30% تخفیف خرید سامانه پیامکی، ویژه حمایت از کسب‌وکارها 🖤
مشاهدهٔ تعرفه‌ها
دانلود مستقیم

راهنمای استفاده از ماژول

برای استفاده از ماژول پس از ثبت نام بر روی سامانه و فعالسازی حساب کاربری خود، درخواست دریافت ماژول رو از بخش پشتیبانی (تیکت) ارسال نمایید.

اطلاعیه مهم

به اطلاع می رساند ماژول و پلاگین های ملی پیامک به صورت اختصاصی نوشته شده است و نسخه مشابه ای ندارد.

افزونه دیجیتس برای وردپرس

آیا از به یاد سپردن رمزهای عبور و پروسه بازیابی آن خسته شده‌اید؟

آیا ترجیح نمی‌دهید یک راه‌حل آسان‌تر و سریع‌تر برای ثبت نام کاربران در سایت‌های خود داشته باشید؟

امروز دیگر ثبت نام سنتی با استفاده از ایمیل یا نام کاربری در وب‌سایت‌ها و فروشگاه های اینترنتی طرافدار چندانی ندارد، زیرا کاربر مجبور به طی مراحل زیادی بوده و بعضا این مورد برای کاربران خسته کننده است و در عین حال زمان زیادی صرف ثبت نام و تایید ایمیل، شماره موبایل، انتخاب نام کاربری و... خواهد شد، چه بسا به اینکه کاربر رمز عبور خود را نیز فراموش کند، که این موضوع خود می‌تواند کابوسی برای صاحبان رمز عبور باشد، این نکات می‌تواند یک امتیاز منفی برای صاحبان سایت باشد و حتی باعث ریزش کاربران آنها نیز شود.

ما در عصری قرار داریم که تقریبا اکثر افراد جامعه مالک تلفن همراه هوشمند هستند و وقتی بتوان از این تکنولوژی در دسترس برای امر مهمی چون ثبت نام و ورود در سایت استفاده نمود، دیگر چه نیازی به روش‌های دیگر است؟

افزونه ثبت نام و ورود با موبایل یا پلاگین Digits برای سیستم مدیریت محتوای wordpress طراحی شده است و امکان ساده سازی ثبت نام را با تغییر روند ثبت نام و ورود تنها با یک شماره موبایل را در اختیار شما قرار می دهد، دیگر نیازی به پست الکترونیک، بخاطر سپردن رمزهای عبور متنوع و درگیر شدن با صفحه‌های مختلف برای ثبت نام و ورود به سایت را نخواهید داشت و به آسانی و تنها با دارا بودن یک شماره تلفن همراه می توانید یک کد احراز هویت را با استفاده از پیامک دریافت کنید و با استفاده از کد ثبت نام و ورود خود را به وب‌سایت انجام دهید.

در این مقاله، سه افزونه Digits معرفی می‌شوند:

افزونه Digits چه امکاناتی در اختیار شما قرار خواهد داد:

 • ورود بدون رمز عبور
 • امکان تنظیم مجدد رمز عبور با ارسال کد تأیید پیامکی
 • پشتیبانی از ووکامرس
 • امکان ثبت نام با رمز عبور و یا پیامک رمز عبور یک بار مصرف
 • هماهنگ شده با کاربران عضو شده قدیمی
 • امکان ریدایرکت آدرس‌های ثبت نام، ورود و خروج
 • امکان غیرفعال سازی ایمیل برای ثبت نام
 • امکان افزودن کاربر برای مدیر
 • امکان سفارش سازی نحوه نشان دادن صفحات ثبت نام، ورود و خروج
 • امکان استفاده از طرح‌های مختلف برای ورود به سایت
 • امکان غیر اجباری کردن فیلد ایمیل و تنها وارد کردن شماره موبایل
 • سازگاری با دکان
 • امکان افزودن کاربران از طریق مدیریت
 • پشتیبانی از وبسرویس خدماتی

 

دیجیتس

سامانه ملی پیامک، تنها پنل پیامکی ایرانی که در سایت رسمی دیجیتس معرفی شده است.

افزونه دیجیتس

 

پس از نصب افزونه بر روی وردپرس خود، وارد مرحله ثبت اطلاعات در digits شوید و ابتدا با کلیک بر روی آیکون و نام افزونه در منوی وردپرس وارد تنظیمات افزونه شوید. مطابق با شکل زیر این افزونه دارای تب‌های سامانه پیامکی، تنظیمات عمومی، تنظیمات فرم‌ها، پوسته، ترجمه‌ها و  شورت کد می‌باشد که به ترتیب تمامی این موارد توضیح داده خواهد شد.

تنظیمات افزونه

شکل 1 - تنظیمات سامانه پیامکی

تب سامانه پیامکی

همان‌طور که در شکل 1 مشاهده می‌شود. در تب سامانه پیامکی اطلاعات مربوط به پنل کاربری خود را وارد نمایید.

سامانه پیامکی : در این بخش Melipayamak را انتخاب کنید.

نام کاربری : نام کاری پنل پیامکی شما در سامانه ملی ‌پیامک.

رمز عبور : رمز عبور پنل پیامکی شما در سامانه ملی پیامک.

شماره ارسال کننده سامانه پیامک : شماره اختصاصی ارسال کننده پیامک در پنل کاربری شما.

نمونه متن : در حالت پیش‌فرض و بدون استفاده از وبسرویس خدماتی، متن پیامک دلخواه خود را با استفاده از دو شورت کد {NAME} و {OTP} (که به ترتیب نام سایت و کد تأیید) می‌باشد، تکمیل نمایید.

اما در هنگام استفاده از وبسرویس خدماتی مطابق با الگوی ارائه شده در پایین تکست باکس مربوط به نمونه، این بخش را تکمیل کنید.

پس از تکمیل موارد فوق، باید اتصال افزونه از طریق وبسرویس با پنل کاربری پیامکی شما ایجاد گردد و قابلیت ارسال پیامک ایجاد شود.

فعالسازی وب سرویس خدماتی

از آنجایی که ارسال پیامک کد تأیید ورود و ثبت‌نام برای سایت‌ها اهمیت بسیار بالایی دارد، پیشنهاد می‌کنیم تا از وبسرویس خدماتی استفاده نمایید.

چرا؟ چون بخشی از شماره‌های مشتریان و کاربران سایت ممکن است در لیست سیاه مخابرات باشد و دریافت پیامک برای آن‌ها از طریق خط اختصاصی غیرقابل انجام باشد.

بنابراین پیشنهاد می‌گردد راهنمای استفاده از خط خدماتی-اشتراکی (و یا همان وبسرویس خدماتی) را مطالعه فرمایید، تا با شرایط دریافت این سرویس و نحوه درج قالب متون وبسرویس خدماتی آشنایی کامل پیدا کنید (توجه داشته باشید که درج متن برای افزونه Digits شامل یک متغیر می‌باشد).

با ذکر یک مثال، درج متن برای افزونه Digits را با هم بررسی می‌کنیم.

متنی مورد نظر بصورت زیر درج خواهد شد:

کاربر گرامی کد تأیید شما {0} می‌باشد. melipayamak.com

کد متن در پنل کاربری من که این متن را درج کرده‌ام، 1734 می‌باشد.

بصورت کلی هنگامی که قصد ارسال از طریق وبسرویس خدماتی در افزونه Digits را داشته باشیم، نمونه متن بصورت قالب زیر درج خواهد شد:

template_Id-{OTP}##shared

 template_Id همان کد متن بوده و {OTP} نیز متغیر 0 می‌باشد. در نهایت متنی که من باید در افزونه Digits در بخش نمونه متن وارد کنم بصورت زیر خواهد بود:

1734-{OTP}##shared

پس از انجام ذخیره‌سازی ارسال پیامک از طریق وبسرویس خدماتی-اشتراکی انجام خواهد شد.

برای دریافت نسخه وبسرویس خدماتی افزونه Digits به پشتیبانی تیکت ارسال فرمایید.

تب تنظیمات عمومی

در این بخش 4 دسته‌بندی برای تنظیمات وجود دارد،

پایه

در این بخش تنظیمات کلی مربوط به وردپرس در سایت شما انجام خواهد شد

تنظیمات عمومی

شکل 1 - تنظیمات عمومی

ساختار نام کاربری : افزونه دیجیتس این قابلیت را به شما خواهد داد تا نحوه ایجاد نام کاربری مشتریان در هنگام ثبت‌نام را از بین گزینه‌های ایمیل، نام کاربر، شماره تلفن و یا اعداد تصادفی انتخاب نمایید.

ساختار شماره موبایل : نحوه ذخیره سازی شماره موبایل کاربران در این افزونه را مشخص خواهد کرد، پیشنهاد این است که این گزینه را بر روی خیر قرار دهید.

استفاده از تأیید موبایل در بخش ورود مدیریت وردپرس : این گزینه به مدیران سایت امکان ورود به داشبورد وردپرس از طریق کد تأیید یک‌بار مصرف را خواهد داد.

فراموشی بازیابی رمز عبور برای کاربر : در صورتی که فرم ثبت‌نام و ورود سایت شما در افزونه دیجیتس دارای رمز عبور می‌باشد، با فعال بودن این گزینه کاربر قادر به تغییر رمز عبور خود خواهد بود.

Overwrite Forgot Password Link : در صورتیکه از فراموشی رمز عبور استفاده می‌کنید، این گزینه فعال باشد.

فعالسازی ارزیابی قدرت رمز عبور : در هنگام فعال بودن رمز عبور در افزونه دیجیتس، با فعال کردن این گزینه رمز عبورهای ساده و کوتاه در هنگام ثبت‌نام قابل قبول نخواهد بود.

نقش کاربری پیشفرض : کاربرانی که در سایت شما ثبت‌نام می‌کنند چه نقشی به ایشان اهدا شود، در صورتی که سایت شما فروشگاهی باشد این گزینه را بر روی Customer قرار دهید.

پیام پس از ثبت‌نام یا ورود برای نمایش کاربر : در صفحه ثبت‌نام سایت و یا ورود، افزونه دیجیتس پیغام‌های خطای ورود و یا موفقیت آمیز بودن را به مشتریان نمایش خواهد داد.

ارسال پیامک کد تأیید

در این بخش تنظیمات مربوط به نحوه دریافت شماره موبایل و ارسال کد تأیید مشخص خواهد شد.

تنظیمات کد تأیید

شکل 2 - تنظیمات کد تأیید

کد کشور پیشفرض : در صورتی که این مورد را انتخاب نکنید، در فرم ثبت نام نیاز خواهد بود تا کاربر کد کشور پیشفرض (ایران) را خودش انتخاب کند.

کد کشور اصلی : این گزینه بر روی پیش شماره ایران تنظیم گردد.

مخفی کردن کد کشور : در صورتی که تمایل دارید کد پیش شماره در صفحه عضویت و ورود دیجیتس مشخص نشود، این مورد را فعال کنید.

تعداد ارقام کد تأیید : کد تأیید ارسالی توسط افزونه دیجیتس بین 4 تا 8 رقم قابل تغییر خواهد بود.

ارسال مجدد کد تأیید پس از زمان : مدت زمان اعتبار کد تأیید ارسالی در افزونه دیجیتس، پس از پایان مدت زمان معین شده کد تأیید معتبر نخواهد بود.

تنظیمات ووکامرس

جایگزین کردن صفحه ورود به حساب ووکامرس با این افزونه : با غیرفعال کردن این گزینه، فرم پیشفرض قالب سایت شما برای کاربر نمایش داده خواهد شد و نه فرم مخصوص افزونه دیجیتس.

ایجاد دکمه سفارشی : این گزینه به مدیر سایت امکان اضافه کردن کاربر از طریق داشبورد وردپرس از بخش افزودن کاربر جدید در نوار پیشخوان را خواهد داد.

فیلد اجباری برای اطلاعات صورت حساب : این گزینه بر روی فیلد موبایل قرار گیرد، تا در صورت تمایل به ثبت نام و یا ورود مشتریان از صفحه صورت حساب نیز قابلیت ارسال کد تأیید وجود داشته باشد.

تنظیمات ووکامرس

شکل 3 - تنظیمات ووکامرس

تغییر مسیر

در این بخش نیز شما می‌توانید تغییر آدرس‌های دلخواه خود را برای راهنمایی بهتر کاربران در سایت خود انجام دهید.

تغییر آدرس در دیجیتس

شکل 4 - تغییر آدرس

تنظیمات فرم‌ها

در این بخش شما فیلدهای دلخواه خود برای صفحات ورود و عضویت در افزونه دیجیتس را مشخص نموده و حتی می‌توانید برای اضافه کردن فیلدهای دلخواه خود نیز از بخش افزودن فیلد جدید اقدام کنید.

تنظیمات فرم‌ها

شکل 5 - تنظیمات فرم‌ها

پوسته

در بخش تنظیمات پوسته می‌توانید پوسته‌های مختلف در این افزونه را برای استفاده در صفحات ورود و عضویت انتخاب نمایید، همچنین در ادامه این صفحه با جزئیات شما می‌توانید ویژگی‌های بصری صفحات را تغییر داده و یا تصاویر دلخواه خود را بارگذاری نمایید، رنگ پس زمینه، فونت‌ها، نوشته‌ها و حتی جعبه‌های متنی را تغییر دهید.

تنظیمات پوسته

شکل 6 - تنظیمات پوسته

ترجمه‌ها

هر کدام از گزینه‌های عضویت، ورود، حساب کاربری من، فراموشی رمز عبور و ... که در سایت شما نمایش داده می‌شود از این بخش قابل تغییر نام بوده تا کلمات دلخواه شما به کاربران سایت نمایش داده شود.

ترجمه‌ها

شکل - ترجمه‌ها

شورت کد

شورت‌کدها ابزارهایی هستند که با کپی کردن هر یک از آنها و قرار دادن آنها در یک برگه یا نوشته‌ای خاص، فرم مورد نظر افزونه دیجیتس در آن بخش با کلیک بر روی نوشته مربوطه نمایش داده خواهد شد. همچنین این شورت‌کدها از بخش فهرست‌های داشبورد وردپرس (پنل مدیریتی) نیز قابل دسترسی بوده و می‌توانید از آنها در منوهای سایت خود استفاده نمایید.

شورت کدها

شکل 8 - شورت کدها

افزونه Digits در ژاکت

بسیاری از سایت‌ها در حال فروش افزونه Digits می‌باشند که معتبرترین آن‌ها سایت ژاکت است. افزونه ارائه شده توسط مرساوب تولید و پشتیبانی می‌شود.

مرساوب 10 اددان نیز برای افزونه دیجیتس ارائه می‌دهد که 3 اددان بصورت رایگان در کنار افزونه کد تأیید دیجیتس، هنگام خرید ارائه می‌شود. 7 اددان دیگر تجاری بوده و باید خریداری شود.

پشتیبانی این افزونه بصورت 24 ساعته بوده و پس از خرید بصورت دائم می‌توانید از آپدیت‌های افزونه بهره‌مند شوید.

این افزونه از توسط گارد ژاکت محافظت می‌شود و برای راه‌اندازی آن باید از لایسنس ارائه شده استفاده کنید.

 

اتصال افزونه به ملی پیامک

اتصال افزونه به پنل پیامکی

شکل 9- اتصال افزونه به پنل ملی پیامک

مطابق با شکل در تب تنظیمات پنل پیامکی شما می‌توانید با وارد کردن اطلاعات موردنیاز، افزونه را به پنل کاربری خود متصل کنید.

درگاه پیامکی: ابتدا از لیست درگاه‌های موجود "melipayamak.com - ملی پیامک" را انتخاب کنید.

نام کاربری: نام کاربری مربوط به پنل کاربری پیامکی شما در سامانه ملی پیامک

رمز عبور: رمز عبور پنل کاربری پیامکی شما در سامانه ملی پیامک

خط ارسال کننده پیامک: شماره اختصاصی ارسال کننده پیامک در پنل کاربری شما می‌باشد.

ارسال از طریق الگو (دلخواه):  در صورتی که قصد استفاده از وبسرویس خدماتی (ارسال پیامک به تمامی شماره‌ها لیست سیاه مخابرات) را دارید، از لیست کشویی عبارت "بله" را انتخاب کنید. (از آنجایی که پیامک‌های کد تأیید بسیار حائز اهمیت هستند، پیشنهاد می‌شود از همین روش استفاده کنید)، در غیر اینصورت پیامک‌ها از خط اختصاصی پنل کاربری پیامکی شما ارسال خواهند شد.

شماره قالب دلخواه: یک کد است که پس از درج متن ایجاد خواهد شد و باید آن را در این بخش وارد نمایید. (در نظر داشته باشید برای کد تأیید ورود، الگوی شما باید تنها یک متغیر داشته باشد که همان کد تأیید افزونه است).

بعنوان مثال: "کاربر گرامی کد تأیید شما {0} می‌باشد. address.com"

نمونه متن: هنگامی که از ارسال از طریق الگو استفاده می‌کنید تنها عبارت {OTP} را در این بخش قرار دهید.

افزونه Digits در راست چین

یکی دیگر از ارائه دهندگان افزونه دیجیتس سامانه راست چین می‌باشد. راهنمای کامل راه اندازی این افزونه و اتصال آن به سامانه ملی پیامک در کانال آپارات ملی پیامک قرار داده شده است.

سعی کردیم تا در این مقاله افزونه‌ی پرکاربرد دیجیتس یا دیجیت را معرفی کرده و نحوه تنظیم این افزونه در سامانه‌های مطرح را توضیح دهیم.

در صورت هرگونه مشکل در راه اندازی افزونه‌های معرفی شده در این مقاله می‌توانید با شماره 021-63404 (داخلی 3)  تماس حاصل فرمایید و یا اینکه از طریق پنل کاربری پیامکی خود برای پشتیبانی فنی سامانه تیکت ارسال فرمایید.

دانلود و خرید افزونه دیجیتس

افزونه دیجیتس برای وردپرس
۱۸۲دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
 • کربلا

  01 نوامبر 2019، 16:31

  سلام واقعا مفید بود ، من اینجارو توی گوشیم سیو کردم تا بعدا بیام بقیه مطالب ببینم بخونم

  ممنونم

 • امیر جهانگیری

  25 نوامبر 2019، 17:13

  با سلام وقت بخیر
  ورژن فعلی داخل سایت با وردپرس ورژن ۵٫۲٫۴ تداخل دارد و درست کار نمیکند لطفاً آخرین ورژن را در سایت قرار دهید

  • پشتیبانی

   05 ژوئن 2020، 03:26

   سلام،
   لطفا نسخه جدید افزونه دیجیتس (digits) را دریافت نمایید.

 • علی نظری

  24 فوریه 2020، 21:34

  دمتون گرم عالی و کامل بود

 • علی

  10 آوریل 2020، 10:38

  لطفا با آپدیت جدید این افزونه جلو برید

  • پشتیبانی

   11 می 2020، 09:29

   سلام

   افزونه به روز رسانی می گردد، آخرین به روز رسانی را می توانید از وب‌سایت دریافت کنید.

   ممنون

 • مهرداد چ

  22 ژوئن 2020، 16:17

  سلام وقت بخیر
  بی شک و تردید شما بهترین هستید ، کاملا حرفه ای و متعهد کار میکنید ، خدا رو شکر که باهاتون آشنا شدم
  ممنون بایت تمام این مطالب آموزشی که برامون گذاشتید تا خیلی راحت تر به نتیجه برسیم

  سپاس بی کران

  • زهرا جوادی

   12 جولای 2020، 14:31

   ممنون از لطفتون آقا مهرداد. حسابی خجالتمون دادین😅

 • سعید خرسند

  17 آگوست 2020، 18:44

  هنگام تست اس ام اس ارور میده

  {“Value”:”5″,”RetStatus”:9,”StrRetStatus”:”InvalidNumber”}

  • پشتیبانی

   30 سپتامبر 2020، 09:38

   احتراما شما ارسال کننده پیامک قرار داده شده در افزونه نادرست میباشد

 • سهراب رستمی

  06 سپتامبر 2020، 15:47

  بهتر هست مقاله و تصاویر رو آپدیت کنید.
  تشکر

  • پشتیبانی

   30 سپتامبر 2020، 09:38

   با سلام.
   در اسرع وقت

 • سجاد

  21 نوامبر 2020، 10:26

  با سلام این نسخه فعلی با آپدیت جدید وردپرس تداخل داره لطفا جدیدترین نسخه رو بارگزاری کنید

  باتشکر

  • نیلوفر اکبریان

   16 دسامبر 2020، 09:06

   دوست عزیز در قسمت افزونه سایت، آخرین نسخه‌هارو برای کاربران گذاشتیم

 • امیر برنامه نویس

  08 دسامبر 2020، 13:20

  من فردی هستم که سعی میکنم تو وردپرس از افزونه های رایگان استفاده کنم که هم خودم سودم بره بالا، هم برای مشتری هایی که سایت میخوان براشون طراحی کنم، هزینه کمتری بدم. افزونه دیجیتس شما هم که رایگان ارائه میشه. چی از این بهتر. ممنون از سایتتون

 • مازیار

  12 دسامبر 2020، 16:32

  سلام،
  افزونه بدرستی کار می کرد، ولی بتازگی منو و فیلد های ورود و ثبت نام نمایش داده نمیشه و صفحه نمایش خالی نمایش داده می شه، دلیل چی هست؟
  داخل پنل وردپرس همچنان همه چیز بدرستی کار می کنه

  • نیلوفر اکبریان

   15 دسامبر 2020، 10:21

   دوست عزیز نسخه‌ی افزونه‌ دیجیتسی که استفاده میفرمایین چنده؟ و اینکه میتونین با شماره ۰۲۱۶۳۴۰۴ تماس بگیرین با بخش فنی تا از طریق نرم‌ افزار ANY DESK یا ارائه دسترسی وردپرس به پشتیبان فنی، براتون بررسی کنن.
   ممکنه بخاطر قالب سایت باشه/ممکنه بخاطر اپدیت شدن دیجیتس باشه/ممکنه بخاطر تغییر نسخه php باشه/….. که باید بررسی دقیق‌تری صورت بگیره

 • محمدمهدی

  14 دسامبر 2020، 23:25

  من همه اینکار ها را کردم ولی به لیست سیاه که نمیفرسته تو حالت معمولی هم به جا اینکه اون پیامی که من در لیست وبسرویس خدماتس سیو کردم ارسال بشه عین متنی که تو دیجیتس زدم داره میره فقط متغییرش درسته

  • نیلوفر اکبریان

   16 دسامبر 2020، 08:49

   دوست عزیز این مشکل شما احتیاج به پیگیری داره، لطفا با پشتیبانی تماس بگیرین

 • انصاری

  15 دسامبر 2020، 11:50

  درود خسته نباشید
  لطفا نسخه جدید دیجیتس رو قرار بدید ممنون

  • نیلوفر اکبریان

   16 دسامبر 2020، 08:37

   دوست عزیز، آخرین نسخه ارائه شده دیجیتس در این صفحه در دسترسه
   https://www.melipayamak.com/lab/digits/

   • انصاری

    20 دسامبر 2020، 18:46

    نسخه ۷٫۴٫۲ برای php5.6 منتشر شده

 • جهانگیر امت

  16 دسامبر 2020، 20:29

  این افزونه خوبیش اینه که به راحتی می تونی ست کنی و با راهنمای خوبی که داره کارتو ببری جلو ولی از همه مهم تر مشکل ارسال به بلک لیست بود که با داشتن ی درگاه پرداخت یا اینماد تونستم از خط خدماتی ملی پیامک استفاده کنم این مشکل به کل از بین بره

  • نیلوفر اکبریان

   17 دسامبر 2020، 10:13

   ممنون از نظرتون

 • شمیم موحد نیا

  19 دسامبر 2020، 22:15

  با سلام
  چه قدر خوب که سامانه شما برعکس سامانه های دیگه این افزونه ها رو رایگان در اختیار ما قرار میده .
  قبلا تو یک سامانه دیگه پنل داشتم که بابت هر افزونه باید ۲۰۰ هزار تومان هزینه میکردیم.

  • نیلوفر اکبریان

   20 دسامبر 2020، 11:55

   سلام. ممنون از شما، اگر هم سوالی در مورد افزونه‌ها، میتونین برای پشتیبانی تیم وب‌سرویس تیکت بفرستید

 • بابك مولايى

  20 دسامبر 2020، 00:53

  من از این افزونه در سایتم استفاده میکنم و خداروشکر تاکنون مشکلی در ارسال نداشتم و پیامک ها بدون تاخیر و مشکلی دارن ارسال میشن.
  با تشکر از تیم فنى ملی پیامک

  • نیلوفر اکبریان

   20 دسامبر 2020، 11:53

   خوشحالیم به کسب‌وکارتون کمک کردیم!

 • مهسا نیک پور

  21 دسامبر 2020، 16:36

  سلام و خسته نباشید خدمت تیم فنی ملی پیامک. آقا واقعا دمتون گرم . ما خیلی وقت بود که درگیر این وب سرویس برای سایتمون بودیم. از یکی دو جا پنل خرید کرده بودیم که قول وب سرویس داده بودند که یا کار نمی کرد درست و حسابی و یا قطع و وصل می شد از وقتی از شما سرویس گرفتیم خدا رو شکر مشکلمون کامل بر طرف شده خوبیش اینه که مشکل بلک لیست هم توی ملی پیامک وجود نداره .. واقعا ممنون از شما

  • نیلوفر اکبریان

   22 دسامبر 2020، 09:09

   خوشحالیم از خدمات ملی پیامک راضی بودین!

 • مسعود شریف زادگان

  21 دسامبر 2020، 16:39

  سلام می خواستم یک تشکر واقعا از ته دل از مجموعه ملی پیامک مخصوصا واحد فنی داشته باشم و خدا قوت بگم بهشون . واقعا مشکل مارو حل کردید . کاربرایی که می اومدن توی سایت و ثبت نام می کردن براشون هیچ کدی نمی رفت تا اینکه ما توسط یکی از دوستانون فهمیدیم که ملی پیامک وبسرویسش ارسال به بلاک داره و پیامکی fail نمی شه و البته اینم بگم که سرعت ارسالش فوق العاده است واقعا خسته نباشید امیدوارم همین طور پر انرژی و کار درست ادامه بدین. دمتون گرم

  • نیلوفر اکبریان

   22 دسامبر 2020، 09:08

   خوشحالیم که سهمی در موفقیت کسب‌وکارتون داشتیم!

 • سهند پورقلی

  21 دسامبر 2020، 16:51

  سلام وقتتون بخیر آیا در این افزونه میتوان نام و نام خانوادگی افراد را هم به عنوان متغیر در نظر گرفت و در متن چند متغیر داشت؟
  و اینکه افزونه هاتون چقدر آپدیت و به روز هستش
  ممنون میشم برای پنل تستی هم راهنماییم کنید تا با خیال راحت پرداخت رو انجام بدم چون در سامانه های دیگه هم قبل از خرید میگفتن انجام میشه و بعد از پرداخت متوجه یک سری باگ ها شدیم
  سپاس

  • نیلوفر اکبریان

   31 دسامبر 2020، 10:15

   سلام دوست عزیز، نسخه‌های موجود آخرین نسخه‌های به روز شده هستن که میتونین استفاده کنین، برای استفاده از افزونه و راهنمایی دقیق و جزئی‌تر به پشتیبانی وب‌سرویس تیکت بدین لطفاً تا باهاتون تماس بگیریم

 • مهدی موذنی

  21 دسامبر 2020، 17:22

  باسلام؛ من نسخه قبلی افزونه رو دارم استفاده میکنم و تا الان مشکلی نداشتم روی این نسخه هم داره ارسالی های من از خط خدماتی اشتراکی شما انجام میشه هم سرعت ارسال بالایی دارم اگر نسخه جدید رو نصب کنم امکانات بیشتری بهم میده یا این که هیچ فرقی نداره؟

  • نیلوفر اکبریان

   22 دسامبر 2020، 08:53

   دوست عزیز در نسخه جدید، ایمیل اجباری نیست و UI (واسط کاربری) بهبود پیدا کرده!

 • مینا امیری

  22 دسامبر 2020، 11:07

  این افزونه خیلی به درد کار سایت من میخوره ممنون از شما که پشتیبانی خوبی رو هم داشتید تا به اینجا . فقط سوالم اینه که چطور می تونم ارسال به بلک لیست داشته باشه یعنی شماره هایی که لیست سیاه مخابرات هستن رو چطور می تونم از طریق سایت ارسال داشته باشم البته شما یه توضیحاتی بالای صفحه گذاشته بودید در مورد وبسرویس خدماتی اما من درست متوجه نشدم . آیا سایت من قابلیت دسترسی به وبسرویس خدماتی رو داره یا نه؟

  • نیلوفر اکبریان

   30 دسامبر 2020، 12:29

   دوست عزیز به قسمت پشتیبانی وب سرویس تیکت بدین تا با جزئیات بیشتری راهنمایی‌تون کنن. باید سایتتون بررسی بشه و در صورتی که شرایط رو داشته باشین میتونین از این خدمات استفاده کنید.

 • علی رضا جعفری

  22 دسامبر 2020، 12:20

  با سلام . می خواستم واقعا تشکر کنم از تیم خوب پشتیبانی و طراحان افزونه ملی پیامک چون ما خیلی وقت بود که درگیر این مورد بودیم و از هر سامانه ای که خرید میکردیم مشکلمون حل نمی شد. اما به محض این که افزونه رو با ملی پیامک کانفیگ کردیم مشکل برطرف شد از همه مهمتر اینکه شماره های بلاک هم ارسال شدن و مشکلی نداشت سرعت ارسال هم خوب بود و واقعا راضی هستیم .

 • حامد رمضانی

  23 دسامبر 2020، 18:58

  سلام
  لطفا افزونه رو آپدیت کنید

  • نیلوفر اکبریان

   24 دسامبر 2020، 08:27

   سلام دوست عزیز، به اطلاع همکارانم می‌رسونم

 • میثم صالحی

  25 دسامبر 2020، 22:39

  افزونه رو نصب کردم. تنظیمات پنل پیامکی ملی پیامک رو هم زدم از داخل افزونه وقتی می خوام تست کنم خطای “خطا در ارسال. پاسخ پنل پیامک: ۱۱” می زنه . تو پنل ملی پیامک میام و چک میکنم میبنم اون نمونه تستی ارسال شده

  • نیلوفر اکبریان

   26 دسامبر 2020، 08:51

   دوست عزیز لطفا به بخش پشتیبانی تیکت بزنین، مشکلتون نیاز به بررسی تخصصی تیم وب سرویس داره!

 • نادر سبحانی

  28 دسامبر 2020، 00:41

  سلام من تازه واردمو به تازگی پنل خریداری کردم و کلا با کار با وب سرویس و پنل پیامکی زیاد اشنایی ندارم تا اونجایی که تونستم البته به کمک پشتیبانی شما تونستم پنلو به سایتم وصل کنم فقط سوال بنده اینه هر دفعه ممکنه بعد از ارسال از وب سرویس یه کدایی تحت عنوان پاسخ وب سرویس به من برگردونه مثله ۰_۵_۱۱ برای اینکه متوجه منظور این کدا بشم و نخوام هردفعه مزاحم پشتیبانای صبورتون بشم چی جوری میتونم به فایلی راهنمایی چیزی از شما داشته باشم که این کدارو به طور کل توضیح داده باشه بتونم از اون فایل کمک بگیرم؟

  • نیلوفر اکبریان

   28 دسامبر 2020، 11:04

   سلام، دوست عزیز، داخل پنل کاربری در نوار سبز رنگ، قسمت پشتیبانی و وب‌سرویس API، مستندات ارسال رو انتخاب کنین یا از صفحه اصلی سایت، قسمت API و ارسال پیامک رو انتخاب کنین!
   اطلاعاتی که لازم دارین در این دو بخش در دسترستون هست

 • ساسان

  31 دسامبر 2020، 11:56

  سلام خسته نباشید
  من این افزونه رو از سایت شما دانلود کردم و نصب کردم و براش آپدیت اومده و هرکاری میکنم آپدیت نمیشه!!!
  چیکار کنم؟

  • نیلوفر اکبریان

   02 ژانویه 2021، 09:01

   دوست عزیز به همکاران تیم پشتیبانی وب‌سرویس تیکت بدین راهنمایی‌تون کنند

 • خالد امیری

  19 ژانویه 2021، 10:40

  به جز افزونه ی دیجیتس ایا پلاگین و افزونه ی دیگه ای وجود داره برای ارسال کد تایید و کد های ‌otp‌ من خیلی از این افزونه راضی ام اما کنجکاو شدم اگه افزونه ی دیگه ای هم دارید معرفی کنیم ببینم به چه صورت هست متشکم

 • امیر خرسند

  19 ژانویه 2021، 16:53

  من از پشتیبانی پرسیدم برای استفاده از خط خدماتی برای DIGITS گفتن باید نماد یا درگاه داشته باشید که ما اقدام کردیم هنوز نتونستیم بگیریم. شرکت ثبت شده هستیم میتونید کمکمون کنید تا نماد مون بیاد؟

  • نیلوفر اکبریان

   03 مارس 2021، 08:54

   دوست عزیز ما برای دریافت ای نماد نمیتونیم کمکی کنیم. این مورد در حوزه کاری ملی پیامک نیست

 • jahan sadeghi

  20 ژانویه 2021، 04:13

  خطای ۱۴ که مربوط به ارسال لینک بود، خط ۳۰۰۰ خریدم، الان خطای ۷ میده. معنیش چی میشه؟ لطفا راهنمایی کنین

  • نیلوفر اکبریان

   20 ژانویه 2021، 11:01

   دوست عزیز این خطا مربوط به واژگان فیلترشده هستش
   از طریق پنل کاربری وارد بخش ارسال و بخش پیامهای فیلتر شده بشین تا موارد خطا رو بخونید

 • طاها

  22 ژانویه 2021، 21:42

  سلام و خسته نباشید ما افزونه را نصب کردیم ولی وقتی میخواییم تغیرات انجام بدیم با این ارور مواجع میشویم

  لطفا تنظیمات gateway sms خود را با کلیک روی اینجا کامل کنید بدون این که این افزونه کار نمیکند برای اسناد اینجا را کلیک کنید
  https://help.unitedover.com/

  این ارور منظورش چیه

  • نیلوفر اکبریان

   23 ژانویه 2021، 09:51

   دوست عزیز با ۰۲۱۶۳۴۰۴ تماس بگیرین یا برای تیم‌ وب‌سرویس تیکت ارسال کنید تا باهاتون تماس بگیرن و راهنمایی‌تون کنند

 • سلیمانی

  25 ژانویه 2021، 21:58

  بسیار عالی و با تشکر از مهندس جعفری و همه همکارای خوبتون. اینکه نسخه های خدماتی وبسرویس رو در احتیارمون قرار میدین به یه دنیا میارزه.

 • سجاد

  29 ژانویه 2021، 14:44

  سلام ببخشید دیروز من مدارک رو ثبت کردم و خریدم پنل رو ولی هنوز در دست تایید هست میشه یکم سریعتر کار داریم به خدا 🙂

  • نیلوفر اکبریان

   30 ژانویه 2021، 08:55

   دوست عزیز با ۰۲۱۶۳۴۰۴ تماس بگیرید تا تیم فروش پنلتون رو همین الان براتون بفرستند

 • علی بردبار

  30 ژانویه 2021، 11:00

  ممنون از مقاله ی خفنتون
  افزونه ی دیجیتس یکی از بهترین افزونه ها برای ارسال کدتایید هستش درحال حاضر که بدون مشکلی داره کار میکنه، من پنل پیامکیم رو هم از ملی پیامک خریداری کردم که این افزونه رو به خوبی پشتیبانی میکنه و تیم فنی ملی پیامک خیلی پشتیبانی قوی ای در ضمینه وب سرویس داره که خیلی راهنمایی خوبی در ضمینه وب سرویس میکند.

 • احدی

  30 ژانویه 2021، 11:23

  با عرض سلام و خسته نباشید خواهشمند است به سوال من پاسخ دهید ایا با اپدیت افزونه دیجیتس امکان استفاده اپدیت ها بر روی سامانه شما مقدور میباشد؟زیرا ما پنل از جای دیگه داریم و افزونه دیجیتس استفاده میکنیم با اپدیت افزونه دیجیتس پنل ما دیگر قابلیت ادامه فعالیت داخل سایتمان را ندارد و از پنل ما پشتیبانی نمیکند.
  سپاس از بررسی شما

  • نیلوفر اکبریان

   30 ژانویه 2021، 12:54

   دوست عزیز افزونه ارائه شده در سایت سامانه ملی پیامک در این لینکی که براتون گذاشتم، در صورت ارائه نسخه جدید (آپدیت) قابلیت پشتیبانی از وبسرویس سامانه ملی پیامک رو دارد

 • شقایق ملایری

  30 ژانویه 2021، 11:26

  با سلام من از طریق معرفی این افزونه با شما آشنا شدم و متوجه شدم که ارسال انبوه و تبلیغاتی هم انجام میدید.
  میخواستم بیشتر راجب تبلیغات بدونم اگر ممکنه لینک راهنماش رو ارسال کنید.
  ممنون

  • نیلوفر اکبریان

   30 ژانویه 2021، 12:41

   دوست عزیز، برای اطلاعاتی که می‌خواین لینک پلاگین دیجیتس که براتون گذاشتم رو مطالعه کنید

 • ابوذر

  01 فوریه 2021، 00:00

  سلام من پنل پیامکی از peiam – resan .com دارم افزونه دیجیتس رایگان شما سازگار هست می تونم نصب کنم

  • نیلوفر اکبریان

   01 فوریه 2021، 09:01

   سلام، به دلیل سازگاری بهتر از سامانه‌ای که از آن پنل پیامکی را تهیه کرده‌اید، افزونه رُ تهیه کنید، چون این افزونه برای سامانه ملی پیامک طراحی شده است.

 • AmirHossein Kofeiti

  02 فوریه 2021، 16:36

  سلام وقت بخیر.
  خواستم بدونم بروزرسانی نمیکنید افزونرو؟

  • نیلوفر اکبریان

   03 فوریه 2021، 08:19

   سلام دوست عزیز، به‌زودی به‌روز رسانی میشه، به همکاران تیم وب‌سرویس درخواستتون رو اطلاع دادم

 • مصطفی جلالی

  08 فوریه 2021، 08:52

  سلام من به تازگی سایتم رو فعال و راه انداز ی کردم می خواستم بدونم برای ارسال کد تایید ها فقط همین افزونه در حال حاضر وجود داره و ایا با این افزونه هم می تونم ارسال به شماره های بلک لیست رو داشته باشم روی سایتم نماد زرین پال دارم و واقعا این مورد برام خیلی اهمیت داره که حتما به بلک لیست ها ارسال شه

  • نیلوفر اکبریان

   20 فوریه 2021، 16:05

   دوست عزیز اگر سایتتون درگاه پرداخت و ای نماد داره، می‌تونید از افزونه دیجیتس برای ارسال پیام به مخاطب استفاده کنید

 • یاسین نعمت الهی

  08 فوریه 2021، 18:43

  من از سایتی افزونه دیجیتس رو خریداری کردم ولی اصلا شبیه این افزونه ایی که شما دارید نیست کلا انگلیسی نوشته شده و نمیدونم چطوری وصل کنم به سایتم سامانه شمارو کد خطا هایی به من میده که اصلا تو سامانه شما تعریف نشده. ممکن هستش که کلا افزونه به صورت اشتباه تعریف شده باشه؟
  پیروز باشید

  • نیلوفر اکبریان

   22 فوریه 2021، 12:10

   دوست عزیز از آنجایی که نسخه‌های مختلفی از افزونه وجود دارد، نمیتوان بصورت قطعی دلیل خطا را عنوان کرد.
   در صورتیکه ارائه‌دهندۀ افزونه مورد استفاده شما سامانه ملی پیامک را معرفی کرده باشد، نباید مشکلی در استفاده از افزونه موجود باشد.
   برای بررسی دقیق‌تر مشکل پیشنهاد می‌کنم از طریق پنل کاربری پیامکی خود برای واحد پشتیبانی تیکت ارسال کنید تا با دریافت دسترسی‌های مورد نیاز برای رفع مشکل اقدام کنند

 • عباس موذن

  14 فوریه 2021، 22:51

  سلام خسته نباشید. تو این افزونه میتونم پوسته رو تغییر شخصی بدم؟ ینی دسترسی دارم که کلاً کاستوم کنم؟

  • نیلوفر اکبریان

   06 آوریل 2021، 08:22

   به تیم وب‌سرویس تیکت بدید لطفا تا راهنمایی‌تون کنند

 • معصومه

  17 فوریه 2021، 16:32

  با عرض سلام و خسته نباشید …
  لطفا نسخه جدید افزونه رو بذارید و آپدیت کنید .این نسخه دیگه قدیمی شده .
  ممنون میشم که آپدیتش کنید .

  • نیلوفر اکبریان

   18 فوریه 2021، 09:38

   سلام دوست عزیز، پیامتون رُ به همکاران منتقل کردم

 • مهندس علمی

  28 فوریه 2021، 10:22

  وققتون بخیر
  چطور میتونم با اقای مهندس جعفری و یا کاظمی ارتباط بگیرم؟
  ممنون

  • نیلوفر اکبریان

   01 مارس 2021، 10:12

   دوست عزیز برای تیم وب‌سرویس تیکت بفرستید تا باهاتون تماس بگیرند

 • محمدجواد

  28 فوریه 2021، 11:25

  کاش این وب سرویس روی بصورت تست روی پنل پایه میذاشتین که در صورت راحت کارکردن با پنل بعدا ارتقا بدیم
  من خیلی مطمئن نیستم سایتم در آینده به فروش خوبی میرسه یا خیر

  • نیلوفر اکبریان

   28 فوریه 2021، 12:12

   دوست عزیز پیشنهاد می‌کنم از پنل اقتصادی استفاده کنید

 • Maziar Eskandari

  01 مارس 2021، 12:54

  ثبت نام کاربر انجام میشود و کد تایید هم اضافه میشه ، ولی کاربر در وردپرس اضافه نمی شود. مشکل از چی هست؟

  • نیلوفر اکبریان

   02 مارس 2021، 09:57

   به تیم وب‌سرویس تیکت بزنید دوست عزیز تا راهنمایی‌تون کنند

 • عبادتی

  03 مارس 2021، 21:40

  سلام بسیار عالی هستش مقاله تون
  میخواستم بدونم که افزونه هارو باید جدا تهیه بکنیم و یا حودتون در اختیار ما قرار میدید.میحوایم یه براورد هزینه بکنیم ببینیم میضرفه از شما پنل تهیه بکنیم یا خیر.

  • نیلوفر اکبریان

   05 آوریل 2021، 14:03

   دوست عزیز در اختیارتون قرار میدیم، میتونید از صفحۀ افزونه‌ها دانلود کنید و اگر هر کدوم مشکل داشتن تیکت بزنید به پشتیبانی تا بررسی بشه!

 • خدایاری

  05 مارس 2021، 17:32

  سلام وقتتون بخیر
  من دیجیتس رو از لینکی که داخل همین صفحه بود تهیه کردم ولیکن موردی که هست، تنظیمات افزونه شبیه به شکل شماره ۱ این مقاله نبود و متن مربوط به راهنمایی وبسرویس خدماتی رو نداشت داخل افزونه، میخواستم بپرسم نسخه مشابه با تصویر شماره ۱ رو از کجا میتونم تهیه کنم؟
  و اگر بله، آیا رایگان میتونم پیدا کنم؟

  • نیلوفر اکبریان

   06 مارس 2021، 08:52

   دوست عزیز به پشتیبانی تیم وب‌سرویس تیکت بدین تا باهاتون تماس بگیرند

 • خشیار نبردی

  06 مارس 2021، 11:20

  سلام ممنون از توضیحات خوبتون خیلی راهنمی خوب و کاملی بود تونستم با این راهنما از وب سرویس خدماتی استفاده کنم که به شماره های بلک لیست هم پیام هام ارسال بشه

 • آرین

  08 مارس 2021، 18:13

  سلام وقت بخیر
  من از این افزونه استفاده میکنم
  ولی وقتی روی گزینه ثبت نام میزنم صفحه در حالت لودینگ باقی میمونه و مرحله بعد نمیره
  میخوام بدونم مشکل از تنظیمات منه یا از افزونه

  • نیلوفر اکبریان

   04 آوریل 2021، 09:28

   دوست عزیز به تیم وب‌سرویس تیکت بدید تا مشکل رُ براتون بررسی کنند

 • ساروی

  09 مارس 2021، 11:01

  سلام وقتتون بخیر می خوام اول از همه یه تشکر درست و حسابی از تیم فنی و برنامه نویسی ملی پیامک داشته باشم واقعا فوق العاده هستن و دارن عالی عمل می کنن می خوام ازتون که همین جوری پرقدرت ادامه بدین و خواهشا با آپدیت افزونه شما هم هماهنگ باشید. من واقعا برای ارسال به شماره های بلک لیست و همین طوری به خاطر پشتیبانی افزونه حسابی سردرگم بودم و نمی دونستم از کجا باید بخرم که یکی ملی پیامک رو معرفی کرد و واقعا کارم راه افتاد

 • صابر ثنائی

  10 مارس 2021، 14:26

  سلام؛ من افزونه جدیدو دانلود کردم و طبق راهنمایی ها پیش روی کردم ولی ارسال پیامک از خط خودم انجام مشکل کجا هستش؟

  • نیلوفر اکبریان

   31 مارس 2021، 15:01

   دوست عزیز برای تیم وب‌سرویس تیکت بگذارید تا برای بررسی مشکل باهاتون تماس بگیرند

 • شاهین دژ

  04 آوریل 2021، 15:04

  سلام وقت بخیر هنگام ورود ارور می دهد اعتبارنامه نامعتبر

  • نیلوفر اکبریان

   06 آوریل 2021، 15:52

   دوست عزیز به تیم وب‌سرویس تیکت بزنید لطفاً تا در این مورد راهنمایی‌تون کنند

 • ناصر

  20 آوریل 2021، 19:15

  سلام
  وقت بخیر
  وقتی با موبایل و کیبور فارسی شماره‌ی موبایل رو وارد می‌کنی
  ازت قبول نمی‌کنه و پیغام می‌ده که مجدداد امتحان کن
  چطوری می‌شه این مشکل رو برطرف کرد تا کاربر هر طوری اعداد رو بزنه
  ایرادی نداشته باشه؟

  • نیلوفر اکبریان

   21 آوریل 2021، 11:09

   دوست عزیز، این اختلال از سمت خود افزونه digits است که اعداد فارسی را به درستی نرمال سازی نمی‌کند.
   برای بررسی مشکل، به پشتیبانی وب‌سرویس تیکت بفرستید

 • مهدی

  28 آوریل 2021، 04:02

  سلام، من پنل پیامک خریداری کردم، متاسفانه افزونه رمز یکبار مصرف رو ارسال میکنه ولی بخش بازیابی رمز عبور کار نمیکنه، یعنی وقتی تو فیلد میگه که ایمیل یا شماره تلفن همراه رو وارد کنید بعد زدن دکمه اعتبار سنجی، ارور خطا میده، چطور حلش کنم؟ الان کل وبسایتم لنگ اونه، خیلی ممنونم

  • نیلوفر اکبریان

   28 آوریل 2021، 08:18

   دوست عزیز در پنلتون تیکت بفرستید تا همکاران تیم وب‌سرویس همین امروز باهانون تماس بگیرن و مشکلتون رُ برطرف کنند

 • پیمات یاوری

  05 می 2021، 12:58

  سلام ممنون میشم اخرین نسخه افزونه دیجیتس رو بزارید.

  • نیلوفر اکبریان

   06 می 2021، 08:04

   دوست عزیز پیامتون برای همکاران تیم وب‌سرویس فرستاده شد و به زودی رسیدگی میشه! ممنون از توجهتون

 • Sam San

  27 ژوئن 2021، 18:08

  لطفا نسخه جدید این افزونه رو حداقل برای کاربران خودتون قرار بدید
  با تشکر

  • نیلوفر اکبریان

   28 ژوئن 2021، 08:28

   دوست عزیز درخواستتون به تیم وب‌سرویس منتقل شد

 • erfn

  01 جولای 2021، 08:57

  با سلام
  نسخه رایگان افزونه قابلیت ارسال با وب سرویس خدماتی را نداره؟ تنظیماتش موجود نبود

  • ایمان عمادی

   14 سپتامبر 2021، 10:31

   سلام دوست عزیز، نسخه‌هایی از دیجیتس که توسط ملی پیامک ارائه میشن، قابلیت ارسال از وب‌سرویس خدماتی رُ دارند. پیشنهاد می‌کنم برای تنظیم افزونه با شماره ۰۲۱۶۳۴۰۴ تماس بگیرید.

 • عربیان

  11 جولای 2021، 13:10

  سلام واقعا ممنونم که همیشه آپدیت ترین افزونه ها رو میذارید.
  فقط همکاران گفتن فیلم آموزشی هم دارید لطف میکنید لینک فیلم آموزشی هم ارسال فرمایید.
  تشکر فراوان

  • نیلوفر اکبریان

   12 جولای 2021، 08:28

   دوست عزیز لینک آپارات ملی پیامک که براتون گذاشتم در دو قسمت وب‌سرویس و ابزارهای پنل آموزش‌های مختلف داره

 • عبدالرضا اشراقی

  11 جولای 2021، 15:24

  من از وب سرویس ملی پیامک استفاده میکنم و واقعا راضی هستم و به خوبی افزونه دیجیتس پشتیبانی میشه و بهتر از همه این هست از که پیامک هام به صورت خدماتی ارسال میشه ممنون از ملی پیامک و خدمات خوبش.

 • غلامحسین کاظمی

  19 جولای 2021، 20:59

  سلام وقتتون بخیر؛ من از همین افزونه ایی که برای دانلود گذاشتید استفاده میکنم و طبق آموزش ها پیش رفتم ولی مشکلی که وجود داره اینه که همون متن پیامک ارسال میشه متنی که توی وبسرویس درج شده ارسال نمیشه.

  • ایمان عمادی

   14 سپتامبر 2021، 10:30

   سلام دوست عزیز، برای بررسی تنظیمات افزونه و نسخه‌ای که از افزونه استفاده می‌فرمایید، لطفاً به واحد پشتیبانی، تیکت ارسال بفرمایید و یا با پشتیبانی فنی به شماره ۰۲۱۶۳۴۰۴ تماس بگیرید.
   پیروز باشید.

 • برهانی

  20 جولای 2021، 22:35

  خب سوال اینجاس که من چرا از ژاکت ۱۰۰ تومن خریدم اینو درصورتی که شما رایگان میدید؟؟؟؟؟؟؟😕😕😕
  میشه بگید که اینا باهم فرق میکنن ؟؟😂

  • نیلوفر اکبریان

   28 جولای 2021، 09:14

   تو عملکرد کلی افزونه، تفاوتی ندارند ولی خُب برای تفاوت‌های جزئی می‌تونین با پشتیبانی فنی تماس بگیرید. ۰۲۱۶۳۴۰۴

 • کیانا مهرابادی

  22 جولای 2021، 20:12

  سلام ببخشید افزونه شما با ژاکت فرق میکنه؟
  نحوه فعالسازیشو بقیه امکاناتش چطوریه باهم یکسانه؟ من ویدیو اموزشی شمارو مشاهده کردم ولی چیزی دستگیرم نشد
  میشه راهنماییم کنید؟
  خودتون میتونید برای من انجام بدید

  • نیلوفر اکبریان

   24 جولای 2021، 11:36

   سلام وقتتون بخیر
   بله دوست عزیز، توسعه‌دهندگان افزونه دیجیتس، سلیقه متفاوتی رُ توی ظاهر افزونه با هم دارند، اما عملکردشون یکسان هست و در نهایت ارسال پیامک OTP رُ انجام میدن!
   بله، همکاران بخش پشتیبانی فنی، تو مرحله تنظیمات افزونه می‌تونن کمک‌تون کنند. اما خُب پیشنهاد می‌کنم قبلش نرم‌افزار any desk رُ نصب بفرمایید و بعدش با شماره ۰۲۱۶۳۴۰۴ بخش فنی ملی پیامک تماس بگیرید.

 • حجتی (رادنقش)

  09 آگوست 2021، 12:25

  سلام من پنل پایه رو خریداری کردم و تنظیمات هم طبق نمونه کامل کردم اما با سرویسم ارتباط برقرار نمیکنه به نظرتون مورد از کجا می تونه باشه
  بنده رو راهنمایی بفرماید ممنون

  • مونا هادی

   10 آگوست 2021، 12:50

   سلام دوست عزیز، پنل پایه امکان اتصال به وب‌سرویس و API رُ نداره! برای این کار حداقل پنل اقتصادی مورد نیاز هست، برای ارتقا سامانه با بخش پشتیبانی ۰۲۱۶۳۴۰۴ تماس بگیرید.

 • مصطفی محرابی

  10 آگوست 2021، 09:35

  سلام وقت بخیر
  ممنون از توضیحات خوبتون، خیلی وقت هستش که آپدیت جدید برای این افزونه اومده، امکانش هست به روز بفرمایید. اخرین نسخه در حال حاضر ۷٫۸ برای تاریخ (۲۲ july 2021) هستش.

  • مونا هادی

   10 آگوست 2021، 10:02

   سلام وقت شما هم بخیر
   آخرین آپدیت افزونه برای نسخه ۷٫۷٫۰٫۳ ارائه شده! برای دریافتش لطفاً به پشتیبانی داخل پنل، تیکت ارسال بفرمایین!

 • آرمان نعیمی

  17 آگوست 2021، 21:29

  سلام روزبخیر
  مرسی ازتون بابت همچین مقاله مفیدو کارآمدتون
  تیم تحریریه ملی پیامکفوق العادس رو دست نداره

 • کیوان جمشیدی

  20 آگوست 2021، 12:02

  سلام خیلی توضیحات خوبی بود و به راحتی تونستم متصلش بکنم به پنل
  و ارسالش سرعت خوبی هم داره و برا لیست سیاه هم میره
  درکل من از سامانه دیگه استفاده میکردم و راضی نبودم و خیلی داغون بود
  ولیکن سایت شما خوبه

  • ایمان عمادی

   14 سپتامبر 2021، 10:29

   درود بر شما
   ممنون از لطف شما!

 • احمد

  20 آگوست 2021، 15:35

  با سلام
  این افزونه برای فراپیامک کار نمی کنه با انتخاب از لیست کشویی فرا پیامک هشدار نصب افزونه اختصصاصی را میده آیا امکان فعالسازی برای وب سرویس فراپیامک وجود دارد؟

  • ایمان عمادی

   14 سپتامبر 2021، 10:29

   سلام عزیزم؛
   افزونه‌ای که ملی پیامک ارائه می‌کنه توسط ملی پیامک قابل استفاده‌س و برای سامانه‌های دیگه، بایستی با پشتیبانی اون سامانه در ارتباط باشید و یا از نسخه‌های پولی افزونه دیجیتس که توسط سایت‌هایی مانند ژاکت ارائه میشن، استفاده بفرمایید.

 • سدنا وب

  21 آگوست 2021، 19:32

  عالی بودید هستید و من مطمئنم خواهید بود واقعا در عرصه وب سرویس پیامک درجه یک هستید.
  افرین و درود بر این تیم فنی قوی

 • غفاری

  22 آگوست 2021، 09:20

  سلام وقتتون بخیر من از شما پنل پیامکی میخوام بگیرم برای اتصال به افزونه دیجیتس این امکان در همه ی پنل های شما فعال هستش یا باید پنل خاصی رو تهیه کنم؟

  • ایمان عمادی

   14 سپتامبر 2021، 10:27

   سلام وقت شما هم بخیر
   حداقل پنلی که قابلیت اتصال به وب‌سرویس و api داشته باشه، پنل اقتصادی هستش! طبق امکانات مشخص برای هر پنل، پنل پایه قابلیت اتصال به وب‌سرویس و API رو نداره!
   برای مقایسه پنل‌ها، اینجا کلیک بفرمایین: تعرفه ها

 • علی رضائیان

  22 آگوست 2021، 17:19

  سلام وقت بخیر، من از افزونه دیجیتس ژاکت استفاده می کنم، منتهی مشکلی که هست اینه که بسیار بسیار تاخیر وجود داره در هنگام ارسال پیامک ورود، به نظرتون مشکل از کجاست؟

  • ایمان عمادی

   14 سپتامبر 2021، 10:25

   سلام دوست عزیز، تاخیر ارسال پیامک به عوامل زیادی بستگی داره؛ ممکنه به‌خاطر خط ارسال کننده باشه، ممکنه به‌خاطر فیلتر بودن کلمه یا کلماتی از متن پیامک شما باشه؛ ممکنه به علت آنتن‌دهی ضعیف سیمکارت یا ترافیک بالای دکل مخابراتی باشه و…! پیشنهاد می‌کنم حتماً برای بررسی دقیق موضوع با واحد پشتیبانی فنی به شماره ۰۲۱۶۳۴۰۴ تماس بگیرید.

 • عبدی

  22 آگوست 2021، 23:25

  بنده سوالی که داشتن ازتون اینه که آیا افزونه شما از addon های ژاکت پشتیبانی میکند یا خیر چون بعد از نصب افزونه هیچ چیزی روی افزونه نصب نشد.

  • ایمان عمادی

   14 سپتامبر 2021، 10:23

   سلام دوست عزیز، ما پیشنهاد می‌کنیم برای نصب ادان‌های دیجیتس، نسخه قابل ارائه توسط دیجیتس رو تهیه بفرمایید تا هر دو به صورت همزمان متصل بشن! و پیشنهاد می‌کنم برای راهنمایی‌های فنی با شماره ۰۲۱۶۳۴۰۴ پشتیبانی فنی تماس بگیرید.

 • سحر امیرآبادی

  24 آگوست 2021، 10:30

  سلام خسته نباشین
  من افزونه رو دانلود کردم منتهی خطای ۷ گرفتم
  لطفا بررسی و رفعش کنین
  سپاس

  • ایمان عمادی

   14 سپتامبر 2021، 10:22

   سلام ممنون از شما
   خطای ۷ به معنای “فیلتر بودن کلمه یا کلماتی از متن پیامک” شما هست. پیشنهاد می‌کنم برای رفع فیلتر و بررسی دقیق، لطفاً به پشتیبانی پنل تیکت ارسال بفرمایید و یا با واحد پشتیبانی ۰۲۱۶۳۴۰۴ تماس بگیرید.

 • شاپ اسکارف

  26 آگوست 2021، 10:54

  سلام وقت بخیر ممنون
  فقط این افزونه ای که قرار دادید اخرین اپدیت دیجیتس هست ؟ یا بعد ازاین نسخه ی جدید تری هم اومده ؟

  • ایمان عمادی

   14 سپتامبر 2021، 10:21

   سلام دوست عزیز؛
   لطفاً برای دریافت آخرین نسخه ارائه شده توسط تیم فنی ملی پیامک با ورژن ۷٫۸ به پشتیبانی، تیکت ارسال بفرمایید تا لینک دانلود رُ به همراه ویدئوی آموزشی تنظیم افزونه برای شما ارسال کنند.

 • کبیری

  26 آگوست 2021، 11:22

  سلام ممنون از مقاله خوبتون افزونه ی دیجیتس تون وافعا عالیه ارسال به بلک لیست رو هم با خط خدماتی داره واقعا عالی هستش ممنون از تیم خوبتون

  • ایمان عمادی

   14 سپتامبر 2021، 10:20

   سلام متشکریم از لطف شما

 • آرمان جواهری

  06 سپتامبر 2021، 08:50

  سلام ممنون از مقالتون می خواستم بدونم در صورت ندشتن دانش کافی تیم شما میتونه این تنظیمات رو ایجاد کنه و بابت این مورد چه هزینه ای دریافت می کنید
  ممنون

  • ایمان عمادی

   14 سپتامبر 2021، 10:20

   سلام خواهش میکنم! هزینه‌ای خیلی جزئی داره؛ منتهی آموزش‌های لازم و ویدئوی آموزشی تنظیم افزونه برای شما ارسال میشه که می‌تونید خیلی سریع و آسان، تنظیمات افزونه رُ انجام بدین!

 • Erfan

  11 سپتامبر 2021، 13:28

  خطا در ارسال. پاسخ پنل پیامک: ۷-متن حاوی کلمه فیلتر شده می باشد، با واحد اداری تماس بگیرید.
  مشکل از کجاست؟
  کاربرگرامی،کد تایید شما {۰} می باشد. فروشگاه اینترنتی … esample.com

  • ایمان عمادی

   14 سپتامبر 2021، 10:18

   سلام دوست عزیز، وقتتون بخیر
   بله دقیقاً کد بازگشتی ۷ به معنای “ارسال نشده به علت فیلتر بودن کلمه یا کلماتی از متن پیامک” هست. کلمه “اینترنت” داخل متن شما فیلتر شده؛ می‌تونید به پشتیبانی تیکت ارسال بفرمایید تا برای شما رفع فیلتر کنند و یا می‌تونید از کلمه جایگزین “آنلاین” استفاده بفرمایید.

 • یاری

  12 سپتامبر 2021، 09:43

  سلام وقتتون بخیر الان آخرین آپدیتی که ملی پیامک از ازونه دیجیتس در اختیار کاربرا میزاره چه نسخه ای هستش؟

  • ایمان عمادی

   14 سپتامبر 2021، 10:17

   سلام دوست عزیز
   آخرین نسخه‌ای که می‌تونید از پشتیبانی دریافت کنید، نسخه ۷٫۸ هست.

 • مریم صفری

  13 سپتامبر 2021، 23:18

  https://s4.uupload.ir/files/photo_2021-09-13_00-31-36_7fqs.jpg

  سلام خسته نباشین
  کادر عضویت متنش انگلیسی هست
  چجوری میشه فارسیش کرد

  • ایمان عمادی

   14 سپتامبر 2021، 10:07

   سلام وقتتون بخیر
   شما افزونه دیجیتس رو از کجا تهیه نمودید؟ اگر از پشتیبانی ملی پیامک دریافت کردین، لطفاً به پشتیبانی تیکت ارسال بفرمایید تا بررسی کنند. در غیر اینصورت مستقیماً به توسعه‌دهنده افزونه اطلاع بفرمایید تا برای شما بررسی کنند.

 • هوشمند

  15 سپتامبر 2021، 09:46

  اگر افزونه دیجیتس از جای دیگه خریداری کرده باشیم امکان اتصال وب سرویسش با پنل ملی پیامک امکان پذیر میباشد؟
  مرسی

  • ایمان عمادی

   09 اکتبر 2021، 11:37

   سلام دوست عزیز، بله این مورد امکان‌پذیره! به شرطی که توسعه‌دهنده افزونه، درگاه ملی پیامک رو داخل افزونه قرار داده باشن!

 • جواد املی

  17 سپتامبر 2021، 16:31

  سلام من از دیجیتس استفاده میکنم برای سایتم و ارسال پیامک تاییده ورود
  عالی هستش و سرعت ارسال خوبی هم داره فقط سایتم زرین پال داشت و دوستان ملی پیامکی اجازه دادند که از خط خدماتی اشتراکیشون استفاده کنیم

 • سری مهنه

  19 سپتامبر 2021، 20:21

  سلام
  ببخشید این افزونه رو نصب کنیم خودش زمانی که شما افزونه رو بروز کنید تو سیستم ماهم بروز میشه یا خیر؟

  • ایمان عمادی

   09 اکتبر 2021، 11:36

   سلام وقتتون بخیر
   خیر دوست عزیز، برای دریافت افزونه جدید، تیکت داخل سامانه ارسال بفرمایید.

 • محسن خدایاری

  21 سپتامبر 2021، 18:22

  سلام وقتتون بخیر؛ من افزونه های شمارو به طور کامل مطالعه کردم افزونه تکستلر کار دوتا از افزونه هارو به طور کامل انجام میده ولی تعداد نصبش خیلی پایین هستش آیا من استفاده کنم مشکلی نداره

  • ایمان عمادی

   09 اکتبر 2021، 11:33

   سلام وقتتون بخیر
   خیر مشکلی نداره، فقط ممکنه توی بعضی از قالب‌های وردپرسی اختلال ایجاد کنه! پیشنهاد میکنم قبل از نصب با بخش فنی هماهنگ کنید.

 • حق پرست

  23 سپتامبر 2021، 11:12

  سلام من از سامانه دیگه ای پنل پیامکی تهیه کردم و بعد از پرداخت گفتن باید نسخه دیجیتس ما رو دانلود و نصب کنید و بطور کل تمامی سایت به هم ریخت
  امکانش هست قبل از پرداخت پنل شما و افزونه شما رو تست کنیم و بعد از مورد تایید بودن مدیر سایت، هزینه پرداخت بشه؟

  • ایمان عمادی

   09 اکتبر 2021، 11:32

   سلام موردی نداره، برای هماهنگی باید با بخش پشتیبانی فنی تماس بگیرید که برای شما فعال کنند.

 • سلامی

  08 اکتبر 2021، 13:14

  سلام
  لطفا اپدیت های جدید این افزونه رو برای دانلود قرار بدین.

  • ایمان عمادی

   09 اکتبر 2021، 11:29

   سلام وقتتون بخیر
   لطفاً برای دریافت افزونه جدید، از قسمت {پشتیبانی (تیکت)} داخل سامانه درخواست بدین، تا برای شما ارسال بشه!

 • atefeh khazraei

  08 نوامبر 2021، 09:11

  لینک دانلود خرابه لطفا درست کنید

  • نیلوفر اکبریان

   08 نوامبر 2021، 14:36

   پیامتون به همکاران تیم وب‌سرویس منتقل و مشکل برطرف شد

 • حامد

  09 نوامبر 2021، 17:04

  سلام
  متاسفانه چیزی برای دانلود نمیاره

  • ایمان عمادی

   20 نوامبر 2021، 15:29

   سلام دوست عزیز
   برای دریافت ماژول، لطفاً پس از ثبت نام و فعالسازی حساب کاربری خودتون، از بخش پشتیبانی (تیکت) درخواستتون رو ارسال بفرمایین!

 • حسین رفیعی

  20 نوامبر 2021، 11:19

  با سلام

  لطفا نسخه جدید و بروز ۷٫۸ را در سایت قرار دهید.
  امکانات فوق العاده ای داره

  ممنون

 • هومن گودرزی

  20 نوامبر 2021، 13:04

  لینک دانلود خرابه

  • ایمان عمادی

   20 نوامبر 2021، 15:27

   سلام دوست عزیز
   برای استفاده از ماژول، پس از ثبت نام بر روی سامانه و فعالسازی حساب کاربری خود، درخواست دریافت ماژول رو از بخش پشتیبانی (تیکت) ارسال کنید.

 • علی فرخی مقدم

  02 ژانویه 2022، 14:39

  سلام چه مطلب مفید و کاملی بود
  یه سوال داشتم بعد از نصب افزونه صفحه ورود مدیریت تغییر کرده ایا راهی داره که به همون حالت قبلی برگرده و توی قسمت ورود مدیریت از افزونه استفاده نکنه؟

  • سینا جعفری

   05 ژانویه 2022، 12:30

   سلام دوست عزیز، ممنون از شما.
   برای این کار از بخش تنظیمات افزونه -> تب عمومی، ورود برای مدیر با استفاده از افزونه دیجیتس رو غیرفعال کنید

 • خیام

  04 فوریه 2022، 19:35

  سلام وقتتون بخیر
  من تمام مراحل رو انجام دادم. ولی چطوری میتونم بجای ثبت نام قبلی، ثبت نام با دیجیتس رو جایگزین کنم؟؟
  ممنونم

  • حسام کریمی

   26 اکتبر 2022، 13:34

   سلام و روزتون بخیر؛
   برای انجام این کار، کافیه که وارد فهرست‌ها و منوهای قالب وردپرسی خودتون بشین و منوی ثبت‌نام/ورود دیجیتس رو جایگزین منوی پیشفرض قالب خودتون بفرمائید.
   خواهش می‌کنم.

 • رضا روستا

  17 می 2022، 12:03

  لینک دانلود خراب هست

  • حسام کریمی

   24 می 2022، 11:04

   سلام دوست عزیز، وقتتون بخیر
   لطفاً برای دانلود این مورد، از بخش پشتیبانی (تیکت) درخواست ارسال بفرمایید تا همکاران فنی ما براتون ارسال کنند یا می‌تونین به آدرس info@melipayamak.com یک ایمیل ارسال بفرمایید تا لینک دانلود و یا فایل دانلودی افزونه دیجیتس تقدیم شما بشه!

 • احمدرضا

  12 ژوئن 2022، 16:21

  سلام من همون طور که گفتید مراحل رو انجام میدم اما موقع تست این پیام میاد

  {“Value”:”0″,”RetStatus”:35,”StrRetStatus”:”InvalidData”}

  • حسام کریمی

   26 اکتبر 2022، 13:16

   سلام وقتتون بخیر
   پاسخ بازگشتی ۰ ، سه تا معنی داره:
   ۱- پنل کاربری شما قابلیت دسترسی به بخش وب سرویس و API رو نداره!
   یا
   ۲- نام کاربری و رمز عبوری که داخل تنظیمات افزونه وارد کردید، اشتباه بوده!
   یا
   ۳- رمز عبور پنل کاربری شما امنیت کافی برای استفاده در وب سرویس رو نداره و بایستی به رمز عبور قوی‌تری تغییر بدین!

   از طرفی شما می‌تونین به مقاله لیست خطاهای وبسرویس ملی پیامک هم مراجعه کنید و یا با بخش پشتیبانی فنی به شماره ۰۲۱۶۳۴۰۴ داخلی ۱ و بعدش داخلی ۳ تماس بگیرید.

 • تز

  15 ژوئن 2022، 23:14

  سلام وقت بخیر
  دو تا سوال:
  – برای تعریف پترن حتما باید به صورت جمله باشد ؟
  – کد تایید ارسالی قابلیت اتوفیل در گوشی را دارد ؟

 • علی خضری

  23 ژوئن 2022، 11:55

  سلام
  چجوری میتونیم فونت های دیجیتس رو عوض کنیم ؟

  • حسام کریمی

   26 اکتبر 2022، 13:32

   سلام دوست عزیز وقتتون بخیر
   افزونه‌ تایید شماره موبایل دیجیتس، توسط شرکت‌ها و توسعه‌دهنده‌های مختلفی ارائه میشه!
   افزونه digits دیجی ویتا، برخی از فونت‌هارو اضافه کرده که شما می‌تونید با تهیه این افزونه، از فونت‌های مختلفی برخوردار بشین!
   ملی پیامک، تهیه این افزونه رو پیشنهاد و یا رد نمی‌کنه، بلکه صرفاً امکان اضافه این افزونه رو به شما معرفی می‌کنه!

 • علی

  30 جولای 2022، 12:42

  سلام

  لطفا به نسخه ۷٫۹٫۲٫۱۳ آپدیت کنید

  • حسام کریمی

   17 اکتبر 2022، 15:03

   سلام دوست عزیز؛ افزونه دیجیتس رو به نسخه ۷٫۹٫۳٫۳ آپدیت کردیم.
   لطفاً برای دریافت پلاگین به پشتیبانی سامانه تیکت ارسال بفرمائید.

 • علی صمدی

  05 آگوست 2022، 10:04

  سلام

  لطا به نسخه ۷٫۹٫۲٫۱۳ آپدیت کنید افزونه رو

  ممنون

  • حسام کریمی

   17 اکتبر 2022، 15:02

   سلام امیدوارم حالتون خوب باشه؛ افزونه دیجیتس رو به نسخه ۷٫۹٫۳٫۳ آپدیت کردیم.
   لطفاً برای دریافت پلاگین به پشتیبانی سامانه تیکت ارسال بفرمائید.

 • علی

  15 آگوست 2022، 11:56

  سلام

  زبان مون مو در آورد! از بس گفتیم به نسخه ۷٫۹٫۳ آپدیت کنید!!!!!!

  • حسام کریمی

   17 اکتبر 2022، 15:02

   سلام روزتون بخیر؛ افزونه دیجیتس رو به نسخه ۷٫۹٫۳٫۳ آپدیت کردیم.
   لطفاً برای دریافت پلاگین به پشتیبانی سامانه تیکت ارسال بفرمائید.

 • اورج جانبی

  06 سپتامبر 2022، 01:05

  درود ، لطفا پلاگین دیجیتس رو آپدیت کنید خیلی وقته آپدیت داده

  • حسام کریمی

   17 اکتبر 2022، 15:01

   سلام وقتتون بخیر دوست عزیز
   افزونه دیجیتس به نسخه ۷٫۹٫۳٫۳ آپدیت شده، لطفاً برای دریافت نسخه جدید به پشتیبانی سامانه تیکت ارسال بفرمائید.

 • امید

  09 سپتامبر 2022، 01:14

  درود لطفا پلاکین رو به نسخه ۷٫۹٫۳٫۳ اپدیت کنید تشکر

  • حسام کریمی

   17 اکتبر 2022، 15:01

   سلام وقتتون بخیر دوست عزیز
   افزونه دیجیتس به نسخه ۷٫۹٫۳٫۳ آپدیت شده، لطفاً برای دریافت پلاگین به پشتیبانی سامانه تیکت ارسال بفرمائید.

 • رضا فولادی

  14 اکتبر 2022، 01:35

  سلام. چطور میتونم کاربرانی که از قبل با ایمیل ثبت نام کردن رو احرازهویت کنم ؟

  • حسام کریمی

   07 نوامبر 2022، 15:22

   سلام جناب فولادی،
   در حال حاضر این قابلیت توسط افزونه دیجیتس وجود نداره مگر اینکه تک تک شماره موبایل‌ها رو در حساب کاربری اون اکانت‌ها اضافه بفرمائید تا هنگام ورود با همون شماره موبایل بتونن احراز هویت کنند.

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید

مشاوره تلفنی رایگان
مشاوره رایگان تلفنی