باورهای غلط در رابطه با بازاریابی پیامکی

باورهای غلط در رابطه با بازاریابی پیامکی

Engagements Icon
1


باورهای غلط در رابطه با بازاریابی پیامکی

تقریبا امروزه تمامی صاحبان صنایع از سامانه ارسال پیام کوتاه استفاده می کنند و از مزایای آن به خوبی آگاه هستند. با اینکه در چند سال اخیر بازاریابی پیامکی به یکی از روش های اصلی تبلیغات تبدیل شده است، با این حال شایعات بسیاری در این زمینه وجود دارد که بازاریابی پیامکی را ناکارآمد می داند. معمولا کسانی از این شایعات استقبال می کنند هیچگونه اطلاعی از تبلیغات و بازاریابی پیامکی ندارند و نمی دانند که داشتن یک پنل پیام کوتاه می تواند چه تاثیر مثبتی بر روی کسب و کار یک حرفه داشته باشد. در این مطلب تلاش می کنیم که تعدادی از این شایعات را مورد بررسی قرار دهیم و حقیقت را برایتان بازگو نماییم. هنگامی که تمامی توضیحات را خواندید می توانید با آگاهی و اطمینان خاطر از سامانه پیام کوتاه خود جهت جذب مشتریان بیشتر و جلب اعتماد آنها استفاده نمایید.

هیچ کس پیامک تبلیغاتی را نمی خواند

این جمله کاملا نادرست می باشد. خوانده شدن پیامک های تبلیغاتی یکی از اصلی ترین دلایل استفاده از آن برای بازاریابی می باشد. اگر وبلاگ ما را از ابتدا دنبال کرده باشید حتما می دانید که 90% از پیامک های تبلیغاتی ظرف 3 دقیقه ابتدایی از ارسال خوانده می شوند. کاملا مطمئن باشید که هیچ روش ساده تر و سریع تری برای دسترسی به مشتریان در جهان وجود ندارد. با استفاده از پیامک می توانید مخاطبانتان را در هر زمان و در هر کجا که باشند از امکانات و خدمات خود مطلع سازید.

پیامک انبوه نمی تواند شخصی باشد

بیشتر کسانی که از تلفن همراه استفاده می کنند، همیشه و همه جا گوشی خود را به همراه دارند. حتی عده ی بسیاری از جوانان شب ها همراه با تلفن های همراهشان به خواب می روند. این ویژگی به شما این امکان را می دهد که به مخاطبانتان در هر جایی که هستند، دسترسی داشته باشید. نحوه ی نوشتاری متن پیامک شماست که می تواند در اینجا تاثیر گذار باشد. مطمئنا شما می توانید با استفاده از پیامک جهت شناخت بهتر مشتریان خود تلاش نمایید. می توانید با استفاده از پنل پیامک خود، نام آنها را در ابتدای پیامکی که می خواهید برایشان بفرستید، قرار دهید و پیامک خود را تا جایی که امکان دارد بر اساس نیازهای شخصی آن ها تنظیم نمایید تا مشتریان شما بدانند که شما به نیازها و احتیاجاتشان احترام میگذارید.

استفاده از پیامک مقرون به صرفه نیست

در اینجا دوباره باید تاکید کرد که، این جمله کاملا اشتباه است. در حقیقت، بازاریابی پیامکی یکی از ارزان ترین و مقرون به صرفه ترین شیوه های تبلیغاتی به حساب می آید و هنگامی که به درستی و با آگاهی انجام شود، نتیجه ی بسیار مثبتی بر روی کسب و کار خواهد داشت. حتی مشاغل کوچک و غیر صنعتی نیز می توانند از این سیستم تبلیغاتی ارزان قیمت به راحتی استفاده کنند. شبکه های اجتماعی مطمئنا مزایای خاص خود را دارند. به طور مثال معمولا این شبکه ها رایگان هستند و بازدید از وبسایت را افزایش خواهند داد. با این حال، هیچ سیستم تبلیغاتی قابل مقایسه با پیامک نیست. شما نباید بازاریابی پیامکی را به عنوان جایگزینی برای شبکه های اجتماعی محسوب کنید بلکه باید از آن به عنوان مکمل شبکه های اجتماعی استفاده نمایید.

***

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است، با بخش پشتیبانی ملی‌پیامک به شماره تلفن 02188003373 تماس بگیرید.

 

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
بدون دیدگاه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
ارسال دیدگاه

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید