8 ویژگی جالب بازاریابی پیامکی

8 ویژگی جالب بازاریابی پیامکی

Engagements Icon
1


سامانه ارسال پیامک دارای ویژگی ها و خصیصه هایی است که وجود آن را برای صنایع و تجارت های گوناگون ضروری می سازد. بازاریابی پیامکی به وفادار سازی مشتریان کمک می کند، آنها را نسبت به فعالیت های یک تجارت علاقه مند می سازد و در نهایت منجر به افزایش درآمد شرکت ها می شود. ویژگی در دسترس بودن همیشگی یکی از اصلی ترین دلایل استفاده ی کسب و کارها از سامانه ارسال پیام کوتاه است. در این مطلب سعی می کنیم که 8 ویژگی منحصر بفرد بازاریابی پیامکی را که باعث محبوبیت آن شده است برای شما نام می بریم.

گستره بالای مخاطبان بازاریابی پیامکی

تنها کافیست به این مسئله فکر کنید. بیشتر مشتریان شما دارای تلفن همراه هستند. در واقع، می توان گفت که تمامی آن ها تلفن همراه دارند. حال کافیست بهتر به این مسئله دقت کنید. بیشتر مردم در طول روز، همواره گوشی موبایلشان را با خود به همراه دارند. بنابراین شما به عنوان یک صاحب کار متوجه خواهید شد که چه پتانسیل بالقوه بالایی برای بازاریابی در اختیار دارید. امکان دسترسی به مشتریان تنها با یک کلیک، مسلما توانایی بسیار قدرتمندی است.

امکان شخصی سازی و هدفمند بودن تبلیغات پیامکی

تخفیف ها و مزایایی که از طریق پیامک ارسال می نمایید، مستقیما به دست مشتریانتان خواهند رسید. همچنین، به جای اینکه تبلیغات شما به صورت رندوم انجام شود، پیشنهاداتتان مستقیما به دست کسانی می رسد که مشتری شما هستند و می خواهند که اخبار مربوط به کسب و کار شما را در هر زمان و مکانی دنبال کنند. مطمئنا این روش از تبلیغات بسیار موثرتر از چاپ تبلیغات در روزنامه و دیگر رسانه ها می باشد.

سامانه پیامک کاملا مقرون به صرفه است

بیشتر تجارت های کوچک که از بازاریابی پیامکی استفاده می کنند، ماهانه کم تر از 50،000 تومان جهت تبلیغات خود هزینه می کنند. در واقع بیشتر مشتریان ملی پیامک به همین میزان در ماه هزینه ی تبلیغات و بازاریابی می کنند. این هزینه ی کم و مقرون به صرفه بودن یکی از دلایل اصلی محبوبیت بازاریابی پیامکی نسبت به دیگر شیوه های تبلیغات می باشد. اگر شما صاحب کاری هستید که تا به حال از سامانه ارسال پیامک برای تبلیغات استفاده نکرده اید، مطمئنا این واقعیت نظر شما را جلب خواهد نمود.

سود دهی بسیار بالای بازاریابی پیامکی

با توجه به نکاتی که در بالا گفته شد، بهتر است میزان فروشی را که از طریق بازاریابی پیامکی به دست آورده اید با میزان فروشی که از دیگر روش های تبلیغاتی کسب کرده اید مقایسه کنید. مطمئنا متوجه خواهید شد که میزان سود دهی پیامک های تبلیغاتی چقدر بیشتر است. تنها کافیست که مقدار هزینه ای که صرف ارسال پیامک ها کرده اید را با مقدار هزینه ی انجام شده برای هر شیوه تبلیغاتی دیگرتان مقایسه کنید. مطمئن باشید که آمار و ارقامی که مشاهده می کنید، شما را کاملا متحیر خواهند کرد.

سرعت بالای بازاریابی پیامکی

آیا روز کاری سختی را می گذرانید؟ آیا امروز تعدد مشتریان به فروشگاه شما کم شده است؟ هیچ روش بازاریابی دیگری این امکان را به شما نمی دهد که تنها با یک کلیک مشتریان را به سمت شما سرازیر کنید. اگر شما صاحب یک رستوران هستید و روز کم مشتری را سپری می کنید تنها کافیست که یک تخفیف یا پیشنهاد فوق العاده ای را برای مشتریانتان پیامک کنید. کاملا تضمین می کنیم که طی مدت بسیار کوتاهی تمامی میزهای شما اشغال خواهد شد.

مشاهده 100% پیامک های تبلیغاتی

95% از پیامک های تبلیغاتی ظرف 5 دقیقه ابتدایی از ارسال خوانده خواهند شد. هیچ نوع شیوه ی تبلیغاتی دیگری، چنین نفوز و تاثیرگذاری را ندارد.

میزان خرید از طریق بازاریابی پیامکی بسیار زیاد است

می توان گفت به طور میانگین، تقریبا 40% از کوپن های تخفیفی ارسال شده از طریق پیامک، مورد استفاده قرار می گیرد. این میزان از خرید در مقایسه با بازاریابی خیابانی، رادیویی و روزنامه ای بسیار شگفت انگیز است. اما چرا؟ به این دلیل که همه ی افراد پیامک شما را در طی چند ثانیه دریافت می کنند و مطمئنا پیامک شما به اشخاصی ارسال می شوند که تمایل به استفاده از خدمات و محصولات شما را دارند و در نهایت اینکه پیامک های شما می توانند از پیش زمانبندی شوند تا در زمان معین به دست مشتریانتان برسند.

پیامک محیط زیست را آلوده نمی کند

آیا می دانید برای ارسال یک پیامک چند درخت قطع می شود و چه مقدار کاغذ به هدر می رود؟ جواب ساده است، صفر!

***

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است، با بخش پشتیبانی ملی‌پیامک به شماره تلفن 02188003373 تماس بگیرید.

 

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
بدون دیدگاه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
ارسال دیدگاه

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید