نینداخته‌اید. اگر الان کمی بیشتر مطمئن شده‌اید، تخصصی‌تر وارد مراحل ساخت فروشگاه اینترنتی شویم.

آموزش طراحی سایت فروشگاهی بدون کدنویسی

مراحل ساخت فروشگاه اینترنتی

برای شما، با توجه به شرایطی که دارید (در ابتدای بحث به آن اشاره کردیم)، استفاده از فروشگاه ساز، بهترین گزینه است. پس ببینیم ساخت فروشگاه آنلاین با کمک فروشگاه ساز چگونه است.

با این روش می توانید بهتر از دیگران در مرودشت تبلیغ کنیدحتما بخوانید: با این روش می توانید بهتر از دیگران در مرودشت تبلیغ کنید

آموزش کامل ساخت فروشگاه اینترنتی تنها چند دقیقه از زمان‌تان را می‌گیرد. در این آموزش، یاد می‌گیرید که چگونه بدون مهارت طراحی سایت، فروشگاه‌تان را درست و مدیریت کنید. بدون اینکه نیاز به شخصی برای مدیریت آن داشته باشید.

برای ساخت سایت با کمک فروشگاه ساز، نیازی نیست خودتان را درگیر خرید جداگانه هاست، دامنه، قالب، درگاه پرداخت بانکی کنید؛ چون همۀ این‌ها در یک بسته و یکجا به شما داده می‌شود. وقتی می‌گوییم زمانی از شما نمی‌گیرد؛ یعنی این!

برای ساخت فروشگاه آنلاین در فروشگاه ساز، با وارد کردن اسم و شماره یک سایت برای خود ایجاد می‌کنید. بعد از اینکه وارد فضای مدیریتی سایت شدید، یک قالب دلخواه برای فروشگاه‌تان انتخاب می‌کنید.

سپس خیلی راحت می‌توانید محصول و محتوای‌تان را در سایت وارد کنید. بعد از اینکه فروشگاه را به اسم خودتان خریداری کردید، می‌توانید یک آدرس هم به انتخاب خودتان برای فروشگاه انتخاب کنید.

اگر می‌خواهید بیشتر متوجه شوید، پیشنهاد می‌کنم، همین الان یک سایت فروشگاهی در فروشگاه ساز پرتال ایجاد کنید. خبر خوب این است که تا 7 روز هم می‌توانید رایگان با آن کار کنید.

آموزش طراحی سایت فروشگاهی بدون کدنویسی

چگونه بیشتر بفروشم؟

ساخت سایت‌تان همان جا به پایان رسید. اما این برای فروش کافی نیست. ورود به دنیای آنلاین؛ راهی برای افزایش فروش است. بله درست است، ولی به‌شرطی که اصول دیده شدن در فضای آنلاین را رعایت کنید.

همۀ کارهایی که برای دیده شدن انجام می‌دهید، همان بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ است. مثلا اینکه چه محتوایی در سایت بگذارید تا مورد پسند گوگل و مشتری باشد؛ بهترین دسته‌بندی برای محصولات کدام است؛ در شبکه‌های اجتماعی چگونه فعالیت کنیم؛ روی کدام کلمات کلیدی هزینه کنیم و...

از این بابت هم نگران نباشید! هم کارشناسان پرتال به شما مشاوره می‌دهند؛ هم اینکه همکاران او می‌توانند این خدمات را به شما ارائه دهند. پس دیگر معطل چه هستید؟! هنوز هم دغدغۀ دیگری باقی مانده است؟

برای شروع ساخت فروشگاه، همین الان به وب‌سایت پرتال به آدرس www.portal.ir مراجعه کنید یا روز‌های شنبه الی چهارشنبه از ساعت 9 الی 22 و روز‌های پنجشنبه، جمعه و ایام تعطیل رسمی از ساعت 9 الی 17 با شماره 63404-021 داخلی 2 تماس بگیرید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
بدون دیدگاه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
ارسال دیدگاه

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید