کاربردها و مزایای پیامک برای سالن های سینما

کاربردها و مزایای پیامک برای سالن های سینما

Engagements Icon
3


بازاریابی پیامکی ابزار بسیار مفیدی برای تبلیغات سینماها می‌باشد. سامانه ارسال پیامک این امکان را به سینماها می‌دهد که تماشاچیان بیشتری را به سالن های سینما بکشانند و کسب‌وکار خود را گسترش دهند. با توجه به بازار رقابتی موجود در صنعت سینمای امروزی، لازم است که سینما داران روش های موثری را در بازاریابی پیش بگیرند و پیامک ابزار فوق العاده ارزشمندی برای سینماها به شمار خواهد آمد. در زیر برخی از کاربردها و مزایای پیامک برای سالن‌های سینما را برای شما نام می‌بریم.

قدرت پیامک تبلیغاتی را دست کم نگیرید!

اگر به دنبال افزایش درآمد و گسترش کسب و کار خود هستید، با ثبت نام در ملی پیامک و ارسال پیامک تکی و انبوه، مشتریان جدیدی جذب و از آن ها نگهداری کنید و رابطه و تعاملی طولانی ایجاد کنید.
10% تخفیف!
MPC10
کپی کد
برای ارسال پیامک تکی و انبوه همین الان ثبت نام کنید
ثبت نام و ارسال پیامک آنی

چه ویژگی هایی کاربرد پنل پیامک برای سینما را افزایش می دهد؟

برای اینکه بدانیم چرا بسیاری از مشهور ترین سالن های سینما از سامانه پیامکی استفاده می‌کنند ابتدا باید بدانیم که چه ویژگی‌هایی در سامانه پیامکی وجود دارد که باعث پرطرفدار شدن آن می‌شود. قبل از اینکه به سراغ این ویژگی‌ها برویم بهتر است بگویم که کاربردها و مزایای پیامک برای سالن‌های سینما باعث شده که تقریبا بزرگترین اسم‌ها در این صنعت، از سامانه پیامکی استفاده کنند. اصلی ترین ویژگی پنل اس ام اس برای این صنف عبارتند از:مقرون به صرفه بودن پنل پیامک برای سینما

مقرون به صرفه بودن پنل پیامک برای سینما

یکی از ویژگی های منحصر بفرد بازاریابی پیامکی، مقرون به صرفه بودن آن می‌باشد. اگر شما بازاریابی پیامکی را با دیگر ابزارهای تبلیغاتی مقایسه کنید، متوجه خواهید شد که ارزان ترین نوع تبلیغات است اما تاثیر گذارترین نوع آن نیز می‌باشد. از آنجایی که با استفاده از بازاریابی پیامکی مخارج و هزینه های تبلیغات کم می‌شود، می‌توانید با استفاده از مبلغ باقیمانده برای بهبود بخشیدن و ارتقای کیفی سینما استفاده نمایید.

جذب مشتری های جدید

بازاریابی پیامکی یکی از بهترین روش‌ها برای جذب مشتری‌های جدید به سالن سینمای شما می باشد. هرچه تعداد مشتریان شما بیشتر باشد، سود شما بیشتر خواهد بود و شهرت سینمایتان در این صنعت گسترش می یابد. می توانید با ارسال کوپن های تخفیف پیامکی مشتریان بسیاری را به سمت سالن های سینما بکشانید. تعداد افرادی که بلیت نیم بهای یک فیلم خوب را رد کنند، بسیار کم است. همچنین می توانید خدمات و سرویس های جدیدی را که راه اندازی کرده اید به آن ها اطلاع دهید.

پر کردن صندلی های سالن

جذب مشتری های جدید

بازاریابی پیامکی می تواند خیل عظیم جمعیت را به سالن سینمای شما بکشاند. پیامک مناسب ترین ابزار برای خبر رسانی و ترغیب مشتریان می باشد. در گذشته ابزاری چنین قدرتمند برای دسترسی به مشتریان وجود نداشت اما با ظهور پدیده‌ی بازاریابی پیامکی این مشکل به راحتی رفع شده است. توجه داشته باشید که 90% از افراد جهان دارای تلفن همراه هستند و بیشتر این افراد همیشه آن را با خود به همراه دارند. پس مطمئنا پیام ارسالی شما توسط آنها خوانده خواهد شد.

بهبود ارائه ی خدمات با پنل پیامک برای سینما

از کاربردها و مزایای پیامک برای سالن‌های سینما این است که می‌توان از آن جهت ارتقا خدمات مشتریان استفاده کرد. شما می توانید با ارسال پیامک به مشتریان، آن ها را از جدیدترین فیلم‌های سینمایی که اکران می نمایید آگاه سازید یا سانس های مربوط را به آنها اطلاع دهید. می‌توانید عناوین فیلم هایی که قرار است در آینده اکران کنید را برای آن‌ها ارسال نمایید. همچنین اگر مراسم افتتاحیه ی یک فیلم همراه با حضور عوامل فیلم قرار است در سینمای شما انجام شود، به راحتی می توانید افراد مختلف را از این وقایع آگاه سازید. مطمئن باشید که این کار پس از مدتی نام سینمای شما را به عنوان یک برند مطرح خواهد ساخت.

ارتباط صمیمی با مشتریان

برقراری ارتباط دوستانه با مشتریان عامل موفیقت در هر کسب و کاری است. بازاریابی پیامکی می تواند شما را به مشتریانتان نزدیک کند و اعتماد آنها را جلب نماید. سینماها می توانند برای مشتریان دائم خود پکیج های ویژه در نظر بگیرند. مانند بلیت های VIP و ... .

نتیجه گیری

موارد بالا تنها بخش کوچکی از کاربردها و مزایای پیامک برای سالن‌های سینما است. مطمئنا هیچ مدیر لایقی چنین خدمات ارزنده ای را نادیده نخواهد گرفت. بازاریابی پیامکی همان چیزی است که به آن احتیاج دارید. بین تمامی افرادی که از سامانه ارسال پیام کوتاه جهت تبلیغات استفاده می‌کنند، سالن های سینما بیشترین سود را خواهند برد. بازاریابی پیامکی این امکان را به صاحبان سینما می دهد که اطلاعات خود را به راحتی در اختیار همگان قرار دهند و سوددهی خود را بیشتر کنند. اگر تا کنون سینمایتان از سامانه پیام کوتاه استفاده نمی کرد، اکنون وقت دریافت یک سامانه پیام کوتاه می باشد.پر کردن صندلی های سالن

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است، با بخش پشتیبانی ملی‌پیامک به شماره تلفن 02163404 تماس بگیرید. کانال آپارات ملی پیامک در تمام مدت، آموزش‌های مرتبط را به شما ارائه می‌کند.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
بدون دیدگاه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
ارسال دیدگاه

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید