چگونه متن پیامک تاثیرگذار بنویسیم؟

چگونه متن پیامک تاثیرگذار بنویسیم؟

Engagements Icon
1


بسیاری از مدیران اهمیت یک ارتباط کوتاه و دقیق با مشتری را به طور کامل درک نمی‌کنند و به همین دلیل نمی‌توانند یک رابطۀ قوی را با وی حفظ نمایند. شما نیز، صرف نظر از زمینۀ کاری خود، هیچ‌وقت نباید اهمیت یک ارتباط مناسب با مشتری را دست‌کم بگیرید. اگر متن پیامک تاثیرگذار باشد، پیام به خوبی منتقل و باعث موفقیت می‌شود.

مساله دیگری که باید به آن توجه کرد، تغییراتی است که در سال‌های اخیر شاهد بودیم. متخصصان بازاریابی بر این باورند، مدیرانی که برنامه‌ریزی و استراتژی طولانی‌مدت دارند، در بازار رقابتی کنونی پیشرفت می‌کنند. اگر بخواهید در فضای رقابتی خود را از سایرین متمایز کنید، نیاز است که خلاقیت داشته و کاری متفاوت از سایرین انجام دهید.

با توجه به آنچه گفته شد، استفاده از یک ابزار موثر برای تبلیغات اهمیت زیادی دارد. رسانه‌ای نیاز است که به تجارت‌ها اجازه دهد در عین حال هم دقیق و هم خلاق باشند. پیامک دقیقاً چنین فضائی را در اختیار بازاریابان قرار می‌دهد و وسیلۀ مناسب به منظور حفظ یک رابطۀ طولانی‌مدت با مشتریان است. بگذارید در این مورد بیشتر بحث کنیم که چرا متن پیامک صحیح و اصولی برای تجارت اهمیت دارد و در نهایت به نفع شما و مشتری است.

متن پیامک تاثیرگذارمتن اس ام اس مختصر و مفید باشد

هر چقدر که متن پیام صریح‌تر باشد تاثیر بیشتری دارد. اگر که با کلمات پیچیده با مشتری ارتباط برقرار کنید، او متوجه منظور شما نمی‌شود و ممکن است پیام را به اشتباه تعبیر کند. جوهر واقعی ارتباط در انتقال معنا است و به همین دلیل، بهتر است کلمات اضافه و بیهوده را حذف کنید. در بازاریابی پیامکی از همان اول به 70 کاراکتر محدود شدید و این محدودیت شما را وادار می‌کند با کمترین کلمات و ساده‌ترین شکل ممکن، پیام خود را منتقل کنید. اغراق نیست اگر بگوئیم که محدودیت کاراکتر اس ام اس، در واقع یکی از دلایل برتری پیامک به عنوان ابزار بازاریابی است.

توجه به نیاز مشتری

قبل از طرح یک برنامه برای بازاریابی پیامکی، باید نیازهای مشتریان را در نظر بگیرید. به یاد داشته باشید که اگر بازاریابی روی نیازهای مشتریان متمرکز شود، احتمال دریافت بازخورد مثبت بیشتر است. یک ایدۀ کلی وجود دارد که مردم زمان کافی برای خواندن پیام‌های طولانی را ندارند و این یک دلیل خوب برای مختصر و مفید بودن پیامک است. بنابراین، یک متن پیامک تاثیرگذار و کوتاه همیشه تاثیر بیشتری بروی مشتری می‌گذارد و به همین دلیل است که بازاریابی پیامکی بازدهی بالائی دارد.

چگونه متن پیامک تاثیرگذار بنویسیم؟پیاده سازی برنامه‌های متنوع

بازاریابی پیامکی به هر کسب‌وکاری این فرصت را می‌دهد تا برنامه‌های متنوع تبلیغاتی را پیاده کند. هزینۀ یک پیامک تنها چند ریال است و در مقایسه با آن، تمام روش‌های دیگر بازاریابی پرهزینه هستند. تبلیغات پیامکی مقرون به صرفه است و یک راه حل طولانی مدت برای کسب و کارهای کوچک است تا خود را در بین عموم مردم مطرح نمایند.

از سایر رقبای خود متمایز باشید

بازاریابی پیامکی باعث می‌شود تجارت شما در بین سایر رقبا متمایز شود. با توجه به ذات رقابتی بازار، اگر یک ویژگی منحصربه‌فرد برای خود ایجاد نکنید، مشتریان به کسب‌وکارتان توجه نمی‌کنند. بازاریابی پیامکی یک راه خوب برای متمایز کردن خود از سایرین است و این فرصت را می‌دهد تا پتانسیل مخفی بازار را فعال کنید.

متن پیامک تاثیرگذار باعث جذب مشتری می‌شود

متن پیامک تاثیرگذاردر این مطلب توضیح دادیم که برای نوشتن اس ام اس چه ویژگی‌هایی را در نظر بگیرید. وقتی متن پیامک را آماده می‌کنید، ویژگی‌های گفته شده در این مقاله را در نظر بگیرید تا متنی تاثیرگذار بنویسید و مشتری بیشتری را جذب کنید.

اگر در زمینه بازاریابی پیامکی نیاز به راهنمایی دارید، به شماره ۰۲۱۶۳۴۰۴ زنگ بزنید و از کارشناسان ملی پیامک مشاوره رایگان دریافت کنید. به نظر شما برای نوشتن اس ام اس تاثیرگذار باید به چه ویژگی‌های دیگر توجه کرد؟ در قسمت دیدگاه‌ها بنویسید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
1دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه

  • Gravatar Icon

    جعفر امینی

    24 بهمن 1401، 14:40

    سلام و خسته نباشید خیلی مفید بود مقالتون
    میشه درباره دستگاه ثبت شماره بیشتر توضیح بدید

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید