5 سوالی که پیش از انتخاب یک سامانه ارسال پیامک باید پرسید

5 سوالی که پیش از انتخاب یک سامانه ارسال پیامک باید پرسید

Engagements Icon
0


به عنوان یکی از برترین سامانه های ارسال پیامک در ایران، مفتخریم اعلام داریم که آگاه سازی و دادن اطلاعات کامل به کاربران را از وظایف اصلی خود می دانیم. یکی از اهداف اصلی ما این است که تمامی کاربران سامانه ملی پیامک از نحوه ی استفاده از سامانه مطلع هستند و به طور کامل از مزایا و کاربردهای سامانه ارسال اس ام اس آگاهی کامل دارند.

هنگامی که می خواهید یک پنل اس ام اس برای شرکت یا فروشگاه خود انتخاب نمایید، به شما پیشنهاد می کنیم که پیش از قطعی کردن تصمیمتان این 5 سوال را از سامانه ی انتخابی تان بپرسید و راجع به این پرسش ها تحقیق نمایید. نحوه استفاده از سامانه پیامک بسیار ساده و آسان می باشد، اما اگر شما ندانید که با چه کسانی همکاری می کنید و از این موضوع آگاه نباشید که قرار است چگونه این سامانه به کسب و کار شما کمک کند، در نهایت با مشکل مواجه خواهید شد.

به شما پیشنهاد می کنیم که پیش از آنکه سامانه ی مورد نظرتان را انتخاب نمایید، 5 سوال زیر را در رابطه با سامانه پیامکی انتخابی تان مطرح نمایید. پاسخ هایی که از این سوالات به دست می آورید می توانند بر انتخاب سامانه شما تاثیرگذار باشند.

بازاریابی پیامکی چگونه می تواند بر کسب و کار من تاثیر بگذارد؟

پیش از آنکه بر روی یکی از شرکت های ارائه دهنده های پنل اس ام اس سرمایه گذاری کنید، باید از اینکه این خدمات چگونه می تواند در خدمت شما باشد، آگاهی کامل داشته باشید. از سامانه ارسال اس ام اس انبوه خود بپرسید که این خدمات چگونه می تواند بر روی فروش و وفاداری مشتریانتان تاثیر داشته باشد. هر چه بیشتر بدانید، درک بهتری از بازاریابی پیامکی خواهید داشت و هر چه درک شما بیشتر باشد، مطمئنا کسب و کار شما بیشتر رونق خواهد داشت.

در طول یک ماه چه تعداد پیامک باید ارسال کنم؟

شاید در ابتدا این سوال بی ربط باشد، اما در حقیقت دانستن پاسخ این سوال بسیار مهم است. اگر در طول یک ماه تعداد بسیاری پیامک بفرستید، در نهایت تعداد بسیار زیادی از اعضا و مشترکین شما، اشتراک خود را لغو خواهند کرد. اما، اگر در طول یک ماه تعداد بسیار کمی پیامک ارسال کنید، مشترکان شما وجود شما را فراموش خواهند کرد. پس حتما حد تعادل را رعایت کنید.

چگونه می توانم مشتریان خود را به اشتراک خبرنامه ی پیامکی خود در بیاورم؟

در ملی پیامک، کارشناسان فنی ما بسیار خوشحال خواهند شد که در راه اندازی کمپین تبلیغات پیامکی تان به شما کمک کنند. ما شما را راهنمایی می کنیم تا چه پیشنهادهای هیجان انگیزی به مشتریان خود بدهید و محتوایی را برای شما تنظیم می کنیم تا مشتریان شما ترغیب شوند که عضو خبرنامه ی اشتراکی شما شوند.

چگونه می توانم میزان سود بدست آمده از ارسال پیامک را بررسی نمایم؟

اگر شما از سامانه ملی پیامک استفاده می کنید، ما آمارها و تحلیل های جزئی را در اختیار شما قرار می دهیم. در هر ماه، می توانید با بررسی آمارها و تحلیل های کمپین تبلیغاتی خود مشاهده کنید که کدام یک از پیامک های شما موفق عمل کرده است و کدام نه. بازاریابی بدون داشتن آمار و اطلاعات حاصل از تحقیق، هیچ گاه موفق نخواهد بود.

آیا بازاریابی پیامکی راه حلی بلند مدت است؟

از نظر ما، مطمئنا این گونه است. اما، شما به تنهایی باید این مسئله را برای خود تایید کنید، پیش از آنکه دست به اقدام بزرگی بزنید. ما همیشه به مشتریان خود پیشنها می کنیم در بازاریابی های طولانی مدت سرمایه گذاری نمایند. به همین دلیل است که بازاریابی پیامکی بهترین پیشنهاد می باشد.

***

اگر علاقه دارید یک کمپین پیامک تبلیغاتی راه اندازی نمایید، با ما تماس بگیرید. کارشناسان فنی ملی پیامک می توانند بر اساس نوع فعالیت و تجارت شما برای شما روش و شیوه های تبلیغاتی تعیین نمایند و برای کسب درآمد بیشتر شما را یاری کنند.

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است، با بخش پشتیبانی ملی‌پیامک به شماره تلفن 02188003373 تماس بگیرید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
بدون دیدگاه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
ارسال دیدگاه

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید