30% تخفیف خرید پنل پیامکی به مناسبت عید فطر، فقط تا 23 فروردین
مشاهده تخفیف‌ها
3 نگرانی مهم کسب و کار ها درباره بازاریابی پیامکی

3 نگرانی مهم کسب و کار ها درباره بازاریابی پیامکی

1

بازاریابی پیامکی روشت بلیغاتی بسیار موثر و مقرون به صرفه ای برای تجارت های کوچک است. بازاریابی پیامکی به شما امکان می دهد تا بر اساس هزینه ها و مخارج خود تجارت خود را به طور دقیق گسترش دهید. اما با اینحال، هر صاحب کاری با شنیدن نام پنل اس ام اس از برخی جهات نگران میشود. در این مطلب می خواهیم 3 نگرانی مهم صاحبان کسب و کارهای کوچک را برایتان بیان کنیم.

من نحوه عملکرد پنل اس ام اس را نمی دانم، پس نمی توانم از طریق آن کسب درآمد کنم

لازم نیست نگران باشید، ملی پیامک، هزاران مطالب آموزشی را در وبلاگ خود منتشر کرده است و این کار را هر روز مدام ادامه می دهد. تجارت خود را با نکات ساده ای که با شما به اشتراک می گذاریم، گسترش دهید. کافیست که با حوصله کافی مطالب وبلاگ ما را مطالعه کنید.

من نمی توانم مبلغ زیادی را بر روی یک شیوه جدید تبلیغاتی سرمایه گذاری کنم

شما مبلغ زیادی در اختیار ندارید تا هزینۀ تبلیغات خود کنید و این موصضوع هیچ اشکالی ندارد. حدس بزنید چرا؟ به همین دلیل است که ملی پیامک پنل آزمایشی در اختیار افراد قرار می دهد. شما می توانید پیش از آنکه برای پنل اس ام اس خود هزینه کنید پنل پیامک ما را امتحان نمایید. بهتر است همۀ موارد آموزشی را امتحان نمایید و در صورت گرفتن نتیجه، اقدام به خرید پنل کنید.

نمی دانم چرا مشتریان به روش های تبلیغاتی من جواب نمی دهند

درست است، بازاریابی پیامکی برای همه افراد نیست. زمانی که می خواهید روش های تبلیغاتی خود را انتخاب کنید، پیش از هر چیز نیازهای مشتریانتان را در تصمیم گیری های خود اعمال نمایید. به هیچ وجه از روش تبلیغاتی که در طولانی مدت به نفع شما کار نخواهد کرد استفاده نکنید.

در هر صورت، زمانی که خواستید درباره تاثیر گذاری پیامک بر روی تجارتتان تصمیم گیری کنید، این نکته را به خاطر داشته باشید که 99% از پیامک های ارسالی توسط مخاطبان در مدت 3 دقیقه خوانده می شوند. زمانی که بازاریابی ایمیلی را با بازاریابی پیامکی می کنیم، مسلما پیامک برندۀ نهایی خواهد بود.

***

اگر علاقه دارید یک کمپین پیامک تبلیغاتی راه اندازی نمایید، با ما تماس بگیرید. کارشناسان فنی ملی پیامک می توانند بر اساس نوع فعالیت و تجارت شما برای شما، روش و شیوه های تبلیغاتی تعیین نمایند و برای کسب درآمد بیشتر شما را یاری کنند.

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است، با بخش پشتیبانی ملی‌پیامک به شماره تلفن 02188003373 تماس بگیرید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
بدون دیدگاه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
ارسال دیدگاه

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها 3 روز تست رایگان

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.

پنل خود را انتخاب کنید