تخلفات تاکسیرانی و شکایت از تاکسی با یک اس ام اس

تخلفات تاکسیرانی و شکایت از تاکسی با یک اس ام اس

Engagements Icon
1247


بدون شک رانندگان تاکسی از زحمت‌کشان جامعه هستند؛ پس از همین‌جا به همه‌ی اعضای سازمان تاکسیرانی خسته نباشید عرض می‌کنیم. ولی لازم است نحوه شکایت از تاکسی را هم بلد باشیم چون متاسفانه تجربه تخلف تاکسی برای اکثرمان پیش آمده است.

احتمالاً شما هم مثل من گاهی مجبور شدید کرایه اضافی به راننده تاکسی بدهید؛ حتی ممکن است بعضی از شما را وسط راه پیاده کرده باشند!

قدرت پیامک تبلیغاتی را دست کم نگیرید!

اگر به دنبال افزایش درآمد و گسترش کسب و کار خود هستید، با ثبت نام در ملی پیامک و ارسال پیامک تکی و انبوه، مشتریان جدیدی جذب و از آن ها نگهداری کنید و رابطه و تعاملی طولانی ایجاد کنید.
10% تخفیف!
MPC10
کپی کد
برای ارسال پیامک تکی و انبوه همین الان ثبت نام کنید
ثبت نام و ارسال پیامک آنی

از آنجایی که تاکسی از رایج‌ترین وسایل نقلیه عمومی است و همه ما روزانه با آن سر و کار داریم، پس باید در مورد مقررات آن آگاهی کافی داشته باشیم. در این مقاله درمورد حق شما به عنوان مسافر می‌خوانیم، انواع تخلف تاکسی را بررسی می‌کنیم و نحوه شکایت از تاکسی را یاد می‌گیریم.

تاکسی و تاکسیرانی

بگذارید از یک تعریف ساده شروع کنیم:
تاکسی وسیله نقلیه‌ای است که مشخصات معین شده در آیین‌نامه (قانون اجرایی امور تاکسیرانی زیر نظر شهرداری) را داشته باشد، و ‌با امتیاز بهره‌برداری که توسط شهرداری صادر می‌شود، به جابه‌جایی مسافر در درون شهر بپردازد.

پس همان‌طور که حدس زدید اولا تاکسیرانی زیر مجموعه نظارت شهرداری است و مسئول رسیدگی به شکایات شما همین سازمان است و ثانیاً شکایت از تاکسی، زمانی توسط تاکسیرانی پیگیری می‌شود که مربوط به تاکسیِ دارنده‌ی پروانه باشد.

تخلفات تاکسی کدامند؟

سازمان تاکسیرانی جدولی را تحت عنوان تخلفات تاکسی منتشر کرده است، که اگر با هر کدام از این موارد مواجه شدید می‌توانید از روش‌هایی که در ادامه خواهیم گفت شکایت از تاکسی مربوطه را اعلام کنید. تخلفات قابل رسیدگی به این صورت هستند:

کد تخلف

مورد تخلف

۹۱۱۰۵ سپردن پروانه تاكسيراني متعلق به خود جهت تاكسيراني به غير
۹۱۱۰۶ امتناع از حمل مسافر بدون عذر موجه
۹۱۱۰۷ عدم رعايت شئون اسلامي و اجتماعي ( بهداشت فردی، وضعیت ظاهری و ...) مطابق با قوانین و مقررات جامعه اسلامی 
۹۱۱۰۸ ارتكاب به جرم در هنگام استفاده از تاكسي
۹۱۱۰۹ عدم رعايت مقررات مربوط به حمل مسافر
۹۱۱۱۰ عدم رعايت نرخ هاي مصوب
۹۱۱۱۱ عدم نصب تاكسيمتر در صورت الزام به نصب آن
۹۱۱۱۳ عدم نظافت بیرون و درون تاکسی
۹۱۱۱۴ عدم نصب کارت شناسايي راننده داخل خودرو براي رويت مسافر در محل تعیین شده
۹۱۱۱۶ خروج بدون مجوز از حریم شهر
۹۱۱۱۷ توقف در مکان‌های غیر مجاز جهت سوار و پیاده نمودن مسافر
۹۱۱۱۸ فعالیت در سیستم حمل‌ونقل مسافر درون شهری بدون اخذ مجوز فعالیت (سرویس مدارس، آژانس، مسافر بر شخصی و ... )
۹۱۱۱۹ حمل مسافر بیش از تعداد ظرفیت قانونی و مشخص شده در دستور العمل‌ها
۹۱۱۲۰ عدم نصب برچسب کرایه و یا نصب در محلی که باعث عدم رویت مسافر شود
۹۱۱۲۱ نصب لوازم و اشیاء غیر مجاز در تاکسی برابر دستور‌العمل های ارائه شده
۹۱۱۲۲ استعمال دخانیات داخل خودرو
۹۱۱۲۵ حمل بار تجاری توسط تاكسي
۹۱۱۲۶ نصب هرگونه برچسب، نوشته، آگهی و تصاویر داخل و بدنه خارجي خودرو بدون داشتن مجوز
۹۱۱۲۷ سوار کردن مسافر با داشتن مسافر قبلی توسط تاکسی‌های تلفنی، دربست یا آژانس بدون اجازه مسافر قبلی

نکته: به دلیل طولانی بودن کدهای تخلف سعی کردیم مواردی که احتمالا بیشتر با آن مواجه می‌شوید را ذکر کنیم، اما در صورتی که نیاز به تمام کد‌های شکایت از تاکسی دارید می‌توانید فرم مربوطه را از سایت تاکسیرانی دانلود کنید.

نرخ مصوب کرایه تاکسی

شورای شهر تهران بعد از بررسی‌های لازم، افزایش ۱۲.۵ درصد کرایه‌های تاکسی را در سال ۹۷ به تصویب رساند که این نرخ از خرداد ماه اجرا شد، و 80 هزار برچسب کرایه سال 97 در تاکسی‌ها توزیع شد. طبق اعلام نظر مدیرعامل سازمان نظارت بر تاکسیرانی، رانندگان تاکسی حق ندارند کرایه بالاتر از نرخ مصوب را دریافت کنند.

برای اطلاع از نرخ خط مورد نظر، می‌توانید یا برچسب روی شیشه تاکسی را مشاهده کنید، و یا به سایت سازمان تاکسیرانی (قسمت نرخ خدمات تاکسی) مراجعه کنید. حالا اگر راننده اصرار دارد مبلغ بالاتری را دریافت کند می‌توانید تخلف را اعلام کنید.

چطور شکایت از تاکسی را اعلام کنم؟

برای اعلام شکایت از تاکسی چند روش وجود دارد، ساده‌ترین و در دسترس‌ترین راه، استفاده از سامانه پیامکی تخلف تاکسی است. برای این کار کافیست شماره‌ی پلاک خودرو تاکسی را به سامانه 30004246 پیامک کنید، این گزارش در سامانه ثبت می‌شود و در اسرع وقت رسیدگی‌های لازم انجام می‌شود.

اما طبق تجربه‌ای که داریم نمی‌توانیم قولی در مورد سرعت رسیدگی یا اطلاع‌رسانیِ نتیجه به شما بدهیم! به همین دلیل بد نیست روش‌های دیگر شکایت از تاکسی را هم بدانیم:

 • برای رسیدگی بهتر، شکایات از تاکسی را از طریق سامانه تلفنی 1888 به اطلاع بازرسان سازمان تاکسیرانی برسانید (فراموش نکنید که باید شماره کد ماشین را هم در اختیار بازرس قرار بدهید).
 • شکایت از تاکسی به صورت حضوری، و با مراجعه به دفاتر تاکسیرانی مستقر در مناطق 22 گانه شهرداری
 • اطلاع رسانی به دفاتر شرکت‌های تاکسیرانی خصوصی

راه-های-اعلام-شکایت-از-تاکسی

نکته: برای اطلاع از سایر پیامک های ضروری و مهم، می‌توانید لیست کامل آن‌ها را در مقاله مربوطه مشاهده کنید.

بالاخره نتیجه شکایت از تاکسی چه می‌شود؟

بعد از ثبت تخلف رسیدگی لازم انجام می‌شود و گزارش مربوطه را از طریق پیامک تلفن به اطلاعتان می‌رسانند. با توجه به نوع، تعداد تکرار و اثر تخلف در جامعه، طبق ضوابط با تاکسیران متخلف برخورد می شود. حداقل مجازات تذکر و تعهد کتبی است و ممکن است تا تغییر نوع کاربری تاکسی و حتی ابطال پروانه فعالیت و اخراج از ناوگان تاکسیرانی نصیب راننده تاکسی متخلف شود.

با کدپستی فارس مشتریانتان را به راحتی پیدا کنید !حتما بخوانید: با کدپستی فارس مشتریانتان را به راحتی پیدا کنید !

و در آخر...

با آگاهی داشتن از مقررات و حق خود در جامعه، می‌شود از بروز خیلی سوءتفاهم ها جلوگیری کرد .توصیه می کنیم شما هم به عنوان یک شهروند، شکایت از تاکسی را جدی بگیرید تا این تخلفات در حمل‌و‌نقل شهری تکرار نشود.

بنابراین برای اینکه شکایت خود را ثبت کنید، روش‌های زیر در اختیار شما قرار داده شده است:

 • راه اول:
  شماره‌ی پلاک خودرو تاکسی را به سامانه 30004246 پیامک کنید.

 • راه دوم:
  با شماره 1888 داخلی 1، تماس بگیرید و شکایت خود را به اطلاع بازرسان سازمان تاکسیرانی برسانید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
178دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه

 • Gravatar Icon

  رضا

  01 خرداد 1403، 08:12

  با سلام
  سوار ون خطی شدم و وسط مسیر پیاده شدم بار اول که با 1888 تماس گرفتم گفت راننده تخلف کرده و باید شماره پلاک رو بگید که من نداشتم و شماره تاکسی رو دادم، برام یه شماره ثبت کرد و گفت پیکیری میشه اما بعدش پیامک امد که نمیشه چند روز بعدش که شماره پلاک رو پیدا کردم و دوباره با 1888 تماس گرفتم جوابی که بهم دادن این بود که باید کرایه کل مسیرو ازتون بگیره
  جالبه با دوتا اوپراتور که صحبت کردم که وظیفشون پاسخگوی دو تا جواب گرفتم حالا ببین راننده ها می تونن چیکار کنن

 • Gravatar Icon

  قاسم

  20 اردیبهشت 1403، 09:25

  متاسفانه بدون سوال کردن از مسافر و یا داشتن دلیلی ، خط چهارراه پاسداران (پایانه مغان) به رسالت ، سه نفر سوار میکنند و کرایه ی 15 هزارتومانی را 20 هزار تومان میگیرند
  ماشین سبک تر و زودتررسیدن به مقصد و در نهایت سود بیشتر برای راننده است و پرداخت کرایه ی بیش از حد تعیین شده برای مسافر … هیچ رضایتی به هیچ عنوان نداریم

 • Gravatar Icon

  ارمین

  05 اردیبهشت 1403، 12:48

  این چه وضعشه. پارسال کرایه ونک به گوهردشت کرج با سه نفر مسافر 55 تومن بود امسال با همون 3 مسافر شده 100 هزار تومن!! مگه حقوق من کارمند رو 2 برابر کردین که حالا دارین کرایه تاکسی رو 2 برابر میکنین؟
  بعد یه مشکلی که هست زمان کرونا قانون بود هر ماشین 3 نفر سوار کنه و کرایه نفر چهارم رو بین بقیه تقسیم میکردن و بیشتر میگرفتن. اما این قضیه ظاهرا به راننده های خارج شهر مسیر تهران به کرج مزه کرده و حالا که کرونا تموم شده راننده ها از سوار کردن مسافر چهارم خودداری میکنن و به مسافر کرایه بیشتر تحمیل میکنن شاید من مسافر نمیخام کرایه بیشتر بدم . مگه زوره؟؟

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   06 اردیبهشت 1403، 08:31

   سلام وقت شما به خیر باشه دوست عزیز
   ما سامانه ارسال پیامک ها هستیم
   لطفا شکایتتون رو با مراجع مربوطه حتما مطرح کنید تا سریع بهش رسیدگی کنن.

 • Gravatar Icon

  پریسا شاهمحمدی

  04 اردیبهشت 1403، 16:53

  سلام خب حداقل بگید چطور از شورای شهر شکایت کنیم؟ منظورم سازمانی هست که افزایش نرخ هارا محاسبه کرده است؟ چون تاکسیرانی میگه به ما ابلاغ شده

 • Gravatar Icon

  یثبی

  02 اردیبهشت 1403، 09:43

  به تاکسیرانی هم زنگ زدیم گفتن درسته نرخ همین شده گفتن به شورای شهر بگید اونا افزایش دادن ،،،،،این چه وضعیه این چه بی قانونیه اگه 100 درصد افزایش می دین حقوق من رو هم 100 درصد افزایش بدین نه 20 درصد و کلی مالیات

 • Gravatar Icon

  منصوری

  02 اردیبهشت 1403، 06:09

  با سلام
  نرخ ون شهرک آپادانا به مترو صادقیه در سال ۱۴۰۳ ، ۹۲۰۰ تومان اعلام شده در حالی که در سال ۱۴۰۲ مبلغ ۵۰۰۰ تومان بوده . این افزایش قیمت چند درصد محاسبه شده؟؟؟؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   02 اردیبهشت 1403، 08:37

   درود بر شما،
   ما سامانه پیامکی هستیم و این مطلب صرفا برای اطلاع رسانی بوده. درباره افزایش نرخ تاکسی‌ها باید از خود تاکسیرانی سوال کنید.

 • Gravatar Icon

  افشین

  02 اردیبهشت 1403، 01:38

  درود برشما نرخ خطوط تاکسیرانی ون ، در مسیر میدان پونک به میدان ونک در سال ۱۴۰۲ که ۱۰ هزارتومن بود و تاکسی های سواری که ۱۴ هزارتومن بود از اول اردیبهشت ۱۴۰۳ پرواز صعودی غیرقانونی به خودش گرفت. خوردوی های ون ۱۰۰ درصد افزایش دادند و ۲۰ تومن میگیرند و تاکسی ها نیز ۲۵ هزارتومن… کس به کسی هم نیست . ملت بی‌گناه هم مجبوری و نا نارضایتی کامل دارند پرداخت می کنند

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   02 اردیبهشت 1403، 08:36

   درود بر شما،
   ما سامانه پیامکی هستیم و این مطلب صرفا برای اطلاع رسانی بوده. اگر شکایتی دارید، با روش‌های گفته شده داخل مقاله، به خود تاکسیرانی شکایت کنید.

 • Gravatar Icon

  طاهری

  01 اردیبهشت 1403، 14:06

  پایانه تاکسیرانی ارم، خط تجریش_اسدآباد و آصف
  کرایه جدید ۱۳۰۰۰تومان است ولی تمامی تاکسی ها ۱۵۰۰۰تومان میگیرند

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   02 اردیبهشت 1403، 08:36

   درود بر شما،
   ما سامانه پیامکی هستیم و این مطلب صرفا برای اطلاع رسانی بوده. اگر شکایتی دارید، با روش‌های گفته شده داخل مقاله، به خود تاکسیرانی شکایت کنید.

 • Gravatar Icon

  ندا

  18 فروردین 1403، 11:02

  سلام روز بخیر تاکسی های خطی خ جمالزاده میدان فاطمی کل سال 1402 کرایه 8 تومنی رو 10 تومن از مسافرا گرفتن ، با اینکه برچسب قیمت داشتن ، من چندین بار از طریق 1888 شکایت کردم ولی هیچ ترتیب اثری ندادن امسال هم خودشون هنوز قیمت ها اعلام نشده کرایه رو از اول فروردین گرون کردن، واسه ما کارمند روزی 4 تومن اضافه پرداخت کردن خیلی زیاده

 • Gravatar Icon

  حمید

  12 فروردین 1403، 13:18

  با سلام
  مسئول خط مترو کرج خودش ون داره و ون ها 10 نفر سوار میکنن که هیچ کرایه تاکسی را هم میگیرن
  من چند بار به شهرداری گفتم ولی هیچ ترتیب اثری ندادن
  منم کلا بی خیال شدم
  همون چیزی که تو مملکت همیشه هست بی محلی میکنن کلا همه چی فراموش میشه
  با تشکر
  من نمیدونم باید کجا حرفم را بگم که ترتیب اثر بدن (البته به غیر از کرج منظورمه)

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   14 فروردین 1403، 15:16

   درود بر شما،
   متاسفانه این بی قانونی‌ها تمام شهروندان رو کلافه کرده. از طرفی ما هم سایتمون مربوط به پیامکه و فقط قصد داشتیم اطلاع‌رسانی کنیم و قدرت اجرایی نداریم.
   امیدواریم قانون با این افراد برخورد کنه و از شما هم ممنونیم که انقدر دغدغه دارید و پیگیر هستید.

 • Gravatar Icon

  هانی

  13 اسفند 1402، 12:38

  سلام خسته نباشید
  کد تاکسی ک برای شکایت باید بدم به تاکسی رانی
  کجای تاکسی نوشته شده

  • Gravatar Icon

   هادی

   15 اسفند 1402، 20:58

   کد تاکسی اکثرا کد ۳ رقمی پشت شیشه عقب ماشین به رنگ نارنجی نوشته شده است بعضی از تاکسی ها کنار درب ماشین این در رو نصب کردن

   • Gravatar Icon

    شیرین امیری

    13 اردیبهشت 1403، 09:15

    این خدایش بی انصافیه ک نرخ تایین شده ولی تاکسی ها بیشتر میگیرین
    امروز صبح غافلگیر شدم
    چرا حقوق ما بالا نمیره نرخ تاکسی تایین میکنید حقوق بالا هم تایین کنید

    • Gravatar Icon

     زهره تاجیک

     16 اردیبهشت 1403، 13:18

     درود بر شما،
     ما سامانه پیامکی هستیم و این مطلب رو برای اطلاع‌رسانی نوشتیم. در نتیجه قدرتی برای بالا بردن حقوق یا تغییر نرخ تاکسی نداریم. با روش‌های گفته شده در مقاله اعتراض کنید لطفا.

 • Gravatar Icon

  هانی

  13 اسفند 1402، 12:35

  ببخشید من یه سوال دارم، از تاکسی شکایت دارم ، بهشون زنگ زدم گفتم باید کد تاکسیو بدم بهشون
  کد تاکسی همونیه ک روز بدنه کنار درب جلو نوشته شده؟

  • Gravatar Icon

   هادی

   15 اسفند 1402، 21:00

   کد ۳ رقمی اکثرت پشت شیشه عقب ماشین یا بغل درب جلو ماشین هست

  • Gravatar Icon

   رامین

   09 فروردین 1403، 08:38

   شما یه بازرس بفرست واسه خط مامازند قرچک ببین دارن ۱۸ تومن کرایه میگیرن هیچ کاغذی هم پشت شیشه ندارن فقط الکی منم منم میکنید کو رسیدگی آخه
   راننده میگه نمیخوای سوار نشو به همین راحتی یه بازرس هم اونجا تو ایستگاه نیست . اینا همشون باهمن

 • Gravatar Icon

  علی

  25 دی 1402، 13:52

  شماره ۱۸۸۸در شبکه موجود نمیباشد
  شکایتی دارید با خود به گور ببرید

 • Gravatar Icon

  غلامی

  06 دی 1402، 14:06

  با سلام
  تاکسی های خط مترو جوانمرد به حسن زاده از دریافت وجه اینترنتی خودداری کرده و فقط مبلغ نقد پذیرش می کنند. ضمنا هیچکدام از تاکسی‌های خط مذکور برچسب قیمت والصاق مبلغ ندارند. اعتراض همشهریان آن خط هم تاثیری نداشته و هر روز مشاجره و درگیری داریم . خواهش میکنم پیگیری کنید.

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   09 دی 1402، 14:16

   سلام دوست عزیز،
   متاسفم از اینکه این موارد هنوز هست و راننده‌ها از قوانین سرپیچی می‌کنن.
   البته دقت کنید که ما این مقاله رو فقط برای اطلاع رسانی نوشتیم و ربطی به تاکسیرانی نداریم و بنابراین نمیتونیم خودمون پیگیری بکنیم.
   لطفا خودتون با روش گفته شده در مقاله شکایت کنید.

  • Gravatar Icon

   محمدی

   12 دی 1402، 08:53

   با سلام
   ایستگاه گلشهر به سمت گلستان بلوار شهرداری
   هم مبلغ زیادتر میگیرن هم اینکه تعداد مسافران را از 3 نفر به 4 نفر تغییر دادن و اگر 3 نفر سوار شده باشن بعضاً 10 دقیقه منتظر میمونم تا مسافر 4 ام بیاد.
   مطمئنم پیگیری نمیکنید ولی گفتم که اگه راننده این خط داره میبینن پیام منو به خودش بیاد

   • Gravatar Icon

    زهره تاجیک

    12 دی 1402، 09:09

    سلام دوست عزیز،
    حقیقت امر ما این مطلب رو صرفا برای اطلاع‌رسانی نوشتیم و سایتمون درباره پیامک تبلیفاتی هست. یعنی قدرت اجرایی در تاکسیرانی نداریم و نمی‌تونیم پیگیری کنیم.
    اگر قدرت اجرایی داشتیم واقعا دوست داشتیم که همراه شما باشیم. لطفا برای پیگیری این مورد با روش گفته شده در مطلب راننده متخلف رو گزارش بدید.

    • Gravatar Icon

     سهیل،عباسی

     03 اسفند 1402، 13:04

     سلام خانم تاجیک بله میدونیم خب افرادی هستند به دلیل سن بالا و یا مواردی همچین اطلاع کافی ندارند که این یه پست و مقاله هست ربطی نداره ولی جسارتا شما میتونید این مقدار نظر رو که نوشتن همش شاکی بصورت یک فایل پی دی اف یا غیر درآورده براحتی با نوشتن کپشن یا توضیحات زیر فایل که بنده فلانی در سایت فلان پست و مقاله ای گذاشتم این مقدار که هر یکی مشکل بزرگ رو اطلاعرسانی میکنه نوشتن لطفا به قسمت رسیدگی کننده عودت بدید و کد رهگیری بدید تا مراحل رو پیگیری کنیم و این کار شما هم تمام کاربران رو راضی و جلب میکنه به طرف سایت و یک کار ثواب و جبر کردن تاکسیرانی و مجاب به حل این موارد و نهایتا در پست بعدی میایئن و میگید اطلاع دادیم و حل شد ملت ما قدردانن مطمئن باشید که برمیگردن و تشکر میکنن البته اگر به جائ نوشتن خودتون پیگیری کنید نوشته بودید بله اطلاع میدیم پست و مقاله بعدی تاریخ فلان هم میگیم چی شد ! این خیلی شارژ کننده و شوق یه کار خوب رو به آدم میده اگر حل هم نشود فقط من کار خودم که جبر هم نبود انجام دادم برای افرادی که آگاهی کافی از اینترنت ندارن و چگ نه و کجا باید بگن و حق اونا خورده میشه ) ( اگر اجازه بدید با درج نام سایت و مقاله من ارسال کنم تاکسیرانی؟؟ نه که هیچ چون اجازه باید گرفت و اطلاع داد بنده حقیر هم ایراد نگرفتم فقط منظورم بهتر این میشد گفتن بود برداشت دیگری نکنید موفق باشید و پیروز و پایدار

     • Gravatar Icon

      زهره تاجیک

      07 اسفند 1402، 14:28

      درود دوباره آقای عباسی.
      من هم خیلی دوست دارم که بتونم خدمتی به شما بکنم. با مدیریت مجموعه در میون می‌ذارم پیشنهاد خوبتون رو!

  • Gravatar Icon

   حسین

   02 بهمن 1402، 17:47

   سلام چرا تاکسی های شهریار اندیشه بجای سه نفر سوار کنن چهار نفر سوار میکنم
   وقتی عقب ماشین سه نفر سوار میکنم آدم واقعا له میشه این چه وضع اخه چرا نظارت ندارین

  • Gravatar Icon

   حسین

   02 بهمن 1402، 17:50

   سلام چرا تاکسی های شهریار اندیشه بجای سه نفر سوار کنن چهار نفر سوار میکنن
   وقتی عقب ماشین سه نفر سوار میکنم آدم واقعا له میشه این چه وضع اخه چرا نظارت ندارین
   وکرایه سه نفر دریافت میکنن

   • Gravatar Icon

    زهره تاجیک

    03 بهمن 1402، 10:09

    درود بر شما،
    متاسفانه این مشکلات پیش میاد و ما هم به عنوان شهروندان واقعا درگیر این مشکلات هستیم.
    البته دقت کنید که ما سایت متصل به تاکسیرانی نیستیم و فقط یک متن به عنوان اطلاع‌رسانی نوشتیم که از چه راهی میتونید به تاکسیرانی شکایت کنید. درواقع ما اصلا قدرت اجرایی در این زمینه نداریم و سایت ما مربوط به ارسال پیامک هستش.
    توصبیه می‌کنم از روش گفته شده به تاکسیرانی شکایت کنید.

  • Gravatar Icon

   هادی

   15 اسفند 1402، 21:02

   با سلام باید به دفاتر امور تاکسی رانی مراجعه حضوری در این مورد داشت باشید

  • Gravatar Icon

   F. M

   18 فروردین 1403، 19:14

   شکایت از خط تاکسیرانی مترو زمزم به انتهای خیابان پیغمبری منطقه 17
   تاکسی های این مسیر، موظف هستند تا پایان خط خود بروند اما به بهانه های مختلف و شلوغی خیابان ابوذر، مسافران رو نهایتا تا میدان فلاح می‌برند.
   لطفا رسیدگی شود. حتی مسئول خط هم این قوانین را رعایت نمی‌کند!

   • Gravatar Icon

    سمیه جابری

    19 فروردین 1403، 12:08

    درود بر شما وقتتون به خیر
    ما سامانه ارسال پیامک های تبلیغاتی و خدماتی هستیم. در اصل ارتباطی به ثبت شکایات از تاکسی رانی ها نداریم
    لطفا این موضوع رو با ارگان ها مربوطه حتما مطرح کنید تا کمک تون کنن دوست عزیز

 • Gravatar Icon

  م مکی

  02 دی 1402، 12:38

  سلام استخر خاوران مربوط به تاکسیرانی دوماه هست بسته شده در حالی از قبل بلیط فروخته وقتی به رفاه زنگ میزینیم جوابگو نیستن خود استخر هم جواب تلفن نمیده پول حق الله رو گرفته و بدون اطلاع استخر رو بستن و جواب درستی هم نمیدن

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   02 دی 1402، 16:55

   سلام دوست عزیز؛
   همونطور که میبینید سایت ما مربوط به پیامک هست و تو این مقاله گزارش تخلفات تاکسیرانی رو با استفاده از پیامک گذاشتیم.
   با استفاده از روش گفته شده به خود تاکسیرانی شکایت کنید. امیدواریم هرچه سریع‌تر مساله رو برای شما حل کنند.

 • Gravatar Icon

  محمدجوادموسوی

  15 آذر 1402، 19:51

  سلام خسته نباشید من کاسب هستم چهاراه موشیر شیراز پاساژ بهار ی درخواست دارم هرجاهم تماس گرفتم هیچ کس درس بهم جواب نداد از سر چهاراه موشیر ماشین تاکسی وای میسه تا وسط قانی نو مشتری ک میاد نمیزارن وایسه خودم ماشین پارک میکنم میان خط میندازن رو ماشین واقعا تنها صنفی هس ک هیچ گونه پیگیری ندیدم

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   21 آذر 1402، 17:19

   سلام دوست عزیز؛
   ما فقط مقاله رو به عنوان اطلاع رسانی نوشتیم و قدرت اجرایی نداریم. لطفا خودتون از طریق تاکسیرانی پیگیری کنید.

 • Gravatar Icon

  نرگس.ف

  22 آبان 1402، 15:09

  سلام و وقتتون به خیر
  امیدوارم با انتقال این نظرات و شکایات شهروندان از بعضی راننده های تاکسی متخلف و بی وجدان بتوانیم شهری قانونمندومهربان داشته باشیم
  شکایت من از تعداد راننده کم راننده تاکسیونبود یک مجموعه خدمت‌رسانی در پایانه مترو حقانی که قصد دارند ادامه مسیر را باتاکسیبه محل موردنظر خود را برسانند می‌باشد
  تنها دو تاکسی در آنجا وجود داشت که اصلا انگار شکم سیرو برای تفریح در انتهایدالون پس از متروی حقانی نشسته بودند که هم تاکید به داشتن پول نقد فقط. داشته و انگار مسافرین رابا منت تمام و تعلل معطل کرده و رفتار غیر محترما داشتند
  این موضوع مربوط بچند ماه پیش می‌باشد ولی تاثیرش هنوز باقیست در ذهن
  لطفا برای احترام به مسافرین به این موضوع رسیدگی بفرماییدهموطن

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   06 آذر 1402، 16:36

   سلام وقت شما هم بخیر دوست عزیز.
   متاسفانه این موارد وجود دارند و سازمان تاکسیرانی باید رسیدگی کنه.
   ما فقط مقاله رو نوشتیم و اطلاع‌رسانی کردیم و قدرت اجرایی در این مورد نداریم؛ وگرنه حتما صدای شما هموطن عزیز می‌بودیم.

 • Gravatar Icon

  رشیدی

  16 آبان 1402، 21:20

  سلام وقت بخیر ما چهاز نفر مسافر امروز استان یزد از خیابان برخورداری تا ترمینال شدیم با تاکسی بی سیم ۱۸۳۰ بجای کرایه ۷۰ هزارتومانی از ما ۷۰۰ هزارتومان کار کشید عکس راننده رو گرفتم همراه با پلاک ماشینش لطف بگید چیکار کنم پیگیرید کنید باتشکر.

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   17 آبان 1402، 17:00

   سلام جناب رشیدی. ما فقط مطلب رو نوشتیم. شماره پلاک متخلف رو با همین روش‌هایی که در مقاله گفتیم به تاکسیرانی گزارش بدید.

 • Gravatar Icon

  نینا کریمی

  04 آبان 1402، 00:13

  راننده تاکسی ۲۷ت۲۷۱/ ایران۴۶، این شخص بسیار بی ادب است سرش را از پنجره بیرون می آورد و الفاظ رکیکی استفاده می‌کند.

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   06 آذر 1402، 16:52

   سلام خانم کریمی
   لطفا با روش گفته شده این مورد رو به سازمان تاکسیرانی اطلاع بدید.
   وبلاگ ما مربوط به پیامک هستش و مقالات اطلاع‌رسانی تولید می‌کنیم و در این مورد قدرت اجرایی نداریم؛ وگرنه حتما پیگیر مشکلات شما عزیزان می‌شدیم.

 • Gravatar Icon

  مالکی

  11 مهر 1402، 10:27

  سلام وقتتون بخیر من از قروه کردستان هستم دیروز سوار تاکسی شدم که از ایستگاه قروه به قلعه مسافر هارو میبره از من کرایه زیاد گرفت و نصفه مسیر پیادم کرد بهش گفتم که باید منو تا آخر مسیر ببری کرایه اضافه هم ازم گرفتی شروع کرد ب فحش دادن و دست انداختن شب و بود هیچکس هم اون اطراف نبود داشتم سکته میکردم اگه فرار نمی‌کردم کتکم زده بود هیچی کرایه اضافه کرد نصفه راه پیادم کرد و میزد کد ماشینش هم ۱۱ بود ..محل ایستگاه قروه هم چهار راه مدرس هست

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   06 دی 1402، 12:41

   سلام دوست عزیز
   واقعا متاسفیم بابت تجربه تلخی که داشتید
   امیدواریم دیگه این تجربه ها براتون تکرار نشه

 • Gravatar Icon

  احسان

  17 مرداد 1402، 21:01

  سلام وقت بخیر..در مورد تاکسی که کار نمیکنه وماشینو یه جا پارک کرده اصلا تکون نمیده چیکار باید کرد آیا اصلا متخلف محسوب میشه؟

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   04 دی 1402، 15:45

   سلام دوست عزیز
   اگر برای شما مزاحمت ایجاد کرده و مشکل ساز شده با راهنمایی رانندگی تماس بگیرید تا راهنمایی تون کنن

 • Gravatar Icon

  مسکریان

  04 مرداد 1402، 12:40

  سلام لطف کنین اطلاع انسانی کنین که من امروز سوارتاکسی که شدم مسیر هرروز رو که ۱۵هزارتومن بود رو با من ۲۵هزارتومن حساب کردن .قبل ازعید۱۳تومن بود بعد ازعیدشد۱۵تومن
  الان آقا به من گقتن ۲۵هزارتومن ومیگن که به ما اطلاع دادن نرخ کرایه ها افزایش داشته …آخه اگرم افزایش داشته باشه فوقش ۲هزارتومن گرون تر میکنن نه بشه ۲۵هزار تومن. تازه به من نشون میدن که روی شیشه قسمتی که نرخ تاکسی هارو میزنن که قیمت این مسیر شده ۲۵تومن.

 • Gravatar Icon

  سجاد محبی

  18 تیر 1402، 14:07

  باسلام دیروز تو جاده غارعلیصدر همدان یه تاکسی سمند با شماره پلاک 23ت763ایران18با سرعت بالا از ماشین من سبقت گرفت به یکباره به سمت راست فرمان گرفت که مارو به بیرون جاده فرستاد بعلت ترمز ناگهانی دختر 2سالم که صندلی عقب بود به جلو پرت شده ودوچار کوفتگی شده شکایتم رو پلیس راهور وشورا حل اختلاف ثبت کردم خواهشا شما هم پیگیری کنید که اینجور راننده ها دیگه افسار پاره نکنن

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   15 آبان 1402، 16:51

   سلام جناب محبی واقعا متاسفم که این اتفاق برای شما و فرزندتون افتاده. ما صرفا مقاله می‌نویسیم و اطلاع‌رسانی می‌کنیم و درباره این مسائل قدرت اجرایی نداریم. لطفا با استفاده از روش‌های گفته شده در این مقاله به سازمان تاکسیرانی شکایت کنید.

 • Gravatar Icon

  مرتضی غیاثی

  17 خرداد 1402، 04:53

  سلام مشهد تاکسی متر وسط راه روشن کرده ، بعد ۷۰۰ هزار رو ۱۷۰۰ حساب کرده یعنی هیچی ۲/۵ برابر حساب کرد امان از نظارت

  • Gravatar Icon

   فاضل

   25 خرداد 1402، 02:37

   سلام من شکایت دارم از تاکسیرانی بیسیم فرودگاه آبادان داخل فرورگاه باج گیری میکنن از ماشین هااا هر ماشینی ۱ تومن ۵۰۰ تومن میگیرن لطفا پیگیر باشین خواهشا

   • Gravatar Icon

    سمیه جابری

    04 بهمن 1402، 19:16

    سلام وقت شما به خیر
    برای گزارش این تخلفات باید با پلیس تماس بگیرید

 • Gravatar Icon

  دلسوز

  10 خرداد 1402، 08:51

  با سلام و عرض ادب
  با توجه به اینکه از مهمترین ارکان اقتصاد جامعه(خصوصا در مقوله مهار تورم) نرخ کرایه حمل و نقل عمومی خصوصا تاکسی های خطوط اصلی مراکز استان هاست
  از شما عاجزانه خواهشمندم نسبت به الزام نصب العین کردن نرخ نامه کرایه ها توسط تاکسیرانی به رانندگان هر شهر اهتمام بیشتری مبذول بفرمایید

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   15 آبان 1402، 16:49

   سلام دوست گرامی؛ وقتتون بخیر. ما در این مقاله صرفا راه‌های گزارش تخلف رو نوشتیم و قدرت اجرایی نداریم در این مقوله. لطفا با استفاده از روش‌های گفته شده به سازمان تاکسیرانی شکایت کنید.

  • Gravatar Icon

   کاوه

   06 دی 1402، 14:57

   الان اکثر خطی ها ۳ نفر عقب سوار میکنن اعتراض هم میکنیم با بی ادبی میگن ناراحتی سوار نشو
   از این مورد میشه شکایت کرد؟ پلاکشو برداشتم

   • Gravatar Icon

    زهره تاجیک

    09 دی 1402، 14:14

    سلام دوست عزیز،
    من فکر میکنم اینکه عقب دو نفر سوار میکردن بیشتر مال دوران کرونا بود.
    من فکر میکنم تو این شرایط اقتصادی نابه‌سامان راننده تاکسی‌ها رو هم باید درک کرد. اگر کرایه دو نفر عقب رو میگیرن اما سه نفر سوار می‌کنن میتونید شکایت کنید. اما اگر نرخ اصلی سه نفر رو دریافت می‌کنن انصاف نیست.
    حالا باز شما اگر تمایل دارید، از همین راه گفته شده میتونید با ساطمان تاکسیرانی ارتباط برقرار کنید.

 • Gravatar Icon

  سعید سعیدی

  13 اردیبهشت 1402، 07:18

  سلام و خسته نباشی
  همه کلا در خط آزادی انقلاب نرخ 3نفره حساب می کنند و 4 نفر سوار می کنند شبیه نرخ دلار آزاد شده بابا توروخدا رسیدگی کنید. یا نرخ رو بالا ببرید یا این بازی رو تمومش کنید.

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   13 آذر 1402، 15:55

   سلام دوست عزیز؛
   ما فقط مقاله رو نوشتیم و قدرت اجرایی نداریم.
   با روش‌های گفته شده به سازمان تاکسیرانی اطلاع بدید.

 • Gravatar Icon

  مجتبا

  10 اردیبهشت 1402، 20:06

  خودتونو خسته نکنین…
  مسیری که ۵ تومان بوده و الان اول اردیبهشت ۱۴۰۲ گرون کردن، شده ۱۰ تومان…. یعنی ۴دقیقه با ماشین بیشتر راه نیست… صد بار هم به تاکسیرانی گفتم. یعنی یه راننده تاکسی میانگین ساعتی صد تومن در میاره… اونوقت همش میگن نمی‌رسه و فلان و بیسار….

  یعنی هرچی دستش میرسه داره میخوره

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   13 آذر 1402، 15:57

   سلام دوست عزیز؛
   بله متاسفانه اینجور مسائل خیلی زیاده.
   ما هم فقط مقاله رو نوشتیم و قدرت اجرایی خاصی نداریم. صرفا دوست داشتیم یک اطلاع‌رسانی‌ای در حد توانمون داشته باشیم.

 • Gravatar Icon

  فریدون پروازه

  10 اردیبهشت 1402، 11:31

  با سلام , بنده مسافر تاکسی خط مترو صادقیه – پرند هستم . کرایه این خط تا اواخر سال 1401 قیمت 25000 تومان و با 3 نفر مسافر بود . آخر سال خود راننده های خط با هماهنگی هم تعداد مسافران رو به 4 نفر افزایش دادند که بسیار سخت است در این مسیر طولانی ولی گفته می شد که تا زمان افزایش قیمت جدید تعداد 4 نفر خواهد بود . امروز 10 اردیبهشت 1402 کرایه به 35000 تومان افزایش یافت ولی تعداد مسافر هم 4 نفر سوار می کنند !!!! چرا ؟ سال قبل در هر مسیر 75000 تومان و الان هر مسیر 140.000 تومان بگیرند و این طوری حساب کنید حقوق ایشان 86/66 درصد نسبت به سال 1401 افزایش یافته ؟ مگه میشه؟ حقوق کارگران 21 درصد افزایش پیدا کنه ولی کرایه تاکسی انقدر؟ تازه کولر هم که هرگز نمی زنند و کرونا هم که هست و با یک خانم هم که عقب بشینیم هم اون بنده خدا معذب میشه هم آقا . این چه وضعیه ؟ چرا باید این مسیر از 3 مسافر بشه 4 تا ؟ کی مسئول این مشکل هست ؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   13 آذر 1402، 15:58

   سلام جناب پروازه.
   واقعا این وضعیت خیلی تاسف آوره.
   ما هم فقط مقاله رو نوشتیم و قدرت اجرایی خاصی نداریم. صرفا دوست داشتیم یک اطلاع‌رسانی‌ای در حد توانمون داشته باشیم وگرنه حتما پیگیر مشکل شما عزیزان می‌بودیم.

 • Gravatar Icon

  رز

  26 فروردین 1402، 08:36

  هنوز افزایش کرایه ها اعلام نشده راندده تاکسیه ازم بیشتر پول گرفت کلی فحش و بدو بیراه به اداره تاکسیرانی هم داد

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   15 آبان 1402، 16:44

   سلام دوست عزیز؛ امیدوارم بتونید با راه‌هایی که در این مقاله نوشته شده شکایت و پیگیری کنید.

 • Gravatar Icon

  محسن صفرزاده

  07 فروردین 1402، 02:19

  وسایل قیمتی تونو داخل ماشین نزارید و برید خرید. چون ۳ روز قبل راننده شارژر ۶۰۰ خزار تومنی منو دزدید ، متاسفانه وقتی متوجه شدم که رسیدم خونه و داخل خونه متوجه شدم. بعضی رانندگان دزد هستند. و ۱۸۸۰ هیچ پیگیری هم نمیکنه. الان همون راننده دزد هنوز داره ۱۸۸۰ کار میکنه.

 • Gravatar Icon

  نظری

  22 اسفند 1401، 15:58

  درود
  رانندگان تاکسی خط آزادی اندیشه(تهران) چهارنفر سوار میکنند و همچنان کرایه قبل ( ۳ نفره کرونا) رو مطالبه میکنند .
  با مسافرهای معترض شدیدا برخورد میکنند!!!!!
  لطفا پیگیری بفرمایید.
  با تشکر

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   29 بهمن 1402، 09:27

   سلام دوست عزیز
   ما سامانه ارسال پیامک های تبلیغاتی و خدماتی هستیم
   این موضوع رو باید از ارگان های مربوطه پیگیری کنید

 • Gravatar Icon

  شجاعی

  21 اسفند 1401، 20:51

  تمام تاکسیهای آزادی_ اندیشه، آزادی_ مارلیک، آزادی _ فردیس و فاز یک اندیشه _ فردیس. چهار مسافر سوار میکنند. اعتراض هم میکنیم میگن سوار نشو، همینه که هست، دلار گرون شده، گوشت گرون شده. قبلا هم با ۱۳۷ و ۱۸۸۸ تماس گرفتم. چرا هیچ بازرسی و نظارتی وجود نداره؟ چرا هر کاری دلشون بخواد انجام میدن و هیچکس پاسخگو نیست. بازرسان تاکسیرانی حقوق میگیرند مانع تخلفات بشن. خط ازادی تا اندیشه کرایه ش ۱۸۵۰۰ تومن هست ولی از ابتدای سال ۲۰۰۰۰ تومن میگیرند و بهانه شون این هست پول خرد ندارند
  واقعا که مملکت بی صاحبه

 • Gravatar Icon

  فتاحی

  14 اسفند 1401، 07:18

  سلام
  آقا با این راننده تاکسی هایی که چهارنفره سوار میکنن و کرایه کرونایی رو مطالبه میکنن چه کنیم؟ هنوز که کرونا هست، سرماخوردگی و آنفلوآنزا هم هست ، چرا سه نفر سوار نمیکنن تا کرایه سه نفر رو بگیرن!!! ، ما هم کارمندیم، حقوق ما هم کمتر از ۱۵٪ افزایش داشته ، این درحالیست که کرایه تاکسی اول ۱۴۰۱ تا ۲۵٪ بطور متوسط افزایش داشته است…

 • Gravatar Icon

  سارا حصاری

  13 اسفند 1401، 13:43

  1888 تماس گرفتم گفتن ربطی به تاکسی رانی ندارند و اشتباه گرفتم
  در ثانی تو مشهد تمام تاکسی زردها دارند تخلف می کنند و تاکسی متر روشن نمی کنند و هر مبلغی بخواهند می گیرند و هیچ نظارتی هم بر انها نیست

 • Gravatar Icon

  محمد رضا نصیری

  09 اسفند 1401، 09:19

  سلام. ما تعداد زیادی کارمند هستیم که مسیر هر روز صبح مون از متروی مصلی به سمت چهار راه جهان کودک هست. متاسفانه این مسیر خط تاکسیرانی نداره و اتوبوس ها هم که میان کیپ تا کیپ پر هستن. چند تا سواری شخصی هستن که کار جابجای رو انجام می دن و الان با توجه به تعداد زیاد مسافر از فرصت استفاده کردن و کرایه ای که تا هفته پیش 5 هزار تومن بود یک دفعه ای دو برابر و 10 هزار تومن کردن. اعتراض که می کنیم می گن دوست ندارید سوار نشید اگه هم خیلی ناراحتید برید شکایت کنید. تو رو خدا یه فکری به حال مردم بیچاره این مسیر بکنید و این فرصت طلب ها رو یه جوری باهاشون برخورد کنید که فکر نکنن مملکت رهاست. با تشکر

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   29 بهمن 1402، 09:29

   سلام وقت شما به خیر
   ما سامانه ارسال پیامک های تبلیغاتی و خدماتی هستیم
   برای بررسی این موضوع لطفا با ارگان های مربوطه ارتباط بگیرید

 • Gravatar Icon

  np

  10 بهمن 1401، 12:27

  لطفا کنترلی بر خط 365 دوراهی یوسف آباد تهران حتما حتما داشته باشید.رانندگان این خط رفتارشان بسیا نامحترمانه است.

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   09 دی 1402، 14:22

   سلام دوست عزیز،
   متاسفم از اینکه این موارد هنوز هست و راننده‌ها از قوانین سرپیچی می‌کنن.
   البته دقت کنید که ما این مقاله رو فقط برای اطلاع رسانی نوشتیم و ربطی به تاکسیرانی نداریم و بنابراین نمیتونیم خودمون پیگیری بکنیم.
   لطفا خودتون با روش گفته شده در مقاله شکایت کنید.

 • Gravatar Icon

  np

  10 بهمن 1401، 12:25

  برای رفتار ناشایست و توهین آمیز با الفاظ رکیک و پرخاشگرانه راننده تاکسی خط365 دوراهی یوسف اباد با شماره تلفن 1888 بارها و بارها تماس گرفتم تاکنون جوابی ندادند و گفتند به ما مربوط نیست.1888 داخلی 8 مربوط به بازرسان است که کلا تلفنشان مخدوش و قطع کرده اند و امکان رسیدگی وجود ندارد و داخلی 4 که کارشناسان گفتند به ما مربوط نیست به 110 تماس بگیرید گزارش دهید.واقعا جالبه .متاسفانه هیچگونه نظارتی بر این خط نیست و رفتار این خط درست و شایسته نیست.
  امیدوارم که خط درستی ایجاد شود که جوابگو باشند معرفی کنید و قابل پیگیری و رسیدگی باشد.

 • Gravatar Icon

  میرنجات

  26 آبان 1401، 10:14

  سلام وقتتون بخیر باشه شکایت داشتم از جابجا شدند محل قرار گرفتن خط تاکسیرانی مسیر شوش به سیدخندان . با عوض کردند این مکان در معرض خطر قرار داده اید به این علت که آنجا محل مناسب برای منتظر ماندن و نشستن در تاکسی نیست چرا که آنجا افرادی هستند معتاد-دزد-کیف قاپ-و ارازل و اوباش که امنیت ما رو در خطر می اندازند .از شما عاجزانه خواهشمند هستیم در این خصوص تجدید نظر و پیگیری فرمائید. با تشکر از شما

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   28 دی 1402، 13:00

   سلام دوست عزیز،
   واقعا برخی از تصمیمات مایه تاسفه. ما متاسفانه در این سایت قدرت اجرایی نداریم و نمیتونیم تجدید نظر یا پیگیری کنیم چون سایت ما مربوط به پیامکه!
   شما لطف کنید این مورد رو گزارش کنید به تاکسیرانی

 • Gravatar Icon

  محمد حسین پورزارع

  17 آبان 1401، 20:31

  ایا 1888 فقط برای تهران پاسخگوشت یا برای شهر های دیگر هم اقدامی انجام میدهند؟

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   29 بهمن 1402، 09:31

   سلام دوست عزیز
   طبق جستجویی هایی که ما انجام دادیم گویا این سامانه فقط برای شهر تهران هست

 • Gravatar Icon

  ایمانی

  29 شهریور 1401، 10:04

  مسیر پلیس راه شریف اباد به شهرک صنعتی پایتخت 3000 تومان کرایه بیشتر میگیرن. میگن نرخ تاکسی رانیه. اعتراض هم میکنی پیاده ت میکنن. کی رسیدگی میکنه؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   28 دی 1402، 12:59

   درود بر شما،
   ما این مطلب رو برای اطلاع‌رسانی نوشتیم و سایت مربوط به تاکسیرانی نیستیم. با روش گفته شده لطفا شکایت کنید.

 • Gravatar Icon

  سارينا بهرامي

  23 مرداد 1401، 11:25

  تاکسي هاي گوهردشت اکثرشون رانندگيشون وحشتناک و خطرناکه و کلي به راننده هاي دورو ورشون توهين ميکنن و فحش ميدن . ماشينشونو ميگيرن رو ماشين طرف بعد کلي هم بدو بيراه ميگن .. راننده هاي تاکسي بايد صبرو تحملشون تو شلوغي بيشتر باشه ، نه اينکه با ماشيناي ديگه کل کل کنن بعدشم فحش بدن ، اين کارا واسه راننده تاکسي واقعا زشته …

 • Gravatar Icon

  هادی آئینی

  25 خرداد 1401، 09:26

  سلام در شهرستان راور کرمان تمام کارمندان یک ماشین بین خطی دارند و با توجه به کارمند بودن هر روز تو جاده هستند و حق یک جوان بیکار را هم ضایع کردند

 • Gravatar Icon

  Raha

  07 خرداد 1401، 12:32

  سلام تاکسی های یاسوج و به خصوص شهرک جهاد چه رفت و چه برگشت یه جا ثابت میمونن تا تکمیل کنن و حرکت کنن تا وقتی هم تکمیل نشه هیچ حرکتی نمیکنن و باعث میشن زمان زیادی ما منتظر بمونم و از دیر به کارمون برسیم لطفا پیگیری کنید این موارد رو تاکسی خطی مو قع رفت به وسط شهر که همه کار دارن نباید اینقدر مسافر رو معطل کنن در ضمن یا فقط منتظر دربست هستن یا منتظر این هستن که من هزینه مسافری که نیومده رو بهشون بدم تا حرکت کنن واقعا دیگه کفری شدیم از دست اینا پیگیری کنید این موارد رو ممنون

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   11 تیر 1401، 14:11

   سلام وقتتون بخیر
   از یکی از دو روشی که معرفی کردیم، می‌تونین پیگیری بفرمایین!

 • Gravatar Icon

  مختاری

  20 اسفند 1400، 19:53

  باسلام
  دیشب ۱۴۰۰/۱۲/۱۹ ساعت یازده بعد ازمدتی باخانواده مرکز شهر بودیم وقصدبرگشت به منزل واقع در نوبنیاد داشتیم ونزدیک بازار مریم بودیم که هیچ تاکسی خالی نمی ایستاد یا اگر می ایستاد پس مطلع شدن از مقصد خیلی راحت می گفت نمی روم که مجبور شدیم پیاد تا ورودی اسکله آمدیم حتی انجاهم همین حرکت زننده تکرار شد که تخت شماره ۵۳۶ بخاطرم هست تا اینکه دست آخر یکی همکاری کرد که با توضیحاتی در طی مسیر داد تازه کار بود خلاصه اوضاع خوبی نیست امیدوارم یک فکر اساسی در جهت ساماندهی این واحد خدماتی صورت پذیرد

 • Gravatar Icon

  علی روستا

  17 اسفند 1400، 21:00

  باسلام آیافیروزآبادفارس باشهرستانهای دیگرفرق میکندتاکسیرانی فیروزآبادازرانندگان تاکسی بابت گروانه بهرورداریهرسالی 80هزارتومان عوارضسالی 80هزارتومان واگرمن رانده تاکسی برم عوارض سال 1400پرداخت کنم رییس تاکسیرانی میگویدشمابایدسال 1401هم پرداخت کنیدودرضمن کرایه تاکسی 2کیلومترراه1500تومان هست 4کیلومترراه2000تومان بااین گرانی قعطه ومکانیک آیاکسی هست به داداین رانندگان تاکسی زحمتکش برسد

  • Gravatar Icon

   زهرا احمدیان

   01 خرداد 1401، 11:25

   سلام متاسفانه تو شهر ایلام هر روز کرایه ها خود سرانه و فقط توسط خود رانندگان تاکسی گرون میشه. حتی قبل عید نرخ تغییر نکرده بود تغییر دادن الان ک چن ماه میگذره باز دیروز در کمتل تعجب از من اضافه گرفتن و حتی اعتراض میکنی به بدترین شکل جواب میدن. ماموران تاکسی رانی ک سر خط هست یکبار بهشون اعلام کردم و گفتن رسیدگی میشه حالا اونو رسیدگی کردن یا نه خدا میدونه. وای خب مشکل اینجاس این اتفاقا نباید بیفته مگه فقط برای من اتفاق میفتن. متاسفانه مردم هم بدون اعتراض سوار میشن و این هست وضعیت

 • Gravatar Icon

  نازی مقدم

  06 دی 1400، 11:57

  ایاتاکسی می تونه بین راه سوختگیری کنه؟

 • Gravatar Icon

  عالیه عالی زاده

  02 آذر 1400، 08:38

  سلام من ساکن بوشهر هستم متاسفانه نظارت بر تاکسی های بوشهر اصلا نیست هر جوری دلشون میخواد کرایه میگیرن و هر طوری بخوان برخورد میکنن .چرا مسئولین رسیدگی نمیکنن ‌.خداییش مسئولین خودشون میتونن تو گرمای ۵۰درجه و شرجی بوشهربدون کولر سوار تاکسی بشن .بخدا حق مردم تو گردنه مسئولینی هست که میبینن و هیچ کاری نمیکنن من بشخصه خودم توبه کردم سوار تاکسی زرد نشم چون بدترین برخوردها رو دیدم‌‌.رسیدگی کنید حق الناس سنگین هست .یاعلی

 • Gravatar Icon

  مسافر

  26 آبان 1400، 15:19

  با سلام سامانه 1888 اصلا رسیدگی نمی کنه و کلا سامانه ای به اسم رسیدگی به شکایات تاکسی ها وجود نداره که اگه وجود داشت الان راننده های تاکسی انقر پر رو و وقیح نبودن من مسافر دائمی خط پلیس راه شریف آباد به ورامین هستم که راننده ها سالی دو بار کرایه ها رو از خودشون اضافه می کنن و اکثر مسافرای خط خانم هستن چون مسیر واقعا بدیه وقتی اعتراض می کنی هم با کمال پر رویی میگن می تونیم کرایه زیاد می گیریم یعنی پول و میگیرن و بقیه پولتو پس نمیدن یا با قیافه های ککریه نیششون و باز می کنن و میگن برو شکایت کن این اسمم هم این پلاک ماشین . خب واقعا این رفتار درسته ؟ یا هر جا دوست دارن مسافر و پیاده می کنن یا اگه مسافر تنها بمونه مسافر ها قبل تر پیاده شده باشن اون مسافر هم پیاده می کنن و تا اخر مسیر نمیرن . واقعا اینجوری روزی در آوردن درسته ؟ پس انسانیت چی میشه واقعا ؟ چرا خودمون به خودمون رحم نمی کنیم ؟

 • Gravatar Icon

  مهدی اسلامی

  12 آبان 1400، 14:35

  سلام چرا تاکسی های خط جوانمرد قصاب به دانشگاه ازاد پیشوا برچسب قیمت ندارند ونظارتی نمیشود

 • Gravatar Icon

  سحر

  03 آبان 1400، 20:13

  سلام ون های خط مترو کرج -شهرک اوج شب ها ۱۰تا مسافر سوار میکنن با همون کرایه ۷نفره

  • Gravatar Icon

   رضا

   17 فروردین 1402، 06:43

   اقای محترم چرا نظارت نمیشه حتما باید درگیری بشه هنوز نرخ کرایه اعلام نشده تاکسی نسیم شهر تهران نسیم گمرک ۲۵ میده هنوز حقوق کارگر مشخص نشده حتما باید درگیری بشه تا نظارت کنید

 • Gravatar Icon

  یلدا

  10 مرداد 1400، 11:19

  سلام تاکسی های داخل شهر آستانه اشرفیه در شرایط فعلی کرونا که شدید شده همچنان چهار مسافر به جای سه مسافر سوار میکنن و هزینه ای هم که برا سه مسافر به جای چهار نفر ثبت شده بود رو میگیرن یعنی نفری ۲هزار تومن میگیرن و چهار نفر هم سوار میکنن بهشون میگیم به شما دستور ندادند که بیشتر از سه نفر سوار نکنید؟میگن نه
  چرا واقعا هیچ رسیدگی نمیشه؟
  با این شماره ای که برا شکایت گذاشتین هم زنگ میزنم فقط چند تا بوق میزنهدبعدش هم خود به خود قطع میشه

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   10 مرداد 1400، 14:24

   سلام به سامانۀ پیامکی‌شون، اس ام اس ارسال بفرمایین! و با سامانه تلفنی 1888 هم می‌تونین تماس بگیرید.

  • Gravatar Icon

   زهره راد

   28 بهمن 1401، 11:28

   . با سلام و احترام .لطفا لطفا لطفا تعرفه های تاکسی رانی را به روال قبلی برگردانید. یعنی ون ۱۰ نفر مسافر و تاکسی ۴ نفر. چون رانندگان محترم کرایه های تعداد ۷ نفر در ون و ۳ نفر در تاکسی را از مسافران می‌گیرند ولی کل اتومبیل را پر می‌کنند. تعدادشان یکی دوتا نیست با ثبت پلاک شکایت کرد. خداروشکر بازرسی هم وجود ندارد.بنده مسافر خط پایانه تاکسی رانی مترو صادقیه تا شهران هستم. واقعا خسته شدیم به خدا چقدر با راننده بحث کنیم که کرایه درست بگیرید.

   • Gravatar Icon

    زهره تاجیک

    09 دی 1402، 14:22

    سلام دوست عزیز،
    متاسفم از اینکه تو این وضعیت معیشتی این مشکلات هنوز هستن.
    البته دقت کنید که ما این مقاله رو فقط برای اطلاع رسانی نوشتیم و ربطی به تاکسیرانی نداریم و بنابراین نمیتونیم خودمون پیگیری بکنیم.
    لطفا خودتون با روش گفته شده در مقاله شکایت کنید.

 • Gravatar Icon

  محمد

  15 تیر 1400، 16:04

  سلام ،من یک شهروند مسلمان هستم ،چرا راننده تاکسی باید هر کار خلاف شرعی انجام دهد و در صورت اعتراض ،مسافر معترض رو بیرون کنند

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   16 تیر 1400، 08:15

   دوست عزیز تفاوتی بین شهروند مسلمان و غیرمسلمان نیست و همه انسان هستند
   متاسفانه شکایت از تاکسی و تخلفات راننده‌های مختلف بسیار زیاده و شهروندان زیادی مثل شما شاکی هستند و ماهم روش شکایت رُ در این مقاله عنوان کردیم براتون
   امیدواریم سازمان تاکسیرانی توجه کنه

 • Gravatar Icon

  اروک وارطانیان

  24 خرداد 1400، 16:47

  پلاک تاکسی متخلف 79ت357-ایران22

 • Gravatar Icon

  اروک وارطانیان

  24 خرداد 1400، 16:44

  باسلام به پرسنل زحمت کش رانندگان تاکسی وپرسنل اداری متاسفانه برای من جای تعجب هست که به افرادی جدیدا تاکسی داده می شود که از نظر اخلاقی باعث شرمندگی یک عده راننده زحمت کش می شود در محله سعدی شمای خیابان هدایت راننده تاکسی هست که خانمهای رسپی به مکان که در نظر گرفته واجاره کرده می اورد واز دید همسایگان راننده تاکسی می باشد ولی ماشین جز پلاک تاکسی هیچی دیگر ندارد و ازادانه تردد می نمایید

 • Gravatar Icon

  گیوه چین

  23 خرداد 1400، 07:50

  واقعا جای تاسف داره خود سامانه ۱۸۸۸ با بی ادبی تمام نشستن اونجا و جواب مردم رُ میدن هم باید راننده های تاکسیتون اعصاب مردمو خورد کنن و بهشون توهین کنن هم اپراتورهاتون وقتی از بقول خودتون بازرسینی(اپراتور) که تو مرکز ۱۸۸۸ اینجوری جواب ارباب رجوع رُ میدن از راننده های تاکسی دیگه انتظاری نیست که کرایه بیشتر بگیرن واقعا برای این سامانه و مثلا بازرساتون متاسفم…

 • Gravatar Icon

  اسماعیل رضایی

  05 خرداد 1400، 14:46

  سلام‌من صبح امروز کرایه تاکسی را با بار کد پر داخت کردم ولی راننده گفت من بلد نیستم ۳۰۰۰ هزار تومن دوباره از من گرفت اسم راننده تو رسید پرداخت محمد پیر بداقی

 • Gravatar Icon

  اسماعیل رضایی

  05 خرداد 1400، 14:44

  سلام من صبح امروز کرایه تاکسی را با بار کد پر داخت کردم ولی راننده گفت من بلد نیستم، ۳۰۰۰هزار تومان دوباره از من گرفت اسم راننده تو رسید پرداخت محمد پیر بداقی. لطفا پیگیری کنید

 • Gravatar Icon

  مهدی

  12 اردیبهشت 1400، 11:19

  ممنون ولی 6 بار تماس گرفتم و کلی معطلی ولی کسی جواب نمیده. شهرداری است دیگر!

 • Gravatar Icon

  حسین

  23 فروردین 1400، 10:32

  با سلام و خسته نباشید چطوری میشه یک نفر که در ارگان دولتی مشغول به کار هست تاکسی هم داشته باشد

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   24 فروردین 1400، 08:27

   ددوست عزیز این مورد رُ باید از تاکسیرانی جویا بشید

  • Gravatar Icon

   محسن عیدی

   06 اردیبهشت 1400، 15:41

   باسلام و‌ خسته نباشید ی سوال داشتم اینه که در این شرایط بد کرونا چرا تاکسی های داخلی پرند۴ نفر سوار میکنن و‌هم کرایه تاکسی سه نفر را میگیرند در صورتی که تمام تاکسی های مناطق تهران همه ۳ نفر سوار میکنن خواهشا رسیدگی شود

   • Gravatar Icon

    نیلوفر اکبریان

    06 اردیبهشت 1400، 16:24

    دوست عزیز تمام راه‌های شکایت رُ بهتون معرفی کردیم. با پلاک تاکسی موردنظر می‌تونین از راننده متخلف شکایت کنید

   • Gravatar Icon

    مائده اردستانی

    21 شهریور 1402، 14:30

    راننده تاکسی هروز برام مزاحمت ایجاد میکنه میخاستم پیش پلیس پیگیری کنم اما بهم گفتن تاکسیرانی گزارش تخلف بده درستش میکنن راننده هه رو. با چه شماره ای باید تماس بگیرم؟

 • Gravatar Icon

  مهدی

  09 فروردین 1400، 09:34

  تاکسی های خطی محمدشهر به شاه عباسی کرج همه گونه تخلف میکنند شرایط کرونایی رو اصلا رعایت نمی‌کنند و کرایه راهم زیاد میگیرند و در آخر خط که اعتراض می‌کنیم همه هجوم می‌آورند تا به هدف خودشون برسند… و میگن ما نرخ کرایه رو خودمون تعیین کردیم برو شکایت کن…

  • Gravatar Icon

   علی حسنی

   24 آبان 1400، 14:54

   خودمون میدونیم همه این سامانه ها و تماسها یه جورایی سرکاری است و عملا هزچ اقدامی انجام نمیشه و برخی راننده ها هم با وقاحت تمام هرکاری دلشون میخاد میکنند خط تجریش انقلاب یه عده راننده جمع میشن شوخی های بسیار زشت و جلف در حضور مسافر انجام میدن پشت فرمون دست تو دماغ میکنند خجالت نمیکشند جلوی مسافر کنار خیابون ادرار می کنند و بهیچوجه اعتقادی به بهداشت ندارند هر وقت اعتراض میکنیم با تمسخر میگن سوسول بازی درنیاز البته 20 سی درصد اینجوری هستند بقیه راننده ها مودب و محترم هستند اما این عده بی شخصیت باعث بدنامی بقیه راننده های زحمتکش میشن

 • Gravatar Icon

  م. خادم

  16 اسفند 1399، 12:46

  سلام
  اگر تاکسی با خودرو تصادف کرد و متواری شد چگونه پیگیری کنیم؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   11 فروردین 1400، 16:33

   اگر پلاک ماشین رُ دارید، به پلیس مراجعه کنید

 • Gravatar Icon

  محمد

  14 اسفند 1399، 15:27

  ممنون از مطالب مفیدتون🙏

 • Gravatar Icon

  سروش

  20 بهمن 1399، 20:28

  سلام چرا تاکسی های آزادی مارلیک کرایه هاشون رو دوباره اضافه کردن و بجای دوازده هزار دارن سیزده هزار تومان میگیرن؟؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   21 بهمن 1399، 08:29

   دوست عزیز ما قیمت‌گذار نرخ تاکسی نیستیم. در این مقاله، صرفاً راه‌های شکایت از تاکسی‌رانی رُ معرفی کردیم.

  • Gravatar Icon

   رضا

   05 شهریور 1401، 07:52

   سلام
   من بوشهرم.
   امروز ۴ شهریور ۱۴۰۱ هست
   اول اینکه شماره های تاکسیرانی بوشهر همگی قطع هستن
   خدا وکیلی از زیر پل هوایی نیایش تا سر میدون باغ زهرا کرایه چقدره؟
   راننده تاکسی با دعوا میگه ۵۰۰۰ تومن
   حالا حساب کن من یه معلم حق التدریسم که تابستون حقوق ندارم
   حالا بخاطر یادگیری دانش آموزام مجبورم هر روز این همه راه رو برم
   از اینکه هیچ نظارتی روی نرخ کرایه تاکسی ها در بوشهر انجام نمیشه
   هر کی هر کیه
   حق الناسه
   پیگیری کنید
   و اونموقع یادم رفت که شماره تاکسی رو بردارم

   • Gravatar Icon

    سمیه جابری

    29 بهمن 1402، 09:33

    سلام وقت شما به خیر
    ما سامانه ارسال پیامک های تبلیغاتی و خدماتی هستیم
    برای بررسی این موضوع لطفا با ارگان های مربوطه ارتباط بگیرید

 • Gravatar Icon

  احمد محمدی

  18 بهمن 1399، 15:03

  مسئول خط پونک به میدان ولیعصر اصلا به وضعیت نبودن تاکسی ها سر خط رسیدگی نمی کند و کلیه تاکسی ها اول صبح به جای جابه جایی مسافر اسنپ کار می کنند
  امروز نه سر خط بود و 45 دقیقه منتظر بودیم تاکسی نیامد فقط ون ها برمیگشتن و مسافر سوار می کردند
  رسیدگی کنید

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   19 بهمن 1399، 08:53

   دوست عزیز ما مسئول رسیدگی به شکایات تاکسی‌رانی نیستیم و متاسفیم که این اتفاق مکرر هرروز برای همه شهروندان اتفاق میفته. ما در این مطلب راه‌های شکایت از تاکسیرانی رُ بهتون معرفی کردیم که ازش استفاده کنید.

 • Gravatar Icon

  مائده حاجيپور

  15 بهمن 1399، 18:46

  سلام اي كاش يه كد هم ميداديد به تاكسيايي كه بيشتر از سه نفر در زمان كرونا سوار ميكنن

 • Gravatar Icon

  علیرضا

  14 بهمن 1399، 12:11

  سلام
  من یه ماشین از یه رستورانی گرفتم و اینکه یادم نیست شماره پلاک چند بود . نرخ از بندر ماهشهر تا شهرک طالقانی حداکثر ۱۰ تومان هست و این ماشین کرایه ۲۰ تومان ازم گرفت . چطور میتونم شکایت کنم از ایشون ؟ فقط آدرس اون ماشین رو میدونم کجاست و کجا قرار داره

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   14 بهمن 1399، 15:30

   دوست عزیز اگر ماشین تاکسیرانی بوده و شمارش خاطرتون هست، با روشایی که تو مقاله خوندید، میتونید شکایت کنید

  • Gravatar Icon

   مهدی

   09 فروردین 1400، 09:37

   تاکسی ها ی خط محمد شهر به شاه عباسی بخاطر هزارتومان به آدم توهین میکنند و میگن نداری نده…
   آخه اون کسی که تو رو راننده تاکسی کرده مقصره که آنقدر بیشخصیت و کمترین هستی….

 • Gravatar Icon

  شکایت از اسنپ

  10 بهمن 1399، 14:08

  با سلام.
  چرا ننوشته اید که از تاکسی های اینترنتی مثل اسنپ و تپسی چطور شکایت کنیم. این تاکسی ها بعد از جلب حمایت مشتری در ابتدای کار، دیگر به شکایات مشتریان حتی اعتنا هم نمی کنند.
  راننده ها بسیار خودمختار هستند و هیچگونه توجهی به حرف مسافر ندارند و ادعا میکنند که مسیر را باید از ویز و سایر نقشه های اینترنتی پیدا کنند که این خود دردسر بسیار بزرگی است و جان مسافر در خطر می افتد. راننده بارها سرش را پایین می اندازد و یا اگر هم هولدر داشته باشد بخاطر قطعی اینترنت گوشی و در معرض آفتاب بودن آن بارها مجبور به توقف وسط خیابان و سرو کله زدن با گوشی خود می شود و در صورت اعتراض مسافر به او بی حرمتی می کند. انحصار اسنپ در سطح شهر تهران و بکار گیری هر نوع راننده ای بی توجه به وضعیت روحی و روانی او و سابقه کیفری فقط با کارت ملی و ماشین حداقلی موجب نارضایتی شدید مسافران گشته است. لطفا بفرمایید که چگونه می توان از این گردن کلفتان و زورگو ها شکایت کرد و به احقاق حق خود رسید تا درس عبرتی برای آنها باشد.

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   11 بهمن 1399، 08:58

   دوست عزیز برای شکایت تاکسی‌های اینترنتی باید با پشتیبانی همون تاکسی تماس بگیرید و شکایت کنید

   • Gravatar Icon

    نوید

    28 مرداد 1401، 05:10

    سلام . لطفا نظارتی بر روی تاکسی بی سیم های همدان بخصوص ۱۸۳۳ داشته باشید متاسفانه راننده های این تاکسی برای نوامیی مردم مزاحمت ایجاد میکنند ضمن اینکه مسیر راکاملا دور میکنند تا هم کرایه ی بیشتر و هم مزاحمت بیشتری برای خانم ها ایجاد کنند. اقای عرب زاده رئیس این تاکسی هم به شکایت مردم هیچ توجهی نمیکنند.

    • Gravatar Icon

     سمیه جابری

     07 اسفند 1402، 17:09

     سلام دوست عزیز وقت شما به خیر
     ما سامانه ارسال پیامک های تبلیغاتی و خدماتی هستیم و متاسفانه قدرت نظارت نداریم.
     برای بررسی این موضوع لطفا با پلیس تماس بگیرید

 • Gravatar Icon

  خدایی

  05 بهمن 1399، 16:53

  وسیله من کنار کوچه پارک بود(ساعت هشت تا هست و نیم شب جمعه)تاکسی درحالیکه دنده عقب نیامده با چه شدت ضربه ای به جلوی ماشین میزنه و سپر کاملا جدا میشه و ایشون هم بدون هیچ تأویل فرار می‌کند!!
  بفرمایید من چطور می تونم از حق خودم دفاع کنم و به حقم برسم
  امیدوارم بتونید کمکم کنید تا احقاق حق من بشه
  پیشاپیش سپااسگزارم

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   06 بهمن 1399، 12:20

   با سامانه تلفنی 1888 تماس بگیرید و مورد را به اطلاع بازرسان سازمان تاکسیرانی برسانید (فراموش نکنید که باید شماره کد ماشین را هم در اختیار بازرس قرار بدهید)
   برای اعلام شکایت از تاکسی، شماره‌ی پلاک خودرو تاکسی را به سامانه 30004246 پیامک کنید، این گزارش در سامانه ثبت می‌شود و در اسرع وقت رسیدگی‌های لازم انجام می‌شود.

  • Gravatar Icon

   شیدا لطیفی

   26 اسفند 1400، 23:35

   تو بوشهر تاکسی تلفنیا که نهایت بی اخلاقی رو دارن. به کجا باید شکایت کرد؟

 • Gravatar Icon

  گیتا بابک نیا

  01 بهمن 1399، 08:58

  سلام، من هر روز سوار تاکسی های خط سیدخندان به میدان مادر میشم. متاسفانه من و سایر مسافران در صورتی که پول خرد نداشته باشیم با رفتار خیلی بد و بی ادبانه از طرف اکثر راننده های این خط مواجه میشیم. چندین بار هم ازشون خواهش کردم اپلیکیشن تومن یا فون پی و … نصب کنن ولی با عصبانیت و لحن بدی میگن «این کار رو نمیکنیم، شما اگر پول خرد ندارید سوار نشید». حتی بعضی وقتا شده بقیه پول مسافر رو نمیدن و با پررویی میگن « نمی تونم بقیه پول رو بدم ندارم، می خواستی خرد داشته باشی!» یا اینکه همون اول که می خوایم سوار بشیم میگن «اگر پول خرد نداری سوار نشو!». همشون هم با هم هماهنگ کردن که تا مسافر گله ای کرد همون جوابای تکراری رو بدن. خلاصه هر روز به این شکل سر صبح اعصابمون خرد میشه و حتی با ۱۸۸۸ هم تماس گرفتم و گفتم هیچ تاثیری نداشت.

  • Gravatar Icon

   باران

   18 اردیبهشت 1401، 17:07

   من از ساوه سوار تاکسی های قم شدم به پلاک به پلاک …..
   پلاک ۱۶
   از من دوبرابر کرایه گرفت و درون شهری رو با از ساوه تا قم یکسان گرفت
   اصلا هیچ نظارتی وجود نداره که هر مبلغی که بخوان از مردم پول میگیرن

   • Gravatar Icon

    ایمان عمادی

    11 تیر 1401، 14:13

    سلام وقتتون بخیر
    از یکی از دو روشی که معرفی کردیم، می‌تونین پیگیری بفرمایین!

 • Gravatar Icon

  م. رها

  17 دی 1399، 07:27

  سلام. کرایه تاکسی باغستان میانجاده 2700 تومنه. من 3000 تومن به تاکسی شماره 638 ت 49 ایران 68 و وقتی که گفتم سیصد تومن بقیه پول من رو بهم بده وسط خیابون با صدای بلند به من فحش داد. من یک خانم هستم. برام خیلی سنگین بود که همچین فجشی توی خیابون و نزدیک محل کارم بهم داد. اونم فقط به خاطر اینکه باقی پولم رو ازش خواستم؟!!!!!! واقعا متاسفم برای وجود همچین شخصیت پستی که فحش ناموسی رو بدون هیچ ملاحظه ای وسط خیابون با صدای بلند به یه خانم میده. اگر اعصاب ندارن و مشکلات روانی دارن چرا راننده میشن؟ من از ایشون شکایت دارم و اعاده حیثیت میکنم.

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   17 دی 1399، 09:47

   دوست عزیز واقعا متاسفیم بابت اتفاقی که افتاده.
   برای رسیدگی شکایات از تاکسی را از طریق سامانه تلفنی 1888 به اطلاع بازرسان سازمان تاکسیرانی برسانید (فراموش نکنید که باید شماره کد ماشین را هم در اختیار بازرس قرار بدهید). البته ساده‌ترین و در دسترس‌ترین راه، استفاده از سامانه پیامکی تخلف تاکسی است. شماره‌ی پلاک خودرو تاکسی را به سامانه 30004246 پیامک کنید، این گزارش در سامانه ثبت می‌شود و در اسرع وقت رسیدگی‌های لازم انجام می‌شود.

 • Gravatar Icon

  امید قنبری

  18 آبان 1399، 13:06

  متاسفانه رانندگان تاکسی در این اوضاع کرونابی فقط به فکر منافع خودشون هستند و وضعیت کرونا رو زمانی برای پول اندوزی خود میدونند کرایه خط پرند صادقیه ده هزار تومان هست که اگه ۴ نفر رو جمع کنیم میشه چهل هزار تومان . الان که سه نفره شده مبلغ چهارده هزار تومان و زمانی که ماشین کم باشه مبلغ پانزده هزار تومان میگیرند. اعتراض میکنیم هم با برخورد بد و اینکه برو اتوبوس سوار شو مواجه میشیم . بخدا مرام و معرفت مسافرکش های غیر رسمی از تاکسیران ها بیشتره . این فقط ی نمونه بود متاسفانه در همه خطوط همین رو شاهدیم
  یعنی من خودم به جایی رسیدم سوار ماشین شخصی میشم اما دیگه تاکسی سوار نمیشم
  زنگ میزنی تاکسیرانی الکی پایان میدم ۱۳۷ و یا ۱۸۸۸ اونا هم برات کلی پیامهای بهداشتی میذارند تا پاسخگو باشند نگاه می‌کنی میبینی یک ربعه پشت خطی و پیام کرونابی گوش دادی

 • Gravatar Icon

  فاطمه عسکری

  07 مهر 1399، 15:14

  سلام من مسافر خط خیابان جهان پناه ب میدان ایت الله سعیدی و بالعکس هستن هیچ کدوم از راننده ها فاصله گذاری اجتماعی رعایت نمیکنن و زمانی که بهشون اعتراض میکتید از ماشین پیاده میکنن هیچکدوم سوارت نمیکنن من حتماااا شکایت میکنم چون این خط هم کوتاه راننده میتونه بارها بره و بیاد و هزینه بنزین و اصطحکاک کمی داره پس براش صرف میکنه حتی سه نفر غیر از اون مبلغ سه نفر فقط پونصد تومن کمتر از چهار نفر دوم این خط بدون اجازه راننده هایی که تاکسی ندارن بین خودشون جا دادن که ماشین های غیر استانداری مثل پیکان و پراید هایی که پر وسایل تزئینی هست کار میکنن و هیچکدوم از اونا از ماسک استفاده نمیکنن.بنده مادرم پرسنل بیمارستان دانشوری الان حدود دو هفته اس ندیدمشون زمانی هم ک تایم خونه اومدن دارن واقعااا فقط میخوابن کاش یکم کنترل بشه ک هم مادر من هم کادر درمان انقدر اذیت نشن لطفاااا این پیام پیگیری بشهه

 • Gravatar Icon

  مه ناز نوایی

  01 مهر 1399، 14:31

  من یکی از مسافران خط چهارراه پاسداران -رسالت و بالعکس میباشم الان مدتهاست که این خط رعایت قوانین عرفی اجتماعی را زیر پا گذاشته هر بار خواستم اعلام کنم باز راضی نشدم تا اینکه جدیدا نه تنها همگی رانندگان در روی صندلیهای جایگاه مسافر می نشینند که باید از جلوی آقایان رد شوی که اصلاصحیح نیست چون وقتی روی صندلی می نشینند دیگر راه عبور نیست و باید به آنها برخورد کنی که فکر نمیکنم کار صحیحی باشد و باید از لابلای ماشینهای پارک شده بگذری تا سوار ماشین بشوی -مسئله دیگر اینکه در این وضعیت کرونایی بعضی از ماشنهای تاکسی این خط بسیار کثیف و پر از آشغال است و مسئله دیگر اینکه وقتی سئوال میکنی کدام ماشین نوبتش است مسافر را نگاه میکنند و یکی دیگه میگه من میپرسی ماشینتان کدومه سوار بشم این بین یک راننده دیگه میگه نه من بعد میری سوار تاکسی بشی راننده دیگه میگه نه نوبت من و مسافر سرگردون و ما را به مسخره میگیرند تا الان میگفتن چه خبره کرایه 2500 تومانی این حرفا رو نداره حالا که 6000 تومان میگیرن و بقیه آنرا به مسافر پس نمیدهند میپرسی بقیه ؟ میگویند پول خرد نداریم به آنها توصیه استفاده از کارتخوان میکنیم در جواب میگویند تاکسیرانی به ما نمیدهد . چند بار برای سوار شدن تاکسی در جایگاه ایستادم گفتن برو 200 متر آنطرف تر ماشین را سوار شد روز دیگر رفتم سوار شوم اجازه ندادند گفتن باید در جایگاه بایستی تا سوارتان کنیم اعتراض کردم که مگه نگفتید تو جایگاه بایستید تا سوار کنیم حالا چرا ماشین نمیاد راننده گفت هر استارت 700000 تومان قیمت داره بده ما بیاییم جلوتر ما نمیدانیم باید چکار کنیم . تا دیروز که وقتی وارد پایانه تاکسی چهارراه پاسداران شدم همه راننده ها روی صندلیهای مخصوص مسافران ایستگاه به طرز ناشایستی نشسته بودند و یکسری دست میزدند و تعدادی روی ماشین رینگ گرفته بودند و ….. لطفا رسیدگی فرمایید . فکر کنید خانواده خودتان قبول میکنید ؟

 • Gravatar Icon

  مصطفی

  29 شهریور 1399، 13:48

  سلام کرایه باغ فیض تا میدان قائم 2000تومن ولی تاکسی با پلاک 66ت254 _ 68 با وجود سه نفر مسافر عقب 3000 گرفته

 • Gravatar Icon

  ملیحه

  23 شهریور 1399، 18:29

  سلام ایستگاه مترو کرج به ازادگان راننده ون به شماره پلاک ۷۳ت۵۲۱-ایران۶۸ حیوان داخل ماشین دارن وقتی بنده و جمعی از مسافران اعتراض کردیم شروع به فحاشی کردن(الفاظ بسیار بد)و مارو پیاده کردن
  ازتون خواهش دارم پیگری نمایید

 • Gravatar Icon

  شاهي

  27 مرداد 1399، 14:53

  راننده هاي تاكسي سيدخندان به فلكه دوم تهرانپارس اصلا ماسك نميزنن!!!

 • Gravatar Icon

  رضاهژبری

  16 مرداد 1399، 21:49

  سلام و خسته نباشید من امروز تاکسی آزادی مارلیک سوار شدم در صورتی که کرایه روی ماشین 100/000هزار ریال نوشته بود 12هزار خواسته که من ندادم و مورد ضرب و شد قرار گرفتم هم خود راننده وهم راننده های دیگر خط اگه امنیت تاکسی اینه بهتر تعطیلش کنین شخصی امنیتش بیشتره خواهشن رسیدگی کنین

 • Gravatar Icon

  خانه بهدوش

  15 مرداد 1399، 00:43

  سلام خداقوت ایستگاه تاکسی طالقانی کرج را به مقصددرختی سوار شدم به رسم ادب اول مبلغ ده هزا تومان رابه راننده تقدیم کردم راننده اعلام کرد که پول خورد ندارد به ایشان گفتم اشکالی نداره اخر خط پول خورد جور میشه حرکت کنید لطفا ولی ایشان گفتند تاپول خورد نکنی حرکت نمیکنم ومن به اجبارپیاده شدم برای تهیه پول خورد که راننده حرکت کردو رفت.ازاین حرکت خیلی ناراحت شدم منکه تراول بهش نداده بودم خورد نداشت.با تاکسی بعدی رفتم و اخر خط ایشان را دیدم و بهش تذکر دادم که کارش اشتباه بوده ولی متاسفانه با لحنی بدی که نشانگر شخصیتش بود جوابمو داد.الان شما بگید اگه بیخیال شکایت از این حرکت زشت شوم به شعور و حق شهروندی توهین نشده

 • Gravatar Icon

  نسرین محقق

  14 مرداد 1399، 17:45

  سلام من از تاکسی بین شهری شکایت دارم به کجا باید اعلام کنم

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   31 فروردین 1400، 09:15

   دوست عزیز براتون شماره‌های شکایت از تاکسی‌رانی رُ در مقاله آوردیم
   می‌تونید به صورت حضوری و غیرحضوری شکایتتون رُ ثبت کنید

 • Gravatar Icon

  اسماعیل رجبی

  29 تیر 1399، 07:40

  با سلام خدمت مسولین محترم تاکسیرانی خط گلستان به کرج
  نرخ کرایه تاکسی خطی از کرج به گلستان ۹۵۰۰تومان است ولی همه تاکسی های این خط ۱۰۰۰۰هزارتومان کرایه میگیرن و میگن گرون شده لطفا رسیدگی بفرمایید ممنون

 • Gravatar Icon

  مسی

  10 خرداد 1399، 16:05

  امروز کرایه تاکسی میدان صنعت – سیدخندان شده 7 هزار تومن . یعنی 38 درصد افزایش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  نسبت به قیمت 4000 تومن قبلی 4 نفره 75 درصد افزایش .
  مملکت نظارتی ندارد . حقوق 15 درصد افزایش پیدا کرده و کرایه 75 درصددددددددد…..
  ایا کنترلی وجود ندارد
  باید به کجا شکایت کرد؟

 • Gravatar Icon

  سرباز

  20 اردیبهشت 1399، 13:58

  سلام خسته نباشید .91110 ببخشید من از مترو نوبنیاد سوار تاکسی شدم که تاکسی‌متر هم داشت ،بعد من جلوی گروه مخابرات پیاده شدم گف هزینش میشه 13500تومن من که سربازم همون راهو همیشه 2000تومن میدم گفتم که خب نشون بده ببینم گف خاموشش کردم ،خلاصه خیلی جرو بحث کردیم من پیشم کلا 5تومن بود بزور اونو ازم گرفت دو تا هم نوشابه خریده بودم بیارم پادگان اونارو هم ازم گرفت و رفت من این شخصو ول نمیکنم فردا هم به کلانتری میرم از شما میخام اینو پیگیر کنید .خیلی ممنون

 • Gravatar Icon

  زهرا

  23 فروردین 1399، 08:13

  سلام خسته نباشید

  تو طرح فاصله گذاری علیرغم اینکه گفته میشه کرایه اضافه نشه اما هیچکس این مساله رو رعایت نمیکنه. من مسافر خط میدان هفت تیر به میدان آرژانتین هستم

 • Gravatar Icon

  سینا هیئتی

  07 اسفند 1398، 19:42

  سلام من ی راننده تاکسیم خارج سرویس بودم با خانوادم ی نفر بی احترامی کرد متاسفانه دعوامون شد ولی رفته دروغ گفته که این راننده متخلفه الکی شکایت کرده لطفا ی ذره با دلیل منطق رفتار کنید بعضی شکایتاشون الکیه

 • Gravatar Icon

  مسافر شهریار پرند

  30 بهمن 1398، 00:41

  سلام.راننده تاکسی حق داره با مسافر بره جایگاه CNG؟؟؟مخصوصا بدون اطلاع که اگر مسافری خواست قبل از ورود پیاده بشه.من مسافر هرروز خط شهریار پرند هستم.وقتی هم اعتراض میکنم متاسفانه بعضی از راننده هابا کمال پرویی و بی احترامی جواب میدن که من از مرحله پرتم و به اینکه تاکسیرانی نتونسته حتی با امضای ۵۰۰ راننده یه جایگاه تو میدون استقلال بزنه و کاملا با بی احترامی به تاکسیرانی خودشونو حق به جانب نشون میدن و به پول بنزین ۳هزارتومنی ربط میدن.خواهش میکنم پیگیری کنید.

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   30 آذر 1399، 12:27

   دوست عزیز باید با سازمان تاکسیرانی تماس بگیرین و ثبت شکایت کنین!

 • Gravatar Icon

  Shiva

  28 بهمن 1398، 12:40

  لطفا تاکسی های خیابان ظفر به مدرس رو سر و سامان بدین یا خارج از خط هستن یا ماشین معمولی و بسیار کثیف و راننده های بی ادب و معتاد خودم به شخصه دوبار مورد توهین و فحاشی قرار گرفتم چرا تاکسیرانیه ما انقدر بی نظمه یکمی وجدان کاری بد نیست ما تا کی باید برای یه چیز کوچیک باید انقدر اعصابمون خرد بشه .

 • Gravatar Icon

  شهروند

  27 بهمن 1398، 09:14

  باسلام و ادب
  در خط ابتدا ء و انتهای میرداماد(سرشریعتی -سرولیعصر)کد312 ،رانندگان خط رو طی نمی کنن و تا میدون محسنی(مادر)میرن.و وقتی اعتراض می کنیم هم میگن ترافیکه.

 • Gravatar Icon

  شهاب

  21 بهمن 1398، 23:40

  تاكسي خطي هاي پاسداران به پيچ شمرون خيلي گرون ميگيرن…اون يه تيكه مسير ٤٢٠٠؟؟؟توروخدا پيكيري كنيد

 • Gravatar Icon

  بهزاد

  12 بهمن 1398، 15:44

  با عرض سلام و خسته نباشید
  مسیر خیابان (پرستار به افراسیابی) واقع در منطقه 14 ، کرایه مسیر 1300 هستش که هم روی برچسب و هم روی اپ تومن ثبت شده ، راننده های تاکسی این مبلغ رو قبول ندارن و 1500 میگیرند، پس چطور اعلام کردند که افزایش قیمت نداریم؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!

 • Gravatar Icon

  زهرا نیازی

  25 دی 1398، 10:17

  سلام از یک راننده تاکسیرانی شکایت دارم،ولی پلاکش مخدوشه که شناساییش کنن،باید به کجا مراجعه کنم ؟؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   30 آذر 1399، 12:24

   سلام دوست عزیز، با سازمان تاکسیرانی تماس بگیرین تا کمکتون کنن!

 • Gravatar Icon

  آرش

  25 دی 1398، 08:57

  سلام.خسته نباشید.
  اکثر راتتده ها دارن اکثر مسیرها رو 1000 تومن یا 500 تومن بیشتر میگیرن. و بهونه شون اینه که سهمیه بنزین کمه. لطفا رسیدگی کنین. مگه آقای روحانی و بقیه مسولین قول ندادن که هیچ افزایش قیمتی نداریم؟؟؟

 • Gravatar Icon

  جعفری

  14 دی 1398، 15:34

  باسلام تاکسی مسیر نکا به نیدان خزر ساری سوار شدم و همون اول گفتم خزر .وسط راه مسافردیگری برای میدان شهدا پیاده میکنه اول شهر میگه میرم شهدا بعد از اونجا میرم خزر .بعدشم با داد میگه من برادر ۳ تا شهیدم جانبازم به من چه تو دیرت شده .لطفا رسیدگی شه

 • Gravatar Icon

  کمره ای

  25 آبان 1398، 08:59

  این روش ها برای شکایت از تاکسی هاست ولی اگر کسی از مسافرکش های شخصی شکایت داشته باشد باید چه کار کند؟
  اگر مسافربرهای سواری شخصی کرایه بالا از مسافر بگیرند آیا می توان به جایی اعتراض کرد؟
  بخش عمده ای از مسافران داخل شهرها را مسافرکش های شخصی جابجا می کنند بنابراین وجودشان لازم است اما درصورت بروز تخلف در کار مسافرکشی مثل گران کردن کرایه ها باید جایی برای ارسال اعتراض و شکایت باشد.
  لطفا مردم را راهنمایی کنید.
  با تشکر

 • Gravatar Icon

  احمد درویشی

  21 آبان 1398، 10:43

  سلام واقعا خسته نباشید چقد فعالیت

 • Gravatar Icon

  پریسا

  18 آبان 1398، 16:43

  بعضی از رانندگان انقدر وحشی و لات هستند که پس از اعتراض برای کرایه اضافه که می گیرند به زن و بچه مردم اهانت می کنند.کجای دنیا انقدر وحشیگری آزاده!!!

 • Gravatar Icon

  محمد رستمی

  29 مهر 1398، 10:05

  سلام
  واقعا کسی از تاکسیرانی شهرستان ورامین نیست که بتونه ایستگاه تاکسی مترو شهرری رو کنترل کنه چندتا از ارازل اوباش گذاشتن که از ماشین ها پول زور میگیره و رییس خط هم اونجا هست که هیچگونه عکس العملی نشون نمیده ایا این شیوه درسته واقعا هیچ جای ایران همچین موضعی نیست

 • Gravatar Icon

  حسینی

  04 شهریور 1398، 15:20

  سلام وقت بخیر
  امروز برای مسیر همیشگی من (سه راه گوهردشت تا نرسیده به 45 متری گلشهر) راننده تاکسی 688ت29 ایران 68 کرایه بیشتر ازم گرفت.
  بهش گفتم مسیر همیشگی منه، صداشو برد بالا و ….
  از طریق سامانه پیامکی شکایتمو ارسال کردم امیدوارم رسیدگی بشه

 • Gravatar Icon

  یک مسافرباکیف

  21 اردیبهشت 1398، 11:44

  سلام تاکسی باید ازصندوق عقب برای کیف مسافراستفاده بکند یانکند؟؟؟؟؟،،اگرخیر که هیچ وگرنه اکثرا تاکسی خطی های پرند ازاین کارامتناع کرده ومسافرباید منتظر یک راننده باانصاف باشد تا کیف همراهش را ررصندوق بگذارد بنده مسافر هرروز خط پرند آزادگان هستم

 • Gravatar Icon

  ساغر

  09 اردیبهشت 1398، 12:26

  سلام
  شماره ۱۸۸۸ که برای تماس نوشتید مربوط به تاکسی بی سیم هست… لطفا بررسی کنید که پیش شماره لازم نداره؟
  من مورد ضروری شکایت دارم که باید حتما تلفنی اطلاع بدم،مربوط به فحاشی و بی ادبی راننده هست

 • Gravatar Icon

  زهرا س

  27 فروردین 1398، 11:36

  راننده ی تاکسی با بی ادبی تمام و با اینکه پول خورد داشت کرایه رو بیشتر حساب کرد و کلی دروغ گفت و حرف بیخود زد و بعدش هم وقاحت رو به نهایت رسوند و با پوزخند گفت برو شکایت کن پدرمم دربیار…
  زنگ زدم به تاکسی رانی…

 • Gravatar Icon

  کاظم

  26 اسفند 1397، 22:21

  ۹۱۱۱۰تاکسی خطی مسیر۱۵۰۰تومنی رو۲۵۰۰میگیره دونفربودیم۵۰۰۰تومن ازم گرفت لطفارسیدگی کنین خیلی هم بی ادب بودن

 • Gravatar Icon

  فلانی

  03 بهمن 1397، 16:11

  تاکسی زیتون مجیدیه سر خیابان زرین قبایی – کد ۹۱۱۰۶ – بدون هیچ دلیلی بحث دروغین می کرد که بین کرمان و اثنی عشری بیمارستان نداره. مادر خانومم مریض اونجا بود. پیر زن مدتی منتظر موند ولی نبردنش. واقعا چرا؟ همین که مسافت کوتاه باشه توی این سیاه زمستون رفتار درستیه؟

  • Gravatar Icon

   الهه حسین‌پور

   06 بهمن 1397، 11:34

   با سلام
   متاسفیم که این تجربه براتون پیش اومده، کاش حداقل جدا از بحث وظایف کاری به احترام انسانیت از این رفتارها نبینیم.
   اگر اعتراضی دارید میتونید از طریق شماره 1888 شکاییتون رو با بازرسین تاکسیرانی در میان بگذارید تا رسیدگی بشه.
   با آرزوی موفقیت

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید