4 نکته ای که برای بازاریابی کسب و کارهای کوچک به شما کمک می کنند

4 نکته ای که برای بازاریابی کسب و کارهای کوچک به شما کمک می کنند

Engagements Icon
0


4 نکته ای که برای بازاریابی کسب و کارهای کوچک به شما کمک می کنند

به عنوان صاحب یک کسب و کار کوچک، بازاریابی می تواند کمی برایتان دردسر ساز باشد. مطمئنا شما هیچ گاه نمی خواهید سرمایه ای را که ندارید خرج کنید یا حتی بدتر، سرمایه خود را برای یک کمپین بی اثر خرج نمایید. آیا شما برای تبلیغ و بازاریابی خود دچار مشکل شده اید؟ یا نمی دانید که برای تبلیغ کردن چه کاری را انجام دهید؟ یا چگونه در بازاریابی خود پیشرفتی ایجاد نمایید؟ 4 نکته ای که در این مطلب برایتان خواهیم گفت شما را از سردرگمی نجات خواهد داد و به شما این امکان را می دهد تا به راحتی تجارت خود را گسترش دهید.

مخارج آینده خود را متوقف کنید

در آخر کار، چگونگی مصرف کردن پول و زمانتان است که تجارت شما را موفق یا ناموفق می سازد. اگر شما پیشنهادات موثری را برای مشتریانتان ارسال کنید مطمئنا سود حاصل از سرمایه تان افزایش خواهد داشت و تجارت شما گسترش می یابد. اما اگر پول خود را در کمپین هایی سرمایه گذاری نمایید که عملکرد درستی ندارند، فرصت های آینده شما از بین خواهد رفت و رشد فعلی تان نیز به تدریج از بین خواهد رفت.

پیشنهادات خود را ارزیابی کنید

آیا در حال حاضر هزاران یا میلیون ها تومان خرج کمپین تبلیغاتی می کنید که هیچ فعالیتی ندارند؟ ممکن است که پیشنهادات شما در ماه کم تر از 500 هزار تومان از سرمایه تان را به شما برگردانند که مسلما در طولانی مدت سرمایه گذاری خوبی نیست. در هر صورت، بهتر است که تمامی اطلاعات کمپین های خود را ارزیابی کنید. پس از این که تمامی کمپین های خود را متوقف کردید، می توانید بنشینید و به دقت تمام تلاش های خود را بررسی کنید.

از هر فرصتی استفاده نمایید

آیا مشتریان شما مشتاقند که از طریق شبکه های اجتماعی با شما در ارتباط باشند، اما شما از این امکانات استفاده نمی کنید؟ بهتر است به دور و بر خود نگاه کنید. آیا می توانید از امکاناتی که به صورت رایگان وجود دارند بهره مند شوید؟ پس بهتر است دست به کار شوید. شاید مشتریان شما می خواهد که نکات و مطالب آموزشی در اختیارشان قرار دهید. اگر مشتریان شما اغلب از تلفن همراه خود استفاده می کنند، بازاریابی پیامکی می تواند بهترین راه حل برای شما باشد. از فرصت ها استفاده کنید و تمام خلاءهای تبلیغاتی خود را پر کنید.

با هدف اقدام کنید

بدون داشتن هدف، هیچ گاه نمی توانید موفق باشید. سعی کنید در ابتدا اهداف بلند پروازانه و غیر واقعی نداشته باشید، نه به این معنی که خود را به چالش نکشید. شما میخواهید که تجارت خود را گسترش دهید، درست است؟ برای انجام این کار باید بدانید که در کجای این قافله قرار دارید و به کدام سمت باید حرکت کنید.

***

اگر علاقه دارید یک کمپین پیامک تبلیغاتی راه اندازی نمایید، با ما تماس بگیرید. کارشناسان فنی ملی پیامک می توانند بر اساس نوع فعالیت و تجارت شما برای شما، روش و شیوه های تبلیغاتی تعیین نمایند و برای کسب درآمد بیشتر شما را یاری کنند.

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است، با بخش پشتیبانی ملی‌پیامک به شماره تلفن 02188003373 تماس بگیرید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
بدون دیدگاه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
ارسال دیدگاه

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید