30% تخفیف بهاره خرید پنل پیامکی، فقط تا 31 فروردین
مشاهده تخفیف‌ها
3 استفادۀ نوآورانه از پیامک برای کمک به حیوانات

3 استفادۀ نوآورانه از پیامک برای کمک به حیوانات

0

3 راه برای کمک به حیوانات

پیامک، این فناوری ساده ولی بی‌نهایت انعطاف‌پذیر به منظورهای مختلفی استفاده شده است: بازاریابی موبایل، یادآوری قرار ملاقات، آموزش قدم به قدم، برگزاری مسابقه و ... حفظ امنیت جانی حیوانات؟ دقیقاً درست است. در حال حاضر در کشورهای مختلف جهان پیامک به این منظور مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این مطلب به 3 راهی نگاه می‌اندازیم که پیامک به دوست‌های پشمالوی ما کمک می‌کند.

1- داگ کالر کمک می‌کند حیوان شما خنک بماند.

گرمازدگی سگ‌ها یکی از مسائل عمده‌ای است که تابستان به همراه می‌آورد و باید مورد توجه تمام صاحبان سگ قرار گیرد. اکنون یک قلادۀ سگ معرفی شده است که اگر سگ شما بیش از حد گرمش باشد، یک هشدار پیامکی برای شما ارسال می‌کند. این وسیله که داگ کالر (Dog Caller) نام دارد مجهز به یک دماسنج دیجیتال و یک سیم‌کارت می‌باشد و به این ترتیب وقتی متوجه شود که دمای بدن سگ شما به حد خطرناکی نزدیک می‌شود، به طور خودکار پیامک هشداری برای شما ارسال می‌کند.

2- قلادۀ گوسفندی که حضور گرگ را خبر می‌دهد.

بالاخره گوسفندان شانس این را پیدا کرده‌اند تا در مقابل گرگ‌ها امنیت داشته باشند. آنها به زودی مجهز به قلاده‌هایی خواهند شد که خبر حضور گرگ را به چوپان پیامک می‌کند. این قلاده ضربان قلب حیوان را تحت نظر می‌گیرد و وقتی بیش از حد بالا برود، زمانی که گرگ حمله کرده است، این قلاده به صورت خودکار پیامک هشداری را به گوشی چوپان می‌فرستد.

3- مالزی گزارش سوءاستفاده از حیوانات را از طریق پیامک دریافت می‌کند.

بی‌رحمی در برابر حیوانات یک معضل بزرگ در مالزی است. برای حل این موضوع، دولت یک شمارۀ اختصاصی را تعیین کرده است که شهروندان می‌توانند برای گزارش دادن سوء استفاده از حیوانات در هر زمانی از آن استفاده کنند. بنابراین، اگر هر فردی در مالزی شاهد آزار و اذیت حیوانات باشد می‌تواند آناً یک پیامک برای دولت بفرستد تا این موضوع پیگیری شود.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
بدون دیدگاه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
ارسال دیدگاه

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.

پنل خود را انتخاب کنید